Rossman łódź Manufaktura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 17:25   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

Rossman łódź Manufaktura


Hej,
czy korzystałyście z usług gabinetu kosmetycznego rossmana w Manufakturze? Jestem ciekawa jakości usług, bo są one dużo niższe niż w standardowych gabinetach...
Dzieki za opinie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:38   #2
idoncare
Raczkowanie
 
Avatar idoncare
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: niby nic
Wiadomości: 86
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

ja byłam tylko na regulacji brwi, byłam bardzo zadowolona, robiła mi to młoda studentka Dała mi też ulotkę z dostępnymi zabiegami i aktualnymi cenami i również byłam mile zaskoczona, ale nie skorzystałam z niczego, oprócz regulacji
idoncare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:59   #3
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

O w końcu jakaś opinia, serdeczne dzięki

Ciekawa jestem jak oni "wychodzą" mając takie niskie ceny w porównaniu do salonów
Ale skoro i jakość dobra to fajnie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:39   #4
Nemethe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Też jestem ciekawa jak pozostałe ich usługi się plasują Coraz więcej oferują, kiedyś tylko kosmetyki, potem wywoływanie zdjęć a teraz salony
Nemethe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:54   #5
natalie_1602
Przyczajenie
 
Avatar natalie_1602
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Mieszkam w Łodzi, ale nigdy tymi zabiegami się nie interesowałam. Gdzie jest jakiś ich wykaz i cennik? Mnie by chyba przeszkadzał ogólny harmider. Lubię jak u kosmetyczki jest cicho, przyjemnie i bardziej intymnie.
natalie_1602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:07   #6
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

proszę, tu masz cennik:
http://www.rossnet.pl/Artykul/Strefa...faktura,195868
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 10:38   #7
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

byłam korzystalam tylko z regulacji brwi, bo innej potrzeby akurat nie miałam kosmetyczka bardzo miła doradziła, podpowiedziała co i jak
chociaż troszkę za głośno też wolę sobie usiąść w gabinecie kosmetycznym i się zrelaksować
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 20:33   #8
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

ogladalam cennik i calkiem przyjemny. ciekawa jestem. i chyba nawet skusilabym sie na cos a trzeba sie umawiac? bo mam daleko do manu i nie wiem kiedy bede nastepnym razem
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:33   #9
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
ogladalam cennik i calkiem przyjemny. ciekawa jestem. i chyba nawet skusilabym sie na cos a trzeba sie umawiac? bo mam daleko do manu i nie wiem kiedy bede nastepnym razem
tak trzeba sie umawiać, no chyba, że akurat kosmetyczka będzie miała wolną chwilę ale lepiej sie umówić i mieć pewność "miejscowki" "D
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 21:44   #10
pienia
Przyczajenie
 
Avatar pienia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

No proszę, a ja nawet nie wiedziałam, że tam wykonują takie zabiegi. Dobrze wiedzieć bo też jestem z Łodzi
__________________

Zapraszam do kliczku w banner
pienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 07:17   #11
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez pienia Pokaż wiadomość
No proszę, a ja nawet nie wiedziałam, że tam wykonują takie zabiegi. Dobrze wiedzieć bo też jestem z Łodzi
a to nie bylaś nigdy w manufakturze?? rossmanna nie da sie przeoczyć
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 00:46   #12
pienia
Przyczajenie
 
Avatar pienia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
a to nie bylaś nigdy w manufakturze?? rossmanna nie da sie przeoczyć
Napisałam, że nie wiedziałam iż wykonują tam takie zabiegi,a nie że nie byłam w Rossmanie w Manufakturze
__________________

Zapraszam do kliczku w banner
pienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 07:47   #13
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez pienia Pokaż wiadomość
Napisałam, że nie wiedziałam iż wykonują tam takie zabiegi,a nie że nie byłam w Rossmanie w Manufakturze
spoko no ale w Rossmannie też nie da się przeoczyć tych miejsc kosmetycznych są zaraz przy perfumach, kosmetyków dla dzieci i niedaleko gumek/spinek i innych rzeczach do włosów
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 07:48   #14
emailica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Witam.

Korzystałam.
Peeling kawitacyjny i manicure - w kilku miesięcznym odstępie czasu.

Peeling robiła mi Pani, która teoretycznie ma mgr kosmetologii, niestety nie wiedzieć czemu za mało nawilżała mi twarz podczas zabiegu. Co było dość irytujące z dwóch powodów:
1 - miałam wrażenie, że jeździ mi po twarzy jakąś tarką, ciągnąc skórę - uwaga, nieodpowiednio intensywne nawilżenie skóry podczas zabiegu potrafi ją przypalić - wysuszyć! Co z resztą nieprofesjonalna pani kosmetyczka mi zrobiła ze skórą na dekolcie
2 - peeling kawitacyjny polega na oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, im bardziej nawilżona skóra tym lepsze oczyszczanie, ponieważ fale mają za zadanie wprawić w drgania cząsteczki wody, które dostały się w niedostępne miejsce, wibrująca woda oczyszcza te miejsca... wniosek? Za mało wody - kiepski peeling. I tak też było. Efektu prawie żadnego, poza czerwoną skórą na dekolcie.
Skąd wiem jak powinna, że wody było za mało? Bo robiłam taki zabieg wcześniej w innym salonie, kosmetycznym. I efekt był o niebo lepszy nić po zabiegu w Rossmanie.

