TOP MODEL - Zostań modelką - część III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 15:19   #4111
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

chyba tez zaczne ogladac amerykanska wersje kiedyś ogladalam pare edycji, pamiętam jak wygrala taka bardzo szczupla, niesmiala dziewczyna z rudymi włosami, rozkrecala się z każdym odcinkiem i skonczyla program jako zupełnie inna osoba

zgadzam się z wiekszoscia, ze największe szanse maja Michalina i Marta, a z chlopakow Michal-Rolnik super ma sylwetke i tak na marginesie - zawsze jest fajnie ubrany
twarzy Marty mi się nie podoba jakos specjalnie, nie lubie takich pucułowatych policzkow ale caloksztalt super

Piróg faktycznie głupio się zachowal, nie lubie go jak sobie przypomnę jego wystep w project runway to
a ten chłopak, któremu się dostalo (Adam?) to moim zdaniem traktowal cala sytuacje trochę jak zart i okazje do głupiej zabawy, widać było, ze taki uśmieszek miał, w ogole z niego jest taki dzieciak wiec w sumie jakos mnie to nie dziwi
ale nie dorabiałabym do jego zachowania jakiejś ideologii pt. 'jestem taki profesjonalny'

jak Mateusz Maga probowal krzyczeć na sesji to az mi go zal było, ze go zmuszają do tego, bo widać było mega dyskomfort z jego strony
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 16:05   #4112
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

hej! Dołączam.
Najbardziej podoba mi się Misza oraz dwie Ole. Szanse ma także Michalina, fenomenalnie pozuje. Marta mnie nie przekonuje. Przypomina mi Kasię z pierwszej edycji
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 16:47   #4113
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Jakby im znowu przyszło walczyć o możliwość przejścia w pokazie u projektanta to zdecydowanie Marta poradziłaby sobie najlepiej -ze swoim charakterem i 88cm w biodrach Ewelina i dwie Ole ze swoimi prawie 100cm biodrami miałyby spory problem ze wciśnięciem się w kreacje. Maga jak na razie cacką się ze sobą jak panienka, mam nadzieje że się otworzy..
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 17:19   #4114
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

lubię Martę - za wygląd i charakter Miszę i Michalinę, ale tylko po tuningu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 17:27   #4115
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ja też lubię Martę dziewczyna wie, czego chce i wytrwale do tego dąży. Poza tym ona faktycznie ma i warunki, i grację. Jest pewna siebie, trochę zarozumiała, ale nie bez powodu przecież. Sto razy bardziej wolę taką przekonaną o swojej wartości Martę od jakiejś nieśmiałej, zakompleksionej bidulinki (która się "otworzy" w trakcie trwania programu, jak Papierska... ;/)

Zgodzę się z tym, że jest w niej coś wulgarnego, ale według mnie to właśnie nadaje jej smaczku. Ciekawa tylko jestem, czy poradzi sobie przy innej tematyce zdjęć - delikatnej, naturalnej. Ciekawe, czy potrafi być zwiewna, eteryczna, łagodna. Tak, bardzo jestem ciekawa, co pokaże w kolejnych odcinkach.

Co jest najlepsze, jej typ urody w ogóle do mnie nie przemawia, nie podobają mi się jej usta, ale to, jak siebie prezentuje przekonuje mnie całkowicie


Z chłopaków podoba mi się Adam, chociaż zdjęcie miał słabe. Ma jednak chłopak niesamowitą swobodę, na wybiegu był ekstra, wyluzowany, pewny siebie, no i to spojrzenie
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 17:53   #4116
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
lubię Martę - za wygląd i charakter Miszę i Michalinę, ale tylko po tuningu
kurczę, jak tak wczoraj na Miszę bez makijażu patrzyłam to jakoś brzydko wyglądała, za to zrobiona super, tylko niech buzi nie otwiera

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja też lubię Martę dziewczyna wie, czego chce i wytrwale do tego dąży. Poza tym ona faktycznie ma i warunki, i grację. Jest pewna siebie, trochę zarozumiała, ale nie bez powodu przecież. Sto razy bardziej wolę taką przekonaną o swojej wartości Martę od jakiejś nieśmiałej, zakompleksionej bidulinki (która się "otworzy" w trakcie trwania programu, jak Papierska... ;/)

Zgodzę się z tym, że jest w niej coś wulgarnego, ale według mnie to właśnie nadaje jej smaczku. Ciekawa tylko jestem, czy poradzi sobie przy innej tematyce zdjęć - delikatnej, naturalnej. Ciekawe, czy potrafi być zwiewna, eteryczna, łagodna. Tak, bardzo jestem ciekawa, co pokaże w kolejnych odcinkach.

