Nasze książkowe grzechy - cz. III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 17:30   #1411
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

To mi na niektóre premiery przyjdzie długo czekać. Dopiero na jesieni 2014 roku Wydawnictwo Literackie opublikuje powieść pt. 'Luminarze', autorstwa Eleanor Catton. To najdłuższa w historii książka nagrodzona Bookerem (liczy 850 stron). Końcem stycznia/początkiem lutego ma się ukazać 'O Chinach' Henry'ego Kissingera. Wtedy też ukaże się 'Długa wojna' Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera. Na 15 stycznia przewidziano premierę 'Listu z Powstania Warszawskiego', nowej powieści Anny Klejzerowicz, a na 22 stycznia - 'Wyborów' Ruty Sepetys. W lutym pojawi się na księgarnianych półkach 'Kolacja dla wroga' Ismaila Kadare, a w marcu 'Spóźnione wyznania Tristana Sadlera' Johna Boyne'a

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
WOW, ale kolekcja
PinkVanille

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z empiku juz odebrane
Przy okazji weszłam do taniej książki i znalazłam "Dzieci Groznego" za 16 zł
Gratuluję nabytków!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 17:45   #1412
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Mnie też okładka się nie podoba.

Znalazłam na Weltbildzie kilka ciekawych pozycji, ale wszystkie mają dopisek, że jest uszkodzona okładka. Macie z tym jakieś doświadczenia? W Muzie "uszkodzona" oznacza ledwo widoczne przybrudzenie lub małą ryskę, czyli stan normalny w Bonito, Empiku czy Matrasie

Właśnie odebrałam zamówienie z Weltbildu. W 4 książkach musiałam na siłę doszukiwać się na siłę defektów Jedynie "Mama Muminków" miała znacznie naderwaną okładkę, ale myslę, ze uda mi się podkleić. Jestem bardzo zadowolona Ubolewam tylko nad tym 30 minut w kuchni, że przeszło mi koło nosa
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:07   #1413
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A na co polujesz z nowości i wznowień?
Z wznowień czekam na Sklepik z marzeniami Stephena Kinga.

Z nowości planuję na pewno Obiecaj mi, że będziesz Jorge Molist
http://www.empik.com/obiecaj-mi-ze-b...6692,ksiazka-p

nowego Martina: http://www.empik.com/rycerz-siedmiu-...4377,ksiazka-p

i kilka tytułów nad którymi się jeszcze waham.

Poza tym od dawna planuję przeczytać coś Neil'a Gaiman'a, a niedawno wyszło właśnie wznowienie jego słynnej powieści więc chyba w Nowym Roku się skuszę (myślałam, że kupię na promocji Matrasa, ale chwilowo niedostępne , jak kilka innych książek, które planowałam kupić.)

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z empiku juz odebrane
Przy okazji weszłam do taniej książki i znalazłam "Dzieci Groznego" za 16 zł



