Nie lubię ludzi, którzy... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-05, 19:21   #241
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja sie czulam dobrze pracujac 7-15, ale mialam wtedy 10 min pieszo do pracy i najpozniej o 15:15 bylam z powrotem w domu i mialam cale popoludnie dla siebie, wiec mi to wstawanie o 5:30 nie przeszkadzalo.
ja pracuję w takich godzinach i potrzebuję ok 20 min na dotarcie, ale ja odczuwam dużą różnicę miedzy śpię 21-5 a 22-6 mimo że to tyle samo snu

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
A co robisz aż 4,5 godziny?
znam dziewczynę która wstaje 3 godz przed wyjściem (włosy myje wieczorem rano szybki prysznic), ale u niej to makijaż to ponad godz
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 19:30   #242
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
ja pracuję w takich godzinach i potrzebuję ok 20 min na dotarcie, ale ja odczuwam dużą różnicę miedzy śpię 21-5 a 22-6 mimo że to tyle samo snu


znam dziewczynę która wstaje 3 godz przed wyjściem (włosy myje wieczorem rano szybki prysznic), ale u niej to makijaż to ponad godz
Mialam taka kolezanke w liceum.

U mnie prysznic, mycie wlosow, nakladanie kosmetykow pielegnacyjnych, zakladanie soczewek - ok. 30 minut, robienie sniadania i kawy i jedzenie, kolejne 30-40 minut, makijaz, suszenie i ukladanie wlosow, ubieranie sie - jakies 45 minut. To tak na spokojnie. W pospiechu na te same czynnosci wystarczy mi godzina i 20 minut, ale nie lubie sie spieszyc, po co sie niepotrzebnie stresowac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:00   #243
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mialam taka kolezanke w liceum.

U mnie prysznic, mycie wlosow, nakladanie kosmetykow pielegnacyjnych, zakladanie soczewek - ok. 30 minut, robienie sniadania i kawy i jedzenie, kolejne 30-40 minut, makijaz, suszenie i ukladanie wlosow, ubieranie sie - jakies 45 minut. To tak na spokojnie. W pospiechu na te same czynnosci wystarczy mi godzina i 20 minut, ale nie lubie sie spieszyc, po co sie niepotrzebnie stresowac.
Wow.

W życiu bym tyle nie poświęciła na codzienne czynności "zbędne".

No bo myjesz się - i tak zaraz jesteś brudny. Jesz - zgłodniejesz itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:10   #244
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Prysznic biorę wieczorem, tak samo wieczorem przygotowuje sobie ubrania. Włosy akurat myje rano bo inaczej sa tluste ale wiążę je w kucyk. Śniadanie jem superszybko, najczęściej jogurt z musli. Kawę pije w pracy. Makijaz do pracy to u mnie tylko korektor na najbardziej problematyczne części cery, puder i kredka do brwi. Dlatego jestem gotowa w 40 min.
Sen jest u mnie na wagę złota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:36   #245
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Na dojazd daje sobie 2h. Chcac zrobic i zjesc sniadanie, ogarnac sie, wziac prysznic i umyc wlosy na spokojnie bez pospiechu, ubrac sie i zrobic makijaz potrzebuje kolejnych 2h.
Myślałam, że ja się długo szykuję Do jednej z prac wstaję o 4:50. Biorę prysznic + mycie włosów, bo bez tego nie wyjdę z domu. Potem piję kawę i maluję się, a w między czasie oglądam serial. Wychodzę z domu o 6 bo na 7 do pracy idę.

