Łóżkowe "wpadki" - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-10, 19:44   #3871
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tutaj jest fajny wątek o wpadkach
no właśnie, a ja już drugi dzień z rzędu wchodzę tu żeby poczytać coś fajnego, a tu ciągle kłótnie, wrzućcie już na luz
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:15   #3872
Maziunia88
Raczkowanie
 
Avatar Maziunia88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 166
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Wątek jest genialny uśmiałam się do łez niestety albo stety póki co żadnych wpadek nie zaliczyłam ale jak coś się wydarzy na pewno napisze
Maziunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 21:21   #3873
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

To może ja coś jeszcze dodam od siebie...

Mam u swojego TŻ parę ciuchów na zmianę, w razie czego. Trzyma je u siebie w szafie z ubraniami.
Tydzień temu byliśmy na wakacjach, a w tym czasie z jakiegoś tajemniczego powodu, ojciec TŻa postanowił zrobić mu porządek w szafie.
Teraz wróciliśmy, a TŻ między swoimi ciuchami znalazł ładnie ułożony worek, w którym znalazły się:
- moje koronkowe stringi
- majtki, które kiedyś się przedarły w trakcie jakiejś intensywnej gry wstępnej (TŻ zachował jako trofeum )
- kajdanki
- lina z dwoma pętlami akurat na dłonie
Miło ze strony teścia, że wszystko tak ładnie uporządkował
Zaznaczam, że każda z tych rzeczy była ukryta gdzieś w zupełnie różnych kątach szafy.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 17:24   #3874
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
To może ja coś jeszcze dodam od siebie...

Mam u swojego TŻ parę ciuchów na zmianę, w razie czego. Trzyma je u siebie w szafie z ubraniami.
Tydzień temu byliśmy na wakacjach, a w tym czasie z jakiegoś tajemniczego powodu, ojciec TŻa postanowił zrobić mu porządek w szafie.
Teraz wróciliśmy, a TŻ między swoimi ciuchami znalazł ładnie ułożony worek, w którym znalazły się:
- moje koronkowe stringi
- majtki, które kiedyś się przedarły w trakcie jakiejś intensywnej gry wstępnej (TŻ zachował jako trofeum )
- kajdanki
- lina z dwoma pętlami akurat na dłonie
Miło ze strony teścia, że wszystko tak ładnie uporządkował
Zaznaczam, że każda z tych rzeczy była ukryta gdzieś w zupełnie różnych kątach szafy.
nooo, pozazdrościć takiego teścia porządek zrobi... a skomentował to w ogóle?
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 17:36   #3875
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
nooo, pozazdrościć takiego teścia porządek zrobi... a skomentował to w ogóle?
Nic a nic Ale może to i dobrze
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:04   #3876
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Może widząc takie skarby w szafie pomyślał "moja krew!"
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 19:38   #3877
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Może widząc takie skarby w szafie pomyślał "moja krew!"
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 13:24   #3878
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
nooo, pozazdrościć takiego teścia porządek zrobi... a skomentował to w ogóle?
ja bym zadala inne pytanie
czy TZ jakos skomentowal poczynania ojczulka
sorry ale kto to widzial by doroslemu chlopu- podejrzewam ze ma wiecej niz 17 lat? tatus robil porzadek czy mama w szafie
sorry ale wscieklabym sie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:28   #3879
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja bym zadala inne pytanie
czy TZ jakos skomentowal poczynania ojczulka
sorry ale kto to widzial by doroslemu chlopu- podejrzewam ze ma wiecej niz 17 lat? tatus robil porzadek czy mama w szafie
sorry ale wscieklabym sie
No i TŻ też się wściekł - cały pokój mu "wysprzątali" Mamy po 20 lat
Ale ojciec TŻa zawsze był dziwny (i strasznie konserwatywny ) i miewał takie właśnie odpały. Kiedyś z chwili na chwilę postanowił wyremontować balkon, więc wstał, wziął jakieś tam narzędzia i zaczął tłuc stare płytki
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:52   #3880
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja bym zadala inne pytanie
czy TZ jakos skomentowal poczynania ojczulka
sorry ale kto to widzial by doroslemu chlopu- podejrzewam ze ma wiecej niz 17 lat? tatus robil porzadek czy mama w szafie
sorry ale wscieklabym sie
Moze to dziecinne, ale ja się popłakałam jak moi pod moją nieobecność wymalowali mi pokój i do tego wypakowali większość rzeczy z moich szafek... To było naruszenie mojej prywatności. Nienawidzę gdy ktoś mi sprząta, zresztą już od dawna tego nie robią.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:58   #3881
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

