Mam faceta, ale kręci mnie inny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 14:46   #1
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15

Mam faceta, ale kręci mnie inny...


... i mam mętlik w głowie. Od 4 lat jestem w stałym związku. Niby wszystko jest ok, jednak wiadomo, że z czasem zakochanie gdzieś się ulatnia przez obowiązki i monotonię życia codziennego. Przez chorobę i nudy zaglądnełam na czat z kamerkami. Napisał "cześć" i jak spojrzałam na jego kamerę to nie wierzyłam, że taki facet siedzi przed komputerem w piątkowy wieczór. Tak już smsujemy kilka miesięcy i od czasu do czasu widzimy się na czacie, bo on też ma kogoś. Spotkaliśmy się raz, ale niezobowiązująco, tylko na kawę. Jednak upewniliśmy się, że jest między nami chemia i bardzo chcemy się ze sobą kochać. Mamy w planach spotkanie w hotelu, ale waham się. Co zrobiłybyście na moim miejscu?
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:58   #2
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

To sie kochajcie ale najpierw zerwijcie ze swoimi partnerami. nie rań swojego faceta, ani niech on nie rani swojej kobiety.
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:03   #3
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

ale żadne z nas nie chce tego robić, po prostu ten pociąg fizyczny jest bardzo silny...
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:09   #4
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

to nie argument.
Jak można bawić się tak czyimś uczuciem
__________________
http://www.poomoc.pl/
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:23   #5
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
ale żadne z nas nie chce tego robić, po prostu ten pociąg fizyczny jest bardzo silny...
miej jakies resztki honoru, nie ran swojego partnera i odejdz od niego. Wtedy zejdz sie z tym od czatu i bzykajcie sie jak kroliki. Pozyj z nim troche i zobaczysz czy faktycznie jest taki super- hipnotajzing jak sie jawi.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:32   #6
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

ale ja nie chce z nim żyć, tylko uprawiać z nim seks. Nigdy tego nie miałyście?
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:39   #7
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
ale ja nie chce z nim żyć, tylko uprawiać z nim seks. Nigdy tego nie miałyście?
to naprawiaj swoj zwiazek tak, by z obecnym partnerem miec super seks. A jak sie nie da, to serio daj spokoj obecnemu, bo zapowiada sie, ze wkrotce go zdradzisz. Choc emocjonalnie juz to zrobilas.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 16:44   #8
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

ale z obecnym układa mi się i jest naprawde ok w łózku. Chodzi o to, że nie mogę przestać myśleć o tamtym i chcieć go... zwariuje!
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:06   #9
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Masz wiec do wyboru zdusic to pozadanie w sobie i pozostac fair wobec obecnego partnera, lub pojsc do lozka z tamtym, a swojemu chlopakowi marnujac zycie, doprawiajac mu rogi.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:30   #10
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Moim zdaniem albo rzucasz partnera i idziesz kochać się z tamtym, albo nie idziesz i naprawiasz relację ze swoim TŻ-em. Bo jeśli byłoby tak dobrze naprawdę w waszym związku na pewno nie pomyślałabyś ani przez chwilę o tym,żeby go zdradzić. No chyba,że to dla Ciebie jest normalna sytuacja...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:54   #11
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Haha, dobre... To zrób tak: Kochanie, jest mi z Tobą cudownie, ale mam wielka ochote uprawiać seks z innym, pozwolisz mi? Dodaj, że jesteście umówienie ww hotelu. Wtedy on napewno Ci pozwoli a do towarzystwa da Ci WALIZKI!( no chyba ze nie mieszkacie razem). A jak bedziesz miała to juz za soba, to zastanów się czy rzeczywiscie było to takie "normalne" jak to opisujesz POWODZENIA
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 18:14   #12
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Zastanów się, co byś zrobiła, gdyby to Twój facet miał podobny dylemat.
Naprawdę nie chciałabyś wiedzieć, że myśli o innej i chce Cię zdradzić? Byłabyś z nim dalej gdybyś się dowiedziała?
Więc może oszczędź sobie i jemu scen i od razu go zostaw.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:50   #13
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Macie racje, mam nadzieję, że w odpowiednim momencie odpowiednio się zachowam. Boję się tylko, że będę żałowała, bo przecież nie przez przypadek utrzymujemy tak długo kontakt...
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:01   #14
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
Macie racje, mam nadzieję, że w odpowiednim momencie odpowiednio się zachowam. Boję się tylko, że będę żałowała, bo przecież nie przez przypadek utrzymujemy tak długo kontakt...
ten dlugi kontakt to zadne cudowne zrzadzenie losu, tylko p*pka Cie swedzi, sorry za dosadnosc. Doczytalam, ze ten z czatu tez ma kogos. Troche chora sytuacja, dobraliscie sie.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:36   #15
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Moim zdaniem albo rzucasz partnera i idziesz kochać się z tamtym, albo nie idziesz i naprawiasz relację ze swoim TŻ-em. Bo jeśli byłoby tak dobrze naprawdę w waszym związku na pewno nie pomyślałabyś ani przez chwilę o tym,żeby go zdradzić. No chyba,że to dla Ciebie jest normalna sytuacja...
Ale ona chce mieć obydwie rzeczy, z tego co przeczytałam. Nie da się mieć wszystkiego. Autorko albo jedno, albo drugie.