Manicure...
Pomyślałam, usługi kosmetyczne na twarz kiepsko im wychodzą, to może chociaż manicure potrafią zrobić - wróciłam z urlopu i szczerze mi się nie chciało samej dłubać w paznokciach, po tym całym rozpakowywaniu, układaniu, praniu i ogarnianiu pourlopowym. Zamarzyłam o odrobinie luksusu - niech ktoś mi zrobi paznokcie... odświeży jedynie.
Może w rossmanie przy okazji zakupów? Sądziłam, że to dobry pomysł.
Niestety. Tego też robić nie potrafią.

Każdy paznokieć spiłowany w innym kształcie, skórki nie wycinane, ale wyrywane tępymi cążkami - nie jestem pewna czy dezynfekowane po każdej klientce (ale nie widziałam więc nie wiem). Spolerowane od połowy i im bliżej końca tym bardziej, więc płytka paznokcia została mocno osłabiona, w miejscach gdzie powinna być najmocniejsza, czyli na końcach. Za to pozostała prążkowa od skórek do połowy... Do tego znów nieprofesjonalna Pani zarysowała mi 2 płytki, prawdopodobnie przy odsuwaniu jakimś badziewnym patyczkiem skórek. Żadnego z narzędzi nie trzymała pewnie w dłoni, widać było, że nie absolutnie pojęcia jak wykonuje się manicure u kogoś. Dłubała mi jak w swoich paznokciach, ślamazarnie, niezdarnie i co najważniejsze, bo w gruncie rzeczy przecież nie o czas chodzi - nieprofesjonalnie.

To było żenujące doświadczenie.
Na koniec zmaltretowane płytki, oj tak tak, bo polerowanie to było iście maltretowanie jakimś wielokrotnie używanym polerem - w szanującym się salonie żaden poler nie jest używany wielokrotnie, to jak z igłami, powinny być jednorazowego użytku, nałożyła bezbarwny lakier... jedną warstwę, tak jak prosiłam, ale tak gruba, że nie chciała wyschnąć. W dodatku nierówno... Nie wiem kto tą Panią uczył nakładać lakier na paznokciach, ale robiła to gorzej niż nastolatka, która maluje sowje po raz pierwszy w życiu.
Na koniec sprawdziła opuszkiem czy lakier wysechł niszcząć cały manicure...

ŻENADA do kwadratu.
Odradzam każdej kobiecie.

Edytowane przez emailica
Czas edycji: 2012-09-03 o 07:50
emailica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 18:44   #15
jamiolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Emailica sądzę że błędnie oceniasz zabieg. Nie wiem ile czasu trzeba by trzymać szpatułkę peelingu w jednym miejscu by oparzyć skórę. Skóra szyi i dekoltu jest po prostu bardzo wrażliwa i łatwo się czerwieni.
Działanie peelingu kawitacyjnego nie polega na "wibrowaniu" wody tylko na, jak nazwa wskazuje, kawitacji- na chłopski rozum- na pękaniu cząsteczek wody. Wiec być może po prostu nie do końca wiesz jak zabieg powinien być wykonany.

Co do mojego zdania na temat usług. Są wykonywane solidnie i na poziomie. Wiedzę z zakresu kosmetologi i pielęgnacji skóry dziewczyny (jest ich 6) mają sporą i chetnie się nią dzielą. Na pewno warto skorzystać z ich usług zwłaszcza, że bestsellerowe zabiegi takie jak mikrodermabrazja, kwasy czy manicure japoński są w wyjątkowo niskich cenach, a niczym się nie różnią od zabiegów wykonywanych w "ekskluzywnych" salonach. No może poza ceną
jamiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:35   #16
naucz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez emailica Pokaż wiadomość
Witam.

Korzystałam.
Peeling kawitacyjny i manicure - w kilku miesięcznym odstępie czasu.

