Misja w Zambii - proszę pomóż ! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-04, 19:54   #301
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

A czy oni mają tam cukier do tej maszynki??
bo jesli nie.. koszt przesłania 3 paczek ekonomką to 76 zł (jeżeli sobie nie doliczą wagi pudełka)- tragedia
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-04, 20:28   #302
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

traci - tak wiem że trzeba poczekać (chociaż zaczęłam się pomału przyzwyczajać do cudów )na odpowiedź od Beaty Pawlikowskiej, ona jest bardzo sławna
też bardzo chciałabym to nagłośnić gdzie się da

skimos - witamy nowego misjonarza, pieniążki bardzo sie przydadzą

Lara - też miałam to na myśli ale nie chciałam głośno mówić

Luba jak zwykle zjawiasz się w odpowiednim momencie

mimi - twoje ubranka będą tam bezcenne, czytałaś jak siostra pisała ile kosztuje sukieneczka? 3 czy 4 dolary to praktycznie takie ceny jak u nas, a przeciętny Zambijczyk żyje z ponizej 1 dolara na dzień to pewnie ma jakieś 20 - 25 dolarów na miesiac, puszka mleka dla niemowlaka 5 dolarów
dlatego nawet 3 paczki budyniu lub para butów ma dla nich ogromną wartość !!!

czerwona sukienka - bardzo dobre pytanie, dzisiaj czytałam jakieś misyjne czasopismo i tam misjonarz opisywał jak umierajace dziecko wyobraża sobie niebo , w którym jest czysta woda w której mógłby się umyć i woda do picia, w niebie będzie mógł napić się kiedy tylko poczuje pragnienie .... takie było jego marzenie umarł z radościa w sercu że po śmierci trafi właśnie w takie miejsce

zuzka - no właśnie !!! kotlety sojowe, przecież one sa bardzo wartościowe odżywczo, gdzie ja mam głowę, nigdy wcześniej o tym nie pomyślałam
jak tylko znajdziesz jakieś e-maile w odpowiednie miejsca to ja dwiema rękami naklikam gdzie się da i myślę że reszta też się przyłaczy tylko duża liczba e-maili moze zwrócic uwagę ! jesteśmy w stanie osiagnać wszystko, przypomnijcie sobie jak zaczynał Jurek Owsiak .
cukier maja z trzciny cukrowej a dzieci gryząc te patyczki oczyszczaja sobie zęby

pieniążki na maszynkę do waty cukrowej 410 zł wysłałam, jutro ma być wysyłka do mnie, ja natychmiast pośle ją dalej priorytetem ekspresem
AGAZ Luba dziękuję jesteście Świętymi Mikołajami

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2006-12-04 o 21:14
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 08:56   #303
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Napisałam do p. Beaty Pawlikowskiej.

Przypominam sobie, że w "Pani" kiedys był artykul na temat adopcji serc. Może beda chcieli do tego wrócić? Napisze do nich.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 09:14   #304
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Luba a ja przed chwilą rozmawiałam z dyrektorem szkoły mojej córki o adopcji serca, który wydrukuje mój artykuł, rozda nauczycielom a oni na zebraniach z rodzicami przedstawią sprawę, zebrania są dzisiaj i jutro mam nadzieję że się zgodzą składka po 1 zł / na rok od ucznia to chyba nie jest duzo prawda? tylko czy nie za mało czasu, oby dali radę !
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 13:33   #305
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Qrcze dziewczyny ale wy macie turbo napęd !!!Zeby tak nawet co 500-na osoba dzialała,to na świecie nie było by ani jednej głodnej osoby

