Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 11:08   #31
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
a moze polecicie jakis skuteczny antyperspirant do codziennego stosowania na dzień?
mam antidral ale jakoś nie mogę się zmobilizować żeby stosować go regularnie.
Chyba łatwiej posmarować pachy przed pójściem spać co 2-3 dni (albo nawet jeszcze rzadziej) niż stosować antyperspirant codziennie

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Mi antidral nie pomógł Nie wiem dlaczego, może dlatego że używałam go niesystematycznie tylko czasami jak mi się przypomniało? Ja teraz używam adidasa w sztyfcie męskiego, taki pomarańczowy Wcale nie pachnie męsko a mi pomaga
To już wiesz dlaczego nie działał
Trzeba stosować go regularnie - zwłaszcza na początku to będzie działać.
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-05-05 o 11:10
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:56   #32
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Chyba łatwiej posmarować pachy przed pójściem spać co 2-3 dni (albo nawet jeszcze rzadziej) niż stosować antyperspirant codziennie
niby tak ale komfort użycia zwykłego antyperspirantu jest nieporównywalnie większy.
zwykły antyperspirant nakładam zaraz po myciu nie czekając aż skóra wyschnie idealnie, świeżo po goleniu i nic nie piecze, a do tego używam sztyftu a więc mogę od razu się ubrać.
żeby użyć antidralu / etiaxilu muszę długo czekać aż skóra będzie zupełnie sucha ale nie za długo, żeby nie zdążyć się spocić, potem czekać znowu żeby założyć piżamę (bo odbarwia). nie golić się na 24 godziny przed aplikacją (a golę się prawie codziennie więc niby jak). a i tak swędzi i piecze nieraz przez całą noc a rano zmywa się fatalnie.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:12   #33
doronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 68
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
niby tak ale komfort użycia zwykłego antyperspirantu jest nieporównywalnie większy.
zwykły antyperspirant nakładam zaraz po myciu nie czekając aż skóra wyschnie idealnie, świeżo po goleniu i nic nie piecze, a do tego używam sztyftu a więc mogę od razu się ubrać.
żeby użyć antidralu / etiaxilu muszę długo czekać aż skóra będzie zupełnie sucha ale nie za długo, żeby nie zdążyć się spocić, potem czekać znowu żeby założyć piżamę (bo odbarwia). nie golić się na 24 godziny przed aplikacją (a golę się prawie codziennie więc niby jak). a i tak swędzi i piecze nieraz przez całą noc a rano zmywa się fatalnie.
mi nigdy nie odbarwiło ani satyny ani bawełny, pościeli też nie. Może to zależy od ilości preparatu, ja smaruję go cieniutką warstewką, czasem zdarza mi się to robić jak jestem już w piżamce. Jego pieczenie wynika chyba z tego, że alkohol wysusza skórę, a pod paszkami jest wyjątkowo cienka. Zauważyłam, że mnie czasem piecze dlatego, że dobrze nie zmyłam antyperspirantu po całym dniu - dlatego staram się to robić bardzo dokładnie
doronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:45   #34
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

a ja polecam rexona.. ta zielona.. slicznie pachnie i np. ja sie nie poce
__________________
***Nie mozemy cofnac sie w czasie i zmienic przeszlosci.
Mozemy tylko postarac sie, aby terazniejszosc byla jak najprzyjemniejsza..
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:20   #35
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

