Praca jako "tajemniczy klient" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 17:47   #1
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927

Praca jako "tajemniczy klient"


Ostatnio natrafiłam na ogłoszenie w którym firma poszukuje kandydatów do pracy w charakterze "tajemniczego klienta"\

Słyszałyście o czymś takim?. Na czym taka praca dokładnie polega i jakie mogą być zarobki?

Zapraszam do dyskusji
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:55   #2
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Spotkałam się z czymś takim, ale w Anglii. Najczęściej takie osoby pracują dla sieci sklepów, restauracji, kawiarni. Udając klientów sprawdzają, czy obsługa zachowuje się tak jak powinna, czy wykonuje swoją pracę zgodnie z procedurami, czy jest miła, pomocna itp. Taki "tajemniczy klient" jak go nazwałaś ocenia pracowników udając zwykłego szarego klienta. Potem przekazuje wyniki "inspekcji" do głównego biura. Spotkałam się z systemem zbierania "tajemniczych punktów" przez pracowników, później na tej podstawie wypłacane są premie albo dokonuje się zwolnień ( w drastycznych wypadkach). Nie wiem jak z zarobkami.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:48   #3
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Niedawno czytalam artykul na ten temat. Ponoc taka osoba kupuje jakas rzecz w danym sklepie (wlasnie po to, aby sprawdzic jaka jest obluga, czy towar jest odpowiednio wyeksponowany, ulozony, czy jest czysto itp), ktora pozniej dostaje, stawki sa naliczane godzinowo. Aby pracowac w takim "zawodzie" nalezy sie zarejestrowac w internecie na odpowiedniej stronie, i pozniej Cie wybieraja czy jakos tak to pisalo (nie pamietam juz dokladnie ). Z pracodawca prawdopodobmie w ogole sie nie widuje tylko kontaktuje za posrednictwem internetu; pracodawcy z kazdej wyprawy do sklepu i zbadania wysyla sie ankiety, ktore to wypelniasz po "akcji".
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:01   #4
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

jeśli jest to gastronomia to w Polsce spotkałam się tylko z zapłatą w formie jedzenia tzn idziesz do jakiejś restauracji z poleceniem obserwowania lokalu, obsługi, oceny pracowników, wiesz że masz zamówić jakieś nie wiem danie A, zapłata to zwrot kosztów jedzenia, bierzesz rachunek. takie urozmaicenie dla osób które lubią dobrze jeść w dobrych lokalach
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:52   #5
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Wczoraj znalazłam ogłoszenie o pracy jako tajemniczy klient i bylo napisane, że stawka za wykonanie zlecenia wynosi 35 zł...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:55   #6
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Ja pracowałam jako TK a moja mama nadal pracuje Jest ankieterką więc robi też inne badania. Fajna sprawa Czasem jest jakaś gratyfikacja a czasem po prostu można się za darmo najeść dobrych rzeczy lub kupić ciuch, który jest zapłatą
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:27   #7
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

fajnie być takim TK w dobrej perfumerii
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 13:57   #8
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

a czy polecacie jakąś firmę, gdzie można pracowac w takiej formie?
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:29   #9
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Za zbadanie poziomu obsługi w bankach lub sieciach komórkowych płacą tylko w PLN, a ile to zależy od poziomu trudności zadania. Początkujący dostanie ok 50zł. Co jakiś czas dostaję takie zaproszenia na maila.
Zwracają też koszty dojazdu i można badanie przeprowadzić w więcej niż 1 punkcie.
W banku trzeba założyć konto na 1 miesiąc na swoje dane.
W sieciach komórkowych wypytywać o ofertę, powybrzydzać w telefonach...
Najważniejsze to nie dać się rozpoznać i zapamiętać jak najwięcej.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:51   #10
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

możecie polecić jakąś firmę prowadzącą badania w Krakowie?
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:38   #11
nowa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

