Kosmetologia w Kielcach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 10:21   #31
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Wszelkie wpłaty na swoje konto trzeba robic od września raczej bo rok rozpoczynamy we wrześniu i widze ze cena podskoczyla ciekawe czy i nam podniosa
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:38   #32
alutka89ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

ejjj dziewczynyyy jestem tu nowa tez jestem zainteresowana WSEiP w kielcach na kierunku kosmetologii ale nie mam pojecia czy dzienne czy zaoczne i czy dam rade ehh.. wiekszosc mi w sumie proponuje dzienne a wy jak myslicie? hehe chociaz nie ma to jak zaoczne i praca

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

i w dodatku cena podskoczyla.. hm... ale i tak dzienne wychodza jak patrzylam taniej...
alutka89ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:57   #33
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Cytat:
Napisane przez dzastina20 Pokaż wiadomość
6paula9- nie wiem na ktore konto mam wplacic to wpisowe na to moje czy to co jest podane na stronie wseip ??i to 190zl to jest dodatkowo i za pazdziernik normalnie te 320 zl trzeba zaplacic?zapominalam sie spytac wczoraj heh bylam wczoraj juz sie zapisalam i wogole....fajnie wyglada z zewnatrz
190 zł to jest taka jednorazowa opłata tak jak wpisowe.. i do tego oczywiście trzeba doliczyć czesne..

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Pokaż wiadomość
Wszelkie wpłaty na swoje konto trzeba robic od września raczej bo rok rozpoczynamy we wrześniu i widze ze cena podskoczyla ciekawe czy i nam podniosa
jak to chamstwo i zdzierstwo !
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:11   #34
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

nom weszlam na strone wseip i pisze tylko w dzaile rekrutacja to moze nas zostawia w spokoju trzeba jakas dobrze platna prace znalezc jak tak dalej pujdzie
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:57   #35
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

faktycznie czyli musiałabym płacić 370 zł nie zgadzam się !

Paula a nie wiesz przypadkiem od jakiej średniej przyznają stypendium naukowe ? Zapytałabym mojej starościny ale jakoś nie przepadam za nią i rozmowa z nią nie nalezy do jakichś szczególnie przyjemnych pogawędek
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:29   #36
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

To podobnie jak z nasz staroscina na szczescie nie jest w mojej grupie typiara hmm niewiem ale z tego co slyszalam to chyba 4,5 ale podobno maja podwyzszyc co mnie martwi bo ja akurat mam 4,52 ale jeszcze pare wpisow przedemna
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:54   #37
ewelina9012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

heh zbrzydnie mi pewnie po miesiacu juz ale jak to kazda chyba szkola heheheh
ewelina9012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 21:03   #38
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Cytat:
Napisane przez 6paula9 Pokaż wiadomość
To podobnie jak z nasz staroscina na szczescie nie jest w mojej grupie typiara hmm niewiem ale z tego co slyszalam to chyba 4,5 ale podobno maja podwyzszyc co mnie martwi bo ja akurat mam 4,52 ale jeszcze pare wpisow przedemna
a ja to i tak nie dostanę tylko tak się pytam z ciekawości bo ja na początku słyszałam, że będą przyznawać od 4,2 później niby od 4,3 jak patrzyłam na stronkę to było napisane że rok temu przyznawali już od 4,0 więc by było nie fair gdyby teraz przyznawali aż od ponad 4,5 ... no ale co w Polsce jest fair
ja skromnie 4,06 mama jest ze mnie dumna
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:37   #39
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

ja tez mam najwyzsza srednia chyba od 6klasy podstawówki dzis mam egzamin z wykladow kosmetologi pielegnacyjnej a jutro z praktyki!!! Dziewczyny modlcie sie za mnie hehe bo to najwazniejszy przedmiot
a i nam chyba nie podniosa czesnego narazie
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 14:05   #40
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Znalazłam moją umowę zawartą ze szkołą i jest napisane coś takiego
"W trakcie studiów decyzją Kanclerza, wysokość czesnego może ulec zmianie nie więcej niż o średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych (pot. wskaźnik inflacji) ogłoszony w komunikacie Prezesa GUS"

nigdy nie rozumiałam tych urzedowych pisemek i chyba nigdy nie zrozumiem..
wiem jedno nie chcę płacić 370 zł co miesiąc !

