Rozstanie z facetem - część 12 :( - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 10:54   #421
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

dziewczyny... próbowałam byc taka silna, jak Wy.
Tak sobie pomyślałam... wrzesień- nowy miesiąc. Przetrwam jakoś te 4 tygodnie i wyprowadzka na studia. Ale to nie takie proste, bo już takich 'wyznaczników' czasu miałam setki.

Napisał do mnie... chciał się spotkać. Podkreślił sto razy, że jemu chodzi wyłącznie o przyjemność i to wszystko. On się zawsze odzywa, jak ma jakąś dłuższą posuchę. Dla niego to nic nie znaczy. A tym burzy mi cały spokój. Dla mnie nawet 4 dni bez płaczu za nim to jest sukces.
Jak tylko widzę, że do mnie pisze to zaczynam cała się trząść, serce mi wali jak oszalałe, mam problemy z złapaniem oddechu. A zaraz minie rok od zerwania. Czy to normalne?
Oczywiście spotkania nie było, ale zobaczyłam go wczoraj. Widział mnie. I znowu wszystko wróciło.

Chcę znaleźć w sobie siłę i zwalczyć to uczucie, bo ja tak już dłużej nie mogę. Wyjeżdżam więc problem przypadkowych spotkań się rozwiąże.
Usunę naszą klasę, zaznaczę opcje na gg 'pokazuj status tylko znajomym'.

Często tak mówię: ''od dzisiaj się biorę w garść''. Ale nic z tego nie wychodzi. A minął prawie rok.
Nie wiem po co to pisze. Ale uznałam, że lepiej tutaj coś napisać niż w takim mega dołku (jaki mam teraz) pisac cokolwiek do niego.
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:03   #422
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Nadia - przydałoby się jeszcze zmienić numer telefonu...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:05   #423
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nadia - przydałoby się jeszcze zmienić numer telefonu...
nie... nie ma takiej konieczności. On do mnie nie pisze na komórkę, ani nie dzwoni.
Jak słyszę dźwięk telefonu to nie mam ani cienia nadziei, że to może być on. Wszystko odbywa się przez gg.
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:07   #424
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Wiecie co, wkurza mnie niesamowicie to, że my musimy się zmuszać, żeby nie kontaktować się z nimi, zmieniać numery, kasować ich skąd się da, żeby było lepiej, żeby zapomnieć. A oni? Oni sobie żyją szczęśliwi bez nas, znajdują sobie nowe panienki i mają głęboko w poważaniu co się dzieje z nami i co my czujemy. Ależ mi się bluzgi nasuwają na usta jak pomyślę o eks
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:14   #425
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Wiecie co, wkurza mnie niesamowicie to, że my musimy się zmuszać, żeby nie kontaktować się z nimi, zmieniać numery, kasować ich skąd się da, żeby było lepiej, żeby zapomnieć. A oni? Oni sobie żyją szczęśliwi bez nas, znajdują sobie nowe panienki i mają głęboko w poważaniu co się dzieje z nami i co my czujemy. Ależ mi się bluzgi nasuwają na usta jak pomyślę o eks
Bo im nie zależy, więc oni nie dostają palpitacji serca, jak zobaczą jakieś zdjęcie na portalu, jakiś dwuznaczny opis na gg.
Mnie jeszcze bardziej wkurza to, że się musimy powstrzymywać nie tylko przed pisaniem do niego, ale także nad tym, by zareagować odpowiednio, gdy to oni zaczynają pisać do nas, podrywać, flirtować, proponować spotkania...
To jest sto razy trudniejsze :<
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:21   #426
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
Bo im nie zależy, więc oni nie dostają palpitacji serca, jak zobaczą jakieś zdjęcie na portalu, jakiś dwuznaczny opis na gg.
Mnie jeszcze bardziej wkurza to, że się musimy powstrzymywać nie tylko przed pisaniem do niego, ale także nad tym, by zareagować odpowiednio, gdy to oni zaczynają pisać do nas, podrywać, flirtować, proponować spotkania...
To jest sto razy trudniejsze :<
No ja mam dokładnie tak, jak Ty. Jak zobaczę, że dostałam esa od niego to dostaję telepawki. Ostatnio jak go zobaczyłam, kiedy szłam z koleżanką, to ręce trzęsły mi się jakbym delirki dostała. Koleżanka aż się przestraszyła, autentycznie nie potrafiłam opanować tej telepawki. Ja bym wszystko, wszyściutko co tylko mam oddała, żeby mnie przestał ruszać w jakikolwiek sposób jego widok.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:30   #427
Nadia_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
No ja mam dokładnie tak, jak Ty. Jak zobaczę, że dostałam esa od niego to dostaję telepawki. Ostatnio jak go zobaczyłam, kiedy szłam z koleżanką, to ręce trzęsły mi się jakbym delirki dostała. Koleżanka aż się przestraszyła, autentycznie nie potrafiłam opanować tej telepawki. Ja bym wszystko, wszyściutko co tylko mam oddała, żeby mnie przestał ruszać w jakikolwiek sposób jego widok.
doskonale Cię rozumiem.
Tylko ten mój nieszczęsny eks się odzywa, prawi komplementy, a później olewa. I tak cały czas. Pokazuje mu, że jestem na to obojętna już, ale w środku... sama wiesz.
A ile u Ciebie minęło czasu od rozstania?
Ponoć z czasem ma byc lepiej, ale u mnie się to w ogóle nie sprawdza, właśnie przez ten kontakt.
__________________
Ona: I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i żonkile na wiosnę?
On: I poranki i deszcz i wiosnę-
- ślubuję.


