Zapowietrzenia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-31, 11:36   #31
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Co sie stało z tipsami?

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Koleżanka nie używała frezarki do matowienia, używała takiego małoostrego pilniczka (nie wiem jak to profesjonalnie nazwać), i rozumiem, że w ten sposób mogła nie dostać się do zakamarków. Mam nadzieję, że da się to jeszcze jakoś poprawić.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 14:03   #32
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Co sie stało z tipsami?

Mozna to naprawic oczywiscie...

Nalezy spilowac paznokietki przy macierzy, az do calkowitego wyeliminowania zapowietrzonej czesci, zmatowic, odtluscic i nalozyc ciensza warstwe zelu, pamietajac oczywista o NIEZACHODZENIU NA SKORKI...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:51   #33
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Co sie stało z tipsami?

Akurat powodow odchodzenia zelu jest wiele. Oprócz powodów które wymieniła femme ( a które faktycznie są najczęstsze ) może to być np. nie odtłuszczenie płytki paznkocia przed nałożeniem żelu, niewyschnięty primer ( jeśli używa ), kiepskie produkty ( nie chce robić antyreklamy ale jest taka tania firma la femme... ). Ale również wywnioskowałam że masz tipsy od niedawna, więc może po prostu nie jesteś przyzwyczajona do noszenia. Czasami gdzies się trzaśnie paznokciem ( nawet możesz tego nie pamietać ), a juz zacznie podchodzić powietrze bo żel był np. mało elastyczny. Tak więc trzeba próbować i eliminować kolejne rzeczy aż się dojdzie do tego dlaczego tak się dzieje. Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 19:12   #34
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Co sie stało z tipsami?

Cytat:
Napisane przez April007
Akurat powodow odchodzenia zelu jest wiele. Oprócz powodów które wymieniła femme ( a które faktycznie są najczęstsze ) może to być np. nie odtłuszczenie płytki paznkocia przed nałożeniem żelu, niewyschnięty primer ( jeśli używa ), kiepskie produkty ( nie chce robić antyreklamy ale jest taka tania firma la femme... ). Ale również wywnioskowałam że masz tipsy od niedawna, więc może po prostu nie jesteś przyzwyczajona do noszenia. Czasami gdzies się trzaśnie paznokciem ( nawet możesz tego nie pamietać ), a juz zacznie podchodzić powietrze bo żel był np. mało elastyczny. Tak więc trzeba próbować i eliminować kolejne rzeczy aż się dojdzie do tego dlaczego tak się dzieje. Pozdrawiam
Faktycznie, ja tez nienajlepsze opinie o LA FEMME (ojc, cholerka, skad ja znam te nazwe? ) slyszalam...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:23   #35
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Co sie stało z tipsami?

Hihih Faktycznie jakoś ta nazwa znajomo brzmi Ja mialam u nich kurs...i pracowalam poczatkowo na ich produktach ( no bo zel 50 zl to przeciez taniocha... ) Nic mi nie wychodziło - dopiero jak zmienilam firme stwierdzilam ze ta robota moze byc przyjemna i dawac satysfakcje
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 23:27   #36
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Co sie stało z tipsami?

Dziękuję Dziewczęta Kochane, miałam dziś poprawkę, zwróciłam uwagę na to, o czym mówiłyście, teraz paznokcie wyglądają przepięknie, zobaczymy czy później też tak będzie, no ale mam nadzieję, że tak. Zwłaszcza, że jutro wyjeżdżam na 2 tygodnie za granice i tam nie wiem, gdzie szukać pomocy w nagłych wypadkach Acha, ta dziewczyna faktycznie nie używa jakichś super żeli, ale to nie te o których wspominacie, nie ta nazwa.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:07   #37
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Powietrze pod akrylem?

Niedawno zrobiłam kurs manicurzystki. Jednak ciagle pojawia mi sie ten sam problem. Podchodzi mi powietrze pod akrylem. Dlatego mam ogromną proźbe o rade. Wiem że płytka musi być dobrze odtłuszczona, akryl też nie jest za gruby przy skórkach (krzywa C to moja specjalność). Może jest coś jeszcze co mogę robić źle. Z góry bardzo dziękuje

Edytowane przez grazia83
Czas edycji: 2005-08-04 o 15:30
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 21:46   #38
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Czy uzwasz prainera? pomaga! może jakoś uzwasz słabago akrylu? albo nachodzisz na skórki? lub też zle proporcje liklidu do ptoszku?( za gęste kulki co sie wiaże słaba ich przyczepność)
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:33   #39
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Powietrze pod akrylem?

a jak przygotowujesz paznokiec, czym go matowiszz, za bardzo zmatowiony pazurek (patrz papierek) nie utrzyma masy, no i oczywiście nieśmiertelne skórki , no i czy odsuwasz je przed nałożeniem masy.

