Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 17:14   #2671
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dziewczyny szukające w PL kubka tommy tippee +4m
Znalazłam tutaj
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:42   #2672
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Archi ja tech. farmacji jestemJa nikogo nie namawiam, trochę już z obiegu wypadłam, ale znalazłam coś takiego:
"Ciąża i karmienie piersią Chlorchinaldin® VPKategoria C. Lek prawie nie wchłania się z przewodu pokarmowego, w związku z czym mało prawdopodobne jest, by stanowił zagrożenie dla płodu. Jednak ze względu na brak odpowiednich badań zajmujących się wpływem leku na ciążę preparat może być stosowany w ciąży jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Okres karmienia piersią - ze względu na brak odpowiednich badań, preparatu nie należy stosować w okresie karmienia piersią."

Na pewno można homeopatyczne tabletki Homeogene 9, albo płukać szałwią
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:01   #2673
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

sonia- thx
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:16   #2674
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hello wieczornie

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dżem dobry sobotnio my już po spacerku, Młoda nadal śpi noc tez udana

super


chciałam poinformować ( żeby nie było, ze tu dziecko chwale ) Agatka zaczęła jeśc zupki i owocki była już moja zupka brokułowa, jarzynowa Hippa, owocki - jabłko, banan, brzoskwinia oraz jabłka z jagodami. aha dziś sama zrobiłam jej kasze - mm, kleik ryżowy i owocki hippa, jadła aż nie miała czasu gadac

to Agatka już ma niezły jadłospis ) super,że już smakuje nowe jedzonko

jeszcze jest, zapraszam

gdyby było bliżej,,,to napewno bym wpadła..bo na samą myśl mam ślinotok

a na koniec.... tak, krem jabłkowy-jagodowy bardzo mi Mamusiu smakował. leżaczkowi jak widać też....
ale słodkości ,.a minka wymiata

a co do sklepu-to tak mathercare chociaż..tak samo fajny albo i fajnieszy jest next
właśnie dlatego nie wzięłam tego futerka...ale ciągle o nim myślę..to chyba zły znak bo znając mnie i życie..jak mi to z głowy się nie wybije to pojadę i kupię..

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
tylko nie odbierzcie tego tak, że jestem ślepo zapatrzona w metody książkowe. Chodzi o to, że moje poglądy w wielu sprawach są zgodne bądź podobne do autorów tej mundrej książki.
Aguś.. ja tego tak nie odbieram i sama się zbieram ją przeczytać


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
HAHA widze, ze jagoda rzadzi.
Indygo widac ze mala ostro wcinala hihi
ale smakowało prawie tak dobre jak palce śliczny Filipek!

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
taaaaaaa odlot po jagodach


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ja sie bawie na macie

i musze się pochwalić - Olga sie nauczyła przkręcać z brzszka na plecy a mamusia dumna
ciocia forumowa też dumna

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość


To i ja się pochwalę. Kwilon przekręca się z pleców na brzuch. Rozkręcił się i gdzie go nie położę tam się chce obracać. Nawet w leżaczku.


I. Nie wiem co się stało, ale budzi się o 1 na dodatkowe karmienie... Nie wiem jak to zlikwidować bo herbaty pić nie chce...
dla Kwilonka

Małgoś..ja jak się Sara budziła...dawałam smoka.. żadnej herbatki ani jedzenia między 2-3..pare dni..i dzieć mój wrócił na dobre tory. pierwsze pobudka od 19.30-20 dopiero między5-6 albo i dalej -na mleko i spanie dalej

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość




jeju jak ja zazdroszcze!!!
jakbym mogła to bym oddała snu trochę Tobie . mam nadzieję,że Piotruś się poprawi i lepiej będzie spał


a My dziś większą część dnia poza domem... ale w sumie cieplutko było..więc trochę zakupowo-trochę spacerowo... nadrabiamy na zapas.. bo tż ma nocki od poniedziału..jutro pracuje.. wiec czeka mnie cały tydzień samej z Sarą

a wogóle..nie wiem jak to jest..że nawet jakiekolwiek wyjście do sklepu...kończy się z powrotem do domu z zakupami dla Sary.. to już nałóg normalnie ..

mooonia ... kurcze fajny ten kubek! ja wczoraj zrobiłam testa..i dałam małej pić ze zwykłego..mokra była cała bluzka..ale Sara szczęśliwa
szkoda,że u Nas takich nie ma..bo bym sobie zamówiła...buuuuu
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"






Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2012-01-28 o 19:22
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 19:26   #2675
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dla Kwilonka

Małgoś..ja jak się Sara budziła...dawałam smoka.. żadnej herbatki ani jedzenia między 2-3..pare dni..i dzieć mój wrócił na dobre tory. pierwsze pobudka od 19.30-20 dopiero między5-6 albo i dalej -na mleko i spanie dalej

Próbuję, ale on go wypluwa i zaczyna płakać...Raz mi sie udało dać mu wody to napil się troche i odlozony zasnął. A teraz nie da się oszukać...

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

No i dzisiaj dwa razy mu się ulało...bo tego jak "zwymiotował" marchewkę to nie liczę bo zaraz po jedzeniu zaczął sie turlać na brzuszek
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 20:30   #2676
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
a co do sklepu-to tak mathercare chociaż..tak samo fajny albo i fajnieszy jest next
właśnie dlatego nie wzięłam tego futerka...ale ciągle o nim myślę..to chyba zły znak bo znając mnie i życie..jak mi to z głowy się nie wybije to pojadę i kupię..

futerko nie da ci spać

Małgoś..ja jak się Sara budziła...dawałam smoka.. żadnej herbatki ani jedzenia między 2-3..pare dni..i dzieć mój wrócił na dobre tory. pierwsze pobudka od 19.30-20 dopiero między5-6 albo i dalej -na mleko i spanie dalej

