Tampony - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 20:09   #31
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Tampony

faktycznie, ale zabrzmiało
jaka instrukcja
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:34   #32
JustForAthrill
Raczkowanie
 
Avatar JustForAthrill
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: to tu, to tam.
Wiadomości: 72
Dot.: Tampony

Kurczę, a ja tampaxów nijak nie mogę :P raz pamiętam, że dostałam okres nagle, a niespodziewanie i szukałam czegokolwiek, a jak na złość ani podpasek ,ani tamponów. Wygrzebałam kilka tampaxów, które dostałam kiedyś w jakiejś próbce promocyjnej. Nie wiem, jaka ciemnota mnie ogarnęła, ale (wybaczcie naturalizm opisu) siedziałam na desce klozetowej i za żadne skarby nie mogłam dojść co mam z tym cholerstwem zrobić. W efekcie odpuściłam sobie aplikatory na wieki wieków. Za najlepszy aplikator uważam własny palec, u mnie wygląda to tak, że w momencie w którym kończy się zasięg mojego palca wskazującego jest miejsce, w którym tampon dobrze leży :P więc jak już dalej nie sięgam to znaczy, że wsadzony dobrze.Klucz do sukcesu, dobrze wycelować, omijać zatory(mam na myśli wkładanie pod złym kątem) i pchać do skutku. :P
JustForAthrill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:42   #33
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Tampony

Ja jakoś nie miałam problemu z tamponami jestem dziwna xD

Droga autorko proponuję OB Mini
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 23:06   #34
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Tampony

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
ja proponuję najpierw sobie włożyć samego palca do środka.. zobaczyć że da się włożyć całego.. poczuć co się ma w środku ja wygląda skręt w górę w środku.. no jednym słowem pomerdać i poznać samą siebie.. i dopiero brać się za wkładanie tampona tak aby tampon wsadzić razem z całym palcem wskazującym.. jezu jak to brzmi
Nie stać mnie na takie eksperymenty, także podziwiam. W życiu bym sobie tam samego palca nie włożyła... zresztą mam tak, że gdybym poczuła, że wsadziłam tampon za płytko, to już nie włożę palca z powrotem i nie 'dopchnę'.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 23:25   #35
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Tampony

no żeby wepchnąć tampona odpowiednio to trzeba również zanurzyć całego palca.. no chyba że ten z aplikatorem.. wtedy nawet paznokcia się nie włoży
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 00:16   #36
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Tampony

A ja straciłam dziewictwo z tamponem
I to po kilku miesiącach sprawnego używanie. Nagle podczas zakładania poczułam 'ten' ból - i było po wszystkim Potwierdziło się później podczas początków łóżkowych, które poszły tak gładko, że Tż zrobił się podejrzliwy
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 01:14   #37
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Tampony

Polecam na poczatek te tampaxy z aplikatorem, ja dzieki nim nauczylam sie jak radzic sobie z tymi zwykłymi.
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 01:47   #38
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Tampony

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
ja proponuję najpierw sobie włożyć samego palca do środka.. zobaczyć że da się włożyć całego.. poczuć co się ma w środku ja wygląda skręt w górę w środku.. no jednym słowem pomerdać i poznać samą siebie.. i dopiero brać się za wkładanie tampona tak aby tampon wsadzić razem z całym palcem wskazującym.. jezu jak to brzmi
Dobrze powiedziane! Serio "pogmerajcie" sobie trochę - żeby włożyć dobrze tampon trzeba znać swoją budowę. Przede wszystkim dobrze jest wiedzieć, gdzie jest to zakrzywienie w górę - w sensie, że jak wkładasz tampon, to nie można go po prostu wepchać tam gdzie wejdzie, tylko tak jakby najpierw trochę do tyłu, a potem do góry... Pozycja aplikacji też jest ważna, dlatego warto próbować - ja na przykład nie umiem włożyć tamponu w pozycji "w kucki", ani nijak inaczej - musze lewą nogę podnieść i oprzeć np. na ubikacji, obniżyć się trochę i dopiero w takim kuriozalnym rozkroku tampon wchodzi tak, jak powinien Więc proponuję się nie zniechęcać.
A co do bólu - choć stosuję tampony od jakiegoś czasu, wciąż sama aplikacja sprawia mi trochę bólu, tzn zaraz po umiejscowieniu tamponu boli mnie trochę podbrzusze, ale to za parę minut mija i potem jest super, śmigam na basen itp

Tak z innej mańki, dziwi mnie komentarz którejś z was o tym, że nie ma mowy o włożeniu sobie palucha Dziewczyno, przecież to twoje własne ciało, piękne i idealne, nie można się siebie brzydzić i wstydzić. A warto się "znać" nie tylko ze względu na późniejsze pożycie erotyczne, ale także ze względów medycznych czy właśnie takich kwestii jak poprawne umieszczenie tamponu. Kochajmy swoje waginy!
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 07:24   #39
Priori_Incantatem
Przyczajenie
 
Avatar Priori_Incantatem
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 27
Dot.: Tampony

wydaje mi się że najlepszym wyjściem tutaj będą albo tampony z aplikatorami, albo zwykłe ob mini no i spróbuj się wybadać najpierw palcem żeby poczuć co i jak. nie słyszałam jeszcze żeby ktoś nie mógł zaaplikować tamponu przez błonę dziewiczą albo budowę ciała.

