Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-02, 19:43   #1381
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

wątpie, jesli to zwykle witaminy, to skonsultuj sie i powoli odstawcie
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:04   #1382
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez izabelkao Pokaż wiadomość
Zrzucilam ponad 6kg. Jestem smuklejsza i mam wiecej energii. Jedyny minus jest taki,ze strasznie mnie wysypalo na twarzy,czuje sie jak nastolatka Rok temu bylam 2tyg na diecie i schudlam 4,5kg. Przy ost detoksie waga wolniej schodzila bo chyba za duzo jadlam grejpfrutow i jablek. Tak czy inaczej polecam.
A jak z utrzymaniem wagi? Byłaś już na diecie drugi raz, więc rozumiem, że w międzyczasie coś przybrałaś?
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 07:53   #1383
Marcia0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej. A nie kontynuowalas potem dieta wyrównująca? Mi dzis mija drugi tydzien i nie mam pojecia ile schudłam bo waga okazała sie zepsuta. Mam juz nowa ale poki co nie kilogramy a cm grają główne skrzypce a tych naprawde zeszło sporo. Mam duza nadwagę i to jak przez dwa tygodnie zeszczuplalam jest mega motywacja
Marcia0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 18:38   #1384
kocica27
Rozeznanie
 
Avatar kocica27
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 729
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Marcia0808 Pokaż wiadomość
Hej. A nie kontynuowalas potem dieta wyrównująca? Mi dzis mija drugi tydzien i nie mam pojecia ile schudłam bo waga okazała sie zepsuta. Mam juz nowa ale poki co nie kilogramy a cm grają główne skrzypce a tych naprawde zeszło sporo. Mam duza nadwagę i to jak przez dwa tygodnie zeszczuplalam jest mega motywacja
A możesz napisać co jadłaś?
kocica27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 13:44   #1385
Chudnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

cześć kochani!
dołączam do was! jestem na diecie dzień czwarty. dotychczas szło mi bardzo dobrze i bez większych dolegliwości. moja waga wyjściowa to 66,800 przy 164 cm... mam 43 lata. dziś, tego czwartego dnia, ważę z rana 64,400...tak więc prawie 2,5 kilo do tyłu. brzuch niesamowicie spadł. tłuszcz na dolnej partii pleców też jakby opadł, jest go tylko trochę widać. nogi się oczywiście trzymają grube, wiem, że za jakiś dzień, dwa dorzucę ćwiczenia na nogi i na brzuch, póki co się oszczędzam, nie licząc spacerów. podobno ostre ćwiczenia nie są wskazane z uwagi na ubytek mięśni, ale myślę, że dobrze robi jakikolwiek ruch. co ciekawe nie piję dużo wody, po prostu nie chce mi się pić. czy powinnam się do tego zmuszać? czy ktoś jest teraz na diecie?
dopiero wczoraj zrobiłam sobie danie na ciepło: zapiekłam bez niczego pory w piekarniu. poza tym jem surowe warzywa. burak jedynie gotowany, a tak to jabłko, marchewki surowe, cykoria, dziś pozwolę sobie na jedną pomarańczę. nie czuję głodu! to niesamowite, nie czułam go nawet pierwszego dnia, choć jeszcze dzień wcześniej byłam co chwila głodna i jadłam same niedobre rzeczy. mój organizm jest lekki, nie domaga się niczego, jak gdyby wiedział, że nie robię mu krzywdy. nigdy tak nie bywało na innych dietach. ta dieta jest naprawdę wyjątkowa. pamiętam, jak męczyłam się na diecie z zupą kapuścianą. nie wiem czemu, też się niby jadło warzywa, ale ssanie w brzuchu było. a tu nic!
Chudnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 18:17   #1386
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

brawo, trzymam kciuki
Twoje parametry wyjściowe sa mi jakoś niezwykle bliskie
MI minęło 3,5 mies. do zakończenia diety i ciagle z jakims dziwnym sensytemntem wspominam tamten czas Że dałam radę!
Bo teraz robiąc sobie jednodoniowe przypominajki przychodzi mi to z duzym trudnem i za każdym razem zastanaiwam się czy to ma sens... ale co tydzień robię. Narazie waga niewiele się zmeiniła (rozmiar ubrań ten sam co zaraz po diecie). Myslę tez zeby wrócić do diety za rok , ale już na krócej.
Niemniej jednak mam dziwny senstyment do tej diety, bo to naprawdę mocne przedsięwzięcie- dopiero dzisiaj to wiem
Powodzenia
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 18:57   #1387
Chudnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