miss u every day.

Nadia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 11:36   #428
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Ja eksa nie widziałam od jakis ponad 4 miesięcy....na szczęscie dzieli nas jakies 60 km i raczej na ulicy Go nie spotkam, nie wiem jakbym zareagowała gdybym Go spotkała..mam nadzieję , że nie będę miała okazji żeby sie dowiedziec
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:38   #429
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
doskonale Cię rozumiem.
Tylko ten mój nieszczęsny eks się odzywa, prawi komplementy, a później olewa. I tak cały czas. Pokazuje mu, że jestem na to obojętna już, ale w środku... sama wiesz.
A ile u Ciebie minęło czasu od rozstania?
Ponoć z czasem ma byc lepiej, ale u mnie się to w ogóle nie sprawdza, właśnie przez ten kontakt.
U mnie dopiero mija trzeci miesiąc. On po 2 tygodniach od rozstania zakochał się na zabój i jest szczęśliwy z nią. Mi powiedział, że ja jestem jej zupełnym przeciwieństwem i mnie przez 1,5 roku nie potrafił pokochać, ją pokochał w parę dni. Wyobraź sobie co czułam. Teraz czuję do niego jedynie nienawiść i obrzydzenie. Nie mamy żadnego kontaktu od ponad dwóch tygodni z mojego wyboru. On chciał żebyśmy byli przyjaciółmi, żalił mi się, pisał do mnie, ale w końcu miarka się przebrała, kiedy pewnego wieczoru ni stąd ni zowąd napisał do mnie "nie pisz dziś do mnie, bo dziś przyjeżdża do mnie moja dziewczyna". A ja nie pisałam do niego NIGDY pierwsza. Przegiął. Napisałam mu esa, w którym wyraziłam wszystko co czuję do niego tzn., że czuję się skrzywdzona, oszukana i zraniona do granic możliwości i od tamtej pory nie pisze już do mnie. Czasem wchodzi na mój profil na nk, pomimo tego, że usunęłam go ze znajomych. I to też mnie boli, bo czego tam szuka skoro jest szczęśliwy ze swoją ukochaną.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:45   #430
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
doskonale Cię rozumiem.
Tylko ten mój nieszczęsny eks się odzywa, prawi komplementy, a później olewa. I tak cały czas. Pokazuje mu, że jestem na to obojętna już, ale w środku... sama wiesz.
A ile u Ciebie minęło czasu od rozstania?
Ponoć z czasem ma byc lepiej, ale u mnie się to w ogóle nie sprawdza, właśnie przez ten kontakt.
mialam identyvcznie na początku po zerwaniu, eks sie odzywał, pisał , było kilka spotkań, pozniej cisza, olewka, pozniej znowu sie odzywał i tak z 3 miesiące, nie wyrabiałam psychicznie.
Dopiero po zerwaniu kontatku calkowitego zaczęłam normalnie żyć, jakies 3 tyg temu eks odezwał sie do mnie na gg, nawet nie odpisałam.
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:54   #431
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
A ja jestem chyba inna, bo ja nie chciałabym (serio) iść na randkę na kolację. Winko, czułe spojrzenia te sprawy nie rajcują mnie. Ja to wolę takie spontany, spotkanie na ławce w parku z puszką piwa w łapie i paczką fajek mentolowych. Pewnie jestem młoda i głupia jeszcze
Ja też pale mentolowe eh nałóg, nałóg

