Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-11, 18:34   #3151
stokrotka2727
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2727
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Swiat
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez avy75e Pokaż wiadomość
Do dziewczyn po: napiszcie proszę jak wygląda codzienna toaleta przez pierwsze dni,czy możona ten stanik pooperacyjny zdjąc do umycia się, czy trzeba go nosić ciągle do momentu usunięcia szwów? I może któraś z was by mnie zaprosiła do znajomych żebym mogła zobaczyć dzieła dr Michalskiej. Proszę
Mi dzisiaj Pan Doktor powiedział że na 5 dobę mogę wsiąść normalny prysznic,będziesz go rozpinała do zmiany opatrunku,ja jutro zamawiam drugi na zmianę.
stokrotka2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 18:55   #3152
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez stokrotka2727 Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj Pan Doktor powiedział że na 5 dobę mogę wsiąść normalny prysznic,będziesz go rozpinała do zmiany opatrunku,ja jutro zamawiam drugi na zmianę.
Dziękuję ale do piątej doby nie można nawet się "obmyć"? Mam na myśli piersi oczywiscie
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 19:09   #3153
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

avy75e wysłałam Ci zaproszenie, musisz zaakceptować. Stokrotka była operowana przez innego dr. Z tego co dr Michalska mi mówiła to nie można myć cycków. U mnie przynajmniej było tak, że przez pierwsze 7 dni miałam opatrunek zrobiony przez dr Michalską i miałam go nie zdejmować wcale. Po 7 dniach miałam zdjąć i zrobić fotkę i wysłać Pani dr. Myłam się pod prysznicem od pępka w dół w staniku. A od dekoltu do pępka wycierałam się chusteczkami dla dziecka. Miałam w wypisie ze szpitala napisane, że mam tego nie moczyć. Psikałam tak mocno Kodanem i gazą przecierałam. Ja szwy miałam 3 tygodnie, więc przez 3 tygodnie tak. Wiem, że inne dziewczyny miały szwy 2 tygodnie wiec krócej. Wczoraj doktor Michalska sciągała mi szwy. Zapytałam czy mogę się normalnie umyć, powiedziała żebym jeszcze odczekała z 2-3 dni bo mam mini dziurki po miejsach gdzie szwy i lepiej odczekać. Tak więc ja jeszcze wodą cycków nie umyłam od 19.11, jedynie Kodanem i chusteczkami dla niemowlaków. Tak przynajmniej zrozumiałam, że mi kazała dr Michalska. Ale zapytaj innych dziewczyn, może ja coś pomyliłam i niepotrzebnie się męcze. Są tu dziewczyny operowane przez dr Michalską duzybiust, kasiaz13, reniutka75k, paulina jak wy się myłyście? Czy to ja utrudniłam sobie życie czy wy też tak musiałyście?
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 19:58   #3154
suonko19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny

Wczoraj byłam w Katowicach na konsultacji i się udało Termin zabiegu 9.03.2020r. Bałam się, bo odległość od obojczyka to 29 cm i 30 cm, ale nie było problemu.
Także dziewczyny, które się zastanawiają- działajcie! U mnie od podjęcia decyzji do konsultacji minęły niecałe trzy tygodnie.

Goncia89 chyba Cię widziałam Masz cudowne maleństwa Nie mogę doczekać się aż ja będę takie miała. Możesz dodać mnie do przyjaciół?
suonko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:03   #3155
stokrotka2727
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2727
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Swiat
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia89 ja juz dzisiaj mam zdjęte opatrunki po operacyjne i założona mam gazę,a 5 dnia mam wziąć prysznic i odkleić te stripy z sudków.Co lekarz to inne zalecenie.To jeszcze wam naszpisze dlaczego jest taki długi czas oczekiwania w Łecznej w szpitalu na operacje ponieważ tylko jedna tygodniowo jest wykonywana.