ja też nienawidzę nie wyobrażam sobie tego...
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 19:46   #3882
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez marta200 Pokaż wiadomość
dziewczyny bez nerwów,
facet jak facet chciał się pochwalić wyczynami i pewnie zrobił to specjalnie, jak byłby z niego jakiś wstydzioch, to nie trzymałby takich filmów na pulpicie tak niewinnie podpisanych. Pewnie wcale takich filmów by nie kręcił
Ja swoje erotyczne filmiki trzymałam u siebie na komórce dla niepoznaki w folderze filmy[trzy klikniecia i były dostępne], co nie znaczy, że chciałam żeby ktoś je oglądał. Laptop to osobisty komputer, jeśli trzymasz coś na pulpicie to niekoniecznie możesz nawet o tym pamiętać, jak oddajesz kompa do naprawy.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

A co do wpadek to nam się kilka zdarzyło.
1) kochaliśmy się na łóżku, komp leżał otwarty koło mnie, ja na brzuchu, TŻ na mnie a ja nagle- "O, maila dostałam"... Jakoś nie wiedzieć czemu TŻ mi się rozproszył
[przybliżenie sytuacji-TŻ mieszka na strychu, który należy do moich rodziców i czasem tata wpada na górę po narzędzia czy po pomoc w czymś tam]
2) tata wszedł dać mi klucze, bo wychodził, a myśmy sobie radośnie szczytowali
przed chwilą i bylimy nieco rozproszeni
3) tata [ma wyczucie, oj, ma] zapukał do drzwi, a TŻ wyskoczył w trakcie wytrysku i biegał w te i we wte szukając ubrań-w życiu nie widziałam go takiego rozkojarzonego-trzeba przyznać był twardy i rozmawiał z tatą nawet logicznie, mimo niemal przyciętej rozporkiem gumy...
4) przebrałam się w dość odważny ciuszek, pudełko ze zdjęciem wylądowało na podłodze. Puka do drzwi strażak, że mamy natychmiast się ubrać i opuścić budynek. Spoko, ubieramy się, wychodzimy [pudełko zostało]. Jak wróciliśmy to zastaliśmy otwarte okno [nad pudelkiem]-w tym czasie po mieszkaniu kręcił się mój tata i ten strażak...
4)jesteśmy u TŻta, ja mam skąpą sukienkę na sobie i nic więcej. Do pokoju puka brat TŻta, wchodzi [ja sobie kołdrę pod same cycki zadzieram], chłopaki się rozsiedli i gadają, gadają, gadają(z 20 minut siedzieli)... Moje delikatne sugestie, żeby może poszli zrobić herbatę czy coś nic nie dały-bo TŻciątko tak się zagadło, że zapomniało, że mój strój nie nadaje się do przyjmowania gości...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:44   #3883
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

