Pm 2020. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-13, 13:05   #3961
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
dziewczyny, co by tu zrobić, robimy małe przyjęcie weselne i na pewno nie chcemy żadnego zespołu ale z drugiej strony żeby cisza była na weselu to sobie pozwolić nie możemy. Mój TŻ nie lubi tańczyć i najlepiej by uciekł od tego jak najdalej. Jak rozwiązać ten problem? DJ wodzirej bez tandetnych zabaw ale tylko do puszczania muzyki? Jak widzę ceny to mnie nosi. A z drugiej strony byłyście na weselu gdzie była playlista???
My z premedytacją nie bierzemy nikogo od muzyki. Zespół i wodzirej zdecydowanie nie, bo nie lubimy, a za DJa, który będzie tylko stał i przełączał utwory nie chcemy płacić czterocyfrowych kwot.
Sami stworzymy playlistę i będzie leciała w tle Nie zależy nam na żadnym "podrywaniu tłumu", zachęcaniu do picia, do śpiewania sto lat czy gorzko gorzko. Sama muzyka zdecydowanie wystarczy. Wychodzimy z założenia, że jeśli ktoś się będzie chciał pobujać na parkiecie, to może to robić, ale jakoś wielce sami się na to nie nastawiamy.
Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
My ustalamy swoją playlistę, która będzie lecieć w tle, ale raczej nie będzie to taneczna muzyka: jazz, ambient, filmowa, trochę indie i ambitniejszego popu.
Z założenia to nie ma być tańczona impreza, ale ktoś się zacznie bujać to go nie zamierzamy powstrzymywać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie Podobnie jak Ty robimy małe przyjęcie (u nas 50 osób).

Ciekawa jestem, jak ta forma się sprawdzi I trochę czasu zabiera jednak ogarnięcie tej muzyki. Wybierałam ostatnio piosenki, które lubię i chciałabym usłyszeć i wyszło mi w sumie ledwo ponad godzina grania... A gdzie pozostałe 6-7? Już się posiłkuję gotowymi playlistami z YT czy Spotify, ale chyba jestem jeszcze za bardzo wybredna. Z czasem pewnie będę wrzucać coraz więcej polecanych hitów

Czy Wy macie już jakieś gotowe playlisty na oku?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 13:10   #3962
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pm 2020.

dziękuję dziewczyny za odpowiedzi

u nas podobnie 40 osob, towarzystwo w różnym wieku i też wiem, że niektórzy chcieliby potanczyć a inni nie dlatego muzyka klasyczna się nie sprawdzi

Przeraża mnie robienie tej playlisty.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 13:15   #3963
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

U nas będzie DJ jednak (ok 60-70os. Parkiet jest, typowo weselna sala no i na weselu z tańcami mi zależy) a takie pytanie ile wcześniej chcecie rozwodzić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 13:23   #3964
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Myślę, że pół roku wcześniej, akurat w okolicy Bożego Narodzenia. Myślę, że to dość wcześnie, ale mamy datę piątkową, więc lepiej z dużym wyprzedzeniem poinformować i przygotować gości na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 14:25   #3965
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

My też planujemy jakieś pół roku wcześniej. W marcu nam wypadnie, ewentualnie zahaczymy o Wielkanoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 15:27   #3966
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Tak właśnie koło świąt to najlepsza opcja. Jedną stronę rodzin właściwie w całości obdarujemy podczas zjazdu w domu rodzinnym. Później tylko druga część zostanie. Bo to chyba nic nietaktownego dawać zaproszenia na zjeździe rodzinnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 16:12   #3967
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Pokażesz sukienkę, na którą się zdecydowałaś?
Kurcze, zazdroszczę, to spora decyzja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka:
https://www.elizabethpassion.com/suk...cja-2019/4115t