Ja łatwo problemy rozwiązuję od kiedy stawiam się w sytuacji drugiej strony. Nie byłoby ci miło, gdybyś się dowiedziała, ze twój facet od dawna smsuje z jakąś gorącą laską i idą na seks, co? Od razu byś nazwała go chamem, idiotą bez uczuć i f..tem.
Facet który zdradza nie ma szacunku do kobiet, takie moje zdanie, nie zmienię jego.
Jak chcesz już tego seksu to zostaw swojego faceta, może trafi mu się wierna której nie w głowie romanse na boku
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:36   #16
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Dla mnie to chore. Dziewczyno, jesteś człowiekiem, który ma uczucia, a nie sam popęd seksualny! Żal mi Twojego faceta, skoro myślisz dupą, a nie sercem. Wybacz, ale wnerwiają mnie takie posty. Ty oczekujesz błogosławieństwa z naszej strony czy jak? Bo pochwalać takich rzeczy (zdrady) nikt nie będzie.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:43   #17
lolitka006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 15
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Nie, chce tylko rady jak sobie z tym poradzić, żeby nie dostać świra totalnego, bo sama siebie nie rozumiem.
lolitka006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 19:59   #18
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
Nie, chce tylko rady jak sobie z tym poradzić, żeby nie dostać świra totalnego, bo sama siebie nie rozumiem.
Nie będę dla ciebie już taka niedobra (chociaż powinnam) bo przeszłam kiedyś przez coś takiego.
Powinnaś porządnie przemyśleć, czy opłaca ci się rujnować związek przez jedną noc. Kręci cię inny, bo dopuściłaś się do długotrwałego flirtu z innym mężczyzną niż twój TŻ.
Dla ciebie to jakaś 'nowość' - coś innego niż własny facet. A jak wiadomo, nowości pociągają. I TU WŁAŚNIE DOCHODZIMY DO SEDNA.
Nie daj się oprzeć pokusie, Kochana. Nie miałybyśmy nic przeciwko, jakbyś była wolna, wtedy można się zobaczyć. Ale nie rań mężczyzny, z którym ponoć ci dobrze.
Jak dla mnie powinnaś być bardziej asertywna i stanowcza - zerwać kontakt z tamtym facetem i nie ma że boli. Bądź fair w stosunku do partnera. Przełam rutynę (pewnie taka weszła, skoro bajerujesz na boczku) z swoim TŻ. Jest wiele pomysłów.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:06   #19
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
Nie, chce tylko rady jak sobie z tym poradzić, żeby nie dostać świra totalnego, bo sama siebie nie rozumiem.
Masz 2 wyjścia:

1) Zrywasz z facetem i idziesz się bzykać z drugim.
2) Zrywasz kontakty z czatowym typem i pozostajesz fair wobec TŻ.

Innych opcji to ja nie widzę.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 21:53   #20
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Myślę, że trzeba powiedzieć jasno.

Jeśli jesteś z facetem, a jedocześnie wchodzisz na czat z kamerkami w poszukiwaniu facetów, nawiązujesz kilkumiesięczną znajomość i chcesz się umówić z nowo poznanym facetem na seks w hotelu...