no to teraz może moja kolej nie są one może stricte łóżkowe, ale z tym związane

Mieszkam sama już od paru ładnych lat, więc święta bożego narodzenia co roku organizujemy u kogoś innego - raz u mnie, u mojej siostry czy u mojego taty. w tym roku byliśmy z tżem u mojego taty, a wieczorem pojechaliśmy do jego rodziców. Siedzę dobie fajnie z jego rodzinką, nagle wchodzi tż i mówi że do mnie telefon. ja zdziwiona, idę i odbieram a tu moja siostra i mi opowiada: słuchaj, dziś z mężem położyłam wcześniej dzieci spać i leżę sobie z nim w łóżku. zaczęło mi grać przypomnienie o tabletce anty., ale bardzo mi się nie chciało po nią schodzić. Nagle dzwoni tata na telefon męża i mówi: X, weź tabletkę! ja spanikowana, że ojciec ma monitroing w mojej sypialni, rozglądam się ale nic nie widzę więc go pytam: tato, ale skąd ty wiesz? a on: no przecież widzę, że ci przypomnienie dzwoni! weź tą tabletkę, bo później zapomnisz i będziesz w ciązy. Ona spanikowana idzie po tą tabletkę i dalej nie dowierza w to co się dzieje. wzięła i mówi: dobrze tato, juz wzielam tą tabletkę, ale dalej nie rozumiem skąd wiesz ze mi to przypomnienie dzwonilo. a tata: no przeciez mam twoj telefon i widze! one: tato, ale to ja mam swoj telefon! lezy w mojej sypialni. tata zmieszany i mowi: no to czyj telefon ja mam teraz w rece? a ona: wiesz tata, Y (ja) ma taki sam telefon jak ja, to pewnie ona dzisiaj go zostawila. a on zaczyna krzyczec: o matko! to Y juz bierze tabletki! o matko, zadzwon do niej jak najszybciej bo jak ona bedzie w ciazy to jeszcze gorzej! a ciebie przepraszam! i sie rozlaczyl to faktycznie byl moj telefon, al eon nei pomyslal ze 22 letnia corka moze brac tabletki anty bedac w stalym zwiazku do dzis jak do niego przychodze sie mnie pyta: ale dzis to wzielas tabletke?
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 11:49   #3884
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
no to teraz może moja kolej nie są one może stricte łóżkowe, ale z tym związane

Mieszkam sama już od paru ładnych lat, więc święta bożego narodzenia co roku organizujemy u kogoś innego - raz u mnie, u mojej siostry czy u mojego taty. w tym roku byliśmy z tżem u mojego taty, a wieczorem pojechaliśmy do jego rodziców. Siedzę dobie fajnie z jego rodzinką, nagle wchodzi tż i mówi że do mnie telefon. ja zdziwiona, idę i odbieram a tu moja siostra i mi opowiada: słuchaj, dziś z mężem położyłam wcześniej dzieci spać i leżę sobie z nim w łóżku. zaczęło mi grać przypomnienie o tabletce anty., ale bardzo mi się nie chciało po nią schodzić. Nagle dzwoni tata na telefon męża i mówi: X, weź tabletkę! ja spanikowana, że ojciec ma monitroing w mojej sypialni, rozglądam się ale nic nie widzę więc go pytam: tato, ale skąd ty wiesz? a on: no przecież widzę, że ci przypomnienie dzwoni! weź tą tabletkę, bo później zapomnisz i będziesz w ciązy. Ona spanikowana idzie po tą tabletkę i dalej nie dowierza w to co się dzieje. wzięła i mówi: dobrze tato, juz wzielam tą tabletkę, ale dalej nie rozumiem skąd wiesz ze mi to przypomnienie dzwonilo. a tata: no przeciez mam twoj telefon i widze! one: tato, ale to ja mam swoj telefon! lezy w mojej sypialni. tata zmieszany i mowi: no to czyj telefon ja mam teraz w rece? a ona: wiesz tata, Y (ja) ma taki sam telefon jak ja, to pewnie ona dzisiaj go zostawila. a on zaczyna krzyczec: o matko! to Y juz bierze tabletki! o matko, zadzwon do niej jak najszybciej bo jak ona bedzie w ciazy to jeszcze gorzej! a ciebie przepraszam! i sie rozlaczyl to faktycznie byl moj telefon, al eon nei pomyslal ze 22 letnia corka moze brac tabletki anty bedac w stalym zwiazku do dzis jak do niego przychodze sie mnie pyta: ale dzis to wzielas tabletke?
Hahaha Ale tata!
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:13   #3885
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
no to teraz może moja kolej nie są one może stricte łóżkowe, ale z tym związane

