Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 11:08   #151
measia
Wtajemniczenie
 
Avatar measia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sonning Common
Wiadomości: 2 189
GG do measia Send a message via Skype™ to measia
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
mesia stronka nie działa.
a skasowalas pierwsze napotkane f
pojawia sie ogolna strona, moj wpis zatytulowalam KOcham Cie dlatego zawsze BeSafe

Edytowane przez measia
Czas edycji: 2014-01-14 o 11:09
measia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:22   #152
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Agatko no to za weekendową owu !

Co do listy to brakuje na niej jeszcze KUBKA !!!!


KUBEK aktualizuj listę!!!

Czarnula trzymam

Measia niezła jesteś agentka....

Fiol a Ty dopiero za 2 tyg masz pierwszą wizytę u gina??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:27   #153
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Agatko ja za 2 tyg mam drugą wizytę. Na pierwszej gin potwierdził ciąże i to, że jamie macicy.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:32   #154
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Agatko ja za 2 tyg mam drugą wizytę. Na pierwszej gin potwierdził ciąże i to, że jamie macicy.
a no widzisz, gdzies mi umknęła Twoja pierwsza wizyta i się dziwiłam że teraz masz tak późno.... a jak się czujesz?? bierzesz jakieś leki?


ehh jak ten czas leci...niektóre z Was w ciaży z drugim dzieciaczkiem a ja nadal walczę o to pierwsze życie jest przewrotne...


Dziewczyny ja mam lutkę ważną do kwietnia albo maja br. więc gdyby któraś była zainteresowana ... bo ja pewnie nie wykorzystam jej...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:37   #155
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

o ...widzę, że jestem w zafasolkowanych....
inutil - czy mogę prosić o wpisanie mnie również do wątkowych maluchów?
bo to lista naszych wątkowych maluchów nie mam a mojej Kasi tam nie ma... chociaż jest "dzieckiem" tego wątku od poczęcia do narodzin

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

załatwiłam dzisiaj wizytę u endo na poniedziałek i zrobiłam badania (TSH, morfologie i OB) - takie miałam na skierowaniu więc te zrobiłam

dzwoniłam dzisiaj do dwóch przychodni (jednej przy szpitalu) i najbliższy termin do gina- przyszły tydzień, nie wzrusza nikogo, że to 4 ciąża i tylko jedna donoszona na 'dopalaczach' od początku....
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:39   #156
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Agatko Mdłości czasem przypominają mi o ciąży. Nie biorę żadnych leków, w sumie nie mam wskazań. Ze Stasiem też nic nie brałam
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:42   #157
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
załatwiłam dzisiaj wizytę u endo na poniedziałek i zrobiłam badania (TSH, morfologie i OB) - takie miałam na skierowaniu więc te zrobiłam

dzwoniłam dzisiaj do dwóch przychodni (jednej przy szpitalu) i najbliższy termin do gina- przyszły tydzień, nie wzrusza nikogo, że to 4 ciąża i tylko jedna donoszona na 'dopalaczach' od początku....
fajnie że udało się z endo! a jak TY się czujesz??
co do gina i przychodni to ja myślę że najlepiej byłoby tam iść po prostu a nie dzwonić. Powiedziałabym że boli mnie brzuch a że to 4ta ciąża w tym jedna donosza muszą Cię przyjąć!


Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Agatko Mdłości czasem przypominają mi o ciąży. Nie biorę żadnych leków, w sumie nie mam wskazań. Ze Stasiem też nic nie brałam
ahh...zazdroszczę...ja już mam dość tych leków, wczoraj mój gin pytał jak toleruję inne a mnie nic w sumie po nich chyba nie jest....poza dusznościami i wybuchami gorąca....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 11:45   #158
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że nie czuję juz kłuć. ale kuło to sie zastanawiałam czy dobry znak, a teraz myśle czemu nie kuje
brzmi bardzo znajomo..

