* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 11:54   #151
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka wszystko robie tak, jak ostatnio, tylko te müsli jem, a wtedy nie jadlam wcale Dlatego od poniedzialku nie bede jadla wogole i zobacze jaki bedzie efekt. Na aerobic niestety nie moge sobie pozwolic, bo mam 2 dzieci a tak powaznie to nie mam naprawde kiedy w mojej wiosce nawet jest, ale musialabym podpisac umowe na 2 lata. Ostatnio jak sie odchudzalam to codziennie skakalam na skakance 500 szt.i krecilam hh min. 30 min, a teraz robie to tylko czasami. Chyba bede musiala do tego wrocic. Na skakance skakalam kolo domu, bo byla ladna pogoda, a teraz jak nie pada, to zimno itd... No nic bede musiala sie zmoblizowac i skakac i krecic Mysle, ze jesli chodzi o jedzenie to bledow nie robie, bo wiem co i jak i do tego sie stosuje. Moze faktycznie woda mi sie zbiera ale z drugiej strony wtedy cm by nie spadaly, tylko bym "puchla" Moze to, ze caly czas odkad mam spirale mam "okres" ?? Zobaczymy po tym tygodniu jak bedzie.
Co kupilas ciekawego w tym miescie ??

Monika myslalam, ze firma jest tylko na TZeta Teraz powoli zaczyna Wam sie sezon, co ?? Znowu bedzie roboty od groma Cale szczescie chlop sie wyleczyl Pokaz jakies nowe fotki dzieciakow

Ide myc glowe i wlosy prostowac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:14   #152
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka chodzilo mi o areobik w domu, na lytkach jest ch od groma. Nie wiem , trzymam kciuki bo tylko tyle moge zrobic. Nic nie kupilam pare szmatek i buty i malemu ten piasek , bajera.W wodzie sie lepi a jak wyciagam go to odrazu piasetk jest hehe i sie sypie z reki a wodzie mozna nim cudowac Potem wyprobojemy ten na sucho
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:35   #153
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka co to za piasek wklek link jak możesz Ale u nas pochmurno...nie lubię tej szrej pogody.

Monika faktycznie ciągną sie u Was te choróbska...a precz, sio... szybkiego powrotu do zdrowia Śmieczne sąte nasze polskie powiedzonka Ja w pracy ciąglę łapię się na tym, że jak chcę coś wziąść np. z lodówki to zamiast "przepraszam" mówię "czekaj" bezsensowe wyrażenie ale takie pospolite

Śnieżynko nie martw się i tak napewno dojdziesz do upragnionego celu, jestem tego więcej niż pewna Trzymam kciuki

Dziewczyny idę zaraz na spotkanie w sprawie nowej pracy. Trzymajcie za mnie kciuki...plissss
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:59   #154
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia trzymam kciuki powodzenia
http://www.argos.co.uk/static/Produc...ext%3ESAND.htm i http://www.argos.co.uk/static/Produc...ext%3ESAND.htm , ale widze ze maja wiecej na stronie bo w katalogu tylko to wyczailam albo przeoczylam , tu masz wiecej http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/st...ngId=-1&q=SAND& to MOON SAND.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:06   #155
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja mam dużo po Izie - tylko fotelik do samochodu mieliśmy od siostry TZta i jak nie sprzedała to pewnie pożyczymy, więc nie muszę wiele kupować
no może ciuchy ja będzie chłopak
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:32   #156
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka, Ty to tytanka jesteś, ja kompletnie nic nie ćwiczę a jedynie za pomocą diety się odchudzam. Także wydaje mi się że albo za dużo ćwiczysz a za mało jesz (taki to może powodować efekt), albo proporcja jest zachowana, ale faktycznie ta spirala ci przeszkadza. Zwłaszcza, że tak jak mówisz, cały czas plamisz.
Ja sobie dziś w kalendarzu rozplanowałam jakie progi jestem w stanie, jeśli chodzi o najlepszy scenariusz, osiągnąć 1. dnia każdego miesiąca i wyszło mi że wymarzoną wagę osiągnę dopiero w sierpniu No ale cóż... tyło się, tyło, to teraz trzeba czasu, żeby to wszystko zrzucić.
I tak mam nadzieję, że będzie już tylko coraz lepiej

Żancia, trzymam kciuki!!!!!!!