Agatka też budzi się miedzy 2, a 3. w zasadzie to przez sen się wierci, marudzi, mamrocze. daję smoka, chwila spokoju i dalej marudkowanie, herbatka pluje, po kilku minutach zassysa melczko. ja sobie tak myślę, ze ona jeszcze malutka jest, może jej potrzeba nocnego karmienia . bez tego byłoby mniej mleka dobowo zjedzonego


jakbym mogła to bym oddała snu trochę Tobie . mam nadzieję,że Piotruś się poprawi i lepiej będzie spał


a My dziś większą część dnia poza domem... ale w sumie cieplutko było..więc trochę zakupowo-trochę spacerowo... nadrabiamy na zapas.. bo tż ma nocki od poniedziału..jutro pracuje.. wiec czeka mnie cały tydzień samej z Sarą


w sumie cieplutko, to ile stopni ?? u nas szykuję sie -30

a wogóle..nie wiem jak to jest..że nawet jakiekolwiek wyjście do sklepu...kończy się z powrotem do domu z zakupami dla Sary.. to już nałóg normalnie ..

mooonia ... kurcze fajny ten kubek! ja wczoraj zrobiłam testa..i dałam małej pić ze zwykłego..mokra była cała bluzka..ale Sara szczęśliwa
szkoda,że u Nas takich nie ma..bo bym sobie zamówiła...buuuuu
pierwsze próby za wami, niedługo Sara sama z filiżanki pic będzie, spryciula
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 20:55   #2677
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Próbuję, ale on go wypluwa i zaczyna płakać...Raz mi sie udało dać mu wody to napil się troche i odlozony zasnął. A teraz nie da się oszukać...
to może rzeczywiście głodny... w sumie jak Sara głodna to wtedy też nie ma zmiłuj

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
pierwsze próby za wami, niedługo Sara sama z filiżanki pic będzie, spryciula
zjadło mi cytat..

Ty się nie śmiej,,bo to nic śmiesznego,że mogę nie spać przez to futerko ale powiedz,że nie tylko ja tak mam...


to tak jak Gosi wyżej pisałam.. jeśli potrzebuje zjeść,to musi i koniec


nooo cwana ,cwana...aż za bardzo momentami. ja nie wiem..to Nasze dzieci mają dopiero parę miesięcy..a nieraz to już tak potrafią postawić na swoim jak nastolatki


a cieplutko było..jak na "zimę" ja wiem ile stopni..ok 7 wg.prognozy.ale wogóle nie wiało i było naprawdę przyjemnie.


__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 21:00   #2678
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

wieczorową porą brunetka się wita

jakiś taki zabiegany dzień dziś miałam po wizycie u gina się okazało, że mi się śluzówka w macicy nie odbudowała(?) jeszcze i stąd ekstra @ w środku cyklu. Przykleił mi jakiś plasterek co mam nosić 4dni i przepisał tabletki, a jakby nie ustąpiło to mam podskoczyć po następny plasterek

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
zmykam na egzamin, uprasza się o kciuki
trzymamy syskie 4


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
no fajny jest, tylko Olga by pewnie zdołała całą zawartość wylać na siebie
no bo w tym tkwi cały fun
no ale właściwie to tak piszą w opisie, że przez to rozlewanie, wylewanie na siebie się uczą dzieci jak pić z kubeczka. To coś jak BLW
ja chyba się na niego skuszę


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Przy okazji mam już deserki egzotyczne od 11 m.ż., bo sobie mąż nie sprawdził wieku
to jak Anciowy kupił piżamę na 12m
a to ulewanie Leonka to dlaczego, od czego?


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
ja też tak chce robić, ale jak wprowadzę pokarmy, a teraz tzn. po skończ. 5 m tylko gluten. I chce podawać łyżeczką. I tak sobie myśle przecież, że tą łyżeczkę kaszki wymieszam w mniejszej ilości wody i będzie git. Albo dodam tego kliku.

A ten kubek, który wkleiłaś dla mnie REWELACJA!!!!! Ja kupię go na pewno Zgodnie z wskazówką z Pierwszy rok życia dziecka, żeby uczyć dziecko pić z normalnego kubka, a niekapek był tylko od święta np. na spacery czy w gości. Wiadomo, że dziecko się najpierw poleje zanim nauczy, ale potem mam nadzieję będzie widać efekty. Także ja dziękuje za linka
o, czyli ten kubek to jednak może być fajny

no właśnie mi o to chodziło, żebys sobie wymieszała w małej ilości tę potrzebną kaszkę o podała łyżeczką to będziemy prawie razem zaczynać glutenowanie, bo my też po skończonym 5m


Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Małemu służyło spanko u dziadków bo spał od 21:30 do 7:30
elegansio! czyli nie straszne Wam wycieczki w obce miejsca, fajnie


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
chciałam poinformować ( żeby nie było, ze tu dziecko chwale ) Agatka zaczęła jeśc zupki i owocki była już moja zupka brokułowa, jarzynowa Hippa, owocki - jabłko, banan, brzoskwinia oraz jabłka z jagodami. aha dziś sama zrobiłam jej kasze - mm, kleik ryżowy i owocki hippa, jadła aż nie miała czasu gadac

a na koniec.... tak, krem jabłkowy-jagodowy bardzo mi Mamusiu smakował. leżaczkowi jak widać też....
ho!ho! to u Was już zaawansowane jedzonko, super
ale jagódki to chyba baaaaaaaaaaaaardzo smakowały
muszę mamy zapytać czy coś pomroziła jagód z zeszłego roku.


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
i musze się pochwalić - Olga sie nauczyła przkręcać z brzszka na plecy a mamusia dumna
brawo
moja się nie obraca, leniuch wstrętny


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
niyszczymia

To i ja się pochwalę. Kwilon przekręca się z pleców na brzuch. Rozkręcił się i gdzie go nie położę tam się chce obracać. Nawet w leżaczku.


I. Nie wiem co się stało, ale budzi się o 1 na dodatkowe karmienie... Nie wiem jak to zlikwidować bo herbaty pić nie chce...
że kto

brawo dla Kwilonka
czyli smokiem się nie da oszukać?


Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
1. właśnie dlatego nie wzięłam tego futerka...ale ciągle o nim myślę..to chyba zły znak bo znając mnie i życie..jak mi to z głowy się nie wybije to pojadę i kupię..
2. a wogóle..nie wiem jak to jest..że nawet jakiekolwiek wyjście do sklepu...kończy się z powrotem do domu z zakupami dla Sary.. to już nałóg normalnie ..