dzięki wielkie! już prawie minął ten czwarty dzień, czas początkowo chyba się dłuży... wytrzymam, mam silną motywację i podziwiam Cię barrrdzo, że wytrwałaś! napisz ile schudłaś proszę...i po jak dokładnie długim czasie. ja mam tylko 25 dni. potem niestety wyjazdy, spotkania i kolacje w gronie. nie będzie jak. ale i tak... jeśli dam radę 25 dni, będę z siebie dumna.
chciałabym zrzucić 9 kilo na początek.
zjadłam dziś jabłko, pomarańczę (jest niedozolona ale miałam ochotę na jedną...), nieco sałaty, pomidora. została mi spora marchew do chrupania wieczorem. nie czuję głodu i czuję że chudnę.
Chudnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-01, 18:58   #1388
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Nieustannie mnie zadziwa, ze ktos stosuje ten post leczniczy, zeby stracic kilogramy. Ta dieta ma zupelnie inny cel. Na schudniecie jest wiele innych opcji.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 19:00   #1389
Chudnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ps. dodam, że mam męża i dziecko na stanie, myślałam, że będzie trudno gotować, ale daję radę, coś mi się w głowie przestawiło i ciało jakby wie, że to nie dla niego. gotuję im nawet lepiej niż przedtem, właściwie dogadzam. tylko ciasta nie dam rady zrobić, bo się boję. ten zapach...lepiej nie.
Chudnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 20:31   #1390
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Lepiej jedz więcej, bo wg mnie słabiutko jesz. Odbije się to potem poważnie na zdrowiu (m. in. włosy!!!) Stosuj się do zaleceń, ale jedz więcej i częściej.
ja mam trójkę dzieci i bardzo sie bałam, że organizacyjnie nie dam rady, zresztą pisalam to kilka stron wcześniej. Ale dałam radę! Gotowałam całymi popoludniami, to było dla mnie najbardziej męczące, to przygotowywanie dań
Celu zdrowotnego szczególnego nie miałam (jak już to nadciśnienie), zależalo mi, żeby cały organizm się "poprawił" samoistnie. I tak się stało Ciśnienie się obniżyło mocno
Ile schudłam? 13 kg w 6 tygodni. Wg mojej lekarki to za szybko i za dużo jak na 6 tygodni. Zrobiłam badania, wyszły dobre, choć nie idealne.
Pij więcej wody nawet jak nie masz ochoty, to kilka łyków, byleby często, żeby nerki mogły się oczyszczać. Ja też mało piłam, bo nie miałam takej potrzeby, wystarczająco mnie denerwowało latanie co chwilę do kibelka po tych wszystkich wodnistych warzywach. Ale po diecie pojawiły mi sie kryształki w moczu, więc wiem, że muszę pić częściej.
25 dni to też dobrze Trzymam kciuki
Ja za rok planuję 3 tygodnie, zobaczymy czy się faktycznie zdecyduję (boję się o włosy strasznie, bo poooleciały mocno to niby jest normą, ale ja dziękuję.
Ja się niczego nie bałam, nie miałam chwil załamywań, bo wiedziałam że dam radę- mąż mnie nazwał zawziętą mogłam wszystko robić, wąchać i nie kosztować Ale ja już tak mam, jak się uprę, to mnie nic nie złamie- ta dieta mnie w tym upewniła
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025

