Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 21:20   #31
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez twojaniol Pokaż wiadomość
witam
a czy ktoś może stosował biocell przy istniejących bliznach po trądziku? jeśli tak ładnie wypełnia skórę to czy z małymi bliznami też sobie radzi?
pozdrawiam
....
wiesz co mi sie wydaje,ze ten preparat niezbyt pomoze na blizny <to znaczy jako wspomagacz moze cos tam da..> blizny trzeba raczej ''złuszczyc'' ,pomogą na to róznego rodzaju pilingi chemiczne i mikrodermabrazja.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:07   #32
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

3 miesiące minęły, raz dziennie 2 kapsułki-efekty są

polecam!
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 09:26   #33
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez Feebaa Pokaż wiadomość
3 miesiące minęły, raz dziennie 2 kapsułki-efekty są

polecam!
Ale jakie???
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:47   #34
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Nie wiem czym się dziewczyny zachwycacie...

Tabletki przepisał mi moj eks dermatolog ponad rok temu. Stosowałam regularnie - pewnie ok. 5-6 opakowań. Oprócz wyczyszczenia kasy - żadnych efektów( kupowałam z kartą rabatową w propomocji początkowo po 63 zł). Oczywiście poczytałam skład i byłam zachwycona - czekałam na jego działanie i... nic! Na prawdę, żadnych rezultatów - ani nawilżenie, ani wypłycenie zmarszczek mimicznych, mikroblizn - zero.

Udałam się do innego dermatologa (dr nauk medycznych) renomowana osoba z zapytaniem m.in. o jej opinię na temat sensu dalszego i zażywanie.

Poczytała skład i także była pod wrażeniem - jednak jest jedno nie tak małe ALE. Nie ważny jest skład w przypadku braku informacji ile substancji czynnej wchłania się do organizmu. Stwierdziła, że lepiej łykać np. capivit A+E forte i tak robię.

Ale pewnie tak jak i ja, spróbujecie na własnej skórze.

Ja chyba stosowałam większość suplementów dostępnych na naszym rynku i nie wierzę w tabletki i ich cudowne działanie. Chociaż fakt faktem po niektórych tabletkach wzmacniających włosy i paznokcie rzeczywiście widziałam pozytywne zmiany.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:02   #35
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Ja postanowiłam zainwestować w siebie i kupiłm sobie opakowanie
właśnie łyknęłam drugą porcję, więc na efekty jeszcze muszę poczekać ...
Obiecuję meldować stan skóry, oczu, ewentualne efekty lub ich brak
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:39   #36
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

stosuje biocell od trzech tygodni i jestem na tyle zadowolona z rezultatu, ze kupie kolejne opakowania.
buzia gladsza, skora bardziej napieta, taka promieniejaca.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 22:28   #37
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
stosuje biocell od trzech tygodni i jestem na tyle zadowolona z rezultatu, ze kupie kolejne opakowania.
buzia gladsza, skora bardziej napieta, taka promieniejaca.
a no właśnie- ja miałam takie same efekty, tyle tylko że już nie stosuję od ok 2 tygodni i troszke sie pogorszyło- ale chyba za krotko brałam
kupię znowu na jesień bo po tych tabletkach mam alergie na słońce a tu sie lato zbliża wiec robię przerwę w braniu
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 14:52   #38
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

podbijam wątek. Mam histerycznie wrażliwą skórę twarzy . Błyszczy się a równocześnie jest przesuszona, podrażniona, zaczerwieniona, bardzo cienka cienka i tworzą się na niej swędzące krostki próbowałam wszystkiego a Biocell kusi
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 18:36   #39
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
podbijam wątek. Mam histerycznie wrażliwą skórę twarzy . Błyszczy się a równocześnie jest przesuszona, podrażniona, zaczerwieniona, bardzo cienka cienka i tworzą się na niej swędzące krostki próbowałam wszystkiego a Biocell kusi
....
co to znaczy ''wszystkiego'' ? biocell to nie jest remedium na wszelkie problemy...sugerowałabym jeszcze raz przemysleć kwestie codziennej pielęgnacji...jesteś alergiczką?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 12:10   #40
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