3. mooonia ... kurcze fajny ten kubek! ja wczoraj zrobiłam testa..i dałam małej pić ze zwykłego..mokra była cała bluzka..ale Sara szczęśliwa
szkoda,że u Nas takich nie ma..bo bym sobie zamówiła...buuuuu
1. hahha prześladujące futerko

2. coś Ty dziś po ginie zajechała do CH z myśla,że jeszcze może coś z wyprzedaży się uchowało i co kupiłam- dla małej czapkę, rajstopki, talerzyk i dwa podwójne opakowania chustek rossmanowskich na rzeczy dla siebie nawet nie spojrzałam
3. mogę zamówić Ci u nas i przesłać tylko nie wiem jakby to wyszło cenowo


i oglądałam kaszki w rossmanie- i też nasze niby niemieckie, ale polskie zawierają jeszcze fruktozę i glukozę heh. Tak więc chyba zostanie mi alledrogo

a przy słoiczkach będąc- mam w domu w starym słoiczku po gerberze jakieś zioła na trawienie od teściowej. I to było jabłuszko z bananem. Zgadnijcie od którego miesiąca - od 9m na nim jest zaznaczone. Pozmieniały się wytyczne przez kilkanaście podejrzewam lat
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 21:15   #2679
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam się wieczorowo na chwilkę..dzień szybko minął, i jakos tak brakło czasu na komputerek...
Nie zacytuję ale dla dzieciaczków za nowe umiejętności i tak sie po cichu pochwalę, że Michasia zaczęła sie na boki wykręcać.
Na bolące gardło dobre jest płukanie szałwią i chyba jest to dozwolone przy karmieniu piersią z tego co słyszałam...
teraz juz mykam bo dziecię dopiero co zasnęło więc trzeba korzystać.słodkich i kolorowych
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 21:57   #2680
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

I my sie witamy pozna pora
My dzisiaj bez spacerku bo mamusia musiala sprzatac...a i jeszcze znajomi wpadli....a jutro tez ciezki dzien.... i musze duzo meliski wypic





Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
dżem dobry sobotnio my już po spacerku, Młoda nadal śpi noc tez udana


chciałam poinformować ( żeby nie było, ze tu dziecko chwale ) Agatka zaczęła jeśc zupki i owocki była już moja zupka brokułowa, jarzynowa Hippa, owocki - jabłko, banan, brzoskwinia oraz jabłka z jagodami. aha dziś sama zrobiłam jej kasze - mm, kleik ryżowy i owocki hippa, jadła aż nie miała czasu gadac

dla Agatki, ze lubi zupki...o i jak duzo tych zupek juz zjadla...
i jak pieknie sie umorusala jagodkami


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dobry


To i ja się pochwalę. Kwilon przekręca się z pleców na brzuch. Rozkręcił się i gdzie go nie położę tam się chce obracać. Nawet w leżaczku.


I. Nie wiem co się stało, ale budzi się o 1 na dodatkowe karmienie... Nie wiem jak to zlikwidować bo herbaty pić nie chce...
dla Kwilonka za nowe umiejetnosci....no i teraz trzeba uwazac na rozkrecajace sie maluszki.... ja dzisiaj przez chwile nieuwagi ....ach szkoda slow Moge sama sie zlinczowac

Gosiu moja panna tez sie budzi na karmienie ok 1 i nie ma zmiluj sie....smoka daje ale i tak placze.Jak daje flache to wszystko wlewa w siebie tzn 170 ml, takze dawaj dziecku i nie zaluj

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukające w PL kubka tommy tippee +4m
Znalazłam tutaj

cena jest zabojcza .....

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
a co do sklepu-to tak mathercare chociaż..tak samo fajny albo i fajnieszy jest next
właśnie dlatego nie wzięłam tego futerka...ale ciągle o nim myślę..to chyba zły znak bo znając mnie i życie..jak mi to z głowy się nie wybije to pojadę i kupię..


a wogóle..nie wiem jak to jest..że nawet jakiekolwiek wyjście do sklepu...kończy się z powrotem do domu z zakupami dla Sary.. to już nałóg normalnie ..

mooonia ... kurcze fajny ten kubek! ja wczoraj zrobiłam testa..i dałam małej pić ze zwykłego..mokra była cała bluzka..ale Sara szczęśliwa
szkoda,że u Nas takich nie ma..bo bym sobie zamówiła...buuuuu

Ja tez uwielbiam nexta
Stokrotko jak u Ciebie z rozmiarami dla Sary?? Bo moja juz ma za male ubranka na 0-3 ale te 3-6 sa jeszcze ciut za duze ....a jak u Was??
Ja jeszcze lubie kupowac ubranka z Georga

i tez mam smaka na ten kubeczek.... trzeba bedzie zlukac czy sa takie tutaj

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
pierwsze próby za wami, niedługo Sara sama z filiżanki pic będzie, spryciula

a i jeszcze bedzie uzywac sztuccy do obiadkow.....
ach rosna nam te dzieciaczki szybko......

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Stokrotko znalazlam

http://www.amazon.co.uk/s/?ie=UTF8&k...l_7h1n8ofenc_b


ja juz zamowilam.....
__________________
Ząbki

Edytowane przez MoniaZ82
Czas edycji: 2012-01-28 o 21:48
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:18   #2681
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
wieczorową porą brunetka się wita

jakiś taki zabiegany dzień dziś miałam po wizycie u gina się okazało, że mi się śluzówka w macicy nie odbudowała(?) jeszcze i stąd ekstra @ w środku cyklu. Przykleił mi jakiś plasterek co mam nosić 4dni i przepisał tabletki, a jakby nie ustąpiło to mam podskoczyć po następny plasterek

nooo i po co te nerwy były teraz będzie już tylko lepiej


1. hahha prześladujące futerko

to nie jest śmieszne


2. coś Ty dziś po ginie zajechała do CH z myśla,że jeszcze może coś z wyprzedaży się uchowało i co kupiłam- dla małej czapkę, rajstopki, talerzyk i dwa podwójne opakowania chustek rossmanowskich na rzeczy dla siebie nawet nie spojrzałam

za zakupy ,.. no ja też dla siebie to żadko coś teraz..

3. mogę zamówić Ci u nas i przesłać tylko nie wiem jakby to wyszło cenowo

dzięki jak nie wynajdę nic ,to dam ci znać ..


Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
I my sie witamy pozna pora
My dzisiaj bez spacerku bo mamusia musiala sprzatac...a i jeszcze znajomi wpadli....a jutro tez ciezki dzien.... i musze duzo meliski wypic

to co Cię jutro czeka ?


dla Kwilonka za nowe umiejetnosci....no i teraz trzeba uwazac na rozkrecajace sie maluszki.... ja dzisiaj przez chwile nieuwagi ....ach szkoda slow Moge sama sie zlinczowac

mam nadzieję,że nic złego się nie stało?




cena jest zabojcza .....


u Nas przeliczając to tyle samo kosztuje



Ja tez uwielbiam nexta
Stokrotko jak u Ciebie z rozmiarami dla Sary?? Bo moja juz ma za male ubranka na 0-3 ale te 3-6 sa jeszcze ciut za duze ....a jak u Was??
Ja jeszcze lubie kupowac ubranka z Georga


a u Nas to od ciuszka zależy.. Sara nosi i na 0-3 i na 3-6 .. rozmiar rozmiarowi nie równy.. nawet ostatnio wyjęłam komplet na 3-6.. bluzeczka za duża..a rajtuzki i kiecka na już.. mało a bym przeoczyła to..i dziś porządki robiłam ciuchowe ,bo multum tego jest wszędzie i musiałam ogarnąć.. i co.. znalazłam nowe ciuszki na 0-3 za małe
a ja ostatnio jeszcze kupowałam na wyprzedaży z tego early days..

i tez mam smaka na ten kubeczek.... trzeba bedzie zlukac czy sa takie tutaj


Stokrotko znalazlam

http://www.amazon.co.uk/s/?ie=UTF8&k...l_7h1n8ofenc_b


ja juz zamowilam.....
a ja szukam u Nas..ale nie mogę znaleźć..
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"






Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2012-01-28 o 22:23
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 01:01   #2682
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Ufffff..... prawie 20 stron nadrabiania i 2h. Dobre jesteście


Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
Nie to mi to nie pasuje, nie wiem jak bondolino ale to o którym myślałam jest do wagi 18 kg to prawie dla 3 latka, i właśnie mozliwośś regulacji dla drobnego jak i klocuszkowatego dzieciaczka jak i dla drobnej czy przysadzistej mamusi też jest więc nie możliwe żeby 5 miesięczne dziecko się nie mieściło
zresztą po to się kupuje nosidełko by ciężkiego grubaska nie nosić na rękach i sobie ulżyć jeśli było by tak jak piszesz to nosidełko nie spełniło by podstawowej swojej funkcji
chyba że na warsztatach była mowa o chuście elastycznej to się zgodzę, bo taka nadaje się maks dla 9 kilowego dzieciaczka i takie dziecko może mieć 5 miesięcy
Faktycznie, wprowadziłam Ciebie w błąd. Poczytałam i chodziło mi o nosidło Marsupi. Nawet na internecie piszą, że często 5 miesięczne dziecko z niego wyrasta. Więc cofam, że Bondolino

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
przypomnijcie czym smarujecie dziąsełka?
Zaczęliśmy od Bobodent ale nie za bardzo dawał radę. Pani w aptece poleciła Dentinox, jest świetny. Jak Olo budzi się w nocy z krzykiem, wystarczy posmarować i od razu śpi dalej


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Pochwalę się swoją Julką. Zajęła 1 miejsce w szkolnym konkursie kolęd i pastorałek po angielsku i 2 po polsku z klas 5-6. Niezła jest bestia


Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
melduje że ja dziś dostałam z Hipp przesyłkę i jest łyżeczka, słoiczek z jabłuszkiem, bony do rosmana ale dopiero od 1 lutego, a dziś chciałam jechać i broszurka. No i też myślałam że to wg alfabetu lecą bo ja na W ale chyba nie skoro Asia i Cotka jeszcze nie dostały
Ehhh.. to chyba jestem blisko bo ja na "Ż"

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
po pierwsze moze to byc jeszcze niedojrzalosc ukladu pokarmowego, po drugie-wy bylyscie z tego co pamietam na pepti i przy alergii ulewanie jest bardzo czesto i gesto, a teraz zmienilyscie mleko na zwykly bebilon prawda? moze warto zapytac lekarza czy moze przepisalby wam mleko przeciw ulewaniom?
A Ty wiesz... my właśnie przeszliśmy z HA na zwykłe mm i pytałam się męża i też mu się wydaje, że to od mniej więcej tego czasu ulewa...

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
A z glutenem jak jest u Was?
My kupiliśmy kaszkę manną z Nestle po 4 m-cu, ona właśnie jest z glutenem i podaję jedną łyżeczkę do mleka raz na jakiś czas... Żeby się powoli przyzwyczajał do glutenu.

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Przyszla paczuszka z hippa z jabluszkiem, lyzeczka i kuponami rabatowymi do rossmanna, ale czad
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Byliśmy na spacerku. Fajny mrozik. Aż Stefko miał czerwone poliki i nosek.
Oczywiście ani na chwilę nie zamknął oczu...a chodziliśmy ponad godzinę..
Byłam na poczcie i dostaliśmy druga paczkę z hippa. Ta już na pełnym wypasie: słoiczek z jabłkiem, łyżeczka, herbatka jabłko-melisa, broszurki i kupony rabatowe
Tak na biało bo mnie Cotka pogryzie, że już kolejna dostała.
... no wiecie co...

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
rok temu...26.01.2011..
pierwsze zdjęcie mojej Saruni
Słodko... Nasze pierwsze USG było 30 stycznia... zaraz przed wyjazdem na Sylwestra bo uparłam się, że muszę wiedzieć Ale na tamtym USG to nic nie było właściwie widać. Chociaż reklamówkę z gadżetami dla mamy dostałam

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
aaa byłam dziś na solarium -całe 7 minut ciepełka sasasa trzeba troche te blado ciało podkolorowac bo normalnie wyglądam jakbym chora była
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
solarium hmmm, poszłabym,ale przez te rozstepy chyba lipa
A karmicie jeszcze jak zaczynacie chodzić na solarium? Też bym się już wybrała... Chociaż trzymają mnie też rozstępy, z którymi walczę. Cotynato lepiej nie chodzić przy rozstępach, bo póki są świeże i czerwone to można z nimi coś zrobić. Po solarium niestety mogą zostać blizny...