... to Twoja miłość do stałego partnera jest wyjątkowo słaba,
jesteś osobą, która prowadzi podwójne życie,
generalnie nie kierujesz się wartościami, uczciwością, prawdą, a popędem seksualnym i nieczystymi intencjami.

W związku z tym uważam, że Twój związek powinien przestać istnieć już w momencie nawiązania tego internetowego romansu. Moim zdaniem już zdradziłaś partnera - sam fakt planowania spotkania w hotelu (wiadomo w jakim celu) już nią niestety jest.


Moim zdaniem niezależnie od tego jak jest między Tobą, a Twoim stałym partnerem - zdrada to zdrada i nic nie tłumaczy zwykłej nieuczciwości i braku chociażby minimalnego szacunku do drugiego człowieka.

Edytowane przez Dopamine99
Czas edycji: 2012-11-13 o 21:54
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 17:06   #21
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Nie rób tego... Będzie Ci z nim napewno za☠☠☠iście, ale potem będziesz strasznie żałować i czuć się jak świnia... Wiem z własnego doświadczenia;( Jak będziesz mu (swojemu obecnemu partnerowi) patrzeć po tym wszystkim prosto w oczy, to będzie Ci źle, uwierz mi. Ciągle będzie leżeć Ci to na sercu..

Edytowane przez f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Czas edycji: 2012-11-16 o 17:20
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 02:00   #22
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez lolitka006 Pokaż wiadomość
ale ja nie chce z nim żyć, tylko uprawiać z nim seks. Nigdy tego nie miałyście?
Nie?

Ręce opadają. Skoro chcesz ZDRADZIĆ swojego obecnego TŻ, to może po prostu zerwij z nim? Po co masz go krzywdzić? Tym bardziej, że wg. mnie i tak dopuściłaś się zdrady emocjonalnej - ciągniesz to już kilka miesięcy i jedyne spotkanie z nim, wg. Ciebie było niezobowiązujące. Guzik prawda. To spotkanie to tylko gwóźdź do trumny - przekonałaś się, że Ciebie ciągnie do niego więc jak sama zresztą napisałaś myślisz o małym bzykanku z nim.
Gdybyś kochała swojego TŻ i było Ci z nim dobrze to w życiu nawet nie wzięłabyś takiej opcji pod uwagę.

Odpuść dziewczyno i daj znaleźć Twojemu jeszcze obecnemu TŻ partnerki, która naprawdę pokocha go.
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:36   #23
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez burrito_ Pokaż wiadomość
Gdybyś kochała swojego TŻ i było Ci z nim dobrze to w życiu nawet nie wzięłabyś takiej opcji pod uwagę.
Święta prawda, dlatego nigdy nie zrozumiem jak można kogoś zdradzać i dalej być z tym kimś.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 10:05   #24
giska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 57
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Dziewczyny... mówicie "ja bym tak nie potrafiła, ja bym tego nie zrobiła", a tak naprawdę czy którakolwiek z Was była w takiej sytuacji? że mocno pociągał ją ktoś inny będąc w związku? od razu uważacie, że jest złym człowiekiem pozbawionym moralności i jest zakłamana? Takie rzeczy się zdarzają. Od samej osoby zależy co z tym zrobi i co wybierze. Ale jak dla mnie, to widzę tutaj, że połowa z was to idealistki, które widzą wszystko albo czarno albo biało i że nie ma nic pomiędzy, nie ma odcieni szarości. Być może ta osoba kocha swojego partnera (tak, wg mnie można kochać i jednocześnie zdradzić jednorazowo, stały układ do już coś poważniejszego i nie wybaczenia), ale on się nie stara, źle ją traktuje, itp. Owszem, zaraz napiszecie, że i tak nie powinna, ale czasem wydarza się nieoczekiwana sytuacja, emocje biorą górę i robi się coś, czego nigdy by się nie zrobiło. Może dlatego weszła na czat i to pociągnęło za sobą całą resztę. Nie uważam, że robi dobrze, ale musi się zastanowić, czy człowiek, z którym jest jest dla niej ważny i czy planuje z nim dalsze wspólne życie. Jeśli jest między nimi coś nie tak (a ewidentnie tak jest), to lepiej zakończyć ten związek. Najlepiej usiąść z nim i porozmawiać. Nie przyznawaj się od razu, że umówiłaś się w hotelu (bo po co, skoro nic jeszcze nie zrobiła). Powiedz, że przez to, jak jest między nimi chciałaś kogoś poznać, chciałaś/ miałaś ochotę pójść z kimś innym do łóżka. Powiedz, że przepraszasz, powiedz, że drażni Cię obecna sytuacja, co Ci przeszkadza, spytaj, czemu tak jest, daj do zrozumienia, że chcesz ratować ten związek i żeby Ci w tym pomógł.
giska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 10:56   #25
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez giska Pokaż wiadomość
Dziewczyny... mówicie "ja bym tak nie potrafiła, ja bym tego nie zrobiła", a tak naprawdę czy którakolwiek z Was była w takiej sytuacji? że mocno pociągał ją ktoś inny będąc w związku? od razu uważacie, że jest złym człowiekiem pozbawionym moralności i jest zakłamana? Takie rzeczy się zdarzają.
Oczywiście, ja nigdzie nie napisałam, że miłość się nie wypala i w żadnym razie nie wolno patrzeć na innych... Ale w takich sytuacjach ludzie się rozstają, a nie zdradzają. Chyba nie zrozumiałaś do końca wypowiedzi.

