Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-31, 07:43   #31
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Trzymamy się za ręce, całujemy, przytulamy, czasami mnie weźmie "na ręce". Zawsze chce za mnie płacić i prawie zawsze tak wychodzi, bo nie chce żebym ja płaciła. Odwozi mnie do domu i czeka aż wejdę do klatki. I dużo miłych słów na zasadzie, że mój uśmiech jest dla niego najważniejszym uśmiechem itp., że cieszy się że czuję się przy nim swobodnie i bezpiecznie bo na tym mu zależy. Daje dużo sygnałów, że mu zależy - odbieraliśmy ostatnio jego paczkę to mówił "o, odebraliśmy wspólnie paczkę, to już chyba kolejny etap, to już coś znaczy" albo jak piszemy i jak wiem, że cos robi to zapewnia, że mu nie przeszkadzam, że są ważniejsze rzeczy itp. Jak ja mu coś odpisywałam na szybko i wyszło bardzo ogólnikowo i mówiłam mu, że ot było na szybko bo sklep mieli niedługo zamykac, to uznał że spokojnie, bo sklepy mi zamkną, a on przecież poczeka. Jego zachowanie jest jak najbardziej ok.
Nie rozumiem,on ma pretensję,ze mu ogolnikowo czasem odpiszesz? Czy on nie jest zbyt zaborczy,lub mierzy Ciebie swoją miarką i podejrzewa Cie o granie na 2 fronty, np.randkowanie lub pisanie z innymi,bo on też tak robi?
Zapytaj sie go o status waszego związku,bo póki co Ty sie angażujesz,a on czeka na lepszy model,robiąc dobrą minę do złej gry.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 08:10   #32
Meggi_J
Przyczajenie
 
Avatar Meggi_J
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 23
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Nie rozumiem,on ma pretensję,ze mu ogolnikowo czasem odpiszesz? Czy on nie jest zbyt zaborczy,lub mierzy Ciebie swoją miarką i podejrzewa Cie o granie na 2 fronty, np.randkowanie lub pisanie z innymi,bo on też tak robi?
Zapytaj sie go o status waszego związku,bo póki co Ty sie angażujesz,a on czeka na lepszy model,robiąc dobrą minę do złej gry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej niee, zupełnie nie. Ja mu odpisałam ogólnikowo bardzo w sklepie. On odpisał dopytując o kilka różnych rzeczy i żartując, że bardzo tajemniczo odpisałam. I później mu napisałam, że na szybko pisałam, bo spieszyłam się przed zamknięciem sklepów to napisał, że sklepy się zamkną, a on przecież poczeka i nie muszę od razu odpisywać jak jestem czymś zajęta.

I właśnie, w rozmowie ostatnio on mnie jakoś o to spytał, czy my już jesteśmy parą czy możem,y mówić o relacji, czy to jest po prostu znajomość itp., a ja wtedy zaskoczona i dziwnie jakoś się speszyłam i wymijająco mu odpowiedziałam na to pytanie. Głupio, wiem. Więc faktycznie warto wrócić do tej rozmowy i otwarcie pogadać.
Meggi_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 09:50   #33
thankyounext_
Rozeznanie
 
Avatar thankyounext_
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 643
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

W moich odczuciach on dalej poszukuje "lepszej opcji". Pogadalabym z nim wprost i jak zacznie się wykręcać to wiadomo o co chodzi. Takie rozmowy są normalne, to naprawdę nie jest desperacja, masz prawo wiedzieć na czym stoisz. Szkoda tracić czasu na kogoś, dla kogo nie jesteśmy najlepszym wyborem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thankyounext_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 10:08   #34
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Ojej niee, zupełnie nie. Ja mu odpisałam ogólnikowo bardzo w sklepie. On odpisał dopytując o kilka różnych rzeczy i żartując, że bardzo tajemniczo odpisałam. I później mu napisałam, że na szybko pisałam, bo spieszyłam się przed zamknięciem sklepów to napisał, że sklepy się zamkną, a on przecież poczeka i nie muszę od razu odpisywać jak jestem czymś zajęta.

