Dieta Anny Lewandowskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-14, 11:13   #1
Thirty_One
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6

Dieta Anny Lewandowskiej


Cześć Dziewczyny!

Już prawie się zdecydowałam na wprowadzenie do swojego życia diety proponowanej przez Anne Lewandowską. Chciałam dowiedzieć się czy może ktoś tutaj ją stosował? Jak efekty?

Dieta wygląda pysznie, jednak wiem że z pewnymi produktami może być problem i trzeba się nastawić na częste robienie zakupów. Chcę się dobrze do tego przygotować i zanim zacznę zrobić zamówienie w internetowym sklepie ze zdrową żywnością.

Jeśli macie jakieś swoje uwagi, opinie, spostrzeżenia dotyczące tej diety chętnie poczytam.

Pozdrawiam,
31
Thirty_One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 12:03   #2
octop
Przyczajenie
 
Avatar octop
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Nie jestem zwolenniczką diet ograniczających całkowicie cokolwiek. Wierz mi, jeśli się zapędzisz to prosta droga do anoreksji...
Najlepiej po prostu jeść zgodnie z zapotrzebowaniem, jeść wszystko, aczkolwiek z UMIAREM.
Inna sprawa - jeśli jesteś uczulona na laktozę, czy gluten.
octop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 18:48   #3
JustynaDK
Raczkowanie
 
Avatar JustynaDK
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 59
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Koleżanka ma jej książkę i zwracam uwagę że po pierwsze jej przepisy są mocno niesmaczne.
JustynaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 23:21   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Cytat:
Napisane przez JustynaDK Pokaż wiadomość
Koleżanka ma jej książkę i zwracam uwagę że po pierwsze jej przepisy są mocno niesmaczne.
A z tym to się zupełnie nie zgadzam, też mam tę książkę i wiele przepisów już wypróbowałam, są nawet nie tyle smaczne, co wręcz rewelacyjne Szczerze mówiąc, od kilku lat staram się siedzieć w kuchni jak najmniej, bo zwyczajnie nie mam czasu i nie chce mi się gotować. Także to, że kilka razy w tygodniu robię sobie kolejny raz coś z tej samej książki, naprawdę coś znaczy.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość
z pewnymi produktami może być problem i trzeba się nastawić na częste robienie zakupów
To zależy, gdzie mieszkasz, ale ja na przykład ani razu nie musiałam niczego dodatkowo zamawiać przez Internet, a przerobiłam już naprawdę dużo przepisów Ani. Poza tym nie wiem, jak często robiłaś zakupy do tej pory, ale ja w ogóle nie muszę zmieniać swojego rytmu zakupowego, np. świeże warzywa i owoce i tak kupuję codziennie lub co drugi dzień, a inne rzeczy tak średnio raz w tygodniu.

Generalnie naprawdę nie zauważyłam, żeby akurat te przepisy wymagały jakiegokolwiek specjalnego wysiłku, więc spokojnie

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość

Jeśli macie jakieś swoje uwagi, opinie, spostrzeżenia dotyczące tej diety chętnie poczytam.
W sumie jedyne, co bym Ci doradziła, to może nie od razu robienie wszystkiego naraz, tylko stopniowe "wypróbowywanie" tych przepisów. Ja tak zrobiłam, że najpierw czytałam sobie książkę, potem czułam się taka zmotywowana i zachęcona pięknymi zdjęciami, że wybrałam jeden przepis, kupiłam odpowiednie składniki, zrobiłam...
Boziu, i wtedy przepadłam, bo okazało się pyszne

Jeszcze mogę Ci podać anegdotkę, że kiedy robiłam sobie pierwsze danie z tej książki, moi domownicy zebrali się w kuchni i podśmiechiwali się ze składników, kwękali z niechęcią, że to będzie na pewno niejadalne (jak te posty wyżej: że będzie niesmaczne, że nabawię się przez to anoreksji i takie tam ). A potem jak zrobiłam i spróbowali... to myślałam, że nic dla mnie nie zostanie, tyle zjedli

