iOffer - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 12:46   #1
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217

iOffer


Witam. Natknelam sie dzisiaj na stronke iOffer..
przejrzalam oferte i szczerze powiedziawszy sa
tam niesamowicie korzystne i mile dla portfela ceny

hmm.. i to jest wlasnie to! cos za tanie sie wydaja
niektore rzeczy.. kupowal moze ktos cos na za posrednictwem
tej stronki? ciekawi mnie niezmiernie czy to dziala podobnie
do allegro albo ebay'a. Z gory dziekuje za zainteresowanie i odp.

Pozdrawiam.
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:17   #2
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: iOffer

Ja kiedyś interesowałam się tą stronką,
chciałam kupić pikowaną torebkę której cena wynosiła 90-100zł, napisałam do kilku sprzedających z zapytaniem ile będzie kosztowała łącznie z wysłaniem do Polski i cena przesyłki przewyższała wartość torebki więc sobie darowałam
ceny korzystne ale do tego trzeba doliczyć przesyłkę która niekiedy wynosi 100 zł
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2009-04-11 o 14:19
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:08   #3
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: iOffer

Fakt, ceny niskie, ale w wiekszosci to oczywiscie chinskie podrobki. Przesylki ida ok. miesiaca, wiekszosc sprzedawcow ledwo co mowi po angielsku, i fakt cena przesylki tez nienajnizsza.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:28   #4
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: iOffer

Zdecydowana większość rzeczy tam wystawianych to podróbki. Nie zdecydowałabym się też zamówić czegoś sprzedawanego jako "oryginalne" bo raczej nikłe szanse, że rzeczywiście takie jest
Ale ceny w porównaniu z allegro, które również sprzedaje masę podróbek całkiem przystępne
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:51   #5
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Przesylki ida ok. miesiaca, .
A to ciekawe od kiedy? To raczej jest zależne od tego jaką firmą dany sprzedawca wysyła i jaką ty preferujesz wysyłkę...

Większość to podróbki to fakt, ale sprzedawcy w większości nawet temu nie przeczą.
W przypadku, gdy jest napisane, że rzecz jest oryginalna a gdy ją dostaniesz okaże się podróbką to sprzedawcy muszą oddać kasę, tzn powinni Wiadomo jak i na allegro są uczciwi i ci mniej uczciwi..

Cena wysyłki jest wysoka, bo zazwyczaj jest to drugie tyle co przedmiot.
Jesli torebka kosztuje 100usd to i wysyłka +/- tyle samo
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:51   #6
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: iOffer

nooo właśnie, to zależy czy wyśle Ci statkiem czy samolotem. Moja koleżanka czekała na torebkę ze stanów 3 miesiące bo jakiś głupek wysłał ją statkiem
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:09   #7
meesh
Raczkowanie
 
Avatar meesh
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: iOffer

akurat, ze rzeczy tam dostępne, to podróbki, to jest to dość oczywiste i nawet jak torebka kosztuje tam 100 czy 200 dolarów to jest to też raczej podróbka, bo oryginały sa przecież po 1000 albo i wiecej...
niemniej jak widzę zadowolone kobiety biorące po 10 torebek to sama mam ochotę się skusić. zwłaszcza ze strasznie choruję na torebkę hermes birkin i szpilki louboutin [takie z czerwona podeszwą] a nie zalezy mi bynajmniej na oryginałach, wystarczy żeby wyglądały tak samo.

co do ceny za przesylke, to wystarczy się dobrze przyjrzeć, a zauważy się, ze ten sam model np. torebki u różnych sprzedawców rożnie kosztuje, a z przesylką cena jest zawsze podobna, czyli niskie ceny w wyszukiwarce mają tylko przyciągnąć kupującego, a torebka ostatecznie bedzie i tak kosztować 40-60 dolarów.

a jedyne co mnie ciekawi w sumie, to czy faktycznie tam, gdzie piszą skóra, to czy tojest skóra, bo ostatecznie zwykła torebka david jones ze skóry ekologicznej kosztuje na ten moment ponad 100zł, więc czemu nie skusić się na torebkę skórzaną za tę samą cenę...
meesh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 16:19   #8
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez meesh Pokaż wiadomość

a jedyne co mnie ciekawi w sumie, to czy faktycznie tam, gdzie piszą skóra, to czy tojest skóra, bo ostatecznie zwykła torebka david jones ze skóry ekologicznej kosztuje na ten moment ponad 100zł, więc czemu nie skusić się na torebkę skórzaną za tę samą cenę...
Czy skóra to łatwo poznać, bo skóra "pachnie" inaczej niż eko skóra...