Edytowane przez Vanilla
Czas edycji: 2017-11-01 o 20:32
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 13:36   #1391
Chudnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7845604 6]Nieustannie mnie zadziwa, ze ktos stosuje ten post leczniczy, zeby stracic kilogramy. Ta dieta ma zupelnie inny cel. Na schudniecie jest wiele innych opcji.[/QUOTE]
ta dieta ma oczywiście też inne cele, ale dlaczego nie mieliby jej stosować odchudzający się, skoro przy wszystkich innych zaletach chudnie się tak błyskawicznie? można powiedzieć, że jest to najzdrowsza dieta odchudzająca. dla mnie akurat to jest największy problem. a że przy okazji będę zdrowsza, to tylko tym lepiej. zdrowie i odchudzanie nie wykluczają się.
ps dziś rano na wadze 63,900. jestem happy.kontynuuję.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

dzięki za tego posta i rady. bardzo motywjący. spróbuję jeść nieco więcej, ale już dziś mam z tym kłopot, nie chce mi się wcale. na włosy może kupić jakieś piguły wzmacniające? skrzyp? może to pomoże? wiem, że wychodzą....jeszcze dziś nic nie zjadłam, mój syn je właśnie obiad....piję wodę, jakoś nic nie mogę...trochę mnei to martwi ale z drugiej strony ja jadam głównie wieczorami...

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

ps mój ostatni post był do Vanilii coś mi przeskoczyło
Chudnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-02, 14:03   #1392
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja od 3 mies. łykam Biotebal... wypadaja ostatnio mniej, ato to już 3 mies od łykania. wiadomo też, że włosy rosną wolno, więc to, co mi ubyło nagle po 3 mies nie wróci
Zastanawiam się co można stosować podczas diety.. moze wlasnie herbatki ze skrzypu?

I idź koniecznie coś zjedz, bo za chwilę padniesz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 19:52   #1393
Chudnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

no coś tam zjadłam, a konkretnie tamtego dnia duszone na wodzie cukinie w koncentracie pomidorowym i jabłka.
dziś dzień 6. trzymam się. waga wskazuje z rana 63,500. dziś w menu marchewka, jabłka. nie mam ochoty na nic więcej. moje ciało zachowuje się grzecznie, wygląda na to, że mu służy cały post. pozdrawiam poszczących!
Chudnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 14:25   #1394
Chudnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

dzień siódmy, waga stoi, 63,500 nadal. zrobiłam gar zupy na bazie buraków, pora, marchwii i czosnku. dorzuciłam do smaku kostkę BIO warzywną. do tego będą dziś jabłka... dam radę! w pasie jestem już szczupła. powoli znikają oponki na dole pleców. nogi też nieco lepiej. z rąk mi zeszło. biust mniejszy. ogólnie zmniejszam się! ) piszę to wszystko żeby motywować rozpoczynających: to jest do zrobienia, kochani.
Chudnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 19:16   #1395
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

jakich ty kosteczek uzywasz? żadnych typu Vegeta, Kucharek nie wolno.
da się, da jeść inaczej. Tzn w poście, bo potem jest... trudno
I wiesz co jest jeszcze fajne? Że zmienia się smak i zaczynają smakować inne rzeczy Ja np okryłam , że gotowana cebula jest bardzo slodka, co mnei nie cieszyło, bo ja zawsze lubiłam jest bardziej na słono niż na słodko Natomiast na diecie pokochałam miłością wielką... pora i tak mi zostało, dzień bez pora to dzień stracony. Jakieś zboczenie, czy co?
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 10:24   #1396
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej, czy ktoś zaczyna lub jest w trakcie postu??
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 09:17   #1397
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej, ja jestem dzisiaj siódmy dzień na poście. A Ty?
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 10:52   #1398
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Koronczarka123 Pokaż wiadomość
Hej, ja jestem dzisiaj siódmy dzień na poście. A Ty?
Cześć,
jak ci idzie. ja dopiero się przygotowuję, żeby zacząć w przyszłym tygodniu.
Teraz czytam książkę i nastawiam się psychicznie ....
Czy zależy ci na wadze czy coś chorobowego chcesz zniwelować??
Powodzenia i pisz o swoich efektach
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 11:21   #1399
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

To jest mój trzeci post. Pierwszy robiłam rok temu i rzeczywiście zastanawiałam się wtedy wyłącznie na spadek wagi. Byly to tylko trzy tygodnie i po zakonczeniu rzuciłam się na jedzonko niestety, ale szybko się opamietalam. Na pewno nie wyszłam wtedy z postu prawidłowo. Kolejny dwutygodniowy robiłam w lipcu. Teraz jest początek pierwszego, na pewno ni zakładam pełnego postu, ponieważ nie mam poważnych schorzeń. Zmieniłam kilka rzeczy w życiu i pomyślałam, że jest to też odpowiedni czas, żeby oczyścić trochę organizm. Planuję 2-4 tygodnie, a czas pokaże ile dokładnie😉 z doświadczenia wiem, że im dalej w post tym trudniej przerwać, bo zwyczajnie szkoda tego, co już się osiągnęło, ale też jedzonko bardziej kusi.