swoją drogą, wy też macie tak że jak siusiacie i macie tampona, to tak jakby coś wam wstrzymuje to siusianie i sikacie duużo dłużej niż normalnie?
Priori_Incantatem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:50   #40
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Tampony

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
A ja straciłam dziewictwo z tamponem
I to po kilku miesiącach sprawnego używanie. Nagle podczas zakładania poczułam 'ten' ból - i było po wszystkim Potwierdziło się później podczas początków łóżkowych, które poszły tak gładko, że Tż zrobił się podejrzliwy
omg!
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:58   #41
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Tampony

Jeżeli była to Twoja pierwsza próba,to się nie dziwię,bo moja wyglądała podobnie. Czułam go podczas siedzenia i bolało,gdy chciałam włożyć...
Spróbuj jeszcze raz. Ten ból może istnieje tylko w Twojej wyobraźni,bo skoro masz okres ,czyli sucho nie jest ,to tampon powinien wchodzić bez żadnego oporu . Jeżeli nie będziesz go czuła ,to znaczy że zaaplikowałaś go dobrze. U mnie przeważnie wchodzi cały palec wskazujący gdy go aplikuje.

Nie stresuj się ,wyluzuj i będzie dobrze
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 12:59   #42
RicochetRabbit
Przyczajenie
 
Avatar RicochetRabbit
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Tampony

Raczej nie spotkałam się z tym, żeby ktoś nie mógł używać tamponów z powodu budowy ciała. Musiałyby to być jakieś poważne anomalie, a takowe na pewno zostałyby od razu wykryte podczas wizyty u ginekologa.

Na pewno problemem jest błędna technika aplikacji, co na początku jest normalne. Po prostu trzeba potrenować Kup sobie takie z aplikatorem, kup mini i popróbuj jednymi i drugimi.
Poszukaj swojej własnej pozycji ciała i ruchu palcem, aż w końcu znajdziesz ten odpowiedni.
I zgadzam się z którąś z poprzedniczek - nie trenuj "na sucho", gdy nie masz okresu, bo wtedy na pewno się nie uda.

P.S. Dlaczego włożenie sobie palca ma być dziwne? To w końcu część mojego własnego ciała. To w takim razie dziwniejsze jest wkładanie tamponu, bo to w końcu "ciało obce".
RicochetRabbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 12:59   #43
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: Tampony

Ja przy pierwszym próbach się zniechęciłam, na jakiś czas je porzuciłam, aż pewnego dnia skończyły się podpaski, ciemno, zimno i w ogóle no i skorzystałam z tamponu. Próbowałam kilka razy aż się udało Ostatnio kupilam sobie tampaxy z aplikatorem i jak dla mnie genialna sprawa Co prawda na poczatku ciezko to bylo rozgryzc, ale pod dokladnym przeczytaniu instrukcji i przestudiowaniu obrazkow na ulotce wszystko gladko poszlo
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:03   #44
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Tampony

Cytat:
Napisane przez KamilaAnna1990 Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym próbach się zniechęciłam, na jakiś czas je porzuciłam, aż pewnego dnia skończyły się podpaski, ciemno, zimno i w ogóle no i skorzystałam z tamponu. Próbowałam kilka razy aż się udało Ostatnio kupilam sobie tampaxy z aplikatorem i jak dla mnie genialna sprawa Co prawda na poczatku ciezko to bylo rozgryzc, ale pod dokladnym przeczytaniu instrukcji i przestudiowaniu obrazkow na ulotce wszystko gladko poszlo
a ja z aplikatorem aplikować nie potrafię . Ten aplikator ma ułatwiać życie ? mi utrudnia
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:14   #45
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Tampony

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
a ja z aplikatorem aplikować nie potrafię . Ten aplikator ma ułatwiać życie ? mi utrudnia
Ja używam tylko tamponów z aplikatorem w sytuacji, gdzie wiem, że będą warunki ekstremalne. Nie wyobrażam sobie wtedy działać palcem
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 13:53   #46
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Tampony

Dziewczyny, które mają problemy z tamponami z aplikatorem, ten aplikator działa dokładnie jak strzykawka po prostu. Jak wyjmujecie go z opakowania to wygląda jak napełniona, rozciągnięta strzykawka. Wkładacie w siebie tą szerszą tubę, całą, ale tak, żeby można było jej koniec jeszcze przytrzymać na zewnątrz, ona jest gładziutka i powinna wejść bez problemu jeśli jest się rozluźnionym i jest się wilgotnym/mokrym od okresu. W razie czego można go trochę nawilżyć żelem intymnym. Kiedy już macie tą grubszą część zaaplikowaną, wtedy możecie sobie pomóc druga ręką, trzymając wystającą końcówkę szerszej tuby, tą mniejszą używacie jak tłoka strzykawki i "wstrzykujecie" nią tampon do środka. Mówiąc obrazowo wpychacie mniejszą rurkę do większej Kiedy "tłok" dojdzie do końca, delikatnie wyjmujecie naraz obie "rurki" z siebie. I tyle. W necie jest pełno filmików instruktażowych na temat aplikacji tamponów. I zwykłych i z aplikatorem.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.