Anahstasia a czytałaś Długą Ziemię' Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera, jak oceniasz? Mam w planach przeczytać, ale natknęłam się gdzieś ostatnio na złą recenzję tej książki i się wstrzymałam, nie wiem czy słusznie...
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 19:15   #1414
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Anahstasia a czytałaś Długą Ziemię' Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera, jak oceniasz? Mam w planach przeczytać, ale natknęłam się gdzieś ostatnio na złą recenzję tej książki i się wstrzymałam, nie wiem czy słusznie...
Czytałam i podobała mi się Ale też słyszałam niepochlebne opinie na jej temat, przy czym wypowiadały je te osoby, które Pratchetta nie widzą poza Światem Dysku. Tacy literaccy malkontenci, którym niewiele pasuje Osobiście nie przejmowałabym się złymi recenzjami, bo książka jest dobra. Inny świat, inne poczucie humoru, dojrzalsze (?) spojrzenie na rzeczywistość. Z każdą kolejną powieścią mam wrażenie, że sposób widzenia świata przez Pratchetta się zmienia. Być może to wynik wieku, być może postępującej choroby... Pratchett już nie jest taki sam jak kiedyś, ale nadal nie ma sobie równych
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:47   #1415
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
też się na to czaję
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
myślę, że pierwszą książką w nowym roku bedzie Golem i Dżin
moją też dlatego musiałam sobie podarować outlet weltbildu bo nie wyrobię
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:55   #1416
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
To mi na niektóre premiery przyjdzie długo czekać. Dopiero na jesieni 2014 roku Wydawnictwo Literackie opublikuje powieść pt. 'Luminarze', autorstwa Eleanor Catton. To najdłuższa w historii książka nagrodzona Bookerem (liczy 850 stron). Końcem stycznia/początkiem lutego ma się ukazać 'O Chinach' Henry'ego Kissingera. Wtedy też ukaże się 'Długa wojna' Terry'ego Pratchetta i Stephena Baxtera. Na 15 stycznia przewidziano premierę 'Listu z Powstania Warszawskiego', nowej powieści Anny Klejzerowicz, a na 22 stycznia - 'Wyborów' Ruty Sepetys. W lutym pojawi się na księgarnianych półkach 'Kolacja dla wroga' Ismaila Kadare, a w marcu 'Spóźnione wyznania Tristana Sadlera' Johna Boyne'a
oo, brzmi ciekawie (z drugiej strony, mało jestem obiektywna, bo dla mnie wszystko, co ma w tytule "powstanie warszawskie" brzmi ciekawie )

"Luminarze" pojawiają się chyba we wszystkich anglojęzycznych zestawieniach najlepszych książek z 2013
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:04   #1417
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
oo, brzmi ciekawie (z drugiej strony, mało jestem obiektywna, bo dla mnie wszystko, co ma w tytule "powstanie warszawskie" brzmi ciekawie )

"Luminarze" pojawiają się chyba we wszystkich anglojęzycznych zestawieniach najlepszych książek z 2013
no i chce to

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
też się na to czaję

moją też dlatego musiałam sobie podarować outlet weltbildu bo nie wyrobię
Ja musze czekać do 10, - nie ma że boli
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 01:13   #1418
Martacin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MTK
Wiadomości: 209
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Dlaczego moim oczom ukazał się ten wątek na wizażu?
Cześć. Nazywam się Martacin i jestem uzależniona od kupowania książek.

Właśnie puściłam zamówienie z weltbildu- z początkowego koszyka wynoszącego ok. 160 zł zeszłam z bólem do ok. 64 zł, więc jestem z siebie dumna . Nie mogłam jednak przepuścić TAKIEJ okazji na Stephena Clarka i to jeszcze w twardej okładce (1000 lat wkurzania francuzów~22 zł, paryż na widelcu~17 zł) i dodatkowo na prezent Irena Kalicińskiej za 15 zł. Podają, ze termin dostawy 8.01, wybrałam pocztę polską z nadzieją na zatrzymanie paczki na poczcie przynajmniej do 10 :P.

Kolejna zła wiadomość dla portfela jest taka, że kody na drugą ksiązkę za 1 grosz oraz rabat 50% w znaku nadal działają. W dodatku półka domaga się dostojewskiego z serii 50, nie mówiąc o nadchodzących nowościach (ufff, Beksińscy, transsyberyjska dopiero w lutym).

W empiku warto jedynie kupować przy okazji promocji 1+1; 2+1, a i to nie zawsze się opłaca. Niestety niektóre książki mają na wyłączność i wtedy chcąc nie chcąc trzeba wesprzeć tego molocha

Wątek z bólem portfela subskrybuje, mając nadzieję, że będziecie miały cynki na same dobre książki za 1 zł

Dla usprawiedliwienia dodam, że lista książek na półce do przeczytania wynosi "zaledwie" 25 + 5 z biblioteki. Pomocy naukowych do sesji i projektów nie liczę :P