Monka, znam moon sand Kingulica się tym bawiła bo dostała na gwiazdkę. Piasek był wszędzie No i odkurzanie w wigilijny wieczór, hehe.

Wczoraj się dowiedziałam, że moja koleżanka (ta, o której kiedyś Wam wspominałam) jest w drugiej ciąży Wszyscy są w ciąży!!!!!!!!!!

A ja ostatnio się dowiedziałam, że pieronem muszę z tą swoją tarczycą lecieć do endokrynologa bo to niebezpieczne dla mnie i nie daj Boże, żeby zaszła teraz w ciążę. Rany Boskie, czemu to mnie spotyka Dziewczyny, nastolatki, różne kobiety, wpadają znienacka, a ja muszę wszystkiego dopilnować, posprawdzać, poszukać Niedługo kręćka dostanę. A ile się czeka na wizytę nie wiem W poniedziałek po skierowanie i może wkrótce się dowiem.
Mam nadzieję, że przynajmniej dowiem się czegoś konstruktywnego a nie jakieś sra... w banie
Chyba do 50tki doczekam jak tak dalej będą coś wynajdować.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:19   #157
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka dostala antybiotyk Klacid jest go 60ml juz po przygotowaniu,miala brac po 5ml dwa razy na dzien no i juz jej sie konczy,dam jeszcze dzis i na jutro zostanie ciupinkabylismy dzis znowu ale wszystko ma czyste i kazala zuzyc do konca to opakowanie i koniec antybiotyku,ma brac syrop wykrztusny i nie wychodzic jeszcze 3-4 dni na dworma juz opuszczone w sumie 2 tygodnie w szkole ale jest zdolna i nadrobi

Sniezynko firma jest tylko na mniePPHU DREWTOM sie nazywajest na mnie z tego wzgledu ze tomek nie mogl jej miec na siebie wiec zarejestrowalismy na mnieno a tz pracuje w niej nio ja tezale to glownie papierkowa robota ta mojaowszem juz sie sezon zaczyna,tomek juz troche rozwiozl towaru,ludzie dzwonia,pisza,wysylaja smsy i chca chca koniecznie i to najlepiej jak najszybciejna szczescie na tego typu towar kryzysu niemachociaz ogolnie branza drzewna ma wielki postojwszystkie wieksze firmy wkolo nas zwalniaja masowo ludzitz kiedys w takiej robil i nie wyobrazam sobie jak bysmy teraz zyli gdybysmy nie otworzyli wlasnego interesu
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 16:44   #158
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzięki za kciuki....udało się
Od poniedziałku zaczynam nową pracę

Uciekam bo teraz muszę coś zjeść i uciekaćdo pizzeri
jeszcze raz dziękuje za kciuki
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:16   #159
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia szkoda mi ciebie, ze tam macie pod gorke, na pewno bedziesz super mamuska. I lec z ta tarczyca do lekarza , jak mozesz to idz prywatnie , bo znajac nasz sł. zdrowia to troche poczekasz na wyzyte.Na zdrowiu nie ma co oszczedzac i zwlekac bo ma sie tylko jedno , i standardowo trzymam kciuki za wszystko Wlasnie pobawilismy sie tym piaskiem , fajny troszke spadlo z lawy na wykladzine ale kij z tym odkurzylam, jest o wiele lepsze od modeliny itd bo sie nie kleji w wykladzine.Maly zadowolony pobawilismy sie troche z poltora godziny

Zancia juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:j upi: gratulacje, a teraz pindo jedna pisz co to za praca, weszlas napisalas ze masz a nic sie nie pochwalilas osz ty hehe Na wlasna reke szukalas czy z agencji?

Monika a ten antybiotyk ma waznosc 5 dni? bo jak tak to oka myslalam ze tak dziwnie ci dal a wiedzial ze na 7 dni nie styknie. moj maly tez mial na 5 dni potem kazali wywalic.

idziemy tanczyc hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:03   #160
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hejka !!!!
Magda
wiec ty bylas nastepna?????Super,gratul acje,chodz tu wielorybku niech cie wycaluje

Ciekawe kto bedzie nastepny????