Peeling robiła mi Pani, która teoretycznie ma mgr kosmetologii, niestety nie wiedzieć czemu za mało nawilżała mi twarz podczas zabiegu. Co było dość irytujące z dwóch powodów:
1 - miałam wrażenie, że jeździ mi po twarzy jakąś tarką, ciągnąc skórę - uwaga, nieodpowiednio intensywne nawilżenie skóry podczas zabiegu potrafi ją przypalić - wysuszyć! Co z resztą nieprofesjonalna pani kosmetyczka mi zrobiła ze skórą na dekolcie
2 - peeling kawitacyjny polega na oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, im bardziej nawilżona skóra tym lepsze oczyszczanie, ponieważ fale mają za zadanie wprawić w drgania cząsteczki wody, które dostały się w niedostępne miejsce, wibrująca woda oczyszcza te miejsca... wniosek? Za mało wody - kiepski peeling. I tak też było. Efektu prawie żadnego, poza czerwoną skórą na dekolcie.
Skąd wiem jak powinna, że wody było za mało? Bo robiłam taki zabieg wcześniej w innym salonie, kosmetycznym. I efekt był o niebo lepszy nić po zabiegu w Rossmanie.

Manicure...
Pomyślałam, usługi kosmetyczne na twarz kiepsko im wychodzą, to może chociaż manicure potrafią zrobić - wróciłam z urlopu i szczerze mi się nie chciało samej dłubać w paznokciach, po tym całym rozpakowywaniu, układaniu, praniu i ogarnianiu pourlopowym. Zamarzyłam o odrobinie luksusu - niech ktoś mi zrobi paznokcie... odświeży jedynie.
Może w rossmanie przy okazji zakupów? Sądziłam, że to dobry pomysł.
Niestety. Tego też robić nie potrafią.

Każdy paznokieć spiłowany w innym kształcie, skórki nie wycinane, ale wyrywane tępymi cążkami - nie jestem pewna czy dezynfekowane po każdej klientce (ale nie widziałam więc nie wiem). Spolerowane od połowy i im bliżej końca tym bardziej, więc płytka paznokcia została mocno osłabiona, w miejscach gdzie powinna być najmocniejsza, czyli na końcach. Za to pozostała prążkowa od skórek do połowy... Do tego znów nieprofesjonalna Pani zarysowała mi 2 płytki, prawdopodobnie przy odsuwaniu jakimś badziewnym patyczkiem skórek. Żadnego z narzędzi nie trzymała pewnie w dłoni, widać było, że nie absolutnie pojęcia jak wykonuje się manicure u kogoś. Dłubała mi jak w swoich paznokciach, ślamazarnie, niezdarnie i co najważniejsze, bo w gruncie rzeczy przecież nie o czas chodzi - nieprofesjonalnie.

To było żenujące doświadczenie.
Na koniec zmaltretowane płytki, oj tak tak, bo polerowanie to było iście maltretowanie jakimś wielokrotnie używanym polerem - w szanującym się salonie żaden poler nie jest używany wielokrotnie, to jak z igłami, powinny być jednorazowego użytku, nałożyła bezbarwny lakier... jedną warstwę, tak jak prosiłam, ale tak gruba, że nie chciała wyschnąć. W dodatku nierówno... Nie wiem kto tą Panią uczył nakładać lakier na paznokciach, ale robiła to gorzej niż nastolatka, która maluje sowje po raz pierwszy w życiu.
Na koniec sprawdziła opuszkiem czy lakier wysechł niszcząć cały manicure...

ŻENADA do kwadratu.
Odradzam każdej kobiecie.
Zapewne jesteś osobą z konkurencji i piszesz takie bzdury.TO JEST NIEMOŻLIWE przecież!!!!!!
naucz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:51   #17
naucz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Zabiegi kosmetyczne w ROSSMANIE są wykonywane bardzo profesjonalnie i niedrogo.Jednak konkurencja czuje sie zagrożona i wypisuje bzdury.Osobiście kilka razy korzystałam , jestem zadowolona i polecam innym.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Edytowane przez naucz
Czas edycji: 2013-02-09 o 12:25
naucz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:50   #18
naucz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Mam jedną uwagę dotyczącą zabiegów kosmetycznych w Rossmanie , a mianowicie jest tam trochę za zimno i nie wiem dlaczego ? Czyżby dlatego żeby odstraszać klientów? czy dlatego że kasjerki sie pocą i smierdzą?
naucz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:06   #19
emailica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez naucz Pokaż wiadomość
Zabiegi kosmetyczne w ROSSMANIE są wykonywane bardzo profesjonalnie i niedrogo.Jednak konkurencja czuje sie zagrożona i wypisuje bzdury.Osobiście kilka razy korzystałam , jestem zadowolona i polecam innym.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------
nie jestem żadną konkurencją, tylko byłam klientką.
Więcej z usług rosmanowych kosmetycznych nie skorzystam, powody napisałam.
Dla ścisłości - jakieś 2 miesiące temu byłam w innym salonie i peeling kawitacyjny wyglądał jeszcze inaczej, z lepszymi efektami, a cena była porównywalna do rossmanowej. Trwał dłużej, dokładniej i skóra była dobrze nawilżana, żadnych zaczerwienień.

