Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 16:39   #871
Fioly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Czesc Dziewczyny. Właśnie skończyłam studia I stopnia na kierunku kosmetologia i bardzo chciałabym iść na studia magisterskie i byłabym bardzo wdzięczna gdybyście podzieliły się swoimi opiniami: gdzie warto isć czy lepiej uniwerek czy jakaś wyższa? no i w jakim mieście. Pozdrawiam wszystkie kosmetolożki
Fioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 08:21   #872
faust4474
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Fioly Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Właśnie skończyłam studia I stopnia na kierunku kosmetologia i bardzo chciałabym iść na studia magisterskie i byłabym bardzo wdzięczna gdybyście podzieliły się swoimi opiniami: gdzie warto isć czy lepiej uniwerek czy jakaś wyższa? no i w jakim mieście. Pozdrawiam wszystkie kosmetolożki
Proponuję kosmetologię magisterską na WSZKiPZ, to naprawdę świetna szkoła, bogata baza dydaktyczna, praktyka, własny ośrodek praktyk, no i przedde wszystkim z dyplomem tej uczelni nie musisz sie martwić o pracę
podysłam Ci link do filmiku o studiach magiterskich na tej uczelni
http://www.kosmetyka.edu.pl/mgr/#
faust4474 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 10:37   #873
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez faust4474 Pokaż wiadomość
Proponuję kosmetologię magisterską na WSZKiPZ, to naprawdę świetna szkoła, bogata baza dydaktyczna, praktyka, własny ośrodek praktyk, no i przedde wszystkim z dyplomem tej uczelni nie musisz sie martwić o pracę
podysłam Ci link do filmiku o studiach magiterskich na tej uczelni
http://www.kosmetyka.edu.pl/mgr/#
nikt ślepy nie jest, na kilometr widać, że wszędzie spamujesz postami reklamującymi te szkołę czesne jest piękne

http://www.kosmetyka.edu.pl/rekrutacja/strona,1145.html
9,4tys za rok studiowania, do tego tysiak na wpisowe

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-07-12 o 10:41
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 16:33   #874
Fioly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

No dokładnie czesne jest porażające...
Fioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:19   #875
winterfresh999
Przyczajenie
 
Avatar winterfresh999
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ktoś zaczyna w Sosnowcu w tym roku..?
__________________
kosmetologia ŚUM 2012, anyone ?
winterfresh999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 17:54   #876
_Tuberoza_
Raczkowanie
 
Avatar _Tuberoza_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Hej
Czy ktoś zaczyna od września? )
__________________
~Karolina
_Tuberoza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:35   #877
anyulcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja kończyłam PWSZ w Nysie i polecam jak najbardziej tą uczelnię, wyposażenie pracowni o najwyższym standardzie teraz jestem na mgr na wszkipz w Waw i trochę jestem rozczarowana bo pracownie kosmetyczne jak dla mnie kiepsko wyposażone. Ogólnie mgr to studia, na których duuużo większy nacisk kładzie się na poznanie kosmetyku: co w nim jest w środku, jaki jest jego skład ( bo w sumie wszystko co należało wiedzieć o zabiegach wykonywanych w gabinecie to jest na studiach lic ) Pomimo dużej ilości chemii kosmetycznej polecam uczelnię, ale przede wszystkim studia II stopnia. Jeśli jest taka możliwość to trzeba korzystać żeby mieć tytuł przed nazwiskiem i pełne wyższe wykształcenie ( oraz szerszą wiedzę )
anyulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 13:43   #878
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

