maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 08:14   #4531
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzięki za szybka reakcje ale wiesz one mi się nie rozdwajają i to jest chyba plus w tym wszystkim. Wiedz moze jeszcze się wstrzymam na jakiś miesiąc i wtedy podejmę decyzje.Dziękuje

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Ale jeszcze z ciekawości zapytam czy ktoś miał podobny problem jak mój????Chętnie poczytam jak się to skończyło.Stanęło na super regeneracji czy jednak stanęło na drastycznym cieciu???? Pozdr.
ja pisałam z własnego doświadczenia. Na początku miałam strasznie suche , nei obciełam, po jakimś pół roku zaczęły mi się rozdwajać , nei obcięłam. Wczoraj poszłam do fryzjera i trzeba bylo ściąć z 12 cm ( a mi rośnie tylko 1 cm na miesiąc a zapuszczam)
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:27   #4532
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: henna treatment wax

a co sadzicie o sprayach waxa? odzywka dwufazowa bez spukiwania
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:59   #4533
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
a co sadzicie o sprayach waxa? odzywka dwufazowa bez spukiwania
Jeśli chodzi o dwufazowe odżywki Wa firmy L'Biotica, to nie mają one nic wspólnego z maską Henna Treatment Wax. Dla produktów firmy L'Biotica został utworzony oddzielny wątek.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:18   #4534
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
a co sadzicie o sprayach waxa? odzywka dwufazowa bez spukiwania
Ja właśnie swoja wczoraj oddalam mamie bo jej sie zapach bardzo podobal a sama zakupilam henna wax.wiesz mi nie podeszła,jak bym się garnierem traktowała Ale oczywiście to tylko moje odczucie no i kosztuje troszkę
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:48   #4535
adziorka89
Przyczajenie
 
Avatar adziorka89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 29
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Hey wam wszystkim Wiedz tez się dołączam do grona i na wstępie pytam mam mega mega zniszczone włosy , farbowanie rozjaśnianie i farbowanie i rozjaśnianie i tak w kolko no i oczywiście jeszcze prostowanie ich.Wiem wiem trochę im się dostało aaalllllleeeeeeee teraz mam zamiar sie nimi zajac i przywrucic im rownowage.Tyle ze uzylam maseczke henna wax juz dwa razy no i widze roznice ale na koncowkach dalej sa suche .Czy kiedys odbuduja sie na calej dlugosci wlosa czy to juz tak zostanie????Proszę jak możecie do poradźcie mi bo waham się czy czasem ich nie ściąć a nie chciała bym tego robić.Dzieki i czekam na odzew
Moim zdanie, tak czy siak, powinnas podciąć włosy to im dobrze zrobi. a tak wogóle to najlepiejby było podcinać je co 4-6 tygodni. wyglądałyby zdrowiej, a małe podcięcie nie zrobi różnicy w długości
adziorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:23   #4536
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

witam, po wielu pozytywnych opiniach o wax'ie zakupilam, zuzylam 1,5opakowania i fakt wlosy dostaly kopa podrosly i brak rozdwojonych końcówek ale niestety zaprzestalam uzywac, nie uzywam juz jakies 2 miesiace gdyz bedac u fryzjerki dowiedzialam sie ze moj problem z rozczesywaniem moze byc spowodowany zła odżywką. w tej chiwli moje wlosy po umyciu wygladaja jakbym je tapirowała, i to nie jest zwykly problem z rozczesaniem! musze je rozczesywac po malym pasemku;/ na dodatek sa splątane nie na koncach ale juz od glowy! przy kazdym rozczesaniu trace dziesiatki wlosów, czy to przez wax, któras z was miala podobny problem?? w tej chwili znowu mam rozdwojone koncowki i chcialabym znow zaczac uzywac waxa ale boje sie ze moze byc gorzej ;/
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:54   #4537
Aylin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

