A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 16:28   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)


Dla jednych to fanaberia, dla innych nic nienormalnego. Jednak tych drugich jest zdecydowanie za mało, żebym mogła czuć się z tym komfortowo. To dlatego postanowiłam założyć tutaj grupę wsparcia I zapytać, czy któraś z Was także lubi chomikować kosmetyki? Już wyjaśniam, co mam na myśli

Często kupuję kosmetyki nie dlatego, że coś właśnie mi się skończyło, ale dlatego, że albo jest na promocji, albo jest to coś, co chcę wypróbować, albo dlatego, że robię zakupy w jakimś miejscu, z którego bardzo rzadko korzystam i od razu zaopatruję się w hurtowe ilości produktów. Składuję później wszystko w jednym miejscu w mieszkaniu, w szufladzie, gdzie kosmetyki leżą, czekając aż będą potrzebne. Kiedy coś mi się kończy, zamiast do sklepu, idę do wspomnianej szuflady. Lubię mieć pewność, że jeśli zużyję jakiś kosmetyk, od razu będę go miała czym zastąpić. Nie lubię próżni, a takie chomikowanie (zwane inaczej robieniem zapasów mnie uspokaja

Czasami chomikowanie przybiera ostrzejsze formy i kończy się mega zapasami. Obecnie na stanie mam kilka kremów na dzień, kilka balsamów do ciała, wiele żeli pod prysznic... Nie uważam, żeby był to zakupoholizm, bo od niego tego typu zachowanie odróżnia to, że nie jest kompulsywne, że obejmuje produkty, które później zostaną zużyte i że poparte jest pewnym ekonomicznym myśleniem (kupowanie 2 w cenie 1 czy przy zniżkach rzędu -25%, -30%). Ale mimo to czasami czuję się z tym dziwnie. Sęk w tym, że nie mogę przestać

Macie tak? A może macie w swoim otoczeniu takiego chomika?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:30   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Jedyne co mam w zapasie to 1 żel pod prysznic, więc chyba nie jestem chomikiem
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:37   #3
Kajuna777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ropczyce
Wiadomości: 24
GG do Kajuna777
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Ja też.
Często kupuję na promocjach, nawet jak mam zapasy. Na szczęście wszystko z czasem się zużywa
Kajuna777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:47   #4
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

tez nie jestem chomikiem. Duzo mam wod perfumowanych ale to kazda inna, czy szminek... Nie mam dubli.
Wolna kase na zapasy wole wydac w inny sposob, gokarty, ciuch, wypad na miasto itd. itd.
Sklepy mam blisko wiec to nie problem wyskoczyc i dokupic, a dokupuje gdy danej rzeczy zostaje mi na 3 uzycia
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:48   #5
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

kochana moja najcudowniejsza czyli nie jestem ewenementem jak twierdzi mój TŻ
chomikuję wszystko co się da, po prostu wszystko, potrafię mieć 12 żeli pod prysznic i 8 balsamów do ciała, w tym momencie mam 5 różnych płynów micelarnych, 4 toniki i 12 kremów bb... samych lakierów do paznokci mam 260.
czasem jest to przerażające, w szafie mam 3 plastikowe dosyć duże skrzyneczki pełne kosmetyków "na zapas". Nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło ale zawsze dubluje wszystko co kupuję nawet jak nigdy wcześniej tego nie miałam i po paru użyciach ląduje w koszu... Ile ja kasy tracę to głowa mała, ale nie umiem, bądź nie chcę się powstrzymywać
tak więc pozdrawiam wszystkie chomikujące
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:48   #6
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Ja też mam zapasy. W tamtym roku miałam kilkanaście odżywek do włosów, ale wszystkie udało mi się zużyć i mam teraz 3 sztuki. Zmotywował mnie Projekt Denko. Podobnie mam z kremami do stóp, ale powoli pozbywam się zapasów.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:48   #7
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

