Co z pielęgnacją stóp? zgrubiały naskórek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 15:20   #31
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

juz bylo pisane ale jeszcze raz napisze ....
3 łyzki cukru takiego zwykłego kuchennego
3 łyzki oliwy z oliwek
i do tego mozna dodac cynamonu dla zapachu
super sprawa z tym peelingiem naprawde jest swietny
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:22   #32
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

zapomnialam dodac ze proporcie zaleza od Ciebie jak sobie zrobisz nie musza byc koniecznie 3 łyzeczki
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:22   #33
neffertiti
Raczkowanie
 
Avatar neffertiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 78
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Aha, dzięki, ten wątek mi się otworzył dopiero od połowy i nie zauważyłam wcześniejszych postów.No, to musi być fajna srawa, spróbujemy
neffertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 15:27   #34
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

wiecie, ze jak sie zacznie scierac zrogowaciala skore z piet to narasta ona duzo szybciej?! Troche mnie to przeraza. Nie mam jakiejs mocno zrogowacialej, raczej tylko lekko szorstka, ale i tak mnie to denerwuje, a boje sie to zestrzec Moze jakies inne sposoby? Np peeling? Czy po nim nie ma zjawiska szybszego narastania skory?

Wiesz lalesiu, moja koleżanka miała kiedyś podobne zdanie na temat golenia nóg-nie ogoli, bo potem odrosna jej włosy jeszcze większe, do czasu, aż ktoś zwrócił jej uwagę, że to bardzo nieestetycznie wygląda!
Ja wolę "zcierać" skórę za każdym razem większą i mieć gładkie stopy,niż chodzić w sandałkach z grubą, żółtą skórą! Poza tym, jak robisz pedicure regularnie, to wcale nie maa tak duzo skóry do zcierania Twój wybór. Moja mam zawsze mi powtarzała-chcesz być piękna-to cierp
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:25   #35
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

ja polecam stronę www.zdrowenogi.pl gdzie znajdziecie adresy wzorcowych salonów pedicure - ja znalazłam taki salon w mojej dzielnicy; za 70 zł mam pedicure w sterylnych warunkach, jednorazowymi przyrządami, jak u lekarza - stopy są gładkie i miękkie całe tygodnie i wystarczy peeling do drugi dzień, żeby skóra nie rogowaciała. Polecam!!!
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:55   #36
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Ciesze sie ze moj pilingowy wynalazek sie podoba!
W dzisiejszy upal przeszlam sie po Rynku i jak wrocilam do domu - moje nogi okazaly sie po prostu SZARE - sandaly poszly do mycia, nogi rowniez. Ciemne piety zeszly dopiero po dodaniu cukru do olejku do mycia Nivea - ta wersje pilingowania tez polecam.
Skora narasta, to prawda ale przy metodach scierania piet troche starszego typu - np. wycinania specjalnym nozykiem/ zyletka do piet. Moja Mama tak robi i nie moge jej oduczyc! Dla mnie ta metoda jest zbyt drastyczna. Ona nigdy sie nie zaciela ale ja nie moge na to patrzec.
Frencza na stopach nigdy nie zaakceptuje, bo mi sie to prostu kojarzyc bedzie zawsze z kims kto nie obcina paznokci u nog sorki, ale tak juz mam.
Paznokcie u stopek tylko krotkie i z jakims fajnym kolorem - przedwczoraj spotkalam znajoma i do czarnych "japonek" miala pomalowane paznokcie slynnym Rouge Noir Chanela (jak sadze) - wygladalo super! (Ona ma b. ladne, smukle stopy i gladkie paznokcie u nich).
Ja mam na stopach od dwoch dni klasyczny, ciemnoczerwony lakier. Bez drobinek. Pasuje do wszystkiego, w co bym sie nie ubrala.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:36   #37
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Powiedzcie mi kochane czym ten peeling nakladacie? Wiem, ze to glupie pytanie, ale ja sie zawsze zastanawiam. Reka? Skora dloni sie zetrze, a gabka (mam taka do celulitu) chyba za bardzo wytrze skore.

