zadarte paznokcie Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 17:33   #1
misia10014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9

zadarte paznokcie Pomocy!!


Hej!
Potrzebuje pomocy doświadczonych osób Otóż mam problem z paznokciami od jakiegoś czasu przestałam obgryzać paznokcie i dobrze mi idzie używam odżywki do paznokci z Eveline 8w1 ale po bokach moje paznokcie się zadzierają i co za tym idzie pękają więc muszę je obcinać i ciągle nie mogę ich zapuścić ;< co już trochę widzę że odrastają toto po boku znów się zadzierają a zwłaszcza jak zmyję odżywkę i zostawię na kilka dni
Co mogłybyście mi polecić na to? Najlepiej coś sprawdzonego
misia10014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 17:36   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez misia10014 Pokaż wiadomość
Hej!
Potrzebuje pomocy doświadczonych osób Otóż mam problem z paznokciami od jakiegoś czasu przestałam obgryzać paznokcie i dobrze mi idzie używam odżywki do paznokci z Eveline 8w1 ale po bokach moje paznokcie się zadzierają i co za tym idzie pękają więc muszę je obcinać i ciągle nie mogę ich zapuścić ;< co już trochę widzę że odrastają toto po boku znów się zadzierają a zwłaszcza jak zmyję odżywkę i zostawię na kilka dni
Co mogłybyście mi polecić na to? Najlepiej coś sprawdzonego
...
lepiej by sie zapusciły pod hybrydą,albo żelem typu soak off...stylistka paznokci by ci najlepej doradziła
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:18   #3
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

obcinasz je? metalowym obcinaczem?

wyrzuć go - pilniczek szklany i piłujesz - trochę wiecej czasu CI zajmie, ale paznokcie CI się odwdzięczą

może spróbuj pomalować ciemnym kolorem - na mnie i moje obgryzanie to zadziałało i teraz mam naprawdę o niebo lepsze paznokcie, bo ani pod nimi nie grzebię (bo nic nie widać, a tak to nawet najmniejszy okruszek skubałam ), ani nie obrywam skórek - zainswetowałam i base i top coat przez co lakier mi schodzi wtedy kiedy ja chcę ( a tak to normalne było zrywanie lakieru z paznokci na drugi dzień).

Życzę Ci powodzenia
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:39   #4
misia10014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

Z reguły to piłuje je metalowym pilniczkiem a co do ciemnego lakieru to tak między innymi dzięki temu przestałam obgryzać tylko problem jest w tym że nawet jak mam pomalowane paznokcie to i tak zadziera mi się po bokach paznokcia;<
misia10014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 19:01   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez misia10014 Pokaż wiadomość
Z reguły to piłuje je metalowym pilniczkiem a co do ciemnego lakieru to tak między innymi dzięki temu przestałam obgryzać tylko problem jest w tym że nawet jak mam pomalowane paznokcie to i tak zadziera mi się po bokach paznokcia;<
...
o mamo tylko nie metalowy pilniczek,przecież sama sobie rozdwajasz te paznokcie,kup papierowy o drobnej gradacji np 240.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 19:08   #6
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez misia10014 Pokaż wiadomość
Hej!
Potrzebuje pomocy doświadczonych osób Otóż mam problem z paznokciami od jakiegoś czasu przestałam obgryzać paznokcie i dobrze mi idzie używam odżywki do paznokci z Eveline 8w1 ale po bokach moje paznokcie się zadzierają i co za tym idzie pękają więc muszę je obcinać i ciągle nie mogę ich zapuścić ;< co już trochę widzę że odrastają toto po boku znów się zadzierają a zwłaszcza jak zmyję odżywkę i zostawię na kilka dni
Co mogłybyście mi polecić na to? Najlepiej coś sprawdzonego

Chciałam polecic odżywkę Eveline, która jest moim odkryciem, ale widzę, że już ją znasz. Ja uzywam tej diamentowej, po niej paznokcie bardzo szybko rosną i maja ladny kolor, ta biała część paznokcia jakoś się jeszcze wybiela. Wplywa ona na to, że paznokcie są bardzo twarde, ale ostatnio właśnie zdarzyło mi sie o coś huknąć i pazokieć mi się złamał, ale tak fatalnie, że nie miałam jak go obciąć bo to było w tej żywej części paznokcia, panokieć był złamany a nie maiłam jak go oderwć. Okropność męczyłam sie i męczyłam. I tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie z tej odzywki. Neistety nie wiem jak Ci pomóc. Jedyne co mi się kojaży, że nalezy paznokcie piłować w jedną stronę, a nie w dwóch kierunkach. Upewnij sie też, że masz dobry pilniczek. Na mnie np nie działaja w ogóle szklane pilniczki mam wrażenie, że one mi szarpia płytkę i później jest ona taka jakaś nieregularna. Nic więcej niestety nie przychodzi mi do głowy
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:26   #7
Matika2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

To ja jestem 100 lat za murzynami, nawet nie wiedziałam, że są szklane pilniczki. W zasadzie nie miałam nigdy problemu z paznokciami. Mają ładny kształt i nic mi się z nimi nie dzieje. Problemy mam z tymi u nóg. Każdy jest jakby inny. Zadzierają się do góry i dziwnie rosną. Byłam u dermatologa ale chyba nie wie jak mi pomóc. Może przejdę się z tym do kosmetologa.
Matika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 22:43   #8
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Matika2 Pokaż wiadomość
To ja jestem 100 lat za murzynami, nawet nie wiedziałam, że są szklane pilniczki. W zasadzie nie miałam nigdy problemu z paznokciami. Mają ładny kształt i nic mi się z nimi nie dzieje. Problemy mam z tymi u nóg. Każdy jest jakby inny. Zadzierają się do góry i dziwnie rosną. Byłam u dermatologa ale chyba nie wie jak mi pomóc. Może przejdę się z tym do kosmetologa.
Szklany piknik i olejki do paznokci


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 20:45   #9
Ouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: zadarte paznokcie Pomocy!!

To ja proponuję: piłowanie w zależności od kształtu paznokcia, ale w jednym kierunku, bombę witaminową jako odżywkę, wcieranie masła/oliwki w okolice macierzy paznokcia, pieprz lub chilli na okolice obgryzania (domowy sposób), a najlepiej wizytę u profesjonalisty, który przygotuje płytkę do zapuszczania.
Ouli
Ouli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-02 21:45:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.