Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-09, 12:05   #91
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Za 5 dni Walentynki, masz znakomitą okazję żeby spróbować przekształcić tę znajomość w coś więcej jeśli kolega Ci się podoba. Powyżej padło już dużo propozycji jak to zrobić, więc jeśli tego chcesz po prostu działaj.

Dokładnie, zadziałaj coś i będzie jasna sprawa.
P.S. Tylko jak mieszkacie w innych miastach to jak chcesz tworzyć ewentualny związek
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:10   #92
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-09 o 12:17
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:16   #93
niebieskasukienka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 67
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Dokładnie, zadziałaj coś i będzie jasna sprawa.
P.S. Tylko jak mieszkacie w innych miastach to jak chcesz tworzyć ewentualny związek
Gdyby to rzeczywiście miał być związek musiałabym pewnie pomyśleć nad wyprowadzką do miasta w.ktorym mieszka on. W Warszawie trzyma mnie w zasadzie tylko praca, więc gdybym znalazła coś sensownego tam, to czemu nie. "Jego" miasto znam bardzo dobrze. Tam studiowałam. Tam pracowałam. Tam też miałam/mam jakichś znajomych. Ale to tylko dywagacje. Teraz rzeczywiście chcę tylko spróbować coś wreszcie zrobić. Jestem na etapie szukania czegoś do ubrania,żeby zrobić na nim wrażenie i jest to trudniejsze niż myslalam. W szafie nic mi się nie widzi, raczej są to rzeczy, klasyczne, proste i dość grzeczne. A chciałabym zrobić na nim wrażenie, jakoś go zaskoczyć i tak klikam po tych sklepach internetowych.... parę sukienek już zamowilam, parę też już odesłałam, na ten moment nie mam nic z kategorii " to będzie super!".
niebieskasukienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:28   #94
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dobra, weź bo sie wyda, że jesteśmy jedna i ta sama osoba, ale na dwóch kontach. Bot z rozdwojeniem jazni
To jest strasznie przykre jeśli ktoś naprawdę przygarnia zwierzaka tylko z takiego powodu, a później szok, bo to wcale nie pomaga i dochodzą różne obowiązki. Jeszcze, odpukać, siersciuch zachoruje i okazuje się, że ktoś nie przemyslal kwestii finansów i go nie stać na leczenie. Raz byłam świadkiem jak taka osoba oddala psa...
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:31   #95
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
Gdyby to rzeczywiście miał być związek musiałabym pewnie pomyśleć nad wyprowadzką do miasta w.ktorym mieszka on. W Warszawie trzyma mnie w zasadzie tylko praca, więc gdybym znalazła coś sensownego tam, to czemu nie. "Jego" miasto znam bardzo dobrze. Tam studiowałam. Tam pracowałam. Tam też miałam/mam jakichś znajomych. Ale to tylko dywagacje. Teraz rzeczywiście chcę tylko spróbować coś wreszcie zrobić. Jestem na etapie szukania czegoś do ubrania,żeby zrobić na nim wrażenie i jest to trudniejsze niż myslalam. W szafie nic mi się nie widzi, raczej są to rzeczy, klasyczne, proste i dość grzeczne. A chciałabym zrobić na nim wrażenie, jakoś go zaskoczyć i tak klikam po tych sklepach internetowych.... parę sukienek już zamowilam, parę też już odesłałam, na ten moment nie mam nic z kategorii " to będzie super!".

A kiedy się widzicie
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:35   #96
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Dobra, weź bo sie wyda, że jesteśmy jedna i ta sama osoba, ale na dwóch kontach. Bot z rozdwojeniem jazni
To jest strasznie przykre jeśli ktoś naprawdę przygarnia zwierzaka tylko z takiego powodu, a później szok, bo to wcale nie pomaga i dochodzą różne obowiązki. Jeszcze, odpukać, siersciuch zachoruje i okazuje się, że ktoś nie przemyslal kwestii finansów i go nie stać na leczenie. Raz byłam świadkiem jak taka osoba oddala psa...

