odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-23, 12:45   #1681
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dzieńdoberek

Ratunku! Po przedwczorajszym treningu nie mogę się ruszać! A wczoraj obudziałm się bez zakwasów i nawet zastanawiałam się jak to jest, e trener dał mi wycisk a ja nic. No ładne mi nic. Chodzę jak pokraka. Jakby mnie czołg przez poligon przeciągnął. O rety!
Wczoraj jeszcze naiwnie myślałam, że to tylko troszkę i poszłam na siłownię odrobić lekcję czyli 30 minut spokojnego rowerku. Po powrocie nie mogłam z wanny wyjść. Ból przeogromny! No teraz czuję, ze mam mięśnie. I to jak!

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Ok, ok.
No to cześć.

Trzymam kciuki.

Ja na siłkę na chwilę obecną nie wracam, już prędzej będę ćwiczyć Chode w domu. Zresztą już miałam takie zrywy. Musze tylko popracować nad systematycznością.

Jutro impreza ...
Zrywy to i ja mam (jak na przykład teraz), gorej w miarę upływu czasu. Tez jestem ciekawa, na ile mi powera wystarczy zwłaszcza, ze na kilka dni muszę odpuścić, bo naprawdę nie mogę się ruszać.
W domu to w ogóle bym się teraz już nie zmobilizowała.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:38   #1682
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie Dziewczęta...

Ja dzisiaj byłam już na basenie z jacuzzi godzinkę i na przejażdżce z koteczką też godzinkę .Rower świetnie się spisuje,a godzina upływa w plenerku migusiem,koteczka sprawuje sie podobnie jak w aucie,tyle że w plenerku mamy przystanki na podziwianie przyrody .

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość

U dietetyczki no cóż 2kg nadwyżki,ale zrzuciłyśmy to na fakt,że miałam chłopaków w domu ponad miesiąc Będzie dobrze.Zrzuci sie.
Zmykam spać bo padam.
Zrzuci się...mamy czas ...lato niedługo sie kończy

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość


Ja na siłkę na chwilę obecną nie wracam, już prędzej będę ćwiczyć Chode w domu. Zresztą już miałam takie zrywy. Musze tylko popracować nad systematycznością.
Mi potrącają za karnet z pensji,to juz tak go mam z kilka lat,wychodzi korzystnie to go podtrzymuję,bo akurat w sezonie letnim z basenu sporo korzystam ....zatem w całorocznym rozliczeniu nic nie tracę...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek

Ratunku! Po przedwczorajszym treningu nie mogę się ruszać! A wczoraj obudziałm się bez zakwasów i nawet zastanawiałam się jak to jest, e trener dał mi wycisk a ja nic. No ładne mi nic. Chodzę jak pokraka. Jakby mnie czołg przez poligon przeciągnął. O rety!
Wczoraj jeszcze naiwnie myślałam, że to tylko troszkę i poszłam na siłownię odrobić lekcję czyli 30 minut spokojnego rowerku. Po powrocie nie mogłam z wanny wyjść. Ból przeogromny! No teraz czuję, ze mam mięśnie. I to jak!

Zrywy to i ja mam (jak na przykład teraz), gorej w miarę upływu czasu. Tez jestem ciekawa, na ile mi powera wystarczy zwłaszcza, ze na kilka dni muszę odpuścić, bo naprawdę nie mogę się ruszać.
W domu to w ogóle bym się teraz już nie zmobilizowała.
Lyrcia ja jak sie przeforsuję,to biorę coś przeciwbólowego, zanim ból się rozhula .... systematyczność wypracowuje sie jednak z czasem.Wsparcie trenera zapewne jest pomocne,ale czasem idą jednak jakimś standardem.

Tak podpatruję ludziska na basenie....ja pływam swoim tempem 40 minut bez przerwy,a niektórzy nadają sobie solidne tempo,by po kilku basenach odpoczywać dłużej....plusem dla mnie jest to,że ośrodki sportowe do południa nie sa przepełnione,to korzystam na luzie....ale z kolei praca zmianowa powoduje,że systematyczność w diecie mam totalnie czasem zaburzoną...cos za coś.