NADAL CZEKAM NA ODZEW WARSZAWIANEK ZEBY ZŁOZYC SIE NA WIKSZĄ PACZUCHE DLA DZIECIAKÓW!!!!
NAprawde nie ma chętnych zrobic maluszkom przyjemnośc?Tak niewiele trzeba....
Moze założyc oddzielny wątek???
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 14:38   #306
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Mi dzis w koncu odpisali na mojego maila z zapytaniem o Adpocje Serca!!!!!:ju pi:Czekam na nastepna odp bo napisalam im swoj adres zeby przyslali mi papiery.Widzisz MAMA ja tego maila napisalam juz dawno i dopiero dzis mi odp moze z ta Pania z radia bedzie tak samo????
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 15:27   #307
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Rozmawiałam z siostrą i powiedziała że pogada z szefem, może Cefarm sie zainteresuje .
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 16:35   #308
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cześc dziewczyny. Ja właściwie już skompletowałam swoją paczke. Mam mnustwo nasion warzyw, strzykawki, igły, bandaże, sudocremy, cały zastęp nowych smoków do butelek (przecież większość dzieci pewnie jest chorych i każde musi mieć osobne smoki: można te najmniejsze nałożyć na byle butelke (jak to robią w polksich szpitalach) i dzieciaki maja czym pic kaszke, mleko, wode :zwłaszcza noworodki:przeciez mleko matek jest skażone),
wegle i inne leki na biegunke, efferalgan w czopkach dla maluchow na biegunke, zasypki, suszone warzywa, różne witaminy:C,multi, B, Bcompl,wapno,gazy i juz sama nie wiem co jeszcze bo sie gubie. Syropki nie przetrzymaja podrózy:sa ciezkie, moga sie potłuc i szklo sie bardziej nagrzewa. Jeszcze mam dostac od rodziny niepotrzebne juz (ale jak nowe) butelki plastikowe na mleko dla dzieciakow. Dołożylam tez troche kredek i papier kolorowy. Na razie szukam tańczej przesyłki. Może DHL, albo UPC. Zaraz rozpocznę poszukiwania. Piszcie co macie, lub co jeszcze...
anew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 17:15   #309
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

mimi - to się dopiero zacznie jak Aga Z zrobi mailing - do 40000 osób
też tak myślałam żeby poszukać ich na innym wątku, albo założyc własny, nie wiem czy jest tu specjalny wątek dla Warszawianek, jak one się umawiaja na zloty? bo wiesz ja tutaj nowa jestem

traci - wiem co czujesz gratuluję

Czerowna sukienka - gdyby jeszcze tylko ten Cefarm chciał jakis sponsoring zrobić albo pieniązki na lekarstwa, mogę umieścic ich logo na mojej stronie naprzykład

anew no dziewczyno ty to poszłaś na całość i jeszcze pytasz co dołożyć ? jak masz wagę w domu to sobie to zważ ,zebys nie zemdlała na poczcie
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 17:38   #310
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

cos ty te wszystkie rzeczy sa leciutkie. Srednio po 2-3 dkg!
Własnie próbuje sie dowiedziec ile kosztuje przesyłka w DHL, TNT, Pocztex, i... no właśnie, gdzie jeszcze można sprawdzić.
anew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 17:39   #311
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość

Czerowna sukienka - gdyby jeszcze tylko ten Cefarm chciał jakis sponsoring zrobić albo pieniązki na lekarstwa, mogę umieścic ich logo na mojej stronie naprzykład
Cefarm to Centrala zaopatrzenia farmaceutycznego
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 17:53   #312
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 879
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