Co ile taki peeling robicie?

Mam na niego smaka
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 13:19   #38
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Nakladam ten cukier (bo chyba o to pytasz?) normalnie, na reke - z oliwa i szczypta cynamonu albo z olejkiem pod prysznic Nivea, jesli mam brudne stopy po calym dniu w sandalkach .
Cukier mam nasypany do miseczki, na to wlewam sobie troche oliwy/oleju slonecznikowego dodaje szczypte cynamonu, mieszm wszystko palcami i wsmarowuje w stopy.
Swietne tez dla rak, zwlaszcza jesli sie nie doszorowalam po samoopalaczu
Na cialo robie ten piling 2-3 razy w tygodniu (uzywam samoopalaczy a one sie prezentuja ladnie tylko na gladkiej skorze) a do stop - kiedy uznam za konieczne.
Do twarzy jednak nie polecam.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 13:22   #39
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Martiene, w linku ktory podalas, pokazuje sie tylko, ze strona w budowie
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:02   #40
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

kilka dni temu rozpoczęłam sezon japonek a dodam tylko że je poprostu uwielbiam no ale niestety przy chodzeniu non stop w japonkach skora zwlaszcza ta na pietach prezentuje sie nie najlepiej dlatego czesto w ruch idzie pumeks, peeleng własnie zastosować zamierzam ten cukrowy proponowany i jakże zachwalany przez Was a potem gruba warstwa kremu worek foliowy i skarpetki i chodze w tym tyle ile sie da i potem juz tylko maluje pazurki ładnym lakierem i moge biec dalej w japonkach
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 13:09   #41
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

ale tytm peeligiem z cukru to masujemy stopy, prawda? zadne takie do skarpetek, prawda?

mówcie mi ciemna-masa
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 13:40   #42
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

Tak tak, tylko stopki, najlepiej w chlodnej kapieli
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 13:44   #43
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Lato Tuż Tuż ... Trzeba Zadbać O Stopy

ok, dzieki!! sprobuje !
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 16:53   #44
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Unhappy Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

Pomózcie proszę, kiedyś pomogła mi pedicurzystka, tzn. myslała że mi pomogła a zaszkodziła, kazała mi kupić żyletkę do ścinania skóry Scholla i tak sobie ścinałam, tylko że naskórek teraz tak szybko mi odrasta że powinnam ścierac go łopatką codziennie. Po kąpieli zawsze mam szorstkie pięty i skórę na paluchach. Może znacie jakieś kremy czy jakąkolwiek radę, nie lubię tych kopyt. No i jeszcze coś na kolor żółty pięt poproszę
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 18:54   #45
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

Niestety znam ten ból,mam ten sam problem, niestety walka z nim jest czasochłonna i wymaga systematyczności. ja widze efekty..
Polecam przy kąpieli , w ogóle codziennie używac do stwardniałych miejsc jakiegoś silnego peelingu ( gruboziarnistego najlepiej) niekoniecznie takiego stricte do pięt. Następnie wymoczyc nogi w ciepłej wodzie , ja stosuję w tej wodzie sól do kąpieli ale raczej dla przyjemności niż efektu. Następnie w ruch wchodzi tarka. POtym mocno nacieram , wrecz masuję kremem do stóp i na noc jakieś skarpety ( w lecie to straszne, ale potęguje efekty). I taki zabieg powtarzam , niestety z braku czasu co 3 dni, ale już widze efekty. jesli masz czas rób tak codziennie, napewno uporasz się ztym problemem. I odradzam żyletkę!!!
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 19:16   #46
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

zamień żyletkę na delikatniejszy pilnik z "papierem ściernym" lub peeling. i do tego koniecznie systematycznie krem złuszczająco-nawilżający- szczególnie skuteczny jest Hasceral (mocznik+kwas salicylowy)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 23:06   #47
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

Polecam raczej tarkę niż żyletkę - skóra wycinana odrasta grubsza - lepiej ścierać tarką. Na takie stopy polecam specyfik SVR Xerial 50, a właściwie lepiej tańszą o wiele maść Hasceral - do nabycia w aptece za 13 zł. Smaruj grubą warstwą na noc (bo to dość tłusta maść) i na to grube skarpetki
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 23:22   #48
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Post Dot.: Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