A ja lubie takie spotkania, kolacja i wino jest okazja, żeby się ładnie ubrać, pogadać, generalnie fajnie
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 12:01   #432
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
dziewczyny... próbowałam byc taka silna, jak Wy.
Tak sobie pomyślałam... wrzesień- nowy miesiąc. Przetrwam jakoś te 4 tygodnie i wyprowadzka na studia. Ale to nie takie proste, bo już takich 'wyznaczników' czasu miałam setki.

Napisał do mnie... chciał się spotkać. Podkreślił sto razy, że jemu chodzi wyłącznie o przyjemność i to wszystko. On się zawsze odzywa, jak ma jakąś dłuższą posuchę. Dla niego to nic nie znaczy. A tym burzy mi cały spokój. Dla mnie nawet 4 dni bez płaczu za nim to jest sukces.
Jak tylko widzę, że do mnie pisze to zaczynam cała się trząść, serce mi wali jak oszalałe, mam problemy z złapaniem oddechu. A zaraz minie rok od zerwania. Czy to normalne?
Oczywiście spotkania nie było, ale zobaczyłam go wczoraj. Widział mnie. I znowu wszystko wróciło.

Chcę znaleźć w sobie siłę i zwalczyć to uczucie, bo ja tak już dłużej nie mogę. Wyjeżdżam więc problem przypadkowych spotkań się rozwiąże.
Usunę naszą klasę, zaznaczę opcje na gg 'pokazuj status tylko znajomym'.

Często tak mówię: ''od dzisiaj się biorę w garść''. Ale nic z tego nie wychodzi. A minął prawie rok.
Nie wiem po co to pisze. Ale uznałam, że lepiej tutaj coś napisać niż w takim mega dołku (jaki mam teraz) pisac cokolwiek do niego.
Mam tak samo...jak się tylko odezwie burzy mój spokój i wszystko sie wali a ja rozpaczam...ale wiesz co gadu nie kasuj ustaw ignoruj to lepsze w telefonie zrób to samo to mus ,jeśli to koniec pozwól sobie na ten koniec ...nie daj mu się dręczyć ja bym to zrobiła,ale mam jedną sprawę do niego ...ma moją książkę z biblioteki i nie bardzo chce oddać i te ciągłe wpadnij do mnie idiota ,ale może w końcu odzyskam.
Nadia musisz się trzymać ,wiadomo ,że na początku jest ciężko ja nie jestem już z nim jak ja to liczę 3 okresy <tzw miesiączki> nie wiem ile to dni ale nie ważne z każdym dniem jest lepiej z tobą też tak będzie bo czas leczy rany....szczera w tym prawda.
Wiecie ,mój dawny były mi dziś dodał komenta na nk ,że śliczna fotk hehe chłopak z 1 klasy liceum to ponad 3 lata więc he już mnie nie rusza,ale miłe uczucie widzieć jak ktoś żałuje hehe on żałuje chyba któryś raz hehe:haha ha:

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
A do mnie przed chwilą zadzwoniła przyjaciółka i mi opowiadała pół godziny jak to było cudownie wczoraj na imprezie, na której była ze swym lubym. Nie żebym się nie cieszyła jej szczęściem, ale mi się smutno zrobiło, że ja to nigdy nie znajdę takiego faceta. Kurczę, jak oni się kochają. To jedyna para jaką znam, która pasuje do siebie wręcz idealnie. W takich momentach mam ochotę się pochlastać
To normalne ,że nie możesz tego słuchać ,ja też mam akurat koleżankę która ciągle by gadała o swoim i to nie jest przyjemne ,mimo,że ja lubię ten temat i ma mnie za speca ,spec od cudzych spraw i problemów ,specjalista miłosny,szkoda ,że zawodzę sama siebie bo w swoich problemach się nie odnajduje wcale. Po 1 nie wiadomo czy im tak różowo z zewnątrz to wygląda inaczej... po 2 to nie był twój książę byle kogo zawsze można znaleśc,ten twój na ciebie czeka i dobrze ze nie jesteś z tym tam...bo to nie pozwoliłoby ci spotkać tego jednynegodobrze zrobiłaś ,lepiej być samemu i poświęcać się swoim pasjom niż tracić czas na Kartofla serio nie łam się i powiedz jej ,że ci to przeszkadza powinna zrozumieć.
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:12   #433
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Ja też pale mentolowe eh nałóg, nałóg

A ja lubie takie spotkania, kolacja i wino jest okazja, żeby się ładnie ubrać, pogadać, generalnie fajnie
Rocketsy mentolowe

Ja nie znoszę się elegancko ubierać, nie znoszę klimatu restauracyjnego i tych romantycznych kolacyjek, gdzie się siedzi i patrzy sobie w oczka. Gdybym to lubiła to byłabym już szczęśliwie zakochana, ale cóż nie mój klimat. Ja wolę poczekać na takiego wariata jak ja

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez patris18 Pokaż wiadomość
To normalne ,że nie możesz tego słuchać ,ja też mam akurat koleżankę która ciągle by gadała o swoim i to nie jest przyjemne ,mimo,że ja lubię ten temat i ma mnie za speca ,spec od cudzych spraw i problemów ,specjalista miłosny,szkoda ,że zawodzę sama siebie bo w swoich problemach się nie odnajduje wcale. Po 1 nie wiadomo czy im tak różowo z zewnątrz to wygląda inaczej... po 2 to nie był twój książę byle kogo zawsze można znaleśc,ten twój na ciebie czeka i dobrze ze nie jesteś z tym tam...bo to nie pozwoliłoby ci spotkać tego jednynegodobrze zrobiłaś ,lepiej być samemu i poświęcać się swoim pasjom niż tracić czas na Kartofla serio nie łam się i powiedz jej ,że ci to przeszkadza powinna zrozumieć.
Taa, ja wśród znajomych jestem darmowym psychoterapeutą. Od zawsze, już dużo razy słyszałam, że mi to można się wygadać i zrozumiem, pomogę, wytłumaczę. Szkoda, że sama ze sobą sobie tak świetnie nie radzę.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:12   #434
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

wczoraj się przełamałam - stwierdziłam 'dosyć', muszę się wyrwać z domu, bo zwiaruje
umówiłam się z naszym wspólnym znajomym, który akurat nie wybierał się na imprezę z moim ex.
na moje nieszczęście spotkałam GO. dałam nogę (telepawka, i te rzeczy o których mówiłyście..), myślałam że mnie nie zauważy. Za chwile telefon - co robisz tu i tu? Ja: czekam na kogoś.. Nie śledźę cię, to naprawdę przypadek.
ale mi głupio..

