Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 10:33   #1501
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
to niech tez podbija
moj w eleganckich jest 5cm wyższy.. podbije je.. postawi włosy troche
bedzie ok
TŻ ma 2,5 cm obcas i nie chce żeby podbijał.
Ja uwielbiam to, że jest niższy ode mnie i nie mam z tym problemów.

A włosów nie postawi, bo ich nie ma
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:05   #1502
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
w Mark&Spencer kolo kwietnia
naprawdę cudne te buciki masz dodatki w kolorze fuksji czy tylko buciki ?
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 10:24   #1503
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
TŻ ma 2,5 cm obcas i nie chce żeby podbijał.
Ja uwielbiam to, że jest niższy ode mnie i nie mam z tym problemów.

A włosów nie postawi, bo ich nie ma
mi noralnie to nie przeszkadza ale na slub jednak nie chce byc wyższa (szczegolnie ze to niewiele.. ale musze sie przykruczyc zeby do niego przytulic..a nie go do siebie)i nie chce sie schylac dawac całusa po przysiedze
jakos na slub chce byc ta malutka(malutkie 187cm;D)

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
naprawdę cudne te buciki masz dodatki w kolorze fuksji czy tylko buciki ?
ja mam buciki..bede miala usta..moze bukiet(bo marza mi sie od zawsze kalie picasso(piccaso?) a one sa bialo fioletowe). i ogolnie to kolor przewodni wesela
TZ bedzie miał skarpetki i moze krawat
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 14:19   #1504
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
mi noralnie to nie przeszkadza ale na slub jednak nie chce byc wyższa (szczegolnie ze to niewiele.. ale musze sie przykruczyc zeby do niego przytulic..a nie go do siebie)i nie chce sie schylac dawac całusa po przysiedze
jakos na slub chce byc ta malutka(malutkie 187cm;D)

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------



ja mam buciki..bede miala usta..moze bukiet(bo marza mi sie od zawsze kalie picasso(piccaso?) a one sa bialo fioletowe). i ogolnie to kolor przewodni wesela
TZ bedzie miał skarpetki i moze krawat
super !!! strasznie mi się taki pomysł podoba !!!
aż żałuję, że ja jestem taki słowiańskim, delikatnym typem urody i do mnie mocny kolor nie pasuje .. u mnie dodatki w pastelowym różu i srebrze
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:37   #1505
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja mam buty, woalkę, kwiaty i paznokcie w kolorze przewodnim.
TŻ skarpetki, muchę, buty.

A ogólnie to kwiaty, zaproszenia, winietki, księga gości będą fioletowe.
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:58   #1506
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Ja mam buty, woalkę, kwiaty i paznokcie w kolorze przewodnim.
TŻ skarpetki, muchę, buty.

A ogólnie to kwiaty, zaproszenia, winietki, księga gości będą fioletowe.

przepraszam za off top ale masz juz tę woalke??
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 09:57   #1507
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Mam i ją kocham
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 05:26   #1508
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Ja mam buty, woalkę, kwiaty i paznokcie w kolorze przewodnim.
TŻ skarpetki, muchę, buty.

A ogólnie to kwiaty, zaproszenia, winietki, księga gości będą fioletowe.
podobaj,ą mi się takie wyraźne kolory przewodnie
Pochwal się zdjęciem już "po"

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-07-30 o 05:29
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 15:42   #1509
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Oczywiście
chciałam fiolet lub chaber i stanęło na fiolecie.

Ja nie lubię różów i pasteli na kolor przewodni. Wydaje mi się to takie nudne
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 16:21   #1510
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Oczywiście
chciałam fiolet lub chaber i stanęło na fiolecie.

Ja nie lubię różów i pasteli na kolor przewodni. Wydaje mi się to takie nudne
kwestia gustu, smaku i stylu
ja uwielbiam pastelowy róż - jest bardzo klasyczny, elegancki, delikatny i romantyczny.