Jednym słowem mnie pocieszyłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2019-05-05 o 20:41
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:39   #246
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Keket, w ciągu 10 minut jesteś w stanie wziąć pełen prysznic, pomalować się i wypić kawę? Szacun.
Ja takie pełne przygotowanie rano (bez kawy i bez śniadania) zamykam w 35 minutach. Kawa i śniadanie w pracy (albo w drodze do pracy). Ale jak wstawałam o tych bezbożnych porach, to myłam się wieczorem (włosy też), a rano niezbędne minimum + mocno okrojony mejkap, co zajmowało 15-20 minut. O 4 rano są jednak inne priorytety ale już rozkminiam, że jesli sobie zrobię sztuczne rzęsy to urwe 5-7 minut (tyle mi to zajmuje - nie pytajcie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2019-05-05 o 20:40
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:40   #247
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Keket, w ciągu 10 minut jesteś w stanie wziąć pełen prysznic, pomalować się i wypić kawę? Szacun.
Ja takie pełne przygotowanie rano (bez kawy i bez śniadania) zamykam w 35 minutach. Kawa i śniadanie w pracy (albo w drodze do pracy). Ale jak wstawałam o tych bezbożnych porach, to myłam się wieczorem (włosy też), a rano niezbędne minimum + mocno okrojony mejkap, co zajmowało 15-20 minut. O 4 rano są jednak inne priorytety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O f.. powinno być 4:50, a nie 5:50.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-05, 20:41   #248
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
O f.. powinno być 4:50, a nie 5:50.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo już serio zaczęłam zazdrościć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:42   #249
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Bo już serio zaczęłam zazdrościć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gapa ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 20:53   #250
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Ja potrzebuję 20 na prysznic, śniadanie i ogarnięcie się na cały dzień.


Haha! Teraz możecie zazdrościć.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 21:02   #251
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję 20 na prysznic, śniadanie i ogarnięcie się na cały dzień.


Haha! Teraz możecie zazdrościć.
20 minut, to sam prysznic biorę ale to dlatego, że kłaczory codziennie depiluję wszędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 21:09   #252
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

u mnie pierwsze pół godz to wc, mycie zębów i makijaż, u mnie to tylko tusz + podkład i puder, drugie pół godz to wybranie w co sie ubrać, ubieranie plus zrobienie kanapek do pracy. nie wiem czemu mi to tak długo schodzi, szczególnie pierwsze pół godz jakoś mi szybko ucieka, chyba nie jestem w stanie o tej porze jeszcze sprawnie działać. śniadania nie jestem w stanie o tej porze przełknąć, no i może jestem brudasem, ale nigdy sie rano nie kąpałam, a mycie włosów to już w ogóle, musiałabym chyba jeszcze godz wcześniej wstać żeby mieć pewność ze są dobrze wysuszone
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 02:51   #253
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Keket, w ciągu 10 minut jesteś w stanie wziąć pełen prysznic, pomalować się i wypić kawę? Szacun.
Ja takie pełne przygotowanie rano (bez kawy i bez śniadania) zamykam w 35 minutach. Kawa i śniadanie w pracy (albo w drodze do pracy). Ale jak wstawałam o tych bezbożnych porach, to myłam się wieczorem (włosy też), a rano niezbędne minimum + mocno okrojony mejkap, co zajmowało 15-20 minut. O 4 rano są jednak inne priorytety ale już rozkminiam, że jesli sobie zrobię sztuczne rzęsy to urwe 5-7 minut (tyle mi to zajmuje - nie pytajcie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja niestety na minimum do pracy nie moge sobie pozwolic, musze miec pelny makijaz i ulozone wlosy. Lista wymogow, jesli chodzi o dress code (stroj, makijaz, fryzura, akcesoria, paznokcie) zajmuje cala strone A4, a firma podchodzi do tego powaznie, przez te 15 miesiecy odkad dostalam te prace kilka osob musialam zwolnic po tym, jak sie nie dostosowaly po kilkukrotnych upomnieniach.
I nie przeszkadza mi to, lubie ladnie wygladac, jak kazdy Za to w dni, kiedy nie pracuje, nawet nie ogladam na oczy kosmetykow do makijazu.

A co do czynnosci zbednych, to jestem troche OCD jesli chodzi o higiene, w upalne dni i 4-5 razy zdarza mi sie wziac prysznic, standard i minimum przez caly rok to 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Rano musze umyc wlosy, bo inaczej beda oklapniete. A sniadanie musze zjesc i kawe wypic, bo bez tego migrena i zly nastroj na caly dzien murowane. Juz wole odpuscic sobie lunch i zjesc tylko rano i wieczorem.