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

i dodaję jeszcze komunikat szanownego Pana prezesa...
Moim skromnym zdaniem to nie w porządku podnoszenie kosztów czesnego w trakcie nauki !
  • Obwieszczenie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 15 czerwca 2009 r. w sprawie wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w maju 2009 r.
W związku z § 9 ust. 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 paź-dziernika 1999 r. w sprawie stypendiów i innych kosztów kształcenia w Krajowej Szkole Administracji Publicznej (Dz. U. Nr 90, poz. 1004 oraz z 2003 r. Nr 143, poz. 1390) ogłasza się, iż wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych w maju 2009 r. w stosunku do kwietnia 2009 r. wyniósł 100,5 (wzrost cen o 0,5%).
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 10:47   #41
dzastina20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

a w mojej umowie jest napisane ze czesne nie ulegnie zmianie przez caly okres studiow to i tak
dzastina20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 21:52   #42
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Hej dziewczyny przypadkiem trafiłam na to forum i jestem podwrażeniem... widzę, że wszystkiego można się dowiedzieć. a ja siedzę i sobie główkuję na jakie studnia się wybrać.... Tzn. konkretnie chciałabym zapytać jakie radzicie: kosmetologię dzienną czy zaoczną?? chciałabym wiedzieć czy na dziennych nauczą trochę więcej niż na zaoczynch czy lepiej wybrać się na zaoczne?? 8lipca chcialabym tam złożyc papiery ale
mam dylemat czy dzienne czy zaoczne;(((

Edytowane przez psikus11111
Czas edycji: 2009-07-06 o 21:53
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:03   #43
dzastina20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

psikus11111 hej ja zlozylam juz na zaoczne...mozna isc do pracy przynajmniej hehtez sie zastanawialam i do konca nie wiem czy dobrze zrobilam heh a z tego co dziewczyny pisaly wczesniej to wychodzi ze na zaocznych lepiej zloz do 10 lipca to tansze wpisowe jest ....
dzastina20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:15   #44
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

nie wiem na których nauczą Cię wiecej... ja mogę powiedzieć jak jest na dziennych... 45h zajęć praktycznych w semestrze... nie wiem ile jest na zaocznych...
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:38   #45
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

wywloczka a Ty jak tam chwalisz sobie dzienne? jakbyś miała ponownie wybierać dzienne czy zaoczne to wybrałabyś znów dzienne??

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

dzastina20
kurcze teraz to już sama nie wiem co robić... tak ogólnie do pracy jeszcze mi się nie spieszy.... chciałabym studiować jeszcze jeden kierunek turystyka i rekreacja bo w sumie jestem po hotelarstwie i nie wiem które wziąć dzienne, które zaoczne czy w ogólę wybrać narazie jeden kierunek i jego się trzymać???
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:42   #46
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

jakbym miała wybierać jeszcze raz to również poszłabym na dzienne.. dlatego, że lubię imprezować hehe lubię ten luz który mam i nie zniosłabym weekendów wyciętych z życiorysu... mam na to jeszcze czas
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:52   #47
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

w sumie masz rację weekend to imprezy a nie nauka))

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

w 80% jestem nastawiona na studia dzienne bo w każdej chwili będę mogła się przenieść na zaoczne a z zaocznych już takiej szansy nie ma.... wielkie dzięki za info....
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 07:38   #48
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

ja jestem na zaocznych a tez imprezuje wcale nie odczulam jakiejs diametralnej zmiany trybu zycia po zajeciach na male odstresowanko a na drugi dzien rano do szkoly i nie jest to jakies uciazliwe ucze sie na tygodniu po pracy albo przed zajeciami zaraz i nawet niezle na tym wychodze ale ja niestety musialam isc na zaoczne bo na szkole musze sobie zarobic niechce zbytnio rodzicow obciazac
niepamietam dokladnie ile godz praktyk jest ale napewno nie wiecej niz na dziennych
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005


Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-07 o 07:48
6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:19   #49
alutka89ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

a ja sie baardzo ciesze./.. mialam ten sam problem dzienne czy zaoczne ale okazuje sie ze dzienne jakos bardziej do mnie przemowily.. przemyslalam to wszystko.. jak mi sie odwidzi to bez problemu przepisze sie na zaoczne i pojde do pracy... na dziennych jest lepiej bo nie trzeba tyle w ksiazkach samemu siedziec... nie trzeba siedziec po 10 godzin w szkole a z tego co mi wiadomo godzin praktycznych jest wiecej ciesze sie ze wybor studiow mam juz z glowy dziekuje wszystkim dziewczynkom ktore pisza na tym forummm bo baardzo mi pomogly!!! pozdro dziewczyny!!!!!!!:c mok:
alutka89ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 22:06   #50
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

dziewczyny a co konkretnie robicie na zajęciach praktycznych?? Jest np. wykonywanie makijażu czy tipsy??
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:14   #51
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