Generalnie bardzo podoba mi się intensywny, wyraźny kolor przewodni, ale nie u mnie
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 20:53   #1511
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja mialam fioletowe buty , kolczyki, bransoletkę ic bukiet a mąż krawat, spinki i butonierke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 21:44   #1512
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
Ja mialam fioletowe buty , kolczyki, bransoletkę ic bukiet a mąż krawat, spinki i butonierke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kwestia wyboru intensywnego, wyraźnego koloru przewodniego wesela powinna być związana z typem urody pary młodej - tak tłumaczyła mi kolorystka i wizażystka, które dobrały do mnie pastele, głównie pastelowy róż i brzoskwinię + biel
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 07:54   #1513
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Mogzliwe, jednak te pastelowe kolory kojarzą mi się jakoś tak po barbie.....:/ jedyny na jaki bym się teraz zdecydowała to mięta albo coś w tym stylu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 13:55   #1514
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez evelina33 Pokaż wiadomość
Mogzliwe, jednak te pastelowe kolory kojarzą mi się jakoś tak po barbie.....:/ jedyny na jaki bym się teraz zdecydowała to mięta albo coś w tym stylu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
barbie ? wiesz, jestem radcą prawnym z zawodu, a z wyglądu daleko mi do stylistyki barbie.. nie zamierzam też wyglądać tak na własnym ślubie..
pastelowy róż to ponadczasowy i bardzo elegancki kolor, czego nie można niestety powiedzieć o mięcie (którą akurat bardzo lubię w wersji pastelowej i żywszej, ale nie na ślub), czy fiolecie, ale to kwestia gustu i stylu. Mój jest bardzo elegancki i wg mnie pastelowy róż idealnie do niego pasuje.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:27   #1515
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
barbie ? wiesz, jestem radcą prawnym z zawodu, a z wyglądu daleko mi do stylistyki barbie.. nie zamierzam też wyglądać tak na własnym ślubie..
pastelowy róż to ponadczasowy i bardzo elegancki kolor, czego nie można niestety powiedzieć o mięcie (którą akurat bardzo lubię w wersji pastelowej i żywszej, ale nie na ślub), czy fiolecie, ale to kwestia gustu i stylu. Mój jest bardzo elegancki i wg mnie pastelowy róż idealnie do niego pasuje.


Bardzo się cieszę że masz idealnie dobrane kolory które podkreślają twoją urodę i dobrze się w nich czujesz ale znów nie dyskryminujmy innych bo nie ma chyba nigdzie odgórnie narzucone co jest a co nie jest eleganckim i ponadczasowym kolorem... owszem pewne rzeczy są bardziej klimatyczne, utarte w jakiejś konwencji ale nie ma co się spinać aż tak

Najważniejsze to dobrze się czuć w danej kolorystyce. Wydaje mi się że mocne kolory wymagają trochę więcej odwagi bo się bardzo odznaczają na tle białej (przeważnie) sukni są wyraziste i mocno kontrastujące. myślę że jak ktoś ma wizję pomysł i pasuje to do danej osoby (nie tylko z wyglądu ale też z charakteru) to może chyba każdy kolor ładnie wkomponować w swoją stylizację
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-08-04 o 15:29
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:37   #1516
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Dokładnie. Każdy kolor pasuje, czy to róż czy mięta, fiolet albo srakobrazowy, jeśli tylko zrobi się to z głową...

Wysłane z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:41   #1517
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość


Bardzo się cieszę że masz idealnie dobrane kolory które podkreślają twoją urodę i dobrze się w nich czujesz ale znów nie dyskryminujmy innych bo nie ma chyba nigdzie odgórnie narzucone co jest a co nie jest eleganckim i ponadczasowym kolorem... owszem pewne rzeczy są bardziej klimatyczne, utarte w jakiejś konwencji ale nie ma co się spinać aż tak

Najważniejsze to dobrze się czuć w danej kolorystyce. Wydaje mi się że mocne kolory wymagają trochę więcej odwagi bo się bardzo odznaczają na tle białej (przeważnie) sukni są wyraziste i mocno kontrastujące. myślę że jak ktoś ma wizję pomysł i pasuje to do danej osoby (nie tylko z wyglądu ale też z charakteru) to może chyba każdy kolor ładnie wkomponować w swoją stylizację

mój post to odpowiedź na twierdzenia, że pastelowy róż to styl barbie... a jest to jeden z ponadczasowych, bardzo eleganckich i twarzowych kolorów i nie ma nic wspólnego ze "słodkim" lalkowym różem..
twoje złośliwości są zbędne - nie bardzo mnie interesuje, czy się cieszysz, czy nie i czy podoba ci się wybór mojej kolorystyki..