O ile rzeczywiscie to pozniej zuzywasz, to wszystko z Toba ok Skoro wiesz, ze Twoja ulubiona odzywka jest za polowe ceny, to czemu nie kupic? Potem jak Ci sie skonczy, zapewne promocji nie bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 16:51   #8
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Nie, nie jestem chomikiem Jedyne, do czego mam słabość to błyszczyki i róże, ale ich liczba nie przekracza 10 sztuk, więc nie jest źle.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:53   #9
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Projekt denko to moje postanowienie noworoczne zobaczymy jak to wyjdzie w praniu mnie wizaż kusi kupnem nowych kosmetyków, jak coś znajdę, nowość, KWC itp itd to już mnie ręce świerzbią i muszę to mieć

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
"I don't want to start any blasphemous rumours
But I think that God's got a sick sense of humor
And when I die I expect to find Him laughing"

Depeche Mode
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:59   #10
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Jeżeli wszystko to potem zużywasz to ja nie widzę w tym nic dziwnego . Sama też często kupuję na zapas, jeśli widzę że mogę coś kupić taniej, niż w momencie, kiedy mi się skończy. Co innego, jeżeli ktoś kupuje, a potem wyrzuca (bo się nie sprawdziło, a ma tego 5 szt, czy dlatego, że nie nadąża z używaniem)- wtedy już jest problem . Ja na takim robieniu zapasów dużo oszczędzam. Po co mam płacić za coś 20zł jak się skończy poprzednik, kiedy mogę kupić za 10 i używać za np miesiąc .
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:00   #11
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Też kupuję "zapasy" na promocjach Ale są to głównie żele pod prysznic, szampony czy odżywki, które wiem że szybko zużyję, więc zawsze mam coś "w zapasie". Podkłady i kolorówkę staram się kupować na promocjach -40 % Wszystko sukcesywnie zużywam. Raczej też nie kupuję w hurtowych ilościach, chyba że np mydło w płynie jest na sporej promocji do kupuję od razu kilka bo to znika u mnie jak woda. Ale to raczej wyjątek. Wcześniej miałam kilka kremów do twarzy, bo przerzuciłam się z tych drogeryjnych na bardziej naturalne, a sklep zielarsko-medyczny mam nie po drodze, więc tam zrobiłam nieco większe zakupy i nazbierałam 4 kremy, z których obecnie mam 2 Staram się też nieco ograniczać z tym "chomikowaniem"


Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Ja na takim robieniu zapasów dużo oszczędzam. Po co mam płacić za coś 20zł jak się skończy poprzednik, kiedy mogę kupić za 10 i używać za np miesiąc .
Wychodzę z podobnego założenia
__________________






Edytowane przez ewanka1989
Czas edycji: 2014-01-22 o 17:01
ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 17:02   #12
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

och, pokrewna duszo ma! Mam tak samo jak Ty , też muszę mieć pewność że jak mi się coś skończy to mam w pogotowiu następne rzeczy, też robię hurtowe zakupy, mam z 10 żeli pod prysznic i z 15 balsamów i wieleinnych rzeczy, czasem zapasy sie zmniejszaja a czasem zwiększają zależy od sytuacji, np zaraz po powrocie z berlina to mam masę niemieckich cudeniek, albo przy okazji jakis super promocji;]
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:06   #13
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Podziwiam i zazdroszczę kobietom które nie mają takich ciągot do kupowania ja się po prostu nie mogę powstrzymać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
"I don't want to start any blasphemous rumours
But I think that God's got a sick sense of humor
And when I die I expect to find Him laughing"

Depeche Mode
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:18   #14
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Robię zapasy ale tylko tego czego używam codziennie czyli kremów i miceli. Kupuję więcej jeśli jest promocja albo gdy kupuję przez internet bo wtedy bardziej mi się opłaca. No i nie są to jakieś wielkie zapasy, góra trzy sztuki w tym jedna , której potrzebuję na już bo akurat poprzednie zapasy mi się skończyły. Jeśli nie ma promocji a potrzebuję czegoś to kupuje tylko jedną sztukę.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:24   #15
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Ja niestety mam fazy chomikowania. Najgorsze są przebiegłe oferty typu kup 2, 1 gratis itp. Teraz omijam te sklepy szerokim łukiem i nie oglądam nawet nowości/promocji. Bez sensu tracić kasę na kolejny żel, balsam, masło, mgiełkę - niby to ciągle wykorzystuję, ale mam zapas chyba na rok (bo to wydajne kosmetyki). Do tego dochodzą kolekcje limitowane, ale na to już też się nie nabieram.