Edytowane przez stokrotka2727
Czas edycji: 2018-12-11 o 20:17
stokrotka2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:48   #3156
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
avy75e wysłałam Ci zaproszenie, musisz zaakceptować. Stokrotka była operowana przez innego dr. Z tego co dr Michalska mi mówiła to nie można myć cycków. U mnie przynajmniej było tak, że przez pierwsze 7 dni miałam opatrunek zrobiony przez dr Michalską i miałam go nie zdejmować wcale. Po 7 dniach miałam zdjąć i zrobić fotkę i wysłać Pani dr. Myłam się pod prysznicem od pępka w dół w staniku. A od dekoltu do pępka wycierałam się chusteczkami dla dziecka. Miałam w wypisie ze szpitala napisane, że mam tego nie moczyć. Psikałam tak mocno Kodanem i gazą przecierałam. Ja szwy miałam 3 tygodnie, więc przez 3 tygodnie tak. Wiem, że inne dziewczyny miały szwy 2 tygodnie wiec krócej. Wczoraj doktor Michalska sciągała mi szwy. Zapytałam czy mogę się normalnie umyć, powiedziała żebym jeszcze odczekała z 2-3 dni bo mam mini dziurki po miejsach gdzie szwy i lepiej odczekać. Tak więc ja jeszcze wodą cycków nie umyłam od 19.11, jedynie Kodanem i chusteczkami dla niemowlaków. Tak przynajmniej zrozumiałam, że mi kazała dr Michalska. Ale zapytaj innych dziewczyn, może ja coś pomyliłam i niepotrzebnie się męcze. Są tu dziewczyny operowane przez dr Michalską duzybiust, kasiaz13, reniutka75k, paulina jak wy się myłyście? Czy to ja utrudniłam sobie życie czy wy też tak musiałyście?
Dziękuję za zaproszenie ale powiem ci że nie kumam jak to działa. Ogólnie mało korzystam z tego typu stron i nie wiem czy cie w końcu zaakceptowołam. Widziałam twoje zdjęcia wiec chyba tak i tobie też wysłałam zaproszenie. Napisz czy dostałaś . A swoją drogą to piękny efekt masz świetne bimbałki i mam nadzieje ze moje też takie będą. Teraz mam e/f ale chcę c . Współczuję ci tego nie mycia ale jak mus to mus. A jak zrobić album bo też bym chciała się później pochwalić ?
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 22:13   #3157
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

suonko19 a podpowiesz mi ktora to byłaś Ty? Moze tez bede Cie kojarzyc



avy jak widzisz zdjecia to chyba jest ok. Żeby moc dodawac swoje to najpierw na swoim profilu musisz dodac pusty album, pozniej w niego wejsc i dodawac zdjecia. Na komputerze jest to bardziej czytelne, na telefonie jest mi ciężko sie odnaleźć w obsłudze forum.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 08:48   #3158
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez stokrotka2727 Pokaż wiadomość
To i ja juz jestem po,wczoraj miałam operacje jeszcze trochę jestem osłabiona,właśnie wyciągnęli mi dreny i jutro wracam do domu.Widziałam juz moje nowe nabytki są śliczne i malutkie.Ale jestem happy

Stokrotka2727 gratulacje
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 08:51   #3159
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia tak myślę, że pożycze komputer od syna, bo w telefonie tak jakoś nie ogarniam. A powiedz mi ,bo ja nigdy nie miałam żadnej operacji, czy do zabiegu jest cewnikowanie. Bardzo się tego boje Jak jeszcze mi się jakieś pytanie w głowie urodzi , to mam nadzieje że z cierpliwością odpowiesz.
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:46   #3160
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pytaj o co chcesz i co Ci się do głowy nasunie Nie było cewnikowania. Brałam w ręce dreny (buteleczki z krwią) i szłam do łazienki. Też to była moja pierwsza operacja w życiu. Pan anestezjolog dał mi informację do przeczytania, tam troche straszyli że w celu ratowania życia mogą zęby rurką powybijać, ale nie bierz sobie tego do serca. Ja się obudziłam z całym kompletem zębów Moimi objawami po narkozie były silne wymioty, po wybudzeniu miałam napad drgawek, blada byłam jak córka młynarza, pozniej jeszcze kilka dni po takie dreszcze i uczucie zimna i z dwa dni lekko podraznione gardło od rurki. Ale dosłownie tak jakby Cię leciutko zaczynało pobolewać, samo przeszło. Dla mnie największą męką jest spanie na plecach w pozycji "na trupa", boli cały kark i ledzwia i łopatki. Trzeba zagryzc zęby i się przemęczyc. Dziś poszłam do internistki po skierowanie na rehabilitację na kręgosłup.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 10:00   #3161
Velvet55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Słyszałyście może o zabigu zmniejszania piersi? Podsyłam wam link do całkiem fajnego artykułu
https://beautypoland.com/breast-lipo...urgery-poland/
Velvet55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 18:46   #3162
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gratuluje Wam wszystkim po
Patrycja.....musiałyśmy się mijać na korytarzu. Byłam w Łęcznej od 4go do 10go ale jeszcze nie piersi a brzuch.
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 18:53   #3163
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny byłam dziś u ortopedy i dostałam takie zaświadczenie, myślicie że wystarczy?20181212_194506.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 19:06   #3164
Mirage7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczynki

Zdecydowałam się .... wykonałam telefon do Katowic i na 21.12 mam termin na konsultacje. Po waszych pozytywnych opiniach wybór padł na doktor Michalską . Rozumiem że warto ze sobą zabrać badania np rezonans kręgosłupa i coś jeszcze ???Mam do Was gorącą prośbę tzn do dziewczyn które już są po operacji . Nie ukrywam że chciałabym zobaczyć efekty pracy Pani doktor , ciekawość mnie zżera Trochę tutaj nie ogarniam co i jak , z tymi fotkami . Oczywiście też się podzielę swoimi nowymi nabytkami - oczywiście jak już będą .
Mirage7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 19:08   #3165
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Fiona oczywiście, ze zaswiadczenie jest dobre. Teraz tylko sobie zaklep gdzieś termin na konsultacje, niech juz ten termin leci jak sie zakwalifikujesz.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 20:25   #3166
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Fiona oczywiście, ze zaswiadczenie jest dobre. Teraz tylko sobie zaklep gdzieś termin na konsultacje, niech juz ten termin leci jak sie zakwalifikujesz.
Tak jutro dzwonię i zapisuje się na konsultacje tylko kurczę gdzie numer mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirage7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Zdecydowałam się .... wykonałam telefon do Katowic i na 21.12 mam termin na konsultacje. Po waszych pozytywnych opiniach wybór padł na doktor Michalską . Rozumiem że warto ze sobą zabrać badania np rezonans kręgosłupa i coś jeszcze ???Mam do Was gorącą prośbę tzn do dziewczyn które już są po operacji . Nie ukrywam że chciałabym zobaczyć efekty pracy Pani doktor , ciekawość mnie zżera Trochę tutaj nie ogarniam co i jak , z tymi fotkami . Oczywiście też się podzielę swoimi nowymi nabytkami - oczywiście jak już będą .
A to w piątki są konsultacje mi idealnie by pasowało 28.12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Temperowka31 Pokaż wiadomość
hej, jutro mam się stawić w Łodzi na konsultacje na 8.30

co będzie jeśli nie dojadę na czas ??

niby dzwoniłam do rejestracji Pani poinformowała mnie ze mam dotrzeć do 12 tylko pytanie co na to lekarz czy tak jest faktycznie ????
I jak w Łodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Monieka Pokaż wiadomość
Ja mam szwy rozpuszczalne, we wtorek mam wizytę kontrolną w Łęcznej także dopytam co z tym robić. .. także używam tych opatrunkow ze srebrem ale niestety akurat ta ranka się nie poprawia cała reszta już praktycznie wygojona.ten rozpuszczalny szew to mi tylko pod pachami pętelki widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodasz mnie do znajomych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 23:02   #3167
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Pytaj o co chcesz i co Ci się do głowy nasunie Nie było cewnikowania. Brałam w ręce dreny (buteleczki z krwią) i szłam do łazienki. Też to była moja pierwsza operacja w życiu. Pan anestezjolog dał mi informację do przeczytania, tam troche straszyli że w celu ratowania życia mogą zęby rurką powybijać, ale nie bierz sobie tego do serca. Ja się obudziłam z całym kompletem zębów Moimi objawami po narkozie były silne wymioty, po wybudzeniu miałam napad drgawek, blada byłam jak córka młynarza, pozniej jeszcze kilka dni po takie dreszcze i uczucie zimna i z dwa dni lekko podraznione gardło od rurki. Ale dosłownie tak jakby Cię leciutko zaczynało pobolewać, samo przeszło. Dla mnie największą męką jest spanie na plecach w pozycji "na trupa", boli cały kark i ledzwia i łopatki. Trzeba zagryzc zęby i się przemęczyc. Dziś poszłam do internistki po skierowanie na rehabilitację na kręgosłup.