I właśnie, w rozmowie ostatnio on mnie jakoś o to spytał, czy my już jesteśmy parą czy możem,y mówić o relacji, czy to jest po prostu znajomość itp., a ja wtedy zaskoczona i dziwnie jakoś się speszyłam i wymijająco mu odpowiedziałam na to pytanie. Głupio, wiem. Więc faktycznie warto wrócić do tej rozmowy i otwarcie pogadać.
Może ze strony faceta to wygląda tak,że to on czuje sie jak by był z braku laku. On sie pyta o związek ,Ty nie odpowiadasz konkretnie,wykrecasz sie. Też bym sie jeszcze rozgladala ,skoro nie wiem na czym stoję.
Teraz Ty musisz przyjąć inicjatywę i ustalić na jakim etapie jest wasz związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 10:48   #35
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Czy ja dobrze rozumiem, że koleś Ci zasugerował usunięcie Tindera, a sam tego nie zrobił?

Zapytaj go czy jesteście na wyłączność, jak powie, że tak (a tego bym oczekiwała, skoro 'myślicie o sobie poważnie'), to zapytaj czemu on Tindera nie usunął, a Tobie sugerował
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 10:57   #36
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Meggi daj znać jak poszła rozmowa
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 11:01   #37
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze rozumiem, że koleś Ci zasugerował usunięcie Tindera, a sam tego nie zrobił?

Zapytaj go czy jesteście na wyłączność, jak powie, że tak (a tego bym oczekiwała, skoro 'myślicie o sobie poważnie'), to zapytaj czemu on Tindera nie usunął, a Tobie sugerował

Tylko, że to on zapytał autorkę, czy są już w związku czy tylko się spotykają, a ona odpowiedziała wymijająco (post 32). Więc równie dobrze może być tak, że ta wymijająca odpowiedź ostudziła jego zapał, nie wie na czym stoi i tego tindera nie usuwa.



Bez rozmowy się nie obędzie, autorko, kawa na ławę i ustalcie, jak traktujecie tę relację. Powodzenia!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-31, 11:09   #38
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Tylko, że to on zapytał autorkę, czy są już w związku czy tylko się spotykają, a ona odpowiedziała wymijająco (post 32). Więc równie dobrze może być tak, że ta wymijająca odpowiedź ostudziła jego zapał, nie wie na czym stoi i tego tindera nie usuwa.
No, ale przecież na początku pisała, że on jej zasugerował usunąć konto już jakoś po 2. randce, na długo przed tą akcją
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 11:18   #39
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
No, ale przecież na początku pisała, że on jej zasugerował usunąć konto już jakoś po 2. randce, na długo przed tą akcją
Ok, autorka napisała: "Gdzieś przy drugim / trzecim spotkaniu coś powiedział "bo chyba nadal nie usunęłaś tindera?", ale nie ciągnęłam rozmowy". Ja nie wiem, czy to jest sugestia usunięcia konta, ale na pewno jest to podjęcie tematu i okazja do ustalenia czegoś, natomiast autorka tego nie podchwyciła, tak jak i jego pytania o związek, zadanego już ileś spotkań później. Więc jak dla mnie to właśnie on jest stroną próbującą coś zagadać i ustalić.



W każdym razie, oprócz rozmowy to nie ma co doradzić
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 11:21   #40
MsDarinka
Raczkowanie
 
Avatar MsDarinka
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 32
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Czyli wygląda to tak, że on jej robi jakieś najazdy na to, ze ma usunąć tindera, dając do zrozumienia, że faktycznie jest nią zainteresowany, a on może w każdym momencie smolić cholewki do innych dziewczyn? Coś tu nie tegez. Podwójne standardy.. Zawsze możesz jeszcze dodać tyle, że nie masz tindera i jaka jest jego decyzja w tej sprawie. Tyle.