A czy nie zmieniłaś przypadkiem szamponu? Albo nie zaczęłaś stosować innej odżywki?
Używałam kiedyś henna wax regularnie, z pozytywnym efektem, potem przestałam (jakoś tak wyszło) ale nie miałam żadnych sensacji, natomiast zależnie od użytego szamponu moje włosy niemal same się rozczesują albo zamieniają w jeden wielki kołtun. Też jak nie rozczeszę ich gdy są zupełnie mokre to część zmienia się w skołtunionego tapirka o ile szampon ich nie wygładza i nie rozprostowuje (mam na głowie coś jak dwa różne rodzaje włosów).
Aylin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 15:18   #4538
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Uzywam waxa (czarnego) co drugie mycie juz pomad tydzien i owszem wlosy sa milsze w dotyku latwiej sie rozczesuja i mniej wypadaja niestety nadal wygladaja jak siano! Jaki wax mi polecacie by je bardziej nawilzyc? Myslalam o tym zielonym z wyiagiem z aloesu ktos uzywal? Wzielam tez pod uwage polski wax ale nie spotkalam sie z opakowaniem 480g
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:32   #4539
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Uzywam waxa (czarnego) co drugie mycie juz pomad tydzien i owszem wlosy sa milsze w dotyku latwiej sie rozczesuja i mniej wypadaja niestety nadal wygladaja jak siano! Jaki wax mi polecacie by je bardziej nawilzyc? Myslalam o tym zielonym z wyiagiem z aloesu ktos uzywal? Wzielam tez pod uwage polski wax ale nie spotkalam sie z opakowaniem 480g
Wax polski nie występuje w opakowaniach 480g-tak mi się wydaje. Ale polecam go Chyba najlepszy będzie ten do zniszczonych włosów (w pomarańczowym opakowaniu) lub mleczny ( w niebieskim). Zagarniczny wax jest raczej na wzmocnienie cebulek, zniejszenie wypadania i szybszy porost. Ze względu na SLS nie nakładam go na całość włosów, jedynie na skalp a na resztę inną maskę.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:26   #4540
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Wax polski nie występuje w opakowaniach 480g-tak mi się wydaje. Ale polecam go Chyba najlepszy będzie ten do zniszczonych włosów (w pomarańczowym opakowaniu) lub mleczny ( w niebieskim). Zagarniczny wax jest raczej na wzmocnienie cebulek, zniejszenie wypadania i szybszy porost. Ze względu na SLS nie nakładam go na całość włosów, jedynie na skalp a na resztę inną maskę.
Ja tez mam na zewnątrz włosów mnóstwo przesuszonych i niestety nie mogę używać wax-a na cale włosy.Jest ok ale wmasowywuje go w skórę głowy i odrost a na resztę odżywkę silnie regenerująca. I DZIAŁA. POWODZENIA
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:47   #4541
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Od niedawna jestem posiadaczką WAXa. Jeszcze nie jestem w stanie zbyt wiele o nim powiedzieć, bo mam za sobą dopiero 2 aplikacje
Jest bardzo wydajny. Mam 480 gramowe opakowanie więc wystarczy mi pewnie na rok
Jeśli się nie sprawdzi to przynajmniej nie będzie szkoda się pozbyć, bo to chyba najtańsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam.



Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja właśnie swoja wczoraj oddalam mamie bo jej sie zapach bardzo podobal a sama zakupilam henna wax.wiesz mi nie podeszła,jak bym się garnierem traktowała Ale oczywiście to tylko moje odczucie no i kosztuje troszkę
To prawda, śmierdzi okrutnie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 12:02   #4542
Rudekia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Jaki wax mi polecacie by je bardziej nawilzyc? Myslalam o tym zielonym z wyiagiem z aloesu ktos uzywal?
Ja używam zielonego z aloesem. Do tej pory miałam brązowego, faktycznie zapach nie za specjalny. Ale ten jest całkiem przyjemny. A działanie trudno powiedzieć (używam dopiero od tygodnia), ale chyba takie samo. Powiem coś więcej za jakiś czas.