Goncia a jak długo trzeba spać na plecach?
też tego nie lubię.
Ja miałam CC więc też taka operacja ale bez narkozy. Strasznie się boję a tutaj już niecały miesiąc mi pozostał.
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 08:10   #3168
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Fiona647 Pokaż wiadomość
Ja wreszcie się odważyłam i zapisałam do lekarzy po zaświadczenia pierwszą wizytę miałam u mojej Pani dr pierwszego kontaktu, trochę się jej bałam, ale bez potrzeby powiedziałam tylko że bolą mnie plecy a ona od razu zaproponowała staranie się o zmniejszenie piersi powiedziała też że ma pacjentke z którą przeszła przez proces starania się i właśnie czeka już na operację gdzieś na Śląsku☺ powiem wam że dało mi to takiego Powera do działania, że się nie cofne już, wiem że mam w niej duże wsparcie ☺ jutro mam ortopede☺

czy na naszym forum jest ktoś z Płocka? Może pacjentka mojej kochanej Pani dr☺

nie wiem co jutro załatwię u tego ortopedy bo to jakiś nowy ktoś i w razie czego bym chętnie dowiedziała się do kogo iść jakby ten jutrzejszy robił problemy aby nie błądzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Fiona, ja jestem z Płocka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Fiona647 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam dziś u ortopedy i dostałam takie zaświadczenie, myślicie że wystarczy?Załącznik 7652803

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wystarczy, pytałam dr Michalskiej.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 09:39   #3169
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny ja dzwonię na numer 328321444 do Katowic i łączy mnie z urologia Pani podała końcówkę 54 lub 52 i nie wiem czy to dobrze czy mam wybrać wewnętrzny do sekretariatu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-13, 09:41   #3170
Temperowka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dziewczyny byłam w Łodzi na konsultacji u dr Zielińskiego, wyszłam niezadowolona, nie ustalił mi terminu bo kp ... to nic ze za rok już nie będe karmiła itd nie miało to znaczenia, co wiecej powiedział ze musze udać się do innej dr która się specjalizuje w cyckach

jechalam tam prawie 400km i szczerzy nie chciałam tak tego zostawić, cudem udalo mi się załapac tą drugą dr (poszłam na oddział do szpitala ) i mam teramin 21.11.2019


Pani dr przemiła cudowna wzieła mnie z koryatrza naprawdę, od razu mierzenie wstęne rysowanie, lista rzeczy do zrobienia, i do załatwienia, badania itd
w czerwcu mam się stawić na konsulatcje i to bedzie BYĆ ALBO NIE BYĆ operacji

przyjmuje we wtorki Dr n. med. Anna Kasielska-Trojan
Temperowka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 10:03   #3171
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ok udało się dodzwonić
mam wizytę w Katowicach na 21 na 9,45

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie bo w Łodzi maja problem że się karmi ale w Katowicach nie ma z tym problemu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 10:09   #3172
Temperowka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Fiona647 Pokaż wiadomość
Ok udało się dodzwonić
mam wizytę w Katowicach na 21 na 9,45

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie bo w Łodzi maja problem że się karmi ale w Katowicach nie ma z tym problemu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
słuchaj ja karmie 9mcy
wiem ze za rok nie będę karmić, do moje drugie dziecko i wiem tez ze moje piersi się cudownie nie zmniejsza po kp j a obwisną jeszcze bardziej,
u tej dr nie było z tym problemu .
wytłumaczyłam co i jak,

na czerwiec na konsultacj e chyba zakonczę kp

ten dr mówił ze odbrzebyłoby by od zakonczenia kp do operacji miną rok, tez nie chce sobie problemów zdrowotnych naronic, albo by mi nowe cucuszki obwisły potem bo dopiero gruczoły mleczke się schowają czy cos nie wiem,

a ile ty kp ????


dla mnie takim moim priorytetem było zoperować się późną jesienią by przez zimę dojść do siebie by juz wiosną móc z dziecmi szaleć na placach zabaw i by całe lato być dla nich na dworze ...
choć nadal waham się jak to z kp będzie jak to od tak zakończyć .