Edytowane przez MsDarinka
Czas edycji: 2021-03-31 o 11:22
MsDarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 11:58   #41
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Jakie najazdy? Facet zauważył fakt, że nie usunęła Tindera. Nigdzie nie wyraził żadnej opinii na ten temat ani o nic nie prosił (a przynajmniej autorka o niczym takim nie wspominała).
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-31, 12:59   #42
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88614035]Jakie najazdy? Facet zauważył fakt, że nie usunęła Tindera. Nigdzie nie wyraził żadnej opinii na ten temat ani o nic nie prosił (a przynajmniej autorka o niczym takim nie wspominała).[/QUOTE]

Dokładnie. Może chciał zacząć nawet temat, ale skoro go zbyła to stwierdził, że w takim razie tinderują dalej oboje.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 13:01   #43
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

No, ja zrozumiałam, że po tym jego tekście ona konto usunęła i on o tym wiedział, skoro potem bawiła się już w fejkowe konto. Ale pewnie zależy od kontekstu
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-31, 16:23   #44
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość

I właśnie, w rozmowie ostatnio on mnie jakoś o to spytał, czy my już jesteśmy parą czy możem,y mówić o relacji, czy to jest po prostu znajomość itp., a ja wtedy zaskoczona i dziwnie jakoś się speszyłam i wymijająco mu odpowiedziałam na to pytanie. Głupio, wiem. Więc faktycznie warto wrócić do tej rozmowy i otwarcie pogadać.
Trzeba otwarcie pogadać, bo na razie ty speszona, on niepewny, żadne nie wie, na czym stoi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 07:57   #45
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

No sorry jeśli sam.powiedział ze myśli o Tobie poważnie to raczej brzmi jak deklaracja ze chce z Toba byc..to nie sa 1-2 spotkania tylko 7-8, gdzie zachowujecie sie jak para...no ale ypewnij sie i zacznij najlepiej rozmowę od tego ,,kim dla Ciebie jestem, czyta relacje traktujesz juz jak zwiazek?" Myślę ze odpowie, ze tak... I juz bedziesz wiedziała ze mino, ze on uwaza Cie za swoją dziewczyne t i tak siedzi na tinderze bo ewidentnie szuka lepszej opcji. Gdyby był taki Toba oczarowany juz dawno by usunął aplikacje! Jesteś dziewczyna na przeczekanie do czasu aż trafi sie lepsza w której na prawde sie zakocha. A jeśli z apytasz dlaczego dalej ma tondeea to padnie standardowa wymowka- a tak z ciekawości, z nudów może czasem z kimś popisze, może sie poradzi np, wygada komuś ale to ,,nic takiego" i tylko Ty się liczysz a konto ma z zasiedzenia, z nudów i to nic nie znaczy 😉. Standard...nie ma sensu go o to pytać, najlepiej zapytaj go tylko czy jesteście razem i po jego zdeklarowaniu sie zobacz czy dalej będzie online na tinderzd, obstawiam ze tak...ja bym takiego pogonila. Wyraźnie rozgląda sie za inna.
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 08:13   #46
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Marcia9227 Pokaż wiadomość
Gdyby był taki Toba oczarowany juz dawno by usunął aplikacje!
Niby skąd miałabyś wiedzieć jak zachowałby się jakiś obcy facet w tej sytuacji?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 08:30   #47
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Ojej niee, zupełnie nie. Ja mu odpisałam ogólnikowo bardzo w sklepie. On odpisał dopytując o kilka różnych rzeczy i żartując, że bardzo tajemniczo odpisałam. I później mu napisałam, że na szybko pisałam, bo spieszyłam się przed zamknięciem sklepów to napisał, że sklepy się zamkną, a on przecież poczeka i nie muszę od razu odpisywać jak jestem czymś zajęta.

I właśnie, w rozmowie ostatnio on mnie jakoś o to spytał, czy my już jesteśmy parą czy możem,y mówić o relacji, czy to jest po prostu znajomość itp., a ja wtedy zaskoczona i dziwnie jakoś się speszyłam i wymijająco mu odpowiedziałam na to pytanie. Głupio, wiem. Więc faktycznie warto wrócić do tej rozmowy i otwarcie pogadać.