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was ten trójprzepływowy smoczek aventu? Dobre to?
Mamy i sobie chwalimy. Teraz przede wszystkim używamy do kaszek na III

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ejjjj z ta witamina D to chyb acos jest bo mój mały zaczoł sie dziwnei zachowywac jak zaczełam podawac devikap , od wczoraj nie daje i wrac mi mój syn
A propos D3. Podajemy podwójną dawkę od kiedy Olo zaczął się nieziemsko pocić. Teraz już jest ok

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
A jaki konkretnie kleik?? Dodajesz go do mm tak?
Ile się go podaje? Napisz mi wszystko w szczegółach
A wlansie- matki po cc- boli Was jeszcze czasem rana?? Wlasnie np. od kopniaczków???
Mąż chcial mnie podniesc jak przytulił i tez pociągnęło na maksa tam
Kleik ryżowy do mm dwie łyżeczki. Taki początek.
A co do rany to - tak. Często się zdarza. A macie nad raną jeszcze taki "wałeczek"?

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadnę wieczorkiem i nadrobię, teraz tylko zdam relację z wizyty u pediatry.

Franek waży 8500. Aż sama lekarka była zdziwiona, bo przecież to głównie cyc rządzi. Ulewanie jest podobno od mojego mleka, bo jest za rzadkie, on jako że wielki ma duże potrzeby żywieniowe i dlatego tak (??). Dostał Nutrition, który mam podawać z moim mlekiem przed kp.
Na ząbkowanie nie kazała dawać żeli, tylko jakieś kropelki czy coś o nazwie Camilia.
Nooo ładny klocek
Jak się będzie u nas powtarzać to ulewanie też tak zrobimy.
Te granulki Camilia to chyba homeopatia. Dużo osób mi to polecało. Dobrze, że przypomniałaś...

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wiesz może gdzie moge u nas kupić jakiś fajny jednoczęściowy strój kąpielowy? W sportowych szukać czy gdzie?
Basenik ? Ja też ostatnio szukałam... kupiłam w outlecie w Adidasie. Ale popatrz na Allegro - mnóstwo tego. Mi się oczywiście paliło...




Dziewczyny kiedy Wy tej @ dostajecie? Jak przestajecie karmić???

A u nas ok. Dzisiaj Olo jadł zupkę marchwkowo-ryżową. Smakowała. Ale on biedak się w nas wpatruje jak jemy... Ostatnio byliśmy z dziadkami na lodach. Olek wpatrzony w dziadka jak je... a dziadek nagle wysuwa w jego stronę łyżeczkę z lodem i z żartem mówi "Chcesz Olek loda"? A ten dzioba otworzył, wysunął brodę i czeka Uśmialiśmy się na maxa!

A Wasze dzieciaczki to już siadają? Doczytałam, że anciaahk pisała, że
Franek tak robi. Wkładają stópki do buzi? Bo Olo to najchętniej już by tylko siedział albo leżał ze stópkami w buzi. Ot nowa zabawa. W załączniku zdjęcie jak nasze serduszko siada na leżaczku. Rehabilitant do którego chodzimy powiedział, żeby go nie sadzać... ale jak sam siada to niech ćwiczy plecki. I ćwiczy... A jak go odpycham żeby się położył z powrotem na leżaczku to "cyk" i znowu siedzi

Dzięki za polecenie kubka niekapka Jutro kupimy

A to mój głodomór :
http://www.youtube.com/watch?v=oQHND...ature=youtu.be - jabłuszko
http://www.youtube.com/watch?v=WMDZH...ature=youtu.be - kiepska jakość bo komórką... Histeria po 250ml...

P.S. Wasze dzieciaczki mieszczą się jeszcze do gondoli? Bo Olkowi się już prawie nogi nie mieszczą...


Uffff... ale się rozpisałam. Ledwo dałam radę... zasypiałam kilka razy Dobranoc moje Drogie, dużo snu życzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000609.jpg (104,6 KB, 50 załadowań)
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 09:22   #2683
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
a ja szukam u Nas..ale nie mogę znaleźć..
Kochana zamow sobie przez amazon na pewno do IRL dostarczaja
Nic sie nie stalo ale blisko bylo.....
Co do ubranek to ja tez kupuje early days czyli Primark.... fajne sa i cenowo -taniocha.... jak dla dziecka sie oplaca w szczegolnosci jak maluszka karmisz to nie jest szkoda takich ubranek.

Wiem ze ten kubek tyle samo kosztuje u nas ale wez kup kubek za 25 zl ....jeszcze jak ludzie malo zarabiaja w pl.... masakra


Madziulka przeslodki ten Twoj Olo.... i on wypija 250 ml za jednym razem
Ale czy on zawsze je na lezaco ??Ale jaki samodzielny ...trzyma sam butelke..... super....
I czemu Ty nie spisz o tej porze ??? Juz drugi raz widze Twojego posta napisanego w nocy
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:02   #2684
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Się witam

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
Aguś.. ja tego tak nie odbieram i sama się zbieram ją przeczytać (
to dobrze, ufff
A ja czytam na bieżąco miesiącami - dużo łatwiej tak się czyta


Moonik wiesz - ja chyba za bardzo filozofuję z tym glutenem i kompletnie nie wpadam na proste rozwiązania
Ten sprzedawca ma kaszki Holle i ten kubeczek. Zresztą ma dużo fajnych rzeczy - jak np. matę pod krzesełko do karmienia, olej dla dzieci, smoczki MAM perfect itp.
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-01-29 o 11:11
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:17   #2685
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dobry dzień za oknami piękne słoneczko, mrozik a matka zamiast wysmyczyć dziecko na spacer to siadła przed komputerkiemno ale na usprawiedliwienie mam,że dziecię właśnie zasnęło, pranie się pierze i kawa zrobiona..nie ma to jak samotłumaczenie się
Nocka przespana..pobudka o 7 na mleczko i potem trochę jeszcze przytulasków w łóżku.Teraz cały dzień przed nami

P.S. Wasze dzieciaczki mieszczą się jeszcze do gondoli? Bo Olkowi się już prawie nogi nie mieszczą...
Madziulka Olo wymiatamoja też w zasadzie ledwo co wchodzi, ma ciasnawo, no ale jakoś przynajmniej do końca lutego chcę, żeby przejeździła w gondoli. A co do rany po cc - ja mam nie tyle co wałeczek, ale takie twardawe nad i pod raną i takie wogóle dziwne uczucie tam jest. A Michasia też się rwie do siedzenia, zwłaszcza jak ja mam na kolanach w pozycji półleżącej, hamuję ją ale ona i tak się jakoś podniesie sama i oczywiście rączki hop do stópek



Nic sie nie stalo ale blisko bylo..... Monia dobrze, że się nie stało to, co się mogło stać...