Napisz prosze na jakich produktach pracujesz, a wtedy moze damy rade ci pomóc.
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:27   #40
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Dziękuje dziewczyny za rady
Pracuje na produktach NSI a dokładniej NSI Simplicite. Primera oczywiście używam, odsuwam również skórki, płytke matowie kostką. Możliwe że problemem jest proporcja proszku do liquidu. Dodam jescze że powietrza nie ma zaraz po nałożeniu ale pojawia się po kilku dniach. Zastanawiałam sie nad samą techniką ponieważ uczono mnie że najlepiej nakładać mniejsze kulki, natomiast moja znajoma (manicurzystka) woli nałożyć większa i ją modelować. Co tym sądzicie?
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:04   #41
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Ja tez uzywam NSI Simplicite i nie miałam takiego problemu. Sprawdź moze datę przydatności. Może za gęstą masę nakładasz - poeksperymentuj z tymi proporcjami
Czy wszystkie preparaty masz NSI ( odtłuszczacz, primer, liquid i puder ) ?
Czekasz az primer wyschnie ? Ponoć nakładanie masy na wilgotne od primera paznokcie może dać taki efekt.

Moja znajoma mająca trochę kłopotów z odłażącym akrylem przed odtłuszczaniem smarowała pazurki zmywaczem do paznokci

Co do techniki, to mi się lepiej modeluje mniejszymi kulkami, wygodniej się wtedy profiluje pazurek, choc to zapewne kwestia przyzwyczajenia.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 20:42   #42
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Powietrze pod akrylem?

ilośc kulek to rzecz gustu, ja nakładam dwie i jest ok, a przy okazji parcuje ogromniastym pędzlem,
NSI to fajny akryl i nie sądze, aby to była wina akrylu, sama na nim pracuje i sobie bardzo chwale, opisz moze jak robisz pazurki, to będzie nam łatwiej znależć twój problem, bo niestety tak on-line cięzko
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:38   #43
Karola1981
Przyczajenie
 
Avatar Karola1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Mińsk Maz
Wiadomości: 16
Dot.: Powietrze pod akrylem?

witam
prosze o rade, chce zrobic sobie paznokcjie na slub!Jakie sa najlepsze tak na jeden raz aby ładnie wygladały i nie zniszczyły moich paznokcji za bardzo?!
z góry dziekuje za pomoc
Karola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:53   #44
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Powietrze pod akrylem?

na slub najlepiej zrobic sobie tzw. paznokcie na jeden wieczór, przedłuża się na tipsie i pokrywa tylko jedną wartswa produktu (żelu czy akrylu), jest to opcja tańsza i jezeli nie chcesz potem pazurków uzupełniac bardzo dobra. Tylko trzeba pamiętać, że po paru dniach trzeba zdjąć produkt z pazurków u stylistki.
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:01   #45
Karola1981
Przyczajenie
 
Avatar Karola1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Mińsk Maz
Wiadomości: 16
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Czyli to działa na zasadzie tipsów?! ale czy one niszcza paznokcie czy tez nie?! potem bede miała własnie ładne czy niestety beda zniszczone?!
moze zadaje banalne pytania ale niestety nie znam sie na tym
Karola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 19:04   #46
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Powietrze pod akrylem?

tipsy same w sobie nie niszcza paznokci, niszczy je złe założenie lub zdjecie
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 20:10   #47
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Mam cały zestaw NSI akryl (biały i bezbarwny), liquid, primer. Wiem że nie jest to wina materiału ale mojej techniki. W praktyce sprawdziłam że wygodniej jest mi nakładac większe kulki, chociaż zawsze zaczynam od nałożenia mniejszej na płytke paznokcia przy skórkach, następnie większa na środek i formowanie krzywej C. To tak w skrócie.
Dziękuje jeszcze raz za rady. I aby nie być gołosłownym presyłam skan moich pazurków, na zbliżeniu na moim środkowym palcu widac przykład mojego problemu. Oczywiście ruszyłam ręką więc wyszło troche krzywo
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 20:20   #48
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Powietrze pod akrylem?