Właściwie dlaczego nie pogadaliście wtedy wprost, kim dla siebie jesteście, skoro on zaczął temat? Z jego zachowania wynika, że on podobnie jak Ty chce wiedzieć na czym stoi, czym jest dla Ciebie Wasza znajomość, być może też się obawia, że to Ty "trzymasz go w odwodach" na wszelki wypadek, dlatego sam się asekuruje, nie usuwając tindera.


Zamiast pytać obcych osób na forum, powinnaś jak najszybciej z nim porozmawiać o tym.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 09:15   #48
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Właściwie dlaczego nie pogadaliście wtedy wprost, kim dla siebie jesteście, skoro on zaczął temat? Z jego zachowania wynika, że on podobnie jak Ty chce wiedzieć na czym stoi, czym jest dla Ciebie Wasza znajomość, być może też się obawia, że to Ty "trzymasz go w odwodach" na wszelki wypadek, dlatego sam się asekuruje, nie usuwając tindera.


Zamiast pytać obcych osób na forum, powinnaś jak najszybciej z nim porozmawiać o tym.
No dokładnie.

Facet zaczął temat, nie doczekał się ustaleń, a mimo to przez kilka osób jest tu opisywany jako ten unikający konkretów


Autorka pisze, że nie wie, czy się nie wygłupi pytaniem o wyłączność, podczas gdy facet już jej sam to pytanie zadał i była idealna okazja do rozmowy, ale autorka go zbyła.


Równie dobrze on mógłby założyć wątek "spotykam się od półtorej miesiąca z dziewczyną, próbowałem zagadać czy to już oficjalny związek czy też traktujemy to niezobowiązująco, ale ona unika odpowiedzi".



Ja na miejscu autorki bym po prostu wróciła do tematu o charakter relacji i wtedy też powiedziała, że skoro przestaliśmy szukać i skupiamy się na sobie, to komfortowe będzie usunięcie tindera i co on na to.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 10:25   #49
Marcia9227
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 65
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Lisabeth to logiczne raczej, zadaj sobie pytanie czy gdyby dany facet bardzo Ci sie podobał i z wygladu i charakteru, bylabys szczęśliwa w tej relacji to czy byś szukała innego w necie? Nie nie sadze.
Marcia9227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-01, 11:02   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Marcia9227 Pokaż wiadomość
Lisabeth to logiczne raczej, zadaj sobie pytanie czy gdyby dany facet bardzo Ci sie podobał i z wygladu i charakteru, bylabys szczęśliwa w tej relacji to czy byś szukała innego w necie? Nie nie sadze.
No to źle sądzisz. Nie widzę powodu, by ograniczać się do jednego partnera, ani żeby mój partner ograniczał się do mnie.
Twoje podejście byłoby logiczne, gdyby absolutnie każdy kierował się w życiu tym samym co ty i dążył do tego samego. Tak nie jest, więc przypisywanie komuś swoich własnych preferencji jest od czapy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 11:18   #51
Meggi_J
Przyczajenie
 
Avatar Meggi_J
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 23
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów więc po prostu Wam powiem co i jak

(jedynie dodam, że on mi usuwania Tindera wtedy wcale nie sugerował, a ja usunęłam dużo później niż tamta rozmowa)

Wczoraj się "oficjalnie" określiliśmy, powiedział, że tylko nazywamy coś co dla niego od pewnego czasu i tak jest już oczywiste, że widzi że oboje równomiernie jesteśmy zaangażowani, że on nie miał wątpliwości, że tak jest między nami. Konto na Tinderze usunął przy mnie

Spanikowałam, coś sobie wkręciłam niepotrzebnie. Jejka Dziewczyny, ten cały wątek jest idealnym przykładem tego, jak ważne są szczere i otwarte rozmowy

Dzieki!
Meggi_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 11:23   #52
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów więc po prostu Wam powiem co i jak

(jedynie dodam, że on mi usuwania Tindera wtedy wcale nie sugerował, a ja usunęłam dużo później niż tamta rozmowa)

Wczoraj się "oficjalnie" określiliśmy, powiedział, że tylko nazywamy coś co dla niego od pewnego czasu i tak jest już oczywiste, że widzi że oboje równomiernie jesteśmy zaangażowani, że on nie miał wątpliwości, że tak jest między nami. Konto na Tinderze usunął przy mnie

Spanikowałam, coś sobie wkręciłam niepotrzebnie. Jejka Dziewczyny, ten cały wątek jest idealnym przykładem tego, jak ważne są szczere i otwarte rozmowy

Dzieki!
Super! Powodzenia!

