Sprawdzone produkty z Lidla część XII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-07, 19:06   #3301
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Od 20 minut stoję pod sklepem. Kolejka ruszyła się o jedna osobę... A to już moje kolejne podejście do zrobienia zakupów...

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 20:27   #3302
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zrezygnowalam po 30 minutach. 2 osobby na 30 minut... gorzej niz tragedia. przez okno nie widzialam nawet nikogo przy kasie, wszyscy musieli chodzic sobie po sklepie...
a przede mna jeszcze lacznie 11 osob, bo oczywscie trzeba zakupy rbic w parach albo z kumpelą...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA

Edytowane przez smerffie
Czas edycji: 2020-04-07 o 20:29
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 20:29   #3303
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

https://lidl.gazetkapromocyjna.com.p...09,668/#page/1
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 07:18   #3304
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

U mnie w lidlu też ludzie urządzają sobie spacer po lidlu, a kolejka ciągnie się jak mucha w smole. Może w piątek podjadę po 6 i może w końcu będzie mi dane do niej wejść
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 09:04   #3305
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

zastanawiam sie czy jak pojde o 11:55 to juz duzo mlodych bedzie stalo w kolejce az bedzie mozna wejsc
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 09:16   #3306
SuperKotek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 699
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Też o tym pomyślałam, więc pewnie nie tylko my wpadłyśmy na taki pomysł...
SuperKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 09:43   #3307
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Tak najlepiej... być przed 12 ale nie 5 minut tylko 10 minut przed otwarciem bo na 5 to już są kolejki
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 09:46   #3308
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
U mnie w lidlu też ludzie urządzają sobie spacer po lidlu, a kolejka ciągnie się jak mucha w smole. Może w piątek podjadę po 6 i może w końcu będzie mi dane do niej wejść
Wybacz , ale czy ludzie maja biegać w pośpiechu ? Ja sama wczoraj robiłam zakupy świąteczne w markecie na wsi , bo nie pcham się do miast. Chodziłam z długa lista . Czasem czegoś zapomniałam i wracałam. I tak zajęło mi to z 20 min. A i tak nie kupiłam wszystkiego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 09:51   #3309
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wybacz , ale czy ludzie maja biegać w pośpiechu ? Ja sama wczoraj robiłam zakupy świąteczne w markecie na wsi , bo nie pcham się do miast. Chodziłam z długa lista . Czasem czegoś zapomniałam i wracałam. I tak zajęło mi to z 20 min. A i tak nie kupiłam wszystkiego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło o to ze niektórzy oglądają, przewracają bez potrzeby, łażą bez celu jakby na wycieczkę przyszli... a po tem wychodza z jogurcikiem bo oni przyszli pozwiedzać - co innego uważne i rozsądne zakupy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 09:52   #3310
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

To sprobuje

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 10:03   #3311
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wybacz , ale czy ludzie maja biegać w pośpiechu ? Ja sama wczoraj robiłam zakupy świąteczne w markecie na wsi , bo nie pcham się do miast. Chodziłam z długa lista . Czasem czegoś zapomniałam i wracałam. I tak zajęło mi to z 20 min. A i tak nie kupiłam wszystkiego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że nie. Sama ze stoperem też nie biegam między półkami, ale też nie snuje się po sklepie oglądając dokładnie każdą półkę i nie wychodzę z 1 czy 3 produktami w garści. Jak robisz duże zakupy to chyba ciężko je zrobić w parę minut
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 10:06   #3312
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wybacz , ale czy ludzie maja biegać w pośpiechu ? Ja sama wczoraj robiłam zakupy świąteczne w markecie na wsi , bo nie pcham się do miast. Chodziłam z długa lista . Czasem czegoś zapomniałam i wracałam. I tak zajęło mi to z 20 min. A i tak nie kupiłam wszystkiego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu nie chodzi o to że ktoś ma biegać w pośpiechu. Ale dokładne wertowanie koszy z rzeczami można sobie chyba darować, bo to nie pora i czas na takie zakupy. A ludzie w tych koszach grzebią jak dziki w ziemniakach

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 10:23   #3313
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o to że ktoś ma biegać w pośpiechu. Ale dokładne wertowanie koszy z rzeczami można sobie chyba darować, bo to nie pora i czas na takie zakupy. A ludzie w tych koszach grzebią jak dziki w ziemniakach