Tak czy siak,chociaż waga jakoś bez szału spadkowego,to mój kregosłup dzielnie dźwiga zbędne kilogramy,kiedy mu basenik zafunduję
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 19:46   #1683
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Lyrcia nie odpuszczaj, szczególnie teraz... Wiem że zakwasy są okrutne ale miną, rozruszaj te mięśnie. Da się ćwiczyć mimo tego. A jak teraz zrobisz przerwę to albo nie wrócisz do ćwiczeń albo zrobisz przerwę tak długą że znów będą zakwasy...
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 21:55   #1684
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć dziewczynki

Ja weekend znów spędziłam w górach, udało mi się z rodzinką spotkać, ale oczywiście znów weekend niedietetyczny .
Budują mi niedaleko klub fitness więc może przeniosę się i zacznę systematycznie chodzić. Basen za to zamykają i będą go remontować.

Jeszcze trochę spraw urzędowych zostało do pozałatwiania, czemu to wszystko nie jest takie proste.

Dobrej nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 10:23   #1685
czarnasia13
Raczkowanie
 
Avatar czarnasia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 172
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć właśnie wróciłam z cudownego urlopu w Bieszczadach. Było mega intensywnie i pięknie. Zakochałam się w tym miejscu. Góry i woda na wyciągnięcie ręki. Bajka. Teraz ciężko wrócić do rzeczywistości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarnasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 12:09   #1686
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Witam po weekendzie.
Zwłaszcza po takim weekendzie trudno wrócić do rzeczywistości.


Złote Gody udały sie wyśmienicie. Zabawa przednia, DJ świetny, inteligentny i słuchający ludzi. Mnóstwo jedzenia. Następnego dnia śniadanie na bogato choć tradycyjnie, potem ciasto, lody a popołudniu grill. Tak więc dietetycznie nie było.
Bijcie ile chcecie, ale nie żałuję. Taka okazja się nie powtórzy


Dziś powrót do pracy, a w głowie wciąż nucę. Co ja robię dziś w biurze?
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 19:23   #1687
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Basiu zazdraszczam wypadu w góry

Ja wróciłam na dobre tory.Do pracy rowerkiem co prawda tylko 5 km w dwie strony,ale zawsze to coś.Właśnie skonczyłam łazić z kosiarką.Nawet o tej godz jest strasznie gorąco.Tak ma być cały tydzień.Padnę w pracy.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 19:29   #1688
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość


Ja wróciłam na dobre tory.Do pracy rowerkiem co prawda tylko 5 km w dwie strony,ale zawsze to coś.Właśnie skonczyłam łazić z kosiarką.Nawet o tej godz jest strasznie gorąco.Tak ma być cały tydzień.Padnę w pracy.
ja tez mam niewiele więcej jak nie tyle ale dokładnie-zawsze coś
U mnie popadało mocno ,pogrzmiało i tyle... dalej zaduch, ciężka to noc będzie choć może tej nocy usnę bo poprzednia była kiepska, małżonek tak chrapał że co rusz się budziłam i z łokcia musialam go traktować
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 19:37   #1689
Stylowa1
Rozeznanie
 
Avatar Stylowa1
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 502
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Milenka łącze się z tobą w bólu, miałam tak samo... W środku nocy musiałam się ewakuować do drugiego pokoju... Dziś się czuję jak po nocy w pracy niewyspana i zdechła...
Stylowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 19:41   #1690
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć dziewczynki

Taki mały reset nawet weekendowy jest super - tym bardziej że mam w miarę blisko, to korzystam.

Ja dziś też chciałam już dietetycznie ale zjadłam pół kalafiora na raz tak mi się chciało . No i potem coś jeszcze wpadło bo gości miałam .
Więc chyba psychicznie nastawię się na datę 01.09.