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki..
Tak czytam informacje od Was nt poscieli, przewijakow itp i wlasciwie zastanawiam sie po co ja mam to wszystko kupowac..
Ostatnie 2 dni spedzilam przetrząsając allegro w poszukiwaniu jak najtanszej opcji kompletu do spania dla Dziewczynek no i znalazlam zestaw 7 elementowy (poszewka na poduszke, poszewka na kołdre, poduszka, kołdra, ochraniacz na szczebelki, przescieradlo i organizer do powieszenia na lozeczko) plus do tego usztywniany rozek.
Koszt takiego kompletu (najtaniej) wychodzi ok 150zł , czyli jak dla mnie wydatek 3 stówki ..
No i teraz tak sobie mysle, ze jednak moglabym tego uniknąc..

Mamuśki, poradźcie, co na pewno musze miec ???
Eliza, ja już chyba wcześniej pisałam, że wg mnie to są zbędne zakupy..

J. do tej pory ma tylko prześcieradło (sztuk 3) i śpiworek do spania (na 0-6 miał 2 sztuki), pościel to dla mnie sprawa przyszłości. w dzień śpi pod kołderką, bo dostał używaną po kuzynce, gdyby nie dostał, spałby pod kocem albo w śpiworku, jak w nocy. dziecko jak najdłużej powinno spać bez poduszki, jeśli chciałabyś żeby dziewczyny miały wyżej głowy najlepszym rozwiązaniem są chyba poduszki-kliny, bo całe dziecko leży pod skosem, a nie tylko głowa. jeszcze co do zestawu tak sobie myślę, że w tym zestawie masz po jednej poszewce, a to za mało bo coś musi być na zmianę (w przypadku zdecydowania, że dziecko śpi pod kołdrą i na poduszce), tak samo jedno prześcieradło. organizer wg mnie jest zbędny, mam szafkę przy łóżeczku i bez problemu dawałam radę tak. z rożka praktycznie nie korzystałam. J. spał w rożku może kilka razy w dzień na samym początku, ale nie jestem nawet pewna, bo głównie pod kocykiem, a w nocy w śpiworku. kupiłam usztywniany, i ani razu nie użyłam go jako usztywnianego. tak na prawdę rożek używałam jako kołderkę, potem matę do zabawy, żałuję tego zakupu.

jak bardzo chcesz pościel to powiedz, że na prezent byś chciała. nam rodzina chciała kupić pościel dla J. na początku ale ja nie chciałam bo wiedziałam że przynajmniej z rok jej nie użyję, a prześcieradeł mam kilka i nie trzeba nam.

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
(nie liczę zużytych pampersów- w zeszłym miesiącu próbowałam i wyszła mi średni 10 na dobę...znajoma, której dziecko ma roczek mówiła o 4-5 sztukach)
ja nie liczę, ale teraz zaczęłam się zastanawiac i wychodzi ok 6, max 7, zależy jak kupy robi, standardowo 5 bo przewijam po jedzeniu, ale jak kupa między to dodatkowo.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:54   #159
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

agatko- brzuch mnie często "kuje" jak na okres i śpiąca jestem- zasypiam na siedząco wszędzie, mam nadzieję, że jutro już będę mieć luteinę od BERBIE i jakoś dotrwam szczęśliwie do wizyty w sobotę
idąc do obu przychodnia na NFZ i wykłócając się o przyjęcie mnie jest duże prawdopodobieństwo, ze trafiłabym na lekarkę, która była przy stracie Anielki, myślę, że to spotkanie miałoby gorsze skutki niż czekanie z wizytą do soboty
prywatnie mogłabym próbować umówić się gdzieś przed sobotą ale i tak chcę iść do mojej gin - a wszystko wskazuje na to, że pewnie każe mi przyjść za 2 tygodnie - wtedy do końca miesiąca miałaby 3 prywatne wizyty a to ponad moje możliwości
taka mnie refleksja nachodzi - ile kobiet jest w takiej sytuacji jak my, po stratach i już na starcie wiedzą, że przez całą ciążę nie będą mogły pozwolić sobie na prywatną wizytę- dzwonią i słyszą- najwcześniej za tydzień (i zapomnij kobieto o usg bo należą ci się 3- jedno na 3 miesiące...)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:19   #160
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
mój w zasadzie śpi na poduszce-śwince http://www.lamillou.com/shop/sleepy-...er-czekoladowy. także też bez poszewki
ale słodka


Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny,proszę. Was o kciuki,bo dzisiaj na 14 idziemy na szczepienie
Oby wszystko dobrze było.