W firmie w której pracuję jest taka osoba ( klient w dosłownym tego słowa znaczeniu ) pracuje w jednej z sieci pewnych delikatesów... osoba ta ma za zadanie dosłownie spisać danego pracownika z personaliów jeśli np. nie posiada identyfikatora ( wpisuje wtedy dane stoisko i jak osoba wygląda bardzo łatwo dojść o Kogo chodzi ) taka osoba musi wytknąć każdy błąd pracownika do wszystkiego może się doczepić ...generalnie ta praca polega na donoszeniu na innych... przynajmniej tak jest w mojej pracy
nowa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 13:42   #12
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
możecie polecić jakąś firmę prowadzącą badania w Krakowie?
i Warszawie?
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:28   #13
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Niedawno trafiłam na taką ofertę w swoim regionie, muszę powiedzieć, że komentarze dziewczyn są zachęcające i zastanawiam się czy spróbować...

Może ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć w tej kwestii ?
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"





Edytowane przez dotaa
Czas edycji: 2009-05-14 o 17:33
dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:58   #14
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

wysłałam swoje cv na podany adres w ogłoszeniu i co?...pomimo tego, że mam pocztę na gmailu gdzie do tej pory nie oświadczyło spamu teraz mam kilka wiadomości na dzień...chyba to jest ściema i próba wyłudzenia adresów mailowych. Normalnie drażni mnie ten spam. Dziwne że zaczęło się właśnie po tym jak wysłałam na właśnie to ogłoszenie więc jestem na 90% przekonana że to właśnie ta przyczyna

a poza to jak zarejestrowałam się w systemie to następny etap to prowadzenie darmowych obserwacji
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 17:17   #15
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

ja pracuje w tym "zawodzie" i powiem wam jedno- nikt wam nie pomoze. Z dwóch powodów.
1. to bardzo fajna praca, ale jest jej niewiele, malo kto sam produkuje sobie konkurencje zwlaszcza dla duzych charakterystycznych miast. Badania sklepu czy placowki odbywaja sie raz na kilka miesiecy lub raz na miesiac (okolo). Ja robie około 3 badan miesiecznie. I kazda dodatkowa osoba to poprostu konkurencja
2. pracownicy takich firm sa calkowicie anonimowi. podpisuje sie dokumenty o nie zdradzaniu polityki firmy, o zakazie prowadzenia rozmow na temat audytów etc. Wiec wybaczcie ale nikt kto tej pracy nie chce stracic nie powie..."jest fajna firma, mozna u nich robic badania tej fajnej firmy, a wogole to zaplaca wam za badanie XX złotych.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:15   #16
aalien
Rozeznanie
 
Avatar aalien
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Niemal ciągle w alphie ;)
Wiadomości: 780
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Dziś też znalazłam ogłoszenia dotyczące takiej pracy. Zaskoczyło mnie ich liczba. Ale jeszcze się zastanawiam. Dobrze, że jest wątek na ten temat

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Świadomie wybrałam szczęście

aalien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:40   #17
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