Później poszliśmy na piwko, i wpadłam w ryk nie mogłam się powstrzymać..

napisałam mu jeszcze "Kocham Cię".. odpisał "Co cię tak nagle naszło"

Jutro spotkanie( trzymajcie kciuki..
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:34   #435
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Dzień dobry
Kolejny dzień z serii "nie wiem nic"...
Najlepsze jest to,ze poszliśmy wczoraj ekipą na paintballa i spodobał i się brat koleżanki z pracy
Żołnierz,wysoki(cóż za rzadkość w moim przypadku) i ogólnie fajnie nam się gadało
Kolega mnie wczoraj zapytał o M...Czy to mój chłopak...A ja zbaraniałam-dosłownie...Powiedziałam, ze nie a on do mnie "Że skoro za rączke chodzimy to myślał,że jesteśmy razem...No i biorąc pod uwagę fakt,ze przyjechał"...
Nie dosyć,ze ja nic nie rozumiem,to znajomi tez nie bardzo to rozumieją

Elve-gratuluję udanej randki
Też bym takową chciała ale to raczej nie mozliwe przez kolejne n lat...

OtTakaJa-Ochota na tulenie mija po jakimś czasie
Wiem,bo mnie juz to jakoś tak strasznie nie zraża,ze nie mam nikogo kto by mnie przytulił...
A jak już muszę,to biorę misia i go przytulam

Czy opis "Mój tlenie..." Powinien byc dla mnie przesłaniem ??
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:36   #436
unfortunately
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Nadia_91 Pokaż wiadomość
doskonale Cię rozumiem.
Tylko ten mój nieszczęsny eks się odzywa, prawi komplementy, a później olewa. I tak cały czas. Pokazuje mu, że jestem na to obojętna już, ale w środku... sama wiesz.
A ile u Ciebie minęło czasu od rozstania?
Ponoć z czasem ma byc lepiej, ale u mnie się to w ogóle nie sprawdza, właśnie przez ten kontakt.

ehh Nadio, doskonale Cię rozumiem, bo mam identyczną sytuację. U mnie już minął rok. Ostatnio nawet daję radę, mam lepsze i gorsze dni. Wczoraj byłam na koncercie Eweliny Flinty, i ogromną ulgę sprawiło m iśpiewanie na cały głos "Żałuję, że Cię znałam..."))
__________________
Kobiety nie są do zrozumienia, kobiety są do kochania.

Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.
unfortunately jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:24   #437
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

dziewczyny, niedługo chciałam wybrac się na koncert i jestem prawie pewna, że on tam będzie... może lepiej zrezygnowac? boję się go spotkac i nie wiem jak się zachowac...
confused jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:32   #438
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
dziewczyny, niedługo chciałam wybrac się na koncert i jestem prawie pewna, że on tam będzie... może lepiej zrezygnowac? boję się go spotkac i nie wiem jak się zachowac...
Ty sie boisz swojego spotkac na koncercie a ja sie boje jak tu sie zachowac jak go spotkam na korytarzu na uczelni? A to jest tak pewnie jak podatki...

Elve? Co radzisz?
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:50   #439
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez bluefeather Pokaż wiadomość
Pudzian wygląda dla mnie jak Hulk
czy tylko mnie obrzydza taka postura?;p

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Przepraszam, jeśli kompletnie się nie znam i nie rozumiem o co w tym chodzi , ksw oglądam, bo wszyscy oglądają.
Ale tak.. jeden koleś może sobie wyjść przy muzyczce 'sweet, home alabama', na luziku, kulturalnie.
A Pudzian - musi wejść przy ciężkich dźwiękach, agresywnym sposobie "śpiewania" i słowach, które moim zdaniem nakręcają w nim nie tyle wolę walki, ile wjeżdżają na agresję. Takie sztuczne nakręcanie mitu o sile, i żałosne nakręcanie psychiki.
Dosłownie jakby był w walkach psów Odpowiednio przetresowany 'przed'.