I dokładnie tak, ten wątek jest tego świetnym przykładem
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 12:00   #53
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów więc po prostu Wam powiem co i jak

(jedynie dodam, że on mi usuwania Tindera wtedy wcale nie sugerował, a ja usunęłam dużo później niż tamta rozmowa)

Wczoraj się "oficjalnie" określiliśmy, powiedział, że tylko nazywamy coś co dla niego od pewnego czasu i tak jest już oczywiste, że widzi że oboje równomiernie jesteśmy zaangażowani, że on nie miał wątpliwości, że tak jest między nami. Konto na Tinderze usunął przy mnie

Spanikowałam, coś sobie wkręciłam niepotrzebnie. Jejka Dziewczyny, ten cały wątek jest idealnym przykładem tego, jak ważne są szczere i otwarte rozmowy

Dzieki!
Super. Brawo. Powodzenia w tworzeniu związku
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 20:12   #54
anaszymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 42
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Albo zagadaj do niego z tego fake konta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, dobre
anaszymczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 21:32   #55
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich postów więc po prostu Wam powiem co i jak

(jedynie dodam, że on mi usuwania Tindera wtedy wcale nie sugerował, a ja usunęłam dużo później niż tamta rozmowa)

Wczoraj się "oficjalnie" określiliśmy, powiedział, że tylko nazywamy coś co dla niego od pewnego czasu i tak jest już oczywiste, że widzi że oboje równomiernie jesteśmy zaangażowani, że on nie miał wątpliwości, że tak jest między nami. Konto na Tinderze usunął przy mnie

Spanikowałam, coś sobie wkręciłam niepotrzebnie. Jejka Dziewczyny, ten cały wątek jest idealnym przykładem tego, jak ważne są szczere i otwarte rozmowy

Dzieki!
A powiedział po co był mu tinder i czemu sie logowal tam?
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-01, 22:34   #56
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Ja tak tylko od siebie dorzucę, że to że zmieniała mu się lokalizacja na Tinderze, nie znaczy że go używał.
Tak było kilka lat temu, może coś się zmieniło.
Tinder nieustannie sczytywał twoją lokalizację, dopiero jeśli nie używało się apki jakiś czas (nie pamiętam dokładnie, to było chyba coś około 2 tygodni - miesiąca) to przestawał to robić.
Pamiętam, że kiedyś jechałam na wycieczkę do innego kraju i po przyjeździe dostawałam co chwilę powiadomienia o superlajkach od kolesi z tego właśnie docelowego kraju, a Tindera nie zdążyłam jeszcze nawet tam otworzyć.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 08:09   #57
Meggi_J
Przyczajenie
 
Avatar Meggi_J
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 23
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ja tak tylko od siebie dorzucę, że to że zmieniała mu się lokalizacja na Tinderze, nie znaczy że go używał.
Tak było kilka lat temu, może coś się zmieniło.
Tinder nieustannie sczytywał twoją lokalizację, dopiero jeśli nie używało się apki jakiś czas (nie pamiętam dokładnie, to było chyba coś około 2 tygodni - miesiąca) to przestawał to robić.
Pamiętam, że kiedyś jechałam na wycieczkę do innego kraju i po przyjeździe dostawałam co chwilę powiadomienia o superlajkach od kolesi z tego właśnie docelowego kraju, a Tindera nie zdążyłam jeszcze nawet tam otworzyć.
Nie wiem szczerze jak to działa. Na pewno nie tak, że zawsze zawsze się aktualizuje, ale możliwe też, że informacja o zmieniającej się odległości pojawia się nawet jak nie używamy akurat apki (tylko np. odpaliło się nie wiem, po pojawieniu się powiadomienia czy coś i ma się ją w tle).