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja nie grzebalam. Nie w głowie mi teraz takie rzeczy. Natomiast sklad i dste ważności sprawdzać bede zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 12:40   #3314
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Niestety w kolejkach trzeba swoje odstać, raz idzie szybciej raz wolniej. Zastanawiałam się jak to będzie rano z kolejką ale jadąc o 6.15 już z 15 osób stało pod sklepem, więc się zastanawiam czy ludzie nie mogą spać? O której teraz robić zakupy najlepiej? Mnie zostało jeszcze kilka rzeczy do kupienia z listy na święta, ale ja kupuje dla całej rodziny więc trochę tego jest. Mam nadzieję że się uda i będzie spokój
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 12:57   #3315
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

To jest chyba loteria z tymi godzinami, bylam w poniedzialek kilka minut po 12 i czekalam tylko pol godziny. Ale sama tez troche czasu w sklepie spedzilam - zakupy robilam tez dla rodzicow, siostry, juz na Świeta: liste na 2 strony mialam.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 13:19   #3316
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Ja dzisiaj pojechałam na otwarcie, byłam chwilę przed 6 rano, okazało się że mój Lidl już jest całodobowy i weszłam od razu. Jak wychodziłam jakieś pół godziny później (robiłam naprawdę spore zakupy, zapasy na 2 tyg), to już całkiem długa kolejka stała.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 13:41   #3317
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Poszłam przed 12, 8 osób w kolejce... udali mi się wejść do sklepu o 12.20. Jedna babcia sobie pomyliła godziny i "plakala"pod sklepem że ona musi bez kolejki przecież. Ludzie przepuscili ja dla świętego spokoju, A ona po 10 minutach wyszła z niczym...

Ludzie są też niemożliwi. Ja rozumiem że każdy się denerwuje i nie chce czekać. Ale kurde, zrobiłam sobie spore zakupy w końcu, po odejściu od kasy tylko rzuciłam okiem na paragon A jakiś gościu zaczął tłuc w szybę z całej siły z krzykiem "wypier* że sklepu k*wa". Aż do niego ochroniarz poszedł...

Swoją drogą zastanawiam się jeszcze nad jedna rzeczą, mam blisko i Lidla, i biedronke, do biedry jeszcze nigdy nie widziałam kolejki dłuższej niż 5 osob i zawsze szybko to idzie.
Podejrzewam że to dzięki kasom samoobsługowym może że ludzie się szybciej uwijaja, tylko że w tej mojej biedrze za każdym razem jak już tam idę to samoobslugowe są wolne A wszyscy stoją do zwykłej....

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 13:47   #3318
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
zrezygnowalam po 30 minutach. 2 osobby na 30 minut... gorzej niz tragedia. przez okno nie widzialam nawet nikogo przy kasie, wszyscy musieli chodzic sobie po sklepie...
a przede mna jeszcze lacznie 11 osob, bo oczywscie trzeba zakupy rbic w parach albo z kumpelą...
Nooo, bo nie wszyscy mają auto i biorą 3 rzeczy na krzyż, żeby załadować się w jedną siatkę. Robię zawsze duże zakupy, na min. 3-4 siatki i plecak. Nie jestem w stanie tego sama donieść do domu, więc chodzę z tż



Czasem warto spojrzeć poza czubek swojego nosa i przestać marudzić na 20-30 min kolejkę. Jest, jak jest. Ciesz się, że w ogóle masz jeszcze możliwość robienia swobodnych zakupów i możesz wyjść z chaty


Maskara
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 13:55   #3319
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nooo, bo nie wszyscy mają auto i biorą 3 rzeczy na krzyż, żeby załadować się w jedną siatkę. Robię zawsze duże zakupy, na min. 3-4 siatki i plecak. Nie jestem w stanie tego sama donieść do domu, więc chodzę z tż



Czasem warto spojrzeć poza czubek swojego nosa i przestać marudzić na 20-30 min kolejkę. Jest, jak jest. Ciesz się, że w ogóle masz jeszcze możliwość robienia swobodnych zakupów i możesz wyjść z chaty