Co jest najlepsze, jej typ urody w ogóle do mnie nie przemawia, nie podobają mi się jej usta, ale to, jak siebie prezentuje przekonuje mnie całkowicie


Z chłopaków podoba mi się Adam, chociaż zdjęcie miał słabe. Ma jednak chłopak niesamowitą swobodę, na wybiegu był ekstra, wyluzowany, pewny siebie, no i to spojrzenie
Mam te same spostrzeżenia co do Marty, z twarzy wcale mi się nie podoba choć zdecydowanie przyciąga uwagę, no i te usta-nietypowo wykrojone jak na razie faktycznie pozuje bardzo seksownie żeby nie powiedzieć wulgarnie i ciekawa jestem czy w innych sesjach znów będzie robiła miny pełne pożądania
Adam zrobiony, zaczesany moim zdaniem też ma potencjał-w odcinku tydzień temu dobrze wyszedł na zdjęciu może jeszcze nas pozytywnie zaskoczy tak samo Michał-nie rolnik też ma świetne ciało i intrygującą twarz choć zdecydowanie "twarzowo" rolnik bardziej mi się podoba. Nie rozumiem zachwytu nad góralem wygląda na takiego ładnego chłopca rozrabiakę, bardziej fotomodeling w brudnych stylizacjach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 17:57   #4117
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
dzięki, czekałam na to po pracy
a ja cały dzień

dziękuję po raz kolejny!
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 19:03   #4118
seabear
Raczkowanie
 
Avatar seabear
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 102
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Dokładnie, co za niedorzeczny pomysł Mieli naprawdę farta, że nikt się nie połamał. Wystarczyłaby niedożywiona panienka z osteoporozą i dramat gotowy
Prosze Cie, no przeciez wlasnie o to chodzilo. Zapewne liczyli, ze ktos sobie cos skreci lub zlamie (ewentualnie chociaz nos obije), wyobrazasz sobie pozniej ten dramat? Historia na piec odcinkow jak to mimo nogi w gipsie wyszlo sie na wybieg, etc. Pomijajac juz fakt, ze kopiuja zywcem zadania z amerykanskich odcinkow, bo przeciez skoro z USA to musi byc dobre. Rozumiem, ze format kupionego programu ma swoje ograniczenia, ale nie wierze, ze nie mozna wykazac sie tu wieksza kreatywnoscia.
seabear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 19:41   #4119
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

No i obejrzałam.

Cieszę się, że Michał Rolnik wygrał, bo zdjęcie miał super, tak samo Marta.
I bardzo dobrze, że Karolina odpadła - całkowicie niemodelowa twarz, nie wiem po co ją w ogóle wzięli do 13
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:12   #4120
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
circle lens i wygląda w nich nieco przerażająco
Nie sądziłam, że to aż tak konkretne coś Pierwsze słyszę w ogóle o czymś takim. O ja stara
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 00:18   #4121
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Amerykanskie top model od kilku edycji to jakis zart... :/ Kiedys uwielbialam, kandydaci byli bardziej sensowni. A teraz - makabra. Golym okiem widac, ze wiekszosc sie po prostu nie nadaje (Frat boy Adam czy ta azjatka, koles-satanista...) A Tyra... szkoda gadac, powinna prowadzic big brothera a nie show o medelingu. Ogladam, ale z coraz wiekszym niesmakiem.