Cytat:
A powiedział po co był mu tinder i czemu sie logowal tam?
Mówił, że nie usunął aplikacji, ale też nie korzystał Nie miał najmniejszego problemu, żeby usunąć i sam z siebie po moim pytaniu o Tindera powiedział, że może usunąć, wyjął telefon i usunął przy mnie konto.

Nie chcę analizować dlaczego otworzył czy otwierał apkę. Czuję, że już za bardzo analizuję, szukam dziury w całym i doszukuję się podstępu, nie potrafiąc uwierzyć, że jest dobrze i nie musi to oznaczać że "nie może być aż tak dobrze, coś na pewno jest źle".

Myślę, że mam za mało pewności siebie w kontekście relacji damsko-męskich. W innych aspektach nie mam z tym problemu. Nigdy nie narzekałam na brak powodzenia, ale zawsze mam blokadę przed wejściem w związek, obawę przed zaangażowaniem, boję się odrzucenia, boję się cierpieć. Miałam 2letni związek, w którym facet miał zaniżone poczucie własnej wartości, był niedowartościowany i nie skupiałam się na sobie, a na jego wierze w siebie. Później weszłam w relację z kimś zupełnie ode mnie innym, wówczas faktycznie było to bez większego zaangażowania z mojej strony więc nie było tylu obaw. W domu też nie miałam ani wzorców, ani łatwej sytuacji - również igranie z pewnością siebie.

Uzyskałam "deklarację", tak jak chciałam, nawet bardziej. Ja poruszyłam temat tego, czy oboje tak samo uważamy, że jest super, a to on dużo później nazwał mnie swoją dziewczyną i wróciliśmy do tego tematu drugi raz otwarcie. Dużo szczerze rozmawialiśmy. Jego zachowanie nie budzi podejrzeń. Muszę przyjąć do wiadomości, że wszystko jest na dobrej drodze. Wiadomo, że to nie jest gwarancją stałego, dobrego i długiego związku, ale nie mogę we wszystkim węszyć podstepu i szukać negatywów Nie przyjdzie mi to łatwo i będę nadal miec rozkminy "mało dzisiaj piszemy, niby ma zawalony dzień, ale może jednak chodzi też o to, że nie ma ochoty ze mną rozmawiać?", ale oby coraz mniej Czy to w tej relacji, czy w jakiejkolwiek innej.
Meggi_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 08:49   #58
enterprisecat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 66
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez Meggi_J Pokaż wiadomość
Nie wiem szczerze jak to działa. Na pewno nie tak, że zawsze zawsze się aktualizuje, ale możliwe też, że informacja o zmieniającej się odległości pojawia się nawet jak nie używamy akurat apki (tylko np. odpaliło się nie wiem, po pojawieniu się powiadomienia czy coś i ma się ją w tle).



Mówił, że nie usunął aplikacji, ale też nie korzystał Nie miał najmniejszego problemu, żeby usunąć i sam z siebie po moim pytaniu o Tindera powiedział, że może usunąć, wyjął telefon i usunął przy mnie konto.

Nie chcę analizować dlaczego otworzył czy otwierał apkę. Czuję, że już za bardzo analizuję, szukam dziury w całym i doszukuję się podstępu, nie potrafiąc uwierzyć, że jest dobrze i nie musi to oznaczać że "nie może być aż tak dobrze, coś na pewno jest źle".

Myślę, że mam za mało pewności siebie w kontekście relacji damsko-męskich. W innych aspektach nie mam z tym problemu. Nigdy nie narzekałam na brak powodzenia, ale zawsze mam blokadę przed wejściem w związek, obawę przed zaangażowaniem, boję się odrzucenia, boję się cierpieć. Miałam 2letni związek, w którym facet miał zaniżone poczucie własnej wartości, był niedowartościowany i nie skupiałam się na sobie, a na jego wierze w siebie. Później weszłam w relację z kimś zupełnie ode mnie innym, wówczas faktycznie było to bez większego zaangażowania z mojej strony więc nie było tylu obaw. W domu też nie miałam ani wzorców, ani łatwej sytuacji - również igranie z pewnością siebie.

