Rzucić palenie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 21:52   #31
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Dziękuję, Beniu
A jak Ty to zrobiłaś, że rzuciłaś? Coś Cię szczgólnie zmobilizowało? Długo już nie palisz?
Z przyjemnoscią przeczytam odpowiedź, bo mnie ciągnie niemiłosiernie, a nie chcę dziś 5 zapalić. Cały wieczór pracuję na komputerze i tak mam ochotę się zrelaksować na dymku... ale walczę!
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 22:41   #32
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cześć dziewczyny. Ja nie palę od środy, czyli dopiero drugi dzień. Nie powiem, lekko nie jest, ale jakoś daję radę z pomocą Tabexu. Mój mąż rzucił razem ze mną, moi rodzice również. Nareszcie nie śmierdzę fajkami, nie śmierdzi mi w domu. Jak mi się chce palić, to sobie myślę co kupię za zaoszczędzoną kasę i mi lepiej. Chciałabym do tego już nie wrócić. Palę długo, 11 lat to kawał czasu. Jak sobie pomyślę ile zdrowia sobie zmarnowałam to mnie szlag trafia. rzucałam już fajki parę razy, ale nigdy tak naprawdę na powaznie. Kiedyś byłam 2 razy na biorezonansie i co? Wyszłam stamtąd i mówię do mamy-zapalę, zobaczymy czy mi będzie smakował i zapaliłam. Późnie przez może dwa dni nie paliłam a późiej normalnie zaczęłam BO LUBIĘ!Tylko człowiek wiele rzeczy lubi,a nie robi np. dobre winko też lubię, to co mam ich pic 20 lampek? Tym razem dojrzałam do rzucenia i naprawdę chcę. Nie dla kogoś, nie, żeby komuś coś udowodnić, DLA SIEDIE. Ile można palić? Będę mieć 70 lat ( jak dożyję) i będę jarać?! Strasznie wyglądają takie kaszlące staruszki z fajką. Dziewczyny damy radę. Bez przesady, innym się udało to i nam. A co mają powiedziec osoby, którę leczą się z alkocholizmu czy narkotyków. Na pewno jest im duuużoooo trudniej. I pomyślmy, że napewno będziemy ładniej wglądać ( ładna cera, bielsze zęby). Każda z nas chce jak najdłużej być młoda i piękna. Trochę próżności nie zaszkoszi. Trzymam na nas wszyskie kciuki!!
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 22:46   #33
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Syla, witamy w gronie
To obie jesteśmy na Tabexie, ale ja dopiero pierwszy dzień, a Ty? Którego dnia rzuciłaś?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 22:51   #34
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Rzucić palenie

A ja niestety sobie dzis uswiadomilam, ze pale coraz wiecej :| zazwyczaj palilam 4-5 papierow dziennie, a ostatnio poszla mi cala paczka tak o z nerwow i stresow :| Chcialabym sie chociaz ograniczyc, ale jakos nie potrafie, zawsze mi sie zdaje, ze papieros ukoi bol...
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 22:54   #35
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Kurczaki pieczone, bo to tak jest, takie podstępne te papieroski
Nawet nie wiadomo, kiedy się zapędzamy w paczkę, przecież dopiero co bylo kilka dziennie
Guni, ja próbowałam się ograniczyć, ale jestem zupełnie pozbawiona samozaparcia, taki ze mnie mięczak. Rzucam całkiem, nie umiałabym sobie dawkować.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 22:56   #36
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Hej! Zaczęłam brać Tabex w sobotę, fajki trochę mniej mi smakowały i mniej paliłam. Ostatniego papieroska, a raczej prawie trzy wypaliłam we wtorek, przed północą. Zrobiło mi sie tak nie dobrze, że zwymiotowałam. Późnie umyłam zęby, wykąpałam sie i poszłąm spać.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 22:59   #37
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78
Hej! Zaczęłam brać Tabex w sobotę, fajki trochę mniej mi smakowały i mniej paliłam. Ostatniego papieroska, a raczej prawie trzy wypaliłam we wtorek, przed północą. Zrobiło mi sie tak nie dobrze, że zwymiotowałam. Późnie umyłam zęby, wykąpałam sie i poszłąm spać.

