Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 23:30   #1951
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez kkarolkka
Poza tym kosmetyczka sterylizowała kolczyk przez jakies 5 min a mi sie wydaje że to za mało... mam rację?

sterylizacja w autoklawie trwa zdecydowanie dluzej
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 17:21   #1952
Aleex
Przyczajenie
 
Avatar Aleex
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Kosmetyczka to nadaje się tylko do przekłuwania płatków ucha i niczego innego. Jeżeli chcesz robić to w studiu lub prywatnie u osoby, która sie na tym zna. Ze studiów z Warszawy to polecam Juniorink
Aleex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 18:45   #1953
kkarolkka
Przyczajenie
 
Avatar kkarolkka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 15
GG do kkarolkka
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A na jakiej ulicy on jest? I ile kosztuje samo przekłucie? Kolczyk mam, zamówiłam sobie z Wildcata - jest wykonany z tytanu G23 to chyba dobry
kkarolkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 20:14   #1954
Lucy14
Raczkowanie
 
Avatar Lucy14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 207
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja mam kolczyk od 16 czerwca przebijalam u kosmetyczki (bo salonu piercingu u mnie nie ma:/) za pomoca igly. Mysle ze wszystko jest w porzadku, na razie nic mi sie nie przesuwa, ladnie sie goi. Licze ze tak bedzie dalej
Lucy14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-26, 22:22   #1955
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Przekłułam sobie pępek w listopadzie 2004 i goił się aż do lipca następnego roku Teraz aż dziwię się sobie że byłam taka wytrwała i za nic nie pozwoliłam sobie kolczyka wyjąć Robił mi się straszny czerwony bąbel przy kulce, pękał, wylatywała ropa, kilka dni spokój i znowu to samo Przemywałam najpierw solą fizjologiczną (tak poradził mi pan z salonu tatuażu gdzie przekłuwałam), wodą utlenioną, smarowałam tribiotikiem i NIC NIE POMAGAŁO. Poprawa nastąpiła dopiero gdy zaczęłam przemywać spirytusem i zmieniłam kolczyk na srebrny (pierwszy był ze stali chirurgicznej). Pewnego pięknego dnia po prostu sie zagoił Ale pozostała mi mała blizna przy kulce od tego wstrętnego bąbla W sumie to nie żałuję, że byłam tak uparta, bo teraz wygląda bardzo ładnie Noszę taką śliczną, błękitną gałązkę
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 14:37   #1956
Aleex
Przyczajenie
 
Avatar Aleex
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w pępku :)

To jest strona tego studia www. juniorink .pl i jest on na marszałkowskiej
Aleex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-27, 15:06   #1957
kkarolkka
Przyczajenie
 
Avatar kkarolkka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 15
GG do kkarolkka
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dzięki wielkie

70 zł za przekłucie z własnym kolczykiem - troche więcej niż myślałam ale co mi tam Żeby tylko było dobrze...
kkarolkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 07:33   #1958
no-angel-15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku :)

wczoraj przekułam sobie pępek i jest problem ... nie umiem kręcić tym kolczykiem ... boli mnie i tam gdzie jest dziurka jest cieńsza część kolczyka. Czy powinnam iść do kosmetyczki aby mi go przekręciła na tą cześć grubszą?????? Proszę o szybką odpowiedz ..
p.s. i jeśli możecie dajcie zdjęcia swoich kolczyków
no-angel-15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 11:32   #1959
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Piercing - Katowice i okolice

Bardzo przepraszam jeśli gdzieś to już było, ale szukałam długo i namiętnie w całym forum i nie znalazłam nic...
Jakie studio piercingu polecacie (albo odradzacie) w Katowicach i okolicach? Jakie są ceny? Chodzi mi konkretnie o kolczyk w pępku, ale myślę, że przydadzą się wszelkie informacje, może ktoś też skorzysta Bo w internecie znalazłam tylko 3 studia. Dzięki za odpowiedzi!
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:07   #1960
kkarolkka
Przyczajenie
 