Na szczęście mam wybiórcze chomikowanie, pielęgnacja mnie nie kusi - mam swoje sprawdzone produkty i tego się trzymam.

Z kolorówką różnie, mam więcej niż przeciętny człowiek, ale też obiecałam sobie, że trochę się powstrzymam przed zakupami "z braku laku". Myślę, że się uda.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:27   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Czyli są na tym świecie moje bratnie dusze Witajcie, dziewczęta

Cytat:
Napisane przez Verri Pokaż wiadomość
chomikuję wszystko co się da, po prostu wszystko, potrafię mieć 12 żeli pod prysznic i 8 balsamów do ciała, w tym momencie mam 5 różnych płynów micelarnych, 4 toniki i 12 kremów bb... samych lakierów do paznokci mam 260.
Oj, skąd ja to znam Ja na potęgę chomikuję pielęgnację. Mam też totalnego świra na punkcie cieni do powiek

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Zmotywował mnie Projekt Denko. Podobnie mam z kremami do stóp, ale powoli pozbywam się zapasów.
Projekt Denko też prowadzę - zużywam kosmetyki do samego dna (potrafię nie tylko rozciąć, co rozbebeszyć całe opakowanie Zużywanie daje ogromną satysfakcję. Lecz mimo to nie jest w stanie powstrzymać mnie przed zakupami. Zauważyłam też u siebie zależność, że im bliżej końca jakiegoś kosmetyku, w tym większych ilościach go zużywam, bo już myślę o następnym

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Ja na takim robieniu zapasów dużo oszczędzam. Po co mam płacić za coś 20zł jak się skończy poprzednik, kiedy mogę kupić za 10 i używać za np miesiąc .
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
np zaraz po powrocie z berlina to mam masę niemieckich cudeniek, albo przy okazji jakis super promocji;]
Praktycznie nie kupuję kosmetyków w regularnych cenach. Zawsze korzystam z promocji. Czy to z kuponów w Super-Pharmie, czy to z kart lojalnościowych (w Sephorze, Douglasie, Hebe). Często kupuję w sklepach internetowych na stronach producentów. Pozapisywana jestem na listy mailingowe i czyham na promocje. Ostatnia, na jaką się załapałam, to -25% na całą ofertę BanDi. Promocja obowiązywała tylko od godzin wieczornych jednego dnia, do godzin wczesnoporannych dnia następnego

Często też kupuję kosmetyki kiedy jestem zagranicą. Np. we Włoszech obławiam się namiętnie w Kiko. Poluję też w zagranicznych Sephorach na Urban Decay czy NARS. Na Cherry Culture kupuję marki, których nie ma w Polsce. Aby zmniejszyć koszty przesyłki, często korzystam z progów, po których nie trzeba za nią płacić. Wymaga to włożenia większej ilości rzeczy do koszyka, ale koniec końców bardzo się opłaca

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2014-01-22 o 17:49 Powód: literówka
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:00   #17
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
O ile rzeczywiscie to pozniej zuzywasz, to wszystko z Toba ok Skoro wiesz, ze Twoja ulubiona odzywka jest za polowe ceny, to czemu nie kupic? Potem jak Ci sie skonczy, zapewne promocji nie bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mam taki sam system chomikowania - kupuję na zapas kosmetyki, które wiem, ze na pewno zużyję, a akurat są w promocji

tym sposobem mam zapas szamponów, odżywek do włosów, balsamów do ciała, kosmetyków do pielęgnacji itd. Kolorówki czy kosmetyków do makijażu nie chomikuję...
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:09   #18
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Ja mam to samo, kupuje zbieram i szkoda mi używać :P