Dziecię się obudziło więc idziemy trochę sie pomrozić Miłego popołudnia życzę

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-01-29 o 10:52
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:43   #2686
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 10:44   #2687
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Madziula, ale słodziak z tego twojego synka
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:30   #2688
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzien dobry niedzielnie ależ tu pustki dzisiaj...

moje dziecię spi własnie na słoneczku na tarasie, ale tak za pół godz ją wezmę, niby -4 na termometrze

mielismy jechac na zakupy ale stwierdziłam, ze nie bede brac małej do zasmarkanych tłumów i siedzimy w domu
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 11:51   #2689
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
jakiś taki zabiegany dzień dziś miałam po wizycie u gina się okazało, że mi się śluzówka w macicy nie odbudowała(?) jeszcze i stąd ekstra @ w środku cyklu. Przykleił mi jakiś plasterek co mam nosić 4dni i przepisał tabletki, a jakby nie ustąpiło to mam podskoczyć po następny plasterek

brawo dla Kwilonka
czyli smokiem się nie da oszukać?
Niy szczymia po śląsku znaczy nie wytrzymam
Piszesz spokojnie czyli wnioskuję, że to nic groźnego?
Plasterek? Może Cie poprostu izolacyjną zalepił
Żart taki gupi.

Danke danke. No właśnie dzisiaj mi się udało. Wcisnęłam mu koło północy i przespał do 3. Nie wiem czy to trzeba wyczuć moment, czy on akurat dziś nie był głodny No mówię Wam cyrk. Przed wczoraj po marchewce z ryżem zapitej herbatą jabłkową przesunęła się godzina karmienia o 2h! Wczoraj po zjedzeniu tego samego - a nawet większej ilości - głodny po 1h

A ten kubek to ja zamówię Już kolor wybrany ino czekam na zasiłek

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Witam się wieczorowo na chwilkę..dzień szybko minął, i jakos tak brakło czasu na komputerek...
Nie zacytuję ale dla dzieciaczków za nowe umiejętności i tak sie po cichu pochwalę, że Michasia zaczęła sie na boki wykręcać.
Na bolące gardło dobre jest płukanie szałwią i chyba jest to dozwolone przy karmieniu piersią z tego co słyszałam...
teraz juz mykam bo dziecię dopiero co zasnęło więc trzeba korzystać.słodkich i kolorowych
E noooo na boki, to ładnie Mi też dziewczyny mówily, że jak już się Stefan przekręcał na boki to szybko zacznie na brzuszek. Czekałam czekałam i się doczekałam

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
I my sie witamy pozna pora
My dzisiaj bez spacerku bo mamusia musiala sprzatac...a i jeszcze znajomi wpadli....a jutro tez ciezki dzien.... i musze duzo meliski wypic

dla Kwilonka za nowe umiejetnosci....no i teraz trzeba uwazac na rozkrecajace sie maluszki.... ja dzisiaj przez chwile nieuwagi ....ach szkoda slow Moge sama sie zlinczowac

Gosiu moja panna tez sie budzi na karmienie ok 1 i nie ma zmiluj sie....smoka daje ale i tak placze.Jak daje flache to wszystko wlewa w siebie tzn 170 ml, takze dawaj dziecku i nie zaluj
Siostra Tż wpada z wizytą?
Drogo, drogo....takie życie...
No nie żałuję, tylko nie pytaj ile on wypija w ciągu doby

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
A to mój głodomór :
http://www.youtube.com/watch?v=oQHND...ature=youtu.be - jabłuszko
http://www.youtube.com/watch?v=WMDZH...ature=youtu.be - kiepska jakość bo komórką... Histeria po 250ml...

P.S. Wasze dzieciaczki mieszczą się jeszcze do gondoli? Bo Olkowi się już prawie nogi nie mieszczą...
Ale fajny chłopak
A jak ładnie je. Mój to nie wie czy ma jeść, czy jeść rączki, czy łapać łyżeczkę

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Wróciliśmy ze spaceru
Na termometrze -7 więc tylko 40 minut połaziliśmy. A, że Stefko usnął prawie pod domem jak wracaliśmy to go w gondoli do domu zatachałam i dosypia

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bry
Jesteś maj lejdi
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 12:11   #2690
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011



My też już spacerek zaliczyłyśmy -6 na dworze więc też tylko 40 minut bo jesteśmy u rodziców i nie wzięliśmy gondoli i Zuza na spacerze była w foteliku więc było jej średnio wygodnie

Dzisiaj skończyła 21 tygodni - oczko spała od 21 do 6 bez pobudki ale na noc o 19.30 zjadła 150 ml mleczka i dodałam jej małą płaską łyżeczkę kaszki i wytrzymała 10h bez jedzenia

Podawała któraś z Was tą kaszkę?? Bo nie wiem zbytnio jak ją podawać - na razie daję małej po łyżeczce do karmienia rannego i wieczornego
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:29   #2691
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość


My też już spacerek zaliczyłyśmy -6 na dworze więc też tylko 40 minut bo jesteśmy u rodziców i nie wzięliśmy gondoli i Zuza na spacerze była w foteliku więc było jej średnio wygodnie

Dzisiaj skończyła 21 tygodni - oczko spała od 21 do 6 bez pobudki ale na noc o 19.30 zjadła 150 ml mleczka i dodałam jej małą płaską łyżeczkę kaszki i wytrzymała 10h bez jedzenia

Podawała któraś z Was tą kaszkę?? Bo nie wiem zbytnio jak ją podawać - na razie daję małej po łyżeczce do karmienia rannego i wieczornego
aaaah zazdroszczę :p
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:13   #2692
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
aaaah zazdroszczę :p

hehe też byłam zdziwiona jak spojrzałam na zegarek - ale przyznam się że im dłużej mi daje Zuzia pospać tym bardziej nie wyspana jestem - przywykłam do krótszego spania
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:31   #2693
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

martunia_199 - a którą kaszkę? My zaczęliśmy od kleiku ryżowego. Potem była kaszka manna Hippa ze słoiczka bananowa... a od kilku dni raz na jakiś czas dosypuję do mleka płaską łyżeczkę manny z glutenem. Co by się przyzwyczajał.

