Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-25, 10:39   #4981
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

moją jedyną przyjaciółką jest siostra i nie potrzebuję nikogo więcej, koleżanki są na chwilę, żeby się spotkac, pogadać o dupie maryni, ale tak na prawdę to nic o mnie nie wiedzą
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:42   #4982
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
moją jedyną przyjaciółką jest siostra i nie potrzebuję nikogo więcej, koleżanki są na chwilę, żeby się spotkac, pogadać o dupie maryni, ale tak na prawdę to nic o mnie nie wiedzą
Ja w sumie moge powiedziec, ze moj brat jest takim moim przyjacielem...i nawet nie wiem, kiedy sie nim stal Jest 6 lat starszy ode mnie, ale chyba wlasnie jak wyjechalam tu, to uznal mnie za na tyle dorosla, ze jakos nam sie ten kontakt tak rozwinal, jak nigdy
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:44   #4983
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Jeeejj piszemy ostatnią stronę właśnie
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:47   #4984
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Dziewczyny ile powinno wynosić tsh w II trymestrze, bo właśnie mi wyszło 3,4 (gina mam dop w czwartek ale coś czuję że bez endokryn. się nie obejdzie, kurde nigdy nie miałam z tsh problemu ) i zaczynam się stresować, glukoza też mi skoczyła
__________________

XII 2013
X 2014
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:48   #4985
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
My bylismy 2 tygodnie temu w klubie i tez kolo tej godziny myslalam, ze usne tam, a jeszcze wypilam piwko, ktore o tej porze jedynie usypia Dobrze, ze zwinelismy sie na parkiet, to sie obudzilam. Ale i tak potanczylismy max 2,5h i do domu spac
łe, na klub to już jestem w ogóle za stara za duzo ludzi, za głośno, śmierdzi, no wszystko mi tam działa na nerwy

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja w sumie moge powiedziec, ze moj brat jest takim moim przyjacielem...i nawet nie wiem, kiedy sie nim stal Jest 6 lat starszy ode mnie, ale chyba wlasnie jak wyjechalam tu, to uznal mnie za na tyle dorosla, ze jakos nam sie ten kontakt tak rozwinal, jak nigdy
bo z rodzeństwem tak jest, że zaczyna się doceniać jak sie wyprowadzi, z moja siostrą było tak samo. Jak mieszkałyśmy razem, to można powiedzieć, że się nawet nie lubiłyśmy ale od 7 lat, jak sie wyprowadziłam to nasze stosunki odwróciły się o 180 st, a ona najbardziej ryczała w dzień mojej wyprowadzki, mimo, ze wcześniej się ciągle kłóciłyśmy teraz dzwonimy do siebie z każdą pierdołą i zawsze możemy na siebie liczyć
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:49   #4986
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Ja mam przyjaciółkę jeszcze od czasu liceum. Jedyna osoba, z którą z liceum mam jakikolwiek kontakt, świadkowała na moim ślubie. I może ten kontakt nie jest jakiś nie wiadomo jak częsty, ale ją mogę nazwać przyjaciółką.
Reszta to koleżanki. Wszyscy wiedzą, co nas spotkało, wszyscy zawsze mnie wysłuchali i powiedzieli coś "pocieszającego" (nie zawsze trafionego, ale starali się), a teraz wszyscy kibicują
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:51   #4987
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52531085]Jeeejj piszemy ostatnią stronę właśnie [/QUOTE]
Ej! Przystopujcie! to miał być szczęśliwy wątek dla mnie, nie zdążę zajść na jednej stronie
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:51   #4988
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile powinno wynosić tsh w II trymestrze, bo właśnie mi wyszło 3,4 (gina mam dop w czwartek ale coś czuję że bez endokryn. się nie obejdzie, kurde nigdy nie miałam z tsh problemu ) i zaczynam się stresować, glukoza też mi skoczyła
U mnie w lab normy piszą 0,1-2,35