Avatar kkarolkka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 15
GG do kkarolkka
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Malwina12320
a Mi sie kolczyki w pepku podobaja-za****ste sa norlanie jak wchodze do jubilera to tylko patrze sie na te kolcyzki delfinki,serduszka,kwiatu szki i inne poprostu zakochalam sie Podoba mi sie kolczyk w pepku jak ktos ma plaski brzuch i opalony ja tak mam ale moj Misiek to nei lubi (dlaniego kolczyk-tylko w uchu),ale moze kiedys sie da przekonac a kolczyki do pepka jak wszerdzuie widze to ksoztuja powyzej 130zl, mzoe ktos w Wawie zna miejsce gdzie taniej sprzedaja ladne kolczyki????
Zamów sobie z wildcat.pl. Polecam!!! Ja mam za 36 zł
kkarolkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:43   #1961
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Ja byłam w Dragonie na 3 Maja. Ceny wszędzie są podobne- jakieś 100zł.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 12:43   #1962
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kolczyk w pępku :)

mi sie to juz nie podoba... gdyz kazda dziewczyna prawie taki kolczyk w pepku juz ma... lekka przesada... i do znudzenia... u niektorych lasek slicznie wyglada a niektorym praktycznie szpeci cialo...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 12:47   #1963
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

I jesteś zadowolona? Czy miałabyś jakies zastrzeżenia?
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 14:30   #1964
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Jestem zadowolona. Ludzie znają się na robocie, duży wybór kolczyków, czysto. Zanim zdecydowałam się na przekłucie, obejrzałam kilka salonów tatuażu/ piercingu i ten mi się spodobał. Niestety, nie mamy w Katowicach dużego wyboru, jeśli chodzi o studia tatuażu. Byłam m.in. w jeszcze jednym studiu na 3 Maja, naprzeciwko komisu z płytami, ale nie spodobało mi się. Dziwni ludzie Niespecjalny wybór kolczyków. Ogólnie, jakaś podejrzana atmosfera, ale może mi się wydawało. Zanim wybrałam studio, zwlekałam kilka tygodni, jeździłam nawet do Gliwic, bo słyszałam, że jest tam dobre studio. Strasznie byłam wybredna Ale w końcu stanęło na Dragonie.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 14:38   #1965
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Dzięki
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 14:58   #1966
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Piercing - Katowice i okolice

Jeśli się zdecydujesz, napisz jak było. Może się przydać na przyszłość
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 18:31   #1967
monia40
Przyczajenie
 
Avatar monia40
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: legnica
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

hej wszystkim!mam zamiar przebić sobie kolczyk w pępku,ale po 1 boję sie że mi się przerwie i bedę miała okropną bliznę,a po 2 u mnie w mieście jest kosmetyczka,która przebija pistoletem a po waszych wypowiedziach widze że pistoletem nie można.A dlaczego?? Aha i jeszcze jedno pytanko co to jest tribiotyk?? Plisek odpowiedzcie szybciutko! P.S-moze jest ktoś z was z legnicy(woj.dolnośląskie) i zna dobre salony kosmetyczne???
monia40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 19:59   #1968
Aleex
Przyczajenie
 
Avatar Aleex
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Trybiotyk jest to maść (antybiotyk) na gojenie ran, zadrapań itp Do kupienia w każdej aptece za ok.1 zł
Aleex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 20:48   #1969
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Wczoraj minęło 6 tygodni odkąd mam kolczyk.Dziś zmieniłam na wiszącą różową ważkę.Bałam się strasznie, ale poszło szybko i bezboleśnie poprzedni kolczyk był krótki i miał zamiast kólki na górze takie koło, które od dou było płaskie, więc skóra miała gorszy dopływ powierza.Teraz troche dziwnie się czuję z czymś latającym po brzuchu, ale fajnie wygląda
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 20:48   #1970
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Wczoraj minęło 6 tygodni odkąd mam kolczyk.Dziś zmieniłam na wiszącą różową ważkę.Bałam się strasznie, ale poszło szybko i bezboleśnie poprzedni kolczyk był krótki i miał zamiast kólki na górze takie koło, które od dołu było płaskie, więc skóra miała gorszy dopływ powierza.Teraz troche dziwnie się czuję z czymś latającym po brzuchu, ale fajnie wygląda
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-30, 21:46   #1971
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

Tribiotic to nie antybiotyk antybiotyk byłby na recepte... a to jest zwykła maść na podrażnienia, zadrapania i oparzenia...

almostthere pochwal sie kolczykiem i wklej fotke Chcialabym zobaczyc
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 08:36   #1972
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Kolczyk w pępku :)