Ogólnie to pomagam jednej fundacji i tam co rusz ludzie biorą z niej koty po czym je oddają, bo nie dają rady z nimi. Xd uważam, ze jeśli rzeczywiście nie umie się zapewnić tego co trzeba, a życie z takim zwierzęciem to dla obu stron jakaś męka czy dyskomfort - to lepiej oddać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:36   #97
niebieskasukienka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 67
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Plan jest że w 18.02. O ile do tego czasu przeziębienie mi odpusci, bo aktualnie czuję się tak jakby przejechał po mnie walec drogowy
niebieskasukienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 12:50   #98
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Dobra, weź bo sie wyda, że jesteśmy jedna i ta sama osoba, ale na dwóch kontach. Bot z rozdwojeniem jazni
To jest strasznie przykre jeśli ktoś naprawdę przygarnia zwierzaka tylko z takiego powodu, a później szok, bo to wcale nie pomaga i dochodzą różne obowiązki. Jeszcze, odpukać, siersciuch zachoruje i okazuje się, że ktoś nie przemyslal kwestii finansów i go nie stać na leczenie. Raz byłam świadkiem jak taka osoba oddala psa...
Widzę, że tekstu o bocie też nie umiecie zrozumieć
Właśnie dlatego się z ludźmi na Wizażu często gada się jak z botem (ale takim dawnym, już bez schlebiania), bo niektórzy jakby ślizgali oczami po tekście i rozumieli poszczególne słowa lub zbitki słów, ale nie umieli przetworzyć ogólnego komunikatu. Ten post pewnie też nie zostanie zrozumiany.
Jeszcze czekam na to, aż ktoś mi przytoczy dowody, że cudy jana pawła istnieją i że najprawdopodobniej autorka może jednak pochodzić z Ziemi.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 12:53   #99
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ogólnie to pomagam jednej fundacji i tam co rusz ludzie biorą z niej koty po czym je oddają, bo nie dają rady z nimi. Xd uważam, ze jeśli rzeczywiście nie umie się zapewnić tego co trzeba, a życie z takim zwierzęciem to dla obu stron jakaś męka czy dyskomfort - to lepiej oddać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak, jesli ktoś wie, że nie podoła to lepiej świadomie oddać komuś pod opiekę, niż się zwierzaka pozbyć. Jedna osoba poprosiła o uśpienie psa, bo go nie stać na jego leczenie, a nie chce oddać, bo jak to tak. Zaznaczę, że nie był śmiertelnie chory. Psiak w dobrym stanie, ale musiał zacząć przyjmować leki...
Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
Plan jest że w 18.02. O ile do tego czasu przeziębienie mi odpusci, bo aktualnie czuję się tak jakby przejechał po mnie walec drogowy
Autorko, przepraszam że tak dalej ciągnie temat o zwierzakach. Cieszę się z tego jak zaznaczyłaś, że nie jesteś samotna, tylko sama. To wielka różnica! Wierze, ze twoj czworonogi przyjaciel jest w dobrych rękach. Sprawę z tym facetem również weź w swoje ręce. Jeśli macie się ku sobie to możliwe, że największe wrażenie zrobi na nim twoja inicjatywa i wykazanie zainteresowania, a nie sukienka. Dużo zdrówka życzę. Trzymam kciuki, żeby spotkanie się odbyło

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Widzę, że tekstu o bocie też nie umiecie zrozumieć
Rozumiem i to aż za bardzo, dlatego smiechlam z tego. Lepiej bot, niż npc.