Przyznam się, nie znam się na tym, ale to takie moje spostrzeżenie, które się pojawia ilekroć widzę tego pana przed walką


oglądam:
"i znów idzie do przodu, najbardziej obły człowiek jakiego widzieliśmy"
Haha nie tylko Ciebie Chociaz ja ju sie przyzwyczailam po prostu do naszego Pudzianka
A wiesz,w sumie niue zwrocilam uwagi.Bo wiekszosc ma takie mordy,ze strach tam podejsc wiec wiesz:P

A co do Twojej wiad:
Moj jest taki jak dzidzius czasami,ale skonkretyzowany.
I chyba to zalezy od rodzicow
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 14:24   #440
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Haha nie tylko Ciebie Chociaz ja ju sie przyzwyczailam po prostu do naszego Pudzianka
A wiesz,w sumie niue zwrocilam uwagi.Bo wiekszosc ma takie mordy,ze strach tam podejsc wiec wiesz:P
Ale przyznacie, że wczorajsze walki były świetne. Ja się tak wczuwałam, że skakałam wręcz na fotelu. I wypisałam ponad 200sms'ów z kolegą - tak jakbyśmy razem oglądali
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:45   #441
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

OtTakaJa:
Haha No dla mnie też było ciekawie,a szczerze powiem,że ogólnie nie przepadam za walkami i agresją.Po prostu nie kręci mnie to(a boks to po filmie 'Rocky' dopiero zaczął )i rzadko cokolwiek oglądam.A mam znajomych którzy trenują i taekwondo i karate,ale jednak niee:P Nie lubię agresji,a przyznam wczoraj było ciekawie- a myślę,że to tez dlatego iż chcieliśmy zobaczyć jak np Saleta sobie poradzi i debiutujący po raz 4 Pudzian :P
Przyznam bardzo ciekawie,ale Pudziana rywal był mega gruby i jak się przewrócił to aż się wystraszylam,że coś mu się stalo.. i załamie podłogę.
StraszneE!:P
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:52   #442
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
OtTakaJa:
Haha No dla mnie też było ciekawie,a szczerze powiem,że ogólnie nie przepadam za walkami i agresją.Po prostu nie kręci mnie to(a boks to po filmie 'Rocky' dopiero zaczął )i rzadko cokolwiek oglądam.A mam znajomych którzy trenują i taekwondo i karate,ale jednak niee:P Nie lubię agresji,a przyznam wczoraj było ciekawie- a myślę,że to tez dlatego iż chcieliśmy zobaczyć jak np Saleta sobie poradzi i debiutujący po raz 4 Pudzian :P
Przyznam bardzo ciekawie,ale Pudziana rywal był mega gruby i jak się przewrócił to aż się wystraszylam,że coś mu się stalo.. i załamie podłogę.
StraszneE!:P
Ja lubię MMA, zaraziłam się od brata. Kiedyś chodziłam na karate, ale to było takie przelotne zafascynowanie, teraz żałuję, że mnie nikt nie pogonił, żebym nie rezygnowała.
Wczoraj najbardziej czekałam na walkę Krzysia Kułaka - uwielbiam go, wg mnie dla niego MMA to pasja i styl życia. A co do przeciwnika Pudziana to jak go zobaczyłam to modliłam się, żeby tylko nie przewrócił Mariusza i na nim nie usiadł
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:09   #443
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
Ja eksa nie widziałam od jakis ponad 4 miesięcy....na szczęscie dzieli nas jakies 60 km i raczej na ulicy Go nie spotkam, nie wiem jakbym zareagowała gdybym Go spotkała..mam nadzieję , że nie będę miała okazji żeby sie dowiedziec
Ja mam podobnie.

Nadia, ja tam wcale taka silna nie jestem. Ostatnio (po tęsknocie i napisaniu do niego na gg) sprawdzałam sobie jego opisy. Nie pamiętam jego numeru, ale łatwo go odnaleźć po nazwie.
No i się wkurzyłam w końcu, bo nie ma za czym płakać, a ja przeżywam i przeżywam, toteż usunęłam sobie wczoraj gg Nie mam tego programu na dysku. Trudno. Jak ktoś będzie chciał mnie znaleźć, to znajdzie na fb czy telefonie.

