Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 08:10   #3361
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Introwertyzm Pokaż wiadomość
No wiesz, nie każdy jest przedsiębiorczy. Ludzie są różni i nie każdemu marzy się tego typu praca. Z tego co zauważyłem bohaterowie tego dokumentu w jakiś tam sposób pracują - a to na budowach, a to w obrębie gospodarstwa (no może z wyjątkiem Kampio ). A i nie sądze, by 4 latek wiedział więcej od Bandziorka o rolnictwie
Nie kazdy musi byc obrotny i przedsiebiorczy ale przyznasz, ze niektorzy bohaterowie sa az za bierni i to we wszystkich dziedzinach zycia
Mogliby chociaz obejscie ogarnac, a nie mieszkaja w rozpadajacych sie chalupach jak Bandziorek czy Ryszard.
Rysiek to nawet starej matce, jak ktos slusznie wyzej zauwazyl, nawet porzadnej studni nie wybudowal, gdzie on sie nadaje do jakiekkolwiek roboty, tylko chlac i dzieci klepac.
Pamietasz Franka? Ten to dopiero mial burdel w chalupie. Syf, az oczy wypalal
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 10:46   #3362
Introwertyzm
Przyczajenie
 
Avatar Introwertyzm
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A pewnie, że tak. Masz racje. Może z wyjątkiem Franka, bo jego artystyczny nieład w domu jest konsekwencją oryginalnego charakteru

Natomiast wydaje mi się, że długotrwała samotność potrafi wytworzyć osobnika o oryginalnym charakterze Miałem kilku takich znajomych, co przez długi okres czasu żyli w samotności i przyznam, że ich zachowania czy teksty były dość nietypowe, zbliżone do tych występujących u uczestników programu.
Introwertyzm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 12:16   #3363
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Nie kazdy musi byc obrotny i przedsiebiorczy ale przyznasz, ze niektorzy bohaterowie sa az za bierni i to we wszystkich dziedzinach zycia
Mogliby chociaz obejscie ogarnac, a nie mieszkaja w rozpadajacych sie chalupach jak Bandziorek czy Ryszard.
Rysiek to nawet starej matce, jak ktos slusznie wyzej zauwazyl, nawet porzadnej studni nie wybudowal, gdzie on sie nadaje do jakiekkolwiek roboty, tylko chlac i dzieci klepac.
Pamietasz Franka? Ten to dopiero mial burdel w chalupie. Syf, az oczy wypalal
Co lepsze to nawet wiadra jej nie sprawił, nadal nosi wodę w tym cieknącym/dziurawym wiadrze.

Ryszard jeszcze ma czelność pyszczyć do matki, że za gruba, żeby sie ruszyla może schudnie itd. Bezczelny. Mimo wszystko to jest jego matka, owszem może jej delikatnie zwrócić uwagę ale nie przed kamerą takie coś opowiadać.
Dla mnie idiota.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 13:28   #3364
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

mi jako rezyserowi byloby zal tej matki i tego jak on ja traktuje...

a wrocilam do 70któregoś odcinka i tam była scena jak aska i rychu oswiadczaja mamie ze aska jest w ciazy (w ktorej jednak nie byla).. "ja powiem tylko jedno, ewelina byla tylko do dmuchania" - czy jakos tak. No a Aśka to nie ? xD... taką miałam nadzieje że pani Tereska jej powie: TAK jak Ty! no ale nie powiedziala nic. Szkoda.
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 13:36   #3365
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Heja! Od jakiegoś czasu leżę w łóżku na zwolnieniu lekarskim (złamana noga buuuu). Dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest taki dokument jak CHDW Obejrzałam wszystkie hurtem 96 odcinków na IPLI i kurde szkoda, że teraz muszę wyczekiwać na każdy następny odcinek tak długo. Leżę i się nudzę. Przeczytałam cały wątek na wizażu i z ciekawości poszperałam w necie. Ktoś wyżej dał linka na "sandrę shemale", ja weszłam jeszcze na inną stronkę z tym czymś i doznałam chyba ataku epilepsji : 13fp:to coś umieściło krótkie filmiki ze swoich usług! Jak ktoś chce zobaczyć to podam linka ale oglądajcie na własną odpowiedzialność