Edytowane przez Laief
Czas edycji: 2023-02-09 o 12:55
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:15   #100
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Widzę, że tekstu o bocie też nie umiecie zrozumieć
Właśnie dlatego się z ludźmi na Wizażu często gada się jak z botem (ale takim dawnym, już bez schlebiania), bo niektórzy jakby ślizgali oczami po tekście i rozumieli poszczególne słowa lub zbitki słów, ale nie umieli przetworzyć ogólnego komunikatu. Ten post pewnie też nie zostanie zrozumiany.
Jeszcze czekam na to, aż ktoś mi przytoczy dowody, że cudy jana pawła istnieją i że najprawdopodobniej autorka może jednak pochodzić z Ziemi.

Tak, biednaś, taka niezrozumiała przez maluczkich. Daj żyć, nie chce Ci się brać udziału w dyskusji to chociaż przestań przeszkadzać


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
Gdyby to rzeczywiście miał być związek musiałabym pewnie pomyśleć nad wyprowadzką do miasta w.ktorym mieszka on. W Warszawie trzyma mnie w zasadzie tylko praca, więc gdybym znalazła coś sensownego tam, to czemu nie. "Jego" miasto znam bardzo dobrze. Tam studiowałam. Tam pracowałam. Tam też miałam/mam jakichś znajomych. Ale to tylko dywagacje. Teraz rzeczywiście chcę tylko spróbować coś wreszcie zrobić. Jestem na etapie szukania czegoś do ubrania,żeby zrobić na nim wrażenie i jest to trudniejsze niż myslalam. W szafie nic mi się nie widzi, raczej są to rzeczy, klasyczne, proste i dość grzeczne. A chciałabym zrobić na nim wrażenie, jakoś go zaskoczyć i tak klikam po tych sklepach internetowych.... parę sukienek już zamowilam, parę też już odesłałam, na ten moment nie mam nic z kategorii " to będzie super!".

Ubierz cos co podoba się Tobie i w czym czujesz się dobrze, nie wiesz co na nim zrobi wrażenie tak serio


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:21   #101
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Tak, biednaś, taka niezrozumiała przez maluczkich. Daj żyć, nie chce Ci się brać udziału w dyskusji to chociaż przestań przeszkadzać
Dyskusji o czym? Ględzenie o kotach wyrwane z kontekstu?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
W szafie nic mi się nie widzi, raczej są to rzeczy, klasyczne, proste i dość grzeczne. A chciałabym zrobić na nim wrażenie, jakoś go zaskoczyć i tak klikam po tych sklepach internetowych.... parę sukienek już zamowilam, parę też już odesłałam, na ten moment nie mam nic z kategorii " to będzie super!".
Ciuchy to akurat Twój najmniejszy problem, ale powodzenia xD.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 13:22   #102
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Dyskusji o czym? Ględzenie o kotach wyrwane z kontekstu?
No tak, o to się rozchodzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:29   #103
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Dyskusji o czym? Ględzenie o kotach wyrwane z kontekstu?







Ciuchy to akurat Twój najmniejszy problem, ale powodzenia xD.
Odpusc sobie ten pasywno-agresywny ton (pomyslisz, ze wcale taki nie jest i dopowiadam sobie, prawda?), bo przykro się to czyta. Zastanów się co cię w tym wszystkim tak zabolało. Warto przyjrzeć się swoim reakcjom i emocjom. Czasami możemy tam znaleźć odpowiedzi, których się nie spodziewamy.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:34   #104
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Odpusc sobie ten pasywno-agresywny ton (pomyslisz, ze wcale taki nie jest i dopowiadam sobie, prawda?), bo przykro się to czyta. Zastanów się co cię w tym wszystkim tak zabolało. Warto przyjrzeć się swoim reakcjom i emocjom. Czasami możemy tam znaleźć odpowiedzi, których się nie spodziewamy.
Oo widzę, że musisz znać mnie bardzo dobrze, nawet lepiej niż ja sama siebie xD. Powtórzę się: Wizaż.rar i więcej sobie oszczędzę, także możecie kontynuować wymianę swoich sałatek słownych o kotach, proszę bardzo.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:42   #105
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Oo widzę, że musisz znać mnie bardzo dobrze, nawet lepiej niż ja sama siebie xD. Powtórzę się: Wizaż.rar i więcej sobie oszczędzę, także możecie kontynuować wymianę swoich sałatek słownych o kotach, proszę bardzo.

