Kosmetyki M.A.C - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 12:06   #121
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Mac

Patrzcie co znalazłam:

MACowe makijaze:
http://pl.youtube.com/watch?v=RCNVOMQT42Y
http://pl.youtube.com/watch?v=l3pbMg...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=hfWvOc...eature=related


i sporo tego jeszcze jest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:14   #122
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: Mac

Polecam szminki Mac'a.kremowe i dlugo sie utrzymujace.Nie wiem jak w Pl,ja w Usa za cien placilam 14$,za szminke 21$.Kolorowka jest genialna-ten wybor cieni!trzymaja sie dlugo,kolory soczyste.Maja tez nowe rzesy sztucne-miodzio,jesli ktos jest fanka..Ogolnie jestem Macomaniaczka,ale te ceny w Polsce!koszmarne.
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:21   #123
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Mac

czy ktoras z was kupowala tutaj cienie http://allegro.pl/item289792013_kult...e_kolory_.html czy to jest rzetelny sprzedawca?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:37   #124
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Mac

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
na tych filmikach ze zdjęciami modelka ma strasznie posklejane rzęsy...
a były malowane tuszem Mac'a Lash Stylist - chyba nie jest to udany produkt tej firmy...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 22:54   #125
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Mac

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czy ktoras z was kupowala tutaj cienie http://allegro.pl/item289792013_kult...e_kolory_.html czy to jest rzetelny sprzedawca?
ja kupowałam u tej sprzedającej i jeszcze u georginy czy jakoś tak i było ok.U georginy nawet dostałam jeden odcień gratis,
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:12   #126
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Mac

dziekuje gajowniczko a czy moglabys zamiescic zdjecie tych cieni. Chcialabym zobaczyc jak dane kolory prezentuja sie na powiece lub przynajmniej na dloni
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 19:37   #127
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Mac

Dziewczyny, ja się czaję na bazę Maca, tą z filtrem 50+. Opinie na KWC bardzo zachęcające, cena może mniej, ale... chciałabym. miala może któraś do czynienia z tą bazą. Z tego co wiem, ona różni się konsystencją od typowych baz silikonowych. Czekam na ewentualne wrażenia...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 14:40   #128
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Kosmetyki M.A.C

właśnie wczoraj przyleciało do mnie 10 pigmentów MAC. Zakup zupełnie w ciemno, teraz będę testować i zamieszczę tu swoje wrażenia ; ) Dysponuję:
Apricot Pink
Violet
Black (matowy)
Dark Soul
Blue Brown
FairyLite
viz-a-violet
coco
golden olive.
Jeżeli ktoś chce recenzję/zdjęcie konkretnego kolorku - chętnie napiszę, załączę o ile mi aparat pozwoli dziś przetestuję blue brown. : )
Pozdrawiam serdecznie : )


oto temat ze zdjęciami pierwszych 2 kolorów. Namordowałam się trochę z aparatem, ale myślę, że cośtam widać
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...91#post6452891

Edytowane przez Nebula
Czas edycji: 2008-01-31 o 15:49
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 10:54   #129
Cleo87
Przyczajenie
 
Avatar Cleo87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki M.A.C

cienie MACA są baaardzo wydajne, i ta 1/4 łyżeczki to naprawde dużo, wystarczy "dotknięcie" pacynka czy pedzelkiem wieczka i wystarcza to na pomalowanie całej powieki, kilka dni temu zakupiłam takie pigmenty:
black black
fairy
golden olive
elecrtic coral
Paradisco
KITSCHMAS
pink brown

i jestem z nich bardzo zadowolona a cien black black jest naprawde czarny! to pierwszy na prawde czarny cien jaki spotkałam

Jesli macie pytanka to prosze pytać w miare mozliwosci postaram sie odpowiedziec, choc odpowiedzi pewnie nie beda profesionalne gdyż dopiero zaczynam "zabawe" z makijażem

Pozdrawiam, i witam wszystkie forumowiczki
Cleo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:31   #130
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A co z baza pod makijaz? Mialyscie juz?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:37   #131
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
A co z baza pod makijaz? Mialyscie juz?
O bazach MAC wywiazała sie dyskusja w ponizszym wątku