Najgorsze są początki, mnie zawsze boli głowa przez dwa pierwsze dni, zdecydowanie pierwszego dnia najbardziej, a potem jest już z górki. Tym razem jestem zaskoczona, bo dzisiaj jest dzień siódmy, a czuję się okropnie, jestem jakaś słaba, rozdrazniona, wszystko mnie boli. Ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej 😊
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 12:14   #1400
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja nie stosowałam postu ale słyszałam wiele dobrego. Jedyne czego się obawiam to wypadania włosów, bo czytałam opinie że strasznie włosy wypadają. Czy miałaś coś podobnego??
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:21   #1401
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć, co prawda obecnie nie stosuje postu, ale trzy tygodnie temu skończyłam swój pierwszy dwutygodniowy post. Przeszłam go bardzo bezboleśnie, nawet głowa nie bolała mało schudłam, ale nie waga była moim celem, tylko oczyszczenie.
Mi włosy nie wypadają, ale chyba cześciej to się zdarza u osób, które robiły dłuższy post.


__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:45   #1402
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Mi też bardziej zależy na oczyszczeniu organizmu. A jak waga spadnie to tylko na plus
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 12:48   #1403
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Co do wypadania włosów to ciężko mi się do tego odnieść, ponieważ mi włosy wypadaly bardzo już przed postem, może rzeczywiście po pierwszym poście ten problem bardziej się nasilil, bo też w tym okresie zaczęłam stosować więcej preparatów na wypadanie, więc coś musiało być na rzeczy. W każdym razie, nie wiazalam wypadania włosów z postem.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Dokładnie też tak teraz do tego podchodzę, najważniejsze jest oczyszczenie organizmu, a utrata kilogramów będzie tylko miłym skutkiem ubocznym 😉
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 08:09   #1404
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dajesz radę w tym szczególnym "pączkowym dniu"??
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 16:39   #1405
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Nad wyraz dobrze 😊 pączki nie robią na mnie szczególnego wrażenia, więc nie cierpię dzisiaj katuszy. Ogólnie stwierdzam, że całkowicie zmieniło mi się myślenie, nie ciągnie mnie ani do słodyczy, ani do niczego tak naprawdę. Po prostu nie myślę o tym co zakazane i jest naprawdę ok 😊
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 11:22   #1406
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Koronczarka123 Pokaż wiadomość
Nad wyraz dobrze 😊 pączki nie robią na mnie szczególnego wrażenia, więc nie cierpię dzisiaj katuszy. Ogólnie stwierdzam, że całkowicie zmieniło mi się myślenie, nie ciągnie mnie ani do słodyczy, ani do niczego tak naprawdę. Po prostu nie myślę o tym co zakazane i jest naprawdę ok 😊
Gratulacje!!!
podziwiam
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 16:27   #1407
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dziękuję 😊 A Ty kiedy zaczynasz? Naprawdę polecam i zachęcam! 😊
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 16:59   #1408
Kamolka1989
Kamolka
 
Avatar Kamolka1989
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Post Dąbrowskiej to dobry chwyt marketingowy i nic poza tym... organizm oczyszcza sie sam. Dodatkowo jesli zrezygnujecie ze smarowania ciala i dodacie zdrowe odżywianie uzyskacie taki sam efekt jak z postem.. a nie.. przepraszam. Będzie lepiej, bo ten inne posty do głodówka dla organizmu wiec nie dziwne że chudniecie.. ehh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamolka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:02   #1409
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Koronczarka123 Pokaż wiadomość
Dziękuję 😊 A Ty kiedy zaczynasz? Naprawdę polecam i zachęcam! 😊
Zaczęłam dziś
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:32   #1410
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

MarMartunia powodzenia! Trzymam kciuki
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.