Ama09 ja bym zastanowiła się jeszcze nad DJ'em. Możesz zagadać do jakichś polecanych czy brali udział w spokojniejszych przyjęciach i jakie mają z tym doświadczenia i opinie.
Mnie się wydaje, że nawet jeśli nie są planowane tańce to dobra muzyka, dobrana do atmosfery i tego czego w danej chwili potrzebują goście to ważny element imprezy.
We wrześniu będę na weselu gdzie młodym bardzo zależy na ustaleniu własnego scenariusza. Początkowo nie chcieli żadnego wodzireja tylko samemu zajmować się muzyką i prowadzeniem. Ostatecznie zdecydowali się na kogoś kto będzie puszczał muzykę, ale wg z góry określonego planu, a pan młody dalej będzie 'głównodowodzącym'. Nie jestem przekonana do takiego rozwiązania, myślę, że PM i tak ma masę rzeczy na głowie żeby jeszcze myśleć o muzyce, no i wesele to na tyle dynamiczna impreza że ciężko z góry przewidzieć kiedy będzie atmosfera do wybryków, kiedy do przytulańców a kiedy każdy będzie chciał odpocząć. Zobaczymy. Oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko wyszło super

Zaproszenia będziemy rozdawać jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Wcześnie, ale ślub tydzień po Wielkanocy plus będziemy zachęcać gości do zostania na drugi nocleg, a do tego potrzebny jest urlop.

Edytowane przez _Dela_
Czas edycji: 2019-08-13 o 16:15
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 16:21   #3968
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Tak właśnie koło świąt to najlepsza opcja. Jedną stronę rodzin właściwie w całości obdarujemy podczas zjazdu w domu rodzinnym. Później tylko druga część zostanie. Bo to chyba nic nietaktownego dawać zaproszenia na zjeździe rodzinnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po to zjazdy rodzinne są, żeby się dzielić radością, a ja osobiście wesele w rodzinie do radości bym zaliczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 16:49   #3969
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U nas będzie DJ jednak (ok 60-70os. Parkiet jest, typowo weselna sala no i na weselu z tańcami mi zależy) a takie pytanie ile wcześniej chcecie rozwodzić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5/6 miesięcy wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 17:34   #3970
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U nas będzie DJ jednak (ok 60-70os. Parkiet jest, typowo weselna sala no i na weselu z tańcami mi zależy) a takie pytanie ile wcześniej chcecie rozwodzić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesele w czerwcu, a zaproszenia tez chcemy rozwieźć w grudniu/styczniu
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 17:42   #3971
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

My będziemy zaproszenia rozwozić w połowie lutego czyli 4 miesiące wcześniej. Do końca marca odpowiedź kto będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 17:51   #3972
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość

Ama09 ja bym zastanowiła się jeszcze nad DJ'em. Możesz zagadać do jakichś polecanych czy brali udział w spokojniejszych przyjęciach i jakie mają z tym doświadczenia i opinie.
Mnie się wydaje, że nawet jeśli nie są planowane tańce to dobra muzyka, dobrana do atmosfery i tego czego w danej chwili potrzebują goście to ważny element imprezy.
We wrześniu będę na weselu gdzie młodym bardzo zależy na ustaleniu własnego scenariusza. Początkowo nie chcieli żadnego wodzireja tylko samemu zajmować się muzyką i prowadzeniem. Ostatecznie zdecydowali się na kogoś kto będzie puszczał muzykę, ale wg z góry określonego planu, a pan młody dalej będzie 'głównodowodzącym'. Nie jestem przekonana do takiego rozwiązania, myślę, że PM i tak ma masę rzeczy na głowie żeby jeszcze myśleć o muzyce, no i wesele to na tyle dynamiczna impreza że ciężko z góry przewidzieć kiedy będzie atmosfera do wybryków, kiedy do przytulańców a kiedy każdy będzie chciał odpocząć. Zobaczymy. Oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko wyszło super
Zastanawiam się nad wodzirejem właśnie, ale czy znajdę takiego który nie weźmie 2k... Trudne to bardzo. A zdecydowanie nie chcę, żeby ktoś nas zmuszał do oczepin i zabaw.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 18:27   #3973
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
Baw się dobrze!
Strasznie zazdroszczę, u nas najbliższe wakacje tego typu to będzie podróż poślubna
U nas też, właśnie mamy urlop i siedzimy w domu. Mieliśmy wyskoczyć na dwa dni nad morze, ale tż miał stłuczkę i cała kasa poszła w auto
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ok, szkoda, że nie w okolicy Katowic lub Częstochowy

