SVR Solaire 50 Compact - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 20:20   #31
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: SVR solaire 50 compact

Witam dziewczyny!
Też zainteresował mnie ten compakcik bardzo lubie kosmetyki w takiej formie.

Także zastanawiałam się nad jego wydajnością, nałożenie 2ml sprawiłoby, ze kosmetyk starczy na 5 dni a w opisie nie podano ze to mają byc 2 ml wiec w sumie nie wiadomo.

Nie liczę na 50tkę ale własnie myslałam, ze pokrycie nim twarzy da jakąś 20 stke. Moje rozważania też poszły w kierunku takim, ze można by nim opruszyc krem z filtrem, jako dodatek. Zastanawia mnie tylko czy można go nałożyc na np. iwostin którym obecnie sie mażę

Moja wyobraźnia poszła także w kierunku takim.... kiedy to vichy zapakuje normateint w kompakt...ech.. straciłby wtedy wszystkie wady jakie znalazłam w tubce.. ech za marzenia nie karają
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 13:26   #32
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: SVR solaire 50 compact

uzywałam go przez połowę tegorocznego lata, mam odcien beige sable, idealnie stapia sie ze skórą, wogóle nie widać zeby sie miało podkład na twarzy, nakładałam go w normalnej ilości, moim zdaniem nawet w malej ilosci daje ochrone przed słoncem poniewaz po kilku tygodniach stosowania wogóle nie opaliłam sie na twarzy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 19:32   #33
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: SVR solaire 50 compact

Leczę się AKNENORMINEM, ponieważ mam czerwoną buzię dermatolog powiedziała, żebym waśnie w ten kompakt zainwestowała. Pamiętajcie, że filtrem trzeba się smarować co 3 godziny co normalnie pracując i malując się byłoby nie możliwe. Ten kompakt pozwala mi się chronić i być umalowaną. Jutro lecę po niego do apteki i napiszę jak efekty
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:48   #34
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR solaire 50 compact

Cytat:
Napisane przez doomka Pokaż wiadomość
Leczę się AKNENORMINEM, ponieważ mam czerwoną buzię dermatolog powiedziała, żebym waśnie w ten kompakt zainwestowała. Pamiętajcie, że filtrem trzeba się smarować co 3 godziny co normalnie pracując i malując się byłoby nie możliwe. Ten kompakt pozwala mi się chronić i być umalowaną. Jutro lecę po niego do apteki i napiszę jak efekty
To tez nie jest tak,poniewaz filtr musisz reaplikowac ale w warunkach codziennych byloby to nierealne i wiele z Nas ogranicza te reaplikacje do czasu az znajdzie sie w domu.
Kompakt nie stanie sie rozwiazaniem samym w sobie poniewaz musisz nalozyc okreslona ilosc filtra by zachowac ochrone i rownoczesnie staje sie niemozliwe aby kompakt dal Ci taki sam poziom ochrony jak filtr.

Poczytaj watek "Filtry UV a makijaz"
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:24   #35
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: SVR solaire 50 compact

Hej. Biorę silne leki na buzię, gdzie zabronione jest wystawianie buzi na słonko. Derm mi zaproponowała ten compact. Zdecydowałam się i jest REWELACJA> Tj wczesniej byłam cała rozpalona i jak burak tak teraz spokojnie co 4,5 godz smarję delikatnie gąbką buzie (malutką warstwę) i buzia zachowuje się normalnie. Odcień dopasował się do mnie idealnie. AVENE jest droższy z tego co się dowiedziaam w aptece, i tylko dlatego ten wybrałam. Na pewno nacieszę się nim całe wakacje. Kiedyś kupowałam AVENE compact, ale zwykły puder i starczał mi na ponad pół roku!
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:42   #36
oOCiapeKOo
Raczkowanie
 
Avatar oOCiapeKOo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 104
Dot.: SVR solaire 50 compact

zastanawiam sie nad kupnem tego puderku tylko niewiem czy zapewni mi on odpowiednia ochorne poniewaz mam zamiar na noc stosowam krem z kwasami AHA z Clareny . moze kupic jeszcze z SVR Ecran Teinte 50 i na ten ten puderek ? hmm czy wystarczy tylko ten Ecran Teinte 50 bo on tez kryje jakies tam niedoskonałości
__________________

oOCiapeKOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 18:57   #37
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: SVR solaire 50 compact

pojawił się nowy, jasny odcień tego kompaktu (czyli teraz są dostępne 3 kolory)- czy ktoś już go oglądał? na prawdę jest jasny?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 23:17   #38
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: SVR solaire 50 compact

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
pojawił się nowy, jasny odcień tego kompaktu (czyli teraz są dostępne 3 kolory)- czy ktoś już go oglądał? na prawdę jest jasny?
Podłączam się, też mnie to zainteresowało
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 03:12   #39
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: SVR solaire 50 compact

Skład z Sieci:
Cytat:
dicapryl carbonate, titanium dioxide, isodecyl neopentanoate, polymethylmethacrylate, synthetic wax, synthetic beeswax, ozokerite, di c 12 -13 alkyl tartrate, hydrogenated polydecene, zin oxide, corn starch modified, ci 77492, tocopheryl acetate, stearic acid, cetyl dimethicone, silica dimethyl silylate, cera microcristallina, methicone, trimethoxycaprylysilane, triethoxycaprulsilane, aqua, aluminium hydroxide, caprylyl glycol, bht, ci 77499, ci 77491
Ciekawe jest faktyczna ochrona. Justy, warto tym sobie głowę zawracać?

