Poprawa Cery. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 19:33   #1
sevesnake
Przyczajenie
 
Avatar sevesnake
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Murowana Goślina k.Poznania
Wiadomości: 14
GG do sevesnake Send a message via Skype™ to sevesnake

Poprawa Cery.


Witajcie!
Czesto odwiedzam to forum i szukam wielu informacji jak dbac o siebie i szukac wskazowek dotyczacych kosmetykow itp choc jestem płci ktora jest tu mniejszoscia ^^.

Moj problem dotyczy cery. Nie mam powaznych problemow ze skora twarzy ani tradziku choc mam 17 lat i w tym czasie powinienem miec wlasciwie sklonnosci do tego.

Jednakze moja skora jest sklonna do wypryskow i jest bardzo wrazliwa co pokazuje poprzez czerwienienie sie...

Do pielegnacji uzywam :
serie Avon Clear Skin i For Man.
(zele na wyprywki, zel do mycia twarzy z mikroelementami itd.)

Lecz ciagle nie moge doprowadzic do tego aby moja cera byla matowa i bez zadnych "kropeczek" na twarzy, ktore pozostaja po wypryskach (niewielkich zazwyczaj) a gdy sie znikaja to pojawiaja sie nowe wypryski. Do tego za uszami i w ich okolicach nie wiem dlaczego tworza mi sie ropne kulki ;/
Czytalem na forum ze spowodowane moze to byc niezmieniana posciela czy brakiem odpowiedniej pielegnacji lub wysilkiem aczkolwiek o higiene i czystosc mojej poscieli bardzo dbam, moze spowodowane to jest czestym wysilkiem gdyz uprawiam wyczynowo siatkowke.

tak wiec co mam zrobic aby poprawic cere ktora jest w miare zdrowa...?

I jak ja odpowiednio pielegnowac i co zrobic z tymi ropnymi kulkami...

Z gory dziekuje drogie Panie za odpowiedzi i pozdrawiam

*nie wiem czy podalem wystarczajaco informacji aby ktokolwiek mogl mi pomoc wiec w razie czego prosze pytac

*zdjecia tego w jakiej kondcji jest moj wyglad (twarz) w linku w podpisie
__________________
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę,rozmawia z drugim,mysli o trzecim.

"Dbanie o cere to moja mala obsesja <bezradny> "

Edytowane przez sevesnake
Czas edycji: 2008-01-08 o 23:13 Powód: literówki.
sevesnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:37   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Poprawa Cery.

Cytat:
Napisane przez sevesnake Pokaż wiadomość
Witajcie!
Czesto odwiedzam to forum i szukam wielu informacji jak dbac o siebie i szukac wskazowek dotyczacych kosmetykow itp choc jestem płci ktora jest tu mniejszoscia ^^.

Moj problem dotyczy cery. Nie mam powaznych problemow ze skora twarzy ani tradziku choc mam 17 lat i w tym czasie powinienem miec wlasciwie sklonnosci do tego.

Jednakze moja skora jest sklonna do wypryskow i jest bardzo wrazliwa co pokazuje poprzez czerwienienie sie...

Do pielegnacji uzywam :
serie Avon Clear Skin i For Man.
(zele na wyprywki, zel do mycia twarzy z mikroelementami itd.)

Lecz ciagle nie moge doprowadzic do tego aby moja cera byla matowa i bez zadnych "kropeczek" na twarzy, ktore pozostaja po wypryskach (niewielkich zazwyczaj) a gdy sie znikaja to pojawiaja sie nowe wypryski. Do tego za uszami i w ich okolicach nie wiem dlaczego tworza mi sie ropne kulki ;/
Czytalem na forum ze spowodowane moze to byc niezmieniana posciela czy brakiem odpowiedniej pielegnacji lub wysilkiem aczkolwiek o higiene i czystosc mojej poscieli bardzo dbam, moze spowodowane to jest czestym wysilkiem gdyz uprawiam wyczynowo siatkowke.

tak wiec co mam zrobic aby poprawic cere ktora jest w miare zdrowa...?

I jak ja odpowiednio pielegnowac i co zrobic z tymi ropnymi kulkami...

Z gory dziekuje drogie Panie za odpowiedzi i pozdrawiam

*nie wiem czy podalem wystarczajaco informacji aby ktokolwiek mogl mi pomoc wiec w razie czego prosze pytac

*zdjecia tego w jakiej kondcji jest moj wyglada (twarz) w linku w podpisie
Ropne kulki to jest trądzik.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:22   #3
sevesnake
Przyczajenie
 
Avatar sevesnake
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Murowana Goślina k.Poznania
Wiadomości: 14
GG do sevesnake Send a message via Skype™ to sevesnake
Dot.: Poprawa Cery.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ropne kulki to jest trądzik.
No dobrze, ale mam je tylko i wylacznie za uszami i zadko.
Nie sa az takim problemem
Tyle tylko ze nie wiem co mam z nimi robic. Czekac az same zejda?
__________________
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę,rozmawia z drugim,mysli o trzecim.

"Dbanie o cere to moja mala obsesja <bezradny> "
sevesnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:36   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Poprawa Cery.

Cytat:
Napisane przez sevesnake Pokaż wiadomość
No dobrze, ale mam je tylko i wylacznie za uszami i zadko.
Nie sa az takim problemem
Tyle tylko ze nie wiem co mam z nimi robic. Czekac az same zejda?
Zawsze się można wybrać do dermatologa jak Ci bardzo przeszkadzają.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:42   #5
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Poprawa Cery.

ja to przede wszystkim na poczatku proponuje Ci zmienic komsetyki dlatego ze seria Avon Clearskin tak na prawde przynajmniej wg mnie w ogole nie pielegnuje tylko szkodzi. stosowalam je jakis czas i to byl chyba najgorszy wybor jakiego dokonalam skora zrobila mi sie sucha a tez nie mialam wiekszych klopotow tylko wlasnie takie "okresowe" pryszcze czy cos w tym stylu a po dwoch tygodniach bylo nie najciekawiej bo wlasnie byla strasznie zaczerwieniona i podrazniona wiec byc moze u Ciebie to zaczerwienienie rowniez jest spowodowane tym samym.
Poza tym zwroc uwage na ich sklad- tonik np jest z alkoholem a to jeden z najgorszych skladnikow w kosmetykach przeciez, bardzo wysusza i padraznia.
Ja stosowalam wiele roznych serii ale dopiero teraz znalazlam to co na prawde dziala nie szkodzi i pielegnuje. Wyprobuj sobie serie Ziaja Pro- to sa w zasadzie kosmetyki gabinetowe ale mozna je dostac na Allegro lub Inermis po bardzo atrakcyjnych cenach a pojemnosci tez sa zachecajace bo tonik ma 500 ml ( ok 20 zl)tak samo zreszta jak zel. Wystarcza Ci na bardzo bardzo dlugo i mysle ze to pomoze Ci bardziej niz cos z Avonu czy inne tego typu
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:53   #6
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Poprawa Cery.

W pierwszej kolejności zalecam pójście do dermatologa - skoro masz niewielkie zmiany trądzikowe, to istnieje duża szansa na to, że samo smarowanie twarzy i okolic preparatami z apteki pomoże pozbyć się problemu w zupełności.

Po drugie, tak jak moja poprzedniczka radzę odstawienie produktów antytrądzikowych (Avonu w szczególności!) i kupienie czegoś lepszego do wrażliwej cery. Wszystkie te serie anty można o kant d... rozbić

Pozdrawiam.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.