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Zagarniczny wax jest raczej na wzmocnienie cebulek, zniejszenie wypadania i szybszy porost. Ze względu na SLS nie nakładam go na całość włosów, jedynie na skalp a na resztę inną maskę.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tez mam na zewnątrz włosów mnóstwo przesuszonych i niestety nie mogę używać wax-a na cale włosy.Jest ok ale wmasowywuje go w skórę głowy i odrost a na resztę odżywkę silnie regenerująca. I DZIAŁA. POWODZENIA
Dziewczyny, a możecie powiedzieć jakich dokładnie używacie tych masek i odżywek na resztę włosów?
Rudekia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 12:31   #4543
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rudekia Pokaż wiadomość
Ja używam zielonego z aloesem. Do tej pory miałam brązowego, faktycznie zapach nie za specjalny. Ale ten jest całkiem przyjemny. A działanie trudno powiedzieć (używam dopiero od tygodnia), ale chyba takie samo. Powiem coś więcej za jakiś czas.




Dziewczyny, a możecie powiedzieć jakich dokładnie używacie tych masek i odżywek na resztę włosów?
Ja uzywam Wax-a do blond wlosow ,,Treatment Wax for blondes"Odzywkcza maseczka do wlosow.To raczej ta angielska wersja.A na reszte wlosow kupuje kapsulki serum lub pantin w małych ampułkach do kupienia w sklepach.I taka mieszankę trzymam na głowie 30 minut pod folia i frotowym ręcznikiem.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 13:56   #4544
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rudekia Pokaż wiadomość
Ja używam zielonego z aloesem. Do tej pory miałam brązowego, faktycznie zapach nie za specjalny. Ale ten jest całkiem przyjemny. A działanie trudno powiedzieć (używam dopiero od tygodnia), ale chyba takie samo. Powiem coś więcej za jakiś czas.




Dziewczyny, a możecie powiedzieć jakich dokładnie używacie tych masek i odżywek na resztę włosów?
Kallos Creme Al Latte,
Joanna Naturia Maska len i rumianek,
Herbal odżywka-błyszczę więc jestem!
lub Seboradin balsam regenerujący-mój ulubieniec
Oczywiście nie wszystko naraz
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 17:40   #4545
DearWhoever
Zadomowienie
 
Avatar DearWhoever
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 170
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Dziewczyny , a jeśli będę nakładała maseczkę na głowę i włosy i potem spłukiwała letnią wodą , i nakładała piankę na włosy [bez skóry głowy] to czy działanie waxa bedzie niwelowane ? Mam kręcone włosy i muszę używać pianki żeby ładnie się kręciły , bo inaczej szopa Bo zamierzam jutro kupić wax właśnie
DearWhoever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:40   #4546
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DearWhoever Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a jeśli będę nakładała maseczkę na głowę i włosy i potem spłukiwała letnią wodą , i nakładała piankę na włosy [bez skóry głowy] to czy działanie waxa bedzie niwelowane ? Mam kręcone włosy i muszę używać pianki żeby ładnie się kręciły , bo inaczej szopa Bo zamierzam jutro kupić wax właśnie
Najpierw nałóż wax na skalp, potrzymaj w cieple 30 minut, spłucz i jeśli musisz na końcu daj piankę.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 23:24   #4547
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

ja godzine trzymam przewaznie ,tearz mam ferie to co 2 dni ,zwykle co4 dni-raz co 6.uzywam go moze 3 tygodnie a włosy sa miekkie i mile w dotyku.Takich nie mialam jeszcze cudne sa w dotyku. Ogolnie sa strasznie zniszczone i nie rosna , mam nadzieje ,ze zaczna.poleceam wax
Mam wax na lato z jedwabiem , bo mama sie pomylila mi go kupila
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 09:03   #4548
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DearWhoever Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a jeśli będę nakładała maseczkę na głowę i włosy i potem spłukiwała letnią wodą , i nakładała piankę na włosy [bez skóry głowy] to czy działanie waxa bedzie niwelowane ? Mam kręcone włosy i muszę używać pianki żeby ładnie się kręciły , bo inaczej szopa Bo zamierzam jutro kupić wax właśnie
Są lepsze sposoby od pianki na to żeby ładnie się kręciły Większość pianek niestety wysusza włosy. Zajrzyj na podforum dla Zakręconych. Znajdziesz tam wiele porad jak utrzymać ładne, zdrowe kręciołki.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:07   #4549
DearWhoever
Zadomowienie
 