ja bym sie nie podjela takiej pracy. wy zarabiacie, ale pozbawiacie ciezko pracujacych ludzi premii, opinie TK sa jednym z warunkow przyznawania premii, a taki TK moze sie przyczepic do kazdego "duperelku", jesli chodzi o TK w uslugach, sklepach, empikach itp to kojarzy mi się to ewidentnie z pracą kanara . Mysle, ze najsensowniejsza jest praca TK w gastronomii, ale czy podnosi jakosc uslug to chyba nie bardzo sie to udaje.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 23:07   #18
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
ja bym sie nie podjela takiej pracy. wy zarabiacie, ale pozbawiacie ciezko pracujacych ludzi premii, opinie TK sa jednym z warunkow przyznawania premii, a taki TK moze sie przyczepic do kazdego "duperelku", jesli chodzi o TK w uslugach, sklepach, empikach itp to kojarzy mi się to ewidentnie z pracą kanara . Mysle, ze najsensowniejsza jest praca TK w gastronomii, ale czy podnosi jakosc uslug to chyba nie bardzo sie to udaje.
a nie uwazasz ze premia to nagroda za dobrze wykonywana prace? tajemniczy to nie hiena, nikt nam nie dopłaca za złe opinie. jest dobrze, jest dobry raport. Pracodawca tez ma prawo wiedziec czy pracownik zasługuje na premie czy pensje. do kazdego badania sa sciesłe wytyczne, albo nawet parogodzine szkolenia. podobne do tych dla pracownikow. wiemy czego pracodawca od nich wymaga i jesli nie robia tego za co sie im płaci to nie tylko nie zasługuja na premie ale i na pouczenie ze strony pracodawcy. cudow nie ma, po cos ta branza istnieje a istnieje dlatego wlasnie ze obsluga bywa nie uprzejma, albo cos w obiekcie dzieje sie nie tak. i uwiez mi pracodawca woli zatrudnic osoby ktore polubia ta prace-spelnia sie w niej i beda robic to czego sie od nich wymaga, a nie trzymac kogos z litosci. chyba kazdy lubi w knajpce usmiechnietego kelnera, pana ktory dobrze wyda reszte czy sklep z bielizna w ktorym dobrze mu sie doradzi? badania te zlecaja glownie wieksze firmy, ktore dbaja by jakosc ich uslug byla na wysokim poziomie. i klienci tez tego oczekuja. wiec mowienie ze ktos straci premie mija sie z celem bo pewnie tez lubisz byc milo i profesjonalnie obsluzona w sklepie...
aha czy takioe badania podnosza jakosc uslug? podnosza. delikwent traci prace albo dostaje pouczenie. to sa badania sezonowe, predzej czy pozniej znowu tejemniczy na niego trafi. po za tym wyobraz sobie masz firme zatrudniasz 5 kelnerek za calkiem przyzwoite pensje przychodzi tajemniczy i pisze ze w knajpie jest brudno, kurz, papiery etc. Uwiez mi ze przy 5 zatrudnionych kobietach ktore nie sa w stanie posprzatac pracodawca wkurzy sie na tyle ze czystosc nagle sie poprawi :-P

Edytowane przez n_omi
Czas edycji: 2009-06-25 o 23:11
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 00:49   #19
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Ja sie takze spotkalam w Anglii z czyms takim. Obejrzalam sobie tylko oferte takiego tajemniczego, co chodzi po restauracjach. Placa 15£ na godz. Taki tajemniczy ma wytyczne, co zamowic w danym lokalu i za to placi pracodawca.
Ale dla mnie to traca troche donosicielstwem, chociaz pewnie, jak pisala poprzedniczka jest pomocne. Tylko moze sie zdarzyc, ze taki tajemniczy bedzie mial osobista uraze do jakoegos kontrolowanego pracownika i nie napisze obiektywnego raportu.
Ciekawe jak wyglada selekcja takich tajemniczych?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 22:43   #20
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

To zależy od uczciwości. Ja bym się nadawała

Choć mam urazę do tego typu ogłoszeń. wysłałam aplikacje i od tego czasu przychodzi mi spam, choć mam skrzynkę na gmail.com
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 23:10   #21
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ja sie takze spotkalam w Anglii z czyms takim. Obejrzalam sobie tylko oferte takiego tajemniczego, co chodzi po restauracjach. Placa 15£ na godz. Taki tajemniczy ma wytyczne, co zamowic w danym lokalu i za to placi pracodawca.
Ale dla mnie to traca troche donosicielstwem, chociaz pewnie, jak pisala poprzedniczka jest pomocne. Tylko moze sie zdarzyc, ze taki tajemniczy bedzie mial osobista uraze do jakoegos kontrolowanego pracownika i nie napisze obiektywnego raportu.
Ciekawe jak wyglada selekcja takich tajemniczych?
wiesz, w teori to pracodawca omawia ze swoim pracownikiem taki raport. jesli cos jest nie tak, cos sie nie zgadza to mozna poprosic o sprawdzenie materialu z kamery sklepowej. audyt powinien byc w raporcie opisany co do kazdej minuty. po za tym nie mozna kontrolowac miejsc w ktorych pracuje ktos kogo sie zna/czy z rodziny. jesli sie cos takiego wydarzy, a wczesniej sie nie wiedzialo ze dana osoba tam pracuje to wychodzi sie ze sklepu, inaczej mozna stracic prace.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:38   #22
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