Edytowane przez Martacin
Czas edycji: 2013-12-31 o 01:45
Martacin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 05:30   #1419
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

jaki to kod na - 50% w znaku lub druga książka 1 grosz ? bo zamówiła bym sobie cosik prosiła bym serdecznie
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 08:24   #1420
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam zamówienie z Weltbildu. W 4 książkach musiałam na siłę doszukiwać się na siłę defektów Jedynie "Mama Muminków" miała znacznie naderwaną okładkę, ale myslę, ze uda mi się podkleić. Jestem bardzo zadowolona Ubolewam tylko nad tym 30 minut w kuchni, że przeszło mi koło nosa
O nie, sprawiłaś, że znowu weszłam na stronę, a wczoraj ją stanowczo zamknęłam tłumacząc sobie, że przyjdą zniszczone książki

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Poza tym od dawna planuję przeczytać coś Neil'a Gaiman'a, a niedawno wyszło właśnie wznowienie jego słynnej powieści więc chyba w Nowym Roku się skuszę (myślałam, że kupię na promocji Matrasa, ale chwilowo niedostępne , jak kilka innych książek, które planowałam kupić.)

Też chciałam coś przeczytać tego autora


Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
"Luminarze" pojawiają się chyba we wszystkich anglojęzycznych zestawieniach najlepszych książek z 2013
Namówiłaś mnie

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
jaki to kod na - 50% w znaku lub druga książka 1 grosz ? bo zamówiła bym sobie cosik prosiła bym serdecznie
rabat50 bodajże na 50% jest


Ja dzisiaj do Muzy śmignę po pracy. Liczę, że wyjdę tylko z Murakamim dla mamy, że nie ulegnę

__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 08:39   #1421
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez sadie Pokaż wiadomość
oo, brzmi ciekawie (z drugiej strony, mało jestem obiektywna, bo dla mnie wszystko, co ma w tytule "powstanie warszawskie" brzmi ciekawie )

"Luminarze" pojawiają się chyba we wszystkich anglojęzycznych zestawieniach najlepszych książek z 2013
ehhh, i ja nie zauważyłam w zapowiedziach "Listu z Powstania"?! miałam nic nie kupować

wczoraj na pocieszenie poszłam do biblioteki i wypożyczyłam tylko 2 książki - "Wyspę klucz" i ""Królewskiego wygnańca"


gdzie w Warszawie jest Muza?
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 08:44   #1422
tunia89
Zakorzenienie
 
Avatar tunia89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 480
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Ja popelnilam wczoraj grzech książkowy na.znaku z kodem rabat
Klatwa tygrysa i delirium

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Narzeczona 15. 06. 2013
25. 07. 2015

<3 33/40 <3


jestem zołzą i dobrze mi z tym
tunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:05   #1423
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Na Arkadach jest przecena książek Świata Książki, kilkadziesiąt tytułów po 6-7zł, w tym sporo lekkich, może komuś coś wpadnie w oko
http://www.arkady.info/product/g44,_80_rabatu.html
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:07   #1424
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Martacin Pokaż wiadomość
Dlaczego moim oczom ukazał się ten wątek na wizażu?
Cześć. Nazywam się Martacin i jestem uzależniona od kupowania książek.

Właśnie puściłam zamówienie z weltbildu- z początkowego koszyka wynoszącego ok. 160 zł zeszłam z bólem do ok. 64 zł, więc jestem z siebie dumna . Nie mogłam jednak przepuścić TAKIEJ okazji na Stephena Clarka i to jeszcze w twardej okładce (1000 lat wkurzania francuzów~22 zł, paryż na widelcu~17 zł) i dodatkowo na prezent Irena Kalicińskiej za 15 zł. Podają, ze termin dostawy 8.01, wybrałam pocztę polską z nadzieją na zatrzymanie paczki na poczcie przynajmniej do 10 :P.