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...221541&page=23
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 21:36   #132
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny mam pytanko Czy któraś z Was miała lub ma może błyszczyki do ust? Konkretnie chodzi mi o Tinted Lipgloss Jakie są Wasze spostrzeżenia na temat tych błyszczyków? Jaki dają efekt na ustach ? Czy jesteście z nich zadowolone i wogóle czy opłaca się je kupić?
Będę wdzięczna za każdą radę nawet najmniejszą Czaję się na ten błyszczyk,ale chciałabym najpierw poznać Waszą opinię na jego temat,bo szkoda byłoby wydać na niego kasę i się zawieść
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:05   #133
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko Czy któraś z Was miała lub ma może błyszczyki do ust? Konkretnie chodzi mi o Tinted Lipgloss Jakie są Wasze spostrzeżenia na temat tych błyszczyków? Jaki dają efekt na ustach ? Czy jesteście z nich zadowolone i wogóle czy opłaca się je kupić?
Będę wdzięczna za każdą radę nawet najmniejszą Czaję się na ten błyszczyk,ale chciałabym najpierw poznać Waszą opinię na jego temat,bo szkoda byłoby wydać na niego kasę i się zawieść
Tinted Lipgloss nie mam ale mam dwa błyszczyki Lipgelee, w tubkach i są super, mega nabłyszczające, w ogóle się nie kleją (a to dla mnie ważne, bo mam długie włosy) , kolory takie półtransparentne, to znaczy bardzo kryjące nie są ale lekko barwią usta. Do tego poręczna tubka i spora pojemność bo 15ml. Z całego serca polecam
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez lizzie
Czas edycji: 2008-02-18 o 22:27
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:28   #134
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ooo właśnie jestem "w trakcie interesowania" się kosmetykami Mac'a. Fajny wątek Jestem ciekawa tej bazy. A który podkład to ten najbardziej kryjący

stronka Mac'a w UK http://www.maccosmetics.co.uk/?77tad...ac%20cosmetics
Przyznam, że kolorówkę to mają ogromną
Nie wiedziałabym, jaki kolor podkładu wybrać
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 09:18   #135
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wklejam moje mac-owe kosmetyki, niewiele tego. mam jeszcze bezbarwny błyszczyk w tubce, ale nie wiem w której kurtce taki ze szklanym połyskiem.

ten podkład na moim zdjęciu jest najbardziej kryjący ma konsystencję margaryny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac.JPG (64,9 KB, 175 załadowań)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 10:19   #136
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wersta jak się podkład spisuje? Byłby w stanie zakryć przebarwienia? No i jak go nakładać? Pędzlem, rękoma?
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 10:40   #137
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nakładam palcami, choć w sklepie babka pokazywała gąbką. mocno kryje, używam jako korektora, a nie na całą twarz. mogę porównać do dermablendu vichy (tego w słoiczku-pudełeczku).
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 10:51   #138
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Kosmetyki M.A.C

wersta dzięki Wobec tego jako podkład na całą twarz się pewnie nie sprawdzi.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 11:08   #139
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Kosmetyki M.A.C

przy umiejętnym nałożeniu będzie ok, ale na mojej mieszanej cerze nie bardzo, chyba raczej dla normalnej lub suchej (ale takie nie mają a bardzo co ukrywać)
warto sprawdzić, potestować, bo kryje nieźle.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 12:18   #140
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Tinted Lipgloss nie mam ale mam dwa błyszczyki Lipgelee, w tubkach i są super, mega nabłyszczające, w ogóle się nie kleją (a to dla mnie ważne, bo mam długie włosy) , kolory takie półtransparentne, to znaczy bardzo kryjące nie są ale lekko barwią usta. Do tego poręczna tubka i spora pojemność bo 15ml. Z całego serca polecam
Dziękuję Ci bardzo

Może jeszcze ktoś cosik podpowie o tych błyszczykach?!
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 11:36   #141
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mac

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

podbije znowu, pytalam o ceny mac'a w USA i Czarny Elf powiedzial ze na w/w stronce sa podane(choc mi poza waga sie nie pojawialy ceny)a czy w Kanadzie obowiazuja te same co na tej stronce czy Mac kanadyjski ma jakas inna swoja stronke?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 22:45   #142
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Mac