Umówiłam się na darmowy trening - 20 min w jakimś specjalnym ubraniu pod prądem . Podobno rewelacyjny i szybkie efekty ha ha dobra reklama nie jest zła. Zobaczę co to będzie - ciekawa jestem bardzo.
Za to nie mogę się zalogować do klubu fitness czy to znak by go zmienić?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 20:16   #1691
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Milenka łącze się z tobą w bólu, miałam tak samo... W środku nocy musiałam się ewakuować do drugiego pokoju... Dziś się czuję jak po nocy w pracy niewyspana i zdechła...
Ja miałam małżona wyrzucić do innego ale ostatecznie jakoś potem się odrobinę uspokoił... ale noc nie moja.Dobrze że dziś sama śpię

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Taki mały reset nawet weekendowy jest super - tym bardziej że mam w miarę blisko, to korzystam.

Ja dziś też chciałam już dietetycznie ale zjadłam pół kalafiora na raz tak mi się chciało . No i potem coś jeszcze wpadło bo gości miałam .
Więc chyba psychicznie nastawię się na datę 01.09.

Umówiłam się na darmowy trening - 20 min w jakimś specjalnym ubraniu pod prądem . Podobno rewelacyjny i szybkie efekty ha ha dobra reklama nie jest zła. Zobaczę co to będzie - ciekawa jestem bardzo.
Za to nie mogę się zalogować do klubu fitness czy to znak by go zmienić?
ciekawa sprawa, ino co byś za bardzo z prądem nie popłynęła
Ja też nastawiam się na wrzesień ,teraz za dużo pokus .W weekend nagrzeszyłam trochę ale dziś kilka deko mniej niż w wczoraj...U mnie w menu dziś głównie owoce i warzywa działkowe.Min gruszki, świeży sok z jabłek, swojskie pomidory, ogórki , na obiad standardowo fasolka i 2 małe ziemniaki + mizeria na jogurcie.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 21:31   #1692
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

A nawet mi nie mówcie o chrapaniu Mój to nawet na plecach jak śpi to daje że masakra.Ja w zatyczkach śpię,a to i tak nie wiele daje.Kto ma słaby wzrok ten ma lepszy słuch
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 07:59   #1693
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja już ponad tydzień odwiedzam silownię, póki co 3 razy w tygodniu, bo przez okres wakacji w soboty jest nieczynna. I muszę przyznać, że czuję się świetnie Jestem mniej zmęczona, nie bolą mnie plecy, nawet chodzi się łatwiej, spacer nie stanowi już takiego problemu. Jeszce Tż się przyzwyczaja, że trzy razy w tygodniu wracam do domu dopiero o 17:30 ale jakoś musi to przeżyć. Dietę trzymałam cały tydzień, w niedzielę mały cheat meal w postaci lodów. W tym tygodniu jeszcze 2 razy siłownia a w sobotę wyjazd na urlop. I przez 2 tygodnie nie zamierzam przejmować się ani dietą ani ćwiczeniami
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 08:31   #1694
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Ja już ponad tydzień odwiedzam silownię, póki co 3 razy w tygodniu, bo przez okres wakacji w soboty jest nieczynna. I muszę przyznać, że czuję się świetnie Jestem mniej zmęczona, nie bolą mnie plecy, nawet chodzi się łatwiej, spacer nie stanowi już takiego problemu. Jeszce Tż się przyzwyczaja, że trzy razy w tygodniu wracam do domu dopiero o 17:30 ale jakoś musi to przeżyć. Dietę trzymałam cały tydzień, w niedzielę mały cheat meal w postaci lodów. W tym tygodniu jeszcze 2 razy siłownia a w sobotę wyjazd na urlop. I przez 2 tygodnie nie zamierzam przejmować się ani dietą ani ćwiczeniami
No raczej- urlop to dyspensa