Życzę miłego dnia.
zacisniete!

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

załatwiłam dzisiaj wizytę u endo na poniedziałek i zrobiłam badania (TSH, morfologie i OB) - takie miałam na skierowaniu więc te zrobiłam
dobrze ze choć cos sie udało

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
agatko- brzuch mnie często "kuje" jak na okres i śpiąca jestem- zasypiam na siedząco wszędzie, mam nadzieję, że jutro już będę mieć luteinę od BERBIE i jakoś dotrwam szczęśliwie do wizyty w sobotę
Kochana! objawy sa to uspokajają. Ja tez byłam chyb z tydzień po teście -test w srode a lekarz tylko we wtorki przyjmował. zapodałam sobie lutke z poprzedniej ciązy i nawet lekarz mnie pochwalił (wcześniej powiedział ze jak II zobaczę to przyjść po leki) i dokładnie taka same dawke mi dał. Jak jutro przyjdzie lutka od Berbie to na pewno dotrwasz do soboty. a już powoli oswoiąłs się z faktem czy czekasz na wizyte sobotnia?
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:27   #161
Kubek29
Zadomowienie
 
Avatar Kubek29
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Pani-z autem to chyba kwestia przyzwyczajenia (i wygodnicta/lenstwa)) bo jak mieszkałam w (prawie) centrum Warszawy czy w centrum Wrocławia to tez sobie życia bez samochodu nie wyobrażałam.
Chociaz poza miastem to oczywista konieczność.

Eliza-ta "poduszka" to po prostu miły gadżet.
Kupiłam tymkowi jako jeden z prezentów pod choinkę.
Jako element wyprawki uwAm ze prosiak jest zupełnie niepotrzebny.

Jaki krem nawilżający używajcie do twarzy dziecka? Potrzebuje cos nawilżająco lagodzacego.
Do tej pory od czasu do czasu i na spacery uzywalismy masła karite, ale to nie wystarcza tymkowi. Tzn natluszcza ok, ale widze ze skórze nawilżenia brak.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Agatka, juz, juz.

Aniołek Zuzia 13.12.2011, Tymon ur. 14.11.2013

Edytowane przez Kubek29
Czas edycji: 2014-01-14 o 12:23
Kubek29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 12:29   #162
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny,proszę. Was o kciuki,bo dzisiaj na 14 idziemy na szczepienie
Oby wszystko dobrze było.

Życzę miłego dnia.

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość


ehh jak ten czas leci...niektóre z Was w ciaży z drugim dzieciaczkiem a ja nadal walczę o to pierwsze życie jest przewrotne...

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dzwoniłam dzisiaj do dwóch przychodni (jednej przy szpitalu) i najbliższy termin do gina- przyszły tydzień, nie wzrusza nikogo, że to 4 ciąża i tylko jedna donoszona na 'dopalaczach' od początku....
Nasza służba zdrowia
Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość

Jaki krem nawilżający używajcie do twarzy dziecka? Potrzebuje cos nawilżająco lagodzacego.
Do tej pory od czasu do czasu i na spacery uzywalismy masła karite, ale to nie wystarcza tymkowi. Tzn natluszcza ok, ale widze ze skórze nawilżenia brak.[COLOR="Silver"]
Ja używam Nivea Na każdą pogode.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:40   #163
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
Halo, twojw odbicie w lustrze czeka na ciebie. Usmiechnij sie. I powiedz do siebie: "Kocham Cie"
odbicie odpowiedziało: "Serio???? eeee"
Niektóre cytaciki są fajne, a niektóre... :brzyda l: afirmacja do mdłości

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość

ehh jak ten czas leci...niektóre z Was w ciaży z drugim dzieciaczkiem a ja nadal walczę o to pierwsze
mam nadzieję, że już niedługo...