nie pisz również o dyskryminacji innych, bo ja tego nie robię - odpowiedziałam tylko na twierdzenia dot. stylu barbie, a jakoś nie obrażałam się, że inne forumowiczki wybierające intensywne kolory pisały mi, że pastele są nudne.. Nazywanie ich stylistyka "po barbie" to już przesada po prostu..


mnie fiolet kojarzy się z pogrzebem, nie ze ślubem - każdy ma prawo do swojego zadnia na szczęście

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-08-04 o 15:49
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:48   #1518
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Tylko to jest wątek o butach wiec moze juz skończmy dla kogo jaki kolor jest elegancki a jaki mniej i z czym sie kojarzy bo to juz jest każdej pmki prywatna sprawa jaki kolor sobie wybiera

Wysłane z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:55   #1519
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
chodzi tu raczej o nazywanie pastelowego różu stylem barbie... a jest to jeden z ponadczasowych, bardzo eleganckich i twarzowych kolorów i nie ma nic wspólnego ze "słodkim" lalkowym różem..
twoje złośliwości są zbędne - nie bardzo mnie interesuje, czy się cieszysz, czy nie i czy podoba ci się wybór mojej kolorystyki..

nie pisz zatem o dyskryminacji innych, bo ja tego nie robię - odpowiedziałam tylko na twierdzenia dot. stylu barbie

mnie fiolet kojarzy się z pogrzebem, nie ze ślubem - każdy ma prawo do swojego zadnia na szczęście
ja nie jestem złośliwa a wyrażam swoje zdanie tak jak i ty. złośliwa to raczej ty jesteś i pomyliło ci się chyba chyba coś - forum jest po to aby się wymieniać uwagami poradzić przedyskutować coś a nie po to by się tylko pochwalić swoimi wspaniałościami i mieć resztę w głębokim poważaniu.

evelina33 stwierdziła że jej się to kojarzy z barbie - ma prawo. ale to nie znaczy że pastelowy róż jest ponadczasowy a fiolet albo mięta już nie

Cytat:
pastelowy róż to ponadczasowy i bardzo elegancki kolor, czego nie można niestety powiedzieć o mięcie
i kto tu mówi o dyskryminacji? bo z twojej wypowiedzi wynika że twój kolor jest lepszy bo jest ponadczasowy i elegancki (kto tak powiedział? chyba ty sama...) a ty jako radca prawny - osoba elegancka, wykształcona, ze smakiem i gustem możesz takie osądy wydawać...

osobiście nie kojarzy mi się pastelowy róż z barbie ale nie lubię w ogóle tego koloru jakoś, bardzo źle się w nim czuję i nie mam ani jednej rzeczy w tym kolorze u siebie...

existence tylko że wątek o kolorowych butach więc kolor ma tu zasadnicze znaczenie

moje będą czerwone i do tego chcę jakiś bukiet w kolorach czerwieni anie nie chcę żeby wyglądał jakoś agresywnie przy białej sukni albo krwiście... nie powiem - mam problem z tym...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-08-04 o 15:58
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-04, 16:02   #1520
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

No ma ale bie po to żeby się sprzeczać, który jest elegancki i dogryzać sobie przecież to taki milyyy wątek

a bukiet czerwony no kurcze nie wiem sama czy są jakieś kwiaty tak bladoczerwone...a nie chcesz dać tylko akcentu czerwieni w bukiecie z jakimis innymi jeszcze kwiatami?

