brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-22, 14:29   #1
marcin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 3

brwi


Witam,
Mam pewnie nietypowy problem ale mam nadzieję na pomoc. Jestem transwestytą, czyli osobą lubiącą przebierać się w kobietę. Robię to bardzo rzadko ale jeśli już to staram się robić to profesjonalnie. Moim problemem są brwi - klasyczne męskie grube brwi. Ze względu na to, że moją inność traktuję trochę dla zabawy więc korygowanie ich nie wchodzi w grę. Moje pytanie brzmi następująco: czy istnieją jakieś "nakładki", które skorygują kształt brwi na bardziej kobiece lub czy można to zrobić używając dostępnych kosmetyków? Mam nadzieję, że uzyskam pomoc na tym forum. Pozdrawiam!
marcin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 15:07   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: brwi

Słyszałam tylko o pogrubianiu brwi ale to zupełnie inny temat.

Pozdrawiam
Ola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 19:19   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: brwi

Czytałam o czymś w rodzaju wosku stosowanym do charakteryzacji, który makłada się na brwi, żeby je zamaskować, a potem maluje się nowe brwi. Może ktoś lepiej znający się na charakteryzacji będzie w stanie udzielić Ci więcej wskazówek [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 07:52   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: brwi

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Przykro mi Marcinie, ale jest to dosc trudny problem do rozwiazania, zwlaszcza, ze oczekujesz bardzo naturalnych efektow.
W charakteryzacji faktycznie w takich przypadkach stosuje sie wosk. Dostaniesz go w sklepach dla charakteryzatorow np. w W-wie na Pieknej w sklepie Makryon ( produkty Kryolana). Maja rozna barwe, ale najlepiej kupic jest w kolorze cielistym. I potem delikatnie szpatulka pokrywa sie nim wloski dokladnie obrabiajac brzegi ( skora nie moze byc tlusta, bo sie odklei); Na koniec pokrywasz to podkladem, pudrujesz. Ale obawiam sie , ze nie bedziesz zadowolony z koncowego efektu. [img]icons/icon9.gif[/img]
Ta metoda sprawdza sie w przypadku delikatnych brwi. A jezeli Twoje sa krzaczaste i pewnie jeszcze ciemne to najlepszy efekt osiagniesz jedynie przy depilacji a z tego co piszesz pewnie Ci to nie odpowiada [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 10:40   #5
marcin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 3
Re: brwi

Mimo wszystko dzięki za radę. Zazwyczaj na spacery wychodzę, gdy na dworze zaczyna robić się ciemniej więc być może zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie będzie jednak skuteczne. Natomiast w dzień użyć mogę przecież okularów przeciwsłonecznych [img]icons/icon7.gif[/img] bo w sztuce makijażu wydaje mi się, że idzie mi dosyć dobrze [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam
marcin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.