Scieranie pumeksem albo kremem peelingujacym do stop lub peelingiem z soli i zelu. Ja nastepnie smaruje kremem na noc i w skarpetki wskakuje choc na chwilke jesli za goraco na cala noc. Ale w Twoim przypadku kupilabym sobie w aptece masc z wit.A i raz smarowala nia, jest tlusta ale zmiekcza na przemian z mascia ta ktora wymienily dziewczynki wczesniej lub mascia SolcoKerasal z mocznika dla b.suchej skory tez wygladza i zmiekcza, kosztuje ok.20zl w aptece. Obie sa bez recepty.
Jednak latem skora na stopach jest prawie zawsze ciut mocniejsza poniewaz chodzimy w butach odkrywajacych stopy i dzialajcych bezposrednio na gola stope, wiec tworzy sie naturalna bariera pod postacia cienszej lub grubszej podeszwy matko, ale z ta zyletka to naprawde krzywde mozna sobie zrobic!
Sorki za brak polskich liter, ale odpisuje piszac sto innych rzeczy jednoczesnie, gdzie nie moge uzywac liter polskich i mi sie juz merda
Pozdrawiam
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 07:45   #49
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Smile Dot.: Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

Wielkie dzieki kochane. Żyletke wywaliłam juz dawno do kosza a teraz zabieram sie do roboty z moimi stopami.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 13:42   #50
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Szybko odrastający naskórek na piętach czyli sposób na twarde pięty

ja mam krem scholla rough skin (remover) on jest w kwasami owocowymi AHA i pumeksem, jak dla mnie super (a o stopy nigdy nie dbałam). Po tym tylko kremik zmiękczający z tej samej serii i spać!
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:55   #51
Sloneczko7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Dot.: Co z pielęgnacją stóp?

Moja ciotka tez miała taki problem i oczywiscie swój niezastą

piony sposób! otóż moczyła stopy w wodzie z proszkiem do prania tylko tu uwaga ENZYMATYCZNYM potem trzeba jeszcze wsmarowac krem. Zabieg najlepiej zrobic na wieczór. powodzenia
Sloneczko7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 12:50   #52
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Co z pielęgnacją stóp?

Ja gdzies widzialam watek o stopkach
Dobrym sposobem jest moczenie ich w cieplutkiej wodzie z dodatkiem soli, ( oczywiscie wieczorkiem ) a potem gruba warstwa tresciwego kremu do stop ( polecam zmiekczajacy do piet Avonu stosowac na cale stopki ) i bawelniane skarpetki
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 13:08   #53
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Co z pielęgnacją stóp?

polecam lekturę: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56946
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 14:10   #54
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Co z pielęgnacją stóp?

ja używam kremu Kolastyny na pękające pięty swietny jest, polecam
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 16:21   #55
Miśka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Question Jak przygotowac stopy do LATA??

Pytanie moje napisałam w tytule więc jak ktos wie to niech mi poradzi


wielkie dzieki
Miśka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 16:25   #56
aga_foczka
BAN stały
 
Avatar aga_foczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 62
GG do aga_foczka
Dot.: Jak przygotowac stopy do LATA??