A teraz obie dłonie
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 10:49   #49
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Graziu bardzo mi przykro ale na bank to zalane skórki
widac to idealnie po zapowietrzeniu
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-07, 19:34   #50
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: Powietrze pod akrylem?

O.K postaram się bardziej uważać. Na szczęście to moje własne pazurki
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:31   #51
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Powietrze pod akrylem?

Grazia, popierwam KasiekW, to zalane skórki, przyjrzyj się sama zdjęciu, które przesłałas, po lewej stronie nadal widać nieco akrylu na skórce (czasem takie rzcezcy można dopiero zobaczyc na powiększeniu, a zdjęcie jest takim powiększeniem). Pamietaj- akryl/żel zawsze ok 1mm od skórek!
Powodzenia!
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 07:44   #52
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Powietrze pod akrylem?

aż oczom nie wierze, witaj Albertynko i cieszę się, że i tu jestes
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:24   #53
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Unhappy czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

obgryzuje paznokcie odkąd mam ząbki (ok 15 lat), teraz jest mi strasznie wstyd pokazac dlonie, paznokcie sa strasznie zniszczone i obgryzione, nie wyglada to ladnie, poza tym moja plytka jest bardzo krótka. zainwestowalam w zele niestety po okolo tygodniu zel zaczal odpryskiwac od tipsa w koncu i je tez obgryzlam, nie tak dawno polecono mi dziewczyne, ktora podobno przepieknie robi akryle, skusilam sie, niestety po 2 dniach widac bylo jak powietrze dostalo sie pod akryl, po 2 tygodniach zaczal odpadac mi CAŁY akryl (napisalam odpadac, bo nie wiem jak to ując, on sie tak jakby odklejał, ale akryl sie wtapia w pazokiec, tak mi tlumaczono)... teraz znowu chcialabym sie skusic na zele albo akryle, ale czy to nie beda kolejne pieniadze wyrzucone w bloto ? dlaczego nawet tych nienaturalnych paznokci nie moge miec ładnych ??
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:28   #54
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

Cytat:
Napisane przez adzia'90
obgryzuje paznokcie odkąd mam ząbki (ok 15 lat), teraz jest mi strasznie wstyd pokazac dlonie, paznokcie sa strasznie zniszczone i obgryzione, nie wyglada to ladnie, poza tym moja plytka jest bardzo krótka. zainwestowalam w zele niestety po okolo tygodniu zel zaczal odpryskiwac od tipsa w koncu i je tez obgryzlam, nie tak dawno polecono mi dziewczyne, ktora podobno przepieknie robi akryle, skusilam sie, niestety po 2 dniach widac bylo jak powietrze dostalo sie pod akryl, po 2 tygodniach zaczal odpadac mi CAŁY akryl (napisalam odpadac, bo nie wiem jak to ując, on sie tak jakby odklejał, ale akryl sie wtapia w pazokiec, tak mi tlumaczono)... teraz znowu chcialabym sie skusic na zele albo akryle, ale czy to nie beda kolejne pieniadze wyrzucone w bloto ? dlaczego nawet tych nienaturalnych paznokci nie moge miec ładnych ??
adzia - tak krotkie paznokcie jak Twoje, tak zwane w paznokciowym "slangu" - OGRYZKI nie przedluza sie przyklejajac na nie tips, bo i tak kieszonka tipsa nie bedzie na nie pasowac, nie przyklei sie dobrze, sa po prostu za krotkie...
To dlatego tak szybko odpadaja.
Najlepszym rozwiazaniem byloby PRZED WLASCIWYM PRZEDLUZENIEM nalozyc na nie warstwe zelu - dla wzmocnienia, aby pozwolic im troche urosnac, a po okolo dwoch tygodniach wykonac wlasciwe przedluzenie.
Krotkie paznokcie przedluza sie na formie - ale czasem sa na prawde tak krotkie, ze i tak lepiej poczekac i najpierw zaserwowac im taka warstwe zelu i odczekac jakis czas jak urosna.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 08:32   #55
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