xxx
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

I jeszcze za godzinę bierze 300 zł, a za całą noc 3000 zł - chyba się porzygam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-28 o 16:33 Powód: Link.
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 14:05   #3366
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Heja! Od jakiegoś czasu leżę w łóżku na zwolnieniu lekarskim (złamana noga buuuu). Dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest taki dokument jak CHDW Obejrzałam wszystkie hurtem 96 odcinków na IPLI i kurde szkoda, że teraz muszę wyczekiwać na każdy następny odcinek tak długo. Leżę i się nudzę. Przeczytałam cały wątek na wizażu i z ciekawości poszperałam w necie. Ktoś wyżej dał linka na "sandrę shemale", ja weszłam jeszcze na inną stronkę z tym czymś i doznałam chyba ataku epilepsji : 13fp:to coś umieściło krótkie filmiki ze swoich usług! Jak ktoś chce zobaczyć to podam linka ale oglądajcie na własną odpowiedzialność

xxx
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

I jeszcze za godzinę bierze 300 zł, a za całą noc 3000 zł - chyba się porzygam

a kto tam jest na tym linku bo na takie steonki nie wchodze?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-28 o 16:33 Powód: Link w cytacie.
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 14:28   #3367
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Heja! Od jakiegoś czasu leżę w łóżku na zwolnieniu lekarskim (złamana noga buuuu). Dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest taki dokument jak CHDW Obejrzałam wszystkie hurtem 96 odcinków na IPLI i kurde szkoda, że teraz muszę wyczekiwać na każdy następny odcinek tak długo. Leżę i się nudzę. Przeczytałam cały wątek na wizażu i z ciekawości poszperałam w necie. Ktoś wyżej dał linka na "sandrę shemale", ja weszłam jeszcze na inną stronkę z tym czymś i doznałam chyba ataku epilepsji : 13fp:to coś umieściło krótkie filmiki ze swoich usług! Jak ktoś chce zobaczyć to podam linka ale oglądajcie na własną odpowiedzialność

xxx
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

I jeszcze za godzinę bierze 300 zł, a za całą noc 3000 zł - chyba się porzygam
To coś? Serio?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-28 o 16:34 Powód: Link w cytacie.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 14:37   #3368
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Heja! Od jakiegoś czasu leżę w łóżku na zwolnieniu lekarskim (złamana noga buuuu). Dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest taki dokument jak CHDW Obejrzałam wszystkie hurtem 96 odcinków na IPLI i kurde szkoda, że teraz muszę wyczekiwać na każdy następny odcinek tak długo. Leżę i się nudzę. Przeczytałam cały wątek na wizażu i z ciekawości poszperałam w necie. Ktoś wyżej dał linka na "sandrę shemale", ja weszłam jeszcze na inną stronkę z tym czymś i doznałam chyba ataku epilepsji : 13fp:to coś umieściło krótkie filmiki ze swoich usług! Jak ktoś chce zobaczyć to podam linka ale oglądajcie na własną odpowiedzialność

xxx
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

I jeszcze za godzinę bierze 300 zł, a za całą noc 3000 zł - chyba się porzygam
Przyjmij serdeczne wyrazy wspolczucia.

Warszawa[*]
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-28 o 16:34 Powód: Link w cytacie.
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 14:55   #3369
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Paris2926 Pokaż wiadomość
a kto tam jest na tym linku bo na takie steonki nie wchodze?

Alex vel Aleksandra z Chłopaków do wzięcia.
Dno i wodorosty i jeszcze metr mułu.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
To coś? Serio?
A jak mam określić tę istotę? Ona , on czy ono? Bo nie wiem? Przydałby się temu człowiekowi jakiś lekarz od głowy, bo na nogi to już za późno
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 15:40   #3370
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Normalnie on To, ze ktos uwaza sie za Napoleona Bonaparte, nie oznacza, ze nim jest :P
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 15:51   #3371
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Alex vel Aleksandra z Chłopaków do wzięcia.
Dno i wodorosty i jeszcze metr mułu.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