U kosmetyczki nie można ponieważ po 1 moim zdaniem nie ma zachowanej takeij higieny jak w specjalistycznych salonach ale tak poważnie to one przebijaja pistoletem nie wiedząc tak naprawde w którym miejscu! Pistolet robi dziurkę płytko( bo głębiej nie jest w stanie dojść! Dlatego tak często dziurka się przerywa. Uzyty kolczyk jest pozłacany albo coś tam jeszcze gorszego! Jest za krótki i zbyt prosty-dlatego często wrasta! No to chyba starczy Mam 3 koleżanki które ryzykowały inaczej niż "to zalecany" Pierwsza zrobiła dziurkę sama kolczyk odpadł na basenie-wyglądało fatalnie, druga i trzecia u kosmetyczki-jednej się zerwał a drugiej wrósł-musiała mieć go usuwanego u hirurga!!!!!Przez kupe czasu chodziła z opatrunkem bo strasznie się babrało, że już o późniejszej bliźnie nie wspomnę!!! Chyba warto wydać trochę więcej kaski bo może paru laskom sie udało z kosmetyczką ale Tobie może się nie udac
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 08:43   #1973
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

Siemka

No ja tez chętnie bym sobie zrobiła kolczyk w pempku już miałam iśc 2 miesiące temu bo tata mi miał dać kasę hehe no ale jakoś nie wypaliło a teraz nie pójdę we wakacje bo będe sie kapała w jeziorkach ibasenach itd a słyszałam że nie można bo jakaś infekcja .Mam kolczyka w nosie i właśnie też myślałam żeby zrobić sobie kolczyka w jezyku no ale nie mogę bo rodzicę so przeciwko heh buziaki bye
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 09:47   #1974
monia40
Przyczajenie
 
Avatar monia40
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: legnica
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dzięki KOTECZKA 05 za dokłdny opis.masz racje wole wydać więcej kasy i pójść do lepszego salonu,ale boję się weflonu .Boli przebijnie igłą ??a ile gdzieś za znieczulenie się płaci i jakie to znieczulenie?? odpiszcie
monia40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 10:00   #1975
Sandi_xD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
GG do Sandi_xD Send a message via Skype™ to Sandi_xD
Talking Dot.: Kolczyk w pępku :)

Kolczyk mam od 1,5 roku, zrobiłam w salonie tatuażu i piercingu u bardzo miłego pana z 'pięknymi' tunelami Kosztowało mnie to 200 złotych wraz z kolczykiem. Nie żałuję, choć zastanawiam się jak to będzie za kilkanaście lat , bo jak narazie to za żadne skarby nie wyjęłabym (dziura kosmicznie wieeeelka). Więc pamiętajcie dziewczyny, że to nie tak jak z uchem, że jak wyjmiesz to wygląda równie estetycznie jak z kolczykiem, tylko paskudnie
Sandi_xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:30   #1976
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

monia40- Ja jestem bardzo delikatną osobą, a na widok igły robi mi się słabo. Pępek przekuwałam ponad 3 miesiące temu w salonie tatuażu i piercingu i powiem szczeże, że to nie boli tak bardzo jak Tobie się wydaje (więcej strachu niż bólu). Ja miałam znieczulenie miejscowe i nie płaciłam za nie wcale.



Sandi_xD dlaczego tak dużo zapłaciłaś? Moim zdaniem to ssssstttttrrrraaaaszszszn nniiiieeee drogo
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 12:43   #1977
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Sandi moim zdaniem to tez strasznie drogo ja bym tyle nie zapłaciła

monia- wiesz ja mialam przebijane bez znieczulenia i bez weflonu i przezylam, wiec nie jest tak zle, a nawet jesli ból sie szybko zapomina
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 13:50   #1978
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hej Ja planuje przeklucie pępka 2 lata i chyba w koncu sie zdecydowalam U mnie kosztuje 65 zł, tylko trzeba swoj kolczyk. I tu mam pytanie, bo widze rozne opinie jaki kolczyk najlepszy na poczatek - tytanowy czy stal chirurgiczna? Bo ja sie nie znam
I tez nie wiem czy zdecydowalam sie w dobra porę roku...
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 13:54   #1979
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Kolczyk w pępku :)

No ja myślę, ze pora roku nie dobra wiem po sobie bo przekłuwałam w maju i miałam troche zbombane wakacje-nie uniukałam słonka i wody-toteż goiło sie dośc długo poza tym było troche "babranka" Radze poczekać na jesien bo teraz i tak nie będzie czego pokazywać-chyba, ze spuchniety, czerwony i czasem krwawiąco-ropiącyu pępuszek przepraszam, jeśli przesadzam
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-01, 14:00   #1980
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Kolczyk w pępku :)

domyslam sie, ze tak moze byc... ale najgorsze jest to, ze mam taka ochote i ciezko sie powstrzymac Ale chyba niestety bede musiala sobie odpuscic
Pocieszam sie jeszcze ta mysla, ze u kazdego inaczej sie goji... ale kto wie czy to wlasnie nie u mnie trwaloby rok czasu
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.