Wysłane z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 16:04   #1521
evelina33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 342
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
mój post to odpowiedź na twierdzenia, że pastelowy róż to styl barbie... a jest to jeden z ponadczasowych, bardzo eleganckich i twarzowych kolorów i nie ma nic wspólnego ze "słodkim" lalkowym różem..
twoje złośliwości są zbędne - nie bardzo mnie interesuje, czy się cieszysz, czy nie i czy podoba ci się wybór mojej kolorystyki..

nie pisz również o dyskryminacji innych, bo ja tego nie robię - odpowiedziałam tylko na twierdzenia dot. stylu barbie, a jakoś nie obrażałam się, że inne forumowiczki wybierające intensywne kolory pisały mi, że pastele są nudne.. Nazywanie ich stylistyka "po barbie" to już przesada po prostu..


mnie fiolet kojarzy się z pogrzebem, nie ze ślubem - każdy ma prawo do swojego zadnia na szczęście
tak jak piszesz każdy ma prawo do własnego zdania, a twierdzenie, że fiolet kojarzy ci się z pogrzebem to niby nie jest jakieś utożsamianie?? Ja jestem rok po ślubie, już przeszłam ten stres i rozumiem, że się denerwujesz, ale wiedz, że nie wszystkim gościom dogodzisz i nie każdemu się będzie podobać to, co akurat podoba się Tobie. Ważne abyś Ty się czuła w tym dobrze I nie musisz być złośliwa, bo to szkodzi urodzie, a nerwów przed ślubem będziesz mieć jeszcze dość np. układanie winietek, które mogą doprowadzić do szewskiej pasji
Ja nie widzę pastelowego różu bo jest dla mnie za mało wyraźny, ale nie twierdzę, ze nie lubię tego koloru

ps. koloru bym nie zmieniła, gdybym miała brać ślub jeszcze raz, bo jakoś wszystkim się podobało mimo że to pogrzebowy kolor :p

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
mój post to odpowiedź na twierdzenia, że pastelowy róż to styl barbie... a jest to jeden z ponadczasowych, bardzo eleganckich i twarzowych kolorów i nie ma nic wspólnego ze "słodkim" lalkowym różem..
twoje złośliwości są zbędne - nie bardzo mnie interesuje, czy się cieszysz, czy nie i czy podoba ci się wybór mojej kolorystyki..

nie pisz również o dyskryminacji innych, bo ja tego nie robię - odpowiedziałam tylko na twierdzenia dot. stylu barbie, a jakoś nie obrażałam się, że inne forumowiczki wybierające intensywne kolory pisały mi, że pastele są nudne.. Nazywanie ich stylistyka "po barbie" to już przesada po prostu..


mnie fiolet kojarzy się z pogrzebem, nie ze ślubem - każdy ma prawo do swojego zadnia na szczęście
tak jak piszesz każdy ma prawo do własnego zdania, a twierdzenie, że fiolet kojarzy ci się z pogrzebem to niby nie jest jakieś utożsamianie?? Ja jestem rok po ślubie, już przeszłam ten stres i rozumiem, że się denerwujesz, ale wiedz, że nie wszystkim gościom dogodzisz i nie każdemu się będzie podobać to, co akurat podoba się Tobie. Ważne abyś Ty się czuła w tym dobrze I nie musisz być złośliwa, bo to szkodzi urodzie, a nerwów przed ślubem będziesz mieć jeszcze dość np. układanie winietek, które mogą doprowadzić do szewskiej pasji
Ja nie widzę pastelowego różu bo jest dla mnie za mało wyraźny, ale nie twierdzę, ze nie lubię tego koloru

ps. koloru bym nie zmieniła, gdybym miała brać ślub jeszcze raz, bo jakoś wszystkim się podobało mimo że to pogrzebowy kolor :p
evelina33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 17:07   #1522
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

macie rację dziewczyny - przepraszam.. chyba emocje przedślubne mnie już ponoszą do ślubu niecałe 3 tyg.. mnie się pastele bardzo podobają i wg mnie do twarzy mi w nich. Nie każdemu muszą odpowiadać i tyle mnie jest niekorzystnie w wyraźnych, żywych barwach
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 08:48   #1523
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
macie rację dziewczyny - przepraszam.. chyba emocje przedślubne mnie już ponoszą do ślubu niecałe 3 tyg.. mnie się pastele bardzo podobają i wg mnie do twarzy mi w nich. Nie każdemu muszą odpowiadać i tyle mnie jest niekorzystnie w wyraźnych, żywych barwach
mnie się pastele podobają bardzo ale sama nie czuję się w nich dobrze. na pewno będzie pięknie! a jakie masz dodatki w pastelowym różu? buty bukiet?