PS Czy barwione filtry SVR w tym sezonie mają taki sam odcień jak w ubiegłym?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:55   #40
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: SVR solaire 50 compact

Ja też bym chciałą wiedzieć czy odcień jest naprawdę jasny. Bo SVR 50 w kremie było dla mnie za ciemne.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 13:42   #41
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: SVR solaire 50 compact

to jest w ogole jasny kolor?????? niech ktoras z kochanych wizazanek napisze jak to faktycznie wyglada z checia bym sobie go nabyla, bo barwiony svr mineralnym spf 50 sprawiuje sie znakomicie!
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 16:37   #42
marta_so
Rozeznanie
 
Avatar marta_so
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 773
Dot.: SVR solaire 50 compact

up
__________________
KOCHANKOWIE W CIEMNOŚCIACH...
NA CZTERY I PÓŁ GODZINY DO NIEBA WZIĘCI...

marta_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 09:20   #43
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: SVR solaire 50 compact

lato tuż tuż,
przyznać się kot używa i jak opinie?
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 23:32   #44
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: SVR solaire 50 compact

Podbijam pytanie?
Co z tym jasnym odcieniem? Próbowała któraś wizażanka?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:32   #45
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: SVR solaire 50 compact

Witam,

zuzywam juz 5 opakowanie SVR50B... jest swietny, ale ciut zajasny, w związku z czym... jak się ma jego kolor do kompaktów beige clair i beige sable?
Może którys z nich jest odrobine ciemniejszy od SVR50B? Należe do bladolicych, piegowatych które nigdy sie nie opalaly i nie potrafią opalić

Barwiony Avene sprawia ze wygladam jak indianin...innych barwionych nie testowalam, gdyz w aptekach nie chcą pokazać koloru :/ Szukalam też w necie zdjęc tych kompaktów lecz niestety nie znalazlam....

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2010-12-10 o 11:33
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 18:37   #46
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: SVR solaire 50 compact

Hej, Zakupiłam sobie ten podkład odcień - jasny beż (beige sable) i jak dla mnie jest za ciemny (a trochę kosztował niestety )w związku z tym mam pytanko czy odcień bardzo jasny beż (beige clair) jest tylko trochę jaśniejszy czy dużooo jaśniejszy? bo z tego co czytałam to dla wiekszości jest zdecydowanie za jasny i przeznaczony jest dla skóry suchej, a ja mam tłustą to czy będzie się nadawał? Byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi

Edytowane przez justyna1204
Czas edycji: 2011-03-17 o 19:13
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:22   #47
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: SVR solaire 50 compact

hej, mam podobne pytanie

mam cere troche przesuszona (uzywam retin a) ale tez mieszana- przetluszcza sie w strefie t
kompakt w kolorze jasny bez (ktory dedykowany jest dla mojej skory) jest dla mnie za ciemny

stad moje pyt- czy kolor b jasny bez dla skory suchej bedzie matowil skore? czy ktoras z was uzywala go przy cerze tlustej? jak sie sprawdzil?
czy rowniez nie zapycha porow?
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:07   #48
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: SVR solaire 50 compact

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
hej, mam podobne pytanie

mam cere troche przesuszona (uzywam retin a) ale tez mieszana- przetluszcza sie w strefie t
kompakt w kolorze jasny bez (ktory dedykowany jest dla mojej skory) jest dla mnie za ciemny

stad moje pyt- czy kolor b jasny bez dla skory suchej bedzie matowil skore? czy ktoras z was uzywala go przy cerze tlustej? jak sie sprawdzil?
czy rowniez nie zapycha porow?
ja używam kompaktu z avene, kolor jasny beż, jest idealny dla tłustej cery, matowi ją na bardzo długo, natomiast jeśli jednocześnie masz suchą cerę (tak jak i ja), to będzie podkreślał suche skórki, ale zawsze można pod spód nałożyć odrobinę kremu

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
hej, mam podobne pytanie

mam cere troche przesuszona (uzywam retin a) ale tez mieszana- przetluszcza sie w strefie t
kompakt w kolorze jasny bez (ktory dedykowany jest dla mojej skory) jest dla mnie za ciemny

stad moje pyt- czy kolor b jasny bez dla skory suchej bedzie matowil skore? czy ktoras z was uzywala go przy cerze tlustej? jak sie sprawdzil?
czy rowniez nie zapycha porow?
ja używam kompaktu z avene, kolor jasny beż, jest idealny dla tłustej cery, matowi ją na bardzo długo, natomiast jeśli jednocześnie masz suchą cerę (tak jak i ja), to będzie podkreślał suche skórki, ale zawsze można pod spód nałożyć odrobinę kremu, no i nie zapycha
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 23:37   #49
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: SVR Solaire 50 Compact

Zdaje się, że zmieniła się formuła kompaktu. Pozostały trzy kolory do wyboru.

Beige dore - opalony brąz - cera tłusta,
Beige sable - jasny beż - cera tłusta i normalna,
Beige clair - bardzo jasny beż - cera sucha i normalna.

http://static.beaute-test.com/prod/img73269.jpg

Czy możecie porównać go do poprzedniej wersji? (Używałam najjaśniejszego odcienia.) Który wariant jest najbliższy kolorystycznie kremowi mineralnemu z filtrem SVR?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 00:37:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.