Głodna w nocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 16:04   #31
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Głodna w nocy!

Cytat:
Napisane przez nina_keira Pokaż wiadomość
heh aż głupio mówić, ale ja mam podobnie, tzn. jeszcze nigdy wcześniej mi się takie dziwne rzeczy nie śniły jak ostatnio po kolacjach z serka wiejskiego poza tym co noc budzę się o 5 nad ranem
no to sie ciesze ze nie jestem sama i ja tez sie budze nad ranem, pojde do wc, napije sie wody i ide dalej spac (pracuje na wieczorna zmiane wiec sypiam do 10 rano)

kurcze chcialam wymienic kurczaka/rybe na serek wiejski, myslalam ze nie bedzie tak dzialal ale widocznie tak ech... wydaje mi sie ze to przez to, ze ten bialkowy posilek trawi sie cala noc i trawienie zaburza sen
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 19:20   #32
mamusiakornelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Głodna w nocy!

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
A co zrobić, gdy w nocy ma się ochotę na czekoladę...choćby kawalątek??
Jak wytrzymam noc, to rano od razu lecę do szafki ze słodyczami....
U mnie może nie tyle co wieczorem co między obiadem a kolacją miałam wilczy głód na coś z czekoladą i choćbym stawała na głowie chce mi się jej i koniec Ale odstawiłam tą słodką z dodatkami i zaczęłam kupować gorzką. Kwestia przyzwyczajenia i też czuć słodycz w "gorzkiej" a poczytaj xxx sobie o niej, bo faktycznie chyba można a nawet powinno się jeść czeko mnie to uspokaja i nie mam przynajmniej już wyrzutów sumienia jak sobie zjem pasek dziennie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-09-08 o 08:34
mamusiakornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:51   #33
HiAneta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 10
Dot.: Głodna w nocy!

Cytat:
Napisane przez mamusiakornelka Pokaż wiadomość
U mnie może nie tyle co wieczorem co między obiadem a kolacją miałam wilczy głód na coś z czekoladą i choćbym stawała na głowie chce mi się jej i koniec Ale odstawiłam tą słodką z dodatkami i zaczęłam kupować gorzką. Kwestia przyzwyczajenia i też czuć słodycz w "gorzkiej" a poczytaj sobie o niej, bo faktycznie chyba można a nawet powinno się jeść czeko mnie to uspokaja i nie mam przynajmniej już wyrzutów sumienia jak sobie zjem pasek dziennie
Hej! ja też bez czekolady nie potrafię żyć :P Czekolada tak naprawdę jest zdrowa a szczególnie magnez, bo dobrze wpływa na pracę mózgu itp. Ja ostatnio zaczęłam robić ją sama, z samych zdrowych składników i jest pyszna. A najlepsze, ze zawsze mam te składniki w domu wiec w razie czego mogę ją na bieżąco dorabiać (kakao, ksylitol, olej kokosowy, orzechy i inne owoce) przepis znalazłam tutaj
https://www.facebook.com/spirolife/p...type=3&theater
HiAneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 09:39   #34
cealeksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Głodna w nocy!

Nocny głód oznacza zaburzenie gospodarki hormonalnej organizmu. Polecam uregulować swoje odżywianie i zwrócić się do lekarza.
cealeksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 11:43   #35
gabynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Głodna w nocy!

Też miałam z tym problem, ale chyba nie koniecznie związany z hormonami, przewalczyłam sama w sobie teraz pracuje nad tym żeby nie podjadać w ciągu dnia
gabynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-19 12:43:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.