Kolejna zła wiadomość dla portfela jest taka, że kody na drugą ksiązkę za 1 grosz oraz rabat 50% w znaku nadal działają. W dodatku półka domaga się dostojewskiego z serii 50, nie mówiąc o nadchodzących nowościach (ufff, Beksińscy, transsyberyjska dopiero w lutym).
W empiku warto jedynie kupować przy okazji promocji 1+1; 2+1, a i to nie zawsze się opłaca. Niestety niektóre książki mają na wyłączność i wtedy chcąc nie chcąc trzeba wesprzeć tego molocha
Teraz warto tam kupić książki wyd Czarna owca, -50%

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Na Arkadach jest przecena książek Świata Książki, kilkadziesiąt tytułów po 6-7zł, w tym sporo lekkich, może komuś coś wpadnie w oko
http://www.arkady.info/product/g44,_80_rabatu.html
Francuski ogrodnik -----8 zł
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:13   #1425
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Martacin Pokaż wiadomość

W empiku warto jedynie kupować przy okazji promocji 1+1; 2+1, a i to nie zawsze się opłaca. Niestety niektóre książki mają na wyłączność i wtedy
W Empiku składałam dotychczas zamówienie dwa razy: oba w okresie świątecznym, bo chyba tylko wtedy Empik dostaje bzika i daje korzystne promocje.

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość

Namówiłaś mnie [COLOR=Silver]

[COLOR=Silver]
nie było trudno!

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
ehhh, i ja nie zauważyłam w zapowiedziach "Listu z Powstania"?! miałam nic nie kupować
W 2014 roku wydaje mi się, że może być sporo nowości z na temat powstańczo-wojenny z uwagi na okrągłą rocznicę Już zacieram ręce!


Tak przy okazji gdzie konkretnie wyszukujecie zapowiedzi? Na stronach wydawnictw?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Na Arkadach jest przecena książek Świata Książki, kilkadziesiąt tytułów po 6-7zł, w tym sporo lekkich, może komuś coś wpadnie w oko
http://www.arkady.info/product/g44,_80_rabatu.html
Zawsze jak widzę przeceny ze Świata Książki, to mam nadzieje, że znajdę jakiś niedobitek "Wyboru Zofii" - nie mogę przeżyć, że się nie załapałam na wyprzedaży Weltbildowskiej, teraz nigdzie nie mogę znaleźć

Edytowane przez sadie
Czas edycji: 2013-12-31 o 09:37
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:15   #1426
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

w tym roku aż się zdziwiłam widząc te wszystkie nowości o Powstaniu - dosyć dużo ich wyszło, kolejny argument do oszczędzania pieniędzy i nie kupowania byle czego, w sierpniu będzie dużo wydatków

jeśli chodzi o zapowiedzi to ja wchodzę na empik.com i tam oglądam sobie książki "data premiery od najnowszych"
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:59   #1427
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Ostatnio namiętnie przeglądam Tumblra i odkryłam piękne zdjęcia z okładkami książek, jestem zachwycona i chcę takie Zwłaszcza te stare są piękne, ale przedostatnie dwa zdjęcia też super!

tumblr_mxygmpOcIm1t8tuspo1_500.jpg tumblr_mxpfju6rPc1ql6mh8o1_500.jpg tumblr_mxpe3wWzn91rkt58yo1_500.jpg tumblr_my1u6dE6jI1r6ehe3o1_500.jpg

tumblr_mxcmmtFq8B1qbhcheo1_1280.jpg tumblr_mxujcxpUMC1sxlnh3o1_500.jpg



Znalazłam kolekcję z ostatnich dwóch zdjęć, chcę! http://www.penguin.co.uk/static/cs/u...boundclassics/
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2013-12-31 o 10:03
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:01   #1428
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Ostatnio namiętnie przeglądam Tumblra i odkryłam piękne zdjęcia z okładkami książek, jestem zachwycona i chcę takie Zwłaszcza te stare są piękne, ale przedostatnie dwa zdjęcia też super!

Załącznik 5524543 Załącznik 5524544 Załącznik 5524545 Załącznik 5524546

Załącznik 5524547 Załącznik 5524548
normalnie niektóre jak z Cmentarza Zapomnianych Książek
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:20   #1429
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Znalazłam kolekcję z ostatnich dwóch zdjęć, chcę! http://www.penguin.co.uk/static/cs/u...boundclassics/
Ehh... Jeśli chodzi o jakość i sposób wydawania książek to daleko nam do Anglosasów Chętnie przygarnęłabym całą serię, piękna!