Cytat:
Od samej osoby zależy co z tym zrobi i co wybierze. Ale jak dla mnie, to widzę tutaj, że połowa z was to idealistki, które widzą wszystko albo czarno albo biało i że nie ma nic pomiędzy, nie ma odcieni szarości. Być może ta osoba kocha swojego partnera (tak, wg mnie można kochać i jednocześnie zdradzić jednorazowo, stały układ do już coś poważniejszego i nie wybaczenia), ale on się nie stara, źle ją traktuje, itp. Owszem, zaraz napiszecie, że i tak nie powinna, ale czasem wydarza się nieoczekiwana sytuacja, emocje biorą górę i robi się coś, czego nigdy by się nie zrobiło. Może dlatego weszła na czat i to pociągnęło za sobą całą resztę. Nie uważam, że robi dobrze, ale musi się zastanowić, czy człowiek, z którym jest jest dla niej ważny i czy planuje z nim dalsze wspólne życie. Jeśli jest między nimi coś nie tak (a ewidentnie tak jest), to lepiej zakończyć ten związek. Najlepiej usiąść z nim i porozmawiać. Nie przyznawaj się od razu, że umówiłaś się w hotelu (bo po co, skoro nic jeszcze nie zrobiła). Powiedz, że przez to, jak jest między nimi chciałaś kogoś poznać, chciałaś/ miałaś ochotę pójść z kimś innym do łóżka. Powiedz, że przepraszasz, powiedz, że drażni Cię obecna sytuacja, co Ci przeszkadza, spytaj, czemu tak jest, daj do zrozumienia, że chcesz ratować ten związek i żeby Ci w tym pomógł.
Dla zdrady nie ma ŻADNEGO wytłumaczenia.