Dziewczyny - dzięki Malgosia1983 - ładnie je, ładnie. Jakoś tak sam od początku załapał.

A nie uwierzycie do której my dzisiaj spaliśmy... Aż mi wstyd. Obudziliśmy się jak co dzień o 9... Pieluszka, jedzonko... i do 13 Nawet nie wiem jak to się stało, że tak padliśmy. Wyrzuty sumienia pchają mnie teraz na spacer
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:34   #2694
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

helloł
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ja sie bawie na macie

i musze się pochwalić - Olga sie nauczyła przkręcać z brzszka na plecy a mamusia dumna

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę. Kwilon przekręca się z pleców na brzuch. Rozkręcił się i gdzie go nie położę tam się chce obracać. Nawet w leżaczku.

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
wieczorową porą brunetka się wita

jakiś taki zabiegany dzień dziś miałam po wizycie u gina się okazało, że mi się śluzówka w macicy nie odbudowała(?) jeszcze i stąd ekstra @ w środku cyklu. Przykleił mi jakiś plasterek co mam nosić 4dni i przepisał tabletki, a jakby nie ustąpiło to mam podskoczyć po następny plasterek



t

dobrze ze wiesz co jest grane i juz sie nie denerwuj
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Witam się wieczorowo na chwilkę..dzień szybko minął, i jakos tak brakło czasu na komputerek...
Nie zacytuję ale dla dzieciaczków za nowe umiejętności i tak sie po cichu pochwalę, że Michasia zaczęła sie na boki wykręcać.
Na bolące gardło dobre jest płukanie szałwią i chyba jest to dozwolone przy karmieniu piersią z tego co słyszałam...
teraz juz mykam bo dziecię dopiero co zasnęło więc trzeba korzystać.słodkich i kolorowych

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
I my sie witamy pozna pora
My dzisiaj bez spacerku bo mamusia musiala sprzatac...a i jeszcze znajomi wpadli....a jutro tez ciezki dzien.... i musze duzo meliski wypic
a czemu zły dzień?
Cytat:
Napisane przez madziulkaa;31917679

A u nas ok. Dzisiaj Olo jadł zupkę marchwkowo-ryżową. Smakowała. Ale on biedak się w nas wpatruje jak jemy... Ostatnio byliśmy z dziadkami na lodach. Olek wpatrzony w dziadka jak je... a dziadek nagle wysuwa w jego stronę łyżeczkę z lodem i z żartem mówi "Chcesz Olek loda"? A ten dzioba otworzył, wysunął brodę i czeka :D Uśmialiśmy się na maxa!

A Wasze dzieciaczki to już siadają? Doczytałam, że [B
anciaahk[/B] pisała, że
Franek tak robi. Wkładają stópki do buzi? Bo Olo to najchętniej już by tylko siedział albo leżał ze stópkami w buzi. Ot nowa zabawa. W załączniku zdjęcie jak nasze serduszko siada na leżaczku. Rehabilitant do którego chodzimy powiedział, żeby go nie sadzać... ale jak sam siada to niech ćwiczy plecki. I ćwiczy... A jak go odpycham żeby się położył z powrotem na leżaczku to "cyk" i znowu siedzi

Dzięki za polecenie kubka niekapka Jutro kupimy

A to mój głodomór :
http://www.youtube.com/watch?v=oQHND...ature=youtu.be - jabłuszko
http://www.youtube.com/watch?v=WMDZH...ature=youtu.be - kiepska jakość bo komórką... Histeria po 250ml...

P.S. Wasze dzieciaczki mieszczą się jeszcze do gondoli? Bo Olkowi się już prawie nogi nie mieszczą...


Uffff... ale się rozpisałam. Ledwo dałam radę... zasypiałam kilka razy Dobranoc moje Drogie, dużo snu życzę
Olo super smieszek
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bry
no helloł
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość

My też już spacerek zaliczyłyśmy -6 na dworze więc też tylko 40 minut bo jesteśmy u rodziców i nie wzięliśmy gondoli i Zuza na spacerze była w foteliku więc było jej średnio wygodnie

Dzisiaj skończyła 21 tygodni - oczko spała od 21 do 6 bez pobudki ale na noc o 19.30 zjadła 150 ml mleczka i dodałam jej małą płaską łyżeczkę kaszki i wytrzymała 10h bez jedzenia

Podawała któraś z Was tą kaszkę?? Bo nie wiem zbytnio jak ją podawać - na razie daję małej po łyżeczce do karmienia rannego i wieczornego
za tygodnie i piekne spanie

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość

A nie uwierzycie do której my dzisiaj spaliśmy... Aż mi wstyd. Obudziliśmy się jak co dzień o 9... Pieluszka, jedzonko... i do 13 Nawet nie wiem jak to się stało, że tak padliśmy. Wyrzuty sumienia pchają mnie teraz na spacer
o jacie

to ponadrabiałam i spadammały spi mi n klacie a zaraz mamy do znajomych isc, bede musiala go obudzic buuu

miłego popołudnia
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 15:30   #2695
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

My juz po spacerku, obiedzie, zabawie i teraz drzemka przynajmniej w teorii bo spala aż 30 min, teraz leży i sie bawi smoczkiem

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Niy szczymia po śląsku znaczy nie wytrzymam
Piszesz spokojnie czyli wnioskuję, że to nic groźnego?
Plasterek? Może Cie poprostu izolacyjną zalepił
Żart taki gupi.