My mielismy troche zamieszania z wyprowadzka mamy,ale juz jest wszystko ok(mama na swoim)troche smutno bez niej;ale daleko niemieszka,wiec pewnie bedziemy sie czesto odwiedzac

Doridee no smutne to co piszesz o Aluni i przedszkolu,ze teraz tak boi sie ciebie spuscic z okaJeszcze troche i bedzie napewno lepiej!!!!

Zancia super ze dostalas ta prace,ale napisz co i jak
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 01:05   #161
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

czytałyście o szamponach dla dzieci? http://www.sfora.pl/Zobacz-ktory-sza...otworczy-a3943 ,
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 14:25   #162
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

o rzesz ty a tu co sie dzieje? czyżby wszystkie dopadł dól, albo takie zarobione jestescie

U nas pogoda wiosenna ciepelko , slonko ,ciepełko , slonko az sie krew buzuje w żyłach , uwielbiam wiosne, ale lato idze ehhh, którego nie lubie. Zrobiłam mojemu ksieciuniu dwa dni dziecka i chodził spac po 22. Zobaczymyo ktorej dzis pojdzie.

A chciałam sie tez pochwalic ze bedziemy miec dzidziusia kiedyś tam, frańca jestem , ale jakoś was zwabić musiałam haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:18   #163
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka o jakim Ty dzidziusiu mówisz U nas oczywiście tak samojak u Was, słonecznie i pachnie wiosną. Rano Tzt krokusików nazbierał

Ja dziś ostatni dzień w pizzeri
Moja nowa praca będzie przy produkcji materacy do łóżek Jutro dokładnie się okaże co będę robiła. Podejrzewam, że szycie
Jest to praca przez agencję i niby na dłuższy okres, ale jak zwykle trzeba brać to z przymróżeniem oka. Mam nadzieję, że trochętam popracuję
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:53   #164
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja nie mam weny do pisanie, tylko czytam ostatnio

monka gratuluję!!!! : jupi: No franca jesteś, ale to nic. Pisz kiedy to będzie nowa dzidzia!!!


To nam obrodziło na forum a w zasadzie to dopiero obrodzi
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:37   #165
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

[QUOTE=monka23;11454990] o rzesz ty a tu co sie dzieje? czyżby wszystkie dopadł dól, albo takie zarobione jestescie

U nas pogoda wiosenna ciepelko , slonko ,ciepełko , slonko az sie krew buzuje w żyłach , uwielbiam wiosne, ale lato idze ehhh, którego nie lubie. Zrobiłam mojemu ksieciuniu dwa dni dziecka i chodził spac po 22. Zobaczymyo ktorej dzis pojdzie.

A chciałam sie tez pochwalic ze bedziemy miec dzidziusia kiedyś tam, frańca jestem , ale jakoś was zwabić musiałam haha



no i sięudało zwabić [COLOR="Silver"]

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2009-03-15 o 16:34
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:31   #166
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka dobre, wpadam, czytam, piszę, wypada - znów wpadam czytam i się śmieje z siebie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:20   #167
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja od razu wiedzialam ze sciemniasz z tym beybikiemby zwolac wszystkich!!!!!-
Zancia a kiedy zaczynasz ta prace?Jutro?

Ja jakas zdolowana,nerwowa chodze i do tego taka padnieta
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 00:11   #168
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jeeeeeny Monka, na zawał zejdę Przecież Ty plastry nosisz!
No nie mów, że w tajemnicy przed nami je zjęłaś hehe.


Śnieżynka, Coś się rusza u Ciebie. Cały czas obserwuję Mam nadzieję, że u mnie w końcu tez coś pójdzie w dół
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 09:12   #169
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja cale szczescie wiem, ze duzo osob pisze na bialo i zdazylam przeczytac

Gosiu ano leci waga, leci... od dzisiaj bede wiecej cwiczyc i wiecej pic zielonej herbaty i wody mineralnej zobaczymy jakie beda efekty na koniec tygodnia. Jak u Ciebie ???

Djamelko i Magdo jak Wam idzie nasze wielorybki ??? Jak samopoczucie ?? Djamelko mocno kopie ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 09:49   #170
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ahojjj no widze, jakis ruch hehe ,w koncu, oj dziewuszki, ale sie usmialam

Edycia hahahaha to bylo boskie , boki zrywalam , widze przesilenie cie dopada jak chyba wiekszosc, pamietam , ze rok temu tez byl zastuj przed wiosna, pamietacie?