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
A nawet mi nie mówcie o chrapaniu Mój to nawet na plecach jak śpi to daje że masakra.Ja w zatyczkach śpię,a to i tak nie wiele daje.Kto ma słaby wzrok ten ma lepszy słuch
mój nie zawsze ale pozycja u niego bez znaczenia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 09:51   #1695
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Jak was czytam to zaraz przypomniała mi się reklama jak to babki na kanapie opowiadają, że potrafią po parę godzin i że sąsiedzi słyszą


Dziś dzień na owocowo
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 11:12   #1696
czarnasia13
Raczkowanie
 
Avatar czarnasia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 172
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ja daję sobie jeszcze czas i od poniedziałku zaczynam na nowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarnasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 17:34   #1697
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie Dziewczęta....

Podsumowałam miesiąc....wyszło mi w bilansie,że co drugi dzień poświęcałam dobrą godzinę na fitness... naprzemiennie : basen,siłka,rower w plenerze.... ... mam nadzieję na ciepłą jesień, bo chciałabym maksymalnie rowerek wykorzystać

Dietowo za to tak sobie,nie przyłożyłam się zbytnio,bo sporo wyjazdów było,a i w pracy nie miałam weny na dietowanie

Cały czas jeszcze czekam na urlop ....

Do miłego...
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 18:55   #1698
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Barbra- za fitnesy


U mnie dzień pecha, rano wyrąbałam jadąc do pracy na rowerze, niby nic ale lekkie zadrapania na nogach , bolący bark i kostka która też trochę boli.Nie spuchła ale jak schodzę po schodach to kuleję.Liczę że przejdzie bo jutro do mamy na wieś jadę i wolałabym żeby zelżało...W dodatku koktajl mi się wylał w torbie , i to z chia więc w pracy prałam torbę, masakra.Z tego wszystkiego nawet ochota na jedzenie dziś mi przeszła
A poza tym nic ciekawego -czekam na jesień bo te upały mnie wykańczają.
Miłej nocki
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-08-28 o 18:57
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 19:29   #1699
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)


Milenko ale jak to ? dlaczego ? tak się wyrżnęłaś że na bark upadłaś ?
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 20:33   #1700
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość

Milenko ale jak to ? dlaczego ? tak się wyrżnęłaś że na bark upadłaś ?
Ano krawężnik mnie zaatakował
Sama nie wiem jak chciałam się podrapać czy coś i straciłam panowanie nad kierownicą, na szczęście zaczęłam hamować ale kierownicą właśnie w bark walnęłam jak spadałam a na dekolcie mam pięknego siniaka ktory zapewne jutro będzie w atrakcyjnym żółto fioletowym kolorzeOgólnie to się ładnie zaplątałam w rower ale na szczęście spodni nie podarłam
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 21:04   #1701
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Ło matko dobrze,że gorzej się nie poturbowałaś.Ja kiedyś po ciemku podjeżdżałam pod krawężnik.Wydawał mi się niższy ale się wtedy wyrypałam .Udo od wewnątrz miałam granatowe.
Dietowo melduję 3 (słownie trzy ) kawałki pizzy.Brawo ja.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 21:35   #1702
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Ło matko dobrze,że gorzej się nie poturbowałaś.Ja kiedyś po ciemku podjeżdżałam pod krawężnik.Wydawał mi się niższy ale się wtedy wyrypałam .Udo od wewnątrz miałam granatowe.
Dietowo melduję 3 (słownie trzy ) kawałki pizzy.Brawo ja.
Ja kiedyś na mokry krawężnik wjechałam i mnie ścięło i poleciałam ale teraz gorzej.No nic, trza patrzeć przed siebie a nie wierzgać jak na koniu Marzy mi się pizza... W piątek będę ostro grzeszyc , na wsi odwiedza mnie dawno nie widziana koleżanka i przywiezie coś do jedzenia bo ona wege ale pysznie gotuje i niekoniecznie dietetycznie , poza tym będzie tarta szpinakowo fetowa... i morze winaA potem już wracam na dobre tory.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 08:25   #1703
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Czesc Dziewczynki,
jestem i melduję, ze wizyty w siłowni zaliczam. Po treningu z oersobalnym musiałam trochę odpuscic, ale juz się mikrourazy w miesniach pogoily i ćwiczę. Chodzę bez entuzjazmu, z przymusu licząc na to, ze wpadnę w rytm i sie z wysiłkiem polubię.
Waga 70,5kg
Dzis wolne, właśnie siedzę na moim pelnym zieleni balkonie i delektuje się kawką. Wieczory tez spedzamy na balkonie.... Takie cieplutkie, trzeba wykorzystać ten czas.