slyszalam tylko o tk w empikach : > pracowal ktos?????
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg

Edytowane przez change
Czas edycji: 2009-06-27 o 22:40
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:41   #23
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
a nie uwazasz ze premia to nagroda za dobrze wykonywana prace? tajemniczy to nie hiena, nikt nam nie dopłaca za złe opinie. jest dobrze, jest dobry raport. Pracodawca tez ma prawo wiedziec czy pracownik zasługuje na premie czy pensje. do kazdego badania sa sciesłe wytyczne, albo nawet parogodzine szkolenia. podobne do tych dla pracownikow. wiemy czego pracodawca od nich wymaga i jesli nie robia tego za co sie im płaci to nie tylko nie zasługuja na premie ale i na pouczenie ze strony pracodawcy. cudow nie ma, po cos ta branza istnieje a istnieje dlatego wlasnie ze obsluga bywa nie uprzejma, albo cos w obiekcie dzieje sie nie tak. i uwiez mi pracodawca woli zatrudnic osoby ktore polubia ta prace-spelnia sie w niej i beda robic to czego sie od nich wymaga, a nie trzymac kogos z litosci. chyba kazdy lubi w knajpce usmiechnietego kelnera, pana ktory dobrze wyda reszte czy sklep z bielizna w ktorym dobrze mu sie doradzi? badania te zlecaja glownie wieksze firmy, ktore dbaja by jakosc ich uslug byla na wysokim poziomie. i klienci tez tego oczekuja. wiec mowienie ze ktos straci premie mija sie z celem bo pewnie tez lubisz byc milo i profesjonalnie obsluzona w sklepie...
aha czy takioe badania podnosza jakosc uslug? podnosza. delikwent traci prace albo dostaje pouczenie. to sa badania sezonowe, predzej czy pozniej znowu tejemniczy na niego trafi. po za tym wyobraz sobie masz firme zatrudniasz 5 kelnerek za calkiem przyzwoite pensje przychodzi tajemniczy i pisze ze w knajpie jest brudno, kurz, papiery etc. Uwiez mi ze przy 5 zatrudnionych kobietach ktore nie sa w stanie posprzatac pracodawca wkurzy sie na tyle ze czystosc nagle sie poprawi :-P

jaaasne... ta ideologia jakos do mnie nie przemawia pracodwaca ma taką rotacje w swojej firmie i takie braki w kadrach, ze uwierz mi bierze do pracy kogo popadnie Najbardziej motywuje do pracy nie ucinanie pensji i obarczanie obowiazkami tylko podnoszenie standardów w firmie, również związanych z pracownikiem, a nie tylko z obsługą klienta. Obcinanie pensji jakoś słabo motywuje. Po co się starać jak i tak przyjdzie sobie taka osoba z misją do wypełnienia i tak się do czegoś PRZYCZEPI co bezposrednio wiąże się z utratą premii, nawet za dobrze wykonywaną robotę, taka przykra odpowiedzialność zbiorowa. Dlatego jakoś trudno by mi było spojrzeć potem sobie w oczy ; )
Kazdy moze miec gorszy dzien to po pierwsze, tymbardziej TK, w zaden sposob nie jesteście w stanie byc obiektywni, oczywiscie jezeli wczesniej ktos taki pracowal w sklepie (szkolenie tego nie da!!) i potem ocenial sklep, to ok znasz realia, wiesz co jest istotne w pracy i nad czym trzeba pracowac, ale i tak leaderzy sa po to zeby zwracac uwage pracownikom, dalej bezposrednie uwagi od klientow, szkolenia pracownicze, wytyczne od firmy a wasze dzialania są w kreowaniu dobrego wizerunku firmy drugorzędne Zaznaczam, ze nie wypowiadam się na temat pracy TK restauracji :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:54   #24
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