A jak mam określić tę istotę? Ona , on czy ono? Bo nie wiem? Przydałby się temu człowiekowi jakiś lekarz od głowy, bo na nogi to już za późno
Człowiek. To było takie trudne...
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 17:34   #3372
persefona3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Heja! Od jakiegoś czasu leżę w łóżku na zwolnieniu lekarskim (złamana noga buuuu). Dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest taki dokument jak CHDW Obejrzałam wszystkie hurtem 96 odcinków na IPLI i kurde szkoda, że teraz muszę wyczekiwać na każdy następny odcinek tak długo. Leżę i się nudzę. Przeczytałam cały wątek na wizażu i z ciekawości poszperałam w necie. Ktoś wyżej dał linka na "sandrę shemale", ja weszłam jeszcze na inną stronkę z tym czymś i doznałam chyba ataku epilepsji : 13fp:to coś umieściło krótkie filmiki ze swoich usług! Jak ktoś chce zobaczyć to podam linka ale oglądajcie na własną odpowiedzialność

xxx
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

I jeszcze za godzinę bierze 300 zł, a za całą noc 3000 zł - chyba się porzygam
Hej
Ja też odkryłam ChDW jak leżałam z nogą złamaną...
ehhh, co to nuda robi z człowiekiem...
za to po ozdrowieniu wyrzuciłam telewizor z domu!
Pozdrawiam i trzymaj się!
persefona3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:40   #3373
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Laski-
1. WieLOCHA nie jest w żadnej ciąży!!!
2. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć Stachu poznał kobitę figurową i zabrania mu występowania w CHdW.
3. Niemiła przygoda spotkała bliźniaka z Malbołka vel Alexandra :
http://www.poranny.pl/wiadomosci/bia...ient,id,t.html

http://www.fakt.pl/polska/prostytutk...ly,603362.html


4. i takie zdjątko z fejsa- rodzinka sławna, nie ma bata!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sy.jpg (60,2 KB, 148 załadowań)
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:50   #3374
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Haneczka Pokaż wiadomość
Laski-
1. WieLOCHA nie jest w żadnej ciąży!!!
2. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć Stachu poznał kobitę figurową i zabrania mu występowania w CHdW.
3. Niemiła przygoda spotkała bliźniaka z Malbołka vel Alexandra :
http://www.poranny.pl/wiadomosci/bia...ient,id,t.html

http://www.fakt.pl/polska/prostytutk...ly,603362.html


4. i takie zdjątko z fejsa- rodzinka sławna, nie ma bata!

to wcale nie musi byc Alex z chlopakow do wziecia moze chodzic o innego transseksualiste co sie nazywa Alexandra
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 20:07   #3375
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Z całą pewnością to TA/TEN Alex. Zapewniam.
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 20:14   #3376
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Elvis chyba jako jedyny myje zęby :P
Bo ma. Jak taki Ruchard nie ma zebow, to co ma poczac. Albo Bandziorek, kobity nie ma, to po co myc. Zreszta tyle pozyl juz bez mycia, ze pozyje jeszcze drugie tyle. Fanaberie
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 21:07   #3377
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Paris2926 Pokaż wiadomość
to wcale nie musi byc Alex z chlopakow do wziecia moze chodzic o innego transseksualiste co sie nazywa Alexandra
Na 100% to o niego chodzi - zanim jeszcze poznałam ten dokument, pamiętam jak koleżanka policjantka opowiadała mi o tym przypadku, że miała taką sprawę i to on

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez martalady83 Pokaż wiadomość
Bo ma. Jak taki Ruchard nie ma zebow, to co ma poczac. Albo Bandziorek, kobity nie ma, to po co myc. Zreszta tyle pozyl juz bez mycia, ze pozyje jeszcze drugie tyle. Fanaberie
Jak widziałam wątek z Bandziorkiem zawsze miałam ochotę wcisnąć pauzę i pójść do łazienki umyć swoje zęby - tak dla profilaktyki a nie to, że mam jakieś spruchniałe
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 09:53   #3378
Introwertyzm
Przyczajenie
 
Avatar Introwertyzm
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Moi drodzy! Już niedługo moment, którego wszyscy wyczekiwali z wypiekami na twarzy. Elvis pójdzie z Sylwią na badania, żeby się przypadkiem czymś nie zarazić. A bo to wiadomo?