Maskara

Ja tez nie jestem w stanie uniesc sama zakupow na caly tydzien i chodze z mezem, ale on czeka sobie gdzies przed sklepem, nie mam potrzeby stania z nim w kolejce i robienia sztucznego tlumu, ani chodzenia razem po sklepie. Wlasnie, jest jak jest, i trzeba byc troche bardziej elastycznym.
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-08, 13:58   #3320
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ja tez nie jestem w stanie uniesc sama zakupow na caly tydzien i chodze z mezem, ale on czeka sobie gdzies przed sklepem, nie mam potrzeby stania z nim w kolejce i robienia sztucznego tlumu, ani chodzenia razem po sklepie. Wlasnie, jest jak jest, i trzeba byc troche bardziej elastycznym.
Przykro mi, że jest nieprzydatny w trakcie zakupów. My się dzielimy na koszyki i jest o wiele szybciej z ładowaniem produktów z półek Sztucznego tłumu nie robimy. Oboje pakujemy zakupy do siatek, bo nie idzie przecież normalnie nadążyć, jak już się jakiś Stefan za mną pcha na taśmę
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 13:59   #3321
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja nie grzebalam. Nie w głowie mi teraz takie rzeczy. Natomiast sklad i dste ważności sprawdzać bede zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mówię o Tobie, tylko o tym co widziałam ostatnio w sklepie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 14:05   #3322
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Pierwszy raz w zeszły piątek robiłam sama zakupy. Zawsze z TZ robimy razem. I teraz zamierzam zabrać TZ. Strasznie się nameczylam, ledwo ten wózek pchałam, potem to przepakowywanie szybkie na taśmę i zaraz z taśmy.

Razem zakupy idą nam 2x szybciej, bo jesteśmy podzieleni i we dwójkę ładujemy do wózka. Potem na kasie raz-dwa. Samego TZ nie chce wysyłać, bo nie bardzo wie co zmienicc/wziac/oddać jak czegoś nie ma, a podawanie zamienników na liście nie zawsze się sprawdza.

Także możecie sobie mówić, ale raz próbowałam i nigdy więcej.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 14:22   #3323
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w zeszły piątek robiłam sama zakupy. Zawsze z TZ robimy razem. I teraz zamierzam zabrać TZ. Strasznie się nameczylam, ledwo ten wózek pchałam, potem to przepakowywanie szybkie na taśmę i zaraz z taśmy.

Razem zakupy idą nam 2x szybciej, bo jesteśmy podzieleni i we dwójkę ładujemy do wózka. Potem na kasie raz-dwa. Samego TZ nie chce wysyłać, bo nie bardzo wie co zmienicc/wziac/oddać jak czegoś nie ma, a podawanie zamienników na liście nie zawsze się sprawdza.

Także możecie sobie mówić, ale raz próbowałam i nigdy więcej.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
my teraz tez chodzimy zwykle razem, samej zeszłoby mi dużo dłużej, ze już nie wspomnę, ze teraz w moim lidlu nie ma dostępnych małych wózków, są tylko wielkie a ja nigdy z nich nie korzystam, bo jestem niska i jest mi niewygodnie wyciągać z niego produkty do skasowania, niewygodnie mi się je prowadzi, zwłaszcza trzymając liste zakupów w jednej ręce i pchając wózek drugą, jeszcze w tych foliowych rękawiczkach próbowałam, wpadłam w irytację i oddałam wózek tżowi.
Za to chodzimy raz na 2 tygodnie, w najgorszym wypadku raz na tydzień, z listą żeby kupic wszystko co potrzebne (i co uniesiemy). I raczej w mniej uczęszczanych godzinach, bo nie zamierzam stać w godzinnej kolejce
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 14:24   #3324
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Poszłam przed 12, 8 osób w kolejce... udali mi się wejść do sklepu o 12.20. Jedna babcia sobie pomyliła godziny i "plakala"pod sklepem że ona musi bez kolejki przecież. Ludzie przepuscili ja dla świętego spokoju, A ona po 10 minutach wyszła z niczym...

Ludzie są też niemożliwi. Ja rozumiem że każdy się denerwuje i nie chce czekać. Ale kurde, zrobiłam sobie spore zakupy w końcu, po odejściu od kasy tylko rzuciłam okiem na paragon A jakiś gościu zaczął tłuc w szybę z całej siły z krzykiem "wypier* że sklepu k*wa". Aż do niego ochroniarz poszedł...