Gosia dalej nosze plastry , kilka dni temu pisalam , ze jeszcze okres mi sie konczy , przy Moniki poscie, odnosnie jej cioteczki

Snieynka wow ale masz zapal w szoku jestem , ze masz tyle checi, samozaparcia i sil , tez bym chciala daj troche hehehe

Doridee jak tam Aluska, dalej placze jak wcyhodzisz gdzies?

Fajna ta opcja szybkiego menu forum

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-16 o 09:50
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:10   #171
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka ale, żeby ni było doczytałam to białe i dopiero jak zancia napisała, to zajarzyłam, że źle Cię zrozumiałam
Przynajmniej wesoło się zrobiło
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:29   #172
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia hehe a no troszke sie zrobilo, pewnie sama bym miala kilku sekundowa euforie i juz bym chciala pisac gratulacje

Kurka fajnie by bylo , jakby zrobili opcje , ze kazda z nas mogla by sobie sama ustalac menu szybkiego wybierania, dodac ulubione watki i nie trzeba by bylo przechodzic , wchodzic , wychodzic i szukac , a tak z boku byla by lista watkow i raz dwa by sie wchodzilo Chociaz ja i tak na tym tylko siedze .Nie udzielam sie na innych chyba ze mnie Sniezynka w jakis zwichrowany watek wciagnie ,ale to bylo dawno i nie prawda
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:00   #173
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja tam nawet nie czytajac tego na biało wiedziałam, że ściemniasz
Aluta z przedszkolem - krok milowy do tyłu, jest bardzo źle.... Poszła w sobotę rano z Andrzejem to 3 godziny wyła, ze chce wracać do domu i trzymała sie blisko niego. Jak przyszłam było trochę lepiej, ale nie mogłam zniknąć z oczu.
Pocieszajace jest to, ze nie tylko Ala zaczęła tak reagować, inne dzieci też wiecej płaczą, nawet te które wcześniej bez problemu zostawały same - teraz płaczą za rodzicami. O co chodzi, nie wiemy Dyrektorka planuje spotkanie z psychologiem

Przesilenie wiosenne daje się we znaki, też marnie się czuję. Ala chyba sie podziębiła bo kasłała dzis rano mocno. Dałam jej syrop i będę obserwować.

Poza tym kilka dni temu kupiłam sobie ciekawą książkę N. Siemionowej (tematyka robalowa ) i tak sobie ją studiuję w wolnej chwili Swoja drogą polecam
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:03   #174
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ty to wiesz jak wszystkich na forum zwolac!

A z drugiej strony to jak wy widzicie ze ktos na bialo piszenie kapuje tego,czytam i czytam ten twoj post ale a bilao niczego nie widzeczy ja taka tepa jestem....
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:07   #175
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika musisz sobie zaznaczyć tekst za ostatnim słowem monki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:24   #176
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee az tak zle, pomysl z psychologiem super oby sie wykazał i nie gadał pustych ogolnych teori, jpo spotkaniu napisz co mowil/a moze nam sie przyda, rożnie to bywa .Tak jak pisalaś, ze dzieci ktore wczesniej nie plakały teraz tez płacza.Moze zaczyna to do nich docierać, ze na tym bedzie polegalo chodzenie do przedszkola, beda sami, pewnie sie boja i jest jakas obawa , ze mamusia czy tatuś moga nie przyjsc. Beda wieksze , zaprzyjażnia sie , nowe kolezanki koledzy i wydaje mi sie , ze wiekszośc sie odnajdzie w tej sytuacji ,zaakceptuje i polubi Aszzz ty , robale ci w głowe, fest masz faze ja dalej badań nie zrobiłam. Moze teraz uda sie uda jak bede w pl o ile ksieciuniu strzeli kupe z ranca albo wieczorem , bo zawsze po fakcie to robil

Monika przynajmniej ruch sie zrobil, bo bym sie przerazila jakbysmy byly na drugiej stronie brrr.