hmmm, od dwóch lat czytam wizaż i staram się dbać o prawidłową pielęgnację. Ciągle jednak czuję, ze moja skóra jest ściągnięta i sucha, jakby kosmetyki nawilżały lub natłuszczały ją tylko powierzchownie. Jako alergiczka też mam często wysuszone i podrażnione powieki, kąciki oczu oraz nos i błony śluzowe nosa . Moja skóra jest bardzo cienka, poprzecinana siateczką maleńkich zmarszczek, szczególnie w okolicach oczu, choć mam dopiero 23 lata.
Do demakijażu i mycia twarzy stosuję delikatne płyny micelarne, kremów używam wyłącznie aptecznych (Humektan, Iwostin Sensitia, Epithealiale AH, Avene Hydrance Optimale itp, Oilatum ) tłustych lub nawilżających, ciągle jednak twarz mnie swędzi i jest ściągnięta, bardzo podatna na skaleczenia, otarcia, podrażnienia. Z suplementów łykałam już Capivit Hydrocontrol oraz Alphol Omega 3, piję dużo wody, do potraw dodaję dużo oliwy z oliwek, a twarz na ciele i twarzy ciągle jest przesuszona.
Stąd moje zainteresowanie Biocellem. Wydaję fortunę na kremy nawilżające,a nie trafiłam dotąd na taki, po którym czułabym ulgę. chciałabym nawiżlyć i wzmocnić skórę trwale, od środka.

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-04-28 o 12:13
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 12:48   #41
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
hmmm, od dwóch lat czytam wizaż i staram się dbać o prawidłową pielęgnację. Ciągle jednak czuję, ze moja skóra jest ściągnięta i sucha, jakby kosmetyki nawilżały lub natłuszczały ją tylko powierzchownie. Jako alergiczka też mam często wysuszone i podrażnione powieki, kąciki oczu oraz nos i błony śluzowe nosa . Moja skóra jest bardzo cienka, poprzecinana siateczką maleńkich zmarszczek, szczególnie w okolicach oczu, choć mam dopiero 23 lata.
Do demakijażu i mycia twarzy stosuję delikatne płyny micelarne, kremów używam wyłącznie aptecznych (Humektan, Iwostin Sensitia, Epithealiale AH, Avene Hydrance Optimale itp, Oilatum ) tłustych lub nawilżających, ciągle jednak twarz mnie swędzi i jest ściągnięta, bardzo podatna na skaleczenia, otarcia, podrażnienia. Z suplementów łykałam już Capivit Hydrocontrol oraz Alphol Omega 3, piję dużo wody, do potraw dodaję dużo oliwy z oliwek, a twarz na ciele i twarzy ciągle jest przesuszona.
Stąd moje zainteresowanie Biocellem. Wydaję fortunę na kremy nawilżające,a nie trafiłam dotąd na taki, po którym czułabym ulgę. chciałabym nawiżlyć i wzmocnić skórę trwale, od środka.
.....
faktycznie wygląda to ładnie,tak stosowana pielęgnacja...ale mimo,ze apteczna nie znaczy,ze musi sie sprawdzic....szczerze poleciłabym Ci zainteresowanie się kosmetykami ''samorobionymi'' w domku..na początek gotowe zestawy z Biochemii Urody...minimum niepotrzebnej chemii-maxium składników aktywnych i naturalnych! Pomyślałabym też o stosowaniu filtrów.Nie jestem pewna czy Biocell sprawi jakąs róznice w Twoim przypadku...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 15:32   #42
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
hmmm, od dwóch lat czytam wizaż i staram się dbać o prawidłową pielęgnację. Ciągle jednak czuję, ze moja skóra jest ściągnięta i sucha, jakby kosmetyki nawilżały lub natłuszczały ją tylko powierzchownie. Jako alergiczka też mam często wysuszone i podrażnione powieki, kąciki oczu oraz nos i błony śluzowe nosa . Moja skóra jest bardzo cienka, poprzecinana siateczką maleńkich zmarszczek, szczególnie w okolicach oczu, choć mam dopiero 23 lata.
Do demakijażu i mycia twarzy stosuję delikatne płyny micelarne, kremów używam wyłącznie aptecznych (Humektan, Iwostin Sensitia, Epithealiale AH, Avene Hydrance Optimale itp, Oilatum ) tłustych lub nawilżających, ciągle jednak twarz mnie swędzi i jest ściągnięta, bardzo podatna na skaleczenia, otarcia, podrażnienia. Z suplementów łykałam już Capivit Hydrocontrol oraz Alphol Omega 3, piję dużo wody, do potraw dodaję dużo oliwy z oliwek, a twarz na ciele i twarzy ciągle jest przesuszona.
Stąd moje zainteresowanie Biocellem. Wydaję fortunę na kremy nawilżające,a nie trafiłam dotąd na taki, po którym czułabym ulgę. chciałabym nawiżlyć i wzmocnić skórę trwale, od środka.
też mam superwrażliwą skórę. Ale piszesz o swędzeniu - uważam, że powinnaś skonsultować się z dobrym dermatologiem, może to być objaw np. ŁZS czy innej dolegliwości. Na ukojenie skóry mogę polecić krem Sensibio DS z Biodermy - on pomaga właśnie przy ŁZS. a może używasz kosmetyków przeznaczonych nie do Twojego rodzaju skóry? Po pewnym czasie skóra może się buntować. Porozmawiaj sobie z jakimś dobryk lekarzem i powinno się wyjaśnić
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:32   #43
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