Najłatwiej jest powiedzieć, ze konkurencja, kiedy zarzuty są mocne.
Mnie się raczej wydaje, że prędzej zabiegi zachwalają osoby, którę mają z tego jakąś korzyść.

W przeciwieńśtwie do niektórych mam świadomość, że będą zarówno zadowolone klientki, które są albo mniej wymagające, albo zwczyajnie dobrze trafiły - kosmetyczek jest tam przecież kilka; jak i te którym jakość zabiegu nie odpowiadała.

Ja napisałam o swoich doświadczeniach i miałam do tego prawo. Nie życzę sobie takiego podważania moich własnych odczuć - sugerując, że jestem z konkurencji.

Na marginesie, nie należę do "bogatych" ludzi, ale cenię sobie swoją skórę, zwłaszcza na twarzy. Wolę zapłacić więcej i iść do salonu gdzie byłam zadowolna z zabiegu (bo tak, drogie panie, wiem też, że droższe nie zawsze znaczy lepsze) niż sępić a później żałować i borykać sie z naprzykład bliznami, plamami na twarzy czy jakimiś innymi skutkami ubocznymi nieprofesjonalnie, lub nie do końća starannie wykonanego zabiegu kosmetycznego.
emailica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 06:31   #20
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Cytat:
Napisane przez emailica Pokaż wiadomość
nie jestem żadną konkurencją, tylko byłam klientką.
Więcej z usług rosmanowych kosmetycznych nie skorzystam, powody napisałam.
Dla ścisłości - jakieś 2 miesiące temu byłam w innym salonie i peeling kawitacyjny wyglądał jeszcze inaczej, z lepszymi efektami, a cena była porównywalna do rossmanowej. Trwał dłużej, dokładniej i skóra była dobrze nawilżana, żadnych zaczerwienień.
A w którym salonie byłaś? Chętnie bym się wybrała.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:49   #21
mmalinka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Rossman łódź Manufaktura

Byłam kilka dni temu na manicure. Robiła mi go Karolina R., jestem bardzo niezadowolona z efektów. Po pierwsze niedokładnie wycieła mi skórki, cążki nie wiem czy były sterylizowane bo tylko dezynfekcja nie wystarczy, do tego nie były zapakowane w pakiet z autoklawu badz innego steryzlizatora były połozone tylko na chusteczce. na plus była dezynfekcja dloni razy 2 i spiłowanie paznokci natomiast ze skorek jestem niezadowolona. po drugie co mi sie nie podobało to ze malujac mi paznokcie Pani Karolina zostawila mi duzo przeswitów z lakieru na paznokciach, nie mozna tak rozstawiac lakieru z przeswitami lepiej nałozyc trzecia warstwe. nałozenie top coatu było w miare ok ale ten top coat z eveline nie był dobry bo zaraz miałam wgniecenia. ale to nie wina kosmetologa tylko lakieru. lakier na drugi dzien mi zaczał odpryskiwac. Ogolne wrazenia średnio na jeża. odradzam manicure w Rosmanie, Polecam dobra kosmetyczke z doswiadczeniem w zwyklym salonie. co mi sie nie podobało: wyciecie skorek, nie wiem czy wysterylizowano cążki, nałozenie lakieru okropne. Uwazam że na paznokcie chodzic lepiej do kosmetyczki a na zabiegi na twarz chodzic do kosmetologa lub dermatologa. pozdrawiam

Dla osob broniących rosmmann. Nie jestem konkurencją tylko zwykła klientka. Nie chce nikomu robic zlej reklamy tylko przedstawiłam własną prywatna i szczera opinię na tym forum ktore powstało do celu wyrazania własnie takich opinii: pozytywnych, neutralnych badz negatywnych, Kazdy ma prawo do własnej opinii i opisania wlasnego doswiadczenia ze strefy rossman i polecenia uslug badz nie polecania. i komentarze tego typu oj jestes z konkurencji są smieszne i moga swiadczyc równiez o tym że pisza je własnie pracownicy rosmana ktorzy bronia swojego i wypisuja glupoty ze to jakas konkurencja. bez komentarza.

Natomiast byłam kiedys na zabiegu mikrodermabrazji u Pani Agnieszki J. i byłam bardzo zadowolona i pod wrazeniem wiedzy w dziedzinie kosmetologii jaki prezentowała na bardzo wysokim poziomie. Potrafiła odpowiedziec mi na kazde pytanie. Bardzo ambitna kosmetolog i perfekcjonistka. Polecam goroco. choc robila mi za mocno masaz twarzy bo mnie pozniej miesnie bolaly. ale reszta na 5 +. cere po mikro miałam sliczna i rozjaśniona. Pozdrawiam.

Edytowane przez mmalinka84
Czas edycji: 2013-09-20 o 12:04
mmalinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.