Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 12:20   #2761
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
dla mnie nadal są to godziny zaliczane do nad-rannych ale u Ciebie to prawdziwa przesada
a jak tam na studiach?
Na studiach - ehm ... na wykłady chadzam z czysto towarzyskich powodów Powoli, [bardzo powoli] biorę się za sesjową naukę (narazie zgromadziłam materiały i jestem na etapie przepisywania wykładów). Aczkolwiek myślę sobie, że skoro to moja ostatnia sesja to może wartoby ją sobie przedłużyć, co by się dłużej nią delektować i cieszyć Praca magisterska - 1 i 1/2 rozdziału napisane. Zostały najgorsze części - znaczy praktyczne (badania, hipotezy, konstruowanie ankiety - na samą myśl robi mi się niedobrze). Tak więc na studiach póki co bez rewelacji A co tam u Ciebie

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
w nocy nie mogłam spać bo coś mnie kuło w plecach, że z trudem oddychałam dziwne
A może to TŻ...

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2009-01-14 o 12:22
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:00   #2762
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no i super że okres już jest oby Ci szybko dzień w pracy minął
noooo!!! a jak ja sie ciesze!! spotkania jeszcze nie bylo wiec siedze jak na szpilkach i czekam..

właśnie wcinam pyszną owsiankę kurde,dawno nie jadlam a jestem na SB teraz wiec nie to nie za bardzo pasuje...muszę się na nogi postawić, bo jakaś słaba jestem w nocy nie mogłam spać bo coś mnie kuło w plecach, że z trudem oddychałam dziwne
na szczęście dziś jedne ćwiczenia tylko wiec jakoś zleci


miłego dnia
udanego

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Na studiach - ehm ... na wykłady chadzam z czysto towarzyskich powodów Powoli, [bardzo powoli] biorę się za sesjową naukę (narazie zgromadziłam materiały i jestem na etapie przepisywania wykładów). Aczkolwiek myślę sobie, że skoro to moja ostatnia sesja to może wartoby ją sobie przedłużyć, co by się dłużej nią delektować i cieszyć Praca magisterska - 1 i 1/2 rozdziału napisane. Zostały najgorsze części - znaczy praktyczne (badania, hipotezy, konstruowanie ankiety - na samą myśl robi mi się niedobrze). Tak więc na studiach póki co bez rewelacji A co tam u Ciebie



A może to TŻ...
no wkoncu sie odezwalas! bo ja sie zastanawialam ostatnio gdzie jestes
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:23   #2763
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry ! Ale się za Wami stęskniłam ... Wogole ostatnio rzadko co wchodziłam na wizaż , ale teraz postanawiam to zmienic ( przynajmniej na plotkowym )

Widzę ,że tu dużo zmian Tamuś gratuluje Tżeta Boski jest ! I kurcze tak zwyczajnie się pozanliście a teraz odnowiła się znajomosc. Śliczna z Was para. I ta Anglia...spełnienie marzeń jak widzę

agolek: Witaj ;* To dobrze że juz jest wszystko ok Ja ostatnio tez jestem taka napuchnieta, że...:O I wogole zgrublam i tez musze byc na diecie;/ dzis to sie poplakalam przed szkoła nawet. Mam tylko nadzieje ze to okres ktory ma mi kiedyś tam wrócic...

madame_apple: Też dziś miałam mało lekcji

Ja pisałam dziś testy próbne z polskiego. Dłuzsza forma wypowiedzi to napisac mit. Ogolnie test łatwy. Oceny tez bardzo dobre na połrocze.
No i wybieram się na "zmierzch " . Na dodatek schism i nefre mnie zachęciły
Milego dnia;
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:40   #2764
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Na studiach - ehm ... na wykłady chadzam z czysto towarzyskich powodów Powoli, [bardzo powoli] biorę się za sesjową naukę (narazie zgromadziłam materiały i jestem na etapie przepisywania wykładów). Aczkolwiek myślę sobie, że skoro to moja ostatnia sesja to może wartoby ją sobie przedłużyć, co by się dłużej nią delektować i cieszyć Praca magisterska - 1 i 1/2 rozdziału napisane. Zostały najgorsze części - znaczy praktyczne (badania, hipotezy, konstruowanie ankiety - na samą myśl robi mi się niedobrze). Tak więc na studiach póki co bez rewelacji A co tam u Ciebie
" niezły pomysł z tą długą ostatnią sesją chociaż ja już może postaram się nie przedłużać, już i tak 1/3 moich całych studiów to były sesje
ja powoli zbieram zaliczenie, przed rozpoczęciem sesji mam nadzieję zdobyć wszystkie ( ), a w sesji 2 mega egzaminy, boję się na samą myśl
pracy nie tknęłam, znaczy jeszcze nic nie napisałam, bo zbieram materiały prawdopodobnie pojadę nawet jutro do Krk aby odwiedzić Bibliotekę Jagiellońska

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

A może to TŻ...
może muszę go zapytać czy czasem się ne wkradł do mnie w nocy, uprzednio się teleportując

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ! Ale się za Wami stęskniłam ... Wogole ostatnio rzadko co wchodziłam na wizaż , ale teraz postanawiam to zmienic ( przynajmniej na plotkowym )
no ja myślę ze już na stałe wróciłaś

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
agolek: Witaj ;* To dobrze że juz jest wszystko ok Ja ostatnio tez jestem taka napuchnieta, że...:O I wogole zgrublam i tez musze byc na diecie;/ dzis to sie poplakalam przed szkoła nawet. Mam tylko nadzieje ze to okres ktory ma mi kiedyś tam wrócic...
Ty przytyłaś? niemożliwe tylko z tymi dietkowaniem nie przesadzaj...


Ja już po zajęciach oraz bo rundce wokół centrum rozglądam się za butami bo idę na początku lutego z TŻ-em na bal mechanika (), sukienkę mam zamiar pożyczyć, ale buty by się przydały
śnieg pada i w ogóle paskudnie jest dobrze przynajmniej ze jest nieco cieplej jak pada, ale nie za bardzo mnie to pociesza jak nie widzę gdzie idę bo mi płatki zasłaniają
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-01-14 o 13:41
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:13   #2765
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

huhu jestem jestem
mam już tattoo. alergia atakuje coraz bardziej ale muszę dać radę aż do września, dam dam radę
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"

Edytowane przez malinka_86
Czas edycji: 2009-01-14 o 21:14
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:37   #2766
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
" niezły pomysł z tą długą ostatnią sesją chociaż ja już może postaram się nie przedłużać, już i tak 1/3 moich całych studiów to były sesje
ja powoli zbieram zaliczenie, przed rozpoczęciem sesji mam nadzieję zdobyć wszystkie ( ), a w sesji 2 mega egzaminy, boję się na samą myśl
pracy nie tknęłam, znaczy jeszcze nic nie napisałam, bo zbieram materiały prawdopodobnie pojadę nawet jutro do Krk aby odwiedzić Bibliotekę Jagiellońska
Oj czyżby katowickie biblioteki świeciły pustkami

Megaegzaminy - brzmi groźnie Ale wiesz strach ma wielkie oczy

Ja w tej sesji mam bardzo nieszczególne egzaminy. Aż trudno się zmusić do nauki. Naprawdę bardzo chętnie pouczyłabym się czegoś zupełnie innego

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
może muszę go zapytać czy czasem się ne wkradł do mnie w nocy, uprzednio się teleportując
"Dziwny jest ten świat..."