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:55   #4989
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile powinno wynosić tsh w II trymestrze, bo właśnie mi wyszło 3,4 (gina mam dop w czwartek ale coś czuję że bez endokryn. się nie obejdzie, kurde nigdy nie miałam z tsh problemu ) i zaczynam się stresować, glukoza też mi skoczyła
Powinno byc chyba ponizej 3. Tak mi sie wydaje. A jak ft4, bo to tak naprawde potrzebuje maluszek? W 2. trymestrze lozysko juz jest wyksztalcone i dzieciaczek sam sobie zapewnia hormony. Od mamy bierze juz w mniejszym wymiarze, cos ok 30% tylko. Zatem spokojnie. Bez stresu. Najlepiej porozmawiaj z lekarzem w miare szybko i juz.

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
bo z rodzeństwem tak jest, że zaczyna się doceniać jak sie wyprowadzi, z moja siostrą było tak samo. Jak mieszkałyśmy razem, to można powiedzieć, że się nawet nie lubiłyśmy ale od 7 lat, jak sie wyprowadziłam to nasze stosunki odwróciły się o 180 st, a ona najbardziej ryczała w dzień mojej wyprowadzki, mimo, ze wcześniej się ciągle kłóciłyśmy teraz dzwonimy do siebie z każdą pierdołą i zawsze możemy na siebie liczyć
Calkiem mozliwe Mnie to cieszy :P Wczesniej to sie zarlismy :P Jak jestem w Pl to sie zremy i tak

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
Ej! Przystopujcie! to miał być szczęśliwy wątek dla mnie, nie zdążę zajść na jednej stronie
To bierz meza a wlosy I szybciutko
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:55   #4990
LeNa 2405
Zadomowienie
 
Avatar LeNa 2405
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 248
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Zbadali właśnie Mocz książkowy wynik Czekam na dalsze badania
__________________
Moje dwa Male Groszki[*]
Hana(26tydz)[*] 27.09.2013




Nasz SLUB 07.12.2013
LeNa 2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:56   #4991
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Tygryszek przyjmuje się dla ciężarnej po prostu do 2.5 tsh... Także pewnie endo będziesz musiała odwiedzić. Przed wizytą warto, żebyś zbadała sobie ft3 i ft4, bo endo pewnie zleci te badania.

Plat to co żeś robiła cały wątek?!
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 10:59   #4992
tygryszek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

ok dzieki to jeszcze te zrobię

Plat to się obudziłaś
__________________

XII 2013
X 2014
tygryszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 10:59   #4993
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
To bierz meza a wlosy I szybciutko
nie w tym cyklu
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:00   #4994
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52531259]Tygryszek przyjmuje się dla ciężarnej po prostu do 2.5 tsh... Także pewnie endo będziesz musiała odwiedzić. Przed wizytą warto, żebyś zbadała sobie ft3 i ft4, bo endo pewnie zleci te badania.

Plat to co żeś robiła cały wątek?! [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
ok dzieki to jeszcze te zrobię

Plat to się obudziłaś
no przecież nie próżnowałam jajka nie było
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:00   #4995
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Chciałabym tak mieć z siostrami :d mała jak się wyprowadzilam to miała 6 lat, na ślubie płakała ze nie będę już z nią mieszkać... Bo ja ją od małego chowalam, lulałam, bardzo często byłam z nią sama. Ale odwiedza nas często, przychodzi czasem spać, także jakoś to przebolała.
A starsza jest po prostu zupełnie inna niż ja, zwyczajnie nie mamy o czym rozmawiać Kocham ją bardzo oczywiście, ale nasze rozmowy są conajmniej dziwne ;d

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:08   #4996
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Może za wcześnie?

Nic dziewczyny, mam dziś gorszy dzień. Zauważyłam jeszcze trzecia część wątku listopadowek i dotarło do mnie ze za trzy miesiące bym rodziła. Albo już miałabym prawie trzymiesieczne dziecko w domu. Moja Majeczke... :-( los jest okrutny....
Oj nie lubie takich dni JA sie wlasnie boje tych wszystkich "terminow" , swiat i tp ...

Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
To gratulacje, może cos będzie z tej pracy?
Często poruszamy też tematy życiowe, a nie ciążowe, a czasem nawet bywa wesoło :d Każdy jest na innym etapie, ale nie opuszczaj nas!!

Dziewczyny mogę Was zapytać o relacje z koleżankami/przyjaciółkami? Czy wiedzą o #, czy umieją się zachować, czy nie zepsuly się wam kontakty?

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
Moje 2 przyjaciolki bardzo mnie wspieraja , az szczerze je podziwiam , ze mialy /maja odwage do mnie dzwonic , spotkac sie i pogadac. Ze nie boja sie moich lez itd. Wczoraj odwiedzily mnie dwie dobre kumpele z pracy (tylko one z grona 100 osob z pracy) na razie wiedza i tez nie mialy problemu choc to nie bylo latwe spotkanie. Takze fajnie ,ze sa tacy ludzie na swiecie


Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Zapraszam do mnie, te ciolki chca zatrudnic druga osobe na tym stanowisku, co ja - nie wiem tylko po co, bo ja 70% czasu serio nie mam co robic, bo zadania ktore oni mi wyceniaja np. na 8h ja robie w 2-3 i to mega dokladnie i zostaje mi potem czas na relaks :P



Dokladnie!

Co do kolezanek. Mam jedna taka od 'luznych' tematow, ze tak to nazwe i z nia w ogole nie porozmawiam o tym, mimo ze wie i w sumie nic sie miedzy nami nie zmienilo. Mam tez druga, ktora przezyla to samo poltorej roku temu i ona rozumie, ja teraz zrozumialam ja i z nia o wszystkim moge rozmawiac.
A wlasnie mialam pytac co robisz,ze taka lajtowa praca ale w dalszych postach napisalas. Az zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez LeNa 2405 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki dziś wizyta...


Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja się wyszalalam w czasie szkoły średniej. Ale nie chce tego wspominać...
Teraz w sumie mam tylko jedna przyjaciółkę i Męża. Czasami brakuje nam towarzystwa z którym można gdzieś wyskoczyć coś porobić... Ale mamy siebie i to nam wystarcza
Wazne ,ze masz az 2 osoby ktore sa z Toba.


Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
Biegaczka, ale to często jest u kobiet że są zawiedzione jak się okazuje, że jest inna płeć niż się spodziewały i to nie znaczy, że nie kochają swojego dziecka, to też rzecz do przepracowania dla nich... ja to takim zazdroszczę, że tylko taki problem mają
Tez im zazdroszcze ,ze ich problemem jest tylko plec ...

Cytat:
Napisane przez tygryszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile powinno wynosić tsh w II trymestrze, bo właśnie mi wyszło 3,4 (gina mam dop w czwartek ale coś czuję że bez endokryn. się nie obejdzie, kurde nigdy nie miałam z tsh problemu ) i zaczynam się stresować, glukoza też mi skoczyła
Do 2 , 2,5 ? Jakos tak.
Ja sie w sumie zdziwilam bo mialam zaplanowana kontrole tsh, i oba ft jeszcze bedac w ciazy. Zrobilam je wczoraj bo chce z moja endo pogadac co teraz wiec na wizyte w piatek ide . I co ? I moja tarczyca po # pracuje nadal idealnie
Wszystkie wyniki w normie , tsh 0,450.
Dziwne chyba

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
Ej! Przystopujcie! to miał być szczęśliwy wątek dla mnie, nie zdążę zajść na jednej stronie
No to do roboty

Jakdobrze za potwierdzenie ciazy !


Ja juz mam wyniki , cytomegalii nie mam
Tak myslalam ale jednak czuje sie zawiedziona,ze nie znalazlo sie nic co moglo byc przyczyna mojego dramatu.

Teoretycznie nic mi nie jest a z drugiej strony boje sie ,ze dolega mi cos powaznego co w ewentualnej kolejnej ciazy znow spowoduje problemy.