We wtorek, czyli czwartego dnia? To mi wypada niedziela lub maks.poniedziałek. Fakt, już pierwszego dnia dziwnie smakują - ale cały czas jeszcze smakują liczę na to, że ostatni papieros wywoła u mnie taki sam efekt jak u Ciebie - odruch wymiotny W sumie już się nie mogę tego doczekać
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 23:00   #38
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Dziewczyny, mnie się wydaje, że rzucanie na raty nic nie daje. Trzeba rzucić i już. zawsze się znajdzie jakiś powód dla którego wypalimy o jednego więcej niż załózyłyśmy. A to, bo nas ktoś wkurzy, a bo nam smutno. Albo palimy, albo nie, a nie taka dziecinada.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:02   #39
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

No właśnie, podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. Jak kończyć, to całkowicie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:03   #40
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
We wtorek, czyli czwartego dnia? To mi wypada niedziela lub maks.poniedziałek. Fakt, już pierwszego dnia dziwnie smakują - ale cały czas jeszcze smakują liczę na to, że ostatni papieros wywoła u mnie taki sam efekt jak u Ciebie - odruch wymiotny W sumie już się nie mogę tego doczekać
Ja też w sumie poczułam ulgę. Nie ma jak terapia szokowa.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:07   #41
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

A co robisz, kiedy Cię tak maksymalnie ciągnie? Mam na myśli jakieś wcześniejsze rytuały, gdy nie wyobrażałaś sobie uczestnictwa w nich bez papieroska?
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 23:14   #42
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Wiesz co Sandija, ja w ostatni dzień palenia kupiłam cholernie paskudne fajki, jakieś Tigery. Boże jakbym takiego papierosa jako pierwszego zapaliła w życiu to bym w ogóle nie paliła. Paskudne!
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:18   #43
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Tigery, mówisz?
To jest sposób, też kupię sobie jakieś badziewie, podjadę do kiosku w chuście na głowie, okularach słonecznych, żeby mne nie rozpoznano albo może zamiast moich ukochanych Davidoffów kupię "Męskie" czy jakoś tak? albo te "Zygmunt.. poszedł na bezrobotne" bestseller nikotynowy
Ale jak ma obrzydzić doszczętnie, to je zakupię
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:23   #44
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
A co robisz, kiedy Cię tak maksymalnie ciągnie? Mam na myśli jakieś wcześniejsze rytuały, gdy nie wyobrażałaś sobie uczestnictwa w nich bez papieroska?
Własnie mi się trochę zachciało, poszłam po marchewki i sobie chrupię.
Najtrudniej to mi jest jak wstanę, bo ostatnio paliłam na czczo. Zaraz po przebudzeniu paliłam I to nie jednego. Czsem wypalałam z pięć zanim coś zjadłam. Tak po prostu, przecież nie mogło mi się chciec fizycznie palić jak pięć minut wcześniej zgasiłam. Dużo też paliłam przes samym snem. Obłęd. Ostatnio przekraczłam już paczkę. Niestety, teraz nie pracuję, siędzę sama w domu, to z nudów tyle wypalałam. Teraz jak rzuciłam, to wczoraj np. poprosiłam mamę, żeby do mnie przyjechała, dzisiaj pojechałyśmy na zakupy. Najważniejsze to się czymś zająć i prze pierwsze dni nie spotykać się z palaczami. Iść do niepalącej koleżanki,poczytać fajną książke. Jak nie mogę wytrzymać a jestem w domu to idę sobie zrobić herbatkę, umyć zęby, bawię się z psem. Myślę, że pierwsze dni są najtrudniejsze, póxniej już z górki.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:26   #45
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Na pewno jak wytrzyma się tydzień, to już może być tylko lepiej
No ja też mam ten problem: pracuję jako tłumacz i felietonistka w domu; też najwięcej kopciłam rano (na czczo, czasem też kilka pod rząd, ale wstyd) i wieczorem, żeby "mieć wenę" I teraz też, jakoś tłumaczenie idzie mi koślawo, myśli bujają koło papieroska. Chyba też zrobię zapas marchewek
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:27   #46
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Tigery, mówisz?
To jest sposób, też kupię sobie jakieś badziewie, podjadę do kiosku w chuście na głowie, okularach słonecznych, żeby mne nie rozpoznano albo może zamiast moich ukochanych Davidoffów kupię "Męskie" czy jakoś tak? albo te "Zygmunt.. poszedł na bezrobotne" bestseller nikotynowy
Ale jak ma obrzydzić doszczętnie, to je zakupię
Spróbuj kupić jakiś syf, na pewno dużo nie wypalisz, nie da się . Fajki bedą Ci się wtedy kojarzyć z czymś co nie smakuje
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:30   #47
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

A tak w ogóle to szkoda, że nie ma papierosków co nie szkodzą, są tanie i nie śmierdzą
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:30   #48
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Liczę na topostoję sobie pod kioskiem i wybiorę jakieś najtańsze i najmocniejsze (o fu,nie wierzę, że to piszę. Jak myślisz, tak będzie dobrze?