dziewczyny, co by tu zrobić, robimy małe przyjęcie weselne i na pewno nie chcemy żadnego zespołu ale z drugiej strony żeby cisza była na weselu to sobie pozwolić nie możemy. Mój TŻ nie lubi tańczyć i najlepiej by uciekł od tego jak najdalej. Jak rozwiązać ten problem? DJ wodzirej bez tandetnych zabaw ale tylko do puszczania muzyki? Jak widzę ceny to mnie nosi. A z drugiej strony byłyście na weselu gdzie była playlista???
To albo playlista albo pogadajcie z kimś, kto sobie robi portfolio i zagra za grosze. U mnie w pracy kolega sobie zaczyna dorabiać jako dj, inny kolega już go wziął na urodziny żony i na rocznicę rodziców jako dj'a na imprezę i za każdą z imprez zapłacił grosze, chyba ok. 300zł. I wiem, że ludzie tak robią, a to fajna opcja. Zawsze ktoś będzie pilnował muzyki, nabierze sobie doświadczenia, a wy nie zapłacicie dużo
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Myślę, że pół roku wcześniej, akurat w okolicy Bożego Narodzenia. Myślę, że to dość wcześnie, ale mamy datę piątkową, więc lepiej z dużym wyprzedzeniem poinformować i przygotować gości na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też chcemy w święta, bo najłatwiej będzie objechać gości. Planujemy najbliższą rodzinę kilometrowo objechać, dalej będzie jedynie do mojej części rodziny, ale to myślę, że można do nich zajechać w jakiś weekend po nowym roku i tyle. Tak, żeby do końca stycznia mieć większość ogarnięte.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 19:31   #3974
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
(..) a takie pytanie ile wcześniej chcecie rozwodzić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Początkowo mieliśmy je rozwozić jakieś 3-4 miesiące przed ślubem, ale wątpię, że uda nam się wyrwać do Polski w okolicach Wielkanocy, więc chyba będziemy zmuszeni zrobić to w okresie Bożego Narodzenia

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
U nas też, właśnie mamy urlop i siedzimy w domu. Mieliśmy wyskoczyć na dwa dni nad morze, ale tż miał stłuczkę i cała kasa poszła w auto
My teoretycznie moglibyśmy gdzieś wyskoczyć, ale wolę zostawić te pieniądze, co mielibyśmy wydać na wyjazd na ślub, bo jak widzę wciąż rosnącą listę wydatków to sumienie mi nie pozwala nie wspomóc rodziców w pokryciu choć części tych kosztów.

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2019-08-13 o 19:34
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 06:09   #3975
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Taka:
https://www.elizabethpassion.com/suk...cja-2019/4115t


Ama09 ja bym zastanowiła się jeszcze nad DJ'em. Możesz zagadać do jakichś polecanych czy brali udział w spokojniejszych przyjęciach i jakie mają z tym doświadczenia i opinie.
Mnie się wydaje, że nawet jeśli nie są planowane tańce to dobra muzyka, dobrana do atmosfery i tego czego w danej chwili potrzebują goście to ważny element imprezy.
We wrześniu będę na weselu gdzie młodym bardzo zależy na ustaleniu własnego scenariusza. Początkowo nie chcieli żadnego wodzireja tylko samemu zajmować się muzyką i prowadzeniem. Ostatecznie zdecydowali się na kogoś kto będzie puszczał muzykę, ale wg z góry określonego planu, a pan młody dalej będzie 'głównodowodzącym'. Nie jestem przekonana do takiego rozwiązania, myślę, że PM i tak ma masę rzeczy na głowie żeby jeszcze myśleć o muzyce, no i wesele to na tyle dynamiczna impreza że ciężko z góry przewidzieć kiedy będzie atmosfera do wybryków, kiedy do przytulańców a kiedy każdy będzie chciał odpocząć. Zobaczymy. Oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko wyszło super

Zaproszenia będziemy rozdawać jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Wcześnie, ale ślub tydzień po Wielkanocy plus będziemy zachęcać gości do zostania na drugi nocleg, a do tego potrzebny jest urlop.
Piękna ^^

Cytat:
Napisane przez Rapaszka Pokaż wiadomość
Wesele w czerwcu, a zaproszenia tez chcemy rozwieźć w grudniu/styczniu
Dokładnie tak samo, w okolicach Bożego Narodzenia będziemy rozdawać zaproszenia.