Ale to ty dzwonisz


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:43   #106
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Oo widzę, że musisz znać mnie bardzo dobrze, nawet lepiej niż ja sama siebie xD. Powtórzę się: Wizaż.rar i więcej sobie oszczędzę, także możecie kontynuować wymianę swoich sałatek słownych o kotach, proszę bardzo.
Nie znam i nigdzie nie twierdze, ze tak jest. Jedynie mowie, ze przykro się czyta jak próbujesz wojować tym tonem, bo to niepotrzebne i nie odnosi zadnego skutku. Czujesz się zaatakowana, bronisz sie i ok, nie wnikam w to i nie pytam o powód skoro tak mocno reagujesz. Fajnie jak sama to sobie przemyślisz, o ile będziesz miała ochotę. Zauważ, że dyskusja o kotach się skończyła, tylko Ty do niej wracasz + w żadnym poscie nie zwróciłam się do Ciebie, tak jak Ty do mnie.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 13:44   #107
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
Nie uważam, żeby czas spędzony z nim w ciągu tych 5 lat był bezproduktywny. W takim razie o każdej relacji która nie prowadzi do związku czy seksu możnaby tak powiedzieć. No to fakt, dla mnie to tak nie wygląda.
Nie masz racji, zwykle z wielokrotnych spotkań na przestrzeni lat wychodzi cokolwiek przyjaźń, związek, dalsza znajomość, zerwanie/ograniczenie kontaktu, bo ktoś nam nie odpowiada, albo odpowiada nam bardzo, ale tylko w jakimś zakresie (np. można mieć z kimś wspólne hobby i tak spedzac czas, a nie gadać za wiele na tematy prywatne).
U was nawet nie ma szczerości, nie wiesz na czym stoisz i martwisz się zapytać, nie wiesz jaki to by miało wplyw na wasza znajomość.
Z tym też trochę dramatyzujesz, bo wiele razy miałam sytuację, że mi jakiś dobry znajomy okazał zainteresowanie i to nie zmieniło jakoś znacząco relacji. Jesteśmy dorośli i serio nie wiem co to za wstyd, że ktoś nas pociąga seksualnie. Przecież nikt normalny nie wyznaje na dzień dobry wielkiej miłości, tylko zaczyna się od delikatnego flirtu i albo zaskoczy albo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 14:26   #108
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-09 o 14:44
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 14:27   #109
niebieskasukienka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 67
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Nie masz racji, zwykle z wielokrotnych spotkań na przestrzeni lat wychodzi cokolwiek przyjaźń, związek, dalsza znajomość, zerwanie/ograniczenie kontaktu, bo ktoś nam nie odpowiada, albo odpowiada nam bardzo, ale tylko w jakimś zakresie (np. można mieć z kimś wspólne hobby i tak spedzac czas, a nie gadać za wiele na tematy prywatne).
U was nawet nie ma szczerości, nie wiesz na czym stoisz i martwisz się zapytać, nie wiesz jaki to by miało wplyw na wasza znajomość.
Z tym też trochę dramatyzujesz, bo wiele razy miałam sytuację, że mi jakiś dobry znajomy okazał zainteresowanie i to nie zmieniło jakoś znacząco relacji. Jesteśmy dorośli i serio nie wiem co to za wstyd, że ktoś nas pociąga seksualnie. Przecież nikt normalny nie wyznaje na dzień dobry wielkiej miłości, tylko zaczyna się od delikatnego flirtu i albo zaskoczy albo nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale ja uważam, że ta znajomość z nim to nie jest NIC. I bez wahania nazwałabym tę relację przyjaźnią a juz NA PEWNO NIE JEST NA WYROST stwierdzenie " dobra znajomosc" a że tak pomyślałam juz jakis czas temu ,że w sumie według mnie fajnie byłoby spróbować zrobić z tego coś więcej (i tak, wiem, że on może być tym niezainteresowany i jak najbardziej się z tym liczę).no to nie znaczy, że nie doceniam tego, co jest teraz. Fakt,że się trochę martwię, o jego reakcje to trochę chyba jednak oczywiste. Jednak znamy się już 5 lat i raczej to go w jakiś sposób zaskoczy i to bez względu na to, czy byłby zainteresowany czy też zupełnie nie.
niebieskasukienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 14:44   #110
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
No ale ja uważam, że ta znajomość z nim to nie jest NIC. I bez wahania nazwałabym tę relację przyjaźnią a juz NA PEWNO NIE JEST NA WYROST stwierdzenie " dobra znajomosc" a że tak pomyślałam juz jakis czas temu ,że w sumie według mnie fajnie byłoby spróbować zrobić z tego coś więcej (i tak, wiem, że on może być tym niezainteresowany i jak najbardziej się z tym liczę).no to nie znaczy, że nie doceniam tego, co jest teraz. Fakt,że się trochę martwię, o jego reakcje to trochę chyba jednak oczywiste. Jednak znamy się już 5 lat i raczej to go w jakiś sposób zaskoczy i to bez względu na to, czy byłby zainteresowany czy też zupełnie nie.
I serio z przyjacielem boisz się porozmawiać szczerze i dotknąć tematu, jak dokładnie wygląda relacja między wami z obawy, że się ona popsuje?
No to mamy inną definicję przyjaźni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 15:45   #111
niebieskasukienka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 67
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89495563]I serio z przyjacielem boisz się porozmawiać szczerze i dotknąć tematu, jak dokładnie wygląda relacja między wami z obawy, że się ona popsuje?
No to mamy inną definicję przyjaźni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Głównie dlatego,że ja się nie czuję silna w podejmowaniu takich tematów. Bardziej boję się tego, że powiem coś co tak naprawdę on inaczej może odebrać niż bym chciała. Tak jak już zresztą na wątku to zauwazylyście. Ja myślę o swoich wypowiedziech jedno, a odbiorca może pomyśleć drugie. Nie chcę broń Boże, żeby on już myslalal, że ja jestem jakoś w nim ogromnie zakochana, że nagle mam wielkie nadzieje na bardzo romatyczna relacje, czy coś w tym stylu. Wątek utworzyłam, bo wówczas nagle mnie olśniło, że to facet najlepszy jakiego znałam. Że przy nim często się śmieję, że przegadujemy długie godziny na wiele różnych tematów i nie ma nudy, że wiele razy okazywał mi swoje wsparcie, że czuję się przez niego akceptowana i rozumiana, że bardzo mi odpowiada jego charakter i w sumie wygląd też, że odkąd go poznałam zawsze cieszyłam się na jego widok i w sumie dlaczego np. mam poznawać kogoś zupełnie nowego, skoro mogłabym lepiej poznać jego.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Ostatnio była taka sytuacja, że on powiedzial jakieś tam zdanie, ja zaśmiałam się, że w sumie to słyszę to co chwilę na imprezach ( to nie był jakiś komplement czy coś, po prostu zwykle neutralne stwierdzenie). Na co on " No widzisz jaki jestem banalny..." i wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że on chyba to odebrał inaczej niz chciałam i że sprawiłam mu swego rodzaju przykrość. A nie było to moim zamiarem w ogóle.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Ostatnio była taka sytuacja, że on powiedzial jakieś tam zdanie, ja zaśmiałam się, że w sumie to słyszę to co chwilę na imprezach ( to nie był jakiś komplement czy coś, po prostu zwykle neutralne stwierdzenie). Na co on " No widzisz jaki jestem banalny..." i wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że on chyba to odebrał inaczej niz chciałam i że sprawiłam mu swego rodzaju przykrość. A nie było to moim zamiarem w ogóle.
Wiec w tak delikatnych kwestiach też mogę coś chlapnie bez sensu zwlaszcza w stresie. No nie jestem w tym najlepsza delikatnie mówiąc.