Swoją drogą zastanawiam się jeszcze nad jedna rzeczą, mam blisko i Lidla, i biedronke, do biedry jeszcze nigdy nie widziałam kolejki dłuższej niż 5 osob i zawsze szybko to idzie.
Podejrzewam że to dzięki kasom samoobsługowym może że ludzie się szybciej uwijaja, tylko że w tej mojej biedrze za każdym razem jak już tam idę to samoobslugowe są wolne A wszyscy stoją do zwykłej....

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
Zgaduję, że to nie była Twoja babcia więc pisanie o kobiecie w ten sposob jest nieeleganckie co najmniej. To po pierwsze. Po drugie- może chciała upolować tylko drożdże? Nie było- nie kupiła, ale wnikać w czyjeś zakupy (lub ich brak) też nie jest za fajnie.

Ale to chyba domena ludzi. Wyjedzie ktoś z pełnym koszykiem- kpina, że kupuje jak na wojnę, że długo i bez sensu. Wyjedzie z pustawym- że łazi bez sensu i ogląda półki w sklepie z nudów.

Oczywiście piszący to są idealni, akuratni, nie to co inni.

W normalnych czasach to samo jest przed wszystkimi świętami i długimi weekendami: wieczne narzekanie, że tłum i po co- piszą to ci sami, co robią ten tłum w sklepach

Taka refleksja na czas zarazy
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 14:44   #3325
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Poszłam przed 12, 8 osób w kolejce... udali mi się wejść do sklepu o 12.20. Jedna babcia sobie pomyliła godziny i "plakala"pod sklepem że ona musi bez kolejki przecież. Ludzie przepuscili ja dla świętego spokoju, A ona po 10 minutach wyszła z niczym...

Ludzie są też niemożliwi. Ja rozumiem że każdy się denerwuje i nie chce czekać. Ale kurde, zrobiłam sobie spore zakupy w końcu, po odejściu od kasy tylko rzuciłam okiem na paragon A jakiś gościu zaczął tłuc w szybę z całej siły z krzykiem "wypier* że sklepu k*wa". Aż do niego ochroniarz poszedł...

Swoją drogą zastanawiam się jeszcze nad jedna rzeczą, mam blisko i Lidla, i biedronke, do biedry jeszcze nigdy nie widziałam kolejki dłuższej niż 5 osob i zawsze szybko to idzie.
Podejrzewam że to dzięki kasom samoobsługowym może że ludzie się szybciej uwijaja, tylko że w tej mojej biedrze za każdym razem jak już tam idę to samoobslugowe są wolne A wszyscy stoją do zwykłej....

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
sorry, wiem że sytuacja nie zabawna, ale strasznie mnie rozśmieszyło jak wyobraziłam sobie wielkiego faceta walącego w szybę

U mnie w Lidlu nie idzie zaplanować sobie godziny, czasem o 16 jest totalnie pusto, a o 23 tłum, czasem na odwrót. Dwa razy już rezygnowałam z zakupów. Ale jak w końcu stałam to stwierdziłam, że dziwną mają politykę u nas. Czekają aż wyjdzie większość ludzi i potem hurtem wpuszczają wszystkich, tak, że na początku tłoczno, przy kasie też, a w sumie tylko 15 ludzi na sklep. Wiem, że to pewnie z braków kadrowych, bo nie ma komu pilnować tego, ale ogólnie to jest bez sensu, bo nagle przy bułkach stoi razem 12 osób.
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 15:07   #3326
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość

Swoją drogą zastanawiam się jeszcze nad jedna rzeczą, mam blisko i Lidla, i biedronke, do biedry jeszcze nigdy nie widziałam kolejki dłuższej niż 5 osob i zawsze szybko to idzie.
Podejrzewam że to dzięki kasom samoobsługowym może że ludzie się szybciej uwijaja, tylko że w tej mojej biedrze za każdym razem jak już tam idę to samoobslugowe są wolne A wszyscy stoją do zwykłej....
U nas w Biedronce nie ma samoobslugowych i jest dokladnie ta sama sytuacja.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 15:27   #3327
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Nooo, bo nie wszyscy mają auto i biorą 3 rzeczy na krzyż, żeby załadować się w jedną siatkę. Robię zawsze duże zakupy, na min. 3-4 siatki i plecak. Nie jestem w stanie tego sama donieść do domu, więc chodzę z tż



