pazurki Anulki:-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 19:55   #61
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: pazurki Anulki:-)

Moniko juz sie odnosze do regulaminu bo chyba cos przoczyłam...
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:36   #62
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: pazurki Anulki:-)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
A kto mówi że musisz


Napisała że twoje prace jej się nie podobają...to jest bezwzględna obraza wg Ciebie? Wcale nie musi się chwalić, tu nikt ze sobą nie konkuruje i nie wprowadzaj takiej atmosfery na forum.
napisała ze są dziwne i nie naturalne co to znaczy dziwne???? ...jeżeli juz krytykuje to nich napisze co konkretnie..
zresztą czy tylko ja to zauważyłam....wybacz uważasz ,ze bluźnierstwo idzie w parze z krytyka konstruktywną???wątpię..
ale to nie ja wprowadziłam taką atmosferę na forum


Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Kurs nie jest priorytetem do sukcesu ale jest jego elementem. Bez kursu Twoje prace nigdzie nie zostaną przyjęte przez szerszą publikę.
Kochana bardzo dobrze wiem czym jest Kurs i jakie drzwi otwiera w przyszłości..ale nie zgodzę sie do Twojego ostatniego zdania...niestety..
moje prace zostały przyjęte na szerszą publikę.. szczęście?

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Co?????? Nie prawda. Czyli wg Ciebie tylko perfekcjonista może rzucać obelgi a szare niedokształcone myszy siedzieć cicho no prooooszę Cie
Nie zacytowałaś do końca mojego zdania Moniko...
"Jeżeli sama zajmuje się paznokciami " ,a do tego sama nie robi ich idealnie..:/ Jeżeli sie nie zajmuje spoko...nie każdemu muszą sie podobać moje paznokcie prawda???

widze ze zmieniłas swojego posta wiec...odpisuje na wątpliwosci..
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 06:41   #63
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 522
Dot.: pazurki Anulki:-)

super !!
__________________

JoOlc!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 07:34   #64
aneczka_zabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 22
Dot.: pazurki Anulki:-)

HA HA HA HA Widzę, że jesteś kobietą, która nie potrafi przyjmować krytyki. No cóż widać, że masz jakieś kompleksy, skoro musiałaś odszukać mój bardzo stary wątek, żeby mi dokopać i pokazać jak bardzo nie umiem malować paznokci. Bardzo współczuję. Tak w ogóle możesz pisać sobie na mój temat, co tylko chcesz... i tak mnie nie znasz, nie wiesz jakie robię zdobienia i jak one wyglądają. A Twoje zdobienia są bardzo skromne, więc czym chwalić się na forum??? I co oceniać.. skoro większość paznokci to.. to samo...

Oczywiście moja wypowiedź skierowana jest do abra30 (jakby ktoś nie domyślił się);-)
__________________
Be whom you wanna be
aneczka_zabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:24   #65
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: pazurki Anulki:-)

Skromne bo takie lubię,,, i wbrew pozorom JEDNAK większosc uważa że czym chwalić sie mam dlatego sie chwale,, nieprawdopodobne prawda? a jeżeli nie masz sama co zaprezentować i czym sie pochwalić to bardzo proszę Cię bardzo nie wypowiadaj sie w moim wątku ok??? Bo sobie po prostu tego nie życzę.

kompleksy to masz Ty... ja ie mam powodów uwierz mi...tym bardziej do kompleksów..

kończę tą polemikę z Tobą..A KRYTYKE potrafie przyjmowac ale konstruktywna , a nie zlosliwoscia
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:28   #66
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: pazurki Anulki:-)

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
napisała ze są dziwne i nie naturalne co to znaczy dziwne???? ...jeżeli juz krytykuje to nich napisze co konkretnie..
zresztą czy tylko ja to zauważyłam....wybacz uważasz ,ze bluźnierstwo idzie w parze z krytyka konstruktywną???wątpię..
ale to nie ja wprowadziłam taką atmosferę na forum
Bluźnierstwo? Proszę Cie Czyli jak napisze że kogoś paznokcie są dziwne i brzydkie to już uważasz za bluźnierstwo ?