Millenko, jak się dzis czujesz po upadku? Obawiam się, ze urazy nie od razu dały po sobie znać.
Basiu, brawo za aktywność fizyczną. Też zyje myska o zbliżającym się urlopie. Przesiedze w domu, na pewno porzadki mnie czekaja, ale wlasnie na taki czas jako domatorka czekam.

U mnie okres zbioru pomidorów. To ludzkie pojecie przechodzi, jak w tym roku obrodzily! Tak wiex w posiłkach głównie pomidory i ich pochodne oraz cukinia w roznej postaci lub w połączeniu z pomidorami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 08:48   #1704
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki,
jestem i melduję, ze wizyty w siłowni zaliczam. Po treningu z oersobalnym musiałam trochę odpuscic, ale juz się mikrourazy w miesniach pogoily i ćwiczę. Chodzę bez entuzjazmu, z przymusu licząc na to, ze wpadnę w rytm i sie z wysiłkiem polubię.
Waga 70,5kg
Dzis wolne, właśnie siedzę na moim pelnym zieleni balkonie i delektuje się kawką. Wieczory tez spedzamy na balkonie.... Takie cieplutkie, trzeba wykorzystać ten czas.

Millenko, jak się dzis czujesz po upadku? Obawiam się, ze urazy nie od razu dały po sobie znać.
Basiu, brawo za aktywność fizyczną. Też zyje myska o zbliżającym się urlopie. Przesiedze w domu, na pewno porzadki mnie czekaja, ale wlasnie na taki czas jako domatorka czekam.

U mnie okres zbioru pomidorów. To ludzkie pojecie przechodzi, jak w tym roku obrodzily! Tak wiex w posiłkach głównie pomidory i ich pochodne oraz cukinia w roznej postaci lub w połączeniu z pomidorami
Lyrcia-brawo za aktywność fizyczną
Co do urazu to już wczoraj czułam ale noc była średnia bo bolało.Kostka nadal lekko spuchnięta ale tragedii nie ma ,muszę się oszczędzać przez weekend.Dobrze że to się stało nie zaraz przed wyjazdem na morze bo miałabym problem z chodzeniem po piasku.
U mnie dziś w menu ino bułka grahamka i sałatka i nic dopiero u mamy coś zjem.Na razie jakoś i tak głodu nie czuję ,na wadze lekki spadek ale szybko jutro nadrobię
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 12:18   #1705
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witam was upalnie


Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ano krawężnik mnie zaatakował

Oj to zupełnie jak mnie. Tylko to już w zeszłym roku było. Jechałam ulicą i chciałam zjechac na chodnik. Niby krawężnik niski ale jak się próbuje na płasko wbić to i mały krawężnik koło podetnie. I taki sposobem rower został na ulicy a ja na chodniku (na szczęście bo to w centrum było). Ludzie się zlecieli "nic pani nie jest?" a ja "nic, nic" szybko się pozbierałam i zwiałam z miejsca zdarzenia. Miałam poturbowaną nogę i łokieć bo leciałam na bok. Rower jakoś poskładałam (musiałam odblokowac łańcuch co się pomiędzy przerzutki wkomponował) i pojechałam dalej


Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Chodzę bez entuzjazmu, z przymusu licząc na to, ze wpadnę w rytm i sie z wysiłkiem polubię.
Właśnie takiego braku entuzjazmu się boję. Ja bym zrezygnowała.


