przedłużanie włosów- część II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-01, 12:10   #361
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Teraz dla calkowitej odmiany czekam z niecierpliwoscia na Racoon i monofibre , dalam sie namowic
Hihi Xeniu ja tez Bede miec racoon i monofibre Normalnie sie nie moge doczekac - byle do poniedzialku
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 19:14   #362
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Hihi Xeniu ja tez Bede miec racoon i monofibre Normalnie sie nie moge doczekac - byle do poniedzialku
Oj to ty szybciej niz ja Ja musze poczekac jeszcze troszke.
U kogo robisz? Ja u Reni.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 20:38   #363
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Oj to ty szybciej niz ja Ja musze poczekac jeszcze troszke.
U kogo robisz? Ja u Reni.
Tak jak Ty u naszej czarodziejki Reni
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 21:11   #364
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zaba jaki bierzesz kolor i czy bedziesz musiala dofarbowac wlosy?
Ja chce czarny kolor i niestety musze farbowac , aktualnie mam ani to brazowe ani rude. Mialam juz dawno temu farbowac ale sie wstrzymam , lepiej raz a dobrze.
Zycze powodzenia i czekam na fotki.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 22:29   #365
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Zaba jaki bierzesz kolor i czy bedziesz musiala dofarbowac wlosy?
Ja chce czarny kolor i niestety musze farbowac , aktualnie mam ani to brazowe ani rude. Mialam juz dawno temu farbowac ale sie wstrzymam , lepiej raz a dobrze.
Zycze powodzenia i czekam na fotki.
Ło matko i córko - ja też będę mieć czarne Hihi ale zbieg okoliczności. Ja 3 tygodnie temu sciągnęłam microringi więc musiałam farbować bo odrosty mnie o zawał serca przyprawiły. Niestety farba "sklepowa" mi się makabrycznie szybko zmyła więc się dziś farbnełam kupioną w sklepie z zaopatrzeniem fryzjerskim. Aparatu niestety nie mam ale poprosze Renie żeby fotki zrobiła i wrzuciła na wizaż Jak tylko z Warszawy wróce dam znać jakie pierwsze wrażenia. A Ty kiedy robisz włoski?
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 05:39   #366
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A ja już jestem po Racoon i Monofibre Od piątku Drugi raz
I kolejny raz jestem bardzo zadowolona bo Renia to cudowórca
Zresztą zobaczycie same - Reniu wrzuć fotki proszę

Mam kolorek - najciemniejszy brąz a włoski farbuje mi Renia bo ma superfarbę.
Mam takie włoski, że zawsze mi się farby wymywały. Nie trzymają kolorku.
A po farbce Reni pierwszy raz w życiu miałam odrosty hihi

dziewczyny - na pewno będziecie zadowolone. Tak jak ja
Pozdrawiam cieplutko i pokażcie się z nowymi włoskami.
Acha...polecam do pielęgnacji serię Joanny z apteczki babuni "miód i mleko"
Tanie to jak barszcz a rewelacyjne. Szampon kosztuje coś około 6 zł

Pozdrawiam cieplutko
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:18   #367
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ma m pytanko: córka mojej przyjaciółki już dwa razy przedłużała włosy w salonie fryzjerskim. I z efektów była ogólnie dośc zadowolona, poza jednym: najdłuższe oferowane włosy mają 55cm. Ostatnio znalazłyśmy na allegro włosy o długości 70cm i dziewczyna myśli o kupnie, są jednak dwie przeszkody: włosy nie mają zrobionych końcówek no i nie wiadomo, no i nie wiem, czy w zakładzie ją przyjmą, jesli tak przyjdzie z już kupionymi włoskami. Jak się postępuje w takich przypadkach? Nie wiem, czy to istotne, ale A mieszka w Warszawie.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 16:39   #368
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pamietam , ze kiedys w zadnym zakladzie fryzjerskim gdzie dzwonilam nie chcieli pracowac na przyniesionych wlosach. Co wiecej spotkalam sie nawet z tym , ze odmowiono korekty wlosow " obcych " robionych gdzie indziej ,w takim przypadku wsciskano na sile swoje , nowe wlosy i usluge od nowa. Ich zarobek , kupa straconego czasu.