Cytat:
Kochana bardzo dobrze wiem czym jest Kurs i jakie drzwi otwiera w przyszłości..ale nie zgodzę sie do Twojego ostatniego zdania...niestety..
moje prace zostały przyjęte na szerszą publikę.. szczęście?
Szerszą publikę? Czyli wg ciebie na fora internetowe hehehe


Cytat:
Nie zacytowałaś do końca mojego zdania Moniko...
"Jeżeli sama zajmuje się paznokciami " ,a do tego sama nie robi ich idealnie..:/ Jeżeli sie nie zajmuje spoko...nie każdemu muszą sie podobać moje paznokcie prawda???
Nie prawda , każdemu muszą się podobać

Cytat:
widze ze zmieniłas swojego posta wiec...odpisuje na wątpliwosci..
Nic nie zmieniałam

Cytat:
Napisane przez aneczka_zabeczka Pokaż wiadomość
HA HA HA HA Widzę, że jesteś kobietą, która nie potrafi przyjmować krytyki.
Dokładnie Abra nie potrafi przyjąć krytyki godnie

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Skromne bo takie lubię,,, i wbrew pozorom JEDNAK większosc uważa że czym chwalić sie mam dlatego sie chwale,, nieprawdopodobne prawda? a jeżeli nie masz sama co zaprezentować i czym sie pochwalić to bardzo proszę Cię bardzo nie wypowiadaj sie w moim wątku ok??? Bo sobie po prostu tego nie życzę.

kompleksy to masz Ty... ja ie mam powodów uwierz mi...tym bardziej do kompleksów..

kończę tą polemikę z Tobą..A KRYTYKE potrafie przyjmowac ale konstruktywna , a nie zlosliwoscia
A jakim prawe zabraniasz jej udzielać się w Twoim wątku ??? Nie masz takiego prawa. Zachowujesz się jak rozkapryszona dziewczynka A skoro nie życzysz sobie krytyki w twoim wątku to wybacz ale chyba pomyliłaś fora albo po raz kolejny już nie przeczytałaś regulaminu.

I jeszcze raz powtarzam że nikt nie jest tu bardziej złośliwy niż Ty sama, ale widać jesteś ślepa jak kura.
Bije od Ciebie narcyzm.

Nie będę prowadzić z Tobą już więcej dywagacji bo to nie ma sensu, to jak rzucanie grochem o ścianę, wybacz.

__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:33   #67
kariinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: pazurki Anulki:-)

Bardzo mi się podoba
kariinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 10:07   #68
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: pazurki Anulki:-)

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Skromne bo takie lubię,,, i wbrew pozorom JEDNAK większosc uważa że czym chwalić sie mam dlatego sie chwale,, nieprawdopodobne prawda? a jeżeli nie masz sama co zaprezentować i czym sie pochwalić to bardzo proszę Cię bardzo nie wypowiadaj sie w moim wątku ok??? Bo sobie po prostu tego nie życzę.

kompleksy to masz Ty... ja ie mam powodów uwierz mi...tym bardziej do kompleksów..

kończę tą polemikę z Tobą..A KRYTYKE potrafie przyjmowac ale konstruktywna , a nie zlosliwoscia
kolejny personalny przytyk.
i widziałam wczoraj co napisałaś o swoich pracach "Co zreszta widac po pracach.. są doskonale "(czy perfekcyjne zreszta synonim) szkoda ze nie zacytowałam od razu bo zedytowałaś posta.


Cytat:
Napisane przez La Monica
I jeszcze raz powtarzam że nikt nie jest tu bardziej złośliwy niż Ty sama, ale widać jesteś ślepa jak kura.
Bije od Ciebie narcyzm.

Nie będę prowadzić z Tobą już więcej dywagacji bo to nie ma sensu, to jak rzucanie grochem o ścianę, wybacz.
podpiszę się
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:09   #69
aneczka_zabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 22
Dot.: pazurki Anulki:-)

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
Skromne bo takie lubię,,, i wbrew pozorom JEDNAK większosc uważa że czym chwalić sie mam dlatego sie chwale,, nieprawdopodobne prawda? a jeżeli nie masz sama co zaprezentować i czym sie pochwalić to bardzo proszę Cię bardzo nie wypowiadaj sie w moim wątku ok??? Bo sobie po prostu tego nie życzę.