nie wiem czy na tym wątku ten pomysł był już poruszany, ale dzisiaj tak sobie myślałam, że może zaproponować takie coś w szkole. kedyś czytałam coś na ten temat i myślę że mógłby to byc dobry pomysł. Mniejsze koszty - kto chciałby to dałby pieniądze, inny jedzenie, zabawki może, a pomoglibyśmy komus Niestety nie wiem czy to by przeszło, nie jestem w samorządzie i czy byli by chętni do zorganizowania takiej adopcji...
ewka_609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 18:37   #313
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Przeczytałam caly watek i rowniez przyłączam się do akcji Widzę,że już wiele paczek poszło i pójdzie więc ja przeleję pieniążki na konto, złożę stałe zlecenie dla banku na przelew, żeby co miesiąc były przesyłane pieniążki,bo w natłoku róznych spraw mogę zapomnieć
Napewno sprawicie tym dzieciakom wiele radochy swoimi przesyłkami. Buźki im się będą śmiały od ucha do ucha
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 19:18   #314
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Przeczytałam caly watek i rowniez przyłączam się do akcji Widzę,że już wiele paczek poszło i pójdzie więc ja przeleję pieniążki na konto, złożę stałe zlecenie dla banku na przelew, żeby co miesiąc były przesyłane pieniążki,bo w natłoku róznych spraw mogę zapomnieć
Napewno sprawicie tym dzieciakom wiele radochy swoimi przesyłkami. Buźki im się będą śmiały od ucha do ucha
Witaj kolejna dobra duszyczko!!!!
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 19:38   #315
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

anew - ja nie znam żadnych innych firm transportowych ale poszukam

czerwona sukienka tak wiem ze Cefarm zajmuje się farmacją dlatego mogliby zasponsorować trochę leków

ewka przeczytaj wpis 304, jest w Polsce wiel takich szkół, jest taki program "mój szkolny kolega z Afryki" moim marzeniem jest aby każda szkoła w Polsce miała takie adopcyjne dziecko

agasiostry będą szczęśliwe, one tak bardzo potrzebuja także pieniażków, dziękuję ci bardzo

dzisiaj przyszedł do mnie list z UNICEF, zaczynał się tak:
"przeczytanie tego listu zajmie kilkadziesiat sekund w tym czasie umrze 5 dzieci z głodu ..."
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 19:57   #316
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość

dzisiaj przyszedł do mnie list z UNICEF, zaczynał się tak:
"przeczytanie tego listu zajmie kilkadziesiat sekund w tym czasie umrze 5 dzieci z głodu ..."
okrutne...ale prawdziwe...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 20:27   #317
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez mimi44 Pokaż wiadomość
NADAL CZEKAM NA ODZEW WARSZAWIANEK ZEBY ZŁOZYC SIE NA WIKSZĄ PACZUCHE DLA DZIECIAKÓW!!!!
NAprawde nie ma chętnych zrobic maluszkom przyjemnośc?Tak niewiele trzeba....
Moze założyc oddzielny wątek???
ja sie zglaszsam. przez kilka dni nie bede miala zbyt wiele czasu na wizaz
czy moglabys podeslac mi na pw podsumowanie ustalen?
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 20:30   #318
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

nekome, wielkie dzieki!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 21:04   #319
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
mimi - to się dopiero zacznie jak Aga Z zrobi mailing - do 40000 osób
też tak myślałam żeby poszukać ich na innym wątku, albo założyc własny, nie wiem czy jest tu specjalny wątek dla Warszawianek, jak one się umawiaja na zloty? bo wiesz ja tutaj nowa jestem
Mama na tym samym plotkowym tylko na podforum Spotkania wizazanek kobitki z róznych miast sobie co jakis czas sie umawiają Ja nie chodze bo mam nikłe mozliwosci wyrwania sie bez dziecka
Jutro juz załoze jakieś wątki,bo teraz uciekam pomalutku,głowa mi dzis nie pracuje kompletnie,chyba sie przeziebiłam cały czas mnie trzesie

Necome odpisałam na PW
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 21:24   #320
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Witam Was Trafilam na Wasz watek przez podpis Lubej, nie przeczytalam wszystkich postow ale tak okolo 80%, jestem wzruszona i zasmucona bieda, jaka panuje w Zambii. Postanowilam do Was dolaczyc, jutro pojde kupic rozne rzeczy by wyslac dzieciom i siostrom paczki. Pozdrawiam Was, to cudny pomysl, ze zalozylyscie ten watek, mamy okazje pomoc komus, kto ma w zyciu o wiele gorzej niz mozemy sobie to wyobrazic.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 21:59   #321
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
ja sie zglaszsam. przez kilka dni nie bede miala zbyt wiele czasu na wizaz
czy moglabys podeslac mi na pw podsumowanie ustalen?
Zbieramy się, zbieramy
Obgadamy to w piątek, na spotkaniu?