Niewiele Ci pomoglam , wiem ale bedziesz musiala sie popytac zanim kupicie te wlosy.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 19:11   #369
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Teje widzialam te wlosy na llegro.Powiem Ci tam ja mam 170 wzrostu i gdy zalozylam sobie 60cm wlosy byly mi one prawie po tylek zatem az za dlugie wszyscy mi mowili ze za dlugie..a co dopiero 70cm ja nie wiem ale jak dla mnie by to beznadziejnie wygladalo.
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 19:37   #370
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cóż, ja mam obecnie włosy mające ponad 90cm ( przy 156cm wzrostu) i ponieważ u mnie wygląda to akurat bardzo fajnie, a jesteśmy podobnymi typami urody, szukałyśmy dla niej maksymalnie długich. Nie znacie w Warszawie jakiegoś salonu, któtry by się takich rzeczy podejmował? Albo jakiejś bardzo sprawdzonej osoby, która przedłuża włoski prywatnie?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:59   #371
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wizazanki kochane stalo sie - mam nowe wloski Racoon + Monofibre --> dzielo naszej wspanialej Reni! Pierwsze wrazenia niesamowite - cudowny polysk (nie sztuczny tylko taki polysk jaki maja zadbane wlosy) + niesamowita lekkość (wlosow jest duuuuzo a nie czuc w ogole ich ciezaru, a mam je prawie do lokci) + delikatny cudowny skret (takie naturalne lekkie falowanie) + sama metoda racoon to normalnie bajka (Renia zrobila zgrzewiki plaskie wiec w ogole ich sie nie czuje i w ogole ich nie widac - kolezanka musiala sie mocno naszukac zeby znalezc miejsca laczen). Mam porownanie z wlosami ludzkimi bo nosilam ludzkie przez pol roku i powiem szczerze - nie ma porownania - monofibry bija ludzkie pod kazdym wzgledem (nie mowie oczywiscie o prawdziwych dziewiczych slowianach bo tych nic nie pobije). Normalnie nie moge przestac gapic sie w lustro Bede oczywiscie zdawac na biezaco relacje o tym jak zyje sie z monofibrami i racoonem.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 22:09   #372
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba to cudownie !!! Moze ja bede miala te same ?
A powiedz , jakie dlugie mialas wlosy przed przedluzaniem ? Bo ja mam kurcze lekko odrosnietego ,scieniowanego boba .Nie sa za krotkie ale dlugie tez nie ...
Czy takie wlosy sie rowniez liczy na pasemka? Podobno sa lzejsze i trzeba ich mniej ale ciekawi mnie to ile wchodzi syntetycznych przy lichych , gdzie koniecznosc byla ok 130 pasemek naturalnych ,wiesz moze ?
No i juz nie moge sie doczekac . Ide 12 grudnia . Farbowanie i zakladanie Monofibrow.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:19   #373
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Xeniu swoje mam za ramiona. W ogole nie widac przejscia miedzy moimi a monofibrami - kolor identyczne i zarowno moje jak i te mocno sie blyszcza. Renia zaklada tyle pasemek ile potrzeba zeby dobrze wygladalo - ja mam duzo pasemek - ile sztuk nie wiem ale kidys moze siade i z nudow policze Ja jestem mega zadowolona - wracalam z warszawy z wilekim usmiechem od ucha do ucha i sie non stop wloskami bawilam Jestem pewna ze Ty tez bedziesz zachwycona
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:09   #374
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Przedłuzanie zgrzewarką jak ?