Czasem warto spojrzeć poza czubek swojego nosa i przestać marudzić na 20-30 min kolejkę. Jest, jak jest. Ciesz się, że w ogóle masz jeszcze możliwość robienia swobodnych zakupów i możesz wyjść z chaty


Maskara
Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ja tez nie jestem w stanie uniesc sama zakupow na caly tydzien i chodze z mezem, ale on czeka sobie gdzies przed sklepem, nie mam potrzeby stania z nim w kolejce i robienia sztucznego tlumu, ani chodzenia razem po sklepie. Wlasnie, jest jak jest, i trzeba byc troche bardziej elastycznym.
No wiadomo, każdy ma inna sytuację. Ja jestem sama i teraz też muszę robić duże zakupy A rzadziej. Dzisiaj wyszłam z siatką 5kg ziemniakow i torba z warzywami w jednej ręce, w drugiej cała reszta zakupów tak samo ciężka i pod pacha paczka z paczkomatu. Da się.
Cytat:
Napisane przez Sabrinasab Pokaż wiadomość
sorry, wiem że sytuacja nie zabawna, ale strasznie mnie rozśmieszyło jak wyobraziłam sobie wielkiego faceta walącego w szybę

U mnie w Lidlu nie idzie zaplanować sobie godziny, czasem o 16 jest totalnie pusto, a o 23 tłum, czasem na odwrót. Dwa razy już rezygnowałam z zakupów. Ale jak w końcu stałam to stwierdziłam, że dziwną mają politykę u nas. Czekają aż wyjdzie większość ludzi i potem hurtem wpuszczają wszystkich, tak, że na początku tłoczno, przy kasie też, a w sumie tylko 15 ludzi na sklep. Wiem, że to pewnie z braków kadrowych, bo nie ma komu pilnować tego, ale ogólnie to jest bez sensu, bo nagle przy bułkach stoi razem 12 osób.
Ja tam na niego popatrzyłam i zignorowalam akurat

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 19:19   #3328
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Niestety w kolejkach trzeba swoje odstać, raz idzie szybciej raz wolniej. Zastanawiałam się jak to będzie rano z kolejką ale jadąc o 6.15 już z 15 osób stało pod sklepem, więc się zastanawiam czy ludzie nie mogą spać? O której teraz robić zakupy najlepiej? Mnie zostało jeszcze kilka rzeczy do kupienia z listy na święta, ale ja kupuje dla całej rodziny więc trochę tego jest. Mam nadzieję że się uda i będzie spokój
podpinam się pod to pytanie, jutro chcę kupić brakujące produkty, głównie świeże- warzywa, itp. Byłam w sobotę około 22.30 i były 3 osoby przede mną w kolejce przed sklepem.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 20:26   #3329
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
No wiadomo, każdy ma inna sytuację. Ja jestem sama i teraz też muszę robić duże zakupy A rzadziej. Dzisiaj wyszłam z siatką 5kg ziemniakow i torba z warzywami w jednej ręce, w drugiej cała reszta zakupów tak samo ciężka i pod pacha paczka z paczkomatu. Da się.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
Chciałabym móc tyle unieść... niestety z uwagi na problem zdrowotny nie mogłabym się po tym ruszyć kilka dni. Przez to nie byłam na większych zakupach od 3 tygodni i robię listy zakupowe dla faceta, co nie do końca mi się sprawdza. Też rozważam zakupy we dwoje w tym tygodniu.
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 20:37   #3330
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla część XII

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Chciałabym móc tyle unieść... niestety z uwagi na problem zdrowotny nie mogłabym się po tym ruszyć kilka dni. Przez to nie byłam na większych zakupach od 3 tygodni i robię listy zakupowe dla faceta, co nie do końca mi się sprawdza. Też rozważam zakupy we dwoje w tym tygodniu.
trenowanie trójboju siłowego w końcu sie na coś przydaje, haha
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-09 09:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.