Zgadzam sie, nie wiem, kto robil zdjecia na oficjalna strone naszej edycji - sa tak koszmarne, ze az nie wierze... Kto wybral np to zdjecie Marty? Nie jestem super-profi fotografem modowym, ale zrobilabym lepsze
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 09:00   #4122
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Amerykanskie top model od kilku edycji to jakis zart... :/ Kiedys uwielbialam, kandydaci byli bardziej sensowni. A teraz - makabra. Golym okiem widac, ze wiekszosc sie po prostu nie nadaje (Frat boy Adam czy ta azjatka, koles-satanista...) A Tyra... szkoda gadac, powinna prowadzic big brothera a nie show o medelingu. Ogladam, ale z coraz wiekszym niesmakiem.

Zgadzam sie, nie wiem, kto robil zdjecia na oficjalna strone naszej edycji - sa tak koszmarne, ze az nie wierze... Kto wybral np to zdjecie Marty? Nie jestem super-profi fotografem modowym, ale zrobilabym lepsze
Najgorsze jest chyba zdjęcie Michaliny, jest nie do poznania i to w złym sensie...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:02   #4123
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

A ja nie lubię Marty. Ale niestety wiem, że ma największe szanse, bo jest pewna siebie i potrafi pozować. No ale do mnie nie przemawia jej zachowanie. Czyżbym była sama w tych spostrzeżeniach?

A tu trochę taka off-topowa niespodzianka Pamiętacie Michalinę Manios z II edycji TM? Teraz postanowiła spróbować swoich sił w "The voice of Poland"... producenci wstawili kawałek jej występu, szczerze mówiąc, fałszuje dla mnie strasznie, ale myślę, że ją wezmą, bo ktoś zobaczy potencjał. A ona może tylko szuka jak się pokazać w telewizji?
https://www.youtube.com/watch?v=C9Iw...xTWdEGgAoIeggQ
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 23:03   #4124
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dla mnie ten sezon to porażka. Irytuje mnie Mateusz Maga. Doprawdy nie rozumiem po jaką cholerę poszedł do programu rozrywkowego, w którym będzie go obserwować mnóstwo ludzi, skoro boi się własnego cienia. Non stop się samobiczuje i stwierdza, że "nie potrafił się otworzyć". To po kiego tam szedł? Do konkursu, w którym potrzebne są cechy charakteru będące jego zaprzeczeniem? Żeby pokazać jaki jest beznadziejny? Słabe.

Nie lubię Marty. Pewność siebie i odwaga mi się w niej podoba, ale jest w tym strasznie sztuczna i z jej rozmowy z matka wywnioskowałam, że rajcuje ją to że "jest taką bitch", jakby książkę pisała i kreowała się w niej na twardy czarny charakter. Taka trochę zmanierowana i koniecznie chce pokazać, że ma wszystkich w dupie.

Michalina mi się podoba. Wygląda na wrażliwą dziewczynę, trochę dziecinną, ale nie marudzi, wykonuje swoją robotę i nie robi z siebie dziecka specjalnej troski na wzór Ani Bałon. Wydaje się bardzo pozytywna osobą, która jednak wie czego chce i w tym co robi nie jest sztuczna, a to dla mnie bardzo ważne. Podobało mi się jak pracowała na sesji, od razu musiała pokazać się topless i nie odstawiała cyrków, ani nie ryczała Krupie na ramieniu bo zobaczyła kawał mięsa... Normalna fajna dziewczyna, nie wiem czemu niektórzy zarzucają jej sierotowatość.

No i co do całego odcinka - ten patos, to obcowanie ze śmiercią, ta krew i głębokie przeżycia uczestników... żenada do kwadratu podniesiona do sześcianu i jeszcze pomnożona razy dwa. Jak to jest program o modzie to ja jestem chińską księżniczką.Trzecia edycja trzymała poziom, ale ta? Mam wrażenie, że reżyser wziął sobie za punkt honoru by pokazać jak najwięcej infantylnych hamerykańskich zachowań Krupy i żenujących "traumatycznych i emocjonujących" przeżyć uczestników. Porażka totalna.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:02   #4125
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość


No i co do całego odcinka - ten patos, to obcowanie ze śmiercią, ta krew i głębokie przeżycia uczestników... żenada do kwadratu podniesiona do sześcianu i jeszcze pomnożona razy dwa.