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
u mnie pierwsze pół godz to wc, mycie zębów i makijaż, u mnie to tylko tusz + podkład i puder, drugie pół godz to wybranie w co sie ubrać, ubieranie plus zrobienie kanapek do pracy. nie wiem czemu mi to tak długo schodzi, szczególnie pierwsze pół godz jakoś mi szybko ucieka, chyba nie jestem w stanie o tej porze jeszcze sprawnie działać. śniadania nie jestem w stanie o tej porze przełknąć, no i może jestem brudasem, ale nigdy sie rano nie kąpałam, a mycie włosów to już w ogóle, musiałabym chyba jeszcze godz wcześniej wstać żeby mieć pewność ze są dobrze wysuszone
Tez takie cos zauwazylam, pierwsze pol godziny po przebudzeniu bardzo szybko mija.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 07:35   #254
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Ja w liceum zaczynałam lekcje od 7, autobus miałam 5:50, czyli 5:40 musiałam na niego wyjść... Na początku 1 klasy wstawałam 1,5h przed wyjściem... pod koniec szkoły 15-20 minut biżuterie zakładałam w autobusie, malowałam się w szatni czas zweryfikował... czas
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 07:45   #255
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;86783595]Ja w liceum zaczynałam lekcje od 7, autobus miałam 5:50, czyli 5:40 musiałam na niego wyjść... Na początku 1 klasy wstawałam 1,5h przed wyjściem... pod koniec szkoły 15-20 minut biżuterie zakładałam w autobusie, malowałam się w szatni czas zweryfikował... czas [/QUOTE]

W liceum (i na studiach zreszta tez) to ja mialam gdzies chodzenie na pierwsze lekcje, wiec wstawanie o takich porach mnie nie dotyczylo przez wiekszosc czasu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 08:06   #256
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

U mnie optimalnie byloby miec z rana do dyspozycji 1.5h przed wyjsciem, przy czym nie prysznicuje sie ani nie myje glowy, tylko myje twarz. Od momentu wyjscia z domu spiesze sie, latam w pospiechu, wiec ten czas z rana lubie miec rush-free. Pierwsze co to robie kawe i sobie siedze przez 30 minut przegladajac net, wylaze do ogrodu, zobaczyc czy jakies koty sasiadow nie przyszly. Teoretycznie moglabym polaczyc picie kawy z robieniem makijazu, ale nie byloby frajdy. Czasami nocuje u przyjaciolki, ktora ma taki wlasnie tryb zeby max 20min po obudzeniu byc juz w drodze do pracy, wiec z grzecznosci poddaje sie temu. W tak krotkim czasie to nawet jednego oka sobie porzadnie nie pomaluje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 08:14   #257
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
U mnie optimalnie byloby miec z rana do dyspozycji 1.5h przed wyjsciem, przy czym nie prysznicuje sie ani nie myje glowy, tylko myje twarz. Od momentu wyjscia z domu spiesze sie, latam w pospiechu, wiec ten czas z rana lubie miec rush-free. Pierwsze co to robie kawe i sobie siedze przez 30 minut przegladajac net, wylaze do ogrodu, zobaczyc czy jakies koty sasiadow nie przyszly. Teoretycznie moglabym polaczyc picie kawy z robieniem makijazu, ale nie byloby frajdy. Czasami nocuje u przyjaciolki, ktora ma taki wlasnie tryb zeby max 20min po obudzeniu byc juz w drodze do pracy, wiec z grzecznosci poddaje sie temu. W tak krotkim czasie to nawet jednego oka sobie porzadnie nie pomaluje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20 min to bez prysznica, kawy i sniadania chyba?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 08:24   #258
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
20 min to bez prysznica, kawy i sniadania chyba?
To leci tak - wstajesz, idziesz do lazienki na 5 minut, po drodze z lazienki lapiesz jakies ciuchy, robisz makijaz z 10 minut, wrzucasz wszystko co potrzebujesz do torby, szukasz buta do pary i juz jestes na zewnatrz. Moj organizm nawet nie zarejestrowal, ze juz dzialam.