W takim razie nie wiem, skoro zrzucimy się na większą p[aczkę - może ja nie będę wysyłać wszystkiego co mam i wrzucę do zbiorczej paczki?
Koszty przesyłki naprawdę mordercze są :/

Byłabym bardzo szczęśliwa mogąc coś dokupić za kasę, która by poszła na przesyłkę.


Co do kotletów sojowych - czy one się nie pokruszą??
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 22:22   #322
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Zbieramy się, zbieramy
Obgadamy to w piątek, na spotkaniu?

W takim razie nie wiem, skoro zrzucimy się na większą p[aczkę - może ja nie będę wysyłać wszystkiego co mam i wrzucę do zbiorczej paczki?
Koszty przesyłki naprawdę mordercze są :/

Byłabym bardzo szczęśliwa mogąc coś dokupić za kasę, która by poszła na przesyłkę.


Co do kotletów sojowych - czy one się nie pokruszą??
Bardzo Cie prosze lexie, nie zapomnij o tym "zagaic" na Waszym spotkaniu
I jesli moglabys sie skontaktowac z mimi44 przez PW, bo ona na spotkanie sie chyba nie wybiera.

Ja nie wiem czy kotlety sie pokrusza, ale zawsze mozesz kupic te takie na "mielone", to jest juz "pokruszone". Ja juz bredze, ide spac
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 23:16   #323
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Na spotkaniu już Nekome zapowiedziała rozmowę o tym Spróbujemy o tym pogadać zanim się zalejemy

No i Mimi odezwała się w naszym wątku spotkaniowym

Masz rację, te a la mielone byłyby pewnie ok Bo te podobne do schabowych (lubię je ) - mogą się chyba skruszyć jeśli będą zbyt brutalnie po drodze traktowane...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 23:38   #324
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Również przyłączam się do akcji
nIesamowicie wzruszył mnie ten wątek...przeczytałam go całego i nie widze innej możliwości jak tylko pomóc. Zamierzam wysyłać systematycznie małe paczuszki (na ile pozwlą finanse studentki. Jutro wyruszam an zakupy i przegrzebię co mam w domu :
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności MAMĘ
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 23:47   #325
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
Również przyłączam się do akcji
nIesamowicie wzruszył mnie ten wątek...przeczytałam go całego i nie widze innej możliwości jak tylko pomóc. Zamierzam wysyłać systematycznie małe paczuszki (na ile pozwlą finanse studentki. Jutro wyruszam an zakupy i przegrzebię co mam w domu :
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności MAMĘ
Kaisandra- witaj
dziękujemy, że do nas dołączasz
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 07:18   #326
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

mimi powodzenia no i nie daj się tej chorobie

lutina witaj i przyciąg za sobą następnych z forum w którym zwykle piszesz

Kasiandra i ciebie witam, dziękuję za pozdrowienia - Ty też rozpowiedz w swoim środowisku

Piękna inicjatywa z tymi spotkaniami, na które kazdy coś ze sobą przyniesie (nie zpomnijcie o pudełku ) i zrobicie wspólna paczkę, pamiętajcie o listach do środeczka

co do kotletów to te mielone sojowe są ok jak najbrdziej , ale ja miałam kiedyś takie a'la schabowe, które nie były takie suche i twarde żeby mogły się pokruszyć a moze były zawilgocone

wszyscy jesteście świętymi MIKOŁAJAMI i życzę Wam abyście spotykali w swoim życiu tylko takich ludzi jak Wy