Edytowane przez niebieskasukienka1234
Czas edycji: 2023-02-09 o 15:40
niebieskasukienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 15:47   #112
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
Nie chcę broń Boże, żeby on już myslalal, że ja jestem jakoś w nim ogromnie zakochana, że nagle mam wielkie nadzieje na bardzo romatyczna relacje, czy coś w tym stylu.
A co, korona ci spadnie? To czarno-białe, niedorzeczne myślenie, że od paru słów będzie wielkie nieporozumienie, którego za żadne skarby nie da się wytłumaczyć i godność zostanie zdeptana niczem robak to jest twój główny problem, ale ignoruj dalej i koncentruj się na szukaniu twarzowego łacha na randkę xP.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 15:52   #113
niebieskasukienka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 67
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
A co, korona ci spadnie? To czarno-białe, niedorzeczne myślenie, że od paru słów będzie wielkie nieporozumienie, którego za żadne skarby nie da się wytłumaczyć i godność zostanie zdeptana niczem robak to jest twój główny problem, ale ignoruj dalej i koncentruj się na szukaniu twarzowego łacha na randkę xP.
No ale to ze chce się ubrać w coś ładnego w coś innego niż dotychczas a jednocześnie w czym dobrze bym.sie czuła to źle? Chyba lepiej chociaż w miarę dobrze wyglądać jak rozmowę rozpocznę źle :p