I zeby bylo w temacie watku, nie lubie ludzi ktorzy reaguja na moje poranne grzebanie sie w ten sposob (a robi to powiedzmy z 80%) “o ja, ja bym tak nie mogla, ja to uwielbiam spac’
Serio? Pokaz mi jedna osobe, ktora nie lubi spac.

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2019-05-06 o 08:29
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 08:33   #259
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
To leci tak - wstajesz, idziesz do lazienki na 5 minut, po drodze z lazienki lapiesz jakies ciuchy, robisz makijaz z 10 minut, wrzucasz wszystko co potrzebujesz do torby, szukasz buta do pary i juz jestes na zewnatrz. Moj organizm nawet nie zarejestrowal, ze juz dzialam.
Ja tak funkcjonowac bardzo nie lubie.
Pospiech w pracy jest normalny, poza praca spieszyc sie nie lubie, nie lubie jesc kanapek, staram sie jednak zjesc jakies cieple sniadania rano i na spokojnie wypic kawe, nie patrzec do 5 sekund na zegarek ukladajac wlosy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:01   #260
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
20 min to bez prysznica, kawy i sniadania chyba?
A ile zajmuje prysznic? 2 minuty maksymalnie. 5 jak trzeba się ogolić.

Śniadanie w łapkę.

Ubranie się 2 minuty.

Twarz 10.

I jeszcze mi zostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:14   #261
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A ile zajmuje prysznic? 2 minuty maksymalnie. 5 jak trzeba się ogolić.

Śniadanie w łapkę.

Ubranie się 2 minuty.

Twarz 10.

I jeszcze mi zostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, nie wiem, czy ja cos robie nie tak, ale wstaje, korzystam z toalety, szoruje zeby, biore prysznic, myje wlosy, nakladam odzywke, myje twarz, wychodze spod prysznica, zakladam soczewki, nakladam kosmetyki pielegnacyjne, rozczesuje wlosy i susze je i to wszystko zajmuje mi 30-40 minut co najmniej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:32   #262
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

No tak ale już przyznajesz że myjesz włosy. Samo suszenie i układanie to dużo czasu. Niektórzy to rano się nawet nie prysznicują.
U mnie prysznic 5 minut, ale twarz krem balsam itp 3 min, Zęby 3 min, Razem ponad 10, w zwolnionym tempie jak to rano 15 minut.
Robienie śniadania kawa itp 10 min, w tym sam czajnik 3 minuty. Nie jem nic rano bo potrzebuję na to 0,5h, wolno jem.
Ubieranie, rajstopy itp. 5-10 min (więcej gdy np. odkryta niewyprana plama czy rozprucie wymusza przebieranie).
Mini makijaż max 10min, włos uczesać 5-10 min. Tu jest problem bo zawszę piorun w szczypiorek (kucyk nic nie rozwiązuje, po 10 minutach wychodzi korona z latających baby hair). Szczotką na gorąco trzeba lecieć.
Razem potrzebuję 50 minut, max godziny aby wyjść bez latania i pośpiechu.
Nie mogę się spieszyć tak żeby np. w 20 minut, bo jak wyżej, przy takim bieganiu nie rejestruję nic. I
Raz zostawiłam otwarte mieszkanie, kiedy indziej lejącą wodę, włączone żelazko, wyszłam bez dokumentów czy karty do pracy itp. a robiąc śniadanie wylądowałam w szpitalu do zszycia. Ha. Niezły nr ze mnie jak to czytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 10:39   #263
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
No tak ale już przyznajesz że myjesz włosy. Samo suszenie i układanie to dużo czasu. Niektórzy to rano się nawet nie prysznicują.
U mnie prysznic 5 minut, ale twarz krem balsam itp 3 min, Zęby 3 min, Razem ponad 10, w zwolnionym tempie jak to rano 15 minut.
Robienie śniadania kawa itp 10 min, w tym sam czajnik 3 minuty. Nie jem nic rano bo potrzebuję na to 0,5h, wolno jem.
Ubieranie, rajstopy itp. 5-10 min (więcej gdy np. odkryta niewyprana plama czy rozprucie wymusza przebieranie).
Mini makijaż max 10min, włos uczesać 5-10 min. Tu jest problem bo zawszę piorun w szczypiorek (kucyk nic nie rozwiązuje, po 10 minutach wychodzi korona z latających baby hair). Szczotką na gorąco trzeba lecieć.
Razem potrzebuję 50 minut, max godziny aby wyjść bez latania i pośpiechu.
Nie mogę się spieszyć tak żeby np. w 20 minut, bo jak wyżej, przy takim bieganiu nie rejestruję nic. I
Raz zostawiłam otwarte mieszkanie, kiedy indziej lejącą wodę, włączone żelazko, wyszłam bez dokumentów czy karty do pracy itp. a robiąc śniadanie wylądowałam w szpitalu do zszycia.
Ha. Niezły nr ze mnie jak to czytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezly hardkor z Ciebie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 11:26   #264
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kurde, nie wiem, czy ja cos robie nie tak, ale wstaje, korzystam z toalety, szoruje zeby, biore prysznic, myje wlosy, nakladam odzywke, myje twarz, wychodze spod prysznica, zakladam soczewki, nakladam kosmetyki pielegnacyjne, rozczesuje wlosy i susze je i to wszystko zajmuje mi 30-40 minut co najmniej.
No to ja robię wszystko poza suszeniem włosów i zakładaniem soczewek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Ale wiesz, można jednocześnie robić siku, myć zęby i trzymać odżywkę na włosach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 11:29   #265
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Ale wiesz, można jednocześnie robić siku, myć zęby i trzymać odżywkę na włosach.