Jak przedłuza sie włosy zgrzeaarka ?
Bo zamierzam przedłuzyc troszke kilka cienkich pasemek.Mam wlosy za ramiona ,a nie wiem czy gdy przedłuze mikrokragami nie zerwie sie to ??
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:24   #375
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Przedłuzanie zgrzewarką jak ?

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Jak przedłuza sie włosy zgrzeaarka ?
Bo zamierzam przedłuzyc troszke kilka cienkich pasemek.Mam wlosy za ramiona ,a nie wiem czy gdy przedłuze mikrokragami nie zerwie sie to ??
połaczylam z watkiem o przedłużaniu włosow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:33   #376
lina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie włosów- część II

hej
dziewczyny co do metody gertlenghs moge wam polecic w 100%
wlasnie je mam na głowie juz ponad 4 miesiace.
nie placzą sie i to jest najwazniejsze ze wygladaja jakby nie bylo widac doczepianych. Moja siostra sobie robila na keratyne -masakra tak jej sie kołtunily ze tragedia po uczesaniu za moment znowu poplatane. szukam kogos kto przedluza te wloski gerhlengs tylko troche taniej niz za jedno pasmo 20zł, bo tyle placilam.pozdrawiam
lina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:39   #377
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Ja chciałam sie dowiedziec jak moge przedłuzyc włosy zgrzewarką
.Bo chciałam przedłuzyc mikokragami ale czy napewno to nie spadnie ?(znaczy nie złamie sie czy coś ?)

lina co to za metoda ?

Dodam ze chce sama pzedłuzyć włosy w domu.
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:42 Powód: post pod postem
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:02   #378
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84 i jak po myciu ?
Jak wlosy wygladaja?
Nie wolno ich suszyc suszarka , wiec jak wyschna "naturalne" same to juz sa lekko oklaple i nie ma takiego efektu jak zaraz po przedluzaniu ( na wysuszonych , puszystych ) wlosach...
Napisz co u Ciebie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:11   #379
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Miałam włosy poniżej syntetyczne. Bardzo fajne. Dużo lepsze od allegrowych WSZYSTKICH naturalnych.
Jednak klej z tego samego sklepu PROFESJONALNY to śmiech na sali. Po tygodniu z tyłu głowy i pobokach - zaczął się robić miękki. Na czubku glowy- wszytsko ok, bo miał stały dostęp do powietrza.
Włosy polecam, chodź są tylko falowane, a ja oczekiwałam po nich LOKÓW.
Klej....PORAŻKA. Po 2 tygodniach miałam po nim jeden wielki kołtun.
Neutralizator kleju - ściągał tylko te pasma, gdzie klej trzymał i sie nie rozlał, a tam gdzie powstały kołtuny, neutralizator działał średnio. Jest on bardzo oleisty. Klej z kołtunów puścił dopiero, po zakupie odrzywek do włosów z jedwabiem, proteinami, itd.


Mam nadzieje, że ta wiedza sie komuś przyda


Teraz poszujue włosów syntetycznych LOKOWANYCH na taśmie. DOBREJ JAKOŚCI. Jeśli któraś z was wie, gdzie znajde takie włoski, prosze o namiary. Przegrzebałam allegro, szukałam w sklepach internetowych z wosami. NIE MA. Myślałam o zakupie znowu włosów w kucyku LATREND i wszycie je w jakis sposób na taśme...ale nie mam idei jak to zrobić.....