Edytowane przez niebieskasukienka1234
Czas edycji: 2023-02-09 o 15:54
niebieskasukienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 15:56   #114
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
No ale to ze chce się ubrać w coś ładnego w coś innego niż dotychczas a jednocześnie w czym dobrze bum.sie czuła to źle?
Tak, tak, jak dla mnie ten wątek coś śmierdzi trololololo, za bardzo niedorzeczne to się robi. Tacy "sapioseksualni" lubujący się w sytuacjach jak ze słabej komedii z karolakiem, ja tego nie kupuję.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 16:04   #115
niebieskasukienka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 67
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez FuguFish Pokaż wiadomość
Tak, tak, jak dla mnie ten wątek coś śmierdzi trololololo, za bardzo niedorzeczne to się robi. Tacy "sapioseksualni" lubujący się w sytuacjach jak ze słabej komedii z karolakiem, ja tego nie kupuję.
Szczerze mówiąc może Ci śmierdzieć. To że od zawsze wyglad faceta byldla mnie drugorzedny to fakt. Chociaż nie wiem,z czego tu od razu budować wizję eymyslonego wątku. Z tego że mam kompleksy I nie potrafię rozmawiać o uczuciach?
niebieskasukienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 17:02   #116
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 17:24   #117
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niektórzy tutaj piszą ostro, złośliwie i zjadliwie od, niech no spojrzę, 2004 i nadal mają się dobrze, więc chyba tu jest taki klimat? Różnica jest taka, że tamta osoba skrupulatnie owija swoje wypowiedzi w pozory zdrowego rozsądku. Także rozumiem przesłanie, obiecuję od tej pory skrzętnie owijać sarkastyczne uwagi w jakiś elegancki woal
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-09, 21:21   #118
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jaka to przyjaźń, jak facet ci sypie seksualnymi podtekstami, przyjaźń z mężczyzna to mi się kojarzy bardziej z relacja jak z bratem/kuzynem. Po drugie co to za przyjaźń jak ty byś chciała spróbować, ale to przed nim ukrywasz, przecież nawet w tych twoich planowanych tekstach np. "wysylaj serduszka swojej dziewczynie" nieszczerość aż razi.
Odpowiedz sobie na pytanie, czy byś chciała, żeby twój partner czy mąż miał taką przyjaciółkę jak on ciebie. Jesteście mlodzi i pewnie on kiedyś kogoś będzie miał, więc i tak będziesz wysadzona ze swojego obecnego miejsca (albo on). Prawdopodobienstwo, ze ta znajomosc przetrwa w takiej formie jak teraz jest bliskie zeru. Co ci z fajnej sukienki jak znowu usłyszysz, że masz fajny tylek w tej sukience i twój przyszły partner to szczęściarz, a ty się zarumienisz jak młoda i odpowiesz grzecznie, że on też niczego sobie i tak do następnego spotkania. Dostałaś mnóstwo rad ale wolisz uprawiać jakieś samoutrudnianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 00:39   #119
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 854
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez niebieskasukienka1234 Pokaż wiadomość
Gdyby to rzeczywiście miał być związek musiałabym pewnie pomyśleć nad wyprowadzką do miasta w.ktorym mieszka on. W Warszawie trzyma mnie w zasadzie tylko praca, więc gdybym znalazła coś sensownego tam, to czemu nie. "Jego" miasto znam bardzo dobrze. Tam studiowałam. Tam pracowałam. Tam też miałam/mam jakichś znajomych. Ale to tylko dywagacje. Teraz rzeczywiście chcę tylko spróbować coś wreszcie zrobić. Jestem na etapie szukania czegoś do ubrania,żeby zrobić na nim wrażenie i jest to trudniejsze niż myslalam. W szafie nic mi się nie widzi, raczej są to rzeczy, klasyczne, proste i dość grzeczne. A chciałabym zrobić na nim wrażenie, jakoś go zaskoczyć i tak klikam po tych sklepach internetowych.... parę sukienek już zamowilam, parę też już odesłałam, na ten moment nie mam nic z kategorii " to będzie super!".
Jakby to miało jakieś znaczenie : P
Gość przez lata dawał sygnały, że mu się podobasz, i regularnie nie podchwytywałaś tematu. Więc się wycofał na pozycję "kolegi" aby coś mu zostało. Sam granicy pewnie nie przekroczy, ryzykując, że straci to co macie, skoro wcześniej odmawiałaś. Nadmierne "wylaszczenie" się tylko bardziej go onieśmieli. Idźcie na drinka/do klubu, wykorzystaj sytuacje, pocałuj go i tyle a nie plany, stresy, zbędne kombinacje.



Jeżeli się facetowi podobasz to możesz się ubrać i w worek na śmieci.
Jak dostanie sygnał że "może" to chętnie rozpakuje niezależnie od tego co masz na sobie
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 09:41   #120
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy to możliwe, by on czuł do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Jakby to miało jakieś znaczenie : P
Gość przez lata dawał sygnały, że mu się podobasz, i regularnie nie podchwytywałaś tematu. Więc się wycofał na pozycję "kolegi" aby coś mu zostało. Sam granicy pewnie nie przekroczy, ryzykując, że straci to co macie, skoro wcześniej odmawiałaś. Nadmierne "wylaszczenie" się tylko bardziej go onieśmieli. Idźcie na drinka/do klubu, wykorzystaj sytuacje, pocałuj go i tyle a nie plany, stresy, zbędne kombinacje.



Jeżeli się facetowi podobasz to możesz się ubrać i w worek na śmieci.
Jak dostanie sygnał że "może" to chętnie rozpakuje niezależnie od tego co masz na sobie

Ja się nie zgodzę, że dawał sygnły. Przykład wspomniany Sylwester, gdy się widzieli nie wspomniał nic żeby razem spędzić, po czym w Sylwestra pisze, że chory, ale gdyby nie to spędzili razem
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-25 14:56:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.