Edytowane przez Temperowka31
Czas edycji: 2018-12-13 o 10:26
Temperowka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 10:21   #3173
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Temperowka31 Pokaż wiadomość
słuchaj ja karmie 9mcy
wiem ze za rok nie będę karmić, do moje drugie dziecko i wiem tez ze moje piersi się cudownie nie zmniejsza po kp j a obwisną jeszcze bardziej,
u tej dr nie było z tym problemu .
wytłumaczyłam co i jak,

na czerwiec na konsultacj e chyba zakonczę kp

ten dr mówił ze odbrzebyłoby by od zakonczenia kp do operacji miną rok, tez nie chce sobie problemów zdrowotnych naronic, albo by mi nowe cucuszki obwisły potem bo dopiero gruczoły mleczke się schowają czy cos nie wiem,

a ile ty kp ????
Ja też karmię 9miesięcy a jakie miałaś zaświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 10:29   #3174
Temperowka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Fiona647 Pokaż wiadomość
Ja też karmię 9miesięcy a jakie miałaś zaświadczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

pytasz o Łódz ?

to ona chce od dermatologa i ma to brzec w tym stulu :
SĄ WSKAZANIA do operacji zmniejszenie piersi poniewaz zmiany skórne nie można wyleczyc w inny sposób itd cos takiego

mam zapisane na kartce tylko cięzki mi to rozszyfrować . musi byc napisane SĄ WSKAZANIA DO OPERACJI

np neurolog napisał mi nie ma przeciwskazań i to już złe nie przyjeła

mam tez od ortopedy ze są wskazania z powodu dolegliwości bólowych
Temperowka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 10:51   #3175
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Temperowka31 Pokaż wiadomość
pytasz o Łódz ?

to ona chce od dermatologa i ma to brzec w tym stulu :
SĄ WSKAZANIA do operacji zmniejszenie piersi poniewaz zmiany skórne nie można wyleczyc w inny sposób itd cos takiego

mam zapisane na kartce tylko cięzki mi to rozszyfrować . musi byc napisane SĄ WSKAZANIA DO OPERACJI

np neurolog napisał mi nie ma przeciwskazań i to już złe nie przyjeła

mam tez od ortopedy ze są wskazania z powodu dolegliwości bólowych
Ja chce karmić tak do roku czyli do końca Marca i potem już odstawiac od piersi syna ☺ spróbuje jeszcze zaświadczenie od neurologa i dermatologa i zapisze się do Łodzi do tej Pani dr☺ od ortopedy nie mam słowa wskazania ale napisane że operacja pomoże itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 12:33   #3176
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

gusia jeszcze nie jestem w stanie spac na boku czy na brzuchu, jak delikatnie chce przekrecic sie na bok to odczuwam bol wiec w moim przypadku nadal na plecach musze
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 17:53   #3177
Agata75H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Zapisałam się i ja do Katowic💪😊 miałam zaproponowany termin 21.12 ale ze to jest przed świetami a mam ponad 300 km to się nie zdecydowałam jechać i kolejny termin na 08.01 😊(dr Michalska w styczniu przyjmuje tylko we wtorki)😊 już się nie mogę doczekać! ( mam skierowanie od internisty z kodem n62 i jutro idę na rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego 😊 mam nadzieje ze to wystarczy i i będę miała wyznaczony termin 😊

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Agata75H Pokaż wiadomość
Zapisałam się i ja do Katowic💪😊 miałam zaproponowany termin 21.12 ale ze to jest przed świetami a mam ponad 300 km to się nie zdecydowałam jechać i kolejny termin na 08.01 😊(dr Michalska w styczniu przyjmuje tylko we wtorki)😊 już się nie mogę doczekać! ( mam skierowanie od internisty z kodem n62 i jutro idę na rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego 😊 mam nadzieje ze to wystarczy i i będę miała wyznaczony termin 😊
A i bym mogła prosić o dodanie do znajomych? �� chętnie zobaczę Wasze zdjęcia ��
Agata75H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 20:44   #3178
stokrotka2727
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2727
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Swiat
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej,dziewczyny na jakiej stronie kupię drugi biustonosz na zmianę ale w przystępnej cenie szkoda mi wydać następne 250zł.szukam i jak coś jest taniego to jest beznadziejne.
stokrotka2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 20:54   #3179
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja się właśnie zastanawiam czy nie dokupić sobie taki pooperacyjny sportowy. Bo nawet pozniej jak już nie trzeba będzie z nim chodzić to można wykorzystać na rower czy na siłownie. I jest stówkę tańszy niż ten co mam teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg voe.jpg (98,9 KB, 57 załadowań)
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 04:17   #3180
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam czy nie dokupić sobie taki pooperacyjny sportowy. Bo nawet pozniej jak już nie trzeba będzie z nim chodzić to można wykorzystać na rower czy na siłownie. I jest stówkę tańszy niż ten co mam teraz.
https://megamedic.pl/pl/p/Biustonosz...-na-zamek/1655 za 99 zl
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.