Agolku

Baby witaj

Malinko widzę, że szalejesz
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:40   #2767
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

muszę się znowu wczytać bo sesja zaczęła się i jak zwykle się wybiłam z wątku
Milka musiałam sobie podnieść samoocenę i obiecałam sobie, że po śmierci dziadka zrobię sobie tatuaż, dziadek zmarł w lipcu a jaskółka symbolizuje szczęśliwy powrót do domu i miłość do rodziny
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 21:45   #2768
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

U mnie na szczęście sesja w tym roku niemalże mnie nie dotknie... Nadciąga za to podła czarna chmura magisterki
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:57   #2769
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

ja 28.02 mam oddać pracę inż. a mi wrąbali jeszcze egzamin i 3 zaliczenia paranoja !
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 22:13   #2770
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
muszę się znowu wczytać bo sesja zaczęła się i jak zwykle się wybiłam z wątku
Milka musiałam sobie podnieść samoocenę i obiecałam sobie, że po śmierci dziadka zrobię sobie tatuaż, dziadek zmarł w lipcu a jaskółka symbolizuje szczęśliwy powrót do domu i miłość do rodziny
Gratuluje odwagi Podobają mi się tatuaże u innych, ale sama raczej nidgy bym się nie zdecydowała.

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście sesja w tym roku niemalże mnie nie dotknie... Nadciąga za to podła czarna chmura magisterki
Życie jest niesprawiedliwe - magisterka też mnie czeka + 5 egzaminów (w sumie zapowiadało się 7, ale z tych dwóch mam pracę do oddania). Tak więc głowa do góry, bo zawsze może być gorzej

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja 28.02 mam oddać pracę inż. a mi wrąbali jeszcze egzamin i 3 zaliczenia paranoja !
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 23:59   #2771
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dobry wieczór późną porą
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Telepatia jakaś Przeokropnie mi miło, że ktoś o mnie myślał
Co u mnie... narazie bez żadnych radykalnych zmian, więc nawet nie ma co pisać przynajniej w tej chwili nic konkretnego mi do głowy nie przychodzi. O wiem - stałam się strasznym śpiochem - zazwyczaj wstaje koło 8-9 W naprawdę skrajnych przypadkach o 7
no to jak na Ciebie naprawdę dość radykalna zmiana
jeszcze trochę i może przestawisz się na tak urocze pory jak np.11
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Czy te dwie rzeczy aby się ze sobą nie kłócą
hihi Coś Ty, nauka z przerwami na relaks, to takie przyjemne z pożytecznym
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
właśnie wcinam pyszną owsiankę muszę się na nogi postawić, bo jakaś słaba jestem w nocy nie mogłam spać bo coś mnie kuło w plecach, że z trudem oddychałam dziwne
ja myślę moja droga, że to od nadmiaru nauki
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Na studiach - ehm ... na wykłady chadzam z czysto towarzyskich powodów Powoli, [bardzo powoli] biorę się za sesjową naukę (narazie zgromadziłam materiały i jestem na etapie przepisywania wykładów). Aczkolwiek myślę sobie, że skoro to moja ostatnia sesja to może wartoby ją sobie przedłużyć, co by się dłużej nią delektować i cieszyć Praca magisterska - 1 i 1/2 rozdziału napisane. Zostały najgorsze części - znaczy praktyczne (badania, hipotezy, konstruowanie ankiety - na samą myśl robi mi się niedobrze). Tak więc na studiach póki co bez rewelacji A co tam u Ciebie
to i tak już masz sporo magisterki napisanej
Ja też jestem na etapie sesyjnego gromadzenia materiałów z tym, że nie przepisuję wykładów, a kseruję notatki od najróżniejszych osób plus dokładam swoje i tworzę jak najlepsze i najbardziej kompleksowe minikompendia wiedzy :P
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ! Ale się za Wami stęskniłam ... Wogole ostatnio rzadko co wchodziłam na wizaż , ale teraz postanawiam to zmienic ( przynajmniej na plotkowym )
oho kolejna zguba się odnalazła WItaj kochana, miło Cię "widzieć"
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
I wogole zgrublam i tez musze byc na diecie;/ dzis to sie poplakalam przed szkoła nawet. Mam tylko nadzieje ze to okres ktory ma mi kiedyś tam wrócic...
skoro okres Ci jeszcze nie wrócił to znaczy, że wcale nie zgrubłaś
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Ja pisałam dziś testy próbne z polskiego. Dłuzsza forma wypowiedzi to napisac mit. Ogolnie test łatwy. Oceny tez bardzo dobre na połrocze.
gratuluję ładnych ocenek
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
w sesji 2 mega egzaminy, boję się na samą myśl
przeeeeestań, z naszymi kciukami musi być dobrze, wizażowa-plotkowa-dietetyczna-sesyjna grupa wsparcia nigdy nie zawodzi
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
pracy nie tknęłam, znaczy jeszcze nic nie napisałam, bo zbieram materiały prawdopodobnie pojadę nawet jutro do Krk aby odwiedzić Bibliotekę Jagiellońska
uuuu gruuuubo...
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja już po zajęciach oraz bo rundce wokół centrum rozglądam się za butami bo idę na początku lutego z TŻ-em na bal mechanika , sukienkę mam zamiar pożyczyć, ale buty by się przydały
ha ha ha, w Krk na pewno mają więcej ciekawych butów... że niby do biblioteki tam jedziesz?
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
śnieg pada i w ogóle paskudnie jest dobrze przynajmniej ze jest nieco cieplej jak pada, ale nie za bardzo mnie to pociesza jak nie widzę gdzie idę bo mi płatki zasłaniają
u nas odwilż, ciepło, ale beznadziejnie, szaruuuuga...
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
mam już tattoo. alergia atakuje coraz bardziej ale muszę dać radę aż do września, dam dam radę
pewnie, że dasz radę
a może jakieś fotki tatoo zapodasz?
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja w tej sesji mam bardzo nieszczególne egzaminy. Aż trudno się zmusić do nauki. Naprawdę bardzo chętnie pouczyłabym się czegoś zupełnie innego
ja zawsze podczas sesji mam mega ochotę na poczytanie takich zwyczajnych normalnych książek
Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście sesja w tym roku niemalże mnie nie dotknie... Nadciąga za to podła czarna chmura magisterki
ojjj tam zaraz podła i czarna, będzie dobrze
Witaj na pokładzie tak w ogóle
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja 28.02 mam oddać pracę inż. a mi wrąbali jeszcze egzamin i 3 zaliczenia paranoja !