Byłam mierzyć jeszcze raz suknie która podobała mi się najbardziej. Wzięłam świadkową i moją mamę, no i tą suknie mierzyłam jako ostatnią. Mimo że wcześniej widziały mnie w 20 innych sukniach to ta zrobiła efekt łał na wszystkich. Na mnie też Ubrałam ją i znów zachwycałam się jaka ona jest piękna ^^ Przy najbliższej wizycie w domu rodzinnym będę wpłacać zadatek i robimy pomiary. Na 100% to ta suknia.



Z równy tydzień lecę na wakacje do Albanii
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 07:28   #3976
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Piękna ^^


Dokładnie tak samo, w okolicach Bożego Narodzenia będziemy rozdawać zaproszenia.


Byłam mierzyć jeszcze raz suknie która podobała mi się najbardziej. Wzięłam świadkową i moją mamę, no i tą suknie mierzyłam jako ostatnią. Mimo że wcześniej widziały mnie w 20 innych sukniach to ta zrobiła efekt łał na wszystkich. Na mnie też Ubrałam ją i znów zachwycałam się jaka ona jest piękna ^^ Przy najbliższej wizycie w domu rodzinnym będę wpłacać zadatek i robimy pomiary. Na 100% to ta suknia.



Z równy tydzień lecę na wakacje do Albanii
Pokaż to cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 08:13   #3977
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Pokaż to cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dół ale bez trenu i góra z innej sukienki lekko przerobiona - bez prześwitów przy dekolcie i motylków przy ramionach dodatkowo zrobią mi gołe plecy też w V.
Na żywo prezentuje się to milion razy lepiej. Jak pokazywałam świadkowej zdjęcie to uważała że ładna a jak zobaczyła na żywo to wrażenie piorunujące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png góra.PNG (513,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: png dol.PNG (532,7 KB, 62 załadowań)
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 12:13   #3978
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dół ale bez trenu i góra z innej sukienki lekko przerobiona - bez prześwitów przy dekolcie i motylków przy ramionach dodatkowo zrobią mi gołe plecy też w V.
Na żywo prezentuje się to milion razy lepiej. Jak pokazywałam świadkowej zdjęcie to uważała że ładna a jak zobaczyła na żywo to wrażenie piorunujące
Ta dolna ma fantastyczną koronkę trzymam kciuki, żeby efekt końcowy Cię zachwycił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 18:22   #3979
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Jestem załamana, że niektóre z Was mają już sukienki ;D a ja w czarnej
Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
A mi pani w salonie powiedziała żebym nie chudła za mocno bo zmieniają się proporcje itp... a chciałam z 5kg stracić :/. No ale biorę model salonowy, kilkukrotnie tańszy niż szyty na miarę, coś za coś.

Bo właśnie.... podpisałam dzisiaj umowę i zapłaciłam zadatek za kieckę
5kg aż tak zmieni proporcje?
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ok, szkoda, że nie w okolicy Katowic lub Częstochowy

dziewczyny, co by tu zrobić, robimy małe przyjęcie weselne i na pewno nie chcemy żadnego zespołu ale z drugiej strony żeby cisza była na weselu to sobie pozwolić nie możemy. Mój TŻ nie lubi tańczyć i najlepiej by uciekł od tego jak najdalej. Jak rozwiązać ten problem? DJ wodzirej bez tandetnych zabaw ale tylko do puszczania muzyki? Jak widzę ceny to mnie nosi. A z drugiej strony byłyście na weselu gdzie była playlista???
Nie byłam na weselu z playlistą i ciężko mi to sobie wyobrazić...
Oby nie wyglądało to tak jak na innych imprezach, na jakich byłam, że wszyscy chcieli być DJami
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U nas będzie DJ jednak (ok 60-70os. Parkiet jest, typowo weselna sala no i na weselu z tańcami mi zależy) a takie pytanie ile wcześniej chcecie rozwodzić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaczynamy pół roku przed.
W sumie wszyscy zainteresowani już wiedzą o dacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Wybieram się do tego salonu, jakie tam są ceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 19:32   #3980
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Ciężko mi powiedzieć, bo tę wybraną mierzyłam jako pierwszą i od razu zrobiła efekt wow, potem założyłam kilka innych, ale żadna mnie tak nie oczarowała więc nie pytałam o ceny. Moja przeceniona z 3,9, strzelałabym, że wszystkie kosztują między 3 a 5k.

