Czy coś z tego będzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-02, 13:06   #1
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102

Czy coś z tego będzie?


Jakieś cztery miesiące temu poznałam faceta, którego raczej nie postrzegałam jako potencjalnego faceta. Poznaliśmy się w realu, więc nie była to internetowa znajomość. On od czasu do czasu pisał, proponował wyjście na piwo, ale nie miałam wtedy czasu. On nadal pisał i zaprosił mnie do kina, potem jeszcze mieliśmy jedno spotkanie, ale wszystko było takie hmm przyjacielskie, więc też tak traktowałam tą znajomość. Potem nie widzieliśmy się przez ponad miesiąc, bo miał ważny projekt, więc skupił się na tym, a ja stwierdziłam, że w porządku, poczekam i zobaczę jak rozwinie się ta znajomość. I rzeczywiście po tym czasie mieliśmy częstszy kontakt, planowałam wyjście do kina, więc zapytałam czy ma ochotę się wybrać, zgodził się, a po seansie skoczylismy na kolację. Od tamtej pory mieliśmy jakiś tam kontakt. Później w sobotę wybrałam się na wydarzenie, na którym on był. Był weekend więc żadnemu z nas nie spieszyło się do domu. Poznałam jego znajomych, dobrze się bawiliśmy. W końcu on mnie pocałował... No i było super, nie doszło do niczego więcej, bo tego nie chciałam. W sumie potem odezwał się na drugi dzień i właściwie pisze do mnie codziennie bądź co drugi dzień. Jednak rozmowy są bardzo ogólne, nie padła żadna propozycja spotkania. Nie wiem co myśleć o tej relacji, bo nie mam też dużego doświadczenia z facetami. Od pocałunku nie mogę przestać o nim myśleć, gdzie wcześniej traktowałam to jako zwykłą znajomość, a teraz czuje się jak jakaś małolata...Niby się odzywa, a jednak czasem nie odpisuje na moje wiadomości...A ja się zastanawiam czy powinnam zaproponować mu spotkanie i zapytać o ten pocałunek czy czekać? Co myślicie o takiej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 19:13   #2
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Jakieś cztery miesiące temu poznałam faceta, którego raczej nie postrzegałam jako potencjalnego faceta. Poznaliśmy się w realu, więc nie była to internetowa znajomość. On od czasu do czasu pisał, proponował wyjście na piwo, ale nie miałam wtedy czasu. On nadal pisał i zaprosił mnie do kina, potem jeszcze mieliśmy jedno spotkanie, ale wszystko było takie hmm przyjacielskie, więc też tak traktowałam tą znajomość. Potem nie widzieliśmy się przez ponad miesiąc, bo miał ważny projekt, więc skupił się na tym, a ja stwierdziłam, że w porządku, poczekam i zobaczę jak rozwinie się ta znajomość. I rzeczywiście po tym czasie mieliśmy częstszy kontakt, planowałam wyjście do kina, więc zapytałam czy ma ochotę się wybrać, zgodził się, a po seansie skoczylismy na kolację. Od tamtej pory mieliśmy jakiś tam kontakt. Później w sobotę wybrałam się na wydarzenie, na którym on był. Był weekend więc żadnemu z nas nie spieszyło się do domu. Poznałam jego znajomych, dobrze się bawiliśmy. W końcu on mnie pocałował... No i było super, nie doszło do niczego więcej, bo tego nie chciałam. W sumie potem odezwał się na drugi dzień i właściwie pisze do mnie codziennie bądź co drugi dzień. Jednak rozmowy są bardzo ogólne, nie padła żadna propozycja spotkania. Nie wiem co myśleć o tej relacji, bo nie mam też dużego doświadczenia z facetami. Od pocałunku nie mogę przestać o nim myśleć, gdzie wcześniej traktowałam to jako zwykłą znajomość, a teraz czuje się jak jakaś małolata...Niby się odzywa, a jednak czasem nie odpisuje na moje wiadomości...A ja się zastanawiam czy powinnam zaproponować mu spotkanie i zapytać o ten pocałunek czy czekać? Co myślicie o takiej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaproponuj spotkanie. Będziesz miała wszystko czarno na białym.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 19:32   #3
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Też popieram, żebyś zaproponowała, bo z tego co piszesz, to ten chłopak częściej inicjował kontakt. Może pomyślał, że nie jesteś szczególnie zainteresowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 21:30   #4
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Czy zapytanie to o to czy coś się pomiędzy zmieniło po tym całowaniu go nie wystraszy? Z jednej strony chciałabym wiedzieć na czym stoję, a z drugiej nie chce wyjść na desperatke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 11:43   #5
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Czy zapytanie to o to czy coś się pomiędzy zmieniło po tym całowaniu go nie wystraszy? Z jednej strony chciałabym wiedzieć na czym stoję, a z drugiej nie chce wyjść na desperatke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym po prostu zapytała jak on dalej widzi Waszą znajomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 11:53   #6
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Najpierw to sprawdź, czy wgl będzie chciał się umówić... Bo może na tym będzie koniec, bez sensu się głowić.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 12:10   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy coś z tego będzie?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87299509]Najpierw to sprawdź, czy wgl będzie chciał się umówić... Bo może na tym będzie koniec, bez sensu się głowić.[/QUOTE]

O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-05, 05:26   #8
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Czy coś z tego będzie?