ja na supersuchą skórę polecam kremy nanobase i lipobase oraz dostępne w sklepie Biochemia Urody skwalan i kwas hialuronowy. do ciała - ciekłą parafinę lub oliwę z oliwek i maśc linoderm plus. mam AZS i te kosmetyki bardzo mi pomagają. no i też zastanawiam się nad biocellem - dlatego założyłam ten wątek
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:06   #44
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Dziękuję Dziewczyny za wszystkie rady
a co do Biocell-u to ciągle o tym myślę i chyba w końcu się skuszę, a to z kilku powodów:
-czytałam, ze pomaga na podrażnienia skóry i tzw "zespół suchego oka" co się często zdarza u alergików i osób pracujących przed komputerem
-mam ciągle wrażenie ze kremy i oliwki zostają na zewnątrz skóry, a wcale się nie wchłaniają - nawet kiedy robię masaż twarzy. Stosowałam Effaclar K jako delikatny kwas,ale moja skóra już i tak jest cienka jak papier Odstawiłam podkłady i pudry na rzecz kremu koloryzującego Smashboxa zeby skóra oddychała i jest jakby lepiej
- PODOBNO ma zbawienny wpływ na zwalczanie cellulitu, ale nie byłabym taka pewna. No właśnie. Zastanawiałam się czy Biocell nie będzie powodował obrzęków, wywołanych nadmiarem wody w organizmie?
na forum LABORATORIUM URODY, gdzie wypowiadaja sie takze nasze Wizażanki, jest spory wątek na temat kwasu hialuronowego
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ieta,t744.html
i pojawiają sie takie obawy:
Istnieje tez mozliwosc suplementacji kwasem hialuronowym, ale trzeba pamietac o dwoch sprawach: musi byc on maloczasteczkowy, aby ulegl absorbcji w jelitach, no i w koncu o tym, ze nie jest to substancja calkowicie bezpieczna - sa podejrzenia, ze srodowisko bogate w kwas hialuronowy "sprzyja" rozwojowi niektorych nowotworow, wiec osoby narazone genetycznie na nowotwory powinny kwasu stosowanego wewnetrznie raczej unikac.
I teraz sama nie wiem co myśleć. O Beta Karotenie przyjmowanym w postaci suplementu mówi się często podobnie.
I jeszcze jedno - Hialu-Femin zawiera kwas pozyskiwany metodami laboratoryjnymi, ale jest, sądząc z opini mniej skutreczny. Wg Laboratorium Urody kwas przyjmowany w postaci suplementu powinien być małocząsteczkowy, a z tego co pamiętam w Hialu Femin jest on wielkocząsteczkowy. Za to nie wiadomo jak pozyskiwane są owe grzbienie do Biocellu. Mam nadzieję że to nie są jakieś wielkie farmy, jak te McDonald'sowe..
Biocell budzi we mnie tyle samo euforii co watpliwości.
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:26   #45
zuziazuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Ja stosowałam Biocell 2 miesiące i efektów nie było. Pieniądze wyrzucone w błoto.
zuziazuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:30   #46
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez zuziazuzia Pokaż wiadomość
Ja stosowałam Biocell 2 miesiące i efektów nie było. Pieniądze wyrzucone w błoto.