Danke danke. No właśnie dzisiaj mi się udało. Wcisnęłam mu koło północy i przespał do 3. Nie wiem czy to trzeba wyczuć moment, czy on akurat dziś nie był głodny No mówię Wam cyrk. Przed wczoraj po marchewce z ryżem zapitej herbatą jabłkową przesunęła się godzina karmienia o 2h! Wczoraj po zjedzeniu tego samego - a nawet większej ilości - głodny po 1h

A ten kubek to ja zamówię Już kolor wybrany ino czekam na zasiłek


E noooo na boki, to ładnie Mi też dziewczyny mówily, że jak już się Stefan przekręcał na boki to szybko zacznie na brzuszek. Czekałam czekałam i się doczekałam

No mam nadzieję, że zacznie się przewracać

Siostra Tż wpada z wizytą?
Drogo, drogo....takie życie...
No nie żałuję, tylko nie pytaj ile on wypija w ciągu doby


Ale fajny chłopak
A jak ładnie je. Mój to nie wie czy ma jeść, czy jeść rączki, czy łapać łyżeczkę

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Wróciliśmy ze spaceru
Na termometrze -7 więc tylko 40 minut połaziliśmy. A, że Stefko usnął prawie pod domem jak wracaliśmy to go w gondoli do domu zatachałam i dosypia


Jesteś maj lejdi
---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość


My też już spacerek zaliczyłyśmy -6 na dworze więc też tylko 40 minut bo jesteśmy u rodziców i nie wzięliśmy gondoli i Zuza na spacerze była w foteliku więc było jej średnio wygodnie

Dzisiaj skończyła 21 tygodni - oczko spała od 21 do 6 bez pobudki ale na noc o 19.30 zjadła 150 ml mleczka i dodałam jej małą płaską łyżeczkę kaszki i wytrzymała 10h bez jedzenia

Podawała któraś z Was tą kaszkę?? Bo nie wiem zbytnio jak ją podawać - na razie daję małej po łyżeczce do karmienia rannego i wieczornego
Ja zaczęłam dawać dwie łyżki kleiku ryżowego do mleka wieczornego, a teraz jej daję kaszkę Sinlac do mleczka (3 łyżki niecałe do 180ml mleka)

Martusia
Madziulka niezłe spanie

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-01-29 o 15:32
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:08   #2696
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Niy szczymia po śląsku znaczy nie wytrzymam
Piszesz spokojnie czyli wnioskuję, że to nic groźnego?
Plasterek? Może Cie poprostu izolacyjną zalepił
Żart taki gupi.



Danke danke. No właśnie dzisiaj mi się udało. Wcisnęłam mu koło północy i przespał do 3. Nie wiem czy to trzeba wyczuć moment, czy on akurat dziś nie był głodny No mówię Wam cyrk. Przed wczoraj po marchewce z ryżem zapitej herbatą jabłkową przesunęła się godzina karmienia o 2h! Wczoraj po zjedzeniu tego samego - a nawet większej ilości - głodny po 1h

Stefek widocznie ma bardzo duze potrzeby

A ten kubek to ja zamówię Już kolor wybrany ino czekam na zasiłek


E noooo na boki, to ładnie Mi też dziewczyny mówily, że jak już się Stefan przekręcał na boki to szybko zacznie na brzuszek. Czekałam czekałam i się doczekałam


i to czekanie Stefek Ci wynagrodzil


Siostra Tż wpada z wizytą?
Drogo, drogo....takie życie...
No nie żałuję, tylko nie pytaj ile on wypija w ciągu doby


Zgadlas kochana..... wlasnie siedzi dama i oglada TV
No to ile wypija w ciagu doby ??



Ale fajny chłopak
A jak ładnie je. Mój to nie wie czy ma jeść, czy jeść rączki, czy łapać łyżeczkę

moja dzisiaj zjadla pol sloiczka marchewkowej z ryzem i dorwala sie na chwilke do lyzeczki...jej mina... bezcenne



---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Wróciliśmy ze spaceru
Na termometrze -7 więc tylko 40 minut połaziliśmy. A, że Stefko usnął prawie pod domem jak wracaliśmy to go w gondoli do domu zatachałam i dosypia


Jesteś maj lejdi


Ale tu dzisiaj pustki.......
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:26   #2697
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Ja nie wiem co się dzieje. Pierwszego dnia ból nerek, drugiego zatok, dziś katar roku, ból gardła i lanie z nosa + każdego dnia kosmiczna zgaga. Masakra, dobrze, że tutaj nie ma ruchu bo bym nawet sił nie miała nadrabiać.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:13   #2698
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co się dzieje. Pierwszego dnia ból nerek, drugiego zatok, dziś katar roku, ból gardła i lanie z nosa + każdego dnia kosmiczna zgaga. Masakra, dobrze, że tutaj nie ma ruchu bo bym nawet sił nie miała nadrabiać.
No sypiesz się kochana


A ja dziś w nocy miałam powtórkę z rozrywki- czyli 7 pobudek
Nic dziś nie jarzę nie nadrabiam bo ledwo literki widzę.

Chciałam się tylko pochwalić- Cotka nie czytaj- że dostałam paczkę z Hippa ze słoiczkiem jabłuszek, herbatkajabłkową, łyżeczką i kuponami 20% do Rossmana + jakies tam ulotki oraz paczkę z Bebilonu z próbką mleka, śliniaczkiem i książeczką o żywieniu maluchów ich produktami

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość

http://www.youtube.com/watch?v=WMDZH...ature=youtu.be - kiepska jakość bo komórką... Histeria po 250ml...
padłam
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Jesteś maj lejdi

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dzisiaj skończyła 21 tygodni - oczko spała od 21 do 6 bez pobudki ale na noc o 19.30 zjadła 150 ml mleczka i dodałam jej małą płaską łyżeczkę kaszki i wytrzymała 10h bez jedzenia
pogryzzzzzzzzzzzze
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:18   #2699
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
martunia_199 - a którą kaszkę? My zaczęliśmy od kleiku ryżowego. Potem była kaszka manna Hippa ze słoiczka bananowa... a od kilku dni raz na jakiś czas dosypuję do mleka płaską łyżeczkę manny z glutenem. Co by się przyzwyczajał.

Dziewczyny - dzięki Malgosia1983 - ładnie je, ładnie. Jakoś tak sam od początku załapał.

A nie uwierzycie do której my dzisiaj spaliśmy... Aż mi wstyd. Obudziliśmy się jak co dzień o 9... Pieluszka, jedzonko... i do 13 Nawet nie wiem jak to się stało, że tak padliśmy. Wyrzuty sumienia pchają mnie teraz na spacer
Był link pod słowem "kaszka" ale zaraz wkleję linka
http://www.bobovita.pl/nasze_produkt...zki/KASZKA/505
a mannę też kupiłam ale to będę podawać dopiero pod koniec 6 miesiąca
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2

Edytowane przez martunia_199
Czas edycji: 2012-01-29 o 17:22
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:56   #2700
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
N

A ten kubek to ja zamówię Już kolor wybrany ino czekam na zasiłek
jaki ? Bo ja się czaję i nie wiem
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.