po pierwsze nie uwazam sie za osobe z "misja do wypelniania" jak napisalas. nie jestem tez osoba czepialska, wrecz przeciwnie, tak mi sie wydaje przynajmniej. ale jestem rzetelna. pisze co widze i co sie dzieje. a swoja droga dobry raport od tk jest tez pewna podstawa do dawania premii. jak pisalam tk nie jest hiena, my nic nie mamy za wystawianie zlych czy dobrych opini, dlatego nie wiem dlaczego uwazasz ze taki zawsze sie do czegos przyczepi. jak wszystko jest ok to sie nie przyczepia. w firmach nie ma az takich rotacji, i o prace wcale nie jest tak latwo. przynajmniej w punktach ktore ja sprawdzam. to z reguly drozsze troszke sklepy i restauracje i tam raczej stawia sie na obsluge klienta i pracownicy o tym wiedza. nigdy nie zdazylo mi sie pisac raportu o kims do kogo bym sie uprzedzila. bo i jak moglabym sie uprzedzic do OSOBY (do zachowania mozna ok jesli jest nieodpowiednie) po 40 minutach badania? tk raczej nie ma gorszych dni. wrecz przeciwnie, zwlaszcza w pracy.w koncu jak robienie zakupow czy jedzenie w dobrej restauracji moglo by zle nastrajac?

change: nie mozna mowic dla jakiej formy sie pracuje ani w jakich punktach dana firma prowadzi audyty.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 19:49   #25
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
ja bym sie nie podjela takiej pracy. wy zarabiacie, ale pozbawiacie ciezko pracujacych ludzi premii, opinie TK sa jednym z warunkow przyznawania premii, a taki TK moze sie przyczepic do kazdego "duperelku", jesli chodzi o TK w uslugach, sklepach, empikach itp to kojarzy mi się to ewidentnie z pracą kanara . Mysle, ze najsensowniejsza jest praca TK w gastronomii, ale czy podnosi jakosc uslug to chyba nie bardzo sie to udaje.
kiedys padłam ofiarą TK 300zł premii przeleciało koło nosa miałam zły dzień i nie miałam najmniejszej ochoty być dla niego miła ani nic proponować.później się okazało ze to TK
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:17   #26
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Znalazłam ofertę pracy dla tajemniczego klienta i pisze żeby przesyłać swoje cv i list motywacyjny ale nie pisze do kogo go kierować, trzeba go wysłać na meila ale do kogo się zwracać w tym liście ?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:30   #27
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Znalazłam ofertę pracy dla tajemniczego klienta i pisze żeby przesyłać swoje cv i list motywacyjny ale nie pisze do kogo go kierować, trzeba go wysłać na meila ale do kogo się zwracać w tym liście ?
Jeśli nie napisali do kogo kierować zgłoszenia to może być np:
"Szanowni Państwo
w odpowiedzi na ofertę zamieszczoną ........"
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:36   #28
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Jeśli nie napisali do kogo kierować zgłoszenia to może być np:
"Szanowni Państwo
w odpowiedzi na ofertę zamieszczoną ........"
Dziękuję
i marzę o takiej pracy
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:57   #29
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"



zazdrosc mnie zzera!!
gratuluje tym,ktorym udalo sie znalezc te prace
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:59   #30
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Praca jako "tajemniczy klient"

Ja też zazdroszczę i pragnę tej pracy jak niczego innego w tej chwili !!!
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 20:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.