Zwykle do pracy jeżdżę rowerem, ale wczoraj jak przyszła burza z gradem akurat w czasie powrotu do domu to myślałam ze nie dotrę. Te intensywniejsze opady przeczekiwałam w wiatach przystankowych a przy lekkim deszczu pedałowałam dalej. I tak wróciłam do domu dużo później, przemoczona i ubłocona.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 14:37   #1706
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie....
Ja sie trzymam rowerka blisko...z racji tego,że sporo mam czasu za dnia,kiedy idę na nocki albo mam wolne,a po sklepach biegać przestałam,ze znajomymi do południa spotkać się gorzej.....to chociaż plener w zasięgu

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki,
jestem i melduję, ze wizyty w siłowni zaliczam. Po treningu z oersobalnym musiałam trochę odpuscic, ale juz się mikrourazy w miesniach pogoily i ćwiczę. Chodzę bez entuzjazmu, z przymusu licząc na to, ze wpadnę w rytm i sie z wysiłkiem polubię.
Lyrcia...nawet jak bez entuzjazmu,ruch to ruch...
Ja też mam miesiące,kiedy trochę odpuszczam,ale w rozliczeniu rocznym karnet się i tak zwróci finansowo,bo jednak jest ulgowy,a zawsze to jakaś motywacja,kiedy załapuję czasowego bakcyla

Cytat:
Dzis wolne, właśnie siedzę na moim pelnym zieleni balkonie i delektuje się kawką. Wieczory tez spedzamy na balkonie.... Takie cieplutkie, trzeba wykorzystać ten czas.
Pięknie tam masz,podglądam na fejsie
A wrzuciłam do albumu moje fotki z rowerkowania z kicią,i coś do klubu
Cytat:

Basiu, brawo za aktywność fizyczną. Też zyje myślą o zbliżającym się urlopie. Przesiedze w domu, na pewno porzadki mnie czekaja, ale wlasnie na taki czas jako domatorka czekam.
Urlop,to urlop....nawet jak na wsi przetworami i ogrodem byłam zarobiona,to zawsze była też chwila na odpoczynek...

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Lyrcia-brawo za aktywność fizyczną
Co do urazu to już wczoraj czułam ale noc była średnia bo bolało.Kostka nadal lekko spuchnięta ale tragedii nie ma ,muszę się oszczędzać przez weekend.Dobrze że to się stało nie zaraz przed wyjazdem na morze bo miałabym problem z chodzeniem po piasku.
U mnie dziś w menu ino bułka grahamka i sałatka i nic dopiero u mamy coś zjem.Na razie jakoś i tak głodu nie czuję ,na wadze lekki spadek ale szybko jutro nadrobię
Milennka....zdrowiej i odpoczywaj

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

Zwykle do pracy jeżdżę rowerem, ale wczoraj jak przyszła burza z gradem akurat w czasie powrotu do domu to myślałam ze nie dotrę. Te intensywniejsze opady przeczekiwałam w wiatach przystankowych a przy lekkim deszczu pedałowałam dalej. I tak wróciłam do domu dużo później, przemoczona i ubłocona.
Nas też raz z kicią grzmoty dopadły na przejażdżce,ale była dzielna i dałyśmy radę
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2019-08-29 o 20:02
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 17:55   #1707
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć dziewczynki

Elizko fajna ta Twoja dieta

Lyrcia najważniejszy pierwszy krok, masz karnet, już byłaś, więc z czasem będzie lepiej.

Milenko dobrze że nic poważniejszego się nie stało. Baw się dobrze w domu, udanych spotkań.

Ja jeszcze luz totalny uskuteczniam, po prostu cieszę się nic nierobieniem .
Od poniedziałku wracam na fitness, odwołałam już zawieszenie Karnetu i cieszę się na zajęcia. Jeszcze tylko by dieta poszła z tym w parze. Ale tego pewna nie jestem.
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 09:12   #1708
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witam wrześniowo.
Jak tam pierwszy dzień w szkole?