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
nie wzrusza nikogo, że to 4 ciąża i tylko jedna donoszona na 'dopalaczach' od początku....


Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Eliza-ta "poduszka" to po prostu miły gadżet.
(...)
Jako element wyprawki uwAm ze prosiak jest zupełnie niepotrzebny.
dokładniuśko.
bajera.
(choć przy aniołkowej poduszce wmówiłam sobie - i chłopu - że to rehabilitacyjnie miała być główka stabilizowana - to jest )


Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Jaki krem nawilżający używajcie do twarzy dziecka?
Powyżej 7 stopni (i w domu jak jest potrzeba) linomag a+e, poniżej 7 stopni - wazelina z wiesiołkiem.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:41   #164
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
a już powoli oswoiąłs się z faktem czy czekasz na wizyte sobotnia?
czekam chciałabym usłyszeć, że ciąża żywa, prawidłowo umiejscowiona
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:56   #165
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Wadera pytałaś w jaki masz się wpisać dział ?? no jeśli podejmujecie starania to do staraczek a jesli jeszcze czekasz to do kibicek....
To ja chyba taka pół-staraczka jestem, zależnie z której strony będzie owu

Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
pierwsze f do skasowania
Ja skasowałam drugie i też poszło
Ale niestety, dla mnie na szczęście, nie mam już fb


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
czekam chciałabym usłyszeć, że ciąża żywa, prawidłowo umiejscowiona
Tak będzie


Czarnulka
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.

Edytowane przez wadera4
Czas edycji: 2014-01-14 o 12:58
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:06   #166
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
czekam chciałabym usłyszeć, że ciąża żywa, prawidłowo umiejscowiona
i tak własnie będzie!


Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
To ja chyba taka pół-staraczka jestem, zależnie z której strony będzie owu
wpisuj się do staraczek a nie pitol tak czy siak się starasz a reszta już nie zależne od Ciebie
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:16   #167
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez jana Pokaż wiadomość
Eliza, jesli masz nakkaz leżenia, to raczej lezenia, slywzalam ze siedzenie tez ciagnie macice w dół.
Tak wiem wiem.. ale nikt mi prosto z mostu nie powiedzial ze mam tylko lezec. Kazali sie oszczędzać i tyle

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość

Elizka to dobrze, że się oszczędzasz, bo już myślałam, że szalejesz Nospy nie biorę wcale od jakichś 3-4tygodni wcale i nie czuję nic niepokojącego. Co do siedzenia to ja jak zbyt długo posiedzę (np.2 godziny) to bolą mnie plecy w krzyżu i brzuszek trochę ciśnie, więc staram się takiego długiego siedzenia unikać. Ja mam laptopa więc taszczę go ze sobą na kanapę i do łóżka. A jak siedzisz przy kompie to warto co 15-30 minut wstać, wyprostować się, albo położyć na 5-10minut i wrócić do siedzenia. Sama musisz wyczuć co dla Ciebie będzie najlepszym rozwiązaniem.
Dzieki. Tez bede taszczyla lapka do lozka, bo z tabletem sobie nei wyobrazam
A co do szalenstw, to chyba nieee. Staralam sie w miare normalnie zyc, w sensie chodzenia do sklepu, do knajpy itp, ale chyba sobie daruje. Od dzis glownie uprawiam leżing, a jak bede miala zamiar pojsc na zakupy czy gdziekolwiek indziej, to zadnego spacerku, tylko autem pod same drzwi sklepu
A co do nospy, to ja na razie pobiore kilka dni, zobaczymy, co mi ona da

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Barbie, Eliza A będziecie chodzić na SR
Ja też kupiłam nowy becik z usztywnieniem pod główkę, kosztował majątek, dla Stasia był dobry na 3 tyg, potem wyrósł i używaliśmy jako podkładkę do przewijania.
Dla mnie rożek przez kilka dni był wygodny, ale potem wolałam go samego nosić, bo było mi łatwiej.
Ja nie bede chodzic do SR, bo w moim przypadku to nie ma sensu.