Niektóre rzeczy nie są podróbkami - są też oryginały i repiki.... a już jeśli chodzi o repliki to raczej na pewno nie odróżnisz jej od oryginału bo nawet spece od danych marek ich nie potrafią rozróżnić
Polecam książkę Dany Thomas pt:"„Luxe & Co. Jak marki zabiły luksus”
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 00:10   #9
meesh
Raczkowanie
 
Avatar meesh
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Czy skóra to łatwo poznać, bo skóra "pachnie" inaczej niż eko skóra...
póki co rozwiązania techniczne uniemożliwiają wąchanie przez internet więc się wstrzymam..

zwłaszcza, ze gdzieś tam po drodze się natknęłam na słuszny komentarz - ta strona nie ma żadnych narzędzi chroniących kupujących, więc łatwo trafić na oszusta.

a ostatecznie chyba stanę po stronie "inspiracji", a nie podróbek, które koniec końców nie są zbyt legalne.. w sumie wspomniany przeze mnie david jones wypuścił w tym roku ciekawy wzór w jakiś tam sposób do klasycznego hermes birkin nawiązujący.
meesh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:26   #10
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: iOffer

Się wczoraj zainteresowałam co oni tam sprzedają i już zaczęłam spisywać w słupku ile pieniędzy muszę zebrać, ale trafiłam na komentarz/opinię oszukanej użytkowniczki, która również wspomniała o tym co zostało napisane wyżej czyli braku zabezpieczeń.
Ryzyko spore...
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:55   #11
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

Przy płatności pp nie ma ryzyka...
Ryzyko jest takie samo jak przy każdych zakupach przez neta... na ebayu i allegro jest takie samo ryzyko...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House

Edytowane przez candace1
Czas edycji: 2009-06-08 o 08:56
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:32   #12
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: iOffer

kiedys tez sie interesowalam tą stroną. ryzyko jest takie że urząd celny może zabrać podróbki, ale to chyba raczej przy sprowadzaniu wiekszych ilosci, ale ryzyko zawsze jest. chociaz widzialam tam kupującym z Polski kupujących podrobione buty Nike Dunk ktorych podrobek pelno na allegro.
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:16   #13
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: iOffer

Raz zamówiłam ze strony chińskiej repliki(dwie bluzy podszyte futrem abercrombie, tenisówki i zegarek). UC się przesyłką zainteresował aż za bardzo. Maglowali mnie o przesłanie dokumentów stwierdzających wartość paczki i pozwolenie na import z Chin(nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego i potrzebie posiadania). Przesłałam scrin "faktury" ze strony, wydruk przelewu bankowego, a im ciągle było mało, a ja nie posiadałam nic więcej. Wymagali odemnie rzeczy nie możliwych. Traciłam nadzieję, że paczka do mnie trafi, traciłam cierpliwośc i resztki zdrowego rozsądku. Suma sumarum paczka do mnie trafiła; została oclona na 30 zł.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:21   #14
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

To bardzo dziwne, że skoro zamawiałaś na osobę prywatną prosili o pozwolenie na import - chyba trafiłaś na kogoś mocno niekumatego i niekompetentnego...
Takie papiery wymagane są, gdy firma składa zamówienie a nie osoba prywatna.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:51   #15
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: iOffer

No nieźle. Trzeba się znać na wszystkim, bo inaczej mogą cię zrobić w konia.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:28   #16
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez panna zet Pokaż wiadomość
No nieźle. Trzeba się znać na wszystkim, bo inaczej mogą cię zrobić w konia.
panno zet, moge zapytac o jakosc tych rzeczy oraz czy bylo warto?

czym sie roznia podrobki od replik?
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:37   #17
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

http://pl.wikipedia.org/wiki/Replika_(duplikat)
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 01:10   #18
meesh
Raczkowanie
 
Avatar meesh
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Przy płatności pp nie ma ryzyka...
Ryzyko jest takie samo jak przy każdych zakupach przez neta... na ebayu i allegro jest takie samo ryzyko...

tak, tylko z tego co się zorientowałam to na tym ioffer nie ma prawie żadnej weryfikacji użytkownika, nie ma więc problemu by likwidować konto po każdych kilku aukcjach, a zdjęcia pań azjatek jakoś uderzająco "podobnych" do tych serwowanych nam przy polskich aukcjach ciuchów japan style tym bardziej nie przekonują o autentyczności sprzedawcy.
nie znaczy to rzecz jasna, ze wszyscy tam tylko kradną i oszukują, niemniej ryzyko jest nieco większe.

niemniej na szpilki a'la louboutin cały czas mam ochotę i kusza mnie strasznie..
meesh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 07:46   #19
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: iOffer

skubidum:
żem zadowolona(materiał się nie zeszmacił, kudły z futra nie wypadały, a bluza grzała jak szalona przez całą zimę)Drugą bluzę zamówiłam dla mamy, bo jest zmarzluchem i pokochała ją od pierwszego założenia.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 08:02   #20
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

meesh - nie chce mi się rozpisywać na temat ochrony kupujących, bo to temat rzeka, ale wierz mi, że pp chroni lepiej niż allegro...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:23   #21
meesh
Raczkowanie
 