rozwaliły mnie te płacze, teksty Piróga "nie masz szacunku do zwłok''... wtf
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 09:19   #4126
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Michalina Manios fałszująca śpiewająca w The Voice of Poland.
http://voice.tvp.pl/wideo/kulisy/nie...elka-16962065/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 10:09   #4127
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Michalina Manios fałszująca śpiewająca w The Voice of Poland.
http://voice.tvp.pl/wideo/kulisy/nie...elka-16962065/
No cóż - ze śpiewaniem powinna dać sobie spokój. Ale za to ładnie wygląda. Pamiętam jak w Top Model ciągle jej się czepiali, żeby nie walczyła z męskimi aspektami wyglądu, które jej zostały, ale starała się je wykorzystać. Nie podobało mi się to, bo widać, że nie czuła się dobrze jako chłopczyca. Teraz po latach widać, że im więcej w jej wizerunku kobiecości tym lepiej wygląda.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:37   #4128
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ruda Ola jest cudem. Na modelkę wybiegową za szeroka wszędzie (taka budowa, Osi ma więcej kg przy takim samym wzroście, a wymiary i ogólnie wygląd ciała - zupełnie inny!) ale żeby zostać fotomodelką - spoko
ale i tak najlepszą rolę dla niej widzę jako mojej żony lub zamiana ze mną na wygląd, ajj
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 19:11   #4129
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dziewczyny, patrzcie- apropo najeżdzania Piróga na Adama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3215561.jpg (34,4 KB, 309 załadowań)
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 22:00   #4130
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

pfff magia telewizji
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 15:49   #4131
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dziewczyny czekające na linki - ANTM wrzuca je na swój profil na fb. Szybciej będzie : p
https://www.facebook.com/ANTMCycle21?fref=ts

Adam na swoim insta lekko zaspojlerował.
Szkoda, ajj
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 17:12   #4132
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Już mi się Góral przestał podobać, po tym jak mu włosy ścięli, mimo iż bardzo lubię u facetów taką długość. Ale u niego jestem na
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 18:41   #4133
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Widzieliście to?
http://topmodel.tvn.pl/wideo,2100,v/...i,1344281.html
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:11   #4134
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 19:19   #4135
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

gościu od razu lepiej pozował bo się na piersi zapatrzył
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 15:43   #4136
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
A tu trochę taka off-topowa niespodzianka Pamiętacie Michalinę Manios z II edycji TM? Teraz postanowiła spróbować swoich sił w "The voice of Poland"... producenci wstawili kawałek jej występu, szczerze mówiąc, fałszuje dla mnie strasznie, ale myślę, że ją wezmą, bo ktoś zobaczy potencjał. A ona może tylko szuka jak się pokazać w telewizji?
https://www.youtube.com/watch?v=C9Iw...xTWdEGgAoIeggQ

Wcale nie offtop. Wątek jest o Top Model i jego uczestnikach - zarówno obecnych, jak i byłych.

A występ fatalny. ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:55   #4137
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

http://www.styl.pl/wideo/video,vId,1...iwa_hash=94527
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:58   #4138
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Dziś ma też być Chodakowska.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:43   #4139
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Już mi się Góral przestał podobać, po tym jak mu włosy ścięli, mimo iż bardzo lubię u facetów taką długość. Ale u niego jestem na

a mi się podoba strasznie, bardzo mi przypomina z wyglądu mojego eks, który był pilotem wojskowym


Niestety nie podzielam sympatii do Marty, dla mnie jest sztuczna, bezczelna i chamowata. Podobne odczucia mam co do rolnika, ta dwójka działa mi na nerwy.

Natomiast krytykowana i porównywana do Bałon Michalina wydaje mi się bardzo sympatyczną osobą nie jest taka sierotowata jak Bałon, która nawet manierę mówienia miała a la głupawe rozpuszczone dziecko. Michalina kojarzy mi się z moją kumpelą, która wpada w podobny słowotok jak sie stresuje
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 20:14   #4140
psawyer
Rozeznanie
 
Avatar psawyer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: znienacka ;)
Wiadomości: 672
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część III

Ma ktoś może link do streamu na żywo? Nie mam telewizji
psawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 23:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.