winterfresh999- ja od października idę na drugi rok kosmetologii w Sosnowcu na ŚUM
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 08:29   #879
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Chciałabym odnowić i uaktualnić ten wątek. W tym roku zdaję maturę i zamierzam od października 2013 r. studiować kosmetologię w WSF we Wrocławiu. Jeżeli ktoś z Was też się tam wybiera napiszcie..
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 13:14   #880
can
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ewcik94 Pokaż wiadomość
Chciałabym odnowić i uaktualnić ten wątek. W tym roku zdaję maturę i zamierzam od października 2013 r. studiować kosmetologię w WSF we Wrocławiu. Jeżeli ktoś z Was też się tam wybiera napiszcie..
hej, powiem ci tak najlepsze co mozesz zrobic dlka siebie i twojej dalszej nauki to poprostu tam nie isc radze udac sie na ul nowowiejska do niepublicznej wyzszej szkoly medycznej na kierunek kosmetologia jestem juz na 3 roku niedlugo koncze i jestem bardzo zadowolona, WSF to szkola prywatna zdzieraja od Ciebie kase i co semestr podwyzszaja czesne! bylam tam na 1 roku gdy sie skonczyl przenioslam sie do NWSM, nie wytrzymalabym w tej szkole chwili dluzej kase tylko zdzierali ode mnie kolejki do dziekanatu kilometrowe musisz sama dbac o siebie wszytsko mimo ze czesc papierowej roboty nalezy do nich sama musisz to zalatwic zajecia nie odbywaja sie tylko w tej szkole jeszcze trzeba chodzic do pozostalych innych dwoch szkol jednak jest obok nich za to druga jest prawie kolo sky towera, obsluga mojej osoby mi nie pasowala jeszcze jak sie dowiedzialam ze podwyzszaja co semestr czesne to myslslam ze to zart, na NWSM czesne jest stałe wykładowcy są o wiele milsi, biblioteka jest wyposazona szkola posiada nawet wlasna gazete, sale super klasy do kosmetologi praktycznej tez co chwile szkola sie o cos wzbogaca nie stoi na swoich stałych sprzetach tylko co chwile cos jest nowego jest duzo szkolen gdzie WSF nie bylo przez rok zadnego szkolenia zadnej firmy!! zadnych dyplomów certyfikatow nic! a jak przyszlam do NWSM to juz w dwa miesiace mam 4 dyplomy zbieram bo bede chciala cos wywiesic w swoim przyszlym salonie bradzo dobrze ci radze uwierz mi pozdrawiam
can jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 19:50   #881
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja od biedy pojde na wsf ale wolalabym awf...
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 13:39   #882
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Dzięki can za obszerną odpowiedź. Będę się musiała jeszcze zastanowić, bo z jednej strony na Kościuszki mam bliżej i jest ciekawsza okolica a z drugiej jeżeli jest tak jak piszesz....A co zamierzasz robić po licencjacie?
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:45   #883
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Wybierasz się na studia dzienne ? bo ja tak



Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
ja od biedy pojde na wsf ale wolalabym awf...
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 07:07   #884
can
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ewcik94 Pokaż wiadomość
Dzięki can za obszerną odpowiedź. Będę się musiała jeszcze zastanowić, bo z jednej strony na Kościuszki mam bliżej i jest ciekawsza okolica a z drugiej jeżeli jest tak jak piszesz....A co zamierzasz robić po licencjacie?

oj kochana przepraszam ze tak powiem ale glupie jest takie myslenie ze masz blizej i ciekawsza okolica ja tez mialam blizej do kosciuszki ale co z tego patrz jak kto cie nauczy a nie gdzie blizej jak bedziesz otwierala w przyszlosci swoj salon to musisz miec wiedze bardzo ndobrze przekazana zeby to pozwolilo ci na dalszy rozwoj..., i mowisz ze ciekawsza okolica uwierz by;lam tu i tu i mam porownanie gdzie ty masz na kosciuszki ciekawsza okolice?;p widac ze nie bylas na nowowiejskiej tam to sa dopiero okolice, piekny park grunwald nie daleko do pasazu naprzeciwko zabka hert ... decyzja nalezy do ciebie a ja co zamierzam robic? wlasnie pracuje juz 1,5 roku w gabinecie kosmetycznym w moim miescie gdzie gabinet juz stoi 25 lat.... mnostwo klientek bo jest blisko centrum na deptaku umowa mi sie konczy 8 lipca i zakladam wlasny salon miejsce juz mam na rynku w centrum szefowa mi zalatwila ma znajomosci;pp mowi ze mi duzo pomoze ale bede liczyc przede wszystkim na siebie mam juz duzo wlasnych klientek takze mysle ze bedzie dobrze, po licencjaCIE chcialabym zrobic magistra ale na to trzeba znowu kasy i magister jest na kosciuszki.... tam napewno nie pojde czekam az bedzie u mnie w szkole otwierany magister bo sie do tego zabieraja;p bede czekac 2-3 lata jak nie to robie tytul mistrza i bede zatrudniac praktykantki zeby ich czegos pouczyc mieszkasz we wroclawiu czy poza? moze ci pomoge;Djesli cos chcesz zejszcze wiedziec pisz ide sie szykowac do pracy;pp
can jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 21:41   #885
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez can Pokaż wiadomość
oj kochana przepraszam ze tak powiem ale glupie jest takie myslenie ze masz blizej i ciekawsza okolica ja tez mialam blizej do kosciuszki ale co z tego patrz jak kto cie nauczy a nie gdzie blizej jak bedziesz otwierala w przyszlosci swoj salon to musisz miec wiedze bardzo ndobrze przekazana zeby to pozwolilo ci na dalszy rozwoj..., i mowisz ze ciekawsza okolica uwierz by;lam tu i tu i mam porownanie gdzie ty masz na kosciuszki ciekawsza okolice?;p widac ze nie bylas na nowowiejskiej tam to sa dopiero okolice, piekny park grunwald nie daleko do pasazu naprzeciwko zabka hert ... decyzja nalezy do ciebie a ja co zamierzam robic? wlasnie pracuje juz 1,5 roku w gabinecie kosmetycznym w moim miescie gdzie gabinet juz stoi 25 lat.... mnostwo klientek bo jest blisko centrum na deptaku umowa mi sie konczy 8 lipca i zakladam wlasny salon miejsce juz mam na rynku w centrum szefowa mi zalatwila ma znajomosci;pp mowi ze mi duzo pomoze ale bede liczyc przede wszystkim na siebie mam juz duzo wlasnych klientek takze mysle ze bedzie dobrze, po licencjaCIE chcialabym zrobic magistra ale na to trzeba znowu kasy i magister jest na kosciuszki.... tam napewno nie pojde czekam az bedzie u mnie w szkole otwierany magister bo sie do tego zabieraja;p bede czekac 2-3 lata jak nie to robie tytul mistrza i bede zatrudniac praktykantki zeby ich czegos pouczyc mieszkasz we wroclawiu czy poza? moze ci pomoge;Djesli cos chcesz zejszcze wiedziec pisz ide sie szykowac do pracy;pp
Chodzę do Liceum we Wrocławiu. Ja chętnie w czasie studiów chciałabym się zaczepić w jakimś salonie nawet nieodpłatnie żeby się coś poduczyć. Zresztą po maturze a przed rozpoczęciem studiów chciałabym jeszcze skończyć jakiś kurs/szkolenie kosmetyczne żeby nie być ,,zielona" na starcie... A Ty gdzie zamierzasz otworzyć salon? Jak coś to możesz mi napisać na priv.