Avatar meesh
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
meesh - nie chce mi się rozpisywać na temat ochrony kupujących, bo to temat rzeka, ale wierz mi, że pp chroni lepiej niż allegro...

pozostaje w takim razie jeszcze kwestia jakości, ale jeśli serwowane zdjęcia pokazują stan faktyczny, to może warto się zastanowić.. bo tak czy tak na ten przykład skórzana torebka kosztuje swoje, więc skórzana torebka robiona na hermes birkin 60 dolarów jest w sumie warta.


szpilki tymczasem znalazłam na ebayu.. sprzedawca z korei, ale wysyłka za darmo, no i feedback mocny.. cena do tego wszystkiego jak marzenie.. jeszcze tylko się musze doinformować co do rozmiaru.
meesh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 00:46   #22
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: iOffer

kiedys chcialam sobie zamowic replike chanel 2.55 ale kurcze - boje sie że skonfiskują mi paczke albo stwierdza, ze zaniżam cene i policzą cło+podatek od 3000dolarów (czyli mniej wiecej tyle ile kosztuej oryginał) i jeszcze dostane kare za próbe oszukiwania. A może się myle? jeszcze nigdy nie zamawiałam ciuchów z zagranicy więc moje pojęcie o sprawach celnych jest na etapie "podobno"a nie "na pewno"
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:45   #23
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: iOffer

dziewczyny bylby ktoś chętny na zamówienie zbiorowe??? bo gdyby była taka mozliwość zamówiłabym coś...
moznaby np zamówić u jednego sprzedawcy...bo sama się boję
trzeba organizatorkę...
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...

Edytowane przez Christine Granville
Czas edycji: 2009-07-12 o 21:20
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:04   #24
meesh
Raczkowanie
 
Avatar meesh
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: iOffer

ja cały czas rozważam, ale chwilowo nie mam kasy.
meesh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 11:30   #25
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez Christine Granville Pokaż wiadomość
dziewczyny bylby ktoś chętny na zamówienie zbiorowe??? bo gdyby była taka mozliwość zamówiłabym coś...
moznaby np zamówić u jednego sprzedawcy...bo sama się boję
trzeba organizatorkę...
byłabym za ..gdybym znala zaawansowanie
angielski to bym sie podjela, ale jako ze jestem
noga.. tj. bardziej preferuje niemiecki to sobie
odpuszcze..

namietnie oczekuje chetnej organizatorki..
jak najbardziej byłabym skłonna zrobic zamówienie..

proponowałabym nawet na tym wątku wszystko ciągnac
tj. osoba zainteresowana czyms tam wkleja link
czy tam cos i wtedy szuka sie chetnych do potpiecia
do zakupów akurat u tego sprzedajacego itd.
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 14:06   #26
mlodamamuska
Raczkowanie
 
Avatar mlodamamuska
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 380
Dot.: iOffer