Powiem szczerze, że naprawdę czasem (zwłaszcza, kiedy robię z tych przepisów słodycze) mam ochotę gdzieś schować przed rodziną to, co zrobiłam, bo zawsze wszystko mi wyjadają

Także spróbuj stopniowo, dzięki temu będzie Ci łatwiej, a w smakach i tak się zakochasz
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 12:46   #5
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Mialam wykupiona na 3 miesiace. Wiekszosc posilkow jest smaczna, jesli ci nie odpowiada zawsze mozna posilek wymienic na inny.

Ogolnie dieta super, ale zrezygnowalam z niej bo nie bylam w stanie czasowo przygotowywac wszystkiego (sniadanie, 2 przekaski do pracy, obiad i kolacja). Jestem zbyt leniwa na codziennie gotowanie i przygotowanie.
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 10:59   #6
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Mialam wykupiona na 3 miesiace. Wiekszosc posilkow jest smaczna, jesli ci nie odpowiada zawsze mozna posilek wymienic na inny.

Ogolnie dieta super, ale zrezygnowalam z niej bo nie bylam w stanie czasowo przygotowywac wszystkiego (sniadanie, 2 przekaski do pracy, obiad i kolacja). Jestem zbyt leniwa na codziennie gotowanie i przygotowanie.
Eeee... ja sobie ogromnie cenię przepisy Ani, ale jestem z zasady daleka od płacenia za jakiekolwiek diety. Warto nauczyć się podstaw zdrowego żywienia, jest milion książek na ten temat, napisanych przez polskich lekarzy, wydanych przez poważne wydawnictwa medyczne, którym można zaufać. Jak się pozna zasady, to potem w sumie zdrowe jedzenie nie wymaga wysiłku. Ja bym powiedziała, że raczej pieniędzy, bo mimo wszystko zdrowe produkty bywają droższe od tych niepełnowartościowych.

Choć rozumiem, że jeśli ktoś ma poważne problemy ze zdrowiem i chce o siebie zadbać, a kompletnie nie potrafi, dzięki takim płatnym kursom nauczy się przyrządzania różnych zestawów posiłków.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 11:27   #7
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dieta Anny Lewandowskiej

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;76599641]Eeee... ja sobie ogromnie cenię przepisy Ani, ale jestem z zasady daleka od płacenia za jakiekolwiek diety. Warto nauczyć się podstaw zdrowego żywienia, jest milion książek na ten temat, napisanych przez polskich lekarzy, wydanych przez poważne wydawnictwa medyczne, którym można zaufać. Jak się pozna zasady, to potem w sumie zdrowe jedzenie nie wymaga wysiłku. Ja bym powiedziała, że raczej pieniędzy, bo mimo wszystko zdrowe produkty bywają droższe od tych niepełnowartościowych.



Choć rozumiem, że jeśli ktoś ma poważne problemy ze zdrowiem i chce o siebie zadbać, a kompletnie nie potrafi, dzięki takim płatnym kursom nauczy się przyrządzania różnych zestawów posiłków.[/QUOTE]




Jedni nie zapłacili by za dietę, inni, jak ja, bardziej cenią sobie wygodę. Owszem, warto nauczyć się podstaw zdrowego żywienia i teraz już je znam. Wtedy gdy wykupowałam dietę nie miałam jednak ani czasu, ani ochoty tego zgłębiać a dieta Ani jest bardzo wygodna i w mojej ocenie ta stówka to nie była wygórowana cena za podanie przepisów na 3 miesiące na tacy. Zero głowienia się, zastanawiania co połączyć z czym, aby posiłek był pełnowartościowy.
Jeśli nie pasuje Ci jakieś połączenie to wymieniasz produkty lub cały posiłek na taki z podobną ilością makroelementów.

Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie wymyślanie posiłków to katorga, a nie lubię jeść często tego samego. Tutaj ta dieta była kopalnią pomysłów. Do tego od razu generowana była lista potrzebnych składników do wykonania konkretnych dań.

I nie, dieta idealna dla mnie nie była bo nie mogłam bądź nie chciałam się dostosować do ilości posiłków i całego ich przygotowywania ale u mnie w tym zakresie sprawdziłoby się tylko zatrudnienie kucharza






Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2017-08-25 o 11:28
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 22:56   #8
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Dieta Lewandowskiej to nic odkrywczego.
Jak wykluczysz część produktów to schudniesz. Jak znów je włączysz to utyjesz,
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 14:42   #9
Lucynka717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Już prawie się zdecydowałam na wprowadzenie do swojego życia diety proponowanej przez Anne Lewandowską. Chciałam dowiedzieć się czy może ktoś tutaj ją stosował? Jak efekty?

Dieta wygląda pysznie, jednak wiem że z pewnymi produktami może być problem i trzeba się nastawić na częste robienie zakupów. Chcę się dobrze do tego przygotować i zanim zacznę zrobić zamówienie w internetowym sklepie ze zdrową żywnością.

Jeśli macie jakieś swoje uwagi, opinie, spostrzeżenia dotyczące tej diety chętnie poczytam.

Pozdrawiam,
31
Cześć, ja generalnie za bardzo nie polecam, próbowałam, ale dla mnie ta dieta jest zbyt droga i jest duży kłopot z dostępnością produktów, mnie to zniechęcało... :/ ja jestem na diecie vitalii i już 11 kg mniej jest smaczna, prosta i wydaję mniej na jedzenie niż przed dietą, a wcale nie jest tak, że tego jest mniej, jest dużo, ale jakoś tak dobrane, że je się dużo, a chudnie! Dla mnie rewelacja, jeszcze zostało mi 4 kg, ale już czuje się seksowna jak nigdy! jak nie znasz, to łap xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-10-25 o 16:25 Powód: link
Lucynka717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 17:14   #10
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej

Cytat:
Napisane przez Lucynka717 Pokaż wiadomość
Cześć, ja generalnie za bardzo nie polecam, próbowałam, ale dla mnie ta dieta jest zbyt droga i jest duży kłopot z dostępnością produktów, mnie to zniechęcało... :/ ja jestem na diecie vitalii i już 11 kg mniej jest smaczna, prosta i wydaję mniej na jedzenie niż przed dietą, a wcale nie jest tak, że tego jest mniej, jest dużo, ale jakoś tak dobrane, że je się dużo, a chudnie! Dla mnie rewelacja, jeszcze zostało mi 4 kg, ale już czuje się seksowna jak nigdy! jak nie znasz, to łap xxx

A dla mnie z kolei dieta z vitalii to kit. Ciągle tylko kanapki na śniadanie, pełnoziarnisty chleb i kurczak. Nie można wykluczyć żadnej kategorii produktów typu produkty z laktozą lub glutenem co w dzisiejszych czasach i przy tak częstych alergiach/ nietolerancjach pokarmowych jest nie do pomyślenia. Brak aplikacji na telefon, brak profesjonalnych zdjęć dań a czasami nawet opis dania nie zgadza się z potrawą na zdjęciu. Jeśli wykluczysz jakiś produkt, dajmy na to paprykę, ich obietnica dopasowania dań spada ze 100% do 90%. Można wykluczyć maksymalnie 10 produktów ale nie mogą być wszystkie z tej samej grupy. Jeśli wykluczy się 10 produktów to wyskakuje powiadomienie, że prawdopodobieństwo dopasowania diety to 0% (wtf?). Do tego 100zł za 2 miesiące to dużo jak za taką kompletną amatorszczyznę.
Dno. Kompletnie nie polecam. Żałuję wydanych pieniędzy.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:14:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.