Avatar DearWhoever
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 170
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Tylko , że ja muszę pougniatać tak ręką dokładnie i pianka w tym pomaga , bo bez pianki się puszą troszkę , nawet sposób ugniatania ma wpływ na to jaki skręt będzie :/
DearWhoever jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 11:01   #4550
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Użyłam WAXa dopiero kilka razy, ale mam wrażenie, że wysusza mi włosy
Nakładam go raz w tygodniu, trzymam 30 min, nie dłużej i po każdym zastosowaniu, mam napuszoną szopę. Mimo, że mam proste włosy
Chyba będę go używać tylko na skalp.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:45   #4551
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

A ja jestem w polowie opakowania. Na poczatku bylam b ostrozna i nakladalam nie wiele. Ale mam siano i po kazdym zmyciu waxa mialam koltun. Teraz zrobilam troche inaczej zmylam szampon i przed lustrem dokladnie obadalam gdzie sie robi ten koltun i tam wgniotlam b duzo maseczki. Jest lepiej. Choc watpie by ta maseczka spowodowala porost nowych wloskow nie poddaje sie do lata i zobacze jaki bedzie efekt. ( wyniku choroby duzo wlosow mi wypadlo i teraz sa cienkie) ale moze bedzie lepiej... Ps czy ten wax trzeba wcierac w skalp by rosly wloski?Skora głowy nie jest tlusta?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 12:15   #4552
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
czy ten wax trzeba wcierac w skalp by rosly wloski?Skora głowy nie jest tlusta?
Koniecznie w skalp. Inaczej e włosy nie urosną. Wax nie tłuści skóry. Zmywa sie i pieni prawie jak szampon, bo ma SLS.

Ja wymyśliłam sobie tak: WAXa będę wcierać w skalp a we włosy maskę Vatika, która cudnie nawilża włoski.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 14:21   #4553
linka2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: mazurrrrrrry ;)
Wiadomości: 937
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Choc watpie by ta maseczka spowodowala porost nowych wloskow
Ja używam jej od ponad miesiąca (2-3 razy w tyg) i mam pełno nowych włosów na głowie, które są niewidoczne może gołym okiem, ale wyczuwalne w dotyku, jak pomasuje głowę.
I one są już dość długie, nie jest to 1mm przy skrórze, tylko gdzieś tak ze 3mm już są

Ale ja do tego jeszcze piję skrzypokrzywę, więc może to jeszcze wzmocniło sprawę

Także nie załąmuj się i nie poddawaj,a będzie na pewno dobrze)
__________________
__cisza przed burzą.......
linka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:07   #4554
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p45689-Wax_...acy_500ml_480g


kupilam taki wax co o nim myslicie? Ktos uzywal?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 10:07   #4555
KreujeWlasneJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 27
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p45689-Wax_...acy_500ml_480g


kupilam taki wax co o nim myslicie? Ktos uzywal?
wydaje mi sie ze bedzie dobry bo awokado dobrze nawilza i odzywia wlosy... Niestety nie stosowalam ale chyba sie skusze.. Daj znac czy cos daje
KreujeWlasneJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 12:28   #4556
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p45689-Wax_...acy_500ml_480g


kupilam taki wax co o nim myslicie? Ktos uzywal?
ja myśle że będzie ok, koleżanka miała i była zdowolona

też się skusiłam , i weszłam na strone, chcialam sobie zamówić ale nie mam tam konta więc założyłam i czekam na to hasło i nic.... sprawdzam skrzynke co chwile i nie ma. ile tam się czeka na hasło, bo szczerze mówiąc zaczyna mnie to już irytować
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 13:01   #4557
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p45689-Wax_...acy_500ml_480g


