Facet potrzebuje przerwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-31, 11:28   #1
Iza2100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2

Facet potrzebuje przerwy


Jestem z chlopakiem pol roku.On nigdy nie traktował mnie jako stricte dziewczyny,tylko bardziej jak kolezanke,tzn nie mówil ze mmie kocha itd.Tlumaczyl to tym ze nigdy jej nie mial( ma 22 lata) i ze nie umie jesscze zachowywać się tak jakby ją miał.Zapewnial mnie ze mu zalezy itd,ja jednak mialam mieszane uczucia.Pisalam wtedy z takim typem z neta z którym nigdy sie nie spotkałam i nie zamierzalam,ale podobało mi się ze poświęca mi dużo uwagi i chciałam sie nie wiem pocieszyć? Ale w koncu poczulam ze to nie fair i postanowilam porozmawiać ze swoim chłopakiem ze nie odpowiada mi jego zachowanie i on się zmienił.Byl bardziej czuly i wszzystko bylo pięknie.Z tamtym chłopakiem zakonczylam znajomość.Po miesiącu powiedzial mi że ten chlopak z neta do niego napisal i wiedzial o wszzystkim od początku ale czekal az się przyznam sama.Powiedzialam mu ze on nic nie znaczył itd i dal mi szanse,ale jego zachowanie od tej pory nagle się zmienilo o 180 stopni.Zaczął mnie olewać,wyzywac sie na mnie,prowokować klotnie itp.Ździwilam się czemu nagle sie zmienil skoro wiedząc o tym chłopaku zachowywał sie normalnie i nagle zaczęlo mu to przeszkadzać.Wczoraj powiedział ze nie jest w stanie zapomniec o tej "zdradzie" i takie tam.Ja powiedziałam że źle mnie traktuje,że mam wrazenie ze mnie nie kocha i traktuje jak wroga wręcz,on że sie myle,ale wie że jego zachownie nie jest w porządku.Powiedział że za bardzo go kontroluje,ok zgodziłam sie z tym,ale gdy on wychodzi w nocy,jak pisze z kim jest to nawet nie odpisze tylko dopiero jak sie upomne i mnie olewa to chyba każda by sie martwila.On powiedzial ze przeprsza za swoje zachowanie i wie ze mam racje więc potrzebuje 2 tygodniowej przerwy zeby wsszystko przemyśleć i zmienić swoje zachowanie.Ja nie chciałam sie na to zgpdzic bo powiedziałam ze dalej sie mną bawi,że traktuje mnie jak zabawke i robi ze mną co chce,a on że wcale tak nie jest ale serio potrzebuje przerwy.Na koncu powiedzialam ze jak chce to niech sobie ją robi,ale niech weźmie pod uwage ze potem ja mogę juz nie chcieć.Teraz nie odzywam sie do niego od 2 dni i nie wiem co myslec.Mam wrazenie ze mu nie zalezy i ta przerwa jest po to żebym nie wiem...latała za nim? Nie wiem co myśleć,doradźcie coś
Iza2100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 11:57   #2
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Moim zdaniem jeśli po pół roku związku już są kłopoty, to należy związek zakończyć. A Ty się zastanów, czego chcesz, bo pisanie z kimś za plecami partnera to nie jest normalne zachowanie.
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 12:03   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Nie zakochał się i już nie zakocha. Teraz ciśnie Ci kit na przeczekanie, żeby zakończyć, ale sobie też furtki nie zamykać. Bądź mądrzejsza i Ty ją zamknij. A potem się zastanów się czemu chciałaś latać za kimś, kto tak naprawdę Cię nie chciał i musiał wielce się zastanawiać nad związkiem. Nie czujesz się i nie czułaś bezpieczna do tego stopnia, że szukałaś ciepła i wsparcia w sieci. Nie potępiam, bo tylko pisałaś z kimś w czasie, gdy facet nie umiał się określić kims Ty właściwie jesteś.

Zamiast przerw czas na rozstanie, bo w sumie od początku nie wiadomo po co ta znajomość. Męczycie się tylko.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-05-31 o 12:10
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 12:06   #4
Iza2100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Powiedziałam mu to nawet.Że teraz bierze mnie na przetrzymanie bo pasuje mu że za nim latam,On oczywiście się wszystkiemu wyparł i powiedział że ta przerwa dobrze nam zrobi a po niej wszystko będzie lepsze
Iza2100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 12:13   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Cytat:
Napisane przez ginewrona Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli po pół roku związku już są kłopoty, to należy związek zakończyć. A Ty się zastanów, czego chcesz, bo pisanie z kimś za plecami partnera to nie jest normalne zachowanie.
Tylko to było chyba w okresie, gdy jej facet odżegnywał się od słowa "związek" i ją olewał. Wiadomo, już wtedy powinna była mu podziękować i iść w swoją stronę.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza2100 Pokaż wiadomość
Powiedziałam mu to nawet.Że teraz bierze mnie na przetrzymanie bo pasuje mu że za nim latam,On oczywiście się wszystkiemu wyparł i powiedział że ta przerwa dobrze nam zrobi a po niej wszystko będzie lepsze
Swój rozum masz, albo nie. Twoje życie, uczucia i czas.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 12:13   #6
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Niby jesteście razem, ale w sumie traktuje cie jak koleżankę...
Ty tak poważnie?
On ma Cię w tyłku i się bawi.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 13:15   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Przerwa ozacza koniec
Pozegnaj tego chłopaka nic z tego nie bedzie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 14:57   #8
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Kolejny raz ta sama historia.
Ile jeszcze wątków założysz?
Liczysz, że ktoś ci powie, że zachowałaś się mądrze?

Moderacjo!
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 15:02   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Serio, byłabyś gotowa czekać aż pancio raczy się zastanowić?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 16:30   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Kolejny raz ta sama historia.
Ile jeszcze wątków założysz?
Liczysz, że ktoś ci powie, że zachowałaś się mądrze?

Moderacjo!
Również mam wrażenie, że to już ostatnio było kilka razy. Jedynie nick inny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 16:45   #11
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Również mam wrażenie, że to już ostatnio było kilka razy. Jedynie nick inny.
Oczywiście, że było. Tylko tam nie było mowy o przerwie.
Ta sama historia o facecie, który tak naprawdę jej nie chciał. Pisała o tym przed Nowym Rokiem. Potem zrobiła nowy wątek jak to już z nim jest i przez jakiś czas pisała z innym poznanym przez internet.
Później założyła nowe konto i znowu opisała to samo.
Teraz jest minimum trzeci raz ta historia, ale z dodatkiem o przerwie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-31, 17:36   #12
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Facet potrzebuje przerwy

Nie zależy mu na Tobie. Chyba nigdy nie zależało.
Prośba o przerwę to nic innego jak zawoalowana chęć rozstania się.
Bądź mądrzejsza i odejdź pierwsza.
Nie staraj się na niego "zasłużyć", bo on od dawna, jeśli nie od początku nie poważa Cię.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-31 18:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.