existence jestem za kompozycją różnych barw/odcieni tylko nie wiem jak to dobrać właśnie - taki chcę trochę multikolor i różne kwiaty. Ale trudno znaleźć mi coś co bym sama chciała mieć...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 18:05   #1524
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
mnie się pastele podobają bardzo ale sama nie czuję się w nich dobrze. na pewno będzie pięknie! a jakie masz dodatki w pastelowym różu? buty bukiet?

existence jestem za kompozycją różnych barw/odcieni tylko nie wiem jak to dobrać właśnie - taki chcę trochę multikolor i różne kwiaty. Ale trudno znaleźć mi coś co bym sama chciała mieć...

dzięki
pastelowo- różowe będą buty na wesele - ten popularny model z badgley mischka z tiulowym kwiatem (do Kościoła mam buty srebrzyste z Menbura z zakrytym palcem i wolną piętą - suknia ma kilka mini kamyczków swarovskiego u góry, więc będą pasować - w Kościele nie chciałabym się np. potknąć, więc wolę zakryte z przodu i stabilniejsze buty), pastelowy bukiet i makijaż z domieszką brudnego różu (ale bardziej w tonacji beż - brąz, róż tylko jako akcent), manicure, pedicure butonierka pana młodego, krawat raczej nie, choć się jeszcze zastanawiam.

Poza tym zaproszenia były w pastelach, aranżacja florystyczna hotelu będzie w tej tonacji, winietki, menu itp. detale na sali + tort będzie ubrany żywymi kwiatami w tej kolorystyce.

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-08-05 o 18:08
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:35   #1525
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

ja też myślę o kolorowych butach do sukni, ale jeszcze nie wiem czy się na nie zdecyduję,m na pewno nie chcę typowych białych butów które założę raz i wyrzucę albo odstawię i będą stały i się kurzyły, bo to szkoda kasy.
O fiolecie też myślę, bo znalazłam fajne zaproszenia ślubne w takiej kolorystyce, które mojemu Narzeczonemu też się podobają. Kwiaty też chcę w tonacji różowo-fioletowo-kremowej czy coś w tym stylu więc buty też by się w ten obraz wpisywały
ale póki co nie mam pomysłu na suknię a to do niej się dobiera dodatki więc nie będę na razie kombinowac
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 21:11   #1526
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
ja też myślę o kolorowych butach do sukni, ale jeszcze nie wiem czy się na nie zdecyduję,m na pewno nie chcę typowych białych butów które założę raz i wyrzucę albo odstawię i będą stały i się kurzyły, bo to szkoda kasy.
O fiolecie też myślę, bo znalazłam fajne zaproszenia ślubne w takiej kolorystyce, które mojemu Narzeczonemu też się podobają. Kwiaty też chcę w tonacji różowo-fioletowo-kremowej czy coś w tym stylu więc buty też by się w ten obraz wpisywały
ale póki co nie mam pomysłu na suknię a to do niej się dobiera dodatki więc nie będę na razie kombinowac
pokaż zaproszenia
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 16:37   #1527
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

takie coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie.jpg (58,2 KB, 77 załadowań)
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 13:32   #1528
plummie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 74
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Zdradzisz,skąd takie zaproszenia? Bardzo fajne są
plummie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 10:34   #1529
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez plummie Pokaż wiadomość
Zdradzisz,skąd takie zaproszenia? Bardzo fajne są
znalazłam je na allegro jakiś czas temu, ale jeszcze nie zamawiałam jeśli chcesz na priv mogę napisać u kogo
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 18:31   #1530
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Jeśli mowa o kolorowych butach, to ja miałam takie: http://www.spartoo.pl/Tamaris-VALUI-...m_campaign=lgd

201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.