Mieszkam sama już od paru ładnych lat, więc święta bożego narodzenia co roku organizujemy u kogoś innego - raz u mnie, u mojej siostry czy u mojego taty. w tym roku byliśmy z tżem u mojego taty, a wieczorem pojechaliśmy do jego rodziców. Siedzę dobie fajnie z jego rodzinką, nagle wchodzi tż i mówi że do mnie telefon. ja zdziwiona, idę i odbieram a tu moja siostra i mi opowiada: słuchaj, dziś z mężem położyłam wcześniej dzieci spać i leżę sobie z nim w łóżku. zaczęło mi grać przypomnienie o tabletce anty., ale bardzo mi się nie chciało po nią schodzić. Nagle dzwoni tata na telefon męża i mówi: X, weź tabletkę! ja spanikowana, że ojciec ma monitroing w mojej sypialni, rozglądam się ale nic nie widzę więc go pytam: tato, ale skąd ty wiesz? a on: no przecież widzę, że ci przypomnienie dzwoni! weź tą tabletkę, bo później zapomnisz i będziesz w ciązy. Ona spanikowana idzie po tą tabletkę i dalej nie dowierza w to co się dzieje. wzięła i mówi: dobrze tato, juz wzielam tą tabletkę, ale dalej nie rozumiem skąd wiesz ze mi to przypomnienie dzwonilo. a tata: no przeciez mam twoj telefon i widze! one: tato, ale to ja mam swoj telefon! lezy w mojej sypialni. tata zmieszany i mowi: no to czyj telefon ja mam teraz w rece? a ona: wiesz tata, Y (ja) ma taki sam telefon jak ja, to pewnie ona dzisiaj go zostawila. a on zaczyna krzyczec: o matko! to Y juz bierze tabletki! o matko, zadzwon do niej jak najszybciej bo jak ona bedzie w ciazy to jeszcze gorzej! a ciebie przepraszam! i sie rozlaczyl to faktycznie byl moj telefon, al eon nei pomyslal ze 22 letnia corka moze brac tabletki anty bedac w stalym zwiazku do dzis jak do niego przychodze sie mnie pyta: ale dzis to wzielas tabletke?
He he i tak masz spoko tatę
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 15:16   #3886
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Zawsze tu wracam żeby się pośmiać z różnorakich wpadek

Tata i tabletki mnie rozbroiły totalnie, leżę i kwiczę ze śmiechu

Ja jakichś za specjalnych nie mam, ale nigdy nic nie wiadomo
Kiedyś w akademiku, z ówczesnym chłopakiem zebrało nam się na amory po wspólnej imprezce razem z pokojem obok, a wiadomo jak takie imprezy dla większości się kończą.. Zostaliśmy sami w pokoju, tylko ja i M., w dodatku to był jego pierwszy raz, wszystko miło i przyjemnie, ale zapomnieliśmy o drzwiach z pokoju obok przyszedł zalany chłopak, który pracuje na budowie i w ataku paniki zaczął biegać po pokoju, krzycząc, że zapomniał zrobić zaprawy i on teraz leci ją zrobić, bo szef go zabije Ja już zwijałam się ze śmiechu, M. wstał i uspokoił chłopaka, ściągnął go z parapetu [koleś chciał z 1 piętra uciekać do tej zaprawy przez okno...] i zaprowadził spać do drugiego pokoju
Natomiast z obecnym moim facetem znamy się już 7 lat, ale całkiem niedawno nas "natchnęło" na bycie razem. Teściów mam bardzo religijnych i konserwatywnych, więc burzą się jak ich syn zostaje u mnie na noc, bo w domu często nie przebywa z racji swojej pracy, więc niedzielę spędziliśmy najpierw u jego znajomego, a później u teściowej. M. dzieli pokój z dwójką braci (14 i 11 bodajże), oglądaliśmy film razem, a w międzyczasie M. cmoknął mnie a to w usta, a to w szyję, wiadomo wszystko grzecznie bo bracia bo rodzice itd. Następnego dnia dowiedziałam się, że młodszy poleciał wtedy do mamy z tekstem "Mamo, chyba zostanę wujkiem" teściowa przerażona pyta się, ze jak to!? a młody na to "No bo oni tam leżą i tylko cmok i cmok słychać co chwilę"
Ostatnio natomiast jeżdżę w trasy po okolicznych skupach z towarem razem z M. ciężarówką, bo jest kierowcą. Jest takie jedno miejsce, gdzie nie bardzo chcą wpuszczać osoby inne niż kierowca, ale ładnie M. zagadał z ochroną i weszłam. Idziemy do mańka między innymi ciężarówkami, wskoczyłam do kabiny (i to wcale nie w oczywistych zamiarach, po prostu się stęskniłam i lubię być z nim w dodatku w ciężarówce ), zamknęłam drzwi, a z sąsiedniej ciężarówki facet bacznie obserwował do której kabiny wsiadam, po czym znacząco się uśmiechnął Później po całym zakładzie go spotykałam, dziwnie się patrzył
Przypomniało mi się jeszcze odnośnie kocich historii - ja mam 3 psy i śpią one w moim pokoju, w swoich klatkach/kojcach. Co raz jakiś przez sen kopnie kraty i słychać dość głośny dźwięk, Ja jestem przyzwyczajona, ale ile razy M. miał stany przedzawałowe, że to moja mama albo co gorsza jej facet wchodzą do pokoju... Kiedyś z poprzednim facetem, gdy miałam jednego psa, zabawialiśmy się w najlepsze, a tu suczi przyszła na łóżko, uwaliła się obok i zebrało jej się na kizia mizia
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012