mnie również antidral nie pomaga a z antyperspirantów "najpóźniej się spocę" po rexonie biorythm
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:02   #36
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
niby tak ale komfort użycia zwykłego antyperspirantu jest nieporównywalnie większy.
zwykły antyperspirant nakładam zaraz po myciu nie czekając aż skóra wyschnie idealnie, świeżo po goleniu i nic nie piecze, a do tego używam sztyftu a więc mogę od razu się ubrać.
żeby użyć antidralu / etiaxilu muszę długo czekać aż skóra będzie zupełnie sucha ale nie za długo, żeby nie zdążyć się spocić, potem czekać znowu żeby założyć piżamę (bo odbarwia). nie golić się na 24 godziny przed aplikacją (a golę się prawie codziennie więc niby jak). a i tak swędzi i piecze nieraz przez całą noc a rano zmywa się fatalnie.
co do czekania az skóra wyschnie to ja wyciągam suszarke i susze pachy i juz;d
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:56   #37
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
niby tak ale komfort użycia zwykłego antyperspirantu jest nieporównywalnie większy.
zwykły antyperspirant nakładam zaraz po myciu nie czekając aż skóra wyschnie idealnie, świeżo po goleniu i nic nie piecze, a do tego używam sztyftu a więc mogę od razu się ubrać.
żeby użyć antidralu / etiaxilu muszę długo czekać aż skóra będzie zupełnie sucha ale nie za długo, żeby nie zdążyć się spocić, potem czekać znowu żeby założyć piżamę (bo odbarwia). nie golić się na 24 godziny przed aplikacją (a golę się prawie codziennie więc niby jak). a i tak swędzi i piecze nieraz przez całą noc a rano zmywa się fatalnie.
Ja stosuje Etiaxil po kąpieli, czasem w ogólę nie czekam aż wychnie i ubieram się. Jak narazie jeszcze nic mi nie odbarwił Z tym goleniem, nie zauważyłam tego problemu, bo depiluję pachy raz na 2 tygodnie lub jeszcze rzadziej
Z tym swędzeniem to fakt. Gdy zastosowałam 2 dni pod rząd to swędziało tak intensywnie, że nie mogłam spać. Przy stosowaniu co 2-3 dni albo wcale nie swędzi, albo tylko przez chwilę.
Dla Ciebie wygodniejszy w stosowaniu jest zwykły dezodorant/antyperspirant. Ja należę do grona "desperatów" którzy zniosą wszelkie niewygody, żeby tylko pozbyć się uciążliwego problemu. Na mnie po prostu zwykłe dezodoranty nie działają. Tak więc dla mnie etiaxil to zbawienie.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 17:51   #38
zebra0
Przyczajenie
 
Avatar zebra0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
GG do zebra0
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
co do czekania az skóra wyschnie to ja wyciągam suszarke i susze pachy i juz;d
a no trzeba sobie radzić hihi
zebra0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:08   #39
grzybol
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wśród antyperspirantów nie widzę innej możlwiości niż etiaxil czy antidral. Nie używałam ich ale chyba będę w końcu musiała bo w sumie przetestowałam całą półkę drogeryjną, poza tymi nowymi z Garniera. Najlepiej zadziałał Nivea Pearl&Beauty ale skóra się po kilku tygodniach przyzwyczaiła i problem powrócił. Szarpnęłam się nawet na Spirial SVR (50 zł) i to chyba najgorsze badziewie, gorsze od takiego dezodorantu za 3 zł
no dobra, to sobie fundnę któryś z tych dwóch - antidral lub etiaxil, bo czytałam, że to nawet na stopy można stosować, a mojemu Tż-towi mocno się pocą a jakby ktoś jeszcze mógł napisać, jak one cenowo się plasują, byłabym wdzięczna.
grzybol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 21:16   #40
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez grzybol Pokaż wiadomość
no dobra, to sobie fundnę któryś z tych dwóch - antidral lub etiaxil, bo czytałam, że to nawet na stopy można stosować, a mojemu Tż-towi mocno się pocą a jakby ktoś jeszcze mógł napisać, jak one cenowo się plasują, byłabym wdzięczna.
antidral kupowałam w ubiegłym tyg i zapłaciłam 17 zł a etiaxil jest z tego co wiem dużo droższy <ok 40zł?, ale nie jestem pewna>
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:20   #41
doronia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 68
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez sandrina Pokaż wiadomość
antidral kupowałam w ubiegłym tyg i zapłaciłam 17 zł a etiaxil jest z tego co wiem dużo droższy <ok 40zł?, ale nie jestem pewna>
droższy, ale moja koleżanka używała i tak samo piecze