makijaż chyba będzie na II roku.. bo będziemy miały kosmetologie upiększającą.. będzie również wizaż i stylizacja (co powinno być na I roku) . Na tipsy lepiej się nie nastawiaj bo zapewne tego nie będzie... Pewnie będzie tylko manicure i pedicure ale nie tipsy .
Na zajęciach praktycznych w sumie było niewiele.. ponieważ pierwszy semestr był stracony .. ani jednej godz na pracowni przez taką genialną organizację szkoły!!
A to co robiłyśmy na zajęciach praktycznych : demakijaż, regulacja brwi, henna brwi i rzęs, nakładanie różnego rodzaju maseczek ściągających, nawilżających i in. , peelingi (w tym kawitacja), algi, kataplazma, darsonwal, ultradźwięki... no nie pamiętam co jeszcze ..
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:02   #52
madzianatka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Przeczytałam wasze wypowiedzi i zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno dobrze zrobiłam wybierając ten kierunek (oczywiście system zaoczny )... Co prawda nie zdawałam biologii na maturce, ale chyba wszystko jest do nadrobienia ?? Tylko będzie to wymagało to trochę więcej pracy i wysiłku ??;>
__________________
"-Wierzy pani w cuda?
-Tak, ale nie dzisiaj."


Obudziłam się, a najpiękniejszy w życiu sen stał się rzeczywistością. Szkoda, że rzeczywistość bezwzględnie zamieniła się w najgorszy koszmar!
madzianatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:18   #53
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Hmmm w sumie to nie zawiele można się spodziewać na tych zajęciach praktycznych... Myślałam, że trochę bardziej się przyłożą do praktyki
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:35   #54
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Jesli zalezy wam na praktyce to moze warto wybrac uczelnie w krakowie lub warszawie??? WSEiP dopiero ruszylo z kosmetologia wiec dlatego sa jakies niedociagniecia a co do tipsow to zawsze znajdziesz kogos na roku kto Cie podszkoli u mnie sa nawet dziewczyny ktore kursy prowadza

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez wywloczka Pokaż wiadomość
makijaż chyba będzie na II roku.. bo będziemy miały kosmetologie upiększającą.. będzie również wizaż i stylizacja (co powinno być na I roku) . Na tipsy lepiej się nie nastawiaj bo zapewne tego nie będzie... Pewnie będzie tylko manicure i pedicure ale nie tipsy .
Na zajęciach praktycznych w sumie było niewiele.. ponieważ pierwszy semestr był stracony .. ani jednej godz na pracowni przez taką genialną organizację szkoły!!
A to co robiłyśmy na zajęciach praktycznych : demakijaż, regulacja brwi, henna brwi i rzęs, nakładanie różnego rodzaju maseczek ściągających, nawilżających i in. , peelingi (w tym kawitacja), algi, kataplazma, darsonwal, ultradźwięki... no nie pamiętam co jeszcze ..
kurcze my to do maseczek doszlysmy na praktyce a te ultadzwieki itp to tak tylko na sucho na wykladach nam omawiali bo sie nie wyrobili
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005

6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:45   #55
whina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Zapisujcie sie na nk do tego kierunku ciekawa jestem jakie bede miec kolezanki
whina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 09:45   #56
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

Dziewczynki nie macie przypadkiem harmonogramu zajęć na dziennych??? chciałabym się dowiedzieć kiedy wogóle się zaczynają zajęcia bo zapomniałm wziąć harmonogram z uczelni;P
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 14:14   #57
dzastina20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

hej dziewczyny jak skladalyscie papiery teraz tam w szkole mowili cos o tej ks sanitarno epidemilogicznej i szczepionce wzw? bo mi nic nie mowili jak bylam... ze cos trzeba a moja kolezance powidzieli ze musi zrobic i miala tez taka kartke w zw z tym.....
dzastina20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 15:51   #58
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

hej "dzastina20" musisz mieć ksiażeczkę i szczepionkę. Ja składając papiery nie miałam tego ale dostałam 6miecięcy na doniesienie na uczelnię. Jeśli miałaś kiedyś już wyrobioną tą książeczkę to wystarczy, że pójdziesz do lekarza pierwszego kontaktu i ją sobie podbij. A co do szczepionki to powinnaś ją mieć robioną w szkole. Zajrzyj do swojej książeczki zdrowia tam powinnaś mieć wpisane jakie szczepionki miałaś. Ja myślałam, że nie miałam tej szczepionki i że będę musiała ją zrobić a tu okazało się, że jednak ją mam Także jakby co to komplet dokumentów o których jest napisane w zasadach rekrutacji musisz mieć....
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:52   #59
dzastina20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

aha.. no mi nic o tym nie powiedzieli ze trzeba jednak... nie mam tej ks musze wyrobic....a co do szczepionki to mialam jakas w 3 seriach podana ale nie wiem czy to ta pisze euvax B (I) i pozniej tak samo (II) nie wiem czy to jest ta...
dzastina20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:42   #60
psikus11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia w Kielcach

To jest na 99% ta szczepionka... w trzech seriach tylko tą nam dawali jak chdziliśmy do school.... także to jest to.... a najlepiesz wpiszz w google tą nazwę i będziesz wiedziała na co ona jes;P
psikus11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 20:48:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.