Edytowane przez DJ Guciek
Czas edycji: 2011-08-14 o 15:18
DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 23:21   #3887
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Moze to dziecinne, ale ja się popłakałam jak moi pod moją nieobecność wymalowali mi pokój i do tego wypakowali większość rzeczy z moich szafek... To było naruszenie mojej prywatności. Nienawidzę gdy ktoś mi sprząta, zresztą już od dawna tego nie robią.
Miałam dokładnie tak samo - taki mały OT
Navika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:07   #3888
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

uwielbiam ten wątek

my z TŻ jakoś nie mieliśmy większych wpadek (no, może poza stolikiem, który magicznie się pod nami złożył) - wszystko przed nami
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 23:14   #3889
mejj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Uwielbiam ten wątek.
Często nam się zdarza ubierać się z prędkością światła, biegać z pokoju do łazienki w samej bieliźnie podczas gdy na dole siedzi pół rodziny... No ale w sumie najbardziej podobała mi się niedawna "ewakuacja".


Byłam u mojego faceta, siedzimy sobie, jego mama podała nam herbatę, jakieś ciastko i zostawiła nas samych. Wychodząc rzuciła tylko "Misiu, masz być grzeczny!".
Zrobiło nam się jakoś niesamowicie miło, więc postanowiłam wynagrodzić mojemu tż trudy codziennego życia. "Misiu" zamknął drzwi od mieszkania na klucz, przenieśliśmy się do drugiego pokoju i zabrałam się do roboty... Nagle słychać pukanie do drzwi. Brat mojego faceta wrócił się do mieszkania, drzwi zamknięte, więc zrezygnował. Kiedy myśleliśmy, że już po sprawie, drzwi się otwierają, do mieszkania wchodzą jego brat i ojciec... TŻ zdążył na szczęście naciągnąć spodnie.
Byłam tak przerażona, że nie wiedziałam, co zrobić, co powiedzieć, więc wykrztusiłam z siebie tylko "Dzień dobry, dzień dobry... yyy... dzień dobry".
Za chwilę miałam autobus, więc szybko uciekliśmy na przystanek.
Całą drogę nie mogliśmy opanować smiechu.
Później dowiedziałam się, że jego ojciec miał ze mnie niezły ubaw, bo moja przerażona mina była ponoć bezcenna.
mejj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 10:55   #3890
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja bym zadala inne pytanie
czy TZ jakos skomentowal poczynania ojczulka
sorry ale kto to widzial by doroslemu chlopu- podejrzewam ze ma wiecej niz 17 lat? tatus robil porzadek czy mama w szafie
sorry ale wscieklabym sie
Mama mojego Tż jak chciała mu zrobić porządek w szafie to przyszła z tym do mnie - żebym go namówiła na wywalenie starych koszulek i żebym ja to z nim zrobiła, bo wiadomo, że dla niego wszystko się jeszcze nadaje, a ona nie chciała synowi w szafie grzebać, to było całkiem fajne, mimo, że była to wtedy jeszcze szafa w domu rodzinnym Tż. Dodam, że jak tylko popakowaliśmy wszystko w worki i wystawiliśmy na korytarzu, to mama Tż przybiegła spanikowana i kazała to natychmiast zabrać, bo jak mąż wróci z pracy to po prostu te worki do swojej szafy wstawi, "bo to przecież wszystko jeszcze dobre!".

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Moze to dziecinne, ale ja się popłakałam jak moi pod moją nieobecność wymalowali mi pokój i do tego wypakowali większość rzeczy z moich szafek... To było naruszenie mojej prywatności. Nienawidzę gdy ktoś mi sprząta, zresztą już od dawna tego nie robią.
Jak mojemu tacie zginęła część do modelu samolotu na moim biurku (mam najlepsze oświetlenie) i przetrzepał mi biurko ro myślałam, że go skrzywdzę. A co dopiero cały pokój w ramach takiej "niespodzianki".