i znów wracamy do punktu wyjśćia jedni zadowoleni drudzy nie troszkę drogo to wychodzi taka suplementacja więc strach ryzykować
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:47   #47
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Na początku jak usłyszałam o Biocellu oczywiście strasznie się na niego napaliłam - pomyślałam, że wreszcie jest panaceum na moje problemy - okropne odwodnienie i cieniutką skórę + niedoskonałości. Po lekturze różnych informacji mój entuzjazm osłabł, ale chyba i tak się skuszę - muszę go wypróbować, bo kremy nie zadowalają mojej skóry, picie większych ilości wody też nie.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 14:30   #48
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Brałam Biocell przez miesiąc i zauważyłam już zmiany. Skóra stała się gładsza. Poleciłam też Biocell znajomemu, który po bardzo ciężkim wypadku miał ogromne blizny po szwach. Po dwóch miesiącach blizny zjaśniały i stały się gladsze.

Polecam, działa.
Matti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 13:07   #49
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Jestem już po dwóch miesiącach kuracji kwasem hialuronowym. Dla porównania najpierw zażywałam przez miesiąc Hialu-femin a następnie kolejny miesiąc Biocell. Efekty są porównywalne - lepiej nawilżona i napięta skóra. Wydaje mi się, że Hialu-Femin lepiej wpływał na moją skórę dzieki duzej zawartosci witaminy C. Biocell nie wzmocnił skóry i nie uchronił mnie przed alergią i wysypem krostek, jakie spotkały mnie po wyjeździe do Niemiec - było to spowodowane albo wodą albo słońcem.
To nie są cudowne tabletki, które całkowicie wzmocnią skórę i sprawią że będzie cały czas nawilżona. Owszem, stan skóry sie poprawia, ale podobne efekty zauwazyłam podczas zazywania kapsułek z olejem lnianym.
Rozpoczynam trzeci miesiąc kuracji - wracam do Hialu Femin. Jeżeli efekty są w moim przypadku dokładnie takie same, nie mam zamiaru przepłacać. Myślę, że warto spróbować kuracji takimi tabletkami, ale nie ma co liczyc na cud. W moim przypadku skóra jest mocniejsza i rzadziej pojawiają się niespodzianki. W dalszym ciągu jednak ma tendencje do błyszczenia i przesuszania.
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 08:05   #50
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cześć.jestem nowa "wizazanka" aczkolwiek forum czytam od lat..po lekturze tego posta zainteresowalam sie na tymi tabletkami na tyle,ze kupilam 3opakowania (przez internet,zeby bylo taniej i bez kosztów wysylki..),wczesniej przed lektura rozmawialam ze znajoma fizjoterapeutka,ktora pracuje w bardzo fajnym centrum kosmetycznym (pracuja na najlepszych markach) i sprzedaja rowniez biocell..powiedziala,ze sprzedaje im sie jak swieze buleczki..TYLKO TRZEBA BRAC te 2-3 miesiace..i ze klientki rzeczywiscie widza roznice..kupilam jak juz wczesniej wpominalam 3 opakowania,2 dla mnie 1 dla mamy,biore 4dzien,mama dopiero zacznie brac jutro..bede meldowac o rezultatach..co wiecej bede prowadzic dokumentacje (poniekad zboczenie zawodowe),tzn.zrobie zdjecia przed i po..na poczatku kuracji,miesiac po,2 i 3po..czy ktoras z Was zaobserwowala jakies widoczne zmiany,jesli chodzi o cellulit? lepiej odzywiona skora - gladsza skóra,wiec analogicznie jako glikozaminoglikan powinno dzialac calościowo..macie jakies doswiadczenie?
tenarr..nie obraz sie za uwage,ale z tego co sie orientuje to jakoże kwas hialuronowy w Hialu Femin jest wielkoczasteczkowy nie wchlonie sie w jelitach..a co za tym idzie nie bedzie dzialal..czy warto jest kilkadziesiat zlotych za placebo?
bo wydaje mi sie,ze dzialac nie bedzie..wielkoczasteczkow y kh ma najlepsze zastosowanie w naskorku,gdzie wiaze wode i zapobiega jej przeznaskórkowej ucieczce..
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:16   #51
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