Witaj, Martacin!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 10:32   #1430
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

No ta okładka mnie rozwaliła, przepiękna!

Jane Eyre.jpg

Chyba sobie będę kupowała co miesiąc jedną z tych książek, dobra motywacja, żeby zacząć po angielsku czytać
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:34   #1431
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
normalnie niektóre jak z Cmentarza Zapomnianych Książek
Dokładnie to samo pomyślałam, miałam Wam napisać
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:40   #1432
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
No ta okładka mnie rozwaliła, przepiękna!

Załącznik 5524574

Chyba sobie będę kupowała co miesiąc jedną z tych książek, dobra motywacja, żeby zacząć po angielsku czytać
przepiękne ile taka przyjemność kosztuje?
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:43   #1433
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cała kolekcja 31 książek to wydatek rzędu 451,70 funtów + koszty przesyłki. Wychodzi po ok. 73 zł. za tom. Dużo, ale warto
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:57   #1434
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Cała kolekcja 31 książek to wydatek rzędu 451,70 funtów + koszty przesyłki. Wychodzi po ok. 73 zł. za tom. Dużo, ale warto
Na Amazonie widziałam i po 16 dolarów jedną książkę, więc 48zł
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:58   #1435
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

no sporo.. ale jak pięknie wyglądałaby taka kolekcja na regale z drzwiczkami, oszklonym.. nie pozwalałabym nikomu ich dotykać
polskie wydania książek są słabe - nie da się ich dobrze otworzyć, łamią się grzbiety.. a najgorsze dla mnie są okładki filmowe
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:01   #1436
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Pewnie jakby poszukać na aukcjach to by znalazło się taniej, ale oficjalna cena za tom to £14.99

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
no sporo.. ale jak pięknie wyglądałaby taka kolekcja na regale z drzwiczkami, oszklonym.. nie pozwalałabym nikomu ich dotykać
polskie wydania książek są słabe - nie da się ich dobrze otworzyć, łamią się grzbiety.. a najgorsze dla mnie są okładki filmowe
Raz, okładki filmowe, dwa - traktowanie po macoszemu klasyki literatury. Mam wrażenie, że polskim wydawcom wydaje się, że nie warto jej ładnie wydawać. W efekcie mamy klasykę dodawaną do gazety albo w wersji pocketowej. Albo GREGa ze ściągami...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:02   #1437
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

17$ http://www.amazon.com/Jane-Penguin-C...rch_res_rpli_3

No chyba kliknę :brzyda l:

o mamusiu, ta jaka piękna http://www.amazon.com/Sense-Sensibil...ref=pd_sim_b_2
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2013-12-31 o 11:03
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:03   #1438
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Klikaj, klikaj, zawsze możesz powiedzieć sobie, że to absolutnie ostatnia w tym roku
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:07   #1439
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Klikaj, klikaj, zawsze możesz powiedzieć sobie, że to absolutnie ostatnia w tym roku


Ale nie, do Muzy jeszcze jadę za godzinę
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:45   #1440
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy - cz. III

Witaj Martacin

Anahstasia
dzięki za opinię


Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Ostatnio namiętnie przeglądam Tumblra i odkryłam piękne zdjęcia z okładkami książek, jestem zachwycona i chcę takie Zwłaszcza te stare są piękne, ale przedostatnie dwa zdjęcia też super!

Załącznik 5524543 Załącznik 5524544 Załącznik 5524545 Załącznik 5524546

Załącznik 5524547 Załącznik 5524548



Znalazłam kolekcję z ostatnich dwóch zdjęć, chcę! http://www.penguin.co.uk/static/cs/u...boundclassics/
Piękne okładki Zgadzam się z magnolią jak z cmentarza książęk
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 17:19:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.