Ja znalazlam takie http://allegro.pl/rozek-usztywniany-...857097605.html rozki i chyba kupie. Nie sa takie drogie



Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość

Eliza, ja już chyba wcześniej pisałam, że wg mnie to są zbędne zakupy..

J. do tej pory ma tylko prześcieradło (sztuk 3) i śpiworek do spania (na 0-6 miał 2 sztuki), pościel to dla mnie sprawa przyszłości. w dzień śpi pod kołderką, bo dostał używaną po kuzynce, gdyby nie dostał, spałby pod kocem albo w śpiworku, jak w nocy. dziecko jak najdłużej powinno spać bez poduszki, jeśli chciałabyś żeby dziewczyny miały wyżej głowy najlepszym rozwiązaniem są chyba poduszki-kliny, bo całe dziecko leży pod skosem, a nie tylko głowa. jeszcze co do zestawu tak sobie myślę, że w tym zestawie masz po jednej poszewce, a to za mało bo coś musi być na zmianę (w przypadku zdecydowania, że dziecko śpi pod kołdrą i na poduszce), tak samo jedno prześcieradło. organizer wg mnie jest zbędny, mam szafkę przy łóżeczku i bez problemu dawałam radę tak. z rożka praktycznie nie korzystałam. J. spał w rożku może kilka razy w dzień na samym początku, ale nie jestem nawet pewna, bo głównie pod kocykiem, a w nocy w śpiworku. kupiłam usztywniany, i ani razu nie użyłam go jako usztywnianego. tak na prawdę rożek używałam jako kołderkę, potem matę do zabawy, żałuję tego zakupu.
Dzieki, pamietam jak mi pisalas o tym Masz racje, nie trzeba miec wszystkiego na raz, szkoda kasy

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość

Eliza-ta "poduszka" to po prostu miły gadżet.
Kupiłam tymkowi jako jeden z prezentów pod choinkę.
Jako element wyprawki uwAm ze prosiak jest zupełnie niepotrzebny.
Dzieki



Dziewczyny, ile mniej wiecej czasu pali sie wosk YC? Bo ze go nie ubywa w kominku to wiem, ale ze zapach traci, to zaobserwowalam
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:19   #168
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Barbie, Eliza A będziecie chodzić na SR
Ja też kupiłam nowy becik z usztywnieniem pod główkę, kosztował majątek, dla Stasia był dobry na 3 tyg, potem wyrósł i używaliśmy jako podkładkę do przewijania.
Dla mnie rożek przez kilka dni był wygodny, ale potem wolałam go samego nosić, bo było mi łatwiej.
ja wzydrowieje to zadzwonię i się spytam o SR. chciałabym chodzić.
co do różka to czemu kupowaliście drogi, widziała, że na allegro są jż od 16 zł.?

meaisa dalej mi nie działa.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:28   #169
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Barbie Jakoś zamarzył mi się z Motherhood, miał usztywnienie z trawy kokosowej, antyalergiczny i wogóle A, że kupowaliśmy na szybko kilka minut przed wybraniem Stasia ze szpitala to nie patrzyliśmy zbytnio na cene

Agatko Mnie czasem przykro, że innym się udaje szybciej, innym później, a inni by wogóle nie chcieli, taka logika

Kubek A widzialaś strone Srokihttp://www.srokao.pl/search/label/analiza
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 13:34   #170
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Berbie to prawda, ja w sprawie zarówno przeziębienia, jak i biegunki dzwoniłam do gina. Internista przeważnie i tak każe konsultować leki z ginem...


Eliza ja jestem w szoku. Przez Ciebie :P teraz bacznie to obserwuję i dzisiaj minęły mnie na jednej ulicy dwie babki z podwójnymi wózkami! A ogólnie u nas na osiedlu to chyba już cztery widziałam.


Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Jaki krem nawilżający używajcie do twarzy dziecka? Potrzebuje cos nawilżająco lagodzacego.
Do tej pory od czasu do czasu i na spacery uzywalismy masła karite, ale to nie wystarcza tymkowi. Tzn natluszcza ok, ale widze ze skórze nawilżenia brak.

