politechnika świętokrzyska - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 18:02   #1261
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: politechnika świętokrzyska

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Oj nie przesadzaj… Studiowałam dwa kierunki i nigdy nie trafiłam na wykładowcę, który rzucał kartkami, zawsze były i są możliwości poprawy. Co do powtarzania przedmiotu, to jak się uczysz nie musisz nic powtarzać
Nie zgodzę się, z rzucaniem kartkami, faworyzowaniem płci przy zaliczeniu spotkałam się kilka razy, a co do poprawek - są panowie, którzy wrzucą kogoś na pościg, bo mają gorszy dzień. Jeden z wykładowców już pierwszego dnia zapowiedział, że 80% idzie na poprawkę, a połowa z tego na pościg. I tak też się stało. Nauka swoją drogą, a trochę szczęścia swoją
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 16:03   #1262
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: politechnika świętokrzyska

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, z rzucaniem kartkami, faworyzowaniem płci przy zaliczeniu spotkałam się kilka razy, a co do poprawek - są panowie, którzy wrzucą kogoś na pościg, bo mają gorszy dzień. Jeden z wykładowców już pierwszego dnia zapowiedział, że 80% idzie na poprawkę, a połowa z tego na pościg. I tak też się stało. Nauka swoją drogą, a trochę szczęścia swoją
Pierwszy raz o tym słyszę… A na jakim wydziale takie cuda się zdarzają?
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 16:53   #1263
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: politechnika świętokrzyska

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Pierwszy raz o tym słyszę… A na jakim wydziale takie cuda się zdarzają?
Mechanicznym
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 13:15   #1264
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: politechnika świętokrzyska

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Mechanicznym
No to może tam tak jest, ja na Budowlanym jestem i całkiem normalnie jest
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 18:21   #1265
Nemorta
Przyczajenie
 
Avatar Nemorta
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Ekonomia na Politechnice Świętokrzyskiej

Cześć. Planuję iść na ekonomię na PŚ, ale na maturze zdawać będę na rozszerzeniu jedynie polski, angielski i matematykę, z czego matematykę napiszę pewnie niezbyt dobrze, bo dopiero w tym roku zaczęłam brać z niej korepetycje (w szkole mam ją tylko na podstawie). Lecz na PŚ wymagają jeszcze jeden przedmiot dodatkowy zdawany na maturze. Stąd moje pytanie - czy mam szansę dostać się tam na ekonomię?
Nemorta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:58   #1266
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Ekonomia na Politechnice Świętokrzyskiej

Cytat:
Napisane przez Nemorta Pokaż wiadomość
Cześć. Planuję iść na ekonomię na PŚ, ale na maturze zdawać będę na rozszerzeniu jedynie polski, angielski i matematykę, z czego matematykę napiszę pewnie niezbyt dobrze, bo dopiero w tym roku zaczęłam brać z niej korepetycje (w szkole mam ją tylko na podstawie). Lecz na PŚ wymagają jeszcze jeden przedmiot dodatkowy zdawany na maturze. Stąd moje pytanie - czy mam szansę dostać się tam na ekonomię?
Mam wątpliwości co do zasad rekrutacji, ale nie mogę ich sprawdzić, bo nie ładuje mi się strona wydziału...
Połączyłam Twój wątek ze zbiorczym o PŚ, przejrzyj go, może znajdziesz odpowiedź.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-02-29 o 11:12
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 12:59   #1267
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: politechnika świętokrzyska

Jeśli pytasz o progi, to na wydział ziip, który prowadzi ekonomię, są raczej niskie. Mój kuzyn się tam dostał i skończył, a uczyć się naprawdę nienawidzi i się specjalnie nie wysilał.

Mój mąż też studiował na PŚ, na wydziale mechanicznym, i ma bardzo negatywną opinię o tej uczelni. Organizacyjnie głęboki PRL, a program nauczania nieprzemyślany. Tak że na przykład na drugim roku masz przedmioty, które wyjaśniają, jak policzyć coś, co było na innym przedmiocie na pierwszym roku, ale nikt nie wiedział wtedy, o co chodzi. Kilku fajnych wykładowców, ale większość niestety takich sobie. No i jeszcze przedmioty z dupy, żeby rodzina rektora miała zajęcia. I tak mój mąż na automatyce miał obowiązkową historię muzyki.

Mój mąż twierdzi, że na PŚ tylko wydział budownictwa się do czegoś nadaje (kiedyś chciał się nawet odłączyć od całej hałastry i utworzyć osobną uczelnię), a resztę należałoby zaorać i posadzić buraki.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 14:46   #1268
Ewelinanik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Post Ekonomia Politechnika Świętokrzyska

Planuje studiować ekonomię II stopnia na Politechnice, czy może się ktoś wypowiedzieć na ten temat jak tam jest.
Ewelinanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 10:45   #1269
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: politechnika świętokrzyska

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Jeśli pytasz o progi, to na wydział ziip, który prowadzi ekonomię, są raczej niskie. Mój kuzyn się tam dostał i skończył, a uczyć się naprawdę nienawidzi i się specjalnie nie wysilał.

Mój mąż też studiował na PŚ, na wydziale mechanicznym, i ma bardzo negatywną opinię o tej uczelni. Organizacyjnie głęboki PRL, a program nauczania nieprzemyślany. Tak że na przykład na drugim roku masz przedmioty, które wyjaśniają, jak policzyć coś, co było na innym przedmiocie na pierwszym roku, ale nikt nie wiedział wtedy, o co chodzi. Kilku fajnych wykładowców, ale większość niestety takich sobie. No i jeszcze przedmioty z dupy, żeby rodzina rektora miała zajęcia. I tak mój mąż na automatyce miał obowiązkową historię muzyki.

Mój mąż twierdzi, że na PŚ tylko wydział budownictwa się do czegoś nadaje (kiedyś chciał się nawet odłączyć od całej hałastry i utworzyć osobną uczelnię), a resztę należałoby zaorać i posadzić buraki.
co do opinii zgadzam się w 100%, ale akurat historia muzyki, zamiennie z drugim przedmiotem jest obowiązkowym przedmiotem humanistycznym, który trzeba odbębnić - taki przymus narzucony
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 11:45:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.