Ja zaczynam myśleć o tym co jem. Wczoraj pod długiej przerwie pomyślałam wieczorem nad obiadem na dziś i nawet wstałam i wszystko ugotowałam by dziś jak wrócę głodna mieć gotowca a nie sięgać znów po kolejną kanapkę. I tak zrobiłam sobie cyc kurczaka z warzywami i kilkoma kluseczkami. Tak wiem nie jest to do końca dietetyczne ale dopiero się rozkręcam. Na drugie do pracy mam dwie łyżki musli z jogurtem, arbuzem i brzoskwinią. Obym nie poległa wieczorem w domu.


Plany na wieczór to sprzątanie, pranie, prasowanie. Powinnam też umyć okna i meble kuchenne i jeszcze kilka innych, ale czy ja się w głowę uderzyłam??


Cały tydzień będę też myślała o zamówionym torcie jaki mam upiec na sobotę. Plan już jest. Teraz piszę listę zakupów. Po co pracować ?
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 20:41   #1709
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Dobry wieczór
Od dzisiaj na urlopie.
Dzień pierwszy - przespany. Za to o 19tej ruszyłam dupę i poszłam na siłownię. Najpierw 25miut kardio, 3 x deska a potem wylądowałam na sali, na zajęciach grupowych zdrowy kręgosłup. Fajne. Tak więc coś tam robię. W menu też całkiem ładnie. Nawet shake proteinowy przed ćwiczeniami wciągnęłam.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Witam wrześniowo.
Jak tam pierwszy dzień w szkole?


Ja zaczynam myśleć o tym co jem. Wczoraj pod długiej przerwie pomyślałam wieczorem nad obiadem na dziś i nawet wstałam i wszystko ugotowałam by dziś jak wrócę głodna mieć gotowca a nie sięgać znów po kolejną kanapkę. I tak zrobiłam sobie cyc kurczaka z warzywami i kilkoma kluseczkami. Tak wiem nie jest to do końca dietetyczne ale dopiero się rozkręcam. Na drugie do pracy mam dwie łyżki musli z jogurtem, arbuzem i brzoskwinią. Obym nie poległa wieczorem w domu.


Plany na wieczór to sprzątanie, pranie, prasowanie. Powinnam też umyć okna i meble kuchenne i jeszcze kilka innych, ale czy ja się w głowę uderzyłam??


Cały tydzień będę też myślała o zamówionym torcie jaki mam upiec na sobotę. Plan już jest. Teraz piszę listę zakupów. Po co pracować ?
To się nazywa dobre podejście do tematu. Brawo. Tylko nie rezygnuj, nie poddawaj się! I jak, udało CI się zrealizować plan na wieczór? Okna wypucowane?
Meble kuchenne i ja mam w planie. Mam białe na wysoki połysk. Ale one umazane. Choć o dziwo, właśnie na tych lakierowanych brudu kompletnie nie widać. Trzeba naprawdę blisko podejść o się przyjrzeć. Tak więc dobry zakup.
Co z kluseczki sobie zaserwowałaś? Bo brzmi kalorycznie nawet ze słowem "troszkę" Może zamień na porcje kaszy/ryżu. Ja jem 50gramów wszystkich kasz, makaronów w porcji 50g. przed ugotowaniem. Jeśli się tylko trzymam tej gramatury, ładnie schodzą kilosy.
Pisz, jak po pierwszym dniu samopoczucie
Reszcie Dziewczyn macham i odmeldowuję się... Zmęczona jestem, spać idę
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 20:54   #1710
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Cześć dziewczynki
Poniedziałek nowy miesiąc - plan minimum dziś wykonany zajęcia fitness i rowerki zaliczone, stęskniłam się za tym zmęczeniem więc odwiesiłam karnet i wracam pełną parą na zajęcia. Dietetycznie tez dziś ładnie. Zobaczymy jak pójdzie dalej.

A gdzie się Panie podziały?
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-20 10:19:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.