Edytowane przez ewcik94
Czas edycji: 2013-04-13 o 20:49
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 07:59   #886
can
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ewcik94 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Liceum we Wrocławiu a mieszkam w mieście 30 km od Wrocławia. Ja chętnie w czasie studiów chciałabym się zaczepić w jakimś salonie nawet nieodpłatnie żeby się coś poduczyć. Zresztą po maturze a przed rozpoczęciem studiów chciałabym jeszcze skończyć jakiś kurs/szkolenie kosmetyczne żeby nie być ,,zielona" na starcie... A Ty gdzie zamierzasz otworzyć salon? Jak coś to możesz mi napisać na priv.
no ja tez tak 30-40km od wro mieszkam, moze kojarzysz miasto wołów?;p ja tez kochana bylam zielona jak poszlam na te studia nic nie wiedzialam, podobnie jak wiekszosc kolezanek naprawde nie musisz sie '' zaczepiac'' w zadnym salonie chyba ze chcesz;p dziewczyny tylko wiedza jak paznokcie pomalowac jaki makijaz zrobic ladny i tyle ja tak samo;p nie wiemy wszystkiego na starcie, ale uswiadom sobie ze jak cie przyjma to na sprzatnie i bedziesz z mopem latac chyba ze masz jakies znajomosci;pp
can jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 18:45   #887
Meg_bz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Witam Koleżanki!

Czy wątek jeszcze działa? chciałabym się dowiedzieć na którą uczelnię warto się teraz wybrać na kosmetologię- wiele z Was koleżanek ma już chwilę na poszczególnych uczelniach za sobą- może znalazłybyście chwilę na uaktualnienie??

Moja przygoda z Kosmetologią zaczęła się w 2003 roku, wtedy zaczęłam studia dzienne w WSF na Kościuszki... niestety z przyczyn osobistych po 2 roku musiałam zrezygnować z uczelni i wyjechać za granicę...

W tym roku wracam do Wrocławia na stałe- chciałabym powrócić do kosmetyki/ kosmetologii... rozważam ponownie powrót na studia bądź może studium..
Niestety latka lecą ( 30tka minęła w tamtym roku) więc szukam uczelni z polecenia, która da mi jakiś start na pracę w tym zawodzie...

Którą polecacie- myślę o Nysie... aczkolwiek jest tam tylko system dzienny ( zapewne przemyślę jeżeli nie znajdę niczego innego wartego uwagi)... Jak wygląda syt u Czamary lub na Nowowiejskiej... Podobno WSF jedzie jeszcze na starej opinii- i już za bardzo nie jest prestiżową uczelnią ( za moich czasów studiów jeszcze ten poziom był- choc zdarzały się wpadki, jak wszędzie) ... interesowałoby mnie najlepiej coś zaocznego ( by ewentualnie móc sobie jeszcze załatwić w tyg dodatkowe praktyki- mam znajome koleżanki które mogłyby mnie przygarnąć by odswierzyć oraz pogłębić wiedzę na 1-2 dni w tyg do gabinetu)- aczkolwiek dzienne też rozważam...

Będę Wam bardzo wdzięczna za podpowiedzi.... Pozdrawiam serdecznie!
Meg_bz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 13:13   #888
Delicioussssss
Przyczajenie
 
Avatar Delicioussssss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 2
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Meg ja sie wybieram do Czamary na zaoczne i mam (w pazdzierniku) 26 lat, wiec jak bysmy sie razem wybraly, to chociaz we dwie bylybysmy - poza tymi wszystkimi 19-stkami Byloby nam troche razniej Ja mam skonczone studium kosmetyczne i studia z zarzadzania na Politechnice, a od 3,5 roku pracuje w medycynie estetycznej, wiec szukam porzadnej wiedzy, bo praktyke juz mam.
Delicioussssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.