no cóż, ja piszę wyłącznie o efektach, które zaobserwowałam na sobie . Mogło to też wyniknąć z tego, że w czasie stosowania Biocell-u wyjechałam na 2 tygodnie do Niemiec więc była inna woda itp, więc skóra reagowała inaczej. Doskonale się orientuję, ze Hialu może działać słabiej ze względu na zbyt duże cząsteczki, można o tym poczytać na forum Laboratorium Urody i przytaczałam to forum kilka postów wyzej.
Co do cellulitu - zero zmian. Jak pisałam, kwas hialuronowy w kapsułkach stosuję regularnie od dwóch miesięcy i tygodnia 2 kapsułki codziennie.

Ja po prostu piszę o efektach i zaznaczyłam że są to efekty w moim przypadku i dlatego zdecydowałam się wrócić do Hialu-Femin, więc nie rozumiem skąd to oburzenie, że propaguję placebo zamiast Biocellu, tym bardziej, że, jak sama pisałaś, stosujesz go dopiero kilka dni.
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:05   #52
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

tenarr no offence!
napisałam to tylko ze wzgl.na swoją dociekliwość..zdanie możesz potraktować bardziej jako pytanie retoryczne..bo jak się uważniej doczytasz w gruncie rzeczy nie kwestionuje pytania..naprawdę tylko się zastanawiam, HF też kosztuje kilkadziesiąt złotych..i ciekawi mnie czy rzeczywiście za taką cenę sprzedawano by to to gdyby w ogóle nie działało-tym b,że zakwestionować działanie można b łatwo znając biochemię na poziomie elementarnym..
biocellu też nie zachwalam..kupiłam i testuje,jest dużo pozytywnych opinii..ale zgadzam się z Tobą w 100%,że to co dobre dla jednego niekoniecznie dobrym być musi dla drugiego..więc testuję..i napiszę o swoich subiektywnych?odczuciach.
co do Twojego cellu..to masz w ogóle?jeśli tak to który stopień?jaki tryb życia prowadzisz? (wybacz ciekawskość-ale po prostu piszę częściowo tematyczną pracę badawczą..)
pozdro! ;-)
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 15:49   #53
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Witam i ja. Brałam Biocell 2 razy po ok 3 miesiące. Dermatolog mi go poleciła, bo mam kurze łapki i odwodnioną skórę. Ja osobiście patrząc na siebie bardzo krytycznie nie jestem w stanie dostrzec wszystkich pozytywnych zmian, poza tym czas też upływa i człowiek się starzeje również wtedy, gdy bierze kapsułki. Efekt jest jednak taki po roku, że moje kurze łąpki są dużo płytsze - dostrzeżone przez koleżankę. Drogi ten specyfik, to prawda, ale i tak się zdecyduję powtórzyć kurację jesienią.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:57   #54
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

halo dziewczyny..cos cicho tutaj..jak tam biocell?
ja wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie i powiem szczerze,ze po miesiacu nie moge nic powiedziec..tzn.nie widze jeszcze zadnych efektow,odezwe sie za miesiac,bo kupilam 3opakowanie,zeby bylo taniej,zobaczymy co bedzie po 2miesiacach,bo efekty sa podobno widoczne po 2-3miesiacach,takze narazie jeszcze nie bede marudzic..cierpliwosc ponad wszystko..
a jak u Was?stosujecie?jakies efekty sa?odezwijcie sie..
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:15   #55
normajeane
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Biocell jest beznadziejny - kosztuje prawie 100 zł/60 kapsułek, przy czym jedna kapsułka zawiera tylko 6,3 mg kwasu hialuronowego. Lepszy już jest Hialu-Femin - cena: ok. 50 zł za 60 kapsułek i 20 mg kwasu hialuronowego w kapsułce, jednak, jak dotąd, najlepszy na rynku jest produkt Olimp Labs - Olimp Perfect Skim Hydro-Complex. Cena: ok. 20 zł za 30 kapsułek i aż 25 mg kwasu hialuronowego w kapsułce!
normajeane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:45   #56
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez normajeane Pokaż wiadomość
Biocell jest beznadziejny - kosztuje prawie 100 zł/60 kapsułek, przy czym jedna kapsułka zawiera tylko 6,3 mg kwasu hialuronowego. Lepszy już jest Hialu-Femin - cena: ok. 50 zł za 60 kapsułek i 20 mg kwasu hialuronowego w kapsułce, jednak, jak dotąd, najlepszy na rynku jest produkt Olimp Labs - Olimp Perfect Skim Hydro-Complex. Cena: ok. 20 zł za 30 kapsułek i aż 25 mg kwasu hialuronowego w kapsułce!
tylko że, z tego co pisały dziewczyny, to hialu femin zawiera HA w formie wielkocząsteczkowej, słabo przyswajalnej przez organizm, wiec koniec końców może wyjść na to samo(z BC, który zawiera HAmałocząsteczkowy, ale w mniejszej ilości). a jak z tym Olimpem - to mało- czy wielkocząsteczkowy kwas kialuronowy?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 07:35   #57
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