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Gratuluje odwagi Podobają mi się tatuaże u innych, ale sama raczej nidgy bym się nie zdecydowała.
heh, a moja ochota na tatoo jest coraz większa, jestem na etapie szukania wzoru i w przyszłości myślę, że niedalekiej zamierzam sobie zaserwować coś pięknego i znaczącego na łopatce :P

Dzień zleciał szybko i wbrew przewidywaniom aktywnie. Po zajęciach pojechałam do Bałyckiej, przy pysznej latte z Coffee Heaven poczytałam notatki na poniedziałkową zerówkę, a w Stradivariusie złapałam 2 przecenione tuniki (swoją drogą mogłabym już chyba otworzyć hurtownię tunikową, uwielbiam :P). Później, dowiedziawszy się, że jutro nie mam zajęć (chora kobieta od ćwiczeń), a co za tym idzie nie muszę przygotowywać się na zalkę poleciałam do pracy na plotki Wracając wstąpiłam jeszcze do Empiku gdzie widziałam kalendarz z moim ukochanym Mikołajkiem - śliczności, a nie było go gdy kupowałam swój. Teraz poważnie rozważam kupno kolejnego bo w tym mikołajkowym się z miejsca zakochałam...
Do domu wróciłam jakoś przed 19... Trochę nauki, trochę odpoczynku, trochę ćwiczeń.. Teraz leżę już w łóżku, poczytam jeszcze trochę dla relaksu i zasypiammmm - jutro zajęć brak, ale biblio czeka więc zamierzam wstać o jakiejś rozsądnej porze

To tyle, nie nudzę już
Śpijcie słodko i do przeczytania rano, buuuuuzi
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 00:03   #2772
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Oj czyżby katowickie biblioteki świeciły pustkami
mam nadzieję że nie świecą bo jednak nie jadę do tego Krakowa (zmiana planów ) Ale przejdę się za to do czytelni w Bibliotece Śląskiej, którą mam bardzo daleko, bo aż po drugiej stronie ulicy
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Megaegzaminy - brzmi groźnie Ale wiesz strach ma wielkie oczy
oby to tylko te wielkie oczy a tak na prawdę to nie wiem czego się mogę spodziewać, to mają być egzaminy z łaciny i z greki z całych studiów, coś jak absolutorium


Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
muszę się znowu wczytać bo sesja zaczęła się i jak zwykle się wybiłam z wątku
Milka musiałam sobie podnieść samoocenę i obiecałam sobie, że po śmierci dziadka zrobię sobie tatuaż, dziadek zmarł w lipcu a jaskółka symbolizuje szczęśliwy powrót do domu i miłość do rodziny
śliczny masz tatuaż (wyszpiegowałam w innym wątku ) Może nam się też pochwalisz? a tak w ogóle to bolało? bo ja jeszcze przed końcem studiów zamierzam sobie zrobić

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście sesja w tym roku niemalże mnie nie dotknie... Nadciąga za to podła czarna chmura magisterki
ale jaka później satysfakcja będzie z tym mgr przed nazwiskiem ja też się bronię w tym roku

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja 28.02 mam oddać pracę inż. a mi wrąbali jeszcze egzamin i 3 zaliczenia paranoja !



Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość




Życie jest niesprawiedliwe - magisterka też mnie czeka + 5 egzaminów (w sumie zapowiadało się 7, ale z tych dwóch mam pracę do oddania). Tak więc głowa do góry, bo zawsze może być gorzej
nie mieli Wam kiedy tych egzaminów wrzucić tylko na sam koniec?

No i znowu mamy noc miałam więcej trochę dziś zrobić, ale przez większość czasu się obijałam jutro będę się grzecznie uczyć, obiecuję


edit: Jabłuszko, widzę ze mamy na jutro podobne plany


dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-01-15 o 00:06
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 02:04   #2773
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Milkuśka!
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 06:23   #2774
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
A no i idę we wtorek do ginekologa,mamy się z moją panią ginekolog zastanowic nad jakąś antykoncepcją dla mnie,jednak myślę że pigułki odpadają ,ponieważ podejrzewam u siebie problemy z krążeniem i serce też nie wiem w jakim stanie się chowa,generalnie rozpatruję pomiędzy plastrami evry,a zastrzykiem antykoncepcyjnym,który się robi raz na 3 miesiące,tylko że z tego już nie można się wycofac w razie skutków ubocznych,przynajmniej przez 3 miesiące,więc nie wiem czy to dobry pomysł .
Też muszę się w końcu wybrać.. ale jakoś szkoła mi "wadzi", tzn. godziny mi nie pasują


Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Tamuś - cieszę się, że Ci się układa

Ogólnie u mnie wszystko w porządku,wzięłam się za dietkowanie i w ogole Z TŻ-em wszystko super dostałam zaproszenie na randke Ostatnio to ja go zaprosilam, ale zrobilismy w domu, w sensie, że winko i dobre amku Podoba mi się ,że mimo tego, że już ze sobą mieszkamy to nie zniknęła gdzieś ta magia randkowania ^^
Babcia, co od niej wynajmujemy mieszkanie już zaczyna mnie troszkę denerwować, bo zaczyna się wtryniać w nasze życie, w mieszkaniu jest cały czas zimno (przez to sie tak czesto przeziebiam) i mimo wielu próśb niestety nic się nie zmienia
Nefruś Kurcze... super masz ztym TŻetem.. to piękne, że uczucie miedzy Wami jest takie jak kiedyś i mimo tego normalnego zycia nie straciliście tej nutki romantyzmu... Zazdroszcze i też tak chce

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
A teraz uwaga uwaga - postanowiłam w nowym roku w koncu zaszalec i idę niebawem z koleżanką na masaż twarzy i dekoltu plus maseczki rozmaite plus oczyszczanie skóry plus bodajże manicure ajjjjj doczekać się nie mogę, od dawna marzyła mi się taka wizyta Mam nadzieję, że jak wróce to bede tak piekna i zrelaksowana ze sama siebie nie poznam
Ojojoj Jabłuuuuszkooo a mogłabym zabrać się z Tobą ?? spakowałabyś mnie w jakąś torbe ciooo ? Zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
U mnie nadal istna tragikomedia.
Niedzielę spędziłam z rodziną w gdańsku, ot 'wycieczka' do Castoramy,Komfortu aż w końcu Galerii Bałtyckiej.
Matka chciała coś obejrzeć.
Tak krocząc po wszelkich alejkach,zaułkach (nie nadaremne ofc _^_) wstepujemy do obuwniczego.
Zniecierpliwiona jej niezdecydowaniem postanowiłam przejść się gdzie niegdzie.
I tak latam,niczym kot z pęcherzem, ot skutki nadmiernej klimatyzacji,że człek wariuje. Nie kontrolując zbytnio własnych odruchów wobec torebki.
Po kilkunastu minutach wracam w umówione miejsce.
Intuicyjnie szperam w poszukiwaniu portfela,który byłam kurde pewna,że chwilę temu widziałam w nań.
I ni ma.
Szok,złośc,niedowierzenie , aż idę do ochroniarza,który stał w pobliżu mego szlaku '. Pytam,ten odpowiada,że owszem kolega znalazł portmonetkę z legitymacją i biletem w środku. Skierował mnie do punktu informacyjnego.
Z dusza na ramieniu udałam się tam i na całe szczęście oddali mi cały ,zdrowy portfelik .
Uspokojona trochę jeszcze towarzyszyłam familii i wróciliśmy do domu.
Chwilę przejrzałam notatki,obejrzałam tv, min finał WOŚP, włączyłam ten moment gdy Acid Drinkers grali w 'pamiętnym' dla nich Krakowie..
Znowu złapało mnie jakieś poczucie ulotności tej egzystencji pustki.
Ale nic,żywot toczy się dalej.
Koło 22 z braku laku loguję sie na n-k Odbieram wiadomośc od jakiegoś chłopięcia,z zapytaniem 'czy portfel dotarł ? ) chciałem ci go oddac osobiscie ,ale pomyslalem ,ze jeszcze bedziesz i zostawilem w punkcie obslugi. mam nadzieje,ze nic nie ubylo,bo wzialem taki jak lezal, a nie wiem czy ktos wczesniej nie grzebal'
Autor nazywal sie Adrian