Aaa no i dzien dobry wogole.
U mnie dzis zimno, teraz leje i wieje.
I chcialam napisac ze 3 strony od rana to skandal
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:10   #4997
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

W czwartek szwagierka jedzie na cesarke. Będzie u nas spał szwagier żeby miał blisko do szpitala. Juz w czwartek będą tulic swojego synka... Boże jak im zazdroszczę...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:11   #4998
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

my tu gadu gadu
a kto założy nowy wątek?
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:15   #4999
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
łe, na klub to już jestem w ogóle za stara za duzo ludzi, za głośno, śmierdzi, no wszystko mi tam działa na nerwy


bo z rodzeństwem tak jest, że zaczyna się doceniać jak sie wyprowadzi, z moja siostrą było tak samo. Jak mieszkałyśmy razem, to można powiedzieć, że się nawet nie lubiłyśmy ale od 7 lat, jak sie wyprowadziłam to nasze stosunki odwróciły się o 180 st, a ona najbardziej ryczała w dzień mojej wyprowadzki, mimo, ze wcześniej się ciągle kłóciłyśmy teraz dzwonimy do siebie z każdą pierdołą i zawsze możemy na siebie liczyć
to tak jak ja z moim bratem... im jest starszy tym nam lepiej ze sobą i chyba faktycznie mogę powiedzieć, że to mój najlepszy przyjaciel i w drugą stronę też to działa... niby dorosły facet, bardzo męski ale bardzo uczuciowy jest i jak dostaje wiadomość "siostra przytul" to mi się serce kraja bo wiem, że coś go bardzo gryzie
bardzo bałam się jego relacji z moim mężem... ale na szczęście jest fajnie zaakceptowali się, nawet czasami gdzieś razem wyjdą - mają nawet przede mną tajemnice na początku było ciężko, bo mój mąż to jedynak i zupełnie nie rozumiał mojej potrzeby bliskości z bratem, ale już się przyzwyczaił

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
my tu gadu gadu
a kto założy nowy wątek?
Ty :p żebyś miała czas żeby był szczęśliwy tym razem
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 11:15   #5000
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
W czwartek szwagierka jedzie na cesarke. Będzie u nas spał szwagier żeby miał blisko do szpitala. Juz w czwartek będą tulic swojego synka... Boże jak im zazdroszczę...
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:17   #5001
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez LeNa 2405 Pokaż wiadomość
Zbadali właśnie Mocz książkowy wynik Czekam na dalsze badania
To super, daj znac jak reszta

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
nie w tym cyklu
Kiedy spodziewasz sie @?
Moze nam sie razem uda w kolejnym cyklu

Cytat:
Napisane przez ukojenie Pokaż wiadomość

Do 2 , 2,5 ? Jakos tak.
Ja sie w sumie zdziwilam bo mialam zaplanowana kontrole tsh, i oba ft jeszcze bedac w ciazy. Zrobilam je wczoraj bo chce z moja endo pogadac co teraz wiec na wizyte w piatek ide . I co ? I moja tarczyca po # pracuje nadal idealnie
Wszystkie wyniki w normie , tsh 0,450.
Dziwne chyba
Niskie TSH, jaka juz dolna granica normy. Ale pisalam juz o tym chyba, ze badanie TSH do 3 miesiecy nawet po poronieniu moze dawac niemiarodajne wyniki, bo tarczyca szaleje.