PS Jesli chodzi o AKRYL - to nie jestem specjalistka w tej dziedzinie, ale moge sie domyslac, ze moze przyczyna, ze i akryl zaczal odpadac byla tak samo za krotka plytka, nierowan powierzchnia plytki... Mogly to byc tez bledy stylistki, ktora Ci je robila... Jesli powietrze zaczelo podchodzic pod akryl nalezy sadzic, ze przede wszystkim plytka paznokcia nie byla dobrze przygotowana na jego nalozenie...
Podsumowujac, radze Ci jednak najpierw troszke zapuscic paznokcie - dla pewnosci - na przyklad nakladajac na nie te warstwe ochronna zelu - na naturalna plytke, na ok. 2 tyg, bez przedluzania na ten okres.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 11:20   #56
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

Adzia, są niestey kobiety, jest ich około 5%, którym nic- żel, akryl nie będę sie trzymac.
taka ich uroda
Jest tez możliwośc, że trafiłas do nie najlpeszych stylistek.
Przedłużenie obgryzionych paznokci to sztuka i niestey, potem, tez trzeba o nie pspecjalnie dbac- nie wolno ich podgryzac, naciskac itp, trzeba częściej chodzić na uzupełninienia, ale warto!
Czy akryl miałas nakładany na tipsie, czy na szablonie? (czy był przyklejany do paznokcia tips, czy nie?).
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:15   #57
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

akryl mialam nakladany na szablonie (nie mialam przyklejanego tipsa) ... przed nałożeniem akrylu nie obryzywalam paznokci okolo 2-3 tygodnie, ze juz mialam króciutką swoją białą koncówke, dzewczyna, ktora mi robila aryle mowiła, ze i tak nie są złe (moje paznokcie) podobno widziala gorsze. po ściagnieciu akrylu mialam swoje juz dośc długie ale byly strasznie króche i od razu mi sie połamały. kupilam odzywke z avonu z pylkiem diamentowym niby pomogla, plytke miala o niebo lepsza, ale po 2 tyg. stosowania znowu zaczely mi sie psuc paznokcie (w trakcie uzywania odzywki). pomoglyby mi jakies witaminki, odzywki - napewno... ale jakie?
a i jeszcz jedno, jak mialam akryl to nie mialam tzw, litecy C (?) jak z boku patrzalo sie na paznokcie byly strasznie płaskie, jak patrze na Wasze pazurki to takie nie są ...
prosze o jakies rady i z góry dziekuje
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:39   #58
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

No to kiepsko.
Krzywa C powoduje, że paznokcie mniej są podatne na złamania.
z tego co piszesz to akryl dośc szybko odszedł od strony skórek, może były one zalane akrylem? Często tego nie widac, ale potem akryl odchodzi.....
o ile przy nich sama nie majstrowałas- tzn nie skubałas, nie podpiłowywałas, nie próbowałas obgryzać, to raczej wina stylistki (o ile nie jesteś w tych 5%).

Na paznokietki naturalne polecam odżywke z mirry- trzeba ja wsmarowywać w macierz paznokcia codziennie, lub moczenie w oliwce z oliwek, lub w żelatynie (te dwie to domowe metody). Pozostałe odzywki tylko poprawiaja wygląd płytki paznokcie nie lecząc jej.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 13:58   #59
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

obgryzac nie obgryzalam, bo mi bylo szkoda, tak ladnie wygladaly (na poczatku). nie wiem czy mialam skorki zalane nie znam sie na tym zbytnio, ale strasznie przeszkadzalo mi to, ze akrylu nie mialam nalozonego do konca po bokach, ta dziewczyna mowila, ze dlatego nie nakladala do konca, bo jakby nalozyla to paznokiec bylby jeszcze szerszy (moje sa starsznie szerokie)...
***
zapomnialam sie zapytać, FEMME_BANALE proponujesz nalozenie samego zelu na naturalny paznokiec przed przedluzaniem, ile cos takiego kosztuje ?orientujesz sie moze?
***
czytalam sporo watkow, duzo osob poleca pilniczek szklany, pierwsze slysze o takowym, macie moze fotke jak on wyglada? co w nim jest takiego, ze jest tak polecany. ja jak piluje pazurki (jak odrosna troszke od razu piluje, zeby nie obgryzc, to piniczkiem zwyklym metalowym (?!))
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:05   #60
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

Proponuje nałożenie żelu lub akrylu na naturalny paznokieć co wzmocni Twoje pazurki i pozwoli im rosnąć
Być moze jesteś w tym niewielkim procencie osób które nie mogą


mieć akryli i żeli




.

Edytowane przez Butterflynails
Czas edycji: 2005-08-22 o 18:26
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.