No nic grzecznie odpisalam,ze dziekuje et.c
potem ów,że jak na portfel kobiety to troche pustawy,100zl zapewne ostatnie ,to nie pierwszy ktory znalazl i chcial byc uczciwy i tak od slowa do slowa ,zdradzil jakoby pracowal tam i że przeceny zwłaszcza 'w nocce' to pic na wodę.
Przyznam miłe z Jego strony,
on z kolei jak spostrzegłam rozchwytywany przez koleżanki,kolegów, pewny siebie przebojowy
i nie w moim typie z wygladu :P
Mimo niewątpliwej wiezi pod postacią wspólnego imienia i 'wybawienia' z opresji
xP
Hmm.. Ale wiesz Kochana.. wygląd to nie wszystko.. a może on jest właśnie tym KIMŚ przeznaczonym Ci.. (no kurcze po własnym doświadczeniu wiem, że istnieją takie zbiegi okoliczności )

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wróciłam weekend super w sobotę leniuchowaliśmy, w niedzielę byliśmy w Palmiarni (nie ma to jak palmy w środku zimy ) i na WOŚPie zobaczyć, a wieczór filmowo (nie ma to jak nadrabianie zalgłosci w filmach )
Czuje się poniekąd lekko zacofana, bo osobiście nigdy w palmiarni nie byłam


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
edit: zapomniałam się pochwalić że w sobotę jeszcze TŻ nauczył mnie grać w bilard i to tak skutecznie mnie nauczył ze na 4 partie 3 razy go ograłam
sesesesese.. Kobitki górą

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
[wiadomo jak to po Diane jest..]
A jak jest po Diane ??


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Aż głupio pisać po tak długaśnej nieobecności i nawiązując do słów zacytowanych wyżej: żyję

Fajnie wiedzieć, że u Was wszystko OK
Jest i kolejna Córka Marnotrawna Miło Cię widzieć Milciuuuu Nie znikaj już


Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Widzę ,że tu dużo zmian Tamuś gratuluje Tżeta Boski jest ! I kurcze tak zwyczajnie się pozanliście a teraz odnowiła się znajomosc. Śliczna z Was para. I ta Anglia...spełnienie marzeń jak widzę
Dziękuje Babuś Mój TŻ na zywo wygląda szczerze mówiąc korzystniej niż na fotach, ale to nic A Ty częściej tu zaglądaj bo nie czytałam Cie już xxxxx czas


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja już po zajęciach oraz bo rundce wokół centrum rozglądam się za butami bo idę na początku lutego z TŻ-em na bal mechanika (), sukienkę mam zamiar pożyczyć, ale buty by się przydały
Faaaajnie

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Dzień zleciał szybko i wbrew przewidywaniom aktywnie. Po zajęciach pojechałam do Bałyckiej, przy pysznej latte z Coffee Heaven poczytałam notatki na poniedziałkową zerówkę, a w Stradivariusie złapałam 2 przecenione tuniki (swoją drogą mogłabym już chyba otworzyć hurtownię tunikową, uwielbiam :P). Później, dowiedziawszy się, że jutro nie mam zajęć (chora kobieta od ćwiczeń), a co za tym idzie nie muszę przygotowywać się na zalkę poleciałam do pracy na plotki Wracając wstąpiłam jeszcze do Empiku gdzie widziałam kalendarz z moim ukochanym Mikołajkiem - śliczności, a nie było go gdy kupowałam swój. Teraz poważnie rozważam kupno kolejnego bo w tym mikołajkowym się z miejsca zakochałam..
Coffee Heaven alez ja Ci zazdroszcze takiego cudownego miejsca w Twoim miescie nooo !


U mnie... ok oczywiście Idę dziś zakupić sukienke na 100dniówke, chyba jednak kupie czarną.. normlanie mówię Wam Dziewczynki, że ja w takiej sukience, to normlanie nie ja ! Przymierzałam już jedną ..oojej
A Wczoraj wieczorkiem uczylam się z TŻetem słówek na angielski i musze przyznać, że.. się nauczyłam Dobrze, że mi się ambitny i opowiedzialny chlopak trafił Samej by mi się nie chciało..
A w sobote przyjeżdza do mnie rodzinka, więc ja musze wybyc na noc z domu.. TŻet chce zrobić romantyczną kolacje z jakimiś suprise, bo w przyszłym tygodniu mamy tzw. miesięcznice.. Ależ ten czas leciii ! A teraz lece się ogarnąc, bo niedługo do szkoły..


Miłego dnia Laleczki
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 07:05   #2775
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ! Ale się za Wami stęskniłam ...Wogole ostatnio rzadko co wchodziłam na wizaż , ale teraz postanawiam to zmienic ( przynajmniej na plotkowym )
No właśnie! A Ty, A Ty po tej pupie!


Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
a pisałam dziś testy próbne z polskiego. Dłuzsza forma wypowiedzi to napisac mit. Ogolnie test łatwy. Oceny tez bardzo dobre na połrocze.
No i wybieram się na "zmierzch " . Na dodatek schism i nefre mnie zachęciły
Milego dnia
Cieszę się, że w szkole wszystko si ;* Napisz jak wrażenia po zmierzchu

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja już po zajęciach oraz bo rundce wokół centrum rozglądam się za butami bo idę na początku lutego z TŻ-em na bal mechanika , sukienkę mam zamiar pożyczyć, ale buty by się przydały
śnieg pada i w ogóle paskudnie jest dobrze przynajmniej ze jest nieco cieplej jak pada, ale nie za bardzo mnie to pociesza jak nie widzę gdzie idę bo mi płatki zasłaniają
Ewuś też się rozglądam za butami. Zachciałomi się szpilek co do mnie niepodobne , ale jakośtak A na bal mechanika bym ubrała ogrodniczki i się wymasrowała smarem,a nie tam kombinowaćz sukienką

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
huhu jestem jestem
mam już tattoo. alergia atakuje coraz bardziej ale muszę dać radę aż do września, dam dam radę
Pokaż tatuaż, pokaż, pokaz! Biednaś z tymi alergiami ;*

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
muszę się znowu wczytać bo sesja zaczęła się i jak zwykle się wybiłam z wątku
Milka musiałam sobie podnieść samoocenę i obiecałam sobie, że po śmierci dziadka zrobię sobie tatuaż, dziadek zmarł w lipcu a jaskółka symbolizuje szczęśliwy powrót do domu i miłość do rodziny
Mój TŻ też chce sobie jaskółkę wytatuować

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście sesja w tym roku niemalże mnie nie dotknie... Nadciąga za to podła czarna chmura magisterki
Już ktoś to pisał, ale.. pomyśl jak fajnie będzie wyglądało mgr przed nazwiskiem ^^

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja 28.02 mam oddać pracę inż. a mi wrąbali jeszcze egzamin i 3 zaliczenia paranoja !
Powariowali

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Gratuluje odwagi Podobają mi się tatuaże u innych, ale sama raczej nidgy bym się nie zdecydowała.
Mam tak samo W ogóleto miło Cię tutaj widzieć

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość


Nefruś Kurcze... super masz ztym TŻetem.. to piękne, że uczucie miedzy Wami jest takie jak kiedyś i mimo tego normalnego zycia nie straciliście tej nutki romantyzmu... Zazdroszcze i też tak chce
Też tak zapewne masz I będziesz miała! I uczucie może nie już takie samo, bo na początku to było totalne wariactwo ^^ Teraz trochę powagi weszło w nasz związek, ale dalej jesteśmy taki wariaty



Witam milutkie

Obudziłam się dzisiaj stosunkowo wcześnie, bo musiała obejrzec powtórkę serialu Veronica Mars ;D Do szkoły dopiero na 12:40, ale zamietzam poćwiczyć jeszcze no i dzisiaj zalkaz antybiotyków Mam wrażenie, że nic nie umiem ;(
TŻ wybył właśnie do pracy, więc mam czas tylko dla siebie Może się wzbiorę w sobie i przed szkołą zahaczęo bibliotekę...
Nic,zobaczymy.