Podbijam temat
Interesuje mnie polska cena błyszczyka LipGlass Clear, niestety nie mogę nigdzie znaleźć. Ostatnio nie mam czasu wybrać się do tego sklpu, więc może któraś z was wie?
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 23:05   #143
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Mac

LifeIsSoSad, przejrzyj kolory maczków na aukcjach ebay, sama w ten sposób wyszukuję przed ew. zakupem, a na Złote Tarasy jestem obrażona i nie pójdę tam na pewno, więc przynajmniej dla mnie jest to, poza zakupami za granicą, jedyny sposób obejrzenia kolorów. Jak dotąd w 99% zakupy trafione
chomique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 00:00   #144
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Mac

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
podbije znowu, pytalam o ceny mac'a w USA i Czarny Elf powiedzial ze na w/w stronce sa podane(choc mi poza waga sie nie pojawialy ceny)a czy w Kanadzie obowiazuja te same co na tej stronce czy Mac kanadyjski ma jakas inna swoja stronke?
z tego co dobrze pametam to ceny sa nieznacznie wyzsze - o ok. 2 - 3 dll. w ogole to mac jest z kanady
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 00:58   #145
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Moje ukochane kosmetyki.Trwalosc cieni-dluuuga.Choc i tak daje na baze-wtedy usuwam je razem makijazem wieczorem.Kolorystyka-bardzo szeroka.Szminki-kolory-ponownie-genialne,duza roznorodnosc-nieco wysuszaja<moj ukochany Myth!>.Blyszczyki-ulubiony to LipGlass,bezbarwny-gesty,swietnie sie trzyma,ladnie nawilza,nie zjada-niekoniecznie go wszyscy lubia,poniewaz jest faktycznie gesty<ja z kolei nie lubie "lejacych">.Roze-fajne.Podklady-nie przypadly mi osobiscie do gustu,fajne i dobrze sie nosza,ale preferuje inne.Baza pod makijaz z filtrem 50-genialna!!!nie znam lepszej!pieknie wyrownuje,ladnie sie na niej podklad rozprowadza,swiezosc makijazu 12 h<jak dla mnie oczywiscie>plus ta ochrona..pigmenty-miodzio,zywe kolory,ladnie sie trzymaja,i ta wydajnosc!Puder mam prasowany-blot powder-super matuje.Mialam tez cienie mineralne Mac-a,ale kolorystycznie nie przypadly mi do gustu.Super za to maja sztuczne rzesy!Tylko,ze ja mam problem z ich nalozeniem,jak z kazdymi sztucznymi rzesami.Raz robil mi makijaz wizazysta z Mac-a,wyszedl extra-mocny i soczysty jak chcialam-akcent na oczy plus te rzesyy!Bardzo polecam,swietna jakosc,choc wszystsko zalezy od upodoban.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja się czaję na bazę Maca, tą z filtrem 50+. Opinie na KWC bardzo zachęcające, cena może mniej, ale... chciałabym. miala może któraś do czynienia z tą bazą. Z tego co wiem, ona różni się konsystencją od typowych baz silikonowych. Czekam na ewentualne wrażenia...
Ukrycior,baza Prep+Prime SPF 50 faktycznie sie rozni konsystencja od typowo silikonowych.Bardziej sie "zachowuje"jak krem-jest tresciwa,postac bialej mazi-szybko sie wchlania,pozostawia taki delikatny "film"na twarzy.Leciutko rozswietla,choc nie ma drobinek.Nie daje takie poslizgu jak silikonowe.Skora jest po prostu..taka satynowa...powiedzialabym ,dobrze odzywiona,jak po dobrym kremie.Ja ja nakladam wlasnie na krem nawilzajacy-czekam az sie wszystko wsiaknie.Ale co ona w sobie ma,ze tak trzyma makijaz to nie wiemPodklad jest jakby"przyklejony"do niej,trwalosc genialna,moja mieszana skora zaczyna sie robic tlustsza po wieeelu godzinach no i ta ..hm..swiezosc makijazu!Moja ulubiona i na dlugo tak zostanie.Proponowalabym jednak uzyc probki by zobaczyc czy taka dosc tresciwa konsystencja bedzie Ci odpowiadac.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-14 o 10:18
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 10:12   #146
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Mac