Uzyskałam "deklarację", tak jak chciałam, nawet bardziej. Ja poruszyłam temat tego, czy oboje tak samo uważamy, że jest super, a to on dużo później nazwał mnie swoją dziewczyną i wróciliśmy do tego tematu drugi raz otwarcie. Dużo szczerze rozmawialiśmy. Jego zachowanie nie budzi podejrzeń. Muszę przyjąć do wiadomości, że wszystko jest na dobrej drodze. Wiadomo, że to nie jest gwarancją stałego, dobrego i długiego związku, ale nie mogę we wszystkim węszyć podstepu i szukać negatywów Nie przyjdzie mi to łatwo i będę nadal miec rozkminy "mało dzisiaj piszemy, niby ma zawalony dzień, ale może jednak chodzi też o to, że nie ma ochoty ze mną rozmawiać?", ale oby coraz mniej Czy to w tej relacji, czy w jakiejkolwiek innej.
Nie ma co się nakręcać i szukać wszędzie podstępów i kłamstw, jest takie coś jak samospełniająca się przepowiednia, gdzie, nieświadomie, jesteśmy wstanie doprowadzić do wydarzeń, których się spodziewamy/obawiamy.
Nie doszukiwałabym się też jakiś wielkich rzeczy w samym braku usunięcia apki, zwłaszcza, że tak naprawdę w momencie kiedy zdeklarowaliście chęć związku od razu ją usunął.
Szczerze mówiąc, ani ja ani mój narzeczony nie usunęliśmy tindera, dopóki nie zmienialiśmy telefonów, wcale nie mając zamiaru szukać sobie nikogo na boku Po prostu niektórzy nie przypisują do takich rzeczy zbyt dużego znaczenia (plus mają bałagan na telefonie).
Trzymam kciuki i pamiętaj, że szczera rozmowa o oczekiwaniach/potrzebach/wszystkim innym to podstawa!
enterprisecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 09:51   #59
Meggi_J
Przyczajenie
 
Avatar Meggi_J
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 23
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Cytat:
Napisane przez enterprisecat Pokaż wiadomość
Nie ma co się nakręcać i szukać wszędzie podstępów i kłamstw, jest takie coś jak samospełniająca się przepowiednia, gdzie, nieświadomie, jesteśmy wstanie doprowadzić do wydarzeń, których się spodziewamy/obawiamy.
Nie doszukiwałabym się też jakiś wielkich rzeczy w samym braku usunięcia apki, zwłaszcza, że tak naprawdę w momencie kiedy zdeklarowaliście chęć związku od razu ją usunął.
Szczerze mówiąc, ani ja ani mój narzeczony nie usunęliśmy tindera, dopóki nie zmienialiśmy telefonów, wcale nie mając zamiaru szukać sobie nikogo na boku Po prostu niektórzy nie przypisują do takich rzeczy zbyt dużego znaczenia (plus mają bałagan na telefonie).
Trzymam kciuki i pamiętaj, że szczera rozmowa o oczekiwaniach/potrzebach/wszystkim innym to podstawa!
To pogrubione to święta prawda!

Po prostu czasem sie boję, że wyjdę na czepialską czy zdesperowaną, jakkolwiek, ale negatywnie. Bo pewnie zbyt drobiazgowo podchodzę do pewnych spraw, zwracam uwagę na nieistotne rzeczy i sie niepotrzebnie przejmuję. A co ma być to będzie. I tak jak mówisz - żeby się nie okazało nic samospełniającą się przepowiednią. Musze wyluzować i nie przejmować się, że "odczytał, a nie odpisał, a był dostępny...", bo to do niczego nie prowadzi

Początki są zawsze najtrudniejsze

Meggi_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 12:08   #60
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Poznaliśmy się przez tindera, ale on nadal używa apkę?

Autorko ja na jego miejscu też bym nie usunęła Tindera na tak wczesnym etapie związku. Nie pyknie i mam zakładać jeszcze raz?
Swoją drogą patrząc jak ty wszystko analizujesz i wyciągasz jakieś dziwne wnioski to mu trochę współczuje. Na przyszłość pytaj o coś wprost zamiast się domyślać.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-02 13:08:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.