Będę się wypowiadać tam, gdzie mi się to podoba. Na całe szczęście nie Ty o tym decydujesz...


kończę tą polemikę z Tobą..A KRYTYKE potrafie przyjmowac ale konstruktywna , a nie zlosliwoscia
No to się uśmiałam po pachy! Rzeczywiście potrafisz przyjmować krytykę i jesteś nieskazitelnie mało złośliwa... Tyle ode mnie.. szkoda mi czasu poświęcać na brednie
__________________
Be whom you wanna be
aneczka_zabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:06   #70
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: pazurki Anulki:-)

Przepraszam , że reaguję dopiero teraz, ale od kilku dni nie mogłam zalogować się na wizaż... problemy z siecią...
Bardzo proszę nie ciągnąć dalej tej dyskusji, bo posypią się kolejne punkty karne/bany/zamknięcia wątków itp.
Proszę też zacząć odróżniać krytykę od krytykanctwa.
BTW Wizaż.pl jest forum publicznym, każdy ma prawo wypowiadać się tam gdzie mu się podoba więc proszę o zaprzestanie rzucania zakazów/nakazów i innych rozkazów od których jest tutaj szefostwo.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:42   #71
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: pazurki Anulki:-)

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Bluźnierstwo? Proszę Cie Czyli jak napisze że kogoś paznokcie są dziwne i brzydkie to już uważasz za bluźnierstwo ?
tak ja uważam to za bluźnierstwo,zresztą jakby sie wczytać w posty innych nie tylko ja tym bardziej tak jak napisałam wcześniej..nie zostało to podparte odpowiednimi argumentami...



Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Szerszą publikę? Czyli wg ciebie na fora internetowe hehehe
Może Twoje wzorki tak... ograniczają sie tylko do publiki na forach???
w takim razie zachęcam do czytania pras branżowych...




Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Nie prawda , każdemu muszą się podobać

Nie prawda nie każdemu są różne gusta bądź bez gusta..



Nic nie zmieniałam



Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Dokładnie Abra nie potrafi przyjąć krytyki godnie
Nie kochana, Abra potrafi przyjąć krytykę godnie,,ale tak jak napisałam podparta argumentami...
tutaj niestety takowych nie znalazłam...



Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
A jakim prawe zabraniasz jej udzielać się w Twoim wątku ??? Nie masz takiego prawa. Zachowujesz się jak rozkapryszona dziewczynka A skoro nie życzysz sobie krytyki w twoim wątku to wybacz ale chyba pomyliłaś fora albo po raz kolejny już nie przeczytałaś regulaminu.


I jeszcze raz powtarzam że nikt nie jest tu bardziej złośliwy niż Ty sama, ale widać jesteś ślepa jak kura.
Bije od Ciebie narcyzm.

Nie będę prowadzić z Tobą już więcej dywagacji bo to nie ma sensu, to jak rzucanie grochem o ścianę, wybacz.


A takim prawem,że jeżeli ktoś ma coś do zażucenia moim pracom to nich to pisze na przykład po ludzku...lubię konkrety a słowo "dziwne" nie uważasz ze jest nie uzasadnione...co to znaczy dziwne??? powtarzam sie ,ale po raz kolejny mnie nie rozumiesz Moniko,, w ogóle nie czytasz ze zrozumieniem moje postów...
Narcyzm??? hehe mylisz sie i to bardzo...ślepa to jesteś Ty...
czyż to nie obraza......uuuuuuuuuuuuu uu dostałam ostrzeżenie a jak widać nie tylko ja tu obraziłam w tamim razie moze jest jakaś sprawiedliwosć...


A najbardziej bawi mnie fakt ze obie z froogie macie najwiecej do powiedzenia w tym temacie??
żałosne jak dla mnie....

I jeszcze słówko do moderatora dostałam ostrzeżenie za atak??? dziwne bo to przecież ja zostałam zaatakowana... i to na dodatek przez trzy kobietki które ograniczają sie jedynie do malowania wzorków na tipsach...

skonczyłam Ta rozmowe z wami dziewczynki....
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 20:46   #72
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: pazurki Anulki:-)

Przepraszam moderatorów za zaistniała sytuacje, wecej juz nie napiszę,,
bo po prostu nie warto....skonczyłam ten temat
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:10   #73
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: pazurki Anulki:-)

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
I jeszcze słówko do moderatora dostałam ostrzeżenie za atak??? dziwne bo to przecież ja zostałam zaatakowana... i to na dodatek przez trzy kobietki które ograniczają sie jedynie do malowania wzorków na tipsach...

skonczyłam Ta rozmowe z wami dziewczynki....
Tak właśnie za to dostałaś punkty. I prosisz się o kolejne.
Cieszę się, że skończyłaś.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.