Ja używam emolientu, Exomega firmy A-derma...

Jestem w szoku, że Tymon ma już 2 miesiące!

A co do samochodu - pewnie masz rację. Ja wyboru nie mam i muszę tak.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:36   #171
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja nie bede chodzic do SR, bo w moim przypadku to nie ma sensu.
ja słyszałam, że warto chodzić nawet jak masz w planach cc. bo jest dużo o opiece nad dzieckiem, laktacji. moja siostra która miała cc chodziła na sr i sobie bardzo chwaliła.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44602747]Berbie to prawda, ja w sprawie zarówno przeziębienia, jak i biegunki dzwoniłam do gina. Internista przeważnie i tak każe konsultować leki z ginem...
[/QUOTE]
widzisz do dnia dzisiejszego nie miałam o tym pojęcia miałabym wymówk żeby pójść do gina
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:39   #172
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Berbie TY masz siostrę????
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:41   #173
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Berbie TY masz siostrę????
cioteczną
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:41   #174
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość

Agatko Mnie czasem przykro, że innym się udaje szybciej, innym później, a inni by wogóle nie chcieli
heehhhh, ile razy janawet tu na forum miałam myśl: raju, dlaczego wszyscy mają dzieci od "pierwszego kopa" .... heh. takie myśli są czymś normalnym, wg mnie, jak ktoś walczy o ciążę

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
ale ze zapach traci, to zaobserwowalam
gdzieś czytałam, że zapach ulatnia się po 8 godzinach.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:45   #175
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
cioteczną
właśnie coś mi nie pasowało


Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
heehhhh, ile razy janawet tu na forum miałam myśl: raju, dlaczego wszyscy mają dzieci od "pierwszego kopa" .... heh. takie myśli są czymś normalnym, wg mnie, jak ktoś walczy o ciążę
ja chyba ani razu nie pomyślałam w ten sposób...ale ja już w pewien sposób pogodziłam się z faktem że jest jak jest...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:58   #176
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI



Chyba mnie rozkłada znowu jakieś choróbsko

Dziewczyny, BYou napisała do mnie aby usunąć ją z listy całkowicie ponieważ na wątku nie będzie się już udzielać. tak też zrobiłam. Uważam, ze powinnyście wiedzieć.

Eliza z tym 22 to czysta pomyłka, miało być CC. Spieszyłam się

Zeberko aż niemożliwe. Masakra. i ponawiam pytanie do Ciebie i do Berbie - po 16 jadę na pocztę w luteiną w torbie. Komu mam wysłać? Jeśli Zeberce to poproszę o adres. Ona jest ważna do 01.2014. Dlatego albo teraz albo wywalę, bo nikomu innemu się potem nie przyda.


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczynki cieszę się bardzo z tej naszej listy że się dopisałyście i zrobilismy z nią porządek teraz widać że nasze forum działa


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
o ...widzę, że jestem w zafasolkowanych....
inutil - czy mogę prosić o wpisanie mnie również do wątkowych maluchów?
bo to lista naszych wątkowych maluchów nie mam a mojej Kasi tam nie ma... chociaż jest "dzieckiem" tego wątku od poczęcia do narodzin

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

załatwiłam dzisiaj wizytę u endo na poniedziałek i zrobiłam badania (TSH, morfologie i OB) - takie miałam na skierowaniu więc te zrobiłam

dzwoniłam dzisiaj do dwóch przychodni (jednej przy szpitalu) i najbliższy termin do gina- przyszły tydzień, nie wzrusza nikogo, że to 4 ciąża i tylko jedna donoszona na 'dopalaczach' od początku....
jak pisałam, brak słów.
Co do listy to wpiszę, sama zastanawiałam się co zrobić. Bo dziwnie to wygląda. Fiol i Ty jesteście pierwszymi takimi fajnymi przypadkami tutaj