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2006-12-06 o 08:03
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 09:02   #327
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Wczoraj zrobiłam wywiad w DHL... niestety jet okropnie drogi(3 razy tyle co na poczcie priorytetem), ale daja gwarancje, ze dojdzie w ciagu 4 dni TNT może ja przesłac jeszcze drożej (chyba taniej by było jakbym sama wsiadla w samolot i to zawiozła: 1127zł lotnicza a drogowa: 980 zł. SZOK !!! A kurier pocztex niestety nie drorezca paczek w Zambii na P.O. BOX.
Czyli z Polski możemy wysłac przesyłkę tylko za pomocą poczty polskiej
anew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 09:19   #328
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez anew Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam wywiad w DHL... niestety jet okropnie drogi(3 razy tyle co na poczcie priorytetem), ale daja gwarancje, ze dojdzie w ciagu 4 dni
Czy ktoś z was zna firme kurierska TNT?
anew - nie znam TNT ale napisałam wczoraj e-mail do transserwis i czekam na odpowiedź, ale nawet jeżeli ceny będą niższe to nie wiem czy się decydować
maszynka do waty jest już w drodze do mnie, Pan zapakował jeszcze 200 patyczków, niby błacha sprawa ale do zrobienia watki przecież niezbędne

Niestety okazało się że waży ok 5 kg, więc koszt wysyłki to : 190 zł czyli 50 % wartośći maszynki, ale fundusze mam więc dołożę i dzieciaczki dostaną maszynkę na Święta !!! (żeby nie zapeszyc )
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 09:23   #329
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Zbieramy się, zbieramy
Obgadamy to w piątek, na spotkaniu?

W takim razie nie wiem, skoro zrzucimy się na większą p[aczkę - może ja nie będę wysyłać wszystkiego co mam i wrzucę do zbiorczej paczki?
Koszty przesyłki naprawdę mordercze są :/

Byłabym bardzo szczęśliwa mogąc coś dokupić za kasę, która by poszła na przesyłkę.


Co do kotletów sojowych - czy one się nie pokruszą??
Mozna zrobic tez inaczej.Wydaje mi sie ze kupowanie czegos na 50zł nie ma sensu i jesli ktoś ma pieniązki to lepiej zrobic przelew oni tam na miejscu wiedzą lepiej czego najbardziej potrzebuja w tej chwili(chociaż potrzebne jest wszystko).Taka paczuszka do 4kg kosztuje 76zł srednio,i to nie jest priorytet więc leciec bedzie 2 mies. a wbrew pozorom 4kilo to nie tak duzo
Najlepiej do takiej paczki położyc kto co ma w domku-ciuszki,zabawki,leki i ew. coś niedużego dokupic..i złożyc sie na przesyłke.Nie wiem....tak rozmyslam....

Co do piątku,to hm...zapraszasz ?
a tak na powaznie,to jeśli naprawde trzeba zebrac sie do kupy zeby to obgadac to podjade na 15-30min.Nie lubie z dzieckiem włóczyc sie wieczorem po Warszawie a nie mam z kim zostawic

Kotlety moze i nie potłuczą sie jesli wepchnąc je miedzy ciuszki i pluszaki

Edytowane przez mimi44
Czas edycji: 2006-12-06 o 09:31 Powód: literówka :(
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 09:26   #330
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż !

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
anew - nie znam TNT ale napisałam wczoraj e-mail do transserwis i czekam na odpowiedź, ale nawet jeżeli ceny będą niższe to nie wiem czy się decydować
maszynka do waty jest już w drodze do mnie, Pan zapakował jeszcze 200 patyczków, niby błacha sprawa ale do zrobienia watki przecież niezbędne

Niestety okazało się że waży ok 5 kg, więc koszt wysyłki to : 190 zł czyli 50 % wartośći maszynki, ale fundusze mam więc dołożę i dzieciaczki dostaną maszynkę na Święta !!! (żeby nie zapeszyc )
O matko!!!Ceny są zabójcze
Chociaż z drugiej strony skoro nie zmieściła sie maszynka w przedziale tanszym,to do jakiej max. masy są te 190zł.?moze np. do 7-8kg. to zawsze mozna coś dorzucic?Np.nawet ten cukier?

Ja tez nie słyszałam o TNT
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.