Witajcie Ja zamawiałam na ioffer.com więc torszkę opowiem o tym Co do bezpieczeństwa to wydaje mi się ze paypal jest w tym skuteczny... wiele razy robiłam różne zamówienia przez paypal i nigdy nikt mnie nie oszukał
Więc tak, kupowałam baletki "chanel" i 5 par okularów "ray ban" i w całości zapłaciłam 110usd ( przy czym później każdą parę okularów sprzedałam na allegro.p za 200zł)
Sama przesyłka była ekspresowa za pośrednictwem EMS. Od razu po wpłacie wysyłany jest numer przesyłki, która można cały czas śledzić na stronie ems. Ogólnie przesyłka z Chin do Polski szła około 3 dni. W Polsce przesyłka została zatrzymana w urzędzie celnym, z racji tego iż sprzedający zaniżył wartość przesyłki licząc na to, że ominę koszty dodatkowych opłat (vat). W następny dzień gdy przesyła została zatrzymana przyszedł do mnie list, żebym wsysała jakiś dokument świadczący o rzeczywistej wartości przesyłki. Tak więc wydrukowałam fakturę, która jest dostępna na stornie ioffer.com gdzie wszystko jasno jest wyjaśnione. W liście z urzędu celnego proszono o wysłanie listem bądź faxem faktury, ale ja postanowiłam odebrać przesyłkę osobiście, aby skrócić czas czekania ( strasznie się obijają w urzędzie celnym z tego co czytałam), a że miałam blisko (jestem z Rybnika, a urząd jest w Zabrzu) pojechałam, pokazałam fakturę i wszystko było ok, tylko urzędnik zapytał się mnie czy wiem, że kupuję podróbki, ja jako, że jestem blondynką udawałam, że nie mam pojęcia (hahahah). Zapłaciłam 22% vatu i odebrałam przesyłkę. A towar....dla mnie super i to za taka cenę...baletki w pudelku z dokumentami, a okulary to już wogóle, etui, metki, ściereczki, breloczki, a same w sobie tez byly super wykonane. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, zawsze można negocjować ceny. Mój brat też zamawiałam kilka rzeczy z tej strony i również był zadowolony. Chętnie zoorganizowałbym zamówinie, ale niestety moją kartą do bankomatu, nie można płacić bezpośrednio na paypal, i przelewanie pieniędzy z mojego konta na paypal troszkę trwa i co to ma za sens, skoro płacę dużo droższą przesyłkę ems'em a i tak cala transakcja przedłuża się o czasami nawet 5 dni. Jak macie jakies pytanie co do zakupów tam to piszcie A i jak by coś to tez jestem chętna na zamówienie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
mlodamamuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:58   #27
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez mlodamamuska Pokaż wiadomość
Witajcie Ja zamawiałam na ioffer.com więc torszkę opowiem o tym Co do bezpieczeństwa to wydaje mi się ze paypal jest w tym skuteczny... wiele razy robiłam różne zamówienia przez paypal i nigdy nikt mnie nie oszukał
Więc tak, kupowałam baletki "chanel" i 5 par okularów "ray ban" i w całości zapłaciłam 110usd ( przy czym później każdą parę okularów sprzedałam na allegro.p za 200zł)
Sama przesyłka była ekspresowa za pośrednictwem EMS. Od razu po wpłacie wysyłany jest numer przesyłki, która można cały czas śledzić na stronie ems. Ogólnie przesyłka z Chin do Polski szła około 3 dni. W Polsce przesyłka została zatrzymana w urzędzie celnym, z racji tego iż sprzedający zaniżył wartość przesyłki licząc na to, że ominę koszty dodatkowych opłat (vat). W następny dzień gdy przesyła została zatrzymana przyszedł do mnie list, żebym wsysała jakiś dokument świadczący o rzeczywistej wartości przesyłki. Tak więc wydrukowałam fakturę, która jest dostępna na stornie ioffer.com gdzie wszystko jasno jest wyjaśnione. W liście z urzędu celnego proszono o wysłanie listem bądź faxem faktury, ale ja postanowiłam odebrać przesyłkę osobiście, aby skrócić czas czekania ( strasznie się obijają w urzędzie celnym z tego co czytałam), a że miałam blisko (jestem z Rybnika, a urząd jest w Zabrzu) pojechałam, pokazałam fakturę i wszystko było ok, tylko urzędnik zapytał się mnie czy wiem, że kupuję podróbki, ja jako, że jestem blondynką udawałam, że nie mam pojęcia (hahahah). Zapłaciłam 22% vatu i odebrałam przesyłkę. A towar....dla mnie super i to za taka cenę...baletki w pudelku z dokumentami, a okulary to już wogóle, etui, metki, ściereczki, breloczki, a same w sobie tez byly super wykonane. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, zawsze można negocjować ceny. Mój brat też zamawiałam kilka rzeczy z tej strony i również był zadowolony. Chętnie zoorganizowałbym zamówinie, ale niestety moją kartą do bankomatu, nie można płacić bezpośrednio na paypal, i przelewanie pieniędzy z mojego konta na paypal troszkę trwa i co to ma za sens, skoro płacę dużo droższą przesyłkę ems'em a i tak cala transakcja przedłuża się o czasami nawet 5 dni. Jak macie jakies pytanie co do zakupów tam to piszcie A i jak by coś to tez jestem chętna na zamówienie
hmm brzmi ciekawie ale kuuuurcze chyba
jednak warto byloby znalezc kogos chetnego
do zorganizowania przesyłki
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:15   #28
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez mlodamamuska Pokaż wiadomość

Więc tak, kupowałam baletki "chanel" i 5 par okularów "ray ban" i w całości zapłaciłam 110usd ( przy czym później każdą parę okularów sprzedałam na allegro.p za 200zł)
I rozumiem, że te "Ray Bany" sprzedawałaś jako orginalne ?
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 12:44   #29
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez Agnesta Pokaż wiadomość
hmm brzmi ciekawie ale kuuuurcze chyba
jednak warto byloby znalezc kogos chetnego
do zorganizowania przesyłki
właśnie!!!! no, dziewczyny
ja nawet nie znam angielskiego wiec nie mogę
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:24   #30
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: iOffer

Cytat:
Napisane przez Christine Granville Pokaż wiadomość
właśnie!!!! no, dziewczyny
ja nawet nie znam angielskiego wiec nie mogę
Tak czy siak nie możesz.
Chyba pora zamknąć ten topik
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.