Czy 5kg zrobi dużą różnicę? Nie wiem, nie znam się na krawiectwie. Teraz ważę 58kg i pasuje prawie idealnie, pewnie trochę by to popsuło i zmusiło do większej ilości poprawek.

Ja bym się w ogóle nie przejmowała tym co kto już ma a co nie, wszystko w swoim czasie
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 19:45   #3981
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Czy 5 kg zrobi różnicę? W odpowiedni sposób poprowadzona redukcja sprawi, że zrobi ogromną różnicę. Ja w ciągu ostatnich kilki tygodni straciłam całkiem sporo w obwodach, wszyscy mi zwracają uwagę, że strasznie schudłam, a na wadze tylko 2 kg mniej. Co dopiero by było przy 5 kg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 21:15   #3982
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Czy 5 kg zrobi różnicę? W odpowiedni sposób poprowadzona redukcja sprawi, że zrobi ogromną różnicę. Ja w ciągu ostatnich kilki tygodni straciłam całkiem sporo w obwodach, wszyscy mi zwracają uwagę, że strasznie schudłam, a na wadze tylko 2 kg mniej. Co dopiero by było przy 5 kg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi bardziej chodziło o to, czy zrobi różnicę w proporcjach, a nie czy ogólnie zrobi różnicę.
Proporcje mogą zostać zachowane nawet i przy -20kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć, bo tę wybraną mierzyłam jako pierwszą i od razu zrobiła efekt wow, potem założyłam kilka innych, ale żadna mnie tak nie oczarowała więc nie pytałam o ceny. Moja przeceniona z 3,9, strzelałabym, że wszystkie kosztują między 3 a 5k.

Czy 5kg zrobi dużą różnicę? Nie wiem, nie znam się na krawiectwie. Teraz ważę 58kg i pasuje prawie idealnie, pewnie trochę by to popsuło i zmusiło do większej ilości poprawek.

Ja bym się w ogóle nie przejmowała tym co kto już ma a co nie, wszystko w swoim czasie
3 to spoko, umówię się tam i zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 21:50   #3983
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

W proporcjach też może zrobić różnicę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 10:04   #3984
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
W proporcjach też może zrobić różnicę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może, ale nie musi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 17:54   #3985
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Może, ale nie musi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko zależy od proporcji wyjściowych i składu ciała to raczej złożony i trudny do przewidzenia problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 09:52   #3986
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Na szczęście nie prowadzę prawidłowej redukcji bo nie chce mi się ćwiczyć
Więc co najwyżej mi ubędzie, żadnej masy mięśniowej nie zbuduję. Zwężanie kiecki musi być łatwiejsze

Edytowane przez _Dela_
Czas edycji: 2019-08-16 o 12:30
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 12:06   #3987
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja chodzę raz na jakiś czas na siłownię, ale na co dzień mam dużo ruchu, ok. 6km dziennie minimum robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 20:23   #3988
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Ja od wielu miesięcy stosuję dietę i trening siłowy pod okiem trenera. Efekty są dla mnie zaskakujące. Ale wybrałam taką suknię, że tylko wyjdzie mi to na dobre o ile wytrwam jeszcze rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 20:54   #3989
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Ja od wielu miesięcy stosuję dietę i trening siłowy pod okiem trenera. Efekty są dla mnie zaskakujące. Ale wybrałam taką suknię, że tylko wyjdzie mi to na dobre o ile wytrwam jeszcze rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od 6 miesięcy jestem na diecie. Ćwiczyć siłowo nie moge ze względu na problemy z kręgosłupem i barkiem. Jedynie w roku szkolnym chodzę dwa razy w tygodniu na aqua aerobic. W tym roku odpuszczam wrzesień ze względu na przeprowadzkę, końcówka studiów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 22:11   #3990
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Mi w sumie wszyscy mówią, że powinnam przytyć do ślubu, ale i tak chodzę na siłownie, bardziej po to, żeby wyrobić sobie mięśnie i pozbyć się wiszącej skóry np. na ramionach aniżeli zgubić kg.

Dziewczyny, macie może wybraną już piosenkę na pierwszy taniec?
Ja mam z tym spory problem
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.