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44602747]Berbie to prawda, ja w sprawie zarówno przeziębienia, jak i biegunki dzwoniłam do gina. Internista przeważnie i tak każe konsultować leki z ginem...
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
widzisz do dnia dzisiejszego nie miałam o tym pojęcia miałabym wymówk żeby pójść do gina
Mi gin nawet powiedział, żebym do rodzinnego NIE chodziła przy przeziębieniu, bo oni albo wcale nie patrzą na ciążę i przepisują jak leci. Albo nie przepisują nic. Ja byłam nieżle przeziębiona przed świętami w 37tc.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
heehhhh, ile razy janawet tu na forum miałam myśl: raju, dlaczego wszyscy mają dzieci od "pierwszego kopa" .... heh. takie myśli są czymś normalnym, wg mnie, jak ktoś walczy o ciążę
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ja chyba ani razu nie pomyślałam w ten sposób...ale ja już w pewien sposób pogodziłam się z faktem że jest jak jest...
A mi wiele razy pojawiała się myśl, że mi 'głupio', bo tak szybko się udało. Bez ceregieli, po prostu, ot tak. I że to nie fair.

Dziewczyny, czy połączenie brązu z czerwienią da się jakoś znieść?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:20   #177
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, BYou napisała do mnie aby usunąć ją z listy całkowicie ponieważ na wątku nie będzie się już udzielać. tak też zrobiłam. Uważam, ze powinnyście wiedzieć.
szkoda
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:28   #178
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość


Zeberko aż niemożliwe. Masakra. i ponawiam pytanie do Ciebie i do Berbie - po 16 jadę na pocztę w luteiną w torbie. Komu mam wysłać? Jeśli Zeberce to poproszę o adres. Ona jest ważna do 01.2014. Dlatego albo teraz albo wywalę, bo nikomu innemu się potem nie przyda.

Co do listy to wpiszę, sama zastanawiałam się co zrobić. Bo dziwnie to wygląda. Fiol i Ty jesteście pierwszymi takimi fajnymi przypadkami tutaj

A mi wiele razy pojawiała się myśl, że mi 'głupio', bo tak szybko się udało. Bez ceregieli, po prostu, ot tak. I że to nie fair.

Dziewczyny, czy połączenie brązu z czerwienią da się jakoś znieść?
luteinę- poproszę, posyłam adres sms-em, dziękuję

za wpisanie do listy dziękuję

mnie też czasem "głupio", już słowa więcej nie powiem na temat "odpowiedniego czasu"

uwielbiam połączenie brązu z czerwienią + złote dodatki ale mam koleżankę, która zawsze zwracała mi uwagę jak tak ubrana przychodziłam do pracy
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:37   #179
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
luteinę- poproszę, posyłam adres sms-em, dziękuję

za wpisanie do listy dziękuję

mnie też czasem "głupio", już słowa więcej nie powiem na temat "odpowiedniego czasu"

uwielbiam połączenie brązu z czerwienią + złote dodatki ale mam koleżankę, która zawsze zwracała mi uwagę jak tak ubrana przychodziłam do pracy


Ale chodzi o takie połączenie w pokoju. Mamy brązową kanapę, na ścianach bordowo- pomarańczowo-brązowe paski (teraz przemalujemy pewnie), no i w niedzielę w Ikei kupiliśmy czerwony dywan (tż się uparł na niego i nie było wyjścia). I dla mnie to teraz wygląda nieciekawie. Nie wiem co zrobić, poza przemalowaniem pasków. Gdyby dywan wpadał w bordo to by fajnie pasował. Ale on czerwony
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:40   #180
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

dziewczyny- co pić w ciąży aby nazbierało się tego 2 litry?
Nie pamiętam co piłamprzy Kasi
Od początku stycznia serwowałam wszelkie ziołowe herbatki(mięty, melisy, dziurawce, rumianki, odchudzające , owocowe itp) a teraz nie wiem co pić- samą wodę? Herbaty za dużo tez nie można, kawy nie odpuszczę- nie dam rady bez kawy funkcjonować (dzisiaj po kawie miałam ciśnienie 77 na 54)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 21:29:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.