Sklejające się włosy :c Co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 17:24   #1
VeruSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17

Sklejające się włosy :c Co robić?


Od dawien dawna strasznie sklejają mi się włosy. Dosłownie pięć minut po poczesaniu, wyjdę na dwór i nie dość, że strasznie opadają to na dodatek się sklejają. W efekcie idę z włosami niemal przyklejonymi do twarzy, okropnie się z tym czuje, tak łyso. Możecie mi doradzić jakiś dobry szampon, odżywkę albo cokolwiek na ten problem? Może da się coś poradzić też na zwiększenie objętości?
Dodam, że mam włosy trochę za ramiona, no i są bardzo cienkie. Nie stosuję jakieś "specjalnej" pielęgnacji, zwykły szampon z rumiankiem i odżywka od czasu do czasu.
VeruSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 19:24   #2
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: Sklejające się włosy :c Co robić?

Cytat:
Napisane przez VeruSs Pokaż wiadomość
Od dawien dawna strasznie sklejają mi się włosy. Dosłownie pięć minut po poczesaniu, wyjdę na dwór i nie dość, że strasznie opadają to na dodatek się sklejają. W efekcie idę z włosami niemal przyklejonymi do twarzy, okropnie się z tym czuje, tak łyso. Możecie mi doradzić jakiś dobry szampon, odżywkę albo cokolwiek na ten problem? Może da się coś poradzić też na zwiększenie objętości?
Dodam, że mam włosy trochę za ramiona, no i są bardzo cienkie. Nie stosuję jakieś "specjalnej" pielęgnacji, zwykły szampon z rumiankiem i odżywka od czasu do czasu.
może to wina samej odżywki? że aplikujesz ją od samej nasady? zbyt dużo?
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 20:13   #3
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Sklejające się włosy :c Co robić?

Ja bym stawiała na przeciążenie włosów spowodowane zbyt dużą ilością kosmetyków. Na pewno dokładnie, pod dużym strumieniem wody spłukujesz odżywkę? Używasz dodatkowych odżywek bez spłukiwania, olejków, kosmetyków do stylizacji? Może problem jest w ilości kosmetyków.

Jeśli nie to może spróbuj z suchym szamponem, doda objętości i tekstury włosom. Od siebie polecam Dove i Batiste, a jak masz czas żeby pobawić się kilka minut dłużej to zwykły talk kosmetyczny wtarty w skórę głowy, włosy u nasady.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 11:14   #4
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sklejające się włosy :c Co robić?

Podobnie jak koleżanki wyżej myślę, że może byc to spowodowane np. niedomyciem jakiegos kosmetyku lub złym sposobem jego nakładania. Odżywki i maski, szczegonie przy przetłuszczajaacyh sie wlosach powinno sie nakladac od ucha w dol i omijac okolice skalpu, bo wtedy przetluszczanie wlosow moze sie jeszcze pogorszyc, a wlosy beda oklapniete.
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 08:06   #5
Masia87
Raczkowanie
 
Avatar Masia87
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 102
Dot.: Sklejające się włosy :c Co robić?

Ja mam ten sam problem, myje włosy co 2 dni a w dniu kolejnego mycia już wstydzę się pokazywać publicznie, związuje włosy a i tak bardzo widać że włosy są nieświeże
__________________




"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale można spotkać kogoś, dzięki komu wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie"
Masia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 09:06:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.