zdjęcia pochodzą z www-sklep-wlosy-pl
Byłam tam osobiście, nie wiem jak wygląda zakup przez intenet, ale PANI sprzedawczyni z dredami na głowie nie jest zorientowana w przedłużaniu i tez nie jest szczególnie zainteresowana obecnością klientki w sklepie. No chyba, że klientka też ma dredy... (???)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie2wl.JPG (72,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie1.JPG (108,2 KB, 64 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 14:14   #380
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
zaba84 i jak po myciu ?
Jak wlosy wygladaja?
Nie wolno ich suszyc suszarka , wiec jak wyschna "naturalne" same to juz sa lekko oklaple i nie ma takiego efektu jak zaraz po przedluzaniu ( na wysuszonych , puszystych ) wlosach...
Napisz co u Ciebie.
Jeszcze nie mylam. Wolno suszyc suszarka, oczywiscie nie goracym strumieniem powietrza bo Renia powiedziala ze nawet lepiej jak im sie suszarka pomoze przy schnieciu. Pierwsza noc przespalam bez problemow - zero bolu, ciagniecia i innych rewelacji jakie mialam przy ringach. A najlepsze jest to ze jak rano wstalam to wloski po prostu tylko wyszczotkowalam i nic wiecej nie musialam z nimi robic i powiem jedno - PELNE ZAZDROSCI SPOJRZENIA KOLEZANEK - BEZCENNE. A i faceci tz nie sa w stanie przejsc obojetnie wobec dlugich, blyszczacych wloskow
Jak ci Renia bedzie robic wloski to zdradzi Ci metode jednej z jej klientek, ktora juz kilka razy miala monofibry na to by wloski non stop byly tak cudnie falowane jak zaraz po zalozeniu
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:29   #381
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu

czy widziałas mniejwięcej takie LOKOWANE włosy jak ponizej, mogły by był dłuzsze i miec troszke mocniejszy skręt, ale taki, żeby pasował do moich prostych włosów. Zalezy mi na ładnych syntetykach NA TAŚMIE.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jess.JPG (47,9 KB, 52 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:38   #382
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazjo ja mam takie na glowie tylko ze czarne - monofibry maja wlasnie taki cudny skret. Jesli sie nie myle (ale Renia musi potwierdzic) monofibry wystepuja w kilku fakturach - jest slabszy i mocniejszy skret.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:23   #383
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dawno mnie tu nie było) Tak zeby nie było dodam zdjęcie z moimi przedłuzonymi włoskami

Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2007-12-05 o 09:45
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:34   #384
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Anastazjo ja mam takie na glowie tylko ze czarne - monofibry maja wlasnie taki cudny skret. Jesli sie nie myle (ale Renia musi potwierdzic) monofibry wystepuja w kilku fakturach - jest slabszy i mocniejszy skret.

Dzięki za odpowiedź Ja szukam włosow lokowanych i na taśmie
Niew iem czy monofibry robią też na taśmie. Pisałam do dziewczyny sprzedającej je na allegro i odpisała, że na taśmie to ona nie widziała.
Mogą być tez syntetyki innej firmy, tylko dobrej jakości i na taśmie

Po tylu latach przedłużania i eksperymentów z różnymi metodami ja wracam do taśmy. TYLKO ZREZYGNOWAŁAM Z NATURALNYCH WŁOSÓW NA RZECZ SYNTETYCZNYCH.

Jak zaczynałam przedłużać, to nie było fajnych syntetyków, miałam pare razy założone, ale wyglądały jak u Barbie, strasznie nienaturalnie. Ostatnio kupiłam syntetyki we Wrocławiu. Były inej firmy niż LATREND (ale naprawde super sie zachowują i wygladają naturalnie). Dlatego wieże wam, że włosy Reni są jeszcze lepsze!

Nigdy więcej nie dam sie naciągnąć na allegro na żadne europejskie, indyjskie i dziewiczo słowiańskie. Jedyne fajne włosy miałam słowiany, które opisywałam w I wątku. Fryzjerka wyjechała na stałe do UK, a wraz z nią świetne naturalne włosy.

Syntetyki są dużo lżejsze, cały czas tak samo wyglądają, nie mechacą się po 3 myciach, nie obciążają mi głowy jak nauralne i ciągle maja ten sam kolor i lśnienie.