No i o tym toczy się cała dyskusja. -,-
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 11:07   #26
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez giska Pokaż wiadomość
Dziewczyny... mówicie "ja bym tak nie potrafiła, ja bym tego nie zrobiła", a tak naprawdę czy którakolwiek z Was była w takiej sytuacji? że mocno pociągał ją ktoś inny będąc w związku? od razu uważacie, że jest złym człowiekiem pozbawionym moralności i jest zakłamana? Takie rzeczy się zdarzają. Od samej osoby zależy co z tym zrobi i co wybierze. Ale jak dla mnie, to widzę tutaj, że połowa z was to idealistki, które widzą wszystko albo czarno albo biało i że nie ma nic pomiędzy, nie ma odcieni szarości. Być może ta osoba kocha swojego partnera (tak, wg mnie można kochać i jednocześnie zdradzić jednorazowo, stały układ do już coś poważniejszego i nie wybaczenia), ale on się nie stara, źle ją traktuje, itp. Owszem, zaraz napiszecie, że i tak nie powinna, ale czasem wydarza się nieoczekiwana sytuacja, emocje biorą górę i robi się coś, czego nigdy by się nie zrobiło. Może dlatego weszła na czat i to pociągnęło za sobą całą resztę. Nie uważam, że robi dobrze, ale musi się zastanowić, czy człowiek, z którym jest jest dla niej ważny i czy planuje z nim dalsze wspólne życie. Jeśli jest między nimi coś nie tak (a ewidentnie tak jest), to lepiej zakończyć ten związek. Najlepiej usiąść z nim i porozmawiać. Nie przyznawaj się od razu, że umówiłaś się w hotelu (bo po co, skoro nic jeszcze nie zrobiła). Powiedz, że przez to, jak jest między nimi chciałaś kogoś poznać, chciałaś/ miałaś ochotę pójść z kimś innym do łóżka. Powiedz, że przepraszasz, powiedz, że drażni Cię obecna sytuacja, co Ci przeszkadza, spytaj, czemu tak jest, daj do zrozumienia, że chcesz ratować ten związek i żeby Ci w tym pomógł
Pogrubione - skoro w związku nastała nuda i monotonnia to autorka powinna porozmawiać ze swoim TŻ o ich związku zanim dopuściła się zdrady. Tak przynajmniej wydaje mi się, że robią normalni ludzie. A nie szukać ucieczki od problemów do innego faceta.
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 13:38   #27
Patsa
Raczkowanie
 
Avatar Patsa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 61
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Co za bzdury ! Że niby dopuściła się emocjonalnej zdrady ?

Przecież gdyby chciała naprawdę to zrobić to by nie pytała się o radę, tylko poszła od razu z tym facetem do łóżka, a to, że ktoś fantazjuje na temat drugiej osoby to jest raczej normalne., i faceci tak mają, i kobiety, tylko większość się nie chce przyznać do tego...

A kochana autorko tego postu.. masz dwa wyjścia, albo się z tym nowym przespać, ale przedtem powinnaś się rozstać ze swoim obecnym partnerem.. albo po prostu urwać kontakt z tym nowym i wymyśl jak poprawic sytuacje w waszej sypialni, wprowadz coś nowego może ?...
__________________
"Po co nam pięćdziesiąt lat szczęścia, skoro możemy mieć romans w tramwaju i wysiąść na innych przystankach? Największe miłości to te, których nigdy nie było"
Patsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 14:06   #28
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Cytat:
Napisane przez Patsa Pokaż wiadomość
Co za bzdury ! Że niby dopuściła się emocjonalnej zdrady ?

Przecież gdyby chciała naprawdę to zrobić to by nie pytała się o radę, tylko poszła od razu z tym facetem do łóżka, a to, że ktoś fantazjuje na temat drugiej osoby to jest raczej normalne., i faceci tak mają, i kobiety, tylko większość się nie chce przyznać do tego...
Fantazje, a spotykanie się z facetem bo ją ciągnie do niego to zupełnie dwie różne kwestie. Autorka sama przyznała się, że w końcu nie przez przypadek tak długo utrzymują kontakt.
Ponadto, jeśli Tobie nie przeszkadzałoby, że np. Twój facet pisałby na forum pytając się czy przespać się z inną dziewczyną, bo ciągnie go do niej i nie uważałabyś tego za zdradę to jestem pełna podziwu
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 14:25   #29
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Nie życzę Ci, Patsa, żeby Twój facet za plecami przez rok spotykał się z inną "gorącą" laską - ale może dla Ciebie to nic złego.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 17:30   #30
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Mam faceta, ale kręci mnie inny...

Autorko, na wierność przyjdzie czas jak będziesz miała męża i dzieci. Na razie nie przejmuj się moralizatorkami wyżej. Prześpij się z tym drugim i zobacz co z tego wyniknie. Może uznacie, że chcecie być ze sobą i dopiero wtedy zerwiesz, a jeśli wam się nie spodoba to nadal będziesz miała tego z którym jesteś teraz (tak będzie ci wygodniej).

Zdrady są dla egoistów i dla tych ze słabym ego.

"Jak to? Twoje ciało należy tylko do mnie! Twoje szczęście nie jest ważne, liczy się tylko moje! Nie pozwalam ci spać z innymi! Aaaa! <szał> <zazdrość>"
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-06 17:21:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.