Miłego dnia
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 07:43   #2776
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzien dobry!

ale nasmarowalyscie dawno takiego ruchu tu nie bylo super! w pracy was poczyam,

tymczasem przeympatycznego dnia wam zycze
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 10:55   #2777
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Milkuśka!
a Ty czemu o tej porze nie śpisz? (ja tez poszłam o 3 spać )
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość


Nefruś Kurcze... super masz ztym TŻetem.. to piękne, że uczucie miedzy Wami jest takie jak kiedyś i mimo tego normalnego zycia nie straciliście tej nutki romantyzmu... Zazdroszcze i też tak chce

Ty już nie narzekaj bo będzie bacik
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Czuje się poniekąd lekko zacofana, bo osobiście nigdy w palmiarni nie byłam
w sumie to ja też byłam pierwszy raz znaczy wcześniej bywałam w ogrodach botanicznych, ale to jednak trochę co innego

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Mój TŻ na zywo wygląda szczerze mówiąc korzystniej niż na fotach, ale to nic

jeszcze korzystniej wygląda?



Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
U mnie... ok oczywiście Idę dziś zakupić sukienke na 100dniówke, chyba jednak kupie czarną.. normlanie mówię Wam Dziewczynki, że ja w takiej sukience, to normlanie nie ja ! Przymierzałam już jedną ..oojej
a kiedy studniówka? jak kupisz to ja chcę foto obejrzeć!!
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A w sobote przyjeżdza do mnie rodzinka, więc ja musze wybyc na noc z domu.. TŻet chce zrobić romantyczną kolacje z jakimiś suprise, bo w przyszłym tygodniu mamy tzw. miesięcznice.. Ależ ten czas leciii ! A teraz lece się ogarnąc, bo niedługo do szkoły..
oho, romantico



Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość


Ewuś też się rozglądam za butami. Zachciałomi się szpilek co do mnie niepodobne , ale jakośtak A na bal mechanika bym ubrała ogrodniczki i się wymasrowała smarem,a nie tam kombinowaćz sukienką
jednak podobno mechanicy an bal się starają ładnie ubrać
ja też bym chciała szpilki ale nie mogę chodzić w obcasach (kolana) , a moja siostra sobie takie piękne szpile kupiła bo idzie w sobotę ze swoim TZ-em na bal budowlańca



Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Do szkoły dopiero na 12:40, ale zamietzam poćwiczyć jeszcze no i dzisiaj zalkaz antybiotyków Mam wrażenie, że nic nie umiem ;(
za zalkę

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
tymczasem przeympatycznego dnia wam zycze
Tobie również Kochana
i też się ciesze ze w końcu ruch tutaj jak trzeba (studentki mają sesję to na wizażu siedzą -a taka prawidłowość matematyczna )


No i nie wstałam wcześnie (zaskakujące, prawda? ) no ale kończę kawę i się zbieram, chyba najpierw do biblio pójdę, a dopiero później za naukę się wezmę chociaż może jeszcze teraz na chwilę przysiądę


miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 11:15   #2778
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

jabłuszko - zapodam zapodam zrobiłam kilka lepszych niż tą co wyszpiegowała Ewusia nie odbija się lampa Ja zaserwowałam na lędźwi schodzących na pośladek haha
Ewuś - szpiegu ty bolało trochę pod koniec bo skóra była zruszana i to tak nisko przy pośladku ale ogólnie to wcale to nie boli ja usypiałam na fotelu no właśnie
Lolciu - ja po Diane np. czułam się fenomenalnie, zmieniłam na Yasmin, czekam na badania w klinice i wracam na Dianę na nowo
tamo - pochwal się potem kiecką
nefre - daje się żyć, najpierw muszę zrobić testy, żeby wiedzieć na co jestem uczulona pokaże pokaże powariowali właśnie ale dam radę mam już 2 rozdziały, a moje "pokemony" tylko temat
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:11   #2779
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzie Dobry
Juz po ścisłych jestem. Co prawda jestem humanistką także nie pokazałam wielkiej klasy dziś , no ale... to tylko probny egzamin a do kwietnia się poducze. A . I jeszcze siedziałam w 1 ławcwe przed samą komisją ;/ Nawet nie ściągłam nic ;/

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Ty przytyłaś? niemożliwe tylko z tymi dietkowaniem nie przesadzaj...

Oj naprawde...zrypany mam metabolizm i tyle. No ale ostatnio duzo jadłam i wogóle się nie przejmowałam. To nie jest kwesta 2-3 kg. Ech..poprawie się ,ale obiecuje że nie dojdę do ED!



Ja już po zajęciach oraz bo rundce wokół centrum rozglądam się za butami bo idę na początku lutego z TŻ-em na bal mechanika (), sukienkę mam zamiar pożyczyć, ale buty by się przydały
śnieg pada i w ogóle paskudnie jest dobrze przynajmniej ze jest nieco cieplej jak pada, ale nie za bardzo mnie to pociesza jak nie widzę gdzie idę bo mi płatki zasłaniają
Dodaj fotki jak będziesz miała komplet Ja tam lubię jak śnieg pruszy ^^



Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
muszę się znowu wczytać bo sesja zaczęła się i jak zwykle się wybiłam z wątku
Milka musiałam sobie podnieść samoocenę i obiecałam sobie, że po śmierci dziadka zrobię sobie tatuaż, dziadek zmarł w lipcu a jaskółka symbolizuje szczęśliwy powrót do domu i miłość do rodziny
Ojej ... może załączysz jakieś zdjęcia? Tez bym chętnie zobaczyła

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość


gratuluję ładnych ocenek

dziękuje


ja zawsze podczas sesji mam mega ochotę na poczytanie takich zwyczajnych normalnych książek

Również uwielbiam czytac takie ksiązki



heh, a moja ochota na tatoo jest coraz większa, jestem na etapie szukania wzoru i w przyszłości myślę, że niedalekiej zamierzam sobie zaserwować coś pięknego i znaczącego na łopatce :P
Też sobie zrobię Tylko nie wiem gdzie jeszcze;/

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość



Też muszę się w końcu wybrać.. ale jakoś szkoła mi "wadzi", tzn. godziny mi nie pasują

skąd ja to znam...


A jak jest po Diane ??

chyba się tyje...


Dziękuje Babuś Mój TŻ na zywo wygląda szczerze mówiąc korzystniej niż na fotach, ale to nic A Ty częściej tu zaglądaj bo nie czytałam Cie już xxxxx czas

O kurcze to z niego musi byc niezłe ciacho




U mnie... ok oczywiście Idę dziś zakupić sukienke na 100dniówke, chyba jednak kupie czarną.. normlanie mówię Wam Dziewczynki, że ja w takiej sukience, to normlanie nie ja ! Przymierzałam już jedną ..oojej
A Wczoraj wieczorkiem uczylam się z TŻetem słówek na angielski i musze przyznać, że.. się nauczyłam Dobrze, że mi się ambitny i opowiedzialny chlopak trafił Samej by mi się nie chciało..
A w sobote przyjeżdza do mnie rodzinka, więc ja musze wybyc na noc z domu.. TŻet chce zrobić romantyczną kolacje z jakimiś suprise, bo w przyszłym tygodniu mamy tzw. miesięcznice.. Ależ ten czas leciii ! A teraz lece się ogarnąc, bo niedługo do szkoły..
Czarne sukienki są najlesze. Pasują do wszystkiego i na wiele okazji Wkleisz fotke
?^^
Ale masz dobrego chłopaka... i ta kolacja ...ksiąze z bajki

