Miesiączka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta marki URO-GINEintima

Notka

Forum eksperta marki URO-GINEintima Kłopoty intymne? Masz pytania związane ze zdrowiem i higieną intymną? Zasięgnij porady eksperta dr Katarzyny Muzyka-Placzyńskiej – ginekolog-położnik, która przez trzy miesiące będzie odpowiadała na Wasze pytania. https://wizaz.pl/akcje/intima/urogine/index.php

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 19:57   #1
Lolita789
Przyczajenie
 
Avatar Lolita789
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ŁÓDŻ
Wiadomości: 4

Miesiączka


Witam mój problem to mesiączka,zawsze miałam 7 dni od pewnego czasu mam 3 dni co może być przyczyną, nie wiem czy mam iść z tym do lekarza,mam 36 lat i zastanawiam się czy to początek menopauzy?
Lolita789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 14:48   #2
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Wink Dot.: Miesiączka

Wiesz co, raz mi sie zdarzyło,ze w miesiącu miałam 2 x ,ten drugi raz trwał 3-4 dni , zdziwiłam sie ,bo nigdy czegos takiego nie miałam, prędko wystraszona poleciałam tego samego dnia do lekarza i powiedziała mi że to normalne, żeby sie nie martwić, bo kobiety po 30 juz taka mogą mieć. Od tamtej pory juz nie miałam takiego przypadku.
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 10:05   #3
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 48
Dot.: Miesiączka

Cytat:
Napisane przez Lolita789 Pokaż wiadomość
Witam mój problem to mesiączka,zawsze miałam 7 dni od pewnego czasu mam 3 dni co może być przyczyną, nie wiem czy mam iść z tym do lekarza,mam 36 lat i zastanawiam się czy to początek menopauzy?
Menopauza w Polsce występuje przeciętnie u kobiet około 50 roku życia, pierwsze objawy pojawiają się zwykle wcześniej, jednak bardzo rzadko przed 40 rokiem życia, dlatego warto skonsultować się z lekarzem aby potwierdzić że zmiana charakteru krwawień miesięcznych nie jest objawem chorobowym.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta marki URO-GINEintima


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 11:05:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.