Na początek spraw swoim stopom ciepłą kąpiel w ciepłej, ale nie gorącej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli lub płatków mydlanych. Specjalne sole przeznaczone do kąpieli stóp sprawiają, że skóra staje się gładka, miękka i jędrna. Stopy mocz nie dłużej niż 10 minut, a następnie osusz je ręcznikiem.
Kolejnym etapem będzie złuszczenie twardego naskórka. Zgrubiały naskórek zwykle usuwamy pumeksem albo specjalną dwustronną tarką. Strona gruboziarnista służy do wstępnego usuwania naskórka, a drobnoziarnista do wygładzania. Do usunięcia resztek obumarłego naskórka warto zastosować peeling do stóp lub krem złuszczający, wmasowując go przez kilkanaście sekund, a potem spłukując i dokładnie osuszając stopy.
Aby zadbać o odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry warto po uprzednim osuszeniu stóp wetrzeć w nie tłusty krem odżywczo-nawilżający albo zmiękczający.
Paznokcie to ważny element wyglądu stóp. Powinnyśmy obcinać je możliwie prosto i niezbyt krótko, tak by zachować kształt łopatki i uniknąć uszkodzeń skóry pod paznokciami, a następnie opiłować papierowym pilnikiem. Nie opiłowujmy paznokci po bokach, gdyż sprzyja to ich późniejszemu wrastaniu. Jeśli trzeba, poodsuwaj skórki za pomocą szpatułki lub patyczka.
<LI>Paznokcie warto wygładzić pilnikiem polerującym, a na koniec pomalować je lakierem. W lekkich sandałkach będą zwracały szczególną uwagę. Paznokcie pomaluj lakierem podkładowym, a potem kolejno nałóż dwie warstwy lakieru. Kiedy paznokcie dobrze wyschną, pomaluj je utwardzaczem, dzięki czemu lakier będzie się trzymał dłużej.
znalazłam taki madry tekst może Ci sie przyda
aga_foczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 16:31   #57
Miśka :)
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Jak przygotowac stopy do LATA??

hehehe.................ni e spodziewałam sie aż tak szybkiej odpowiedzi jestem pod wrazeniem A moze znasz jais sposób na opuchniete stopy czesto po bieganinie po sklepach i ......... mam takie właśnie zmeczone i jest to dla mnie udreka
Miśka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 16:43   #58
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak przygotowac stopy do LATA??

Cytat:
Napisane przez Miśka :)
hehehe.................ni e spodziewałam sie aż tak szybkiej odpowiedzi jestem pod wrazeniem A moze znasz jais sposób na opuchniete stopy czesto po bieganinie po sklepach i ......... mam takie właśnie zmeczone i jest to dla mnie udreka
Na zmęczone stopy najlepsze jest moczenie ich.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 16:58   #59
aga_foczka
BAN stały
 
Avatar aga_foczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 62
GG do aga_foczka
Wink Dot.: Jak przygotowac stopy do LATA??

Wieczorem, jeśli twoje stopy obolałe tak jak pisała RENIA dobroczynnie wpłynie na nie kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem ziołowych olejków. Do relaksacyjnej kąpieli można dodać zmiękczającego rumianku, kojącej melisy, odprężającego naparu ze skrzypu lub lawendy. Wystarczy 10 minut, aby poczuć ulgę. Po zakończonej kąpieli dokładnie osusz stopy i wmasuj w nie krem natłuszczający, dzięki któremu skóra stóp stanie się elastyczna i gładka. Kładąc się spać ułóż zrelaksowane nogi nieco wyżej, aby usprawnić krążenie.


I juz na pewno wszystko bedzie w porządku
aga_foczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:34   #60
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak przygotowac stopy do LATA??

Cytat:
Napisane przez aga_foczka
Wieczorem, jeśli twoje stopy obolałe tak jak pisała RENIA dobroczynnie wpłynie na nie kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem ziołowych olejków. Do relaksacyjnej kąpieli można dodać zmiękczającego rumianku, kojącej melisy, odprężającego naparu ze skrzypu lub lawendy. Wystarczy 10 minut, aby poczuć ulgę. Po zakończonej kąpieli dokładnie osusz stopy i wmasuj w nie krem natłuszczający, dzięki któremu skóra stóp stanie się elastyczna i gładka. Kładąc się spać ułóż zrelaksowane nogi nieco wyżej, aby usprawnić krążenie.


I juz na pewno wszystko bedzie w porządku
A jakbys nie miala pod reka tych ziol (swoja droga musze sie kiedys zmusic i srobowac z ziolami ) to mozna nasypac zwyklej soli - tez ma dzialanie relaksujace, tylko pod warunkiem gdy nie masz zadnych ranek czy otarc na stopach. I fajne sa kremy mietowe do stop, bo daja uczucie milego chlodu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-12 14:41:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.