Ogladałam wczoraj fajny probram o sexie na polsac play. Pokazali co i jak od srodka zamontowali kobitce w pochwie kamerke i u kolesia nad trąbą. Padlam jak z bliska zobaczylam wytrysk fajnie to wygladało.
Mowili o pozycji misjonarskiej, nadaje sie na zaciązenie, najwieksze prawdopodobieństwo zajscia, jakos sie nad tym nigdy nie zastanawiałam . Pokazywali skutki rzeżaczki i jeszcze czegos tam. Koles zarażony, po stosunku dotknął swojego członka , wydzieliny, potem odruchowo przetarl oko i zaraził je, a feee.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:53   #177
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Monika musisz sobie zaznaczyć tekst za ostatnim słowem monki



aaaaaaaaaaa juz kapuje o co kaman

Monka moj tz czesto oglada Polsat Playzwlaszcza wieczorem i wiem ze sa tam rozne ciekawe programyale ja ogladalam "teraz albo nigdy"czy ktoras z was niewie kiedy puszcza nastepna serie "Londynczykow"k urcze tak mi sie spodobal ten serial i w najciekawszym momencie skonczyli pierwsza czesc serii


Weronika juz dzis szla do szkolynie chcialam zeby miala tyle zaleglosci,mam nadzieje ze pozbylismy sie tego cholerstwa juz na dobreza tydzien jedziemy porobic wszystkie wyniki zobaczymy czy jest ok czy nie

Ja czekam na wynik mojego tksama jestem ciekawa czy cos tam wyszlo nie tak
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:58   #178
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee , a ile razy Aluska była z Andrzejem na tych zajeciach, domyslam sie ze nieczęsto moze to tez miało wpływ na ten jej pacz, zawsze z Toba chodziła i moze czuje sie bezpieczniej z Toba niz z nim . W srode macie kolejne zajecia? bo juz zapomnialam jakie to dni byly, ciekawe jak sie zachowa . Chyba musisz w niej od nowa odbudować poczucie bezpieczenstwa to ze jest tam bezpieczna i jest tam dla przyjemności a nie za kare.

Zabrali nam dzis auto do do podreperowania, pisałam wam , ze w pierwszy dzien po przyjezdzie kolesia stukłam a raczej ten czubek w nas. Poszła przednia szybka, pajaczek jak nic nie wiem jak on to zrobil , chyba reka przywalil, odrzucilo go na ziemie wstal i uciek.Nastepnego dnia po tym , mielibysmy zderzenie z autem ,ten sam schemat błedu popelnil kierowca co ten szaleniec na nogach, ale tz wychamowal Dali nam w zastaw autko , kolor POMARANCZOWY hehe, bedzie mi pasowac do bluzki haha

Ide sprzatac bo na raty ogarniam chalupe, ksieciuniu z tz-tem


Monika hehe niech twoj tz-cik oglada bo ciekawe rzeczy tam mowia haha przynajmniej bedzie na bierzaco i bedzie wiedział co i jak zeby ci bylo dobrze hehe. Fajnie mowili tez o robotce ustnej , zeby mezczyzne zadowolic hehe. Super , ze Werka smiga juz do szkoly, nadrobi zaleglosci i bedzie na bierząćo. oby tam jakiegos dziadostwa nie zalapała od kogos , tymb ardziej ze organizm jeszcze osłabiony.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-16 o 12:02
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:02   #179
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka musial byc ciekawy ten program,tez lubie ogladac takie rzeczy

Sniezynka fajnie ze kilogramy spadaja!!!Ostatnio narobilas mi smaka na krokiety i dzisiaj robilam-a najadlam sie jak glupia

Mi lekarz w tamtym tygodniu mowil ze synus przewrocil sie juz glowka w dol,mysle ze nie za wczesniej kurde zblizam sie wielkimi krokami do razwiazania-ciekawa jestem i synusia i porodu

Monika to dobrze ze juz lepiej z tymi chorobami,trzymamkciuki by bylo juz tylko dobrze!!!!
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:07   #180
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

robotka ustna no wlasnie sluchajcie?jakie jest wasze podejscie do sexu oralnego


a to fotki maluchow,niestety bez Weroniki bo ona nie lubi byc fotografowananieweim dlaczego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 4862.jpg (61,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 4889.jpg (43,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 4890.jpg (44,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 4891.jpg (41,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 4892.jpg (37,8 KB, 7 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.