Siedzieć na tronie i jeść równocześnie też można
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 11:41   #266
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Chyba że ktoś jest jednozadaniowy i nie potrafi się skupić na wszystkim, to albo zęby albo siku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 11:48   #267
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale wiesz, można jednocześnie robić siku, myć zęby i trzymać odżywkę na włosach.
albo robić siku pod prysznicem-będzie na dodatek eko
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:34   #268
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No to ja robię wszystko poza suszeniem włosów i zakładaniem soczewek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Ale wiesz, można jednocześnie robić siku, myć zęby i trzymać odżywkę na włosach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie by to nie zdalo egzaminu, bo siku robie w pierwszej kolejnosci, potem myje rece i zeby, a potem wchodze pod prysznic, zeby umyc cialo i wlosy, jestem OCD, inna kolejnosc nie wchodzi w gre

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Siedzieć na tronie i jeść równocześnie też można
Zdarza mi sie krecic wlosy i czekajac, az dane pasmo sie zakreci popijac w pospiechu kawe, ale strasznie czegos takiego nie lubie, we wlasnym domu pospiechu wole unikac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:44   #269
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie by to nie zdalo egzaminu, bo siku robie w pierwszej kolejnosci, potem myje rece i zeby, a potem wchodze pod prysznic, zeby umyc cialo i wlosy, jestem OCD, inna kolejnosc nie wchodzi w gre .
Ja to samo. Siku - ręce - twarz - prysznic (wieczorem)/włosy (rano).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 17:24   #270
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie cierpię jak ludzie zaglądają innym do portfela.

O la boga, Lewandowski tyle zarabia. Ronaldo jeszcze więcej, ma tyle samochodów. Mi by zycia nie starczylo by tyle zarobić co on w rok.

Radwańska kupuje torebki za kilkanascie tysięcy. A niech kupuje, stac ją, niech ma. Jak ktos jest bogaty to niech wydaje na co chce. W końcu zarobil, nie ukradl.

Inna sprawa ze faktycznie zarobki pilkarzy sa mega duze.

Gdybym miala tyle kasy co Ronaldo lub choćby Lewandowski to tez bym wydawala na co chce i w ogole na bank by mi szajba odbila wiec ja to ich w sumie podziwiam.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.