normajeane na jakiej podstawie mówisz, że jest beznadziejny? próbowałaś? jadłaś przez 3miesiące i możesz to stwierdzić obiektywnie/subiektywnie? czy masz zastrzeżenia do ceny i to ona jest beznadziejna?
w aptece, którą reklamujesz jest. ja kupuję biocell za 75zł i kilka znajomych potwierdziło mi skuteczność tego preparatu.
Poza tym w Hialu Femin i zachwalanym przez Ciebie preparacie kh jest wielkokocząsteczkowy, więc nie sugeruj się wagą kh w tabletce.
loss_luri skusiłaś się w końcu na ten biocell?

Edytowane przez pscoua
Czas edycji: 2009-08-21 o 08:18
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:12   #58
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
normajeane na jakiej podstawie mówisz, że jest beznadziejny? próbowałaś? jadłaś przez 3miesiące i możesz to stwierdzić obiektywnie/subiektywnie? czy masz zastrzeżenia do ceny i to ona jest beznadziejna?
w aptece, którą reklamujesz jest. ja kupuję biocell za 75zł i kilka znajomych potwierdziło mi skuteczność tego preparatu.
Poza tym w Hialu Femin i zachwalanym przez Ciebie preparacie kh jest wielkokocząsteczkowy, więc nie sugeruj się wagą kh w tabletce.
loss_lauri skusiłaś się w końcu na ten biocell?
no właśnie tak się zbieram do tego, na razie nie mam funduszy, żeby przez 3 mies wydawać po te 90 zł(w mojej aptece tyle kosztuje) mi zależy na wspomaganiu leczenia atopowego zapalenia skóry i waham się między kwasem hialuronowym a np olejem z wiesiołka czy ogórecznika, które są o wiele tańsze. nad zakupem zastanowię się poważniej gdy przybędzie mi trochę gotówki, bo obecnie trochę zaszalałam na Biochemii Urody i stosuję HA od zewnątrz
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:46   #59
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

.......
cześć Dziewczyny,od jakiegoś czasu czytam ten wątek bowiem interesuje mnie zastosowanie kwasu hialuronowego w kosmetyce<związane jest to z moją pracą> podzielę się z Wami opinią mojej klientki która jest lekarzem medycyny estetycznej <wczoraj miała miejsce ta dyskusja> więc ,ona jako fachowiec bardzo sceptycznie odniosła się do wewnętrznego suplementowania hialuronu,raczej polecała oleje wewnętrznie i vit A... natomiast bardzo chwaliła kw.hialuronowy jako naturalny wypełniacz zmarszczek-<zastrzyki wypełniające>.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 07:18   #60
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Biocell - kwas hialuronowy w kapsułkach

ja też chetnie zasięgnę języka Dermatologa i popytam..aczkolwiek nie sugerowałabym się jego opinią tak do końca, tutaj wcześniej dziewczyny pisały, że im inni dermatolodzy zalecali biocell.. ja osobiście z dermatologami mam do czynienia od lat i mogę jedynie stwierdzić, że to najbardziej "omylni" lekarze jakich znam
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.