Syla, w ogóle to dziękuję bardzo za wsparcie, Twoje rady dużo dla mnie znaczą i pomagają
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:33   #49
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78
A tak w ogóle to szkoda, że nie ma papierosków co nie szkodzą, są tanie i nie śmierdzą
Nawet przeżyłabym cenę, ze smrokiem tyle lat walczyłam, żeby nie utrudniać innym życia, że powalczyłabym i trochę. Tylko żeby właśnie nie szkodziły!
Szkoda, ze nie ma takich papierosków jakie dostają w filmach niepalący aktorzy, którzy mają scenę z petkiem - z kapusty

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-01-19 o 23:41 Powód: Dwukropek.
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 23:39   #50
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

No szkoda.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:43   #51
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Liczę na topostoję sobie pod kioskiem i wybiorę jakieś najtańsze i najmocniejsze (o fu,nie wierzę, że to piszę. Jak myślisz, tak będzie dobrze?

Syla, w ogóle to dziękuję bardzo za wsparcie, Twoje rady dużo dla mnie znaczą i pomagają
Kup jakieś w miarę mocne i niedobre. Boże jak one śmierdzą
Nie masz mi za co dziękować. Fajnie jest popisać z Kimś kto tez rzuca i jest w takiej samej sytuacji.Uda nam sie!
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:45   #52
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Pewno, że tak
A jak nie - odpukać, splunąć i co tam jeszcze trzeba zrobić- to żebyśmy do końca życia były skazane na Tigery to dopiero motywacja
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:50   #53
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Pewno, że tak
A jak nie - odpukać, splunąć i co tam jeszcze trzeba zrobić- to żebyśmy do końca życia były skazane na Tigery to dopiero motywacja
To by była kara. Wierz mi
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:51   #54
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Zaczadziłybyśmy się totalnie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:53   #55
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Jeżeli mogę coś Co doradzić, to pierwszego dnia niepaleia śpij jak najdłużej, zjedź sobie coś dobrego, zrób ulubioną kawkę, w ciągu dnia zajmij się czymś, a wieczorkiem połóż się jak najwcześniej, żeby pierwszy dzień się jak najszybciej skończył.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 23:56   #56
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Doradzaj jak najbardziej
Tak właśnie zrobię, kupię sobie jeszcze pączka do kawy, a co! Raz mogę zaszaleć, później będę dbała o linię
BTW, boję się, że wpadnę w jakąś manię jedzenia, żeby zapachać sobie tego dzioba
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 00:04   #57
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Nie będzie tak źle. Myślę, żę każdy przez pierwsze pare dni ma większy apetyt i żeby nie myśleć o fajkach je więcej. Ale bez przesady. Mam dwóch znajomych, którzy jak rzucili przytyli po 20 kilo, ale też i takich, i to w większości którzy nic nie przytyli albo jeszcze schudli. To nieprawda, że jak się rzuci palenie to się tyle. No chyba, że zamiast 20 fajek, które się wypalałó je się 20 Marsów!Ponoś nikotyna sztucznie przyspiesza metabolizm, ale myślę, że parę di i się ustabilizuje. Ja jem duzo mandarynek, jabłej, jutro powiem mężowi, żeby kupił winogron. I pij duzo wody, wypłukuję toksyny.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 00:06   #58
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Ja chyba też wyślę swojego na wielkie zakupy. Padnie z wrażnia, jak mu zrobię taką listę zdrowej żywności muszę znaleźć jakieś niskokaloryczne przekąski, jak marchewki czyn inne mandarynki

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-01-20 o 00:07 Powód: literówka
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 00:12   #59
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

No i jeszcze nam się cera poprawi. A czytałaś artykuł Baci co fajki robią z cerą, jak nie to przeczytaj. Ogólnie mam ładną cerę i nie widac, że palę, ale cholernie mi zęby zżółkły, ale to chyba też od kawy. Muszę kupić jakiś żel wbielający, teraz to będzie miał sens. Idę po marchewki, chyba sie pomarańczowa zrobię.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-20, 00:15   #60
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Idę też pobuszować w lodówce i spać, jakoś nie myślę już. Zatem: dobranoc i do jutra!
Fajnie, że powstał ten wątek, wszystkie rzucające będziemy mogły się tu wspierać, wymieniać doświadczeniami itp. No i jeśli zajdzie potrzeba - krzyczeć na siebie
Pa pa
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.