Medipharma - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 09:44   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

Medipharma


Dziewczyny, czy któraśz Was używała kosmetyków do włosów Dolive marki Medipharma. Są one wyprodukowane ma bazie oliwy z oliwek. Oglądałam je wczoraj w aptece i strasznie jestem ciekawa, czy faktycznie pomagają na suche, "rwące się" włosy. Mam włosy przesuszone kilkumiesięcznym używaniem Dermeny i mimo dobrych odżywek nie są w dobrym stanie. Zastanawiam się czy taki delikatny szampon faktycznie by pomógł.
Pozdrawiam serdecznie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 16:44   #2
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Medipharma

Beliczku, a jakiś skład szamponu? Bo bez tego ciężko ocenić.
Domyślam się, że chodzi o ten:
http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=877

Na KWC jest oceniona odżywka:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8058
Mnie się ona jakoś niespecjalnie podoba.
Używałam jej ze dwa lata temy i szybko wyrzuciłam - oliwę to ona i ma,czułam, jak zostaję mi na włosach - a porzdnie spłukuję, ale zero jakiś nabłyszczaczy, subst. wygładzających - mi zrobiła szaleńcze siano z włosów (mało która odżywka to potrafi). Beznadziejna. Możesz być rozczarowana.
Lepsze efekty daje domowa maseczka: nafta z olejkiem rycynowym, żółtka, oliwa i siup na włosy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 11:27   #3
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Medipharma

Sandijo, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Niestety składu nie mam. z tego co pamiętam, to oczywiście SLS są na drugim miejscu ( ale, któy szmapon ich nie ma).
Wczoraj przeczytałam Twoją recenzję szmaponu Inter Fragrances z azulenem i z peroleum. Dziś wybieram się na rundkę po aptekach i poszukiwanie tego cuda.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 12:58   #4
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Medipharma

Leć, kochana, leć, naprawdę jest cudowny
Powinnaś go dostać bez problemu w "Naturze", ostatnio jest u nich dostępny.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 15:29   #5
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Medipharma

Cytat:
Napisane przez beliczek
Dziewczyny, czy któraśz Was używała kosmetyków do włosów Dolive marki Medipharma. Są one wyprodukowane ma bazie oliwy z oliwek. Oglądałam je wczoraj w aptece i strasznie jestem ciekawa, czy faktycznie pomagają na suche, "rwące się" włosy. Mam włosy przesuszone kilkumiesięcznym używaniem Dermeny i mimo dobrych odżywek nie są w dobrym stanie. Zastanawiam się czy taki delikatny szampon faktycznie by pomógł.
Pozdrawiam serdecznie.
ja mam odzywke tej firmy. Musze powiedziec ze oprocz pieknego zapachu )taki rzeski i wiosenny) wlosy sa ladnie nawilzone i natluszczone, bardziej elastyczne a przedewszytskim nie sa takie suche.
kupilam juz sobie na esentii szmapon, tylko czekam na przesylke liczac ze to bedzie dobry zakup.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.