Swoją drogą zastanawia mnie po co Szczena jest jeszcze w tym programie? Chyba, że czekają do ślubu, aby pokazać szczęśliwe zakończenie.

Edytowane przez Introwertyzm
Czas edycji: 2016-01-29 o 10:01
Introwertyzm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 11:40   #3379
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
A gdzie Można taką sytuację zgłosić? Do jakiegos stowarzyszenia ochrony praw zwierząt, policje lub straz miejską. Niestety nie wiem jak nazywa sie ta wiocha zabita dechami .

Sorry za off top
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 14:13   #3380
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Introwertyzm Pokaż wiadomość
Moi drodzy! Już niedługo moment, którego wszyscy wyczekiwali z wypiekami na twarzy. Elvis pójdzie z Sylwią na badania, żeby się przypadkiem czymś nie zarazić. A bo to wiadomo?

Swoją drogą zastanawia mnie po co Szczena jest jeszcze w tym programie? Chyba, że czekają do ślubu, aby pokazać szczęśliwe zakończenie.
Oesu bo ludzie lubią oglądać Ryszarda i jego perypetie. Zapytaj po co jest jeszcze Pani Aniela, Supermario i brat strażak który sie ochajtał.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 21:21   #3381
Introwertyzm
Przyczajenie
 
Avatar Introwertyzm
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Oesu bo ludzie lubią oglądać Ryszarda i jego perypetie. Zapytaj po co jest jeszcze Pani Aniela, Supermario i brat strażak który sie ochajtał.
Zakładam, że idea programu jest taka, żeby tytułowe chłopaki znaleźli kobietę na całe życie, a jak znajdą to ich wątek nie jest kontynuowany.

Z tego co wiem to Supermario jeszcze wybranki nie znalazł, więc jego obecność jest zrozumiała. Brata strażaka podejrzewam, że będą powoli wycofywać, skoro znalazł kobietę na całe życie. Z Panią Anielą to rozumiem, że chcą zaczekać, bo z nią to nigdy nic nie wiadomo.

Może Rycha jeszcze przetrzymują, bo nie wiedzą co będzie, bądź czekają na ślub ale mnie już szczerze mówiąc nudzą te jego na okrągło powtarzane patologiczne teksty. Mam nadzieje, że wkrótce go z tego programu wyeksmitują, a wprowadzą jakiegoś nowego Franka czy Stasia - oni przynajmniej mieli ten swój warty grzechu przedwojenny humor . Rychu z kolei ciągle popisuje się jakimiś bezczelnymi tekstami skierowanymi w stosunku a to do matki, a to do do Aśki, o tym, że musi być bita.
Introwertyzm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 09:51   #3382
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Introwertyzm Pokaż wiadomość
Panią Anielą to rozumiem, że chcą zaczekać, bo z nią to nigdy nic nie wiadomo.
.
nie ma cienia watpliwosci, pani Aniela jest na pewno "chlopakiem do wziecia"

Tak serio, serial zyskalby, gdyby bohaterami byli normalni faceci(jak strazacy, aktor) a nie jakies szumowiny i patologie pokroju Ryska czy Bandziorka. Nie wiem co w programie robi Anielak Jej watek pokazuja chyba tylko ze wzgledu na Jarusia

Edytowane przez 201607121236
Czas edycji: 2016-01-30 o 09:55
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 10:22   #3383
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Introwertyzm Pokaż wiadomość
Zakładam, że idea programu jest taka, żeby tytułowe chłopaki znaleźli kobietę na całe życie, a jak znajdą to ich wątek nie jest kontynuowany.

Z tego co wiem to Supermario jeszcze wybranki nie znalazł, więc jego obecność jest zrozumiała. Brata strażaka podejrzewam, że będą powoli wycofywać, skoro znalazł kobietę na całe życie. Z Panią Anielą to rozumiem, że chcą zaczekać, bo z nią to nigdy nic nie wiadomo.