No i zapytałam o spotkanie.. odpisał, że jest chory. Rozumiem, ale nie zaproponował też innego terminu jak już wyzdrowieje. Zrobiłam też w rozmowie delikatne nawiązanie do tego, co się działo na ostatnim naszym spotkaniu, ale nie podjął tematu i go zmienił, a potem szybko zakończył rozmowę, choć wciąż był dostępny. No nic...czuje się totalnie spławiona, bo to on wydawal sie bardziej zainteresowany przez całą znajomość, a tu taka olewka. pozostaje się tylko cieszyć, że na całowaniu się skończyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kropeczka999
Czas edycji: 2019-11-05 o 05:31
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 06:49   #9
Matt_Z
Raczkowanie
 
Avatar Matt_Z
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Jeżeli tak zakończył sprawę to już go nie kontynuuj. Jeżeli będzie chciał ten temat rozwijać to się sam odezwie. Wie czy jesteś, ma cię w znajomych (dostępność widoczna jest na social mediach), więc nie będzie problemu się z Tobą skontaktować. Nie pisz na razie więcej i niczego też w sumie nie oczekuj. Jak się odezwie fajnie, jak nie to na razie i powodzenia, krzyżyk na drogę.
Matt_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 07:47   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
No i zapytałam o spotkanie.. odpisał, że jest chory. Rozumiem, ale nie zaproponował też innego terminu jak już wyzdrowieje. Zrobiłam też w rozmowie delikatne nawiązanie do tego, co się działo na ostatnim naszym spotkaniu, ale nie podjął tematu i go zmienił, a potem szybko zakończył rozmowę, choć wciąż był dostępny. No nic...czuje się totalnie spławiona, bo to on wydawal sie bardziej zainteresowany przez całą znajomość, a tu taka olewka. pozostaje się tylko cieszyć, że na całowaniu się skończyło.
Czyli po ptokach. Daj sobie z spokój. Nie ten, to inny. Nie każdemu się będziesz w życiu podobała na tyle, aby chciał podjąć temat znajomości i związku. Nie każdy chce kogoś mieć. Nic na to nie poradzisz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 11:04   #11
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czyli po ptokach. Daj sobie z spokój. Nie ten, to inny. Nie każdemu się będziesz w życiu podobała na tyle, aby chciał podjąć temat znajomości i związku. Nie każdy chce kogoś mieć. Nic na to nie poradzisz.


Nie wyszlo z tym, ale z innym bedzie lepiej. Glowa do gory!
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 16:57   #12
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Jednak mi smutno, bo to był pierwszy facet, z którym super się dogadywałam po moim ostatnim rozstaniu sprzed roku(dłuższy związek). Mam za sobą trochę nieudanych randek, a z nim zawsze był jakiś temat do rozmowy. Nikogo do niczego nie zmuszę, ale szkoda, że tak się to skończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 18:43   #13
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Jednak mi smutno, bo to był pierwszy facet, z którym super się dogadywałam po moim ostatnim rozstaniu sprzed roku(dłuższy związek). Mam za sobą trochę nieudanych randek, a z nim zawsze był jakiś temat do rozmowy. Nikogo do niczego nie zmuszę, ale szkoda, że tak się to skończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widocznie wcale taki super nie był, A na pewno nie był tym odpowiednim dla Ciebie, skoro nie wyszło. Znajdziesz jeszcze swoje szczęście, to tylko kwestia czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 18:51   #14
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Może ze strony faceta nie zaiskrzyło, zresztą on też zachowywał się jakby był średnio zainteresowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 08:07   #15
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Czy coś z tego będzie?

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Jednak mi smutno, bo to był pierwszy facet, z którym super się dogadywałam po moim ostatnim rozstaniu sprzed roku(dłuższy związek). Mam za sobą trochę nieudanych randek, a z nim zawsze był jakiś temat do rozmowy. Nikogo do niczego nie zmuszę, ale szkoda, że tak się to skończyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie martw sie, pierwsze koty za ploty, bedzie tylko lepiej
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 09:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.