Przeglądając allegro usmialam się do łez.
Spójrzcie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ko7.JPG (18,1 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kos99.JPG (29,3 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosz9.JPG (35,8 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszm2.JPG (45,9 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszmarr.JPG (20,2 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skop4.JPG (16,2 KB, 202 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-05 o 17:43
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 18:13   #385
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

i kolejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skopane wlosy 2.JPG (14,0 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skopane wlosy.JPG (38,7 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skop6.JPG (18,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skop3.JPG (19,9 KB, 164 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 18:31   #386
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Nooo rzeczywiście dooobre
ktoś ma zdolności
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 18:43   #387
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Nooo rzeczywiście dooobre
ktoś ma zdolności
nie ktoś, to niestety nie pochodzi od jednej F R Y Z J E R K I.
Powyższe fryzury, to wynik kilkunastu kÓrsUF zagranicznych popartych kilku letnim doświadczeniem. Klientki są strasznie zadowolone. Wychodząc od każdej z tych F R Y Z J E R E K, płaczą (ze szczęścia).

Przepraszam, że tak się pastwię, ale P A N I E*-*F R Y Z J E R K I same sie proszą, wystawiając powyższe zdjęcia do ogólnego wglądu...jako reklamę swoich usług.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 18:44   #388
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Straszne
Tego sie wlasnie zawsze panicznie balam , jak szlam przedluzac ...
Toz to dziecko palcem pokaze , ze kudly sa doczepione.
A cala tajemnica w tym , ze wlosy przedluzac trzeba tak aby nikt nie potrafil tego rozpoznac.
Ta pani w ciemnych wlosach , gdzie przeswituja krotkie na czubku glowy , to moim zdaniem katastrofa.
Wolalabym je zdjac niz nosic " tak". Ciekawe czy ona jest zadowolona

A tak swoja droga dziewczyny , zauwazylam , ze czym dluzej sie nosi wlosy tym bardziej sie jest wymagajacym .Przy pierwszym razie byl szok i ogolnie radosc z dlugiego wlosa a przy drugim razie juz zwracanie uwagi na drobnostki...

Ja tam nigdy nie zalowalam za wyjatkiem ostatniego razu , gdzie wlosy sypaly mi sie mocniej niz goscie ryzem na weselu ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 19:11   #389
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Straszne
Tego sie wlasnie zawsze panicznie balam , jak szlam przedluzac ...
Toz to dziecko palcem pokaze , ze kudly sa doczepione.
A cala tajemnica w tym , ze wlosy przedluzac trzeba tak aby nikt nie potrafil tego rozpoznac.
Ta pani w ciemnych wlosach , gdzie przeswituja krotkie na czubku glowy , to moim zdaniem katastrofa.
Wolalabym je zdjac niz nosic " tak". Ciekawe czy ona jest zadowolona

A tak swoja droga dziewczyny , zauwazylam , ze czym dluzej sie nosi wlosy tym bardziej sie jest wymagajacym .Przy pierwszym razie byl szok i ogolnie radosc z dlugiego wlosa a przy drugim razie juz zwracanie uwagi na drobnostki...

Ja tam nigdy nie zalowalam za wyjatkiem ostatniego razu , gdzie wlosy sypaly mi sie mocniej niz goscie ryzem na weselu ...

Połowa Czeskich metali zazdrości TEJ PANI W CIEMNYCH WŁOSACH

Ale tak na serio, właśnie z powodu "coraz bardziej galapującego wybrzydzania" wkleiłam zdjęcia spartolonych włosów.
Dziewczynki, jak wlosy wyglądaja jak powyżej, nie ma się co cieszyc. Trzeba uciekac od takiej F R Y Z J E R K I.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 19:44   #390
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazjo i Xeniu ale Wy jestescie... Toz przeciez fryz na czeskiego metala to najnowszy krzyk mody i ogolnie strasznie trendi w tym sezonie

A tak na serio moj komentarz bedzie nastepujacy . Przeciez to jest jakis syf, kila i mogila. Takie fryzjerki od siedmiu bolesci to sie powinno wyfryzowac tak jak one fryzuja swoje klientki - ciekawe czy wyszlyby z domu w takim czyms na glowie...
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.