Cytat:
Napisane przez Ssalomea Pokaż wiadomość
Ukrycior,baza Prep+Prime SPF 50 faktycznie sie rozni konsystencja od typowo silikonowych.Bardziej sie "zachowuje"jak krem-jest tresciwa,postac bialej mazi-szybko sie wchlania,pozostawia taki delikatny "film"na twarzy.Leciutko rozswietla,choc nie ma drobinek.Nie daje takie poslizgu jak silikonowe.Skora jest po prostu..taka satynowa...powiedzialabym ,dobrze odzywiona,jak po dobrym kremie.Ja ja nakladam wlasnie na krem nawilzajacy-czekam az sie wszystko wsiaknie.Ale co ona w sobie ma,ze tak trzyma makijaz to nie wiemPodklad jest jakby"przyklejony"do niej,trwalosc genialna,moja mieszana skora zaczyna sie robic tlustsza po wieeelu godzinach no i ta ..hm..swiezosc makijazu!Moja ulubiona i na dlugo tak zostanie.Proponowalabym jednak uzyc probki by zobaczyc czy taka dosc tresciwa konsystencja bedzie Ci odpowiadac.
No to ja jedyna z tą bazą nie umiem się kompletnie dogadać co zresztą napisałam na KWC - makijaż bez niej trzyma mi się dłużej niż z nią, absorbentka idzie w ruch po kilku godzinach, ochrona też nie taka jak zadeklarowana.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 10:55   #147
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Mac

Co prawda nie mam bazy o której piszecie wyżej...ale wręcz zakochałam się w marce MAC, mam cienie, pudry, błyszczyki, 1 szminkę(narazie), rozświetlacze, linery, pędzle...prawie wszystko przedstawiłam na zdjęciach niżej
Bardzo szanuję markę za oryginalne kolory, bardzo dobrą trwałość, profesjonalne wykonanie, ładne opakowania, ogólnie rzecz biorąc widzę więcej plusów jak minusów
Uwielbiam również limitowane edycje kosmetyków ,których mam zdecydowanie najwięcej, w palety wkładane są często cienie nielimitowane, ale również nowe kolory, wszystko świetnie dobrane kolorystycznie, są i maty i perłowe/iskrzące cienie
Pigmenty są rewelacyjne, mam dużo odsypek, ponieważ pełnowymiarowe opakowania są nie do zużycia (BARDZO wydajny produkt).
Pomimo ,że jestem obsesyjnie zakochana w MACu nie pragnę wszystkich ich kosmetyków (na całe szczęście), mam już np ulubiony tusz innej marki czy również bazę także nie będę wciągać się bardziej w to uzależnienie i kupować wszystkiego co popadnie...wierzcie mi ,że muszę się trzymać, bo ta marka wręcz wciąga jak ''ruchome piaski''
Mam nadzieję ,że spodobają się Wam moje zbiory i zachęcę również inne dziewczyny do kolekcjonowania kosmetyków MAC, serdecznie pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac1.jpg (110,1 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac2.jpg (116,4 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac3.jpg (119,1 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac4.jpg (119,0 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac5.jpg (107,9 KB, 465 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac6.jpg (101,1 KB, 289 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 10:56   #148
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Mac

Kolejne zdjęcia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac7.jpg (91,9 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac8.jpg (109,2 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac9.jpg (103,4 KB, 224 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 11:12   #149
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Mac

Nevada87 jak oceniasz błyszczyki? Jaki dają efekt? Bardziej przejrzysty czy bardziej kryjący?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 11:17   #150
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Mac

Nevada jejku jaki śliczny zbiór Jestem pod wrażeniem Naprawdę cuda!

I jeszcze coś za co muszę Ciebie pochwalić- świetny opis i podpisane zdjęcia
U Ciebie zawsze wszystko jest super czytelne


P.S. Które kosmetyki najbardziej kochasz z Maca?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.