kupilam taki wax co o nim myslicie? Ktos uzywal?
Używałam. Baaardzo mi pasował
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:35   #4558
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Wiedz ja tez postanowiłam napisać parę zdań na temat tej oto magicznej odzywki..Otóż zaranie używam ja nie cały miesiąc ale już wiedzę różnice,miałam bardzo sianowate i zniszczone włoski.Nie mogłam na nie patrzeć.Ogólnie mam puszyste włosy z natury i łatwością mi się końcówki kręcą i jak już ułożę włosy to na cały dzień .No ale tak było kiedyś przed katastrofa którą na własne życzenie sobie zafundowlam w postaci rozjaśniaczy i farb.No z natury jestem blondynka tyle ze mój włos się ciężko rozjaśnia wiedz niestety odbiło się to wszystko na moich biednych włoskach No i jakimś cudem ta odzywka wpadła mi w ręce i już jej nigdy nie oddam,po drugim użyciu widziałam znaczna różnice a i do tego używam na przemian jej i zaczęłam stosować maseczki domowej roboty.Super sprawa np.maseczka z awokado.Dzis właśnie ja zrobiłam i byłam naprawdę w szoku jak może to cudeńko nawizyc włosy.Na początku miałam takie wrażenie ze wax mi włosy wysuszał ale to nie była jego wina tylko nieznośnych moich włosów na których robiła się szopa ale po paru godzinach wszystko wracało do normy.Wiedz jak dla mnie to rewalka i naprawdę nie żałuje ze zaczęłam kuracje. P.S. Dziewczyny spróbujcie tych maseczek -naprawdę warto i super regeneracja i nawilżenie.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:17   #4559
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Witam
Może to głupie ze młody chłopak pisze na kobiecym forum,ale mam straszny problem.Zaczęły mi wypadać włosy, już dość dużo mi ich wypadło,a co gorsze nie wyrastają mi nowe tylko zostaje puste miejsce,
stosowałem już różne środki na porost włosów,ale nic nie dały dalej nie mam włosów w tych miejscach w których rok temu miałem znacząca ilość, LINKA napisała ze po zastosowaniu tego kosmetyku pojawiły sie jej nowe włoski czy u mnie tez jest szansa,a czy u chłopaka ten produkt zadziała ?
Czy jeśli będe stosował ten środek pojawia mi sie nowe cebulki włosów?

z góry dziękuje za odpowiedzi
Fps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:32   #4560
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

[QUOTE=Fps;17029038]Witam
Może to głupie ze młody chłopak pisze na kobiecym forum,ale mam straszny problem.Zaczęły mi wypadać włosy, już dość dużo mi ich wypadło,a co gorsze nie wyrastają mi nowe tylko zostaje puste miejsce,
stosowałem już różne środki na porost włosów,ale nic nie dały dalej nie mam włosów w tych miejscach w których rok temu miałem znacząca ilość, LINKA napisała ze po zastosowaniu tego kosmetyku pojawiły sie jej nowe włoski czy u mnie tez jest szansa,a czy u chłopaka ten produkt zadziała ?
Czy jeśli będe stosował ten środek pojawia mi sie nowe cebulki włosów?

Witaj.Tak oczywiście ze tak,możesz używać tej maseczki.To raczej bez różnicy tak ze nie martw się.Tylko musisz się stosować do ważnych wskazówek dotyczących tej maseczki henna wax.Ta maseczkę zalecają osoba które są po chemii i trąca lub niszcza im się włosy.Dobrze by było jak byś sciol włosy na krotko,to pobudzi , zregeneruje włosy i pobudzi je do działania.A co do maseczki:myjesz głowę osuszasz lekko ręcznikiem nakładasz wcierając maseczkę w skore głowy i owijasz folia lub czepek na to i rzecznik(tz.turban) Trzymasz od 15 do 30 minut i spłukujesz.I tak co 3-do 4 dni musisz to powtarzać.Wiadomo ze odrazu cudów nie będzie ale u nie których jest już poprawa po dwóch miesiącach i wyczuwają pod palcami młode włoski..Powodzenia i wytrwałości.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.