Wpadek to my nie mamy z Tź bo mieszkamy razem, sami. Ale - mieszkamy w naszym mieszkaniu dopiero kilka miesięcy, a z sąsiadami mamy cienkie ściany. Więc generalnie swoje zwyczaje znamy bardzo dobrze . Szkoda, a może całe szczęście, że nigdy ich na klatce nie widziałam, pewnie bym nie mogła powstrzymać śmiechu. Chociaż ciekawa jestem troszkę jak wyglądają.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 19:45   #3891
czuelina
Raczkowanie
 
Avatar czuelina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

HAHAHA mnie mój tygrys w akcie namiętności tak porządnie ugryzł w sutek, że o dalszej przyjemności nie było mowy, biedaczek jak przepraszał... aaa no i małe powietrzne pierdki z pochwy też się zdarzały

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

i jeszcze zapomniałam jak kiedyś byliśmy u mojego TŻ i postanowiłam mu zrobić dobrze ustami a jego bart ma to do siebie że puka do drzwi (jeśli już zapuka) i od razu je otwiera. Więc tylko zdążyłam pospiesznie odskoczyć a michu naciągnąc spodnie ale spaliłam ogromną cegłe teraz się z tego śmiejemy. Brat mojego TŻ był równie skrępowany tą sytuacją jak ja.
czuelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 19:48   #3892
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez czuelina Pokaż wiadomość
aaa no i małe powietrzne pierdki z pochwy też się zdarzały

Mi też.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 19:50   #3893
czuelina
Raczkowanie
 
Avatar czuelina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Mi też.
to jest straszne
czuelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 19:54   #3894
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez czuelina Pokaż wiadomość
to jest straszne
Czy ja wiem? Mnie one strasznie bawią.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:46   #3895
czuelina
Raczkowanie
 
Avatar czuelina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

mnie raczej wprawiają w lekkie zakłopotanie :P .....bo........ to nie to co myślisz <hahaha>
czuelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 22:52   #3896
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

My mielismy jedna wpade kiedys. Bylam u TZ, wlaczyl plyte Ozzyego Osbourne'a "Scream"- jakby ktos nie wiedzial, ta plyta jest... naprawde glosna A ja w szale uniesien bylam tak glosno, ze potem brat przywital TZta rechocząc i mowiac "Twoja Agnieszka przekrzyczala nawet Ozzy'ego". Jezu, ale siara
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:15   #3897
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
My mielismy jedna wpade kiedys. Bylam u TZ, wlaczyl plyte Ozzyego Osbourne'a "Scream"- jakby ktos nie wiedzial, ta plyta jest... naprawde glosna A ja w szale uniesien bylam tak glosno, ze potem brat przywital TZta rechocząc i mowiac "Twoja Agnieszka przekrzyczala nawet Ozzy'ego". Jezu, ale siara
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:36   #3898
madosiaa
Raczkowanie
 
Avatar madosiaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 151
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Mi też.
O, nie jestem sama
madosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 21:22   #3899
czuelina
Raczkowanie
 
Avatar czuelina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

sikam ;d
czuelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 07:28   #3900
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Łóżkowe "wpadki"

No to i ja dodam- świeżutki numer, bo z wczoraj W zasadzie nie wiedziałam do którego topicu go dodac- czy do tego, czy o najgorszych komplementach, czy o numerach facetów... pasuje wszędzie ale niech będzie tu


Mielismy wczoraj z TZtem zdecydowanie specyficzny nastrój- więc i wieczór był... śmieszny leżymy w łóżeczku, zabieramy się za siebie... TŻ schodzi w dól i zaczyna rozmawiać z moimi intymnymi miejscami a jako, że w tym momencie mam tam paseczek... to mówi do nich per "bobrze"
No i gada, głaszcze, całuje itd itp, miło jest bardzo (choc się śmiejemy bo teksty mocno śmiechowe ) a w pewnym momencie mój TŻ wypala: Wyłaź ty...... śmierdzący bobrze! dopiero po chwili zorientował się, jak to zabrzmiało

Cały wieczór padalismy ze śmiechu
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.