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez grzybol Pokaż wiadomość
no dobra, to sobie fundnę któryś z tych dwóch - antidral lub etiaxil, bo czytałam, że to nawet na stopy można stosować, a mojemu Tż-towi mocno się pocą a jakby ktoś jeszcze mógł napisać, jak one cenowo się plasują, byłabym wdzięczna.
antidral (etiaxil pewnie też) można stosować na wszelkie powierzchnie ciała np. stopy, dłonie... chociaż sama nie próbowałam, bo nie mam takiej potrzeby, ale jak działa na paszki to pewnie tam też
doronia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 07:19   #42
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

z tego co wiem etiaxil jest w kilku wariantach na różne części ciała, natomiast antidral jeden do wszystkiego.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:49   #43
nieszek86
Raczkowanie
 
Avatar nieszek86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

stosowała może któraś z Was nowe antyperspiranty w sztyfcie garniera?? lub w kulce?? działają?
nieszek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:05   #44
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

antidral i etiaxil chyba tak samo skuteczne tylko antidral 2-3 razy tańszy, także ja wybrałam ten pierwszy
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:16   #45
Jedlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Ja też sobie Antidral bardzo chwalę, stosuję 2-3 razy w tygodniu. A jak zbyt obficie go zastosuję i zbyt mocno posmaruję skórę wokół pachy to zaczerwienione miejsce smaruję alantanem. Do rana nie ma śladu
Jedlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:24   #46
st95lp
Raczkowanie
 
Avatar st95lp
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 134
GG do st95lp
Wink Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez nieszek86 Pokaż wiadomość
stosowała może któraś z Was nowe antyperspiranty w sztyfcie garniera?? lub w kulce?? działają?
Garnier mineralny w sztyfcie jak dla mnie ok tylko bardzo duzy minus za zostawianie białych sladow na ubraniach i nawet przy niewielkiej ilosci "kulkuje" sie brzydko pod pachami wiec to u mnie go juz dyskwalifikuje. Bardzo ładnie pachnie, wiec moze nastepnym razem lepiej bedzie kupic ten w kulce.
__________________
~taK zwYczaJnie..Po swOjemu..Na prZeKóR wszystKim..i wsZystKiemu~
st95lp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:10   #47
grzybol
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

super, dzięki, zakupiłam antidral (bo był tańszy a pani w aptece powiedziała że działanie ma bardzo podobne, takie samo jak etiaxil) za 15, 50 zł. używam od kilku dni i już widać poprawę, nie wiedziałam że może to tak szybko zadziałać. w weekend komunia kuzynki, zobaczymy jak tam się spisze antidral i moja pacha
grzybol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:21   #48
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Stosowałam etiaxil i antidral i bardziej chwalę sobie antidral. Po 1. cena ponad 2 krotnie niższa, po 2. antidral jest delikatniejszy i nie nie piecze po użyciu. Przy mocnym poceniu spisuje się też nieźle Vichy 48h .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:12   #49
grzybol
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

no no, preparat jest naprawdę super. sprawdza się i w ciepłe i zimne dni i na imprezach tańczonych i na rodzinnych posiadówkach. jak ktoś chce się nie pocić to polecam
grzybol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:35   #50
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: jaki dezodorant na mocne pocenie się?

Cytat:
Napisane przez grzybol Pokaż wiadomość
no no, preparat jest naprawdę super. sprawdza się i w ciepłe i zimne dni i na imprezach tańczonych i na rodzinnych posiadówkach. jak ktoś chce się nie pocić to polecam
no to super, kolejna zadowolona z antidralu wizazomanka hihi, oby tak dalej.
__________________
Trzecia książka o Sooki Stackhouse się zaczyna czytać
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:21   #51
LittleCherry97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 99
Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Witam drogie Panie
Zaczęłam używać blokera. Używa go się tyko na noc, a każda z nas lubi w dzień ładnie pachnieć, a więc może polecacie jakiś dezodorant lub antyperspirant, którego mogłabym stosować w dzień?
Myślałam również o tym, że może jak bym w dzień użyła jakiegoś antyperspirantu dobrego to może zwiększyło by to działanie, ale czy nie zaszkodzi mojej skórze pod pachami?
doda, że mam nadmierne pocenie
najlepiej coś w kulce lub w sztyfcie