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Ja mam to samo, kupuje zbieram i szkoda mi używać :P

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Ja mam to samo, kupuje zbieram i szkoda mi używać :P
amarenamena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:19   #19
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Nie. Tylko szminek i wazelin mam dużo.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 18:23   #20
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Nie, ja absolutnie nie chomikuję. Kupuję to co mi potrzebne, bo się kończy. Lubię kupować kosmetyki i jak mam za dużo to mi smutno że nie mam pretekstu wpaść do drogerii
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:39   #21
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

CHOMIKI ŁĄCZMY SIĘ!

4,5 litra żelów pod prysznic (bo była promocja, bo takiego nie mam, a ten ładnie pachnie) mówi same za siebie
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:46   #22
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Ja też jestem chomikiem i wcale się z tym nie kryję. Kosmetyki kupuje tylko na promocjach. Nic w regularnej cenie. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko tyle, że chomikuje w granicach rozsądku. Do 10 szt. jednej rzeczy nie gromadzę. Mam max 3 sztuki w zapasie.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 19:55   #23
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Mam parę tych kosmetyków, ale obiecałam sobie, że nie kupię niczego nowego dopóki tych nie zużyję, więc narazie promocje nawet odpadają.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:10   #24
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Też jestem chomikiem Chociaż ja "zbieram" określone kosmetyki, głównie te do włosów..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:00   #25
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Mam podobnie jak Anahstasia, kupuję, bo jest dobra oferta, bo chcę przetestowac nowosc. Mój profil to pielęgnacja; głównie kremy i balsamy.
Lubię oferty internetowe i wysyłkowe. Najprzyjemniejszy etap to analiza oraz dokonywanie wyboru...

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2014-01-22 o 21:01
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:00   #26
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Ha! Ja też chomikuję. Głownie jest to pielęgnacja, płyny micelarne, do demakijażu, żele jakieś szampony, odżywki, balsamy itp. Te kosmetyki, które się u mnie sprawdzają kupuję na dobrych promocjach w większej ilości i w miarę regularnie zużywam. Niestety mam też tendencję do chomikowania kolorówki, głównie są to cienie do powiek i szminki. Staram się hamować i tłumaczę sobię za każdym razem jak jestem w sklepie, że nie potrzebuję kolejnego cienia do powiek. Na razie działa.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:04   #27
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Przyłączam się. Napis "promocja" działa na mnie jak magnes.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:22   #28
albro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 80
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Nie lubię kupować bez zniżki, więc przeważnie mam w zapasie 1 lub 2 produkty z danego asortymentu, a poza tym źle bym się czuła mając świadomość, że coś mi się kończy i trzeba po to biec do sklepu, czy nie prościej wyjąć z szafki?
albro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:38   #29
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Anahstasia, kupuję, bo jest dobra oferta, bo chcę przetestowac nowosc. Mój profil to pielęgnacja; głównie kremy i balsamy.
Lubię oferty internetowe i wysyłkowe. Najprzyjemniejszy etap to analiza oraz dokonywanie wyboru...
o to to,mam tak samo.Potrafię parę dni analizować i wybierać
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 02:00   #30
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: A czy wy też chomikujecie kosmetyki? :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Zauważyłam też u siebie zależność, że im bliżej końca jakiegoś kosmetyku, w tym większych ilościach go zużywam, bo już myślę o następnym

Praktycznie nie kupuję kosmetyków w regularnych cenach. Zawsze korzystam z promocji.
mam tak samo
najgorzej u mnie z zelami/plynami pod prysznic i balsamami/maslami do ciala - bo np. kupienie kolejnej kredki do kresek, ale w innym kolorze to juz przeciez nie chomikowanie
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 09:57:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.