W ogole co do TSH, to naprawde sa podzielone zdania. Znam osobe, ktora byla w ciazy - jak zaszla to miala TSH ok 7-8 chyba i owszem, ciaze stracila, ale zdecydowanie nie przez tarczyce - a podwyzszone poziomy miala caly czas. Moim zdaniem jak podskoczy troche, to chyba nie ma co nadmiernie panikowac. Kontrolowac to czesto i tyle. Ja podejrzewam, ze bede kontrolowala sobie w kolejnej ciazy co 2-3 tygodnie i tyle.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
my tu gadu gadu
a kto założy nowy wątek?
To moze Ty
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:21   #5002
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
Ty :p żebyś miała czas żeby był szczęśliwy tym razem
hmmm hmmmm
dobra, dajcie tytuł

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Kiedy spodziewasz sie @?
Moze nam sie razem uda w kolejnym cyklu
teoretycznie na początku września, ale u mnie to różnie chyba pójde już po stymulację w nastepnym cyklu, więc może sie w końcu uda
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:23   #5003
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
hmmm hmmmm
dobra, dajcie tytuł

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------


teoretycznie na początku września, ale u mnie to różnie chyba pójde już po stymulację w nastepnym cyklu, więc może sie w końcu uda
U mnie tez poczatek wrzesnia Zatem moze akurat
Zakladaj szczesliwy watek
Ja nie mam nigdy glowy do tytulow ;p
hmmm
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:23   #5004
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość

Niskie TSH, jaka juz dolna granica normy. Ale pisalam juz o tym chyba, ze badanie TSH do 3 miesiecy nawet po poronieniu moze dawac niemiarodajne wyniki, bo tarczyca szaleje.

W ogole co do TSH, to naprawde sa podzielone zdania. Znam osobe, ktora byla w ciazy - jak zaszla to miala TSH ok 7-8 chyba i owszem, ciaze stracila, ale zdecydowanie nie przez tarczyce - a podwyzszone poziomy miala caly czas. Moim zdaniem jak podskoczy troche, to chyba nie ma co nadmiernie panikowac. Kontrolowac to czesto i tyle. Ja podejrzewam, ze bede kontrolowala sobie w kolejnej ciazy co 2-3 tygodnie i tyle.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



To moze Ty
Byl moment ,ze mialam w ciazy tsh 0,190 i wtedy lekarka zmniejszyla dawke
Moja endo w ciazy wlasnie co 3 tygodnie kaze kontrolowac te 3 pomiary , na pewno do polowy ciazy taki ma cykl Potem moze rzadziej , nie wiem bo moje problemy z tarczyca to w sumie efekt poprzeniej ciazy i poporodowego zapalenia tarczycy od , ktorego sie wszystko zaczelo.
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:24   #5005
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Tytuł może chyba zostać taki sam, tylko kolejna część?
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:25   #5006
Platanoides
Zakorzenienie
 
Avatar Platanoides
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4 393
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Może jeden z pomysłów z poprzedniego wątku?
Aniołkowe Mamy - o staraniach i życiu tu gadamy
?



---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;52531637]Tytuł może chyba zostać taki sam, tylko kolejna część? [/QUOTE]
może

niech sie wypowie reszta, mi to wsio rybka
Platanoides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:25   #5007
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
Może jeden z pomysłów z poprzedniego wątku?
Aniołkowe Mamy - o staraniach i życiu tu gadamy
?

Mnie pasuje
Albo tak, jak Gryzia mowi.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:26   #5008
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Cytat:
Napisane przez Platanoides Pokaż wiadomość
Może jeden z pomysłów z poprzedniego wątku?
Aniołkowe Mamy - o staraniach i życiu tu gadamy
?

może byc lub część druga
Możesz mnie uwzglednic w stronie tytułowej: aniołek Józio 08.06.2015

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:26   #5009
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Plat... zupełnie nie mam pomysłu na nowy tytuł :bezradny:

co do tsh... ja po swoich doświadczeniach wiem, że generalnie lepiej dmuchać na zimne i wyższe niż 2,5 nie jest wskazane... chociaż po wczorajszej rozmowie z doktorkiem zaczęłam się zastanawiać, czy to nie ten progesteron był przyczyną - chociaż dupka brałam od pierwszej wizyty
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 11:28   #5010
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Swoje Aniołki mamy, na ziemskie dzieci czekamy i o wszystkim gadamy

Dot tylko, że dupek nie wychodzi w krwi, więc nie wiadomo o ile i jak podnosi poziom progesteronu.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-25 12:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.