Co do usunięcia nk - zrobiłam to zaraz po rozstaniu. Miałam jego, jego rodzinę, jego znajomych. Męczyłabym się okrutnie z nimi wszystkimi. Usunęłam więc konto. Dopiero niedawno znowu założyłam.



Elve, starrrrraaaaaaa, ale fajnie
Że fajniej niż z półobecnym? No ba, każdy kolejny jest zwykle lepszy

Ps. Ha! wiedziałam, wiedziałam, że kolacja brzmi dumnie i się trza wystroić. Ach, uwielbiam facetów w koszuli
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:09   #444
gabrysia7777
Raczkowanie
 
Avatar gabrysia7777
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Gdańsk
Wiadomości: 113
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

elvegirl zazdroszczę Ci też chciałabym przyjść z jakiejś randki tak zadowolona i w ogóle kuuuurcze mnie się chyba coś z głową stało... spotykam się z chłopakami i nic... z jednym takim widziałam się już ze 3 razy i kompletnie mnie nie interesuje...myślałam że z spotkania na spotkanie będzie lepiej ;| ale nic z tego...
gabrysia7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:19   #445
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

OtTakaJa:
To chyba byłby koniec takie grube cielsko to po Pudzianie by było jak nic Grubas :P tzn nie chcę go obrazać ale może jakby schudł to jeszcze by powalczyl bo tak to ciężko :P
a to może kickboxing ? Ale teraz co,nie możesz jeszcze do tego wrócić?zdaje mi się,że karate to taka dyscyplina,w której możesz zacząć kiedy chcesz
wiadom0-wyników światowych może nie będzie ,ale tu - jak wszędzie- liczy się ambicja i możesz daleko zajść w każdym wieku.
No i w sumie chyba robilabys to dla siebie,więc czemu nie :P?
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:34   #446
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Clemence - chciałabym do tego wrócić choćby dla samej siebie, ale niestety nie mam kasy. Ale ogólnie uwielbiam sport i nigdy nie rozumiałam dziewczyn w liceum, które nie chciały ćwiczyć na wf- ie
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:59   #447
czarownica13_01
Raczkowanie
 
Avatar czarownica13_01
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cześć dziewczyny Naskrobałyście kilka stron Nadrobię, jak znajdę chwilkę.
Dziewczyny, smutno mi dziś. Ja się chcę już zakochać!!!
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć nowy dzień.
czarownica13_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:06   #448
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez czarownica13_01 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Naskrobałyście kilka stron Nadrobię, jak znajdę chwilkę.
Dziewczyny, smutno mi dziś. Ja się chcę już zakochać!!!
O tak i ja też, ja też!
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:07   #449
gabrysia7777
Raczkowanie
 
Avatar gabrysia7777
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Gdańsk
Wiadomości: 113
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez czarownica13_01 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Naskrobałyście kilka stron Nadrobię, jak znajdę chwilkę.
Dziewczyny, smutno mi dziś. Ja się chcę już zakochać!!!

i znowu przeżywać to samo ;> najpierw pięknie, ładnie a potem jemu się zaczyna nudzić... rani, okłamuje...a Ty nie wiesz co zrobić żeby to uratować... ciągle ten sam scenariusz
gabrysia7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:17   #450
czarownica13_01
Raczkowanie
 
Avatar czarownica13_01
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Rozstanie z facetem - część 12 :(

Cytat:
Napisane przez gabrysia7777 Pokaż wiadomość
i znowu przeżywać to samo ;> najpierw pięknie, ładnie a potem jemu się zaczyna nudzić... rani, okłamuje...a Ty nie wiesz co zrobić żeby to uratować... ciągle ten sam scenariusz
Teraz scenariusz będzie inny. To ja się znudzę, zranię i skłamię i to on się będzie zastanawiał jak to uratować
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć nowy dzień.
czarownica13_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.