Edytowane przez LittleCherry97
Czas edycji: 2013-08-13 o 11:42
LittleCherry97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 10:45   #52
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Ja bym proponowała dove orginal bo bloker może wysuszać skórę a akurat w moim przypadku dove naprawdę pielęgnuje moją skórę i do tego ładnie pachnie.
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 11:43   #53
LittleCherry97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 99
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Cytat:
Napisane przez moolly Pokaż wiadomość
Ja bym proponowała dove orginal bo bloker może wysuszać skórę a akurat w moim przypadku dove naprawdę pielęgnuje moją skórę i do tego ładnie pachnie.

a nie znasz czegoś w kulce lub sztyfcie?
LittleCherry97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:02   #54
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

dove orginal jest tez w kulce, wogole mysle ze powinnas poszukac czegos pielęgnującego, nawilżającego żebyś nie miala podrażnień, idz do drogerii i zobacz co jest, ja polecam dove bo maja krem nawilzajacy
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 00:31   #55
2you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Ja używam do blokera , antyperspirant Ziaja Active (pomaranczowy). I polecam w 1000000000 % jest bardzo skuteczny, długa ochrona i naprawdę warto zakupić, bo cena też niewielka 6-8 zł.
2you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 09:59   #56
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Ja polecam antyperspirant Vichy 48 h przeciwko nadmiernemu poceniu. Nigdy nie miałam tak skutecznego antyperspirantu. Nie straszne mu upały, wysiłek fizyczny. Po całym dniu nie ma nawet najmniejszego zapachu potu. Pachnie delikatnie, świeżo, nie gryzie się z perfumami. Jedynym jego minusem jest to, że chwile trzeba poczekać aż wyschnie. Czasami też zostawia ślad na białych ubraniach, ale można to sprać.
Blokery u mnie odpadają, ponieważ bardzo mnie podrażniają i robią mi okropną masakrę pod pachami. Wszystkie drogeryjne antyperspiranty nie wystarczały, nie było jakiejś tragedii, ale nie czułam się super komfortowo. W dodatku co chwila wydawałam pieniądze na jakiś nowy, a za Vichy w internetowej aptece płacę niewiele ponad 20 zł i starcza mi spokojnie na 2 miesiące.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 13:43   #57
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Ja polecam antyperspirant Vichy 48 h przeciwko nadmiernemu poceniu. Nigdy nie miałam tak skutecznego antyperspirantu. Nie straszne mu upały, wysiłek fizyczny. Po całym dniu nie ma nawet najmniejszego zapachu potu. Pachnie delikatnie, świeżo, nie gryzie się z perfumami. Jedynym jego minusem jest to, że chwile trzeba poczekać aż wyschnie. Czasami też zostawia ślad na białych ubraniach, ale można to sprać.
Blokery u mnie odpadają, ponieważ bardzo mnie podrażniają i robią mi okropną masakrę pod pachami. Wszystkie drogeryjne antyperspiranty nie wystarczały, nie było jakiejś tragedii, ale nie czułam się super komfortowo. W dodatku co chwila wydawałam pieniądze na jakiś nowy, a za Vichy w internetowej aptece płacę niewiele ponad 20 zł i starcza mi spokojnie na 2 miesiące.
Potwierdzam, Vichy jest super. Cena nie odstrasza, jeśli się go kupuje internetowo oraz patrzy na wydajność i skuteczność.
W te ogromne upały raz w tygodniu stosuję ziaję bloker, a tak to na co dzien vichy i jestem bezpieczna.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:26   #58
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Jaki dezodorant/anyperspirant do blokera?

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Potwierdzam, Vichy jest super. Cena nie odstrasza, jeśli się go kupuje internetowo oraz patrzy na wydajność i skuteczność.
W te ogromne upały raz w tygodniu stosuję ziaję bloker, a tak to na co dzien vichy i jestem bezpieczna.
Dokładnie U mnie sam Vichy w 100 % się sprawdza.
Teraz wyjeżdżając na weekend zapomniałam Vichy. Kupiłam antyperspirant Fa i tęskniłam do Vichy
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.