Miłego dnia
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 14:06   #2780
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dobra to załączam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03596.jpg (64,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03599.jpg (63,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03601.jpg (73,6 KB, 17 załadowań)
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"

Edytowane przez malinka_86
Czas edycji: 2009-01-15 o 14:07
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:48   #2781
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ahoj dziewoje
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
oby to tylko te wielkie oczy a tak na prawdę to nie wiem czego się mogę spodziewać, to mają być egzaminy z łaciny i z greki z całych studiów, coś jak absolutorium
hmmm no brzmi poważnie, ale z drugiej strony nie jest przecież tak, że przez całe studia się obijałaś... Całą wiedzę już masz gdzieś w zakamarkach mózgownicy, kwestia porządnej i sensownej powtórki, będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
bo ja jeszcze przed końcem studiów zamierzam sobie zrobić
a co byś chciała i gdzie?
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Ojojoj Jabłuuuuszkooo a mogłabym zabrać się z Tobą ?? spakowałabyś mnie w jakąś torbe ciooo ? Zazdroszcze
hehe następnym razem wrzucę Cię do torby:P
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
U mnie... ok oczywiście Idę dziś zakupić sukienke na 100dniówke, chyba jednak kupie czarną.. normlanie mówię Wam Dziewczynki, że ja w takiej sukience, to normlanie nie ja ! Przymierzałam już jedną ..oojej
mmmm daj fotkę jak już kupisz kiecę
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A Wczoraj wieczorkiem uczylam się z TŻetem słówek na angielski i musze przyznać, że.. się nauczyłam Dobrze, że mi się ambitny i opowiedzialny chlopak trafił Samej by mi się nie chciało..
no pięknie Ten Twój TŻ to chyba chodzący ideał
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A w sobote przyjeżdza do mnie rodzinka, więc ja musze wybyc na noc z domu.. TŻet chce zrobić romantyczną kolacje z jakimiś suprise, bo w przyszłym tygodniu mamy tzw. miesięcznice.. Ależ ten czas leciii ! A teraz lece się ogarnąc, bo niedługo do szkoły..
no no no...zapowiada się szałowy weekend
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A na bal mechanika bym ubrała ogrodniczki i się wymasrowała smarem,a nie tam kombinowaćz sukienką
hahah
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Obudziłam się dzisiaj stosunkowo wcześnie, bo musiała obejrzec powtórkę serialu Veronica Mars ;D Do szkoły dopiero na 12:40, ale zamietzam poćwiczyć jeszcze no i dzisiaj zalkaz antybiotyków Mam wrażenie, że nic nie umiem ;(
TŻ wybył właśnie do pracy, więc mam czas tylko dla siebie Może się wzbiorę w sobie i przed szkołą zahaczęo bibliotekę...
Nic,zobaczymy.
trzymam kciuki za zalkę
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
No i nie wstałam wcześnie (zaskakujące, prawda? ) no ale kończę kawę i się zbieram, chyba najpierw do biblio pójdę, a dopiero później za naukę się wezmę chociaż może jeszcze teraz na chwilę przysiądę
powodzenia, naukowcu Ty nasz
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
jabłuszko - zapodam zapodam zrobiłam kilka lepszych niż tą co wyszpiegowała Ewusia nie odbija się lampa Ja zaserwowałam na lędźwi schodzących na pośladek haha
moja koleżanka też ma w takim miejscu, ciekawe, nie powiem
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
dobra to załączam
ajjjjjj jaki piękny! naprawdę cudeńko, zazdroszczę

Dzień dobry popołudniową porą
Ja mam dziś niedzielę w środku tygodnia - ani pracy ani szkoły co mega rzadko mi się ostatnimi czasy zdarza
Byłam dziś w IKEI i kupiłam trochę bibelotów do pokoju Z biblioteki nici, ale przesunął się również termin oddania pracy więc luz
Zaraz się mknę uczyć, trzeba w końcu

Buźka, miłego dnia
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:59   #2782
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
No i nie wstałam wcześnie (zaskakujące, prawda? )zaiste prawda
no ale kończę kawę i się zbieram, chyba najpierw do biblio pójdę, a dopiero później za naukę się wezmę chociaż może jeszcze teraz na chwilę przysiądę

miłego dzionka
no i naumialas sie juz?

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Dzień dobry popołudniową porą
Ja mam dziś niedzielę w środku tygodnia - ani pracy ani szkoły co mega rzadko mi się ostatnimi czasy zdarza no prosze,niektorym sie jednak w zyciu powodzi...
Byłam dziś w IKEI i kupiłam trochę bibelotów do pokoju
ja tez lubie lazic po Ikei,nawet jak nie mam nic do kupienia to zawsze cos sie znajdzie..a poza tym bardzo interesuje sie wystrojem wnetrz i dodatkami do mieszkania wiec zawsze mozna cos fajnego podpatrzec.No i ceny nie zabija od wejscia co tez jest plusemjak sie ma fajny pomysl to naprawde mozna tanio mieszkanko sobie urzadzic.

dobry wieczor,

wrocilam wlasnie z pracy,wzialam goracy prysznic,zrobilam lunch na jutro i teraz usiadlam na sofie i odplywam...caly dzien tak mi sie spac chcialo i ledwo oczy trzymam otwarte.. chyba sie pol h drzemne bo nie dotrzymam do wieczora..

milego wieczorkajutr piatek!

aaa nie wiem czy wam mowilam ale na weeknd znajomi z Polski nas odwiedzaja!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:47   #2783
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
i ja

Lolciu - dobrze za badania okej, przynajmniej wiesz że na pewno nic nie siedzi w Tobie niedobrego a te objawy pewnie same przejdą... ja nadal obstawiam nerwy (BTW ostatnio miewam bardzo podobne objawy do Ciebie i myślę ze to na tle nerwowym, bo ostatnio jakaś podenerwowana jestem ogólnie )
A co do plastrów, to moim skromnym zdaniem są super. Używam ich od 0,5 roku, żadnych prawie skutków ubocznych, trzymają się mocno, ani razu żaden się nawet nie próbował odkleić a i plamy z kleju tez mi się nie robią, z resztą to nie ma znaczenie bo nosze plaster pod bielizną jak dla mnie o niebo lepsze niż tabletki, no i jeszcze ulga dla wątroby , moja ginekolog bardzo je poleca swoim pacjentkom .
No generalnie niby dobrze,że badania wyszły ok,ale w takim wypadku nadal nie wiem co jest ze mną nie tak stres..hmm może tak,ale to byłoby dla mnie coś nowego na tle nerwowym.
Super,że piszesz pozytywnie o tych plastrach,bo słyszałam już 1500,100,900 opinii ile to dziewczyn po nich wpadło i trochę się przeraziłam a gdzie kupujesz i w jakiej cenie? chciałabym trafic jak najtaniej na nie,bo z tego co wiem to trochę kosztują i jak to jest biorę powiedzmy w 1 dzień miesiączki do 6 dnia i 7 zmieniami? a przerwę kiedy należy robic? jestem strasznie nie doinformowana

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Aż głupio pisać po tak długaśnej nieobecności i nawiązując do słów zacytowanych wyżej: żyję

Fajnie wiedzieć, że u Was wszystko OK

Pozdrawiam
Emilko Qpe lat,super że się odezwałaś

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

kurcze, coś nie masz szczęścia do tych lekarzy...
Mam nadzieję, że plastry będą się dobrze sprawować
No lekarze zawsze trafiają mi się paskudni a w plastry głęboko wierzę,mam nadzieję że nie będę musiała niedługo matki chrzestnej szukac

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc ja też obstawiam podłoże nerwowe Lolciowch dolegliwości...
Lolciowych dolegliwości hehe może macie racje i nie ma się czym przejmowac,ale wiecie jak to ja

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzien dobry!

dostalam okres!!
genialnie
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Też muszę się w końcu wybrać.. ale jakoś szkoła mi "wadzi", tzn. godziny mi nie pasują
Tia...skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A jak jest po Diane ??
Z tego co wiem po tych tabletkach najczęściej występują skutki uboczne,moja bratowa miała,5koleżanek ,ciocia ,zostałam uprzedzona po prostu
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Lolciu - ja po Diane np. czułam się fenomenalnie, zmieniłam na Yasmin, czekam na badania w klinice i wracam na Dianę na nowo
No proszę a jednak co organizm to inne działanie.