Może Rycha jeszcze przetrzymują, bo nie wiedzą co będzie, bądź czekają na ślub ale mnie już szczerze mówiąc nudzą te jego na okrągło powtarzane patologiczne teksty. Mam nadzieje, że wkrótce go z tego programu wyeksmitują, a wprowadzą jakiegoś nowego Franka czy Stasia - oni przynajmniej mieli ten swój warty grzechu przedwojenny humor . Rychu z kolei ciągle popisuje się jakimiś bezczelnymi tekstami skierowanymi w stosunku a to do matki, a to do do Aśki, o tym, że musi być bita.
Gdyby byli po ślubie to własnie też bym ich wycofała, ale poki co na to sie nie zapowiada. Pewnie ekipa domyśla sie, ze to nic pewnego i obserwują jego losy.

Co do pana Stasia to na początku go lubiłam, a potem to juz w kolko wałkował te same teksty.

Zbliżenie na buty rozwaliło mnie na łopatki Chcę wierzyć, że to ostra reżyserka
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 10:44   #3384
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ale skoro klienci pobili Alexa jesienią 2014 r. to znaczy, że w początkowych odcinkach CHdW ściemniał z tym, że szuka w programie dziewczyny. Sceny gdy jeszcze był "prawie normalnym" chłopakiem do wzięcia na pewno były kręcone później, niż jesień 2014.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 13:04   #3385
marysia0530
Raczkowanie
 
Avatar marysia0530
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ale skoro klienci pobili Alexa jesienią 2014 r. to znaczy, że w początkowych odcinkach CHdW ściemniał z tym, że szuka w programie dziewczyny. Sceny gdy jeszcze był "prawie normalnym" chłopakiem do wzięcia na pewno były kręcone później, niż jesień 2014.
Sceny były kręcone dużo wcześniej niż jesień 2014.
marysia0530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 13:27   #3386
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

No nie żartujcie, że spotkanie Sylwii i tego faceta zobaczymy dopiero w nowym sezonie...
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 19:02   #3387
bkj86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Alex vel Aleksandra z Chłopaków do wzięcia.
Dno i wodorosty i jeszcze metr mułu.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



A jak mam określić tę istotę? Ona , on czy ono? Bo nie wiem? Przydałby się temu człowiekowi jakiś lekarz od głowy, bo na nogi to już za późno
Myślę, że jesteś kobietą inteligentną i znającą trochę świata ale aby nazywać drugiego człowieka to coś to już mega przesada. Jest jaki/jaka jest i nie Tobie tego oceniać w ten sposób. Jego/jej życie, może z nim robić co chce.Wybacz ale wychodzi z Ciebie buractwo. Skoro oglądałaś wszystkie odcinki był okres, że Wojtek był liderem i on mówił tak nt kobiety/swojej potencjalnej partnerki - " to coś wyniesie, coś się pokręci, to coś ugotuje". Jemu można wybaczyć ale Tobie....
bkj86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 19:28   #3388
Baba_Jaga_Aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Introwertyzm, Twoje spostrzeżenia na temat bohaterów
Oczywiście trudno dostrzec te wszystkie cechy poprzez wykreowany przez reżyserów wizerunek niedomytych leni/pijaków/kryminalistów, ale naprawdę nie sposób nie zgodzić się z Twoją oceną postaci.
Jak wszyscy wielbiciele CHDW mam też swoje sympatie i antypatie. Ostatnio bardzo rozczula mnie Darek - widać że to niegłupi, bardzo dobry chłopak, żadna patologia tylko kaleka. Boję się, że zaraz znajdą się jakieś mendy chętne wykorzystać fakt, że ma duże mieszkanie i rentę, i zwyczajnie skrzywdzą chłopaka.
Baba_Jaga_Aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 19:43   #3389
altair86
Przyczajenie
 
Avatar altair86
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jaruś na portalu Fotka i na gg jest wabik czyli złoty łańcuch fake czy prawda?

http://www.fotka.pl/profil/JarekM

http://wyszukiwarka-ludzi-na-gg.opis...gg55616562.htm

Edytowane przez altair86
Czas edycji: 2016-01-30 o 19:44
altair86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 20:04   #3390
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

on ma 31 lat?! myslalam ze z 22-23....
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.