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
dobra to załączam
Ładny,chociaż jak dla mnie trochę dużawy,chciałabym jakiś maleńki ,delikatny dla mnie

BTW Ewuś,palmiarnia w Gliwicach ,tia?
Też tam byłam z Tż-etem

U mnie żadnych newsów,nadal mnie męczą zaparcia okropne, bla,bla ale już o tym nie myślę w ogóle.
W szkole już wszystkie oceny wystawione,w miare ok,żadnej kapy na szczęście ,więc mam spokojne ferie.
Właśnie szukamy z Tż-etem jakiejś fajnej miejscówki w górach na 3-4 dni,ale wszystko prawie pozajmowane już może Wy coś polecacie?
Teraz z utęsknieniem czekam na... Londynczyków
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:54   #2784
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

edit: zapomniałam się pochwalić że w sobotę jeszcze TŻ nauczył mnie grać w bilard i to tak skutecznie mnie nauczył ze na 4 partie 3 razy go ograłam
hahhaha uczeń przegonił mistrza

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Tylko daję znać, że żyję ;*

Dobranoc ;*
Dobranoc;*

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

właśnie wcinam pyszną owsiankę muszę się na nogi postawić, bo jakaś słaba jestem w nocy nie mogłam spać bo coś mnie kuło w plecach, że z trudem oddychałam dziwne
coś Ci weszło w plecy

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

A może to TŻ...



Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A jak jest po Diane ??

ja brałam -miałam big apetyt.



Dziękuje Babuś Mój TŻ na zywo wygląda szczerze mówiąc korzystniej niż na fotach, ale to nic A Ty częściej tu zaglądaj bo nie czytałam Cie już xxxxx czas

hej ja tez chce Twojego TZ!oczywiscie zdjecie moj mail: maczupikczu89@o2.pl


U mnie... ok oczywiście Idę dziś zakupić sukienke na 100dniówke, chyba jednak kupie czarną.. normlanie mówię Wam Dziewczynki, że ja w takiej sukience, to normlanie nie ja ! Przymierzałam już jedną ..oojej

Jak juz kupisz to sie pokaz


A w sobote przyjeżdza do mnie rodzinka, więc ja musze wybyc na noc z domu.. TŻet chce zrobić romantyczną kolacje z jakimiś suprise, bo w przyszłym tygodniu mamy tzw. miesięcznice.. Ależ ten czas leciii ! A teraz lece się ogarnąc, bo niedługo do szkoły..


Miłego dnia Laleczki
ale super!!

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
dobra to załączam
superasne!!


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

aaa nie wiem czy wam mowilam ale na weeknd znajomi z Polski nas odwiedzaja!



Cześc skarby!!wtapiam się w wizaz!!;P



edit: Lolcia ja tez lubie Londynczyków
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!

Edytowane przez Tarantulek
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:58
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 20:27   #2785
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja tez lubie lazic po Ikei,nawet jak nie mam nic do kupienia to zawsze cos sie znajdzie..a poza tym bardzo interesuje sie wystrojem wnetrz i dodatkami do mieszkania wiec zawsze mozna cos fajnego podpatrzec.No i ceny nie zabija od wejscia co tez jest plusemjak sie ma fajny pomysl to naprawde mozna tanio mieszkanko sobie urzadzic.
otóż to - funkcjonalnie, niedrogo i przytulnie
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
wrocilam wlasnie z pracy,wzialam goracy prysznic,zrobilam lunch na jutro i teraz usiadlam na sofie i odplywam...caly dzien tak mi sie spac chcialo i ledwo oczy trzymam otwarte.. chyba sie pol h drzemne bo nie dotrzymam do wieczora..
heh znam to uczucie bardzo dobrze...
wypoczywaj
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
aaa nie wiem czy wam mowilam ale na weeknd znajomi z Polski nas odwiedzaja!
to superancko, na pewno będzie miły weekend
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Lolciowych dolegliwości hehe może macie racje i nie ma się czym przejmowac,ale wiecie jak to ja
wiemy, wiemy... Będzie dobrze na pewno
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
W szkole już wszystkie oceny wystawione,w miare ok,żadnej kapy na szczęście ,więc mam spokojne ferie.
Właśnie szukamy z Tż-etem jakiejś fajnej miejscówki w górach na 3-4 dni,ale wszystko prawie pozajmowane już może Wy coś polecacie?
gratuluję, że z ocenami ok i megamegamega zazdroszczę ferii...
Niestety nie znam sprawdzonej miejscówki w górach, ale świetny pomysł na kilka feryjnych dni, mam nadzieję, że coś fajnego znajdziecie
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Cześc skarby!!wtapiam się w wizaz!!;P
wtapiaj się ziomuś żwawo!

No tak, wysprzątałam calutki pokój dokładnie co jest niezawodnym znakiem zbliżającej się sesji
Poczytałam trochę, ale oczywiście nie tyle ile bym chciała ;P
Jutro muszę zakupić magiczne tabletki "Sesja" i jaaaazzzzdaaa!

Miłego wieczoru, buźka
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:33   #2786
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Ewuś - szpiegu ty bolało trochę pod koniec bo skóra była zruszana i to tak nisko przy pośladku ale ogólnie to wcale to nie boli ja usypiałam na fotelu
to pocieszające ze nie boli, bo tego boję się najbardziej


Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Juz po ścisłych jestem. Co prawda jestem humanistką także nie pokazałam wielkiej klasy dziś , no ale... to tylko probny egzamin a do kwietnia się poducze. A . I jeszcze siedziałam w 1 ławcwe przed samą komisją ;/ Nawet nie ściągłam nic ;/
eee to jak jesteś humanistką to nie będzie nikt patrzył na ocenę z przedmiotów ścisłych


Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dodaj fotki jak będziesz miała komplet
dobrze


Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
dobra to załączam


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

hmmm no brzmi poważnie, ale z drugiej strony nie jest przecież tak, że przez całe studia się obijałaś... Całą wiedzę już masz gdzieś w zakamarkach mózgownicy, kwestia porządnej i sensownej powtórki, będzie dobrze
I hope so
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
a co byś chciała i gdzie?
chciałabym na biodrze, tak z boku w kierunku pleców (nie brzucha bo jak przytyję, albo zajdę w ciąże to się jeszcze rozciągnie ) a co to jeszcze nie wiem dokładnie, myślałam o słoneczniku coś w tym stylu - http://www.tradebit.com/usr/tattoos/...GIRASOLE01.jpg
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

powodzenia, naukowcu Ty nasz


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Byłam dziś w IKEI i kupiłam trochę bibelotów do pokoju
super też lubię Ikee

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no i naumialas sie juz?
częściowo



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
aaa nie wiem czy wam mowilam ale na weeknd znajomi z Polski nas odwiedzaja!
no to świetny weekend się zapowiada

(a nas kiedy zaprosisz ? )

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Super,że piszesz pozytywnie o tych plastrach,bo słyszałam już 1500,100,900 opinii ile to dziewczyn po nich wpadło i trochę się przeraziłam a gdzie kupujesz i w jakiej cenie? chciałabym trafic jak najtaniej na nie,bo z tego co wiem to trochę kosztują i jak to jest biorę powiedzmy w 1 dzień miesiączki do 6 dnia i 7 zmieniami? a przerwę kiedy należy robic? jestem strasznie nie doinformowana
wyślę Ci PW



Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
BTW Ewuś,palmiarnia w Gliwicach ,tia?
Też tam byłam z Tż-etem
ano to jest takie miejsce gdzie się chodzi z TŻ-em


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Właśnie szukamy z Tż-etem jakiejś fajnej miejscówki w górach na 3-4 dni,ale wszystko prawie pozajmowane już może Wy coś polecacie?
osobiścienie mam namiarów do zadnej kwatery, ale popytam
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
hahhaha uczeń przegonił mistrza




Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość

Cześc skarby!!wtapiam się w wizaz!!;P

wtapiaj się, byle skutecznie

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość



No tak, wysprzątałam calutki pokój dokładnie co jest niezawodnym znakiem zbliżającej się sesji
ja pewnie zacznę sprzątać w poniedziałek, przed samym zaliczeniem
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę, ale oczywiście nie tyle ile bym chciała ;P
Jutro muszę zakupić magiczne tabletki "Sesja" i jaaaazzzzdaaa!
ja zawsze piję pluszzzz activ, alena razie nie kupuję, sprawdzam ile wytrzymam


Dzień w miarę owocny jak na mój poziom lenistwa Nauczyłam się mniej więcej połowy tego co mam umieć na wtorek, więc jakoś się wyrobię, myślę, mimo licznych planów weekendowych Poza tym byłam w czytelni, a także, uwaga, zaczęłam pisać magisterkę napisałam w prawdzie 3 akapity tylko, ale zawsze jak ktoś się mnie zapyta czy już pisze to będę mogła powiedzieć ze owszem a tak serio to już zebrałam w miarę materiały do pierwszego rozdziału, wena jakaś tam jest wiec zamierzam pisać
muszę wcześniej iść spać dziś bo jutro rano mam dermatologa, a później nawet o uczelnie zahaczę a wieczorem jakieś małe wyjście na imprezkę, wszakże dawno nie było
tak więc zmierzam w kierunku wanny

dobranoc Gwiazdeczki



BTW śnieg u mnie pada jak porąbany
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 06:28   #2787
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzień dobry i miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 07:47   #2788
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzien dobry:)

teraz dopiero zagladam do was bo jak wczoraj padlam na sofie to obudzilam sie tylko na Londynczykow i potem dalej w kime...:o

ja tez lubie ten serial ale troche mnie denerwowal na poczatku bo w sumie juz jestem 5 lat zagranica z tego rok w Londynie bylam i troche polakow jednak poznalam i to nie jest tak ze kazdy chce tych polakow wykorzystac...jak nie brytyjczyk, to inny polak..Ale wczoraj wiecej pozytywnych akcentow zauwazylam i napewno bede ogladac dalej:ehem:

no, nadszedl ten uczekiwany piatek..:jupi:przezyc w pracy i mozna sie rozkoszowac slodkim lenistwem..

co robicie na weekend? po kolei prosze:D

milego dnia:cmok:
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:35   #2789
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Milkuśka!


Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Jest i kolejna Córka Marnotrawna Miło Cię widzieć Milciuuuu Nie znikaj już
Postaram się

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Emilko Qpe lat,super że się odezwałaś

Właśnie szukamy z Tż-etem jakiejś fajnej miejscówki w górach na 3-4 dni,ale wszystko prawie pozajmowane już może Wy coś polecacie?
Teraz z utęsknieniem czekam na... Londynczyków


Może okolice Szczawnicy --> Sromowce Niżne - bardzo mi się tam podobało

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
napisałam w prawdzie 3 akapity tylko, ale zawsze jak ktoś się mnie zapyta czy już pisze to będę mogła powiedzieć ze owszem


Porąbany śnieg - o takim śniegu jeszcze nie słyszałam

Madame_apple te sesyjne tabletki faktycznie pomagają czy to tylko siła sugestii

No nic gwiazdeczki - trzy egzaminy pod rząd za mniej niż dwa tygodnie Żegnam się poki co i do nauki
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:46   #2790
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dzien dobry ;*

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
dobra to załączam
fajny chociaz mi się podobają takie z chińskimi napiasmi czy czarnymi wzorami.



Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość



U mnie żadnych newsów,nadal mnie męczą zaparcia okropne, bla,bla ale już o tym nie myślę w ogóle.
W szkole już wszystkie oceny wystawione,w miare ok,żadnej kapy na szczęście ,więc mam spokojne ferie.
Właśnie szukamy z Tż-etem jakiejś fajnej miejscówki w górach na 3-4 dni,ale wszystko prawie pozajmowane już może Wy coś polecacie?
Teraz z utęsknieniem czekam na... Londynczyków
Gratuluje ocen A co bierzesz na zaparcia? Bo mi niestety zawsze dokuczaja. I to dosłownie ;/ A LOndyńczyków uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość





Cześc skarby!!wtapiam się w wizaz!!;P
Wtapiaj się wtapiaj !

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


chciałabym na biodrze, tak z boku w kierunku pleców (nie brzucha bo jak przytyję, albo zajdę w ciąże to się jeszcze rozciągnie ) a co to jeszcze nie wiem dokładnie, myślałam o słoneczniku coś w tym stylu - http://www.tradebit.com/usr/tattoos/...GIRASOLE01.jpg





Dzień w miarę owocny jak na mój poziom lenistwa Nauczyłam się mniej więcej połowy tego co mam umieć na wtorek, więc jakoś się wyrobię, myślę, mimo licznych planów weekendowych Poza tym byłam w czytelni, a także, uwaga, zaczęłam pisać magisterkę napisałam w prawdzie 3 akapity tylko, ale zawsze jak ktoś się mnie zapyta czy już pisze to będę mogła powiedzieć ze owszem a tak serio to już zebrałam w miarę materiały do pierwszego rozdziału, wena jakaś tam jest wiec zamierzam pisać
muszę wcześniej iść spać dziś bo jutro rano mam dermatologa, a później nawet o uczelnie zahaczę a wieczorem jakieś małe wyjście na imprezkę, wszakże dawno nie było
tak więc zmierzam w kierunku wanny


BTW śnieg u mnie pada jak porąbany
Fajny tatuaz Podobają mi się takie. Imprezka mówisz?;> Baw się dobrze ;*
U mnie tyle śniegu nasypało po nocy że jak wyszłam z domu to myślalam ze w jakiejs Narni jestem

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
dzien dobry

no, nadszedl ten uczekiwany piatek..przezyc w pracy i mozna sie rozkoszowac slodkim lenistwem..

co robicie na weekend? po kolei prosze

milego dnia
Ja jutro jade do Galerii Krakowskiej po jakąś sukienke na półmetek a w niedziele na